Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Hit me down because I need to know how to stand up

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptyKedd Jún. 27 2023, 15:48



Bishop&Niel


Zene




Wong sajátos megoldásai ezúttal Bishopnál kötnek ki, méghozzá rövid, pecséttel ellátott levél formájában, mely még enyhe füstszagot áraszt, miközben komoly ábrázattal átadja neki, hogy egy következő percben már új portált nyisson, amin át távozhat. Nem szolgál magyarázattal, vagy hagyja, hogy a férfi kérdéseket tegyen fel, egyszerűen összeszedte néhány gondolatát írás formájában, átadta neki, aztán kigyalogolt a képből.

Egy Niel Topsfield nevű kezdő mágus, akire ő nagyon is gondosan ügyelt bizonyos információk birtokában, még odafent Tibetben, mostanság merészelt neki emojis üzenetet küldeni (bár a fiú javára legyen mondva eljutott hozzá az üzenet, úgy, hogy Wong nem igazán híve az efféle kütyüknek) A kis ikont nem tudta értelmezni, csak szemöldökét vonogatva figyelte, hogyan mozog változékonyan a HELP gif, de a kölyök (még mindig így gondolt rá) mellékelt rövid leírást. Segíts kiképezni minden téren, fejlődnöm kell!

S bár ami a mágikus tudást illeti,  tervezte ugyan tovább tanítani, amikor megérett benne az akarat, úgy tűnik mostanra, harcászattal nem vesztegette idejét, ezért is bízta rá Bishopra.

A füstölgő levél tartalma az alábbiakat szó szerint leírja:

Üdv!

Lényegretörő leszek és gyors. Van ez a mágus kölyök, Niel Topsfield, aki nálunk nőtt fel Tibetben. Elég annyit tudni róla, hogy ez az egyetlen valóság, ahol nem csatlakozik különféle bűnszervezetekhez és viszi el erejét olyan irányba, amely igen sok bosszúságot okoz az univerzumban. Te talán tudod is. Bizonyos események, illetve egyetlen döntés vezetett odáig, hogy itt és most a Hősök oldalán kössön ki, de segítened kell!
A döntés a következő volt: Az anyja- KOMOLY VESZÉLY helyette a bátyját képzelte ki. JÖVŐBELI KOMOLY VESZÉLY, DE NEM ANNYIRA VÉSZES, MINT Ő A MULTIVERZUMOKBAN.
Az is visszatartotta, hogy mostanáig nem érdekelte a hatalma. De kezd felébredni és résen kell lennünk, hogy a döntő pillanatban mellénk álljon majd. Megüzentem, hogy menjen a New York-i szentélybe, keressen téged, mert te fogod harcolni tanítani. Rádbízom. A mágikus tudásáról is gondoskodni fogunk, de fizikailag is erősödnie kell. Ebben a realitásban valamilyen tini énekes lett.
Járj sikerrel,

Keresni foglak!

Wong


A Help-re kurta felelet érkezett fogalmam sincs kiféle mobiljáról, de a számot elmentettem. Habár Wong azt mondta volna, idézzek portált, keressem meg, foglalkozik velem, majd ha eredményt produkálok, nem lepődtem meg, hogy a feladat másnál kötött ki.
Annyit írt, menjek a New Yorki szentélybe és keressem Bishopot, ezért vagyok most úton (egy próbáról hazafelé menet) napszemüvegben, kapucnis pólóban, hátha a világon senki nem köt belém a popsztárságért. Most megint felbolydult a média, mi lesz Liammal, pont az hiányzik, mint egy jobb horog, hogy valaki bevigyen egy random kérdést róla.
Varázskönyvem ezúttal is fülhallgató, addig nyomatom belőle a Nirvanát, amíg meg nem érkezem, aztán leszállítom magam a tömegközlekedésről és hatalmas levegőt veszek az épület előtt. Baromira ki kéne használnom, hogy van jogsim, de legalább ennyire utálok forgalomban vezetni, az öt után pedig azt jelenti bedugulnék a munkából siető muglik kavalkádjába. Ezért volt könnyebb megoldás a metró, tűnt annak.

Itt azonban igazítok valamennyit fizimiskámon, leveszem a fülest, visszaváltozik varázskönyvvé, lekapom szemüvegem, hátrahajtom a fekete kapucnit és teljesen feleslegesen megtúrom elöl a hajam, mintha számítana hogy áll, ha ez a Bishop földhöz vág, de nagy úr a szokás. Két lépés előre, aztán egy hátra, amikor bejutok és szétnézek a roppant előcsarnokban, szerintem még az is hallatszik, ahogy nyelek egy hatalmasat. Üres, de én bele kiáltom a csendbe:
-Hahó!
Hozzászoktam a fellépések izgalmához, ez viszont valami új, tágra nyílt szemeim döbbenten rebbenek faltól falig.




...
Vissza az elejére Go down
Lucas Bishop

Lucas Bishop


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Gjd
▪▪ Play by : Jonathan Majors
▪▪ Karakterdal : Find the time
▪▪ Karakterlap : That world must not come again
▪▪ Foglalkozás : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Xfq3obE
▪▪ Hozzászólások : 299
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Xavier Intézet
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Giphy

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptySzer. Jún. 28 2023, 16:33


     
Niel & Bishop

     


A Szentélyben mindig eltölt egy kis nosztalgia is, mert az itt tartózkodásom elején ez volt a lakhelyem. Ismerkedtem a világgal, ami akkor még nagyon-nagyon idegen volt, hosszas beszámolókat tartottam Wongnak, Strange-nek és Clea-nek. Ami miatt megint itt vagyok, az a látomások témája. Újra szükségem volt arra, hogy engedjek mindent előjönni, ami víziók formájában fel akar bukkanni. Fizikailag is megterhelő volt, egy ülőt helyemben leizzadtam és a hideg rázott egyszerre. Az a világ, amibe belelátok, ridegebb az én jövőmnél és ehhez a korhoz nem is érdemes hasonlítani. Tömény borzalom, egy kevés tanulsággal, iszonyatosan sok meglepetéssel. Ott mindenkinek más a szerepe, a jelleme, a karaktere, mint itt. Muszáj volt ezen végigmennem, mert ha bevetésen kap el a másik világ és lefagyok, azzal nem csak a saját életemet kockáztatom, hanem másokét is és a küldetés sikerét úgyszintén. Egy rakás jegyzettel a táskámban jövök ki éppen a teremből, ahol vigyáztak rám közben. Mennék a zuhanyzó felé, de a Legfőbb Varázsló hirtelen elém toppan és a kezembe nyom egy papírt. Imádja a váratlan belépőket és az angolos távozást.
Kifújom a levegőt és belenézek a szövegbe. Kiképzés, felügyelet. Egy srác, aki a többi univerzumban rossz útra tér és itt is ez lehetne a sorsa, de meg kell előzni. Nagyra értékelem, hogy Wong bízik bennem annyira, hogy tőlem várja az ügy megoldását, de nem biztos, hogy erre én vagyok a legalkalmasabb. Egy nagy hatalmú mágust viszont nem szabad hagyni szabadon császkálni, mert ha a sötét oldal felszippantja, akkor belőle is sith lovag lesz. Mint abban a marhaságban, amit múlt héten láttam a tévében a jedikkel, lógó fülű, gülüszemű gyíkemberekkel, fuh... Ajánlgatják nekem, de nehezen veszem rá magam, mert... Mindegy.
Várom is, hogy Wong keressen, mert nem szeretem az ilyen gyors és kéretlen parancsokat. Ezer dolgom van és most kaptam egy ezeregyedik küldetést. Túl nagy jelentőségű, hogy lerázzam magamról. Épp megkérdeznék valakit, hogy mikorra várható a srác érkezése, de egy hangra figyelek fel.
Valaki bejutott és kissé tanácstalanul köszönt egy nagyot az üres csarnoknak. Energiafegyveremet a kezembe veszem és akármilyen csapzottan érzem magam, átizzadt atlétában és meggyötört ingben megyek megnézni, ki lépett be a Szentélybe csak úgy.
- Ki vagy és mit akarsz? - kérdezem szigorúan, miközben a fegyvert felé tartom.
Nem téveszt meg, hogy egy átlagos fiatalt látok. A világ egyik legjobb harcosa, Mystique múltkor egy kislány alakját vette fel. Mindig résen kell lenni.

     

     

     

     

     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptyPént. Jún. 30 2023, 20:06



Bishop&Niel


Zene




Határozottan nem számítok rá, hogy kedves invitálás helyett - mondjuk egy random szerzetes biztosít róla, hogy Bishop a világ legnyugisabb embere és alig várja, hogy elkezdjük a szigorúan elméleti oktatást, vagy feltalált olyasmit, mint a Mátrixban, betesznek egy programot a fejembe és tolni fogom magamtól a blokkokat, ha pörgőforgó rúgásokkal támadnak. De helyette íme a nyers valóság, döbbenten pislogok egy rám szegeződő fegyver csövébe.
Gyorsan felemelem a kezem, megadom magam stílusban és érzem, hogy egy homloki izzadságcsepp szomorú búcsút vesz fejem nagyrészétől.
-Üdv. Én csak egy…mágus.
Bököm ki rohadt okosan és magasabb hangon, mint szeretném, de valahogy feszélyez a cucca.
Nyelés után, eszembe jut hozzáfűzni némi plusz infót.
-Niel Topsfield, Wong küldött, hogy Mr. Bishoppal beszéljek egy olyan izé…oktatás kapcsán.
Nem mintha bármi lenne rajtam, ami azt hirdetné komoly fizikai edzésre jöttem. Úgy jelenek meg, ahogy általában az utcán, vagyis őszies, kapucnis pólóban (alatta atléta, de amíg nem kérik, hogy vetkőzzek marad minden) és a fekete csőnadrágban, amit általában a punkrock bandák kedvelői hordanak és szerintem menő. A térdénél még dizájnos szakadás is van.
Kicsit bámulok egy lehetséges jövőképet lelki szemeim előtt, amiben fasírtként távozok innen, aztán újabb nyelés után átváltozott varázskönyvem mutogatom, mint egy metró bérletet.
-Van ez is! Még Tibetből, Wong bízta rám. Semmi különös, egyedül én tudom használni, üres. De azért bizonyíték!
Lóbálom meg, aztán jelentőségteljesen kinyitom és átpörgetem a lapjait. Üres, üres, sima minden, ahogy mondtam, mígnem apró hangya betűket nem szúrok ki egy random oldalon. Na itt már bukik a marha nagy meggyőző képességem, főleg hogy fojtott “mi?” után más sem érdekel, csak hogy valami megjelent a könyvben! Mióta is van már nálam? Legalább tízéves korom óta, azaz több, mint tizenegy éve. Egyszer sem szúrtam benne ki semmit, de most, hirtelen apró, ismeretlen hieroglifák szántják a fehér lapot, jobbról balra, éppen íródik valami. Remek kérdés a pár ezer miért, ami egyszerre születik meg fejemben, de aztán az alakra pillantok, mennyire szegezi még rám azt a bazi lyukasztó kütyüt. Különben érdekelne milyen nehéz, de ez is olyan kérdés, amit hangosan most NEM teszek fel.
-Eddig nem nagyon produkált ilyesmit. Lehet, hogy magára reagál? Ugye nem maga Bishop?
Kérdezem reménykedve, hátha még belekapaszkodhatok a tagadásába. Mert ez a fószer semmi mátrixot nem tenne az agyamba, ő pont annak a típusnak tűnik, aki megkopasztana és tönkrevágná a gatyám.





...
Vissza az elejére Go down
Lucas Bishop

Lucas Bishop


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Gjd
▪▪ Play by : Jonathan Majors
▪▪ Karakterdal : Find the time
▪▪ Karakterlap : That world must not come again
▪▪ Foglalkozás : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Xfq3obE
▪▪ Hozzászólások : 299
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Xavier Intézet
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Giphy

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptyHétf. Júl. 03 2023, 17:41


     
Niel & Bishop

     


A hangja ismerősen cseng. Láthatóan meg van ijedve vagy nagyon tehetségesen játssza a riadt szeműt. A bemutatkozása után leeresztem a fegyvert. Wong tudta, hogy jön a srác, de nem szólt. A kiképzést így indítani nem rossz, végülis nem rossz.
- Tudok róla. Jó helyen jársz - mondom már kevésbé szigorúan, de még mindig kimérten.
Egy civiltől nem várom el, hogy Őrnagynak hívjon. Ez a gyerek ártatlannak tűnik és ahogy Wong mondta, még meg lehet állítani az eltévelyedését. Láttam őt idősebben, hatalmas erővel. Nem adom jelét, hogy mekkora felelősségnek érzem a tanítását. Nem kell tudnia.
Figyelem, mit bűvészkedik a könyvével. Tök üres. Persze, hogy a Legfőbb bízta rá.
- Ezt állítsd le! - szólok rá gyanakodva a betűk megjelenése láttán.
Nem tetszik ez nekem. A fegyverem megint emelkedne, de érkezik a magyarázat.
- De. Lucas Bishop vagyok. Szólíts csak Bishopnak! Wong mit mondott pontosan arról a könyvről?
Ha rám reagál a varázsszer, az lehet, hogy probléma. Hirtelen eltűnik a szemem elől a csarnok, a mágus és a könyve azért, hogy egy egészen más helyszínen lássam viszont. Évtizedekkel idősebb, a tekintete egyszerre üres és vérszomjas. Három társával érkezett, hogy lecsapjon rám és X-Men társaimra. Akik között azon a világon ott van Magneto, Kardfogú és egy Morph nevű, örökké bohóckodó alakváltó. Topsfield egy pillanat alatt eltünteti a fákat, amik mögött megbújtunk. Akaratomat megfeszítve sikerül tovaűznöm a látomást és gyorsan emelkedő mellkassal, verejtékező homlokkal térek vissza lélekben oda, ahol az elmúlt másodpercekben csak testben voltam. A srác szemébe bámulok. Valószínű, hogy eddig is ezt tettem, de csak nézve és nem látva.
Ha nem előzött meg, veszek pár nagy levegőt és intek, hogy jöjjön velem.
- Mennyit árult el a Legfőbb Varázsló arról, hogy mire foglak oktatni? Mit kell rólad tudni? Én katona vagyok és egy alternatív jövőből érkeztem.

     

     

     

     

     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptySzer. Júl. 05 2023, 20:34



Bishop&Niel


Zene




“Tudok róla” után csinálok valamit, ami hasonlít egy sóhajra, csak lazán, mintha nem akarnám lefosni a bokám bármelyik pillanatban.
De azért nem szólalok meg, nagyjából csak nézek, így is úgy érzem sok volt a duma, kevés a meggyőzés és a cucca bármikor képen találhat.
Annyira nem megy a dolog, hogy még az is cserben hagy, ami eddig soha, simán átváltoztathattam tejesdobozzá a könyvet, megtartotta a tehén terméket, most meg ír.
-Esküszöm ilyet még nem csinált. Leállítani? Hogyan?
Ez az egyetlen tárgy, amit át tudok változtatni bármi mássá, ahogy a tag fenyegetően kér, megpróbálom, mint eddig, elképzelem kulcstartónak. Egyszerű, retro kilencvenes évekbeli, mert csípem a régi dolgokat, olyan amelyiknek világít a segge és régen nagy dolog lehetett, ha az ember bele akart találni a zárba, vagy piszkálni másokat. Namármost, ahogy rázom a könyvet, szuggerálom, tulajdonképpen napi rutint hajtanék vele végre, nem megy. Ugyanúgy varázskönyv formában rójja az ismeretlen betűket és furcsa sürgetést érzek, pedig nem nézek rá, érzem, hogy tényleg meg kellene szüntetni.
Rácsapom a fedelét. Legalább bezáródik.
Persze, hogy ő az, mielőtt felnézek rá lassan, megpróbálom nem bazdmeg arccal, hanem random, kifejezéstelen ábrázatot öltve, sőt kedveset, vagy alázatosat, mert tőle azért tartok egy kicsit, szóval a rituálé előtt, hogy egyáltalán ránézzek, nyelek egy hatalmasat.
-Üdv Mr. Bishop. Tudja ő mindig homályban beszél, legalábbis hozzám. Olyanokat mint, hogy ezt nagyon fontos rád bízni, meg eljön az ideje, amikor fontos lesz. Tulajdonképpen csupa klisét.
Magyarázom, mondanám még a sok Wongszerű blablát, de különös tekintettel mered mellém, mintha éppen elképzelne tüllszoknyában.
Valahogy verejtékezni kezd, mintha én lennék robosztus, idegen férfi és gyorsabban lélegzik, én pedig az immár nyugodt könyvre meredek, noha nem nyitogatom újra.
-Jól van…uram?
Kérdezem kissé bizonytalanul, hátha leüt már pusztán ilyen ártatlan kérdésért, mi az hogy mást feltételezek? Lehet, hogy nem is válaszol, mindenesetre az intésre hallgatok és mint egy pincsi nyomába eredek.
-Semmit? Én úgy tudom harcművészetre. Wáááw, komolyan? Mármint a katonát valahogy megéreztem, de alternatív jövő? Az elég menő! Hogyhogy itt van? Nem fura? Mármint…mikor jött és melyik évből? Mennyire alternatív? Ja, hogy én? A világon semmi érdekes nincs bennem, noha Tibetben éltem, rohadt lusta voltam, míg mindenki más edzett én néztem Wong varázskönyveit, mindent elolvastam a térmágiáról. Van néhány számítás, ami összejött, mind odaadtam neki, de persze én magam sem értettem mi a jófrancot képletelek neki, ő meg olyan dumákkal biztatott, hogy egyszer összeáll és nem nagyon erőltette ezt a harcolósdit, csak épp múltkor akadt egy kellemetlenségem és arra gondoltam….
Elkap a szófosás, de olyan istenesen, hogy lehet most ugrik kútba, mielőtt annyit mondhatnék krav maga, vagy bármilyen harcászati stílus.





...
Vissza az elejére Go down
Lucas Bishop

Lucas Bishop


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Gjd
▪▪ Play by : Jonathan Majors
▪▪ Karakterdal : Find the time
▪▪ Karakterlap : That world must not come again
▪▪ Foglalkozás : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Xfq3obE
▪▪ Hozzászólások : 299
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Xavier Intézet
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Giphy

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptyPént. Júl. 07 2023, 14:25


     
Niel & Bishop

     


De gondterhelt az ifjú. A varázskönyve viszont fontosabb. Nem tetszik, hogy egy ismeretlen mágikus tárgy csak úgy működésbe lép. Szétlőni nem fogom, amíg Topsfield kezében van. Várok egy szemhunyásnyit, hátha rájön a leállítás módjára. Ez az! Nem kellett varázslat, csak a könyv összecsukása.
- Majd kérdezd meg tőle, mit jelent ez a pörgés, amit a tárgy produkált. Én is kifaggatom.
Lehet, hogy egy tinédzsert könnyen elhajt, de engem nem fog.
A látomások megint rosszkor jönnek. Nem a legrosszabbkor, de rosszkor. Mikor befejezik a kínzásomat, újra a srácé a figyelmem. Kihúzom magam.
- Igen. Ez a Szentély, itt történnek fura dolgok.
Már megszokhatta. Nekem még nem sikerült.
Végre beletaláltam abba, amiről a fiatal hajlandó sokat beszélni. És kérdezni. Én örülök, hogy érdeklődő újoncom lesz és nem egy unott, aki a háta közepére nem kívánja az egészet.
- Harcművészet, önvédelem. Igen, ez az én asztalom. 2123-ból jöttem, mert volt egy küldetésem. Azt már végrehajtottam, most igyekszem itt tenni, amit a saját időmben: fenntartani a békét. Ebben az időben sok minden más, mint ahogy én tudtam a történelemből. Wong és dr. Strange is azzal magyarázták ezt, hogy minden tett új elágazásokat hoz létre és így számtalan opcionális idősík keletkezik. Te hallottál már bármely más idővonalról vagy esetleg más univerzumokról?
Jelen van több világon is, ahogy én. Láttam, mert látnom kellett.
- Ha semmi érdekes nem lenne benned, Wong nem foglalkozna veled. Milyen térmágiára vagy képes? Csak mondd el, ne mutasd be!
Nem akarom, hogy valami ostobaságot csináljon véletlenül. Például eltünteti a kaput és a Szentély tárva-nyitva áll majd. Nem-nem.
- Menjünk az edzőterem öltözője felé! Addig mondd el, hogy Tibet előtt volt-e szerencséd bármiféle harcművészeti stílushoz vagy önvédelmi technikához? Van olyan fegyver, amit tudsz használni? Betegség, sérülés, amit figyelembe kell venni? Remélem, nem teli hassal érkeztél, mert akkor várnunk kell, nehogy kidobd a taccsot a tatamin.
A harci szőnyeget nem arra találták ki, hogy hányást takarítsanak el róla.
- Mi volt az a kellemetlenség, ami miatt el akarsz mélyedni a harc tudományában?
Most én tettem fel sok kérdést. Ezt mind fontos tudnom. Azt akarom, hogy biztonságosan tudjunk edzeni. Semmi értelme nem lenni mély vízbe dobni úgy, hogy bele is fullad.

     

     

     

     

     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptySzomb. Júl. 08 2023, 20:39



Bishop&Niel


Zene




Az én is kifaggatom jobban megnyugtat, nekem Wong nem képes értelmes mondatokat összerakni, jó hogy nem keresztrejtvényben kéri, fejtsem meg a gondolatait.
Biccentek, úgyis el kell kapnom, smileykkal vagy anélkül, mert illene fejlődnöm mágiaügyileg.
A szentély fura, hogyne tudnám, de ez a könyv idáig megbízható volt, legalább olyan kiszámítható, minthogy mindig rossz ember nyeri a választásokat. De csak bólogatok és napirendre térek afelett is, hogy egy perce megtorpant. Lehet kiakasztotta a piercingem.
Így ránézésre, tuti fasírot fog csinálni belőlem, aztán zacskóban visznek haza. Kopasz már a szemöldök szakadásért is morgott, Bishop meg úgy néz ki, mint aki egy legyintéssel mintákat rajzolhatna az ábrázatomra és nem hiszem, hogy meghatná, ha azt mondanám ezért az arcért jobban fizetnek. De amikor kimondja, hogy 2123 onnantól semmi más nem érdekel, leesik állam, kiguvad üregéből szemem és légzésem is el-elvándorolgat.
-Baaaaszki, az nagyon komoly! Mármint…uram, elnézést, de wao! És mi lesz a jövőben? Mátrix, vagy Alien? Terminátor, vissza a jövőbe? Á, nem mondhatja meg, igaz?
Ugyan én már tuti nem élek akkor, szóval…nagyon meggyőzően vagyok kíváncsi, hirtelen le se esik, hogy biztosan nem ismeri a popkulturális utalásokat.
Persze komolyra fordítva a szót, biccentek, Strange-ék nekem is magyaráztak, bár olyan végletekről van szó, amit emberi elme nem igazán tud rendesen felfogni, legalábbis szerintem.
-Igen, tudok róla, hogy léteznek és ez nagyon menő uram, hogy őrzi a békét. Azt hiszem én is szeretném majd.
Több értelmét látom mint Egyetemre járni, de ne rohanjunk ennyire előre, ott tartunk, hogy ne kössenek belém nehézfiúk az utcán, vagy ha mégis ne csak a szám tudjam kinyitni.
Azért ez bók, hogy Wong nem foglalkozna. Mekkora koppanás lesz ha beközlöm a zsebeket. Asszem elvörösödöm, de valóban gáz lenne szöszölni a könyvvel.
-Wong szerint ez csak a kezdet és majd köze lesz a dolgaimnak ahhoz, amit kiszámoltam neki még gyerekkoromban, nem annyira emlékszem, mert 15 évesen leléptem Tibetből és keveset foglalkoztam már a mágiával. De át tudom változtatni a könyvet bármivé, meg létre tudok hozni zsebvilágokat. Semmi érdekes csak néhány szoba, tele kacatokkal. Kettő rendes, a harmadik para, azzal nem nagyon kísérletezem. Ilyen külön terem, amiben másképp telik az idő. Igazából csak telehordtam őket szeméttel és ott bármit á tudok változtatni, de amint kijövök belőle, ráadásul totál lerohadva, visszaváltozik eredeti alakjába.
Nézek rá, érti-e, mennyire röhög ki, azt elhallgatom, hogy portált se hoztam még össze és nagyon nem ezen a szinten kellene tartanom.
-Ön…Önnek van képessége?
Biztos, hogy Terminátor! Baszki…mindig is John Connor akartam lenni!
Tök fesztelenül indulok meg vele az öltöző felé úgy, hogy nincs mibe átöltöznöm, amíg be nem húzom a nyakam.
-Hááát…Tibetben én kábé csak számoltam. Tudom, hogy mindenki más eljárt edzésekre, párra én is, de inkább nem, szóval…nem tudok semmit? Nincs betegségem, nemrég szétverték a szemöldököm, de már csak heg, nem is rendes sérülés. Egyszer paintballoztam, meg kipróbáltam a baseballt, szóval ha nagyon muszáj átváltoztatom a könyvet ütővé. Á, dehogy, nem járok tele hassal sehová.
Legyintek, teljesen random mikor eszem, vagy éhezem van, ráadásul csak szemetet zabálok. Olyan kaotikus az egész, ezért nézek ki elég vékonynak, különben tuti elhíznék a sok kockulástól.
-De végülis van kondícióm, ha az számít, a koncetreket végig kell ugrálni.
Hihetetlen, de jó fejnek tűnik. Valahogy pont annyit kérdez, mint én, csak én kifejtem.
-Nekem jött három gyúrós fazon. Különben gyors vagyok és fürge, asszem. Amint látja nem vagyok valami magas. Ez lehet előny?
172 centi, de a hajammal együtt, vagyis a tényleges magasságom legjobb esetben is 171, bármennyire nyújtózkodom.





...
Vissza az elejére Go down
Lucas Bishop

Lucas Bishop


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Gjd
▪▪ Play by : Jonathan Majors
▪▪ Karakterdal : Find the time
▪▪ Karakterlap : That world must not come again
▪▪ Foglalkozás : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Xfq3obE
▪▪ Hozzászólások : 299
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Xavier Intézet
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Giphy

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptyHétf. Júl. 10 2023, 22:13


     
Niel & Bishop

     


Egy ilyen fiatalnak persze, hogy tátva marad a szája, ha időutazóval találkozik. Ez jópofa dolog. Normális, korhoz illő viselkedés. A lelkesedésén elmosolyodom.
- Nem az lesz, amit én megéltem. Itt sok minden máshogy alakult és nincsenek meg az alapfeltételek ahhoz, hogy minden pont úgy alakuljon. Szerencsére. A technológia, amivel a Mátrix és a Terminátor démonizált jövőképet alkot, sokat fejlődött, de nálunk nem volt gépuralom. Talán a Vissza a jövőbe a legjobb párhuzam, ami a fejlődést illeti.
A jövőm sötét oldalával nem fárasztom. Azzal se, hogy nem lett belőle híres mágus. Előtte sose hallottam ezt a nevet és ez sok mindent jelenthet. Nem ijesztgetni akarom a srácot, hanem tanítani.
- Te miért szeretnél a béke megőrzésében részt venni? - kérdezem őszinte kíváncsisággal.
Többféle motivációja lehet és jó, ha tisztázza ezt magában. Nehogy vakvágányra fusson az élete és egy gyomorfekélyes, megkeseredett békeharcos legyen belőle.
- A könyvet csak másik élettelen tárggyá tudod átváltoztatni? Harci szempontból az is számíthat, hogy szervetlen vagy szerves anyagú tárgy lesz belőle.
Ha már van egy fix dolog, amihez annyira jól ért, hogy a specialitásának lehet nevezni, akkor tanulja meg ilyen célokra is használni. Tudok neki ötleteket adni.
- Mindez úgy hangzik, hogy még tudnád fejleszteni a mágiádat, de nem látod hasznosnak. Ezek a zsebvilágok rejtekhelynek kiválóak akkor is, ha valamit el akarsz dugni mások elől és akkor is, ha te keresel búvóhelyet. Milyen gyorsan nyitsz meg egy ilyen világot és mennyire észrevétlen a bejárata?
Bunyó elől néha jobb elfutni, ez pedig kitűnő lehetőség. Az Őrszem Robot darabjait is lehetne ilyen biztonságos helyeken tárolni. Nem rá fogom bízni, de a gondolat nem rossz.
- Az időterem is érdekes. Ha ott lassabban telik az idő, használhatod olyasmi megőrzésére, amik hamar tönkremennének. Ha gyorsabban telik ott az idő, akkor felgyorsíthatsz bizonyos folyamatokat, mint például a festék megszáradása egy tárgyon. Rajtad kívül más élő szervezetet még nem próbáltál meg átvinni, ugye?
A mágia technikájához nem értek, de segíthetek célt találni az eszközhöz. Én vallatószobának is tudnék használni egy ilyen zsebvilágot, ezt viszont nem említem meg.
- Mutáns vagyok. Energiát nyelek el és kibocsátom magamból. Vagy a fegyveremből, amit az elnyelt energiával töltöttem fel.
Megemelem az ágyút. Első alkalommal is nagy hatást tett rá. Most nyugodtabban nézheti, mert nem rá fogom.
- Rendben. A fegyverekkel úgyis ráérünk. Pusztakezes technikákkal fogunk kezdeni.
A seregben át akartak helyezni a kiképzőkhöz, de én terepre járó katona akartam maradni. Itt terepre is mehetek és taníthatok is. Ez nem rossz. Kíváncsi is vagyok, mit lehet kihozni ebből a srácból. Közben pedig szem előtt kell tartanom, nehogy rossz útra tévedjen. Ez nehezebb lesz.
- Énekes vagy?
Koncerten nem voltam még, mióta ebbe a korba érkeztem. A saját időmben se jártam ilyen helyekre, max ha ott kerestünk valakit vagy balhé volt. Nem szeretem ezeket az eseményeket. Könnyen támadhatóak az emberek.
- Az első alapszabály: ha nem vagy rákényszerítve egy bunyóra, inkább kerüld el! A gyorsaság erre is nagyon jó. Mi viszont azt fogjuk gyakorolni, mi a teendő, ha nincs lehetőség elfutni. Kérdésedre válaszolva: bárminek meg lehet találni az előnyös oldalát. Mikor nálad magasabb támadóval kerülsz szembe, könnyebben le tudsz sújtani a lágy részekre. Belek, comb, lágyék.
Lassan elérjük az edzőtermet. Átlagos tornaterem méretű helyiség, parkettával és számos félkemény harci szőnyeggel. Nincsenek sokan. Két nő küzd éppen bottal, de az utolsó mozdulatoknál tartanak és mire odaérünk, már meghajlással búcsúznak el egymástól.
- A szertárostól tudsz kérni edzőruhát. Én is fogok.
A kezemben cipelt sporttáskában nem váltóruha van, hanem a szokásos katonai felszerelésem, amit folyamatosan bővítek. Egy átlagos alkatú, de hatalmas szemű férfi a szertáros és szerencsére a vállfákon lóg elég ruha, hogy mindkettőnkre legyen megfelelő méret. Ha Topsfield is átesett a ruhaszerzés és az átöltözés nehézségein, akkor mezítlábasan beléphetünk a terembe.

     

     

     

     

     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptySzer. Júl. 12 2023, 13:31



Bishop&Niel


Zene




Egyszerre biztató, hátborzongató, libabőröztető (és stb.) amit mond, még akkor is, ha egy pillangó szárnyának rezdülése képes befolyásolni a jövőt-át kellene nevezni a bandát.
-A kedvenc filmem. Ha már 2015-ben nem történt olyasmi, remélem minimum légdeszka létezik, meg őrült tudós, aki feltalálta az időutazást, hiszen maga is itt vagy.
Igaz nem hasonlít Mcfly-ra. Mégis olyan izgatott leszek, mint egy felhúzhatós játék és gondolatban körbedongom ostoba kérdésekkel, szerencsére van eszem egyet sem feltenni. Egyelőre!
A kérdése kicsit defibrillál, főleg, hogy gondolatban elkésem és még a deloriennál szöszölök, összeegyeztetve a képet menő jövő fegyverével. Részt akarok venni benne?
-Nem hiszem, hogy van miértje, egyszerű csak, mint egy ösztön. Sokáig lázadtam a mágusság ellen, tök feleslegesen, de sokkal kozmikusabb és fontosabb, mint gondoltam, beállok a sorba, hogy megvédjem az embereket, nagyjából most értem erre meg.
Wong célozgatott mindenkinek eljön a pillanat, Strange-nek is volt orvos előélete és állítólag olyan egója, ami kinőtte New York felhőkarcolóit.
Következő kérdése, mert ő sem fukarkodik, megitcsak kizökkent, át is változtatom a könyvet karszalaggá, felirattal (Metallica), koncertek előtt osztogatnak ilyet.
-Csak tárgy, szervetlen és kizárólag olyan, aminek ismerem a konstrukcióját. Nem tudnék fegyvert csinálni, mert fogalmam sincs hogy működik.
De ezek a transzformációk kicsit sem fárasztanak, értelmük általában persze nincs, nem a multiverzális erőhálózatra csatlakozom, a könyv tulajdonképpen ereklye.
-Arra jó, igen, mindkét feltevés igaz, csomó cuccot hordtam bele és általában lelépek, ha a világ kezd kényelmetlenné válni, hasznos. De ez nem az én erőm, hanem az ereklye tulajdonsága. Minden mágus multiverzumból merít energiát, de bizonyos dolgok miatt még nem jutottam el idáig, csak az ereklye képességét használom. Wong azt mondta még az ősmágus könyvtárából való, de mivel ereklye, elég különleges. Ráhangolódik a használója általi lehetséges képességekre, olyan, mint egy néma tanító, vagy nevelő.
Tök üres volt mindig, mintha én magam zártam volna ki, hogy szükségem legyen rá, valami leki kalamajka lesz megint, amibe nem most lesek bele. Az világos, hogy mindennél jobban szerettem volna elbújni, először éppen koncert előtt jöttek elő a “zsebek”
-Azt hiszem olyasmi, mint a tükördimenzió, csak nálam más egy kicsit, személyre szabott. Ezért is hívom zsebvilágnak Megnyitni könnyű, néhány másodperc, azonnal eltűnök a könyvvel, totál észrevétlenül. De ha benne csinálok valamit, elfáradok, tehát elég pocsék közérzetben távozom onnan és az időt is mókolgatja, vagyis eleinte ráfüggtem, de beláttam, hogy veszélyes folyton használni és mivel ott gyorsabban telik az idő talán ki lehet használni harc közben. Mondjuk festékszáradást még nem próbáltam. De, vittem már át, a bátyámat, ő is mágus. Csak szétnézett, de nem nagyon érdekelte.
Legyintek, Liam már nem olyan szinten tart mint én.
Ultra menő az ágyúja, alaposan megnézem, körbejárom, fölé hajolok, de babrálni nem merném. Közben  hozzázümmögöm “szakértői” helyeslésem a mutánsokhoz és csak belül kap el fangörcs, sokszor, egymás után hadarja minden gondolatom: wooowowoowooow - és most először nem a warcraft-ra lelkesedem.
-Azért ez kb a világ legklasszabb dolga. Hány kiló a cucc?
Remélem nem szívja mellre a megnevezést, de tuti valami spécinek hívják M40 lángszóró mutáns gigaeszköz, vagy ilyesmi.
Biccentek a pusztekezesre és megpróbálom összeszedni minden elhatározásom, hogy ne legyek teljesen béna, az énekesre kissé félvállról nyögök egy “ahát” ebben a közegben nem számít.
Viszont az alapszabályoknál figyelek, ha valamiben jó vagyok, akkor az az elmélet.
-Eddig is futottam, de nem akarok mindig, ki akarom használni a fürgeségem.
Lágyék, comb, belek-megjegyzem.
Körbenézek az edzőteremben, bámulom kicsit a botozókat, aztán óriásit sóhajtok, mert úgy tűnik nem skinny farmerban kell rugdosódnom, kapok ruhát. Még a méretemben is!
Gyorsan átöltözöm, mivel koncertek előtt megszoktuk a kapkodást, gyorsan kész leszek és máris mezítláb álldogálok a szőnyegen, próbálok előkaparni fejemből valami alapot, amit még a szentélyben sulykoltak belém. A könyv még mindig karszalag képében feszeng csuklómon, jobb, ha nálam van.
-Belevonhatjuk az ereklyét is? Mármint, ha már menni fog néhány alap, kíváncsi vagyok be tudok-e ugrani elég gyorsan és hogy más is utánam tud-e jönni. Persze önnek nem muszáj még, ha tartózkodik.
Nem vele akarok kísérletezgetni, csak egy ötlet. Így is baromi hálás vagyok az oktatásért. Nem tudom mennyire fogadna el pénzt érte, de majd lehet puhatolózok.






...
Vissza az elejére Go down
Lucas Bishop

Lucas Bishop


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Gjd
▪▪ Play by : Jonathan Majors
▪▪ Karakterdal : Find the time
▪▪ Karakterlap : That world must not come again
▪▪ Foglalkozás : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Xfq3obE
▪▪ Hozzászólások : 299
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Xavier Intézet
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Giphy

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptyPént. Júl. 14 2023, 20:40


     
Niel & Bishop

     


- Igen, az egy ismerős szerkezet volt számomra. Antigravitációs járművek is vannak nálunk. Nevezhetjük őket repülő autónak. A felszín felett max. egy méterrel haladnak, de végülis repülnek.
Ez egy érthetőbb elnevezés.
- Pont azt az őrült tudóst kellett levadásznom. A jövőben is ritkaság az időutazás, nem sokan képesek rá. Latvéria állama állítólag birtokol ilyen technológiát.
Az ottani uralkodó elvileg már napjainkban is használja az időgépet, de arról a helyről frankón kevesebbet lehet tudni, mint Kennedy gyilkosáról.
- Akkor Wong örülni fog.
Nekem az "ösztönből jön" inkább azt mondja, hogy fogalma sincs, miért akar belevágni. Nem baj. Útközben is megtalálhatja az okot.
Topsfield megint varázsol és most zenekaros karkötő lesz a könyvből. Ezt a bandát láttam már a tévében. Mutatok is egy ördögvillát, ahogy a rockerek, bulizósok, menő csávók szokták. Közben ugyanolyan komoly arcot vágok, pedig ez nekem inkább vicc. Vicces figura ez a mágustanonc.
A tett elméleti kifejtését is meghallgathatom és el is raktározom magamban. Biztos, hogy Wongnak oka volt a könyvön keresztül tanítani Topsfieldet és mégiscsak egy ereklyét bízott rá. Hagyta, hogy vigye magával a nagyvilágba.
- Ezek szerint a tárgyak átalakítása, kisebb világok létrehozása és az azok közötti mozgás a lappangó alapvarázserőd. Ebben sok lehetőség van.
Lehet, hogy a Legfőbb Varázsló kioktatna a megfogalmazás pontatlansága miatt, de most nem vele beszélek.
- Vigyázz is ezzel, mert ha jól értem, odabent hamarabb öregszik a szervezet.
Ha az idő gyorsabban telik. A bátyjára nem kérdezek rá, de megjegyzem, hogy szintén mágus. Akár azok között is ott lehetett, akiket a víziómban láttam.
A fegyvert erősebben markolom, mikor Topsfield körülrajongja. Elhúzom előle és ha hozzá akarna nyúlni, kemény szorítással lefogom.
-  Százötvenkilenc uncia.
Megérzem, ha pl. ráragadt szennyeződés miatt mégis nehezebb. A társaimnak ugyanilyen fegyvere volt és Fitzroy-é is hasonló gyártmánynak számított. Sajnos azt odaadtam annak a Kaine nevű jelmezes alaknak, hogy hagyjon békén, míg teljesen elpusztítom a gazfickó testét és fejét. Nem kockáztathattam, hogy Fitzroy valahogy visszatérjen. Egy megrongált, darabokban levő sci-fi fegyver átadása volt a kisebbik rossz, amit választhattam.
Topsfield érdeklődő tekintettel hallgat és ha olyan jó a számolásban, akkor a memóriája se lehet rossz. A fürgeségét fogjuk használni, bólintással jelzem az egyetértést.
- Később lehet róla szó. Először be kell melegíteni, nehogy meghúzzuk az izmainkat!
Elkezdek helyben futni és sürgetem, hogy csinálja utánam. Különböző lábmozdulatokkal igyekszem végigmozgatni a tagjainkat. Utána még pár hasonló gyakorlat törzsre, karra és már indulhat az edzés.
- Mutasd meg, hogyan menekülsz be, ha megpróbállak megütni.
Célzok is. Kicsit visszafogom magam, nehogy ijedtében beletáncoljon az öklömbe és az edzés a kezdetével véget is érjen. Egész gyorsan és erősen ütök Topsfield orra felé, de úgy, hogy épp csak érintsem.

     

     

     

     

     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptyVas. Júl. 16 2023, 11:35



Bishop&Niel


Zene




Kicsit megáll körülöttem tér és idő, ahogy Bishop személyében valóra válik minden gyerekkori álmom: egy ember onnan, ahol igazi a vissza a jövőbe. Kicsit fennakadva bámulok egy képzeletbeli vízióra, ahol olyan verdát vezetek, ami…repül.
-Hű, ez elég vagány
Foglalom ócska szavakba, de ahogy nyelek, meg becsillognak szemeim, mintha szívtam volna, biztos érzi valójában azt akartam mondani: aztabüdös zsiráfszagú anyját bazzeg!-vagy valami hasonlót. Minden kocka molekulám itt és most megállna fagatni még egy kicsit. Nem teljesen tudom kijátszani beteges kíváncsiságom.
-És sikerült? Meghalt a tudós? Most már nem tudsz visszamenni? Akarod, hogy én legyek a Robinod és elintézzem, hogy meg tudd megint próbálni?
Nem jó Niel, megint nyomulsz! Nagy levegőt veszek és próbálok lehiggadni.
-Úgy értem… én még nagyon a kiképzésem elején tartok mágiaügyileg és harcászatilag is, de ha egyszer, na akkor biztosan!
Látnom KELL a repülő kocsikat!
-Wong azt mondta, ha elérkezett az idő, hogy tanítson, én magam fogok portált nyitni hozzá.
Vonok vállat, hogy idáig nem volt késztetésem és bár nem kérdezte, valahogy megered a nyelvem és megosztom vele ezt a tök lényegtelen infót. Hogy mikor fog örülni és mennyire, nem tudom, de megeresztek felé egy igencsak hálás félvigyort, mert mint tudjuk Wong nem gyakran csinál ilyesmit.
Beszarok, ha rocker is! Valahogy abszurd, ahogy metáloskodik, de rohadt poénos valahol, szóval fesztelenebbül röhögök, mint illene, idegen helyen és éppen kiképzés előtt. Sokszor szóltak már le, hogy túl hamar engedem el magam, de valahogy úgy érzem Bishop van olyan jófej, hogy ne gyaluljon le ezért, legalábbis ez a mutatványa kockáztatást érdemel. Ahhoz képest, hogy először azt hittem kilyuggat az atommega jövőfegyverével.
-Aha, ez lappangott úgy tűnik. Gondolod? Eddig elég bénának éreztem magam vele, ahhoz képest, amit a tesóm tud. De… igyekezni fogok.
Noha még nem tudom mekkora motivációs löket fog elsodorni hamarosan, hogy úgy szedjem fel magamra a tudást, mint gazdák a kutyaszőrt vedlés idején.
-Aha. Szerencsére nem vészes, de azért ha benne maradnék évekig, meglátszana.
Húzom el a szám, akkor annyi lenne  a 21 éves pofámnak, ami kinéz 17-nek, ha kezembe kerül a borotva.
Nem nyúlkálok a jövő fegyverhez, mert a közvéleménnyel ellentétben tényleg tudni szoktam hol a helyem, különben is elég kimondania mennyit nyom, azonnal elmegy a kedvem tőle, hogy a lábamra ejtsem. Bár 4 kiló nem olyan sok-váltom át gyorsan fejben, hadonászni tuti nem tudnék vele, egyelőre.
Bólogatok és hátrébb lépek, ha meg akarná igazítani, vagy valami.
Biccentek megint, a bemelegítésre, onnantól kezdve, hogy kapok kölcsön ruhát, már nem aggódom, hogy szétszakad a skinny a seggemen és minden harcos csaj-aki véletlen belépne ide botozni később, rajtam röhögne. A futás nagyon megy, hisz a koncertek miatt tényleg van kondícióm, ahogy a törzs, kar tempóját is felveszem.
-Oké
Felveszem a menekülő pozíciót, mert ha orrba kap nem hiszem, hogy folytatni akarja, márpedig nem elégedhetek meg ennyivel, rendesen el akarom kezdeni a kiképzést.
Szóval, ahogy lendül, ugrok hátra, mintha csak vízbe csobbannék egyet, ezzel egyidőben, karkötőmhöz nyúlok, elképzelem, amit ilyenkor mindig, saját privát szobáim, csak épp a reflexek is begyulladnak, merthogy kezem próbálom az orrom elé rántani, így viszont rámarkolok az öklére és a következő pillanatban azt érzem, rántom be őt is a zsebvilágomba. Ettől hirtelen annyira megijedek, hogy nem a szobát, vagy a raktárt választom ki, fejemben káosz és bizonytalanság, ez szippant be bennünket oda, amit nem tudok irányítani. Egy folyosóra, ahol minden ajtó az abszurdra nyílik, nincs eleje, vagy vége, teteje alja, falai is hullámzanak, még ha illúzió és tükörvilág is, szédítő és veszélyes.






...
Vissza az elejére Go down
Lucas Bishop

Lucas Bishop


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Gjd
▪▪ Play by : Jonathan Majors
▪▪ Karakterdal : Find the time
▪▪ Karakterlap : That world must not come again
▪▪ Foglalkozás : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Xfq3obE
▪▪ Hozzászólások : 299
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Xavier Intézet
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Giphy

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptySzomb. Júl. 22 2023, 14:42


     
Niel & Bishop

     


Elvigyorodom a kendőzetlen ámulaton. Ez a srác még sokszor meg fog lepődni az életben. Érdekes, hogy a mágia és a Kamar-Taj nem nyűgözte le annyira, de a jövőről szóló sztorik igen.
- Igen, megöltem. Nincs visszaút, csak idefelé nyitott egy portált és ennyi. Most már ez az én világom, innen dolgozom a jövő alakulásán. Hogy jön ide Robin Hood?
Fura, hogy a legendás íjászt csak a keresztnevén emlegette. Romy-val a sherwoodi íjászról szóló könyvet használjuk, mikor kódnyelven beszélünk a Bástyáról. A számok oldalakat, szavakat és betűket jelölnek. Ha ez Topsfield-nek valahogy tudomására jutott, arról nekem is tudnom kell.
- A mágia nagymesterei szeretik a rejtélyes beszédet. Lehet, hogy ezt is érdemes gyakorolnod - próbálkozom egy majdnem humoros beszólással.
Akiknek akkora a tudása, mint Wongnak vagy Gateway-nek, az általában nagyon keveset oszt meg belőle. Inkább jönnek a rébuszok. Kérdés, hogy ezt tanulják-e vagy csak a felelősséggel jön.
- A mágia nem az én asztalom, de ha tanulásról van szó, az tuti, hogy nem érdemes máshoz hasonlítanod magad. Megvannak a módszereid, a tempód és nem baj, ha ezek egész mások, mint például a testvéred esetében. Türelemre és kitartásra szükség van. Ha túl hamar esik az öledbe túl nagy hatalom, annak lehetnek veszélyei.
Lehet, hogy odaát ez történt. Azon a világon nagyobb erők mozognak, mint itt.
Jó, hogy tisztázzuk az időkérdést. Évekig csak nem fog a zsebdimenziójában lebzselni.
A bemelegítés alatt figyelem Topsfield mozgását, légzését, koordinációját. Hamar fel tudom mérni, ki milyen erőnléti állapotban van és mennyire ügyes. Ez a tanonc ígéretes, jók az adottságai a fejlődéshez.
Az ütés előli menekülés egy látványos mozdulattal jár. Jók a reflexei, mert nagyon pontosan és időben fog rá a markomra. A kezemet nem kapom el, de mihelyst felé nyúl, igyekszem elvenni a lendületet, nehogy a csuklója sérüljön. A tér hirtelen megváltozik körülöttünk. Az első gondolatom az, hogy megint látomásom van, de az nem lehet, mert ugyanazt a Topsfieldet látom ugyanabban a ruhában, mint az előbb a tatamin. Körülnézek és a srác háta mögé kerülök. Ha egymásnak háttal állunk, kisebb valószínűséggel ér meglepetés. Itt még egy lépéshez is bátorság kell, mert a padló is változik.
- Arról nem volt szó, hogy engem is behúzol! Ez a para terem, ahol lelassul az idő? Irány vissza a dojo-ba!
Kiadom a parancsot, de van rá esély, hogy a mágusnak fogalma sincs, hogyan fogunk visszamenni. Itt vagyok fegyver nélkül egy ismeretlen szabályok szerint működő világban. Túl kell élni, amíg megtaláljuk a kiutat.

     

     

     

     

     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptyPént. Júl. 28 2023, 21:04



Bishop&Niel


Zene







A világ sokadik marhája vagyok Batman utalással, meg ekkora szájatátisággal, csak mert sci-fi, de rohadtul ráizgultam a témára.
Megköszörülöm torkom, eligazítom összegyűrődött felsőm egy fia ránc nélkül.
-Ő a tolvajok fejedelme, szóval gondoltam visszaloplak, de ez jobb világ lehet, meg képes se vagyok ilyesmire. Még.
Teszem hozzá, az ambícióimat majd én töröm le, nem ők engem, mindenesetre elengedem a témát és úgy teszek, mintha nem lett volna ciki Robinozni.
-Áh, igaz…igaz, ebben is fejlődnöm kell.
Vigyorgok rá, amikor Wong egész személyiségét leírja egyazon mondatban.
Nagyon bölcsen szól, ha itt lenne a Kamar-Taj krémje mind egyetértően bólogatnának, sőt mutogatnának Bishopra, ezt a tagot érdemes hallgatni. Én is úgy biccentek, mintha nem csesznék a következményekre, de még csak kósza sejtelem, mennyire fogok.

Ahhoz képest, mennyire horrorisztikus elképzeléseim voltak az edzésről, hogy majd agyon vág, kiszakad a piercingem és Kopasz hasogat belőlem tüzifát, egészen élvezem. Bár érzem sehol sem tartok még és minden mozdulatot kétszer visszajátszanék biztosan jó-e (frász essen a nyomorult maximalizmusomba) történik valami, amit alaposan elcseszek.
Mire kettőt pislogok már zsebviágom kietlenebbik részében vagyunk, nem csak én nézek szembe a különös dimenzióval, hanem beökölpacsiztam Bishopot is.
-Basszus, ne haragudj, ezt jól elcsesztem. Nem is lenne gáz, ha a kocka szobában kötünk ki, hidd el, mármint megmutatnám Batmant, na mindegy…
Persze, mindjárt visszaviszem magunkat, csak egy perc.
Idegesen változtatom vissza a varázskönyvem eredeti formájába, és próbálok normális légzést produkálni, vagy figyelmen kívül hagyni a fülemben tomboló légyzümmögést. Ki kell tudjam vinni magunkat, ha ezt egyszer én alkottam valahogy. Próbálok mély levegőt venni és elképzelni a dojo-t, de miközben így teszek, kinyílik egy ajtó és furcsa mágneses húzóerő kezd el bennünket beszippantani a tökéletes ismeretlenbe.






...
Vissza az elejére Go down
Lucas Bishop

Lucas Bishop


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Gjd
▪▪ Play by : Jonathan Majors
▪▪ Karakterdal : Find the time
▪▪ Karakterlap : That world must not come again
▪▪ Foglalkozás : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Xfq3obE
▪▪ Hozzászólások : 299
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Xavier Intézet
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Giphy

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptyHétf. Júl. 31 2023, 19:53


     
Niel & Bishop

     


Most meg zavarba jött. Tényleg úgy érzem magam, mint egy tanár, akinek finom eszközökkel figyelnie kell a tanulók lelkére, kemény eszközökkel pedig tanulásra bírni őket. Keresem az egyensúlyt.
- Ez jó volt - értékelem a poént.
Azt hiszem, annak szánta. Még nem értek minden ilyen utalást, bár Robin Hood története ma is klasszikus és a jövőben is az marad. Ha egyáltalán itt róla volt szó.
Nem tartom gázosnak, hogy Wongon vigyorgunk. Őt az ilyesmi pont nem érdekli. Rólam tudja, hogy tisztelem és jól együttműködünk, mikor kell. Topsfielddel is nyilván azért foglalkozik, mert az élcelődésen felül lát benne valamit. Például azt, hogy ha elrontják, mi és ki lehet belőle.
Az edzés nagyon gyorsan vesz teljesen váratlan fordulatot. A bocsánatkéréssel nem foglalkozom, a megoldás jobban foglalkoztat. Bosszúsan kifújom a levegőt, mikor kiderül, hogy a mágus se ismeri ezt a helyet. Nagyon ötletes és az ereje lenyűgöző, de ki kell innen jutnunk!
Figyelem a mozdulatait és a környezetünket. Amíg a srác varázsol, nekem kell biztosítani a helyet. Sehonnan nem érkezik támadás. Topsfield ügyeskedésének eredménye lehet, hogy megnyílik egy ajtó. Korai volt örülni. Lépni akartam, nem sodródni. Próbálok kapaszkodót találni, de az ajtófélfát hiába markolászom, már nem érem el.
Egy nagy narancssárga villanás után már látom is, hogy nem az edzőterembe kerültünk. Meg se próbálom felfogni, hogy időutazás, világugrás része vagyok vagy csak illúzió az egész. Túl kell élnünk ezt a dimenziót! Csonttaréjos, hosszú csőrű dinoszauruszok röpködnek, de látszólag fittyet se hánynak ránk. A mocsáron átgázoló, sutább óriásgyíkok némelyike felfigyelt ránk, de csak állva bámul minket. A többi csordában vonul valamerre. A hegyekben mintha lennének kisebb települések. Emberek és dinók együtt egy világban? A levegő összetétele szörnyű lehet, minden lélegzetvétel megterhelő. Emellé a legtöményebb mocsárbűz jár és egy mellettünk elrohanó óriáshüllő, ami nem vett észre minket. Egyet lép és fejem tetejéig beterít a lápi cunami. Megrázom a fejem és Topsfieldet keresem, hogy jól van-e. Rámtapad az edzőruha, cuppog a talpam a tócsában, amiben állunk a parton. Fuh...
- A gyíkok jobbra tartanak. Ha bízunk az állati ösztöneikben, akkor feltételezzük, hogy arra biztonságosabb. A szárazföldön haladva tudjuk követni őket.
Nekik, de ezt már nem teszem hozzá.
- Menjünk be a fák közé, ott nem érnek el ezek a gyíkkeselyűk vagy mik. Aztán találj ki valamit, mert itt még a levegő is mérgező. Benyitottál ide, kijáratot is tudsz nyitni - biztatom a srácot, aki ebben a helyzetben nem tanítvány, hanem társ.
Arról nem beszélek, hogy ha a vonulók menekülnek valami elől, azzal nem szeretnék találkozni. Nem keltek pánikot. Topsfieldnek le kell nyugodnia. Ideges lehetett, azért cseszte el az előbb.

     

     

     

     

     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Hit me down because I need to know how to stand up Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up EmptySzer. Aug. 02 2023, 18:01



Bishop&Niel


Zene







Megkönnyebbülten vigyorodom el, hogy ossza a szarabb poénjaim is, na nem lesz itt gáz - gondolom még utunk elején, mert valahol mozdulatok sorozatai közben, ahogy a még-még, gyorsabban, hatékonyabban hajt előre már tudom, hogy be fogom közölni, állandó vendég leszek.
Persze talán nem egy-két alkalomra gondoltak ők sem, mit lehet megtanulni egyetlen edzéssel? Elesni? Hát nagyot bukok rögtön kezdetnek a leghülyébb zsebem közepébe teleportálom magunkat, konkrétan oda, amit még én sem ismerek.
Fogalmam sincs hogyan, mikor, miként hoztam ezt így létre, hajlok rá, hogy véletlen volt és olyasmit szabadítottam el, amit nagyon nem kellett volna.
Ahogy mókolok a könyvvel, remegő kézzel, idegesen mi a jóisten lesz most, kinyílik egy ajtó ( ilyen se volt még) és egyszerűen behúz minket a mágikus tér ebbe a… nem tudom.
Ha most Bishop megkérdezné fogalmam sincs lenne a válasz, számomra is legalább annyira megdöbbentő mint neki.
Sápadtan próbálom felfogni először is a túl sok oxigént, amiből egy rakással benyelek, és kicsit esküszöm betépek. Vagy komolyan hatalmas, dzsungel szerű páfrányok nőnek minden irányban, felfoghatatlan fákkal? Ami még valahol oké,  nagyon növényvilág lenne, de konkrétan dinoszauruszok szambáznak el mellettünk és nagyon valóságosnak tűnnek.
Felpillantok egy pterodaktyl-ra és annyira eltátom a szám, hogy neki imbolygom Bishop hátának, de elnézést sem tudok kérni, máris rámutatok az apró ugráló kis gyíkokra, picik és első látásra szerelem az összes.
-Procompsognathus TriassicusAz a pici, látod? És úúú az anyját Stegosaurus Növényevő, de vigyázz a farkára!
Éppen kimondom, amikor lápi salak ömlik ránk, nyelek is belőle, de rohadtul nem tud meghatni, ahogy az sem, hogy totál beszédülök az oxigéndús levegőtől.
Máris előjön belőle a katona, amíg én a suhogó, jobbra-balra illanó Stego tüskés farkát bámulom szájtátva. Meghalnék Bishop nélkül, nagyon komolyan és kb. perceken belül. Egyszerre vagyok letaglózott, nyűgözött, lelkes és kurvára beszarva.
-Aha. Aztabüdösfranba, hallod?
Dübörög a föld, valami közeledik és annyiszor megnéztem már a Jurassic Parkot, hogy van egy rossz tippem.
-Pterodaktylus, az is kurva veszélyes, de Bishop… szerintem…
Követem a fák közé, közben ugráló szemeim elé veszem a könyvet, bár piszok nehéz arra figyelni, miközben egyrészt megyünk, másrészt nem kapunk rendesen levegőt, én meg csak dumálok.
-Sajnálom az egészet, mindjárt kiviszem magunkat, igazad van, ha bejöttünk, akkor ki is sikerül, csak egy pillanat.
Megpróbálom magam elé képzelni az ajtót, amikoris felhangzik a T-rex velőtrázó, vad üvöltése, összerezzenek és elejtem a könyvet, bele a sárba.






...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hit me down because I need to know how to stand up Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hit me down because I need to know how to stand up   Hit me down because I need to know how to stand up Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hit me down because I need to know how to stand up
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ode to things left behind ?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: