Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Egy Ugróegér titkos élete

Go down 
SzerzőÜzenet
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Egy Ugróegér titkos élete 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Egy Ugróegér titkos élete Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Egy Ugróegér titkos élete Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Egy Ugróegér titkos élete Empty
TémanyitásTárgy: Egy Ugróegér titkos élete   Egy Ugróegér titkos élete EmptySzer. Jún. 28 2023, 10:22

playlist of my life




Jótékonysági koncert katasztrófa2025 szeptember 10 előtt


Új dobos a láthatáron 2025 szeptember 12


A New york-i szentély réme2025 szeptember 13


pain in my chest
2025 szeptember 14




The gang and the traitor
2025 szeptember közepe


Against the world2025 szeptember közepe


Insider attack2025 szeptember vége







I'm spying on you2025 október közepe



bettyleg






Hard times


Hosszabban  kifejtve minden esemény


Találkoztam Glitch-el és a Jóbarátokkal

Amire cseppet sem számítottam, hogy miközben éppen pötyögöm egy régi havernak mi a bánat van velem, ő megjelenik NŐ képében, hogy segítsen leszerelni három kopasz izompacsirtát.
A dolog úgy esett, hogy beleéltem magam egy esedékes wow buliba, valószínűleg kocka száz tonnás srácokkal a világháló másik szegletében, amikor merő véletlenségből vállal belekötöttem a tonna izmokba. Na mármost be kellett szólnom ugye, főleg, hogy random lebuziztak a bandám miatt (igaz később megkaptam, csajosabb nevet nem is választhattunk volna) de mindegy, nem tetszett a dolog és pofám az van sajnos. Semmi egyebem, úgyhogy megszívtam, bár esküszöm el tudtam volna futni, ha nem jelenik meg a vöröshajú lány kutyával és kávéspoharakkal, rögtön utána egy alacsonyabb fekete hajú, olyan manusz hátán, aki pókfonállal közlekedik. Itt azért kisültek az agyi áramköreim. Be is kaptam egy alapos jobb horgot, mit ad isten olyan hülyeségem szakadt szét, mint a szemöldök. Dőlt a vér, a lány aggódott, a vörös hajú elkezdte leverni a tagokat, a Pókcsávó meg hazavágott mindenkit. Kezdtem szégyelni magam. Aztán a vörös hajú közölte, hogy ő Glitch, akivel 15 éves koromban (meg most) írogattam, játszottam, szóval jó haverom és itt beállt az azonnali agyhalál. Átváltozott a valamim varázskönyvvé, pedig erre figyelni szoktam, ők is meglátták, meg a vadászként közeledő, telefonos embertömeg, vagyis el kellett pucolnom, de arra nem számítottam, hogy felpakolnak Pókember hátára, aki nem Pókember.
Majdnem hánytam... de végül csak egy idegen kecó fürdőszobáját véreztem össze, amit zavaromban a saját pólómmal töröltem fel. Azt hiszem megtűrtek és barátok lettünk, vagy legalábbis haverok így mi páran.


Elvittem Lazát egy nem túl laza turnéra

Lang hozta az autóimádó csoporttársát, mert éppen jókénysági koncertre tartottunk. Igazi csoda, hogy Spears, aliasz Kopasz elintézte, mert jó nagy nevekkel léptünk (volna) fel és óriási kiugrási lehetsőg lett(volna) a csapatnak. Talán kikerülünk a tisztán tini kategóriából és meghallgatnak húszéves lányok is. Már ez is hatalmas durranás a banda életében! Laze először eléggé feszengett, Liam a bátyám kezdett hülyén viselkedni és megteremtette a hangulatot. De remélem fel tudtam oldani valamennyire. Hát nem. Liam begőzölt, közölte, hogy otthagyja a bandát és bedobta Lazet egy portálon a Grand canyonba, én meg utána. Életemben először nyitottam portált, mert vissza kellett vinnem.

Új dobost találtunk

Miután Liam lelépett a bandából, mindenki nekem írogatott, bár nem tudom részvétből-e, vagy Önös érdekek hajtották, de az világossá vált, nem akarunk megszűnni. Bár sokat kacérkodtam a gondolattal, hogy nekem ez nem kell, a srácok igazi családomá váltak és sem Tomot sem Langot nem akartam szarban hagyni. Az, hogy szétesünk itt volt a küszöbön, Kopasz szervezett egy meghallgatást, feltörekvő dobosoknak. Annyira unalmasak voltak a srácok, hogy majdnem bealudtam. Már éppen véget ért volna a dolog, amikor beállított valaki, aki nem volt a listán. Egy lány! Méghozzá nem is akárhogyan játszott! Kopasz vérmesen ágált ellene, hogy őt vegyük be negyedik tagnak, de minket azonnal letaglózott az a tökéletes Bascet case, amit nyomott. Először le kellett harcolnunk a dolgot idegbeteg managerünkkkel, de aztán elfogadta. Gwen nem akarta, hogy iphonet vegyek neki, nem értem...

New York-i szentély és Bishop

Írtam Wongnak egy HELP emojit, bár esküszöm a fél tibeti népességen végigmentem, hogy eljusson egy olyan telefonra, amit megnézett. Válaszul Bishophoz száműzött a helyi szentélybe. Ha ő nem szaggatja le az egész szemöldököm majd, akkor senki! A gyakorlás jól is haladt, amíg nem teleportáltam magunkat abba a zsebvilágomba, amit én magam sem ismerek, mert a Könyv talán véletlenül alkotott meg. Mindenesetre innen ajtók nyílnak alternatív univerzumokba és bennünket az szippantott be, ami mögött dinoszauruszok élnek. Jobban ezt nem tudom elmagyarázni, de gáz volt, ekkorát égni előtte! Remélem ettől még el fogja vállalni tanításomat.


Domonic egy köcsög

A bátyám hezejött közös albérletünkbe, de rohadtul kiakasztott. Eleve közölte, kogy kösz ő nem Liam többé, hanem a középső nevét használja, nem hogy nem bánta meg, amit a bandával művelt, de neki állt feljebb. Állandóan gyengének nevezett és kisbabának, egy szarnak, akivel éreztette mennyire nem szereti és tönkrekúrtam az egyébként tökéletes kis életét. Mindent elveszek tőle. Mint egy elmeháborodott, olyan volt, mert a világon semmije nem kell. A lakását aztán ott hagyta nekem, merthogy azt is elvettem ugye és közölte a büdös életbe soha nem látom viszont. Annyira kiborított, hogy sírva könyörögtem, ne hagyjon itt, hiszen ő nevelt fel és ő volt a világom eddig. Valami örökre és megváltoztathatatlanul eltört bennem. Éreztem, elromlott. Valami nem jó már.


Lili túl szexi cicafülekkel
A mágiám is megváltozott, miután Dominic elment, úgy éreztem szétesik körülöttem a tér, de ez nem a tükördimenzióban volt, mint eddig. Hiszen a zsebvilágaim valójában csak tükördimenziók, annyi, hogy én béna vagyok multiverzális energiából átugrani egybe, nekem egy ereklye segít, amihez még Wong révén jutottam gyerekkoromban. a könyv, aminek képes vagyok megváltoztatni az alakját. De Dominic parasztsága érzem, hogy elszabadított bennem valamit, mert a valóságban történt, hogy közös lakásunk falat megváltoztak, feje tetejére állt a dolog és a lakás talán elpusztít, ha nem toppan be Lili, akinek véletlenül most épp felvettem a telefont. Segített leállítani. Kibőghettem magam a vállán és a toxikus maskulinitásról beszélt, de miközben sírtam azért éreztem mennyire nem jó ez és erősödnöm kell, talán mert Dominic szavai sokkal mélyebben ivódtak belém, mint először gondoltam...
Lili is mesélt a traumáiról, neki is van egy tesós fájdalma, de az övé a blipphez köthető és szerintem meg fogják tudni oldani. Azért durva, hogy van egy ikre és mindenki mutáns náluk, mert amikor megjelentek a macskafülei teljesen szétestem. Nem a bőgős értelemben, olyat többé nem csinálok. Közben az LCD TV-m dimenziókapu lett és ocsmány lényeg indultak belőle kifelé, pedig már épp fűztem volna a csajt. Mármint... ekkor még azt hittem szükségem van barátnőre, egy lányra, aki kimondja néha, hogy semmi baj, ennyire gyengéd és ott van. De persze soha semmi nem egyszerű az életemben és happy end sem létezik, egyre rondábbnak látom a jövőm és nem hiszem, hogy boldog befejezés vár az út végén.

Dom basztatja a bandát
Mert egy köcsög. Épp a mosdóban bujkáltam, mert komolyan vettem ezt a soha többé nem bőgök dolgot, de az a fasz taccsra vágott, szóval ki kellett mennem párszor gyakorlás közben megnyugodni. Ha a szólói mentek, amiket megkaptam helyette, vagy a dobra nézve Gwent láttam meg. De ez az állat parasztkodott Tommal és Langgal, sőt még Gwennel is. Gondolkodtam rajta, hogy szétzúzom a képét, mert olyan szarul nézett ki mintha valaki már megpróbálta volna. A lakását mindenestre már tönkrevágtam. Hogy is mondta? Elveszek tőle mindent? Akkor nesze, ha kurvára fordítva akarsz játszani, akkor tönkreteszek mindent. Egyébként barom mert ő vesz el tőlem mindent, csak ezen a ponton még nem tudtam mi mindent. Azt hittem csak az anyám, csak saját magát, vagyis az addigi életem, a házát. A bandát csak azért nem, mert ő hagyta ott és én nem hagyok cserben senkit. Azt hiszem hőssé kell válnom, hogy ez így legyen és komolyan elbeszélgetnem Wonggal.

lugar, hora, con quién.
bettyleg

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Egy Ugróegér titkos élete 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Egy Ugróegér titkos élete Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Egy Ugróegér titkos élete Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Egy Ugróegér titkos élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy Ugróegér titkos élete   Egy Ugróegér titkos élete EmptyHétf. Júl. 31 2023, 14:17



Niel fejlődése










Ereklye:Varázskönyv
Ereklye képesség:zsebvilágok
Ereklye képesség:zsebvilágok alter univerzuma
Ereklye képesség:könyv átváltoztatása bármivé
Ereklye képesség:alter univerzumok tükörvilágából az adott világba való tényleges utazás






Fejlődés, Wong+Strange tanításai
Wong: Megtanítja portálokat nyitni - multiverzális energia. Hátrány: Ha sokat nyit egymás után elszédül

Wong megtanítja máguspajzsot létrehozni: Nagyon kell konentrálnia, hogy fenn tudja tartani és hamar elfárad, főleg ha harc közben védekezik pajzzsal

Wong megtanítja arra hogyan használja a tértorzítást és tárgyak átváltoztatását a valóvilágban, multiverzális erőből és nem ereklyéből merítve. Képes lesz manipulálni a teret, pl összehúzza, tágítja, de ez mind érzelem függő. Akkor működik, ha haragszik, dühös, gyűlöl, vagy zaklatott és minél erősebb az érzelem, annál erősebben. Pl kicsavar egy fát, kiveszi a téglákat akár nagyobb építményekből, vagy összehúzza a falakat, tágítja. Képes tehát manipulálni térrel, tárggyal, de hátránya: Ha túlzásba viszi belső szervei is összehúzódnak, minél tovább tartaj fenn annál jobban roncsolódnak, mintha satuba húzná őket és ez végül halálhoz vezet. Wong ezt egyelőre ellenzi, de meg nem tiltja, hogy majd használja.

Strange megmutatja neki hogyan képes közlekedni asztrál síkon. Ez erősítővel (Lili) sokkal jobban megy, mint egyedül, egyedül nem is biztos, hogy vissza tud térni rendesen a testébe.


Bishop
Harcászati technikákra tanítja
Védekezés, támadás. Esetleg egy-egy fegyver funkcja, hogy a könyvek átváltoztatva képes legyen majd lőni.
Agilitás, állóképesség, kitartás, erő fokozása.







Zsebvilágok ráhatása
Könyv átváltoztatása
Portálok/pajzs
Asztrális sík
Harcászat
Tér és tárgymanipuláció




Emme
Vissza az elejére Go down
 
Egy Ugróegér titkos élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: Ez történt eddig a karakteremmel-
Ugrás: