Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyKedd Feb. 28 2023, 16:24



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."


Előzmény:
Save the World, Swedish House Mafia; 2011

Kaland felvonás résztvevői:

- Pietro Maximoff (NJK; user:  @Clea)
- @Clea
- @John Allerdyce a.k.a. Pyro
- @Peter Parker a.k.a. Pókember
- @Lucas Bishop

Kalandtér:
Miután a feladatok kiosztásra kerültek, a résztvevők információkat cseréltek egymással, a csapat ketté vált.
Pietro elvezeti a rögtönzött, öt fős bandát oda, ahol utoljára a jogart látta. Ossza meg a többiekkel, hogy New York-on belül hová mennek, mennyi emléke van a történtekről. Fejtse ki, milyen érzés volt Dormammu irányítása alatt lenni, honnan lehet esetleg felismerni mindezt. Ez a társai segítségére lehet szükség esetén.

A kezdő reagot @Clea írja majd.

Ha valaki szeretne rá reagálni, kérdezni bárkitől, megteheti.

Aki passzolná ezt a kört, az Adminnak jelezze, és a "Mesélő" jön a következő felvezetésével:
- @Lucas Bishop
- @John Allerdyce


...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyKedd Feb. 28 2023, 20:13


To: Everyone



-A Bayard-Condict Building a helyszín, ami nem hátrány, tekintve, hogy gyalog vagyunk. Kb. hét perc átszámolva normál tempóra. Ez egy irodaház, de nekem úgy rémlik, hogy elég üres volt. Azt hiszem, talán mindenki Dormammu befolyása alá került. A legtöbb ember iszonyatosan befolyásolható és gyenge. -kezdte el a kesztyűjét igazgatni, ahogy belekezdett a kis mondókájába.
-Annyira emlékszem, hogy valaki odavezetett, aki aztán elég meggyőzően elmondta, hogy Dormammunak hála visszakaphatom azt, amit elveszítettem, vagyis már vissza is kaptam. Nem emlékszem, pontosan miket mondott, de arra igen, hogy milyen volt, amikor a befolyása alatt voltam. Nem volt benne semmi furcsa, a mindennapokban teljesen átlagosnak éreztem magam, leszámítva az érzést, hogy a családom életben van, Sokovia pedig újjáépült. A fejemben élt egy kép arról, hogy a szüleim, a húgom, de még a kamu családja is... ott lehetnek majd. Olyan... boldognak éreztem magam, de közben nagyon üresnek is. Valahol túl szép volt, hogy elhiggyem. Amiatt sikerült igazából Emma-nak kirángatnia abból az állapotból, mert miatta rájöttem, hogy vannak dolgok, amik amúgy sosem lehetnének igaziak. Fontos, hogy tudatosítsa magában mindenki, a halott szerettei nem térnek vissza. Senki sem tud holtakat feltámasztani. -rázta meg a fejét határozottan.
-Ugyan nem gondolom, hogy itt lenne, de ha mégis képes valakit a befolyása alá vonni, talán fontos lehet. Észre kell venni a kiskapukat, amik a realitásba húzzák vissza az embert. Nekem mindenkim meghalt, az összeset láttam is. A szüleim felrobbantak, éreztem az égett hús szagát. A húgom a karjaimban elvérzet, ez a verzió pedig már a Skarlát Boszorkány és nincs rám szüksége, a Víziót szétszedték Thanos után, Wanda gyerekei sosem léteztek, Sokovia-t pedig feldarabolták és ennek a variánsomnak a sírja, illetve egy emlékmű maradt csak a helyén. Ezeket számba vettem és kimondtam. Amint képes voltam "megtagadni" ennek a féregnek a befolyását, felvette az igazi alakját, aztán eltűnt. Nem mondom, hogy egyszerű lesz, de fontos, hogy tudjátok, amit láttok, nem igazi. Mindenkinek vannak vágyai, nincs ember, akinek ne lenne. Halott, vagy elveszített barát, családtag, szerelem, béke, boldogság, erő, egészség, megmásíthatatlan, rossz döntések. Épp csak... az akaratunk más. Dormammu nem mond igazat, csak kihasználja a fájdalmat. Élősködik. -pillantott rám, mintegy megerősítést várva, én pedig bólintottam.
-Dormammu a negatív érzésekre megy rá. A bizonytalanság, szomorúság, megbánás, bűntudat, gyász, mindennemű sötét érzelem őt táplálja és utat mutat az elmebefolyásoláshoz. Legyetek óvatosak. -nekem csupán ennyi volt a hozzáfűzni valóm. Akinek kérdése lenne, felteheti.

[Köszönet a közreműködésért Pietro Maximoff ex-userének. <3]


...
Vissza az elejére Go down
Peter Parker

Peter Parker


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Petey-gif2-268x174
▪▪ Play by : Thomas Stanley Holland
▪▪ Karakterdal : Homecoming
▪▪ Kapcsolat : my dear Watson
▪▪ Karakterlap : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Profil-gif
▪▪ Foglalkozás : Szabadúszó önbíráskodó
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Petey-gif-3-268x174
▪▪ Hozzászólások : 313
▪▪ Csatlakozott : 2021. Jul. 04.
▪▪ Tartózkodási hely : 410 Chelsea Street, Apt. 4, Manhattan, NY
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Petey-gif1-268x174

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyPént. Márc. 03 2023, 12:22


Egy jogar mind fölött



Strange doktor válaszát hallva jobbnak érzem az ezutáni percekben inkább csendbe burkolózva, a nyelvemet harapdálva figyelni... nos, egy darabig. Ami, tekintve, hogy rólam van szó, tekinthető egy Póki féle örökkévalóságnak is, de Pietro "tekintve, hogy gyalog vagyunk" elszólalására rendesen vakargatni kezdem kobakomat a maszkon.
- Ööööhm... izé... - még dolgoznom kell azon, hogy megtaláljam a hagom.
- Nem akarnék én lenni a csapat hangulatrombolója, de ha úgyis tudjuk a pontos címet, nem lenne egyszerűbb csak odateleportálni vagy ilyesmi? Tényleg csak úgy oda akarunk rongyolni a jelenlegi felállásunkban? - megrázom a fejemet, mert rájövök, hogy ez így félreérthetően hangzik, és szeretnék pontosítani, mielőtt még esetlegesen azt gondolnák, hogy a bandát képező tagok bármelyikével van problémám.
- Vagyis, jól esik, hogy nem néztek ki a csapatból, komolyan, de azért nem elhanyagolható tényező az, hogy egyesek nem éppen az utcai flangálásnak megfelelően öltöztek. - igen, magamra célzok. Tiszta sor, hogy Dormammu védeni fogja az ereklyét mindenével, amit csak a nyakunkba tud zúdítani, ráadásul nyilván tud Pietro felszabadulásáról, de attól még nem hinném, hogy előre meg kellene üzennünk a jöttünket azzal, hogy feleslegesen keltünk feltűnést.
- Szóval, ha nincs senkinek sem ellenvetése, én inkább a háztetőkhöz ragaszkodnék és lehetőleg észrevétlenül követnélek titeket. - hacsak nem az a cél, hogy a new yorki lakosok több utcán keresztül megbámuljanak minket, mert ahhoz jelenleg minden adott.
- És távol álljon tőlem, hogy vezetői szerepet próbáljak magamra erőltetni, de javasolnám, hogy ha ismer valami álcázó varázslatot vagy rejteget magánál esetleg egy láthatatlanná tévő köpenyt, azt is vessük be. - intézem ezen meglátásomat Clea felé.
- Tekintve, hogy nem tudjuk, mekkora területre kiterjedő őrséggel lehet dolgunk és pontosan mit tudnak bevetni ellenünk, szerencsés volna a meglepetés erejével támadni. - talán naiv gondolat, de ezzel megelőzhetnénk azt is, hogy a csúnya gonoszunk az elmét támadva hiúsítsa meg a jogar visszaszerzését.
- De ha valaki esetleg az illemre szavazna, én nem fogom megállítani abban, hogy becsengessünk. - lám, éppen ezért hagyom én az ironizálást és a szarkazmust MJ-re. Mégis, kicsit még Doki szavainak hatása alatt vagyok így kéretik elnézni nekem a szőrszálhasogatást.


...
Vissza az elejére Go down
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyPént. Márc. 03 2023, 17:12



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."



Pókember felvetése teljesen jogos volt, hogy ne parádézzanak végig a nyílt utcán, így Clea nyitott egy portált, amin keresztül a helyszínre, a Bayard-Condict Building-hez mehettek. A nő akár ismer álcázó varázslatokat, akár nem, Dormammu elől nem bújhatnak el. A Lélekfaló egyébként is rendkívül dühös az áruló unokahúgára. Az agymosott követői bár elsőre nem feltétlenül szúrnák ki őket, Dormammu eljuttatná hozzájuk az információt, hogy betolakodók vannak ott és biztosan a lopott ereklye miatt jöttek.
Amint talajt ér a lábuk Watoomb jogarának rejtekhelyénél, máris nem várt meglepetésben van részük. A semmiből a sötét erők irányítása alatt álló Karl Mordo tűnik fel, aki misztikus, tűhegyes nyársakkal azonnal megöli és ezzel kivonja a forgalomból Pietro-t. A gyorsasága még problémát jelenthetett volna. Ezzel egy időben a benne lakozó Dormammu mindenki másra is lecsap egy mentális támadás formájában, megpróbálva közülük is maga mellé állítani azokat, akiket lehetséges.

Userek feladata:
- @Lucas Bishop és @Peter Parker feladata, hogy írjanak le egy elme küzdelmet Dormammuval. Rájuk van bízva a kimenetel, hogy végül ellen tudnak-e állni, vagy szolgák, tehát átmeneti ellenségek lesznek. Dormammu rendkívül meggyőző, az illúziója pedig hihetetlenül valóságos, így nehéz rájönni, hogy mindez csak valami trükk. Pl. Bishop megtéveszthető a húgával, egy szebb, élhetőbb jövő képével. Pókember is túl sok mindent elveszített már az élete során, amit Dormammu ígérhet neki: a szüleit, May nénikéjét, a Mysterio ügy végérvényes tisztázását, a média barátságos hangvételét, hogy újra tarthatná a kapcsolatot egykori legjobb barátjával, Neddel.
Mindenkinek a fantáziájára bízom.
- @Clea -nak fel kell vennie a harcot a megszállt, és ezáltal még erősebbé vált Mordo-val szemben. Ne felejtse el, hogy valójában ő Dormammu, így többet tud róla, mint az szerencsés lenne. De kiaknázhat olyan dolgokat, amiket Doktor Strange-től tanult. Ezekről a Lélekfalónak sejtése sem lehet. Figyelnie kell rá, hogy az épület, amiben a jogar van elrejtve, nem sérülhet, ahogyan a társai sem.
- @John Allerdyce nem véletlenül a világ legveszélyesebb és legrosszabb mutánsaként van számon tartva. Ő ugyanis nem csak állítja vagy eljátssza, hanem valóban nem kötődik senkihez és semmihez. Nem érdeklik mások, nem érez bűntudatot, így nem zsarolható, nem befolyásolható semmivel sem. Dormammu trükkjei is hasztalanok ellene. Az pedig, hogy Selene embertelen rituáléja óta ugyanabból a pokoli sötétségből áll, mint a Sötét Dimenzió, még egy extra pajzsot jelent a számára. A negatív érzelmek, a sötétség nem gyengítik, hanem erősítik. Az ő feladata, hogy védje magukat a rájuk támadó elmétlenektől, amíg Bishop és Pókember újra harcképes állapotba nem kerülnek. Csak utána tudnak a jogar visszaszerzésére koncentrálni, különben nincsenek rá elegen.

Reag sorrend nincs. Ez a kör nem passzolható.
(Kivéve persze bármilyen egyéb okból, ha valaki huzamosabb ideig nem tudna írni.)

A következő körben lévő mesélés az itt történtek függvényében alakul majd. Nem mindegy, hogy barátból ellenség lesz-e.


...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyPént. Márc. 03 2023, 19:37


To: Everyone



Amint talajt ért a lábunk a portál túloldalán, rá kellett jönnöm, hogy nem Pietro volt az egyetlen, vagy a fő báb, aki Dormammu befolyása alá került. A Szentélyben hallottam erről a férfiról, így pontosan tudtam, ki ő, ráadásul éreztem benne ugyanazt az undorító, sötét, fullasztó energiát, mint ami annyira jellemző volt a Lélekfalóra és valamennyire a szentélyben lévő nőre, illetve a velünk lévő férfira. A belépője hatásosra sikeredett a Maximoff fiú megölésével, akinek a testével és a halálával egyáltalán nem tudtam, vagy akartam foglalkozni, tekintve, hogy volt ennél fontosabb dolgunk is. Hiába volt az álcázó bűbáj, amit Stephen tanított, Dormammu elől senki sem képes elrejtőzni, ha csak ő nem akarja.
A tekintetem aztán a velem lévőkre vándorolt, majd megakadt az egyetlen olyanon, aki még használható állapotban volt, bár valahogy sejtettem, hogy magától is tudnia kell majd, mi az elvárás jelen helyzetben. De tudva, amit tudok, a korlátok fontosak.
-Vigyáznod kell a többiekre. A Sötét Dimenzió a negatív érzésekre alapoz, ezt a csatát pedig magukban kell megvívniuk, de addig semmiféle támogatást nem nyújtanak a számodra. Az elmétlenekért egyáltalán nem kár. Had égjen mindegyik, de!! Az épületben és a társaidban nem eshet semmiféle kár! Akkor sem, ha elveszítik a mentális harcot. -a figyelmemet ismét az ellenségemre összpontosítottam, felvonva magam elé egy mágikus pajzsot, hogy aztán végül bevethessek mindent, amit itt tanultam. Nem hagyatkozhattam a saját trükkjeimre, azokra, amiket a Sötét Dimenzióban tanultam, és amik onnan nyerték az erőt. Fontos volt, hogy precíz legyek és ne hagyjak rést a védelmemen. A támadásokat igyekeztem az elsajátított technikákkal visszaverni, vagy transzmutációval valami egészen mássá alakítani, illetve visszatámadni a különféle mágikus lövedékekkel, a hatékonyságot és elterelést növelve azzal, hogy a repülés mellett döntöttem. Némi koncentráció árán sikerült végrehajtanom az egyik legnehezebben elsajátítható technikát, ami önmagunk megsokszorozása, mágiára képes másolatokat létrehozva, hogy így próbáljam meg lekötözni az ellenfelemet. Kihasználva a káoszt és zűrzavart próbáltam meg portálok segítségével egyszerre több oldalról támadni, átjuttatva a másolatokat rajta, hogy végül minden oldalról támadás és lekötözés kettősét alkalmazva igyekezzek felvenni vele a versenyt. Nem volt egyszerű, tekintve, hogy maga a porhüvely, a megszállás tárgya is példás mágus volt, Dormammu erejéből pedig még hatékonyabban képes volt védekezni és visszatámadni. Nem olyan ez, mint amikor Pietro Maximoff került a bűvkörébe. Ez nem igézés, ez megszállás, hasonlatosan a távjáráshoz, a Lélekfaló képes valaki testébe férkőzni és úgy varázsolni. Ez a szertartáson alapszik, amit a mi nemzetünk ismer házasság címszó alatt. Az egyetlen biztos esély, ha a férfi, akinek a testét használja, meghal, így készen álltam, hogy bármikor lefejezhessem egy portállal.



...
Vissza az elejére Go down
Lucas Bishop

Lucas Bishop


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Gjd
▪▪ Play by : Jonathan Majors
▪▪ Karakterdal : Find the time
▪▪ Karakterlap : That world must not come again
▪▪ Foglalkozás : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Xfq3obE
▪▪ Hozzászólások : 299
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Xavier Intézet
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Giphy

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyPént. Márc. 03 2023, 21:58


   Wake Up


   


Pietro tudja a leghamarabb kideríteni ezeket. Dormammu elmekontrollon és mágián alapuló stratégiája viszont teljesen más is lehet. Higanyszál borzalmas dolgokat mesél és ez sokat elárul arról, hogy a Sötét Nagyúr mennyire eltalálja a lélek mélységeiben a legfájóbb pontokat. Az én életem sem volt egyszerű, figyelni fogok, hogy aki erre tapint rá, az gyanús.
Pókember tanácsára a varázslónő nagyon gyorsan áthidalja a távolságot. A srác tervét nem ellenzem, hadd menjen a tetőkre. Az az ő közege. Én magam igyekszem a többiek mellett maradni, hogy fedezzem őket és leszedjem az ellenséget. Egytől egyig. Kezdeném felmérni a terepet, de nincs rá idő.
Ezt nem hiszem el! Mielőtt fegyveremmel a raszta mágusra lőhetnék, Higanyszál holtan esik össze. Túl nagy ennek a jelentősége. Valódi egyáltalán? Szemeim előtt átalakul a tér, eltűnik a zöld ruhás varázsló, eltűnik Clea. Lassan egy női alak kezd materializálódni. Rászegezem a fegyvert és közben szétnézek, de senki mást nem látok. Pyro és Pókember meglepően hamar eltűntek. A bordó és vörös színekbe öltözött asszony lassan kirajzolódik és a homályos jelenés egyre tisztábbá válik. Ettől tartottam! Tüzelek, de az energiasugár még csak el sem hagyja a fegyveremet. A nő lehunyt szemei alól fájdalmas könnycseppek csordogálnak le az arcán. Szóra nyitja a száját és ajkai közül halkan rebeg néhány szót, ami számomra hátborzongatóan ismerős:
- SOHA TÖBBÉ...
- NE! Boszorkány, ki ne mondd! Nem mi tehetünk erről. Egy faj sem tehet erről.
A Skarlát Boszorkány szemhéjai felhúzódnak, alóluk tűzként lángoló vörös szemek vájnak a lelkembe, húsomba, szó szerint fizikai fájdalmat okozva. Száját becsukja ugyan, de tudom, hogy ez nem hallgatást fog jelenteni.
~Bishop...~szól Wanda Maximoff hangja a fejemben.~Még mindig nem érted, hogy ez egy teljesen más időelágazás. Tedd félre az előítéleteidet! Inkább gondold végig, mi vezetett ehhez az eseményhez.~
Igaz. Az én történelmemben ez a Pietro nem halt meg. Csak itt féltem attól, hogy ez bekövetkezik és akkor a Skarlát Boszorkány újra megőrül. Aki most hozzám beszél, nem tűnik tébolyultnak, sem szétesettnek.
~Egy varázsló ölte meg ezt a Pietro-t. Fáj még úgy is, hogy ő nem az én fivérem volt. Te jól tudod, milyen elveszíteni egy testvért.~
- Most a varázslókat akarod kiirtani? Pont ők mentik meg a világot! Hagyj, hadd tegyem a dolgomat!
~Az akaratod, mint a vas. Végleges megoldásokat keresel. A húgod is ezért halt meg. Azóta megváltoztattad a jövőt, de most fogod újra megölni.~
- Ne próbálkozz, boszorkány!
~Jó kérdést tettél fel annak a nőnek, de hamis választ kaptál. Még maguk a varázslók is elhiszik, hogy megmentik a világot. Pedig kinyitnak egy kaput és azon bizony egy szempillantás alatt számtalan olyan lény fog bejönni, aki más világokat képvisel és csak hódítani, kínokat okozni, pusztítani szándékszik. Semmi nem marad ebből a korból, ebből a Földből, amit kezdesz megszeretni. Nem lesz jövő és nem lesz benne Shard. Ezt nem akarod, ugye?~
Összehúzott szemekkel nézem a jelenést. Ha ezt valaki vetítené, már rég megölhetett volna, mint Pietro-t. Amit a boszorkány mond...annak pedig van értelme.
~A Setét Könyv megrontotta az elmémet. Megrontotta Strange elméjét is. Wong nem vallja be, de a könyvtárban tiltott és veszedelmes olvasmányokkal táplálta a lelkét és most mutatja ki a foga fehérjét. Clea a Sötét Dimenzióból származik és lehetetlen ellenőrizni az állításait. Selene pedig maga sem tudja, hogy amit a világotokra szabadít, azt még ő sem élné túl. Megértettem, hogy hol rontotta el az a Wanda, akire te vadászol. Visszaélt az erejével és rossz helyen kereste az ellenséget. Én már látom az igazságot. Akiket most soroltam fel és akik őket segítik, azokat kell megállítani. Dormammu eljövetele egy nagy hazugság. Ő örök rabságra van ítélve. Nem ő okozta az elmúlt idők katasztrófáit és Karl Mordo-t sem ő küldte. Akit te raszta mágusnak nevezel, rég rájött, hogy Strange rossz úton jár és most megpróbál fellépni ellene. Sajnos be kellett látnom, hogy én is rossz úton járok. Meg tudom állítani az említett varázslók tevékenységét, de ehhez őket, a tanítványaikat és saját magamat is örökre ki kell törölnöm a valóságból.~
Ezt nem tudom elhinni. Mindenki hibás? Wanda már egyszer belátta, hogy csak kárt okoz, akkor rejtőzött el. Most viszont megölné azokat, akiknek én is sokat köszönhetek és akik...akiket ki is tud igazolni? Ők maguk? Akik ilyen hatalommal bírnak, azok bármit mondhatnak! De...
- Miért vártál ezzel eddig? Miért nem előzted meg a bajt?
~Nem tehettem. Nehéz elmagyarázni, de a mágia világában léteznek íratlan szabályok és szinte felfoghatatlan kötelezettségek. Ma jött el a cselekvés napja. Én megteszem, amit kell, de neked is feladatod van. Shardért, a jövőért meg kell akadályoznod Pókembert és Pyro-t, hogy ostobaságot kövessenek el.~
- Őket miért nem világosítod fel?
~Csak a te elméd kellően nyitott. Tudod, miért érdemes küzdeni. Te láttad a jövőt, a húgod ott él. Pyro-nak lételeme a rombolás, még élvezni is fogja a teljes világ összeomlását. Peter Parker nem több egy egyszerű kölyöknél. Ha bármelyikük ráteszi a kezét a jogarra, a kataklizma bekövetkezik.~
Úgy érzem magam, mint akire egy kádnyi jéghideg vizet zúdítottak. Ez az egész annyira logikusnak hangzik. Annyira életszerűnek. De képes lehettem ennyire félreismerni mindenkit? Ha ők maguk sincsenek tudatában, mire készülnek, akkor én sem érthettem ennek a jelentőségét. A világ megmentéséért fáradozom és végül abban a csapatban játszom, ami az univerumunk pusztulását idéző elő? Shard...
~Képes voltál megölni a húgodat, hogy megszabadítsd a kínoktól, ugye? Mi értelme volt, ha most veszni hagyod mindenkivel együtt, aki él és még valaha élhetne? Ne add fel az elveidet, Bishop!~
Sose éreztem még ilyen szintű félelmet. A morlock alagutakban olyan próbatételt éltem át, amiben végig kellett néznem, hogy meghal mindenki, aki fontos nekem érzelmileg vagy akinek szerepe lehet a jövő jó irányba terelésében. Még az is kisebb megrázkódtatás volt ennél. Ott azt láttam, hogy elbukok. De arra is emlékszem, hogyan reagáltam. Egy szál pisztollyal is nekimentem az összes Őrszem Robotnak, hogy ha mást nem is érek el, legalább annyit állítsak meg, amennyit csak tudok. Most is a legrosszabb forgatókönyvet vetítették le nekem... Egyáltalán miért fordítana rám ennyi időt a Skarlát Boszorkány, aki könnyedén eltüntethetne bárkit? Mikor szorulna ő rá az én segítségemre. Nem látok tisztán, de meghozok egy döntést. Rettegve, libabőrösen, az ereimben szinte megfagyott vérrel.
- TŰNJ A FEJEMBŐL! - üvöltök reszkető hangon, zaklatottabban és dühösebben, mint valaha.
A harctér közepén vagyok, de ehhez muszáj becsuknom a szememet, mert azt érzem, hogy csak így fog eltűnni a jelenés. Megpróbálok a környező energiákból annyit elszívni, amennyit csak tudok. Legyen az mágikus, mozgási, hőenergia, bármi, fel akarok vele töltődni, hogy aztán majd kellő időben rendesen odacsapjak. Egy csipetnyi kétely még mindig maradt bennem. Ha mégis tévesen ítéltem meg az ellenség kilétét, akkor vége mindennek. Nem szoktam imádkozni, de ha van valamiféle istenség, akit érdemes szólítani, most reménykedem, hogy mellém áll a globális katasztrófa elkerüléséért folytatott harcban.
Kinyitom a szememet és rögtön utána gondolkodás nélkül igyekszem védeni, akit a társaim közül kell vagy lőni az agymosottakra, ha még vannak itt.

   


   
...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptySzomb. Márc. 04 2023, 19:40


Pyro & new mates



Blimey! A meglepetés ereje eléggé fordítva sült el. Maximoffnak hamar annyi lett. A halála hidegen hagyott, sokkal inkább az idegesített, hogy mennyi időt és energiát beleöltem abba, hogy kikupáljam és betanítsam a helyemre. Úgy volt, hogy majd átveszi tőlem a beszervezős részt a Testvériségben. Hát ennyit erről. Fuck.
A raszta mágus nem sok időt hagyott, hogy feldolgozzuk a "veszteséget". Dormammu máris megkörnyékezett minket. Mármint engem csak szeretett volna. Biztos voltam benne, hogy megpróbált a fejembe jutni, mindenféle hamis ígérettel megtéveszteni, de nem ért el semmit. Engem nem lehet megvesztegetni, megzsarolni, és hasonló baromságok. Amíg Selene velem van, nem kell nekem semmi és senki rajta kívül.
A kísértésen túl valami más sokkal erősebb volt...
Éreztem Őt.
Éreztem, ahogy az erő elhagyta a testemet, szinte semmi mást nem hallottam, csak a fülemben zakatoló vér hangját, miközben szörnyen melegem lett, holott a hideg rázott. Fájt mindenem, szörnyen görcsbe álltak az izmaim és próbáltam tartani magam, miközben figyeltem Magneto minden rezdülését. Szorosabban kapaszkodtam belé, hogy ahogy egyre inkább koncentrált, úgy tehessem magamévá az életerejét, a sokk okozta fájdalom mögé rejtve az igazi kínt. Olyan volt, mint hosszú idő után ismét levegőhöz jutni. A fájdalom és a szédülés valamelyest alábbhagyott, ahogy éreztem az életerőt belőle a sajátomba olvadni. Az emlékei, a cselekedetei, a szörnyűségek, amiket átélt, szinte élvezettel töltöttek el. Amint megtudtam azt, amitől egy fél pillanatra még én is képes voltam elborzadni.........
Clea hangja térített magamhoz. Vigyázzak a többiekre. Maguknak kell megvívni a csatájukat. Az épületben, Pókemberben és Bishopban nem tehetek kárt, de az elmétleneket kivétel nélkül felgyújthatom.
"Had égjen mindegyik!"
A tekintetem a nőre siklott, aki Maximoff gyilkosa ellen vette fel a kesztyűt. A többi hullajelölt rám maradt.
Különféle láng lényeket idéztem, amik üldözőbe vették Dormammu agymosott talpnyalóit. Változatos alakokat és méreteket öltöttek, hogy a legkülönfélébb módokon égessék szénné az áldozataikat, leginkább a saját szórakoztatásomra. Minél többet el akartam intézni, és minél jobban húzni az időt, hogy a másik kettő összeszedhesse magát. Amikor aztán újabb csapat rohant felénk az épület takarásából, hagytam a művészi kreativitást és toltam egy szimpla, de annál hatékonyabb wipe-ot.
Bishop úgy tűnt, magára talált. Éreztem, ahogy az ereje kezdte elnyelni az élő láng lényeim hőenergiáját.
-Üdv újra a valóságban! A feladat adott. Amíg spidey mate össze nem szedi magát, ránk marad az elmétlenek eltakarítása. Vannak bőven. Az épület és Póksrác nem sérülhetnek. Have fun! -meglátjuk mire jut, aztán foglalkozhatunk a jogarral.


...
Vissza az elejére Go down
Peter Parker

Peter Parker


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Petey-gif2-268x174
▪▪ Play by : Thomas Stanley Holland
▪▪ Karakterdal : Homecoming
▪▪ Kapcsolat : my dear Watson
▪▪ Karakterlap : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Profil-gif
▪▪ Foglalkozás : Szabadúszó önbíráskodó
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Petey-gif-3-268x174
▪▪ Hozzászólások : 313
▪▪ Csatlakozott : 2021. Jul. 04.
▪▪ Tartózkodási hely : 410 Chelsea Street, Apt. 4, Manhattan, NY
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Petey-gif1-268x174

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyVas. Márc. 05 2023, 14:20


I can feel it take a hold



Túl sok minden történik egyszerre. Az érzékeim a portálon átlépve olyan könnyed engedelmességgel billennek a szimpla fókuszáltság tartományából a hatványozott működésbe a bezsongó pókösztön hatására, ahogyan csillagok porát magába záró, kecses üvegbörtön adná meg magát egy kozmikus entitás kezének, hogy átfordulva az univerzum végtelen, s felfoghatatlan dala inverzben peregjen le a szemcsék ajkairól. Az egyik pillanatban még ösztönszerűen mozdulnak karjaim, hogy a lassított összeomló test hátrésze és feje alá nyúlva kapjam el sebesült társunkat. Ám ahogy a súlyomat lejjebb viszem, hogy féltérdre ereszkedve puhán fektessem a földre, egyszerre csak a kifehéredett hajszálak, ahogy a borostás fizimiska, változni kezdenek, mígnem egy régen látott alak vérző testét nem tartom a karjaimban. De tudom, hogy nem lehet....
- Skacok, valami nem... - megfordulok, hogy gyanúm megerősítést nyerjen, de nincs kitől, mert hirtelen egyedül vagyok. Lassanként siklik vissza tekintetem a kezeimre, ám miközben így teszek, az utca betonjának durva szürkesége fényes padlóvá avanzsál lábaim alatt, én pedig már a fedetlen kezeimre pillantok le. Körbenézve, a hely ismerősnek tűnik, csakúgy, mint az "A" betű közelépben, közvetlenül mellettem megtorpanó árnyék.
- Nézzenek oda, a szemeim csalnak vagy tényleg a nap hőse érkezett meg? - egy kéz landol a vállamon, mely egyszerre hat éterinek, s engednek mégis izmaim a súlya alatt.
- Sétálunk egyet?
Égnek a szemeim.
- Mr. Stark, nekem... - erőtlenül, elfúló hangon kezdenék bele a magyarázkodásba, de mielőtt tovább jutnék benne, felemeli a kezét és a rá jellemző elhatározottsággal bólint.
- Dolgod van, persze, én is tudom. Nyugi, kölyök, gyors leszek!
Olyan könnyű megtenni az első lépéseket, egyazon iramban haladnom ővele. Talán éppen a természetessége az, mi a hiány erejével vág gyomron.
- A kezdet mindig tiszta, nem igaz? - nem tudom, hogyan csinálja, hogy a gondolataim közül rántja elő az igazát, de erre nem is akarok jelenleg választ találni, csak az első csepp legördülésekor közelebb mozdulni hozzá, hagyva, hogy karját másik vállamra átvetve vezessen egy ajtó felé, amit elhomályosodó látásom miatt még éppen csak képes vagyok kivenni.
- Nézze, én nem akartam, hogy...
A fejét rázza, és én látni vélem szemüvegének tükröződésében megszeppent arcomat.
- A-a, én beszélek! Jól csináltad! Tényleg, le a kalappal! De mostanra megtapasztalhattad, hogy Bosszúállónak lenni közel sem az az álomélet, mint aminek a videókból tűnhet, jól mondom?
Elnyílnak az ajkaim, de ő megadja magának a megerősítést azzal, hogy bólintva veszi tudomásul a pillanatnyi csöndet, mielőtt még azt bármely szóval megtörhetném.
- A hibák az út részét képezik, de ez nem jelenti egyből azt, hogy kijavíthatatlanok is lennének. Ha fogunk egy lapátot és betömjük a kátyúkat, akkor... na jó, elismerem, ez nem a legjobb analógiám, de azért érted, mire gondolok, ugye?
Nem tudom megállítani azt a szaggatott nevetést, ami megrázza mellkasomat.
- Arra, hogy a bukásaink után újra talpra kell állnunk és tovább próbálkoznunk?
Mély sóhajt hallat, ujjai lassanként ölelik körbe a megtett, rövid táv során elért ajtó kilincsére.
- Inkább arra, hogy tudjuk, mikor kell változtatnunk. - konklúziója hallatása nyomán kinyitja az ajtót, ami mögött az őszi bálra feldíszített midtowni tornacsarnokot pillantom meg. May éppen Ned kalapját dicséri meg, derekát puhán karolja át Happy, széles mosollyal az arcán hallgatva, amit MJ ecsetel neki.
- Nem mész oda köszönni nekik? Csak rád várnak!
- Én... - "nem lehet"... ezt akarom válaszolni, de egyszerre még levegőt is nehezemre esik venni és elcsuklik a hangom.
- Félsz, hogy bajuk esik, ha megteszed. - én csak hálásan, serényen bólogatok a kisegítő szavakra.
- Pedig nem kell így lennie, igaz? Annyit küzdöttél már, megérdemelnéd, hogy normális életet élhess.
- Nem lehet, mert én... - kezdenék az ellnkezésbe, de megint félbeszakít, csalódotan csóüválva a fejét.
- Mert te felelősséggel tartozol? És mondd csak, mit köszönhettél te ennek a felelősségnek? A legnagyobb reményed jelenleg az, hogy ha te el is buksz és a megszegett ígéreted nyomán Michelle ex-barátja meghal, akkor a lány meggyűlöl majd téged annyira, hogy kellőképp távol legyen tőled és ne jusson May sorsára. Igazam van?
Nagyot nyelek. De a gombóc a tokromban ettől még nem tűnik el.
- Igen. - szégyenkezve leszegett fejjel lehelem ki azt az egy szót, amit hallani akar.
- Nem kell többé ezt a súlyt hordoznod, kölyök. Csak még egy harc és megszabadulhatsz tőle!
Értetlenül pillantok fel az annyira hiányolt arcra.
- A varázslók csúnyán átejtettek téged. Akármilyen "te vagy a kiválasztott, ezért szükségünk van rád" féle szöveggel rukkoltak elő, egy szavuk sem volt igaz. Túl kell járnod az eszükön, és amint ez véget ér, nem kell többé felvenned azt a förtelmes ruhát.
- De hát én...
- Nem kell többé hősködnöd! Minden, amit a pókcsípés művelt, visszacsinálható. Tudom, hogy erre vágysz, ez az, amit még MJ-nek se mondtál el!
Úgy érzem, mintha Thanos kesztyűs keze próbálná meg összeszorítani a nyelőcsövemet, ahogy az ajtón túli jelenetet nézek.
- Ez jól hangzik...
- Ugye? Csak bíznod kell bennem, úgy ahogy egykor bíztál, és megoldhatóvá válik, végre visszakaphatod az életed!
- Ez jól hangzik... - suttogom újra magam elé, mielőtt megköszörülném a torkomat.
- ... de egy hibát elkövetett, Mr. Stark. - lassú mozdulattal csukom be magam előtt az ajtót.
- És mi volna az? - érzem a hanglejtésén, hogy kezd már veszíteni a türelméből, s a szokványos tónus ennek nyomán reszelős mélységet kap.
- Kissé szerencsejáték volt, de gyanítottam, ha eléggé fókuszálok arra, amit igazán szeretnék, de nem nyúlhatok érte, akkor kellőképpen el lesz majd foglalva ennek a vágynak a felvázolásával ahhoz, hogy közben figyelmen kívül hagyja azt, amit már tudok. - könnyáztatta arccal, mégis, lassan rendeződő légzéssel fordulok szembe vele.
- Ezt a taktikát még akkor találtam ki, amikor Cleát kérdeztem a védekezési módszer lehetőségeiről. - ne felejtsem majd el megköszönni neki, amiért nem adott a kezembe egy konkrét megoldást, így élhettem a meglepetés erejével.
- Tudom, hogy a csípés hatása semlegesíthető. Igazából, már azóta sejtettem, hogy a másik két Peterrel meggyógyítottuk az ellenségeinket. De igazán akkor bizonyosodtam meg róla, amikor a Sakál transzmutációját hatástalanítottam pár hónappal ezelőtt. Először saját véremen futtattam le a szükséges teszteket, nehogy Dr. Warren szenvedje el egy újabb ballépésem következményét. - egy keserű mosoly jelenik meg az arcomon, mielőtt folytatnám:
- A formula, ami itt van... - kocogtatom meg mutatóujjammal halántékomat. - ... működik.
Látom az arckifejezését torzító megvetést, de ezúttal rajtam a sor, hogy megelőzzem őt, hiába emelkedik a férfialak mellkasa.
- Azért nem használtam, mert azzal hátat fordítanék mindannal, ami igazán számít. Az embereknek. - bökök fejmmel az immáron zárva maradó ajtó felé.
- Mindannak, amit az igazi Mr. Starktól tanultam. - pillantok végig azon, ami előttem áll.
- A lehetőségnek, hogy másoknak segítsek. Az erőnek. A felelősségnek. A boldogságomnak. A bánatomnak. Annak, hogy... - lenézek a kezemire, boldogan véve tudomásul azt, hogy újfent hálómintás kesztyűk borítják ökölbe szoruló ujjaimat. És nem elhanyagolható az a szomorkás mosoly sem, ami az irónia hatására jelenik meg arcomon, tekintve, mely alak felé intézem a következő szavakat:
- ... én vagyok Pókember. - és a határozott kijelentésem sugallhatja a betolakodó felé: örökké Pókember leszek. Meglendített jobbomnak még az utolsó mentsvárként használt védelme sem parancsol megálljt, így végignézhetem, amint ütésem nyomán szerteágazó repedések jelennek meg a lecsukódott Vasember sisakon, mielőtt a környezeti képpel együtt széttörne.
A szilánkok lehullásával kitisztuló látásom fókuszpontjába Pietro mozdulatlan teste kerül, akit első sugallatomnak eleget téve felnyalábolok a földről. Lehet, hogy nem ismertem a srácot, de nem fogom csak úgy itthagyni a tűzvonal kellős közepén, ahol ki tudja, mi történne még vele, így a legközelebbi sikátorba szökkenek vele, hogy hátát a falnak támaszthassam.
- Ha végeztünk, visszajövök érted! - csukom le a szemeit, mintha csak aludna, hogy a következő hálóm segítségével újra az akció közepébe lendülhessek.
Elsősorban a gonosz mágust célzom meg, akivel éppen Clea vív párviadalt, annak reményében, hogy besegíthetek neki. Tény, nem vayok éppenséggel szakértő (még csak lelkes amatőr sem), ha mágiáról van szó, de abban olyan 67 százalékig biztos vagyok, hogy mindegyik varázslathoz embertelen mértékű összpontosítás szükségeltetik (igen, ezt Dr. Strange megszakított bűbája során sikerült megtanulnom), és a koncentrációt nyilvánvalóan nem fogja segíteni egy érzék elvesztése. Tehát a levegőbe szökkenve következő hálómat, amint a párosuk közelébe érek (feltételezve ezzel persze azt is, hogy nem áll az utamba a felugrásom után egy Dormammu-követő), a sötétbőrű varázsló szemeire célozva lövöm ki. Érezze csak annak igazságát, hogy a harc heve elvakít!


...
Vissza az elejére Go down
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyVas. Márc. 05 2023, 15:31



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."



Pókember és Bishop is sikerrel hárították Dormammu kísértését, így tovább folytathatják a harcot Clea és Pyro oldalán Watoomb jogarának megszerzéséért.
Az épület köré újabb elmétlenek gyűlnek, hogy megakadályozzák a bejutásukat. Páran a Lélekfaló megszállása alatt levitálni is képesek, hogy az ablakokat is védhessék például bizonyos hálószövők ellen, elvégre tisztában vannak vele, nem csak az ajtókat lehet használni erre a célra.

Clea feladata:
Doktor Strange és Wong őt tették meg a rögtönzött csapat vezetőjének, mivel ő ismeri közülük legjobban Dormammut, a seregét és a mágikus ereklyéket is.
Neki kell felvázolnia, hogy kinek mi a dolga ezután. De ne feledje! Dormammu nem áll le az ellene vívott mágikus csatával. Nincs szüksége Mordo érzékszerveire, hogy lássa, hallja, érezze őt. Ellenben ki tudja aknázni a varázsló képességeit, így ő is képes portálokat nyitni, amivel elkerülhette a rá váró lefejezést.
Szép próbálkozás, de talán majd máskor.

Ez a kör nem passzolható, és csak @Clea ír bele.

A következő körben lévő mesélés az itt történtek függvényében alakul majd.


...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyVas. Márc. 05 2023, 16:56


To: Everyone



Miután Bishop és Peter is sikerrel vették az akadályt, a szemem sarkából figyeltem, ahogy a hálószövőnek még arra is volt gondja, hogy biztonságos helyre juttassa a halott társa testét. Egy halovány mosoly futott végig az arcomon, mivel már kezdtem megérteni, hogy Stephen miért gondolja úgy, ha valaha gyermeke lenne, akkor jó lenne, ha olyan lenne, mint ez a fiú. Félelmetes a határozottság, bátorság, ugyanakkor ártatlanság és naivitás kettőssége benne. Elképesztőnek tartom ezt.
Amint visszatért, egy hálóval igyekezett elvakítani Mordo-t, azonban szinte gondoltam, hogy ez semennyit sem fog majd érni. A lefejzésemet ugyan elkerülte, de a fizikai értelemben vett elvakítás és a portálon való menekülése okozta pár másodpercnyi szünetet igyekeztem kihasználni. A mágikus védelmet kiterjesztettem a többiekre is, ahogy az arcukat figyeltem, mindössze egy rövid pillanatra.
-A terv a következő: Most, hogy sikerrel hárította mindenki a rá nehezedő kísértést... -vagy áldozatául sem esett...
-Pókembernek kell bejutnia az épületbe, hogy kihozza onnan a jogart. Elég fürge és gyors ahhoz, hogy sikerrel járhasson. Bishop, neked kell fedezned őt! Mint katonai kiképzést kapott, taktikusan gondolkodó egyén, hozzád áll a legközelebb ez a pozíció. Na és persze... -vezettem a tekintetemet Pyro-ra.
-A te feladatod a tisztogatás. A feltételek adottak, azokat már úgy is tudod. Illetve... szükség esetén nekem kell majd segítened szembeszállni Dormammu-val. Ez a test, amit használ, csupán eszköz. Ezért az olyanok, mint a háló általi elvakítás, semmit sem érnek. A feladatok világosak! Az épületben kár nem eshet, ezen túl az Elmétlenek likvidálása szinte elvárás. Mindenki tegye, amit mondtam! -pillantottam rájuk, ahogy a kezeim körül megjelentek a körülöttünk lévő pajzsok kisebb másai, amik támadásra és védekezésre is alkalmasak. Vannak még trükkök a tarsolyomban, de nem örülnék, ha be kellene vetnem a legrosszabbat...



...
Vissza az elejére Go down
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyVas. Márc. 05 2023, 19:46



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."


Amit az Elmétlenekről tudni kell:
-Mind Dormammunak engedelmeskednek.
-Átállítani nem lehet őket.
-Nem rendelkeznek önálló akarattal, gondolatokkal, érzésekkel. Csak bábok, sötét dimenzióbeli szörnyek.
-Lehetnek normál méretűek, de egészen hatalmas példányok is akadnak köztük.
-Emberfeletti erővel rendelkeznek.
-Képesek úgynevezett optikai robbanásokra. Egyetlen szemükből energiasugarakat lőnek ki.

Koncepciós rajz: katt
Leírás: wiki

Amit a Bayard-Condict Building-ről tudni kell:
-A Bayard–Condict Building a Bleecker Street 65. szám alatt, a Broadway és a Lafayette Street között, Manhattan NoHo negyedében található.
-1897 és 1899 között épült Chicago School stílusban.
-2000-ben a WASA/Studio A, egy New York-i székhelyű építészeti és mérnöki cég tervezte és felügyelte az épület külső részének gondos helyreállítását.
-Jelenleg irodaházként funkcionál.
-13 emelet, 162 láb, azaz 49 méter magas.

Leírás/képek: katt


HARCTÉR I.
Résztvevők:
- @Clea
- @John Allerdyce a.k.a. Pyro

Leírás:
Újabb átjáró nyílik, amin át még több elmétlen érkezik a Föld Dimenziójába. A Dormammu által megszállt és irányított Mordo folytatja a harcot Cleával. Időnként portálokat nyit, hogy Pyro tűz és Clea mágikus csapásait egymás ellen irányítsa. Ha ez sem lenne elég, telekinézissel mindkettőt a falhoz vágja. Dormammunak Cleával ellentétben célja, hogy összedőljön az épület, mert úgy észrevétlenül eltüntetheti onnan Watoomb jogarát. Az már csak a hab a tortán, ha velük zúzhatja össze.


HARCTÉR II.
Résztvevők:
- @Peter Parker a.k.a. Pókember
- @Lucas Bishop

Leírás:
Újabb átjáró nyílik, amin át még több elmétlen érkezik a Föld Dimenziójába. Az épület köré gyűlnek, hogy megakadályozzák a bejutásukat. Páran a Lélekfaló megszállása alatt levitálni is képesek, hogy az ablakokat is védhessék.
A jogar helyzetéről nincs információ, bárhol lehet odabent.
Ha Pókembernek és Bishopnak sikerült átverekedni magukat, minden emeleten elmétlenek várják őket. Akad köztük azonban pár megkísértett földi halandó is, az irodaház csapdába esett dolgozói. Ők nem tudtak ellenállni a Káosz Ura agymosásának. Velük próbálja lassítani őket, abból kiindulva, hogy a jó, hősies felfogás szerint az ő életüket meg kell menteni, nem pedig kioltani.


Reag sorrend nincs.
Nem lesznek valódi körök, hanem időnként a "Mesélő" hozzászól, befolyásolja az eseményeket egy-egy karakter döntésétől függően.




...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyHétf. Márc. 06 2023, 16:45


Pyro & new mates vs. mindless ones



A két mate-nek épp csak sikerült újra magára találnia, Cleának pedig felvázolnia a tervet, és máris újabb átjárók nyíltak, hogy még több elmétlen lephesse el a Bayard–Condict Building környékét. Egy percig sem mérlegeltek, azonnal támadásba lendültek.
-Hey, fuglies! Eltévesztettétek a házszámot. -néztem végig a rögtönzött, nem kis létszámú csoportosuláson.
Élő, velük együtt mozgó lángfalat vontam a Pókember-Bishop páros köré, ahogy ezek az egyszemű ocsmányságok lézert kezdtek el lőni felénk. Ha Bishop energiát akart elnyelni ezekből az optikai robbanásokból, akkor hagytam rést a pajzson, hogy megtehesse. És hát persze ott volt még a tűz által leadott hő is.
-Intézek nektek szabad belépőt, mates. -a fal pusztított minden "élőt", ami az útjába került, miközben hevesen izzani kezdett. Több tűzmadár is a magasba reppent belőle, hogy a levitáló elmétleneket vegyék célba, és hamuvá égessék őket. Igyekeztem minél hatékonyabban megtisztítani a terepet, hogy akadálymentesen bejuthassanak az épületbe. Odabent már úgyis csak magukra és egymásra lesznek utalva.
-Chookas! Avagy... kéz és lábtörést? Mármint, hogy a legjobbakat! -na, értitek.
Miután azok ketten kikerültek a "wipe mezőből", hatalmas, kamehameha feeling sárkánytüzet zúdítottam a többi elmétlenre. Nem érünk rá finomkodni.
-Nah! Fuck me dead!??? -a semmiből azonban egy portál tűnt fel az elmétlenek előtt, mind egy szikráig elnyelve a támadásomat, ami így egyenesen Clea irányába terelte a csóvát.
Még éppen időben elfojtottam a lángokat, hogy a nő sértetlen maradjon. Legalább is az én támadásom által. Van elég gondja azzal a raszta varázslóval nélkülem is.
-Bocs, sheila. Nem direkt volt! -emeltem fel a kezeimet megadóan. Már épp arra készültem hogy lánghurkot "varázsolok" a mágusrohadék nyaka köré egy kellemes fojtogatás reményében, amikor valami hátulról úgy letarolt, mint egy túlképzett úthenger.
-Auw. -pont nem fájt, de attól még éreztem. Ilyen lehet egy randi a Hulk-kal. Ehh...


...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyHétf. Márc. 06 2023, 19:15


To: Everyone



Mindenki pontosan tudta a dolgát és azt, hogy mik az elvárások velük szemben, így minden figyelmemet Mordo-nak szentelhettem. Biztos voltam benne, hogy az út megtisztítása gördülékenyen fog haladni, annak ellenére is, hogy egyre több elmétlen lépett át a portálokon. Bíztam benne, hogy bejutnak majd és időben megtalálják a jogart, mielőtt még az épületben, vagy valami erre járó civilben kár esne. Nem akartam volna még ezekre is külön figyelni.
Így is bőven lefoglaltak a támadások, a portálokon át eltérített mágikus csapásaim, de végül minden figyelmem a hatalmas mennyiségű tűzre összpontosult, ami hirtelen felém közeledett, majd végül eltűnt. Fél szemmel lepillantottam Pyro-ra, aki megemelt kezekkel közölte, hogy nem direkt volt. Óvatosan megráztam a fejemet, jelezve, hogy egyáltalán szóra sem érdemes, mivel sejtettem, hogy Mordo portálokat nyitó képességét használta ki ehhez, így igyekeztem egy elég termetes méretű, mágikus kisülésből álló csapást mérni a férfira, de egy portál ismét elnyelte azt, hogy aztán a rögtönzött csapattársam ellen fordíthassa. Némiképp talán aggódva figyeltem a jelenetet, ahogy elsöpörte a támadásom, így végül ismét a földre érkeztem, hogy így figyelhessem egy pillanatra, sérülések után kutatva vezetve végig rajta a zöldjeimet.
-Nem sérültél… meg? –húztam össze a szemeimet, egy pillanatra sem vonva le magunk elől a mágikus pajzsot, hogy végül kiropogtatva a nyakamat figyelhessem a megszállt férfit. A körülötte lévő talajra vezettem a tekintetemet, hogy az anyagot segítségül hívva a lekötöző bűbáj mellé bevethessem a hatalmas, kőből álló kezek szorítását is, lefogva ezzel a mágus sajátjait, meggátolva a portál nyitásában, hogy egy újabb, az előzőhöz hasonlatos mágikus lökéshullámot indíthassak meg felé. Épp csak azzal nem számoltam, hogy a telekinézishez, mint olyanhoz, nem szükséges a kezeit használnia, így már csak azt éreztem, ahogy a hátam teljes erőből a falnak csapódott, vékony vonalakban megrepesztve ezzel az anyagot. Kezd nagyon elegem lenni ebből az egészből…




...
Vissza az elejére Go down
Lucas Bishop

Lucas Bishop


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Gjd
▪▪ Play by : Jonathan Majors
▪▪ Karakterdal : Find the time
▪▪ Karakterlap : That world must not come again
▪▪ Foglalkozás : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Xfq3obE
▪▪ Hozzászólások : 299
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Xavier Intézet
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Giphy

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyKedd Márc. 07 2023, 15:39


   Wake Up


   


Örömmel konstatálom, hogy Clea, Pyro és Pókember élnek. Utóbbi még arra is gondolt, hogy Higanyszál megkapja a végtisztességet. Ezt elismerem. Én az élőkre koncentrálok, de ez a tett nagy szívre vall.
Két lövés között hálásan nézek a védővarázslattal és tűzfallal segítségünkre siető párosra. A hő megint feltölt energiával, ami fürgébbé, erősebbé tesz és a reflexeimet is felpörgeti. Az optikai sugarakkal óvatos vagyok, de a közelükbe érve azokból is magamba szívok valamennyit. Menni fog.
A gyomrom még mindig nem engedett fel. Szorongatja a gondolat, hogy itt még valami félresiklik, mert a terv rossz alapokra épült. El kell engednem a félelmet. Nem nyithatom meg magam Dormammu-nak.
- Vettem. Indulás! - mutatok előre és igyekszem előre megtisztítani a hálószövő útját.
Hőcsapásokkal lövöm a rusnyaságokat. Szélesebb a bokájuk, mint a fejük, de marha gyorsan haladnak. Nem örülök, hogy az épületet egyben kell hagyni. Ha rájuk omlaszthatnám a plafont, könnyebb lenne.
- A gyorsaság és a hirtelen irányváltoztatás előnyünkre válik. Mozgó célpontra nehezebb tüzelni. Szerintem nem a legfelső emeleteken lesz az ereklye. Viszonylag kevesen védik az ablakokat, márpedig ha magasan lenne a tárgy, kívülről is meg lenne erősítve az őrség. Te hogy látod?
Ötletet adok, nem parancsolok. Itt senki nem tud biztosat. Arra is figyelek, hogy ne támadjanak hátba. Teljes körben igyekszem figyelni a terepet. Amelyik Elmétlen becélozza Pókembert, annak a feje kap egy energiacsapást. Akik még nem alakultak át, de az elméjüket a Sötét Nagyúr uralja, azokkal finomabbnak kell lennem. Próbálok szekrényeket kilőni, hogy rájuk dőljenek. Ha valamelyik mégis közel kerülne Pókemberhez, akkor hővel csapok oda, nem halálos adagban. Közelharc esetén pedig próbálok olyat ütni, hogy az illető eszméletét veszítse. Mindezek mellett nyitott szemmel járok, hogy meglássam a legjobban őrzött helyet. Ott lesz, amit keresünk.

   


   
...
Vissza az elejére Go down
Peter Parker

Peter Parker


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Petey-gif2-268x174
▪▪ Play by : Thomas Stanley Holland
▪▪ Karakterdal : Homecoming
▪▪ Kapcsolat : my dear Watson
▪▪ Karakterlap : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Profil-gif
▪▪ Foglalkozás : Szabadúszó önbíráskodó
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Petey-gif-3-268x174
▪▪ Hozzászólások : 313
▪▪ Csatlakozott : 2021. Jul. 04.
▪▪ Tartózkodási hely : 410 Chelsea Street, Apt. 4, Manhattan, NY
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Petey-gif1-268x174

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 EmptyKedd Márc. 07 2023, 17:09

Harctér II.
Fight Spidey suit v7. Hajrá, squad! *-*

Clea utasításaira még szalutálok egyet, mielőtt egy ugrással Bishop mellé érkeznék, hogy ketten induljunk meg a kihívás miatt leginkább erődnek érződő épület irányába. A védelemként kapott tűztől azért igyekszek minden mozdulatommal tisztes távolságban maradni, és a nyelvemre harapva megállom, hogy valami frappáns megjegyzést tegyek azzal kapcsolatban, milyen nehéz kimosni az égett szagot a szerkómból, inkább feszülten várakozok és Bishop "Indulás!" felkiáltására szökkenek előre. Az Elmétleneket igyekszek egymás ellen manőverezni azzal, hogy az optikai sugarak útjába, hol a lábaimmal lököm be valamelyik társukat, hol pedig egy jól időzített hálóval fordítom el azt a lényt, amelyik éppen a "fegyverét" elsütni készülne. Nem tudom, mennyire ellenállóak a saját erejükkel szemben, de ezzel legalább megelőzhetem azt, hogy ne a társamat vagy a falakat károsítsa egy-egy eltévedt energianyaláb. Ha a saját energiájuk mégsem bizonyulna elegendőnek ahhoz, hogy lent is maradjanak, még mindig magamhoz ránthatom a szívósabbakat, hogy az így kapott lendületüket ötvözzem a saját testi erőmmel. Alapvetően nem szívesen vetem be a teljes erejű ütéseimet, hogy ne okozzak kárt senkiben, de azt hiszem, ezen lények esetében kivételt tehetek.
- Kicselezhetőek, igen, de a zárt tér már sajnos nekik kedvez. Óvatosan kell mozognunk, mert rám már omlott épület és nem éppen egy olyan poénos élmény, amit jó szájízzel tudnék ajánlani. Próbáljuk meg a lövéseiket távol tartani a falaktól! - azt mondják, a villám nem csap kétszer ugyanoda, de legyünk őszinték, senki nem is állna be szívesen még egyszer ugyanazon fa alá, hogy letesztelje az elméletet.
- Egyetértek. És szerintem kihúzhatjuk a földszintet is a lehetőségek listájáról. Túl kézenfekvő lenne és a bejárat miatt könnyű célpontok volnának egy lerohanó támadáshoz. - nem gondolnám, hogy a Mesterüket különösen izgatná, mi történik a szolgáival, viszont az tuti, hogy a drágaszááágát nem tenné kockára ilyen amatőr hibával.
- Ilyen sereggel az oldalamon én valahol félúton tárolnám az ereklyét. Úgy a védelme két irányból is bebiztosítható, mert az esetleges betolakodókat közrefoghatják a felső szint védelméért felelős őrök és az erősítésnek érkezők, akik elzárhatják a lefelé vezető utat.
Miközben a meglátásomat vázolom, próbálom a manipuláció áldozatául esett embereket leválasztani az ellenséges hullámról azzal, hogy őket csak egy visszafogott erejű lökéssel a falnak taszítom, majd oda is hálózom a testüket, különösen ügyelve arra, hogy a végtagjaikat mindenképp fedjem, így ne rúgkapálhassanak. Még csak az hiányozna, hogy egy meggondolatlan mozdulatukkal a tűzvonalba kerüljenek.




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: Dormammu /Térfúzió-
Ugrás: