Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Across the Spider-Verse - Miles & Kaine

Go down 
SzerzőÜzenet
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Across the Spider-Verse - Miles & Kaine   Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine EmptyCsüt. Júl. 06 2023, 11:41






Miles
&
Kaine




Az elmúlt napok teljesen összefolytak a számomra. Sokszor csak merengtem, sokszor pedig sebzett vadnak éreztem magam, aki sehol sem talál megnyugvást. Utam sok-sok óra után általában egyenesen haza vezetett, az otthon melegébe, ami azonban abban a pillanatban annyira tűnt sivárnak és kihűltnek, mint a lelkem. Mindenből csak a  taszító érzés hatott vissza rám, a képekről, a személyes holmikról, a táskámról, még a szobámban sem találtam megnyugvásra. Orkánként hagytam felfordulást a szobámban is, ami eddig nem volt jellemző rám. Ott hagytam mindenemet, a táskámat, a telefonomat, ami már így is az utolsókat pittyegte. Semminek szükségét nem éreztem és ilyen felkavarodott állapotban a többiekkel sem akartam összefutni. Fájt volna, hogy látja rajtam mennyire megzuhantam, fájt volna az, ha bevallom, hogy nehezebben birkózom meg a problémákkal, mint azt sejtettem, csak... nyugalomra vágyta. Azt akartam, a fejem kitisztuljon, reálisan és higgadtan tudjak gondolkozni, Parkerrel még elviekben lesz feltételezem nem egy köröm.

Utam nem a talajon folytatódott, a száguldás és a friss levegő mindig jó hatással volt rám, igaz olykor sikerült beszabadulnom néhány ablakon, ahonnét aztán minél hamarabb szabadulni is akartam. Hol egy buliba toppantam be, hol kártyázás kellős közepébe, döbbent emberek arca, én pedig iszkolni kezdtem. Nem tudom hogy került hozzám némi pénz, de zsebre vágtam. Végül egy víztoronynál lyukadtam ki. A víztorony is egy olyan helyszín volt, ahol gyakorta meghúztam magam, mikor csak nyugalomra vágytam és egymás társaságára. A toronytól nem messze már téglaépítésű házak sorakoztak icipici üzletekkel, az nyüzsgés odalent pedig egyáltalán nem volt kisebb, mint New York bármelyik másik részén, mi több, inkább még csak itt voltak csak sokan. Egy darabig csak kémleltem az embereket, néhány hangosabb szóváltáson kívül itt aztán nem volt több. A figyelmem azonban felkeltette, hogy az egyik bolt előtt többen összegyűltek az ablakon át bámészkodni, a nyitott ajtón pedig szóváltást hallottam. Az a boltos egyébként sem volt szívbajos, de a kiszűrődő hangokból arra a következtetésre jutottam, hogy egy suhanccal pöröl, olykor spanyol káromkodásokat is vegyítve a szavaiba. Majd a közelben cirkáló rendőrautó hirtelen kanyarodott le arra a kis utcára, ahol a bolt is volt, végül még szirénát is kapcsoltak. Csak vártam, mi lesz, a srácnak még van ideje meglépni, ha van elég lélekjelenléte. A tarkóm pedig úgy bizsergett be hirtelen, hogy azt sem tudtam, most mit nézzek, a horizontot vagy a történteket.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Across the Spider-Verse - Miles & Kaine   Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine EmptyHétf. Júl. 10 2023, 01:05


Kain&Miles




Nyugtalanul ébredek fel a délutáni szundításomból. Esténként nem tudok aludni. Hiányzik az otthonom. Ebben a világban lévő Peterrel már találkoztam, aki elmagyarázta velem, hogy hová is kerültem. Egy másik univerzumban vagyok és senki nem tudja, hogyan is térhetnék haza.
Amint kicsit felfrissítem magam és felöltözök, Miles úgy döntök, hogy kicsit felfedezem az új otthonom. Ha csak a szobámban ülök, akkor a gondolataim felemésztenek. A tervem, hogy meglátogatok egy helyi boltot, ahol be tudok szerezni néhány alapvető dolgot. Az utcán sétálva figyelem az új környezetet, ami még mindig elvarázsol. Az épületek, az emberek és az egész atmoszféra teljesen eltérő, de még is ugyan az. Nagyon nehéz felfogni az egész multiverzumi dolgot.

Miután találok egy boltot és bemegyek elkezdem gyűjteni a szükséges termékeket a kosaramba. Teljesen hétköznapi dolgok tusfürdő, mosószer és minden féle élelmiszer. Meg persze egy kis csoki, attól mindig jobb kedvem lesz. Amikor úgy látom, hogy minden megvan, a pénztárhoz sétálok. Az eladó mogorván mér végig és szinte le se veszi a szemét rólam, miközben lehúzza a termékeket. A végén közli velem az árat, amit rögtön ki is fizetek a zsebemből előkotort pénzzel.
- Qué es esto? - néz rám meglepetten, mikor közelebbről is megnézi a pénzt.
- Dinero - még szerencse, hogy egy kicsit én is tudok spanyolul.
- Ez nem igazi - nyújtja vissza felém.
- Hogy ne lenne igazi? Megdolgoztam érte. Chambers néninél vágtam a füvet egész nyáron érte. Ő csak nem hamisít pénzt - próbálom kimagyarázni magam. Nem tudom mi történhetett.
- Engem próbálsz meg átverni?! Vete a la mierda! - már kiabál velem az eladó.
- Én... én ne... - egyre jobban kezdek összezavarodni. Körbenézek és látomm, hogy az emberek odajöttek a kiabálás miatt és figyelik, hogy mi fog történni.
- Tedd vissza az árut vagy kihívom a rendőrséget! Vete a freír espárragos! - mutogat a bekötött riasztóra. Erre csak még inkább magamhoz szorítom a kis kosaram. Megnyom egy gombot és pár pillanat múlva már meg is hallom a szirénákat. Le kell lépnem, nincs más választásom. Ki is rohanok a boltból, de már késő, a rendőrök ott állnak előttem. Apám most biztosan nem lenne büszke rám, szerintem sosem gondolta volna, hogy rendőrök elől fogok menekülni. Hátra fordulok a fal felé. Végig mérem a hosszú épületet. Fel kell másznom rajta a pók képességeimet használva. Ez az egy út van. Megindulok a falfelé, egyre gyorsabban szedem a lábaim majd a végén elrugaszkodok a földtől és kinyújtom a kezem, hogy a falra tapadjak. Sajnos nem vagyok én Pókember, ezért nem is tudom használni a képességeim. Nem tapadok meg a falon, hanem vissza csúszok a földre.
- Ez most elég furán nézhetett ki, de meg tudom magyarázni -








...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Across the Spider-Verse - Miles & Kaine   Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine EmptySzer. Júl. 12 2023, 11:36






Miles
&
Kaine




A terveim között egyáltalán nem szerepelt semmiféle beavatkozás, nem véletlenül nem hoztam magammal semmit. Az inkognitó márpedig akkor volt igazán fontos, ha olyanba csöppentem bele, ami nem kis negatív hozadékkal járt. Sosem szerettem felvonni magamra a figyelmet, ahol lehetett, iktattam a kamerarendszert meg amit még láttam, hogy szükséges lesz, a fényre sem volt igazán szükségem sok esetben. De most még javában világos volt és elég nyílt terep húzódott el ezzel a térrel és a hosszú utcával alattam. A város egyébként sem arról volt híres, hogy kevés lakos lófrál az utakon, mi több, minden második ember kezében telefon, akadtak olyanok, akik üzenetet váltottak vagy épp élőztek. Ez a hóbort még mindig különösen szokatlan volt számomra, aki inkább arra törekedett, hogy nyoma se legyen az interneten. Sosem lehettem elég óvatos és a meglepetés ereje annál nagyobbat üthetett. Így is túl sokszor lőttek képet rólam a lakótársaim vagy pakoltak fel a saját platformjukra.
Új fordulatot vettek az események, amikor a szóváltás egyik szereplője felbukkant az ajtóban, majd hátat fordít a rendőröknek és megpróbál felkapaszkodnia  falon (???). Azt mondanám, hogy abszurd, a gyerek pedig megbolondult, de nem tudtam figyelmen kívül hagyni a gyötrő érzékeimet, mintha csak azt akarták volna, gogy segítsek a srácnak.
Hogy én mennyire utáltam mások életébe beavatkozni...
Mivel meg kellett tisztítanom a terepet a zsaruktól és nyilván a ténytől, hogy felismerjenek - nem beszélve a közeégő rendőrautóról az utca túlfelén -, így arra a taktikára jutottam, hogy ahány zsaru kiszállt, mindnek hálót céloztam az arcára, majd elrugaszkodtam odafönt és a kocsi szélvédőjén landoltam, totálkárosra törve az autó elejét a becsapódással járó lendülettel. Nem is baj, ha nem tud utánunk indulni, a zsaruk meg még csak a hálót tépnék az arcukról, ha az olyan könnyen menne.
- Oké kölyök, csak gyere utánam. - fogalmam sem volt, hogy kicsoda ő, még azt is kinézném belőle, hogy Parkert akarta utánozni az előbb, lövésem sincs neki miféle ismerősei lehetnek. De jóval fiatalabbnak tűnt, mint bármelyikünk, olyannak, aki nem igazán méri fel a helyzetből adódó lehetőségeket. Ergó egyszerűbb lett volna, ha futásnak ered, mint megpróbál felmászni a falra.
De ki voltam én, hogy bíráljam őt, amikor mindjárt ideér a másik kocsi is, immár szirénázva? Kaptam az alkalmon, megtorpantam és megragadtam valami nehezet, mondjuk egy parkolóautomata épp letört jókora darabját a kocsi felé hajítsam és teljesen pókhálóssá törjem a szélvédőt. Ebben a hirtelen jött kéoszban pedig egy valamit nem szabadott, megvárni, hogy a másik levegőhöz jusson. Így a srác után eredtem, majd rántottam is be őt egy szűkebb, sikátorszerű utcába, majd onnét tovább fel az egyik lakás erkélyére.
- Mi volt ez a műsor ott lent? Falra akartál mászni? - még lenne pár kérdésem is hozzá, de a legfontosabb, amire választ kell kapnom az az, hogy én miért kellett ebbe belevonódjak?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Across the Spider-Verse - Miles & Kaine   Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine EmptySzomb. Júl. 15 2023, 00:06


Kain&Miles




Teljesen ledermedek, amikor nem sikerül felmásznom a falra. Nem is tudom, hogy mit gondoltam. Ha bajban érzem magam, rögtön a pókerőmre akarok támaszkodni, pedig ez egy teljesen hétköznapi helyzet most. El is tudtam volna futni, hiszen még csak éppen megérkeztek a rendőrök. Ezek után nem csak simán lecsuknak a hamis pénzért, hanem valami elmegyógyintézetbe fognak zárni. Mindannyian tudjuk, hogy ott születnek meg a szuper gonoszok. Nem akarok gonosz lenni, nem áll jól nekem a rossz fiús szerep. Nem érek rá ezen gondolkozni, ki kell találom valamit gyorsan, mielőtt átállítanak a sötét oldalra a rendőrök. Ez így elég furán hangzik, de a gondolatmenetemet követke van ennek értelme.
Időm sincs felmérni a terepet, mert valaki behálózza a zsaruk arcát. Érzem, hogy valami közeleg, de nem tudom mi és merről. Ezért meg is ijedek, amikor az autót összetöri egy rázuhanó alak. Utána hozzám szól. Hozzám? Körbe nézek ismét, hátha nem hozzám szól, de ki máshoz szólna? Mi a jobb választás, a rendőrökkel elmenni és megbolondulni a diliházban, hogy utána leigázzam a világot, vagy követni egy égből lepottyant fura alakot, aki pókhálót lő. Várjunk csak! Pókhálót lő. Ő is egy pókember lenne egy másik univerzumból, mint én? Máris jobb opciónak tűnik vele menni. Végül csak bólintok és utána indulok. Ő megáll, hogy megállítsa a most érkező rendőrautót. Én nem állok meg, de azért hátra pillantok, hogy mi történik. Rádob valamit a kocsira. Ez egyre rosszabb. Biztos, hogy életem végéig rács mögé kerülök. Könnyed mozdulattal ránt be magával egy sikátorba, majd egy lakás erkélyére.
- Öhm... jah... mi más miatt ugorhattam szerinted neki a falnak? - válaszolom kicsit flegmán. - Jó, talán azt is gondolhattad, hogy vonathoz sietek, de nem vagyok én Harry Potter - lehet tényleg csak nekem egyértelmű. Varázslók nincsenek, így csak a falmászás maradt. Bár az, hogy nálunk nem voltak varázslók, nem jelenti, hogy ebben az univerzumban sem. - Nálatok vannak mágusok? - teszem fel a kérdést. - Na jó figyelj, én nem értek a mágiához, de mióta megcsípett egy fura pók, tudok mászni a falon. A rendőrös fehér ragacsos mutatványodból ítélve neked is van közöd a radioaktív pókokhoz - nem nagyon gondolom át mint mondok, csak kijön belőlem minden, amit gondolok. - Legalábbis remélem, hogy pókháló volt - csúszik ki a számon, amint leesik, hogy mit is mondtam az előbb.







...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Across the Spider-Verse - Miles & Kaine   Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine EmptyHétf. Júl. 17 2023, 11:16






Miles
&
Kaine




Kicsit látványosabbra sikeredett a belépőm, de az ilyen esetekben alaposan végiggondolni a lépéseket igazán lusuxnak számított. A srác valamiért eléggé felcsigázta az érdeklődésem, engem pedig rettenetesen bosszantott, hogy miért vonta ennyire magára a figyelmem. A válaszoknak pedig úgy tudtam volna utána járni, ha megszabadítom az üldözőitől, elvégre négyszemközt könnyebb lett volna feltenni a kérdéseimet, mint villogók és szirénák kereszttüzében. Még hallottam, ahogy a megdobott rendőrautóban hangosan kidurrantak a légzsákok, a másik autóban pedig erősítést kértek.
Nem maradhatunk itt sokáig.
Amit a lehető leggyorsabban igyekeztem véghez vinni, hogy aztán a srác után eredjek - már ha volt egy csepp esze és nem áll meg bámészkodni, mit is csinálok - és végre szóra bírjam. Nem olyannak tűnt kifelé jövet, mint aki totálisan kétségbe esett volna az elbénázott incidens után. Lecsekkolni sem volt nehéz őt, mert nem jutott annyira messzire, hogy ne tudjak a nyomába eredni, mi több, valami biztonságosabb helyre vinni, ahol nem szúrnak ki minket egyből. Csak egy lélegzetvételnyi szünet, nekem ennyi is elég volt. Lévén, hogy teljesen utcai cuccban voltam, annyira nem okozhattam neki nagy riadalmat, mint ilyenkor általában szoktam az emberek között.
- Nem tudom mit akartál előidézni, de legközelebb használd a lábaidat, még az is jobb megoldás lett volna. - egy csepp megértés nem volt bennem, mert így kénytelen voltam közbelépni a bénázása miatt. Határozottan bosszantott ez a szituációó, főleg mert a Harry Potterrel még csak választ sem kaptam igazán a kérdésemre. Csak horkantottam egyet a terelő kérdésre, holott igazán megszokhattam volna, hogy a kérdéseimre sosem kapok egyenes válaszokat. Talán vette a lapot, mert a kérdést követően rászánta magát arra, hogy bővebb választ is adjon, én pedig egy kicsit lefagytam. Oké, az én világomban volt egy Pókember, meg voltunk mi ketten Reillyvel, mi a jó élet van itt, hogy Gwen után belebotlok még egy hasonló képességű gyerekbe? De nem festett úgy, mintha Parker lenne, bár fogalmam sem volt, hogy más világokban mennyi eltérés lehetett közöttük.
- Nekem nincs közöm radioaktív pókokhoz. - vontam fel a szemöldököm jelentőségteljesen. A legapróbb szikráját is elutasítottam jelenleg, hogy bármi közöm lenne ahhoz a Pókemberhez, akiből voltaképp leklónoztak. Mielőtt azonban lett volna időm még kifagyni a megjegyzésén, ismét meghallottam a felvillanó szirénát és a rendőrök kiabálását, én pedig úgy ragadtam meg a gyerek karját, mintha amúgy képes lenne utánam repülni.
- Ez annál bonyolultabb, de ha tudsz ilyeneket, akkor csináld utánam. Rázzuk le őket. - böktem el még a két zsaru felé, mielőtt egy újabb ház tetejét nem céloztam volna be, közben pedig fél szemmel a gyerekre figyeltem, hogy ha esetleg lemaradna, akkor rásegítsek egy kis hálóval. Ha esetleg leesni óhajtana, ne a zsaruk kaparintsák meg. Idefent pedig egy idő után lehetetlenség volt követni, lévén egy helikopter sem járt erre se közel, se távol.
- Hogy értetted, hogy nálunk vannak-e mágusok? Tudsz egy másik helyről? - nehéz lett volna a történtek után másképp értelmezni, lévén, hogy én is tök máshonnan származtam, de ez most jelen esetben mellékes volt. Az már inkább foglalkoztatott, hogy ennyi jött-ment mégis milyen hatásra lehet egy adott univerzumra hosszútávon.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Across the Spider-Verse - Miles & Kaine   Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine EmptySzer. Júl. 19 2023, 21:12


Kain&Miles




Megmentett, ez tény. Ha ő nem lenne, akkor már a rácsok mögött lennék ez biztos. Hálás vagyok neki, de fura érzésem van vele kapcsolatban. Nem volt nagyon durva, ahogy rádobta a rendőrökre azt a valamit, valószínűleg túl is élték, de különös ötlet volt. Nem hiszem, hogy minden hős, vagy legalábbis Peter is ezt tette volna. Peter rendőrök elől sem menekült, hiszen ő jó fiú. Nem jó úton járok, de ez csak félreértés volt. Emiatt nem fogok felkerülni a tejesdobozokra, mint körözött bűnöző, ugye? Vagy arra csak eltűnt gyerekek kerülnek? Akkor az én világomban már biztos rajta vagyok, pedig sosem voltam oda a tejért.
- Miért? Hiszen sikerült megidéznem téged. - Nem mintha az lett volna a cél, hogy megidézzek valakit, de ha az lett volna akkor sikeres volt. Milyen menő lenne egy olyan képesség, amivel bármikor meg tudok idézni egy ilyen két méteres testőrt. De nem panaszkodom, így is nagy dolog, hogy kaptam ezt a pókerőt. Nem mintha kértem volna, de ki nem vágyott rá, amikor látta Pókembert olyan dolgokat csinálni, amit egy átlag ember nem tud.
- Akkor neked honnan van az erőd? - kíváncsiskodok. Valahonnan szereznie kellett a képességeit. Ha nem pók csípte meg, akkor talán valami laborban kapta vagy keveredett a vére Peter vérével. Az is lehet, hogy létezik valami nagy pók isten, aki kiválasztotta őt és ezért van ilyen képessége. Ha már varázslók, akkor lehet el lett átkozva. Túl sok lehetőség van, de tudjuk, hogy mindig a csípés tehet róla, szóval biztos csak el akarja titkolni. Tovább rágódnék ezen, ha nem kapná el a karom és rángatna megint magával.
- Mi? Várj én ilyet nem tu... - nem tudom befejezni, mert elenged. Még sosem hálóhintáztam. A szobámban már lövöldöztem a hálóm, de semmi komolyabb. Szerencsére magasan voltunk mikor elengedett, így van időm elővenni a hálóvetőt, amit az én Peteremtől nyúltam le. Remélem nem haragszik érte és nem fog visszatérni kísérteni miatta vagy zombiként visszavenni. Ugye nem?
- Most ne hagyj cserben Arakhné - behunyom a szemem, hogy meglepetésként érjen a becsapódás, ha nem sikerülne, de túlélem.
- woo hooo - kiálltom amint újból a magasba lendülök és elengedem a hálót. Az első repülés sikeres, de a neheze most jön. Most ki kellene lőnöm még egyet, de még nem tudom, hogy mikor kellene ezt megtennem és amit lövök az pont elkerüli az épületet, amire céloztam. Szerencsére az idegen most is segít nekem egy-egy hálóval, amikor nagyon elbénázom. Ezeket leszámítva egészen ügyesen szelem át vele a várost. Na jó, nem vagyok még annyira jó benne, mint minden más Pókember, akit ismerek, de biztosan belejövök.
- Ez állati király volt! - kiálltom az adrenalintól teljesen felpörögve. - Ezt csináljuk még! - annyira lelkes vagyok, hogy még ugrálok is közben, de a hálóvetőm villogni kezd. Talán lemerül vagy kifogyott a hálóból? - Mit csinálsz, ha a levegőben fogy el a háló belőle? - kérdezem miközben mutatom neki a kütyüm.
- Tényleg, te még nem is tudsz róla - még nem volt időm neki elmondani, hogy én egy másik univerzumból jöttem. - Szerintem jobb, ha leülsz, mert ez... ez a dolog meg fogja változtatni az életed - próbálom felkészíteni, hiszen ez tényleg mindent megváltoztat. Megtudni azt, hogy léteznek más univerzumok, nagyon nehezen emészthető dolog. - Képzelj el egy világot, ami majdnem ugyan olyan, mint ez. Vannak kisebb vagy nagyobb eltérések, ez világonként változó. Mondok egy példát, hogy könnyebb legyen elképzelned. Ott van Ramon az eladó abból a boltból. Na ő az én világomban Olga és nő. Nagyon hasonlóak és ugyan azokon a helyeken szőrösek, de mégis mások. - próbálom a lehető legérthetőbb módon felvázolni neki a multiverzumokat, de nem könnyű felfogni.





...

Reason for editing
 


Beállítások
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Across the Spider-Verse - Miles & Kaine   Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine EmptyCsüt. Júl. 20 2023, 14:11






Miles
&
Kaine




Nem az én tisztemnek éreztem kimenteni a srácot a pácból, de annyira nem hagyott nyugodni az a bizonyos érzés, hogy tudtam, ha hagyom, hogy elkapják vagy valami csoda folytán felszívódik, utána rajta agyaltam volna. Kellett ez nekem? Naná, hogy nem. Ha pedig cselekedni kellett, akkor a kreativitásomban nem voltak igazán határok. Ezt most elég látványosan reprezentálhattam is neki, mert láttam az arcán a meglepettséget. Na meg sok mást is.
Mindenesetre roppant bosszantónak tűnt a srác és még csak nem is haragudhattam volna rá, mert látszott rajta, mennyire kölyök.
- Puszta véletlen. - csak hogy tudja, nem volt igazán szokásom hősködni, sem másokat megmenteni, se jótékonykodni, köszönöm a cukorkagyár meg se nyitott, nem hogy bezárt. Mindenesetre szerettem volna többet megtudni róla, meg erről az egész furcsa szituációról. Csakhát könnyedén beüt a krach és annyira Murphy, hogy pont ilyenkor zavarnak meg minket, éreztem, ebből a szituációból jobb lépni, lehetőleg ennél jóval messzebb, hogy követhetetlen legyen a nyomunk is. Jobban nem akartam most belemászni a rendőrségi ügyekbe, mint két összetört autó meg összezavarodott rendőrök.
- Van, de ezt nem most vitatjuk meg. - biccentettem a sziréna hangjának irányába és már adtam is ki, hogy jöjjön utánam.
Én tényleg próbáltam a jó úton járni, de legalábbis nap közben nem belekeveredni semmiféle konfliktusba főleg maszk nélkül. De hát nem voltam Superman, aki a ruha alól már a bőre helyett is a szerkóját mutogatta abban a gusztustalan trapézbugyiban. Ellenben amikor láttam, hogy a srác nem céloz be pontosan egy peremet, akkor lőttem neki kapaszkodót én. Nem volt ő olyan nehéz, hogy ne tudjak figyelni rá meg az irányra is, amerre terveztem haladni. Az azonban meglepett, hogy mennyire elengedte magát. Élvezettel suhant és ennek hangot is adott. Eltűnődtem, hogy ez nekem is ennyire felszabadító érzés volt és tart azóta is, de annyira belefásultam sok mindenbe, hogy hamar elengedtem a furcsa érzést. Nagyon sokáig ez volt a legpozitívabb élményem, ami nem lehúzott a mélybe, azóta pedig nagyon sok minden történt velem.
- Nem a játszótéren vagy, fogod, hogy le akartak tartóztatni? - dehogy megyek vissza se egy körre, igaz innét fogalmam sincs hová mehetnénk, mert csak megálltunk egy random helyen.
- Neked nem saját van? - akkor kamilláztam csak nagyot, amikor megláttam a kütyüket a kezén. Akkor ő csak próbált valakit majmolni és rossz volt a megérzésem? Mindjárt felé fordítottam az alkarom belső oldalát és hagytam, hogy felfedezze azokat az alig látható réseket, amik a szabad utat biztosították a hálónak. - Ez teljesen saját. - böktem is rá az enyémre, de mindjárt nyúltam is a kütyü felé, hogy szemügyre vehessem, hacsak nem húzza el a karját.
- Mi? - csak ennyit kérdeztem vissza a szóáradatára. Eszem ágában sem volt leülni, ellenben eléggé elhűltem a sztorijától. Nem hiszem el, mi vagyok én, valami kibaszott pókmágnes, aki a különféle világokból szedegeti össze a hozzá hasonlóakat? Semmi ilyen életélt nem pécéztem ki magamnak, kösz.
- Én is máshonnan jöttem. - válaszoltam végül némi hallgatás után szűkszavúan. Valahogy annyira fura volt, hogy az emberek szőrösségével próbál hasonlóságot vonni, mert gondoltam én, hogy akkora eltérés csak nincs, hogy egy adott világban csupa csupasz ember mászkáljon.
- Oké kölyök, mióta vagy itt? És ha ezt tudod, miért használsz nem ebbe a világba való zöldhasút?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Across the Spider-Verse - Miles & Kaine   Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine EmptySzomb. Júl. 22 2023, 02:18


Kain&Miles



- Ahaaa, véletlen - forgatom a szemeim. Tuti hogy nem véletlenül mentett meg. Több magyarázat is lehet erre. Lehet hogy annyira szerencsétlennek nézett, hogy nem bírta nézni és inkább segített. Én nagyon remélem, hogy nem ez az opció volt a háttérben. A másik lehetőség, hogy valamit meglátott bennem vagy valamiért kellek neki. Elég mogorva, szóval biztosan nem csak kedvességből. De mire lennék én jó? Vagy csak ennyire ellenállhatatlan volnék? Nem árulja el honnan van az ereje. Szerintem titkolni akarja, de az is lehet hogy csak az újabb adag rendőr miatt tényleg nem akarta ezzel húzni az időt. A jó barátság alapja az őszinteség. Erről majd még kioktatom ha megérkeztünk.
Az utazás valami fantasztikus. Mindig csodálkozva néztem Petert, ahogy a felhőkarcolók között hintázik, de ennyire jó érzésnek nem gondoltam. A legjobb érzés, amikor fent vagy és egy pillanatra súlytalannak érzed magad, mielőtt elkezdenél visszazuhanni. Biztos vagyok benne, hogy sokat fogok így közlekedni. Sokat is kell gyakorolnom, hiszen ha ő nem lenne simán lezuhantam volna, ami nem lehet túl kellemes.
- Mondták már neked, hogy túl komoly vagy? Lazulnod kéne néha. Biztos vagyok benne hogy te is élvezed - ki ne élvezné ezt. A póklét legjobb dolga ebben már most biztos vagyok. Valamitől tényleg nagyon morcos, de nem tudom mi lehet. Nem hiszem, hogy a rendőrök. Könnyen elintézte őket, biztos hogy nem riad vissza pár pocakos fánkzabálótól.
- Nem saját, sőt... igazából egy halottol loptam el - vallom be neki, de ez így lehet túl durva. - Az én Pókemberem tanított, miután megtudta, hogy engem is megcsípett a pók. Tulajdonképpen ez az örökségem, úgy is adott volna nekem - ez egy elég nagy kamu és nem is bírja sokáig a lelkiismeretem. - Na jó, nem tanított, de mielőtt meghalt volna azt mondta, hogy tanított volna- így már jobb is. Amikor az alkarját mutatja felém, elkapom a karját és még közelebb emelem a szememhez, hogy megbizonyosodjak arról tényleg jól látom e.
- Neked tényleg ezekből a lyukaidból jön ki? Ez hogy lehetséges? - nézek rá meglepetten. Mennyire menő már, hogy saját hálója van. Bár nem tudom milyen érzés lehet, de legalább sose fogy ki. Meghibásodni sem tud, ami nálam biztosan gyakori lesz, ahogy magam ismerem. Amikor az én kütyümért nyúl, hagyom hogy elvegye és megnézze. Bármennyire is adja nekem a kémény, rideg alakot, azt érzem, hogy bízhatok benne.
- Tényleg? Akkor a te világodban mindenki félig állat és ezért termelsz saját hálót? - tágra nyílt szemekkel nézek rá és várom, hogy meséljen. Érdekesnek gondolom ezeket a különböző világokat és azt leszámítva, hogy félek attól, hogy sosem jutok haza, élvezem. Új embereket és világokat ismerek meg, ami azért elég menő. De ebbe a félig állat világba nem mennék, ki tudja mik élnek ott. Ő még egész normális, de egy disznóember már elég rémisztő lehet.
- Még csak pár napja. Ez volt az első vásárlásom, honnan kellett volna tudnom, hogy Madonna ebben a világban nem volt elnök? - pedig róla sokkal szebb bankjegy készült, mint az itteni alakokról. Ki akar vénembereket nézegetni a pénzen?
- Neked nem szokott hiányozni az otthonod? - kicsit szomorúbb hangon kérdezem már ezt, mert eszembe jutott az én világom. - Jó buli ez a hely meg minden, de mi van ha nem jutunk haza? Annyira nem tetszik, hogy örökre itt maradjak -



...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Across the Spider-Verse - Miles & Kaine   Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine EmptyCsüt. Júl. 27 2023, 12:20






Miles
&
Kaine




Nagy előny volt, ha tisztában voltam azzal az aprócska ténnyel, hogy az én megérzéseim általában nem hagytak cserben és ez be is igazolódott abban a pillanatban, hogy rájöttem, a srác is hasonló képességekkel rendelkezik. Miért hagytam volna ott, hogy sittre tegyék? Aztán még leleplezi magát és mindjárt nagyon sok minden kiderülne róla. Nagyon úgy festett, mint aki még csak most van az elején a képességei megismerésének és ez önagában hordozta a rizikófaktort. Fánkzabálók ide vagy oda, sosem lehetett tudni, hogy az ilyen képességek nyilvánosságra kerülése kiket vonz be és ez veszélyes volt. Petert még nem ismertem annyira, de úgy vontam le, hogy ő igen csak magabiztosan élt az adottságokkal, ami pedig még fontosabb, az inkognitóval.
Csak vettem egy nagy levegőt a visszapuffogására. Nem láttam értelmét leállni veszekedni egy ilyen semmin, főleg hogy más dolgok jobban érdekeltek vele kapcsolatban mint azon cívódni, hogy miért is mentettem meg. Szokjon hozzá, ha valamit megválaszolok, akkor tőlem annyi válasz is lesz, semmi több. Amikor végre tényleg úgy láttam, hogy leráztunk mindenkit, csak akkor akartam jobban belefolyni a beszélgetésbe, nem szerettem sosem, ha megszakítják. Lehet csak a türelmetlenség teszi, bár inkább a kíváncsiság munkálkodott végig.
- Én élvezem. - már amennyire lehet egy olyan örökül kapott képességet, mi több életet, amit nem is akartam. Legalábbis nem ebben a formában, de most nem erre voltam kíváncsi, így méregettem csak a fiút. Tényleg elképesztően fiatal volt és ha laza felfogású is, de azt gondnak tartottam, hogy elég éretlenül viszonyult a képességeihez. Mi van akkor, ha tényleg elkapják, ő pedig leblokkol, mint ahogy azt tette a boltnál is.
Arra azonban nem számítottam, hogy ez a cucc, amit használt egy halottól vette kölcsön. Igyekeztem nagyon komolyan venni a szavait a kölcsönvételről, de mielőtt még kettőt szóltam volna, korrigálta magát. Legalább van önkritikája, ez hasznos. Nem szerettem az olyan alakokat, akik a végletekig magasztalták magukat, azok biztosan kompenzáltak valami nagyon elnyomott vagy inkább elbaszott szarságukat.
- Legalább őszinte vagy. Kihantoltad? - kíváncsi voltam, hogy erre mit szól, de igazából a cucc jobban érdekelt, mint a körülmények. Mindegy, mit hagyott ott, az nem ebben a világban volt.
- Rád férne egy kis tanítás, ennek pedig egy átnézés. - biccentettem a kütyü felé. Nem bíztam teljesen abban, hogy a működése teljesen kompatibilis-e a srácéval, vagy esetleg csak tényleg ennyire kezdő és még gyakorolnia kellene az erejével való bánásmódot. De tényleg nem ártott, ha esetleg Romy ránéz.
- Igen, ezeken. Semmi technológia. - hülyét is kaptam volna, ha még nyomkodnom meg állítgatnom kellene valamit, bár talán tudnék vele mit kezdeni. A kérdése a világomról azonban nem kicsit égetett ki, erre talán a legárulkodóbb jel az volt, hogy megpróbáltam válaszolni, de csak elnyílt a szám és be is csuktam. Megpróbáltam elképzelni egy elbaszott világot elefántemberrel meg egy retardált két lábon járó óriási méretű gekkó szemeket nyalogató ipsét, de valahogy nagyon nem tudott összeállni a kép a fejemben.
- Nem, én úgy nézek ki, mint egy félig állat valami? - kérdeztem vissza végül egy kissé megütközve. Visszaadtam végül a kütyüket, végtére is ő a jogos tulajdonosa.
- Sokat kell még tanulnod erről a világról, de be lehet hozni, én is pár hónapja vagyok itt. - vele ellentétben azért teljesen más körülmények között csöppentem ide és elég hamar feltaláltam magam, de ezt róla elég nehezen tudtam volna elképzelni.
- Már itt van az otthonom. - nem akartam belemenni sem honvágyakba, sem abba, hogy az én világom mennyire nem mesésen állatszerű, inkább groteszk. Elég volt neki most egy világgal megbirkóznia. Egyelőre.
Megint nem tudtam, hogy hirtelen mit mondjak, az igazsághoz hozzátartozott, hogy nem voltam jó kamasz fiúk szomorkodásának kezelésében, semmiféle vigasztalásban. A szavak embere pedig főleg nem. Egyetlen dolgot kínálhattam csak fel neki, mielőtt még végleg elkallódik itt. Márpedig nem hagyhattam itt a Madonnás bankóival.
- Még én sem tudom pontosan hogy lehetne utazni, de nem egyedi eset és nekem is vissza kellene küldenem pár rosszfiút a saját világomba. - kezdtem neki, majd eszembe jutott Gwen is, még eggyel többen voltak, akik hasonló cipőben jártak.
- Átmenetileg talán kaphatsz egy függőágyat nálunk. Rád fér, hogy gatyába rázódj.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Across the Spider-Verse - Miles & Kaine   Across the Spider-Verse - Miles  & Kaine Empty

Vissza az elejére Go down
 
Across the Spider-Verse - Miles & Kaine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lakásban erőszaknak helye nincs - Romy & Kaine
» The Spider-Drive
» How to Train Your Spider
» Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine
» Shadows lurk around every corner - Elsa & Kaine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: