Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptySzer. Márc. 08 2023, 12:34



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."



Sajnos ennek a körnek a leírása elveszett, mert véletlenül rámentettem az újat. A Quote helyett az Edit-re mentem. Vihar

A lényege annyi volt, hogy Dormammu egymás ellen akarta fordítani Cleát és Pyro-t. Utóbbit egy hatalmas víztömeggel az épületbe sodorta, amitől megsérült az egyik emelet, ahol civilek is tartózkodnak.

Bishop és Pókember összeakadtak egy skrullal, aki felvette utóbbi alakját. Illetve ők is érzékelhették a fenti események bizonyos részleteit, mivel törmelékek kezdtek el hullani a sérült részen.



...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyPént. Márc. 10 2023, 14:25


To: Everyone



-De kedves, mintha az aggódása valódi lenne. –összeszűkült szemekkel, értetlenül fordultam a Dormammu által megszállt Mordo irányába, majd egy futó pillantást vetettem Pyro-ra, aki szemmel láthatóan jól volt, így minden figyelmemet az ellenségeinknek szentelhettem. Ha maga a mágus testét használó Lélekfaló nem lett volna kellően bosszantó, az elmétlenek sem akartak elfogyni. Mint egy végeláthatatlan szélmalomharc.
-Ugye tudod, hogy kicsoda ez a nő, akire az életeteket bíztátok? A Legfőbb Varázslónő, nyilván. De mit több még? Gondolom azzal nem dicsekedett el, hogy nem közönséges halandó mágus. –az elégedett mosoly az arcán egyre jobban kezdett kihozni a sodromból és nagy erőfeszítésekbe került, hogy ne cselekedjek meggondolatlanul. Időt kell nyernünk, hogy a Pókember és Bishop alkotta kettős megszerezhesse a jogart.
-Mi a baj, Clea? Tán nincs igazam? A vér nem válik vízzé, ahogy mondani szokták. Az unokahúgom pedig mindig is szeretett titkolózni mások előtt. Remekül is csinálja. Ki tudja, talán épp a halálba vezetett benneteket. Nem tudtok róla semmit, a Doktor pedig elég felszínes ember. Egy ilyen külső simán megtévesztheti. A jogar már itt sincs talán, lehet, hogy épp ő vitte el innen és helyezte nekem biztonságba. –eddig tartott a magamra erőszakolt, amúgy sem túl nagy türelmem. Ahogy végül megemeltem a kezeimet, hogy támadást indíthassak ellene, amint felragyogott a rám jellemző, lilás fény a kezeim körül, a semmiből egy hatalmas, mondhatni szökőár szerű víztömeg zúdult a velem lévő férfire, akit magával is ragadott a jelenség. Ha nem tudnám, hogy képtelen vagyok irányítani az elemeket, talán én magam is elhittem volna, hogy a varázslat tőlem származott. Elgondolkozva néztem az épület felé, ami már nem volt ép és egységes, majd megnöveltem a pengémet, hogy azzal ejthessek sebet a közelembe jutó elmétlenek testén, néhányukat pedig mágikus lövedékkel tettem harcképtelenné, vagy portálokkal daraboltam fel, míg végül a levitálás mellett döntöttem, arra az emeletre irányozva magam, ahol a nekem kellőt sejtettem. Azt gondoltam, ettől a becsapódástól majd meghal, vagy súlyosan megsérül, de most az egyszer kellemes meglepetés volt az ellenkezőjével szembesülnöm.
Ugyan Dormammu ellen a sötét praktikákkal nem sokra megy az ember, de az enyémmel ellentétben, az ő teste most emberi. Én viszont továbbra is képes voltam az uralmam alá hajtani a Faltine lángot, ami arra szolgált, hogy megnövelje a mágikus erőt, ami az én esetemben egyenesen arányos volt azzal, hogy sokkal inkább képes lehetek felvenni a versenyt egy tiszta vérű, mágiából álló lénnyel, átformálva a testemet is, mondhatni az „eredeti” alakjába.
-Remélem, képes vagy befolyásolni nem földi lángokat is. Ezt a tüzet víz nem olthatja el, legyen bármilyen intenzív is. Ha a megérzéseim nem csalnak, belehalni biztosan nem fogsz. A cél az, hogy ő viszont igen. –vezettem rá a lila fényben úszó szemeimet, ahogy kinyújtottam felé a kezemet, benne a lilás-rózsaszín lánggal égő, mágikus tűzzel. A Sötét Dimenzióból származik, neki pedig hasonló a kisugárzása, mint annak a Selene nevű nőnek, így talán egy fokkal könnyebb dolga lesz.




...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyPént. Márc. 10 2023, 17:39


Pyro & new mates vs. mindless ones



Hiába pofázott nekem ez a mágus vagy ki, az egyik fülemen be, a másikon ki. Én nem ezért voltam itt. Nem érdekelt Dormammu mesterkedése, nálam nem érhet el vele semmit sem. Tudom, hogy ő az ellenség, aztán kész. Hiába állítja az ellenkezőjét, attól ez még nem fog megváltozni. Felesleges minden idióta próbálkozás, ettől csak tök szánalmas lesz az egész. Meg időpocsékolás, azt egyenesen rühellem.
Ignorálva ezt a pojácát, inkább újra rátámadtam az elmétlenekre. Vagyis... rátámadtam volna, feltételes módban. A semmiből egy hatalmas víztömeg telibe kapott, és azzal a lendülettel belevágott az épületbe.
-Bloody fuck! Már megint baszki. -temettem az arcomat a tenyerembe, miután összevakartam magam a földről, a törmelékek közül. Annyira unom már.
-Csodás. -néztem végig magamon, a ruhámból a vizet csavargatva. Mostantól beszerzek valami testvériséges szerkót, ami egy hülye, sárga esőkabát lesz. A bőrig ázni ugyanis erre enyhe kifejezés.
A fájdalmat nem éreztem már egy ideje, de azt például, hogy szétfagyok, azt annál inkább. Mivel nekem alapból nem volt emberfeletti ellenállóképességem, ez most lehet kinyírt volna, ha... ismétlem, ha Selene-nel nem tesszük meg azt, amit. Legyünk őszinték. Általában nem embereket használnak wrecking ball-nak.
A nálam lévő lángszórókat ekkora mennyiségű víz teljesen tönkretette, és persze a becsapódás sem segített. Selejt. El is dobtam őket a francba, így már csak akadék az egész. Nem szívesen, de marad az új képességem. Saját magam teremtem majd a tüzet. Így már fárasztóbb, melósabb, és nagyobb koncentrációt igénylő művelet lesz.
Aztán felbukkant a levitáló supreme sheila, valami örök lángról zagyválva. Ezzel felül is írta a korábbi gondolatmenetemet a saját élő lánggal kapcsolatban. Amúgy kösz a kérdést, aha, tök jól vagyok.
-Megoldom. -valahogy. Gondolom. Remélem. Nem lehetetlen, úgyhogy... felőlem csináljuk.
Egy ideig némán figyeltem a felém nyújtott lilás-rózsaszín lánggal égő, mágikus tüzet. Próbáltam ráhangolódni, az irányításom alá vonni. Rögtön rám is tört az az ismerős, zsigeri érzés, mint mikor kiég az agyad. De legalább az éles fájdalom elmaradt.
Hanyag mozdulattal formáltam belőle egy tűzlépcsőt, és nagyon magabiztos póker arcot vágva vissza lesétáltam a harctérre.
-Sorry, bugger! De ennél valami jobbat kell kitalálnod ellenem. Elég amatőr húzás volt. Most véged, seggfej. -azzal lángfalat vontam körénk, bevédve Cleát is. Ha az elmétlenek belesétálnak, szénné égnek. Az élő, mágikus-sötét-kozmikus láng kombóval a raszta mágust céloztam be. Nem bonyolítottam túl, nehogy fordítva süljön el az egész, mert túlfeszítem a határaimat. Inkább legyen sikeres, mint látványos. Ha kell, finom hamuvá pörkölöm a gazdatestet. Én nem kímélek senkit, főleg nem az ilyen férgeket. Csak reménykedhettem benne, hogy hamar fűbe harap, mert rohadt szar érzés volt ezt a nem e világi tüzet irányítani.


...
Vissza az elejére Go down
Lucas Bishop

Lucas Bishop


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Gjd
▪▪ Play by : Jonathan Majors
▪▪ Karakterdal : Find the time
▪▪ Karakterlap : That world must not come again
▪▪ Foglalkozás : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Xfq3obE
▪▪ Hozzászólások : 299
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Xavier Intézet
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Giphy

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptySzomb. Márc. 11 2023, 21:26


   Wake Up


   


Örülök, hogy Pókember nem nehezíti meg a dolgomat. Láthatóan jól méri fel a lehetőségeinket. Az épületet tényleg nem érdemes magunkra omlasztani. Mi vigyázunk erre, de az Elmétlenek és az agymosottak nagyon nem. Egy megoldás van: mindet lerendezni, hogy ne veszélyeztessék a küldetést. Nekünk a jogar kell. Ott lehet, ahol a srác mondja. Igyekeznénk is haladni, de túl sok az ellenfél. Clea és Pyro valami nagy vízáradattal küzd, ha jól hallom és mennék segíteni, de itt sürgetőbb feladattal szembesülök. Egy rakás ellenfélen kell átküzdenünk magunkat. Parker módszere jónak tűnik. Én is kellően gyors vagyok már, hogy a tűzvonalba helyezkedve egyik Elmétlen csapását a másikra hangoljam helyezkedéssel és az utolsó pillanatban elugrással. Az optikai sugarak pusztítóak, de szerencsénkre nem csak emberi lényekre, hanem rájuk is. Az agymosott emberek épségének megóvása nehezebb. Egy testes, de nem túl fürge irodistát sikerül orrba, majd állon vágnom úgy, hogy kiterül és nem mozdul. Egy kis agyrázkódás bele kell, hogy férjen. Három elég sportos, öltönyös férfi akar megrohamozni még azzal sem törődve, hogy az Elmétlenek lövései elé rohannak. Az egyik egy méretes lyukasztógéppel próbál meg fejbe kólintani. Sikerül kitekernem a karját és mire a társai beérik, a "fegyver" már az én kezemben van. Egy asztalt borítok rá az első támadóra, a többieket pedig megcélzom a géppel. Egy bajszost el is találok és hátratántorodik. Egy rántással nekicsapom a másiknak. Közben előkerül a leggyorsabb társuk és az asztalt átugorva egy levélbontó késsel ugrik nekem. Magam elé tartom az előbb zsákmányolt szerkezetet, hogy a szúrás erejét felfogjam, az energiafegyveremmel pedig rendesen hókon vágom. Az ütés ereje elég volt ahhoz, hogy rongybábuként essen össze. A hátamba viszont belecsapódik egy sugár. Elszívom az energiát, de így is hasra lök. Ráestem a két másik ájult dolgozóra. Nem vacakolok sokat, azonnal kilövöm az Elmétlent, aki lecsapott rám. A mellkasában szép nagy lyuk keletkezik, de még egyet kap és ez már a fejét se hagyja a helyén.
- Egy skrull! - kiabálok Pókembernek. - Emberfeletti az ereje, a gyorsasága és bármivé formázhatja a testét! Képességet viszont nem tud utánozni.
A hálószövőhöz hasonló sebességgel mozog, de azért, mert ennek a földönkívüli fajnak ez eleve adottsága. A társamat láttam eddig akcióban. A skrull nem fog hálót lőni és ha meg is próbálja imitálni Pókember légtornászokhoz illő mozdulatait, nem ugrálhat olyan gyakorlottan. Erre fogok figyelni és egy alkalmas pillanatban vállon fogom lőni az agymosott támadót. Az ő életét csak azért kímélném meg, hogy megtudjuk, mit keres itt. Ez a rendkívül veszélyes nép próbálkozott földi invázióval régebben is és a történelemben később is. Erre később oda kell figyelni.
- Ne hagyd elmenekülni! Majd ki kell kérdeznünk!
A skrull bal vállát el is tudom lőni. Eleve jó katona lehet és Dormammu még fanatizálta is, úgyhogy ettől még nem áll le. Még két Elmétlent kell darabokra lőnöm, mert közben ők is a hálószövőre támadtak volna. Egy-két sugárba muszáj belehajolnom, hogy folyamatosan töltődjek is. Van bennük erő, nehéz így megőrizni a pozíciómat, de igyekszem.
- A nagyon magas frekvenciák megzavarják - dobom be, ami még eszembe jutott.
Én ezeket haditörténelmi tanulmányaimból merítem, de hogy minden skrullra érvényesek-e és pontosan mennyire akadályozzák, az csak most fog kiderülni. Mindenesetre ahol csatáznak, ott pont látok egy őskövület faxgépet. Annak a hangja szerintem bárkit kikerget a világból, a skrullt pedig kizökkentheti és akkor feltűnik a valódi alakja, amire óvatoskodás nélkül tüzelhetek.

   


   
...
Vissza az elejére Go down
Peter Parker

Peter Parker


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Petey-gif2-268x174
▪▪ Play by : Thomas Stanley Holland
▪▪ Karakterdal : Homecoming
▪▪ Kapcsolat : my dear Watson
▪▪ Karakterlap : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Profil-gif
▪▪ Foglalkozás : Szabadúszó önbíráskodó
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Petey-gif-3-268x174
▪▪ Hozzászólások : 313
▪▪ Csatlakozott : 2021. Jul. 04.
▪▪ Tartózkodási hely : 410 Chelsea Street, Apt. 4, Manhattan, NY
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Petey-gif1-268x174

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyHétf. Márc. 13 2023, 23:34




- Mi a... ? - kicsit beleszédülök abba, hogy az egyik pillanatban még a környezetemre figyelek, mert harc közben ugye az is fontos, a következőben viszont már magammal szemezek, pedig nem rémlik, hogy durván beütöttem volna a fejemet az elmúlt percekben. Még szerencse, hogy időben érkezik a magyarázat új pajtimmal kapcsolatban.
- Ó, szóval te is látod? Huhh! - egy hanyag mozdulattal letörlöm maszkom homlokrészéről a verejtéket, ami ott sincs.
- Egy pillanatra már kezdtem ráparázni, hogy ez is valami misztikus elmetrükk része. - elképesztő, hogy olyan világban élünk, ahol az ember pókja megkönnyebbülten sóhajt fel annak hallatán, hogy nem egy lélekrabló entitással, hanem csak (!!!) egy űrből érkezett látogatóval van dolga. Akit nem mellesleg cseppet sem hat meg az, hogy én ilyen lazán veszem a jelenlétét, köszönés gyanánt csak meglendíti jobbját, hogy ütésével kizökkentve elrugaszkodhasson, és lendületét kombinálhassa a saját testi erejével, így terelve mindkettőnket a hozzánk legközelebb eső íróasztal felé, amin, a fejemet megragadva, megpróbálja az arcommal átrendezni a klaviatúra billentyűit.
- Megerősítem...
Tompa puffanás. Ahogy homlokom koccan a fehér periférián, a találkozásba beleremeg az egész asztal.
- ... az...
*PUFF!*
Elrepül pár gomb. Ég veled, szóköz, én és a sajgó arcom sosem fogunk elfelejteni!
- ... emberfeletti...
Újabb ütés. A billentyűzet eddig bírta. Ez informatikai pazarlás, kérem szépen, és szinte biztos vagyok benne, hogy a rendszergazda fizetéséből fogják levonni.
- ... erőt!
Ellentartok, majd egy jól irányzott mozdulattal fejbe kólintom a billentyűzettel. Vagyis, az egyik felével. Annyira bejön a támadásom, hogy a lény eleresszen és kissé hátratántorodjon.
- A modern korban legyőzhetetlen az információs technológi ereje.
Ezzel láthatóan vitatkozna, mert újfent nekem akar rontani, ám ezúttal már felkészülten várom, s miközben egy szökkenéssel lendülök át a feje felett, ahogy fordulok a levegőben, kilövök egy jókora adag hálót az arcára, hogy elvakíthassam.
- Tudod, hogy ez most mire emlékeztet? - a költői kérdés Bishopnak szól, de abban már nem igazán hagyok neki választást, hogy meg akarja-e hallgatni a választ.
- Arra a nagyon elvont minisorozatra, amiben a főszereplő otthon talál magából még egyet, és összebunyóznak. Az az örök fiatal színész játszik benne, akinek a nevét mindig elfelejtem. Talán Peter. Vagy Jonathan?
A látását átmenetileg elvesztett skrull hol a hálót próbálja eltávolítani a szeme elől, hol pedig a hangomat használva irányadónak, ökölbe szorított kezekkel suhint jobbra-balra a levegőben.
- Szerintem egy Mike Tyson rajongóval lehet dolgunk. - kerülgetem tanakodva az ütéseit, minden lendítésénél egyet hátralépve.
- Mit gondolsz, szerinted érti az angolt? - banális kérdés, amivel nem az idegen nyelvi képességeit szeretném lebecsülni, inkább rávilágítanék arra, hogy barátunk eddig nem volt valami bőbeszédű, ami még problémás is lehet, ha Bishop ki szeretné őt kérdezni. Aztán persze ki tudja... lehet, hogy Dormammu befolyása miatt nem akar megszólalni, az is lehet, hogy szégyellős... vaaaagy velem nem szimpatizál.
- Hé, én tényleg ilyen jó karban vagyok vagy ez csak egy harci pszichológia lehet, hogy hízelgéssel próbál meg kizökkenteni? - ami NYILVÁN lehetetlen. Mindazonáltal, nem tudok elmenni amellett, hogy milyen passzentosan sikerült mímelnie a.... pókszerelést.
- Így akarsz elszomorítani, amiért a másik szerkóm farzsebében hagytam a szonikus gránátjaimat? - szerintem MJ büszke volna rám a szarkazmus hallatán.
- Csak viccelek! Nincsenek szonikus gránátok. - rázom meg a fejem, mielőtt még félreértené a gondolatmenetet.
- Se másik gúnyám. - ami egy igazi fejfájás, mert folyton foltozhatom a jelenlegit és addig-addig fogom kísérteni a sorsot, mígnem egy szép, verőfényes napon nagyon illetlen helyen lesz rajta szakadás, és soha nem fognak eltűnni a fénysebességgel készült képek az internetről.
- Még csak farzsebem sincs!! - fakadok ki a felismerés nyomán, mert rá kell jönnöm, hogy ritka gáz szuperhős vagyok.
Eme depresszív gondolatot elűzvén inkább megragadom skrull fighter csuklóit és egy fordulattal afelé a masina felé lököm, amire ha jól vettem ki perifériából, Bishop pillantott az imént.
- Akár énekelhetnék is, mert szerintem megtenné a hatást, de ennyire nem vagyok kegyetlen. - egyik kezét a faxgéphez hálózom, majd működésbe hozom... nos, szeretném azt mondani, hogy két pillanat alatt, de mikori modell ez??
- Ha még sokat kapálózol, akkor megcsillogtatom a rap tudásomat! Mostanában sokat csiszoltam rajta és szerintem Eminem Slim Shady korszakának több száma is egészen jól megy már! - fenyegetem meg a szökni próbáló alakot, amikor...
*DING!*
Saved by the bell!
Vagyis, nem, nem annyira csengő az, hanem TE JÓ ÉG, milyen hangokat ad ki ez a gép!! Mindjárt meghajlítja maga körül a teret, ha így folytatja. Vagy én is átváltozok, pedig még csak nem is vagyok skrull. Vagy...
- Mi van, ha skrull vagyok, de sosem tudtam róla?? Tudod, mint Clark Kent, akinek csak azért van földi neve, mert kansasi farmerek befogadták. Mi van akkor, ha titokban már megindítottak egy inváziót és több skrull is köztünk jár, csak nem tudunk róla?
Ahogy Jim Carrey mondta egyik ikonikus szerepében: "Túl sok kérdés."


...
Vissza az elejére Go down
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyKedd Márc. 14 2023, 15:52



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."



SORSKOCKA KÖR

Mindenki kockadobással dobja ki a rá vonatkozó részt, merre haladjon tovább a történet. Amikor mind a négy játékos megtette, kiírom ide összegezve, mi lett az eredmény, és ezeknek megfelelően kell majd megírni a további hozzászólásokat.

@John Allerdyce
rátámadt a Dormammu által megszállt Mordo-ra...
1. Sikeres combo. Mordóból csak hamu maradt, ahogy eredetileg tervezte.
2. Nem tudja uralni a kozmikus Faltine lángot, a hatalmas mennyiségű víz túlságosan legyengítette.
3. Mordo elmenekül a helyszínről.
4. Mordo túléli a csapást, de mielőtt menekülőre fogná, gyorsan a jogarért megy. Ha követik őt, elvezetheti őket a rejtekhelyhez.
5. Mordo visszafordítja a csapást rájuk. Clea és Pyro is túlélik, de utóbbi elveszíti a sötétség démoni képességeit, amikre egy rituálé során tett szert.
6. Szabadon választott forgatókönyv.

@Clea
megidézte a nem e világi tüzet, hogy Pyro rátámadhasson vele a Dormammu által megszállt Mordo-ra...
1. Sikeresen uralja a Faltine lángot, ahogy eredetileg tervezte.
2. Nem tudja uralni. A Faltine ereje, az eredeti formája elszabadul.
3. Clea képes minden mágikus ereklyét használni. Különleges adottsága révén megérzi Watoomb jogarának hollétét.
4. Amíg Pókember és Bishop a skrullal vannak elfoglalva, neki a bajba jutott civilekre kell koncentrálnia.
5. Rátámad egy óriás méretű Elmétlen, akadályozva mindenben.
6. Szabadon választott forgatókönyv.


@Lucas Bishop
által kigondolt pókhálós elmélet, és a faxgép is szép húzás volt, de lássuk, mit ért el vele...
1. Működött a terv, sikerült megzavarni a skrullt. A figyelme lankad, nem tudja teljesen kiaknázni az erejét, és az alakváltás sem megy neki. Megküzdhetnek vele.
2. Nem működött. Meg sem érezte a fax gép zavaró hanghatását. Ereje teljébe kell megküzdeniük vele. Bishop megsérül.
3. A frekvencia olyan hatékony volt, hogy megzavarta az elméjét, ami felszabadult Dormmamu befolyása alól. Beszélhetnek vele, de ellenségesen viselkedik.
4. A frekvencia olyan hatékony volt, hogy megzavarta az elméjét, ami felszabadult Dormmamu befolyása alól. A természete a körülményekhez képest nyugodt, akár melléjük is áll a harcban.
5. Nem csak egy skrull van az épületben. Ők eddig alakváltó képességeikkel rejtőzködtek akár civilek, akár Elmétlenek alakját felöltve. Fegyvereik is vannak. 
6. Szabadon választott forgatókönyv.

@Peter Parker
megnyugodhat, hogy ő nem egy skrull. (Bocsánat, nem hagyhattam ki.) sikeresen lehálózta a skrullt és aktiválta a faxgépet...
1. Sikerül a skrullt azelőtt elintézniük, hogy bármelyik civilnek is baja esne a korábban sérült emeleten. Oda mehetnek segíteni rajtuk. 
2. A skrull miatt túl sok időt veszítenek, a szóban forgó emelet beomlik, sok civil áldozatul esik. Pókember megsérül.
3. Az emelet stabil marad, senki se sérül meg. Folytathatják tovább a jogar keresését. 
4. Megtalálják a jogart.
5. Az óriás méretű Elmétlen az épületet (is) támadja.
6. Szabadon választott forgatókönyv

Sok sikert kívánok mindenkinek!  Roll



...
Vissza az elejére Go down
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyKedd Márc. 14 2023, 21:24



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."



A kockadobások eredménye értelmében:

A két harctér egyesülni látszik, ahogy a cél vagy épp annak elbukása is egyre közeledik.

Dormammu, az általa megszállt Mordo utolsó varázserő tartalékait felhasználva pajzsot vont maga köré, és ezzel túlélte Clea és Pyro élő Faltine láng kombóját. A Lélekfalónak szüksége van a földi szolgájára, különben kezdhetne mindent elölről. Mordo azonban szörnyen legyengült, így semmiképp sem maradhat a helyszínen, hogy tovább harcoljon. Gyorsan az alagsorban őrzött jogarért megy, hogy az ne kerülhessen illetéktelen kezekbe. Ha Clea és/vagy Pyro követik őt, elvezetheti őket a rejtekhelyhez.

Azonban feltűnik egy óriás méretű Elmétlen, aki az épületet akarja minél gyorsabban porig rombolni, mit sem törődve az esetleges áldozatokkal. Ha összeomlik az egész, nem juthatnak el Mordohoz, a jogarhoz, és a már szinte teljesen megnyílt átjáróhoz. Mert ahol a jogar van, ott kell lennie a portálnak is, amin át Dormammu a Föld Dimenziójába akar lépni. Ez az a hely, ahol az elrabolt, megbűvölt, ártatlan, emberi lelkeket mind feláldozták, hogy a világunkba jöhessen.

Bishop és Pókember faxgépes húzása tökéletes megoldásnak bizonyult a skrull ellen. Sőt! Az elért frekvencia olyan hatékony volt, hogy megzavarta az elméjét, ami miatt nem csak visszaváltozott eredeti alakjába, hanem felszabadult Dormmamu befolyása alól is. Megpróbálhatnak beszélni vele, de ellenségesen viselkedik. Akár rájuk is támadhat, viszont békés megoldásra is törekedhetnek. A skrull a Földre kerülve elkeveredett a társaitól, teljesen egyedül van. Dormammu ezt a félelmét használta fel ellene, és elhitette vele, hogy újra otthon, a társaival lehet. A bűvöletből kikerülve, így a viselkedése hihetetlenül zavarodott, érzékeny, dühös, csalódott és szomorú.

Amíg Pókember és Bishop a skrullal vannak elfoglalva, Cleának a bajba jutott civilekre kell koncentrálnia. Ha nem segít, az Elmétlen miatt a biztos halál várna rájuk, nem kizárt, hogy a társaira is, hisz ők is mind az épületben tartózkodnak. Lényegében némi drámai költői túlzással rajta áll vagy bukik minden.

A játékosok továbbra is nyugodtan irányíthatnak minden NJK karaktert.

Reag sorrend nincs.



...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptySzer. Márc. 15 2023, 21:53


Pyro & new mates vs. mindless ones



Az élő, mágikus-sötét-kozmikus láng kombó konkrétan semmit sem ért a raszta mágus ellen. Yah. Fuck me dead. A franc se gondolta volna, hogy Dormammu bábjának sikerül valahogy kivédenie és túlélnie a csapást. Szinte bármiben fogadni mertem volna rá, hogy ha valamitől, ettől majd annyi lesz neki. Tévedtem. Szóval jó, hogy nem fogadtam senkivel semmiben. Szívós egy féreg, pedig nem vettem félvállról a támadást. Kezdtem kicsit szélmalomharcnak érezni ezt az egészet.
Főleg azután, hogy a sok másik mellé még közben megjelent egy óriási Elmétlen is a színen, mintha sosem akartak volna elfogyni. Ezt a legújabbat nyugodtan nevezhetjük küklopsznak. Bocs, Summers. Semmi személyes. A tekintetem aztán újra a varázslót kereste, mert semmi esetre sem téveszthetjük szem elől. Az épület bejáratát célozta be.
-Szerintem kellően legyengítettük. Nem tűnik már olyan fittnek, mint az elején. Elkapom! -néztem kérdőn Cleára, valamiféle megerősítésre várva. Ő a kinevezett, ügyeletes Boss a csapatban, akkor döntsön. Én azt csinálom, amit ő mond, vagy amit jóváhagy.
-Az új haverunk az épület felé tart. -böktem a fejemmel az óriás agyatlan felé.
-Te meg tudod állítani, mielőtt lerombolja az egészet. Akkor mindenkinek annyi. Ha látod őket, küld utánam a többieket is. Talán végre kiszedhetjük a fő seggfejből, hol van a jogar. -ha nem volt ellenvetése, én rögtön a raszta mágus után indultam, mielőtt még felszívódhatott volna.
Halkan, szinte árnyékként követtem, ötvözve Boss Lady és Selene settenkedő módszereit. Nem szoktam sneaky módon osonni, nekem megfelelnek a látványos belépők, amikor felgyújtok mindent, de ez most csapnivaló ötletnek tűnt. Ha felfedem magam, oda a meglepetés ereje. Ennyire szarrá ázva inkább jobb, ha nem nagyképűzöm el feleslegesen. És amúgy sem tudtam, mire számíthatok.
Ez a gyanútlan pöcsfej elvezetett egyenesen le az alagsorba. Nem kispályáztak. Ott volt a jogar, legalább is annak nézett ki. Aztán valamiféle mágikus átjáró, nem olyan, amilyet a varázslók használnak. Gondolom ez lehet az, amin keresztül Dormammu a világunkba akar jönni. És ráadás körítésnek ott hevert a heyiségben szanaszét egy csomó holttest. Sérülésnek semmi nyoma sem volt rajtuk. Félelmetesen ismerős volt a hideg és üres érzés, hogy elvette a lelküket. Ez a rituálé része, hogy átléphessen azon a kapun. Vagy valami ilyesmit magyaráztak mindig a gyorstalpalókban. Én már párszor hallottam, hogy megragadjon bennem. A fickó nem volt egyedül, elmétlenből itt is akadt bőven. Hát... Ahogy mondani szokták... egy életem, egy halálom... vagyis... puding próbája az evés.
-Hey mates! -villantottam rájuk egy fogkrémreklámos vigyort, és abban a pillanatban lángba borítottam a termet. A hulláknak már úgyis mindegy, az átjáróért, a lézer egyszeműekért és a flamin' galah-ért nem kár. A jogarra azért figyeltem, bár szerintem azzal csak nyerünk, ha az is megsemmisül, és minden esély megszűnik, hogy Dormammu itt parádézzon nálunk. Nem érdekel, mennyire ősi és értékes ereklye. Tehetnek egy szívességet és feldughatják maguknak. Ki a tököm kreál ilyen tárgyakat, amivel halálos fenyegetést lehet hozni a nyakunkra? Fuck logic. Már rég porrá kellett volna zúzni, ha egyszer tudták, mire képes. Csak szólok.


...
Vissza az elejére Go down
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 08:31



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."



Pyro írta:
... és abban a pillanatban lángba borítottam a termet. A hulláknak már úgyis mindegy, az átjáróért, a lézer egyszeműekért és a flamin' galah-ért nem kár. A jogarra azért figyeltem, bár szerintem azzal csak nyerünk, ha az is megsemmisül, és minden esély megszűnik, hogy Dormammu itt parádézzon nálunk.

@John Allerdyce sorskockázz egyet, kérlek. Köszönöm!

1. Nem sikerült a living flame wipe out, Pyro túlságosan legyengült hozzá.
2. A támadás sikeres volt, de Mordo életben maradt és a jogar sem semmisült meg.
3. A támadás sikeres volt, Mordo-val is végzett, a jogar nem semmisült meg.
4. A támadás sikeres volt, minden megsemmisült.
5. Kontroll vesztés: A tűz máshová is tovább terjedt.
6. Szabad forgatókönyv



...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 08:51


To: Everyone



Reméltem, hogy a Faltine láng, amelyet megosztottam a mellettem lévővel, kellő csapást mérhet majd Mordo testére, hogy az őt mozgató Dormammu eltűnjön a képből, de sikerült kivédenie ennek a férfinek a támadását, pedig annak ellenére, hogy elázott, meglehetősen szép teljesítményt nyújtott.
A tekintetem végül a fekete férfiról az idő közben feltűnt, óriási méretű elmétlenen állapodott meg, hogy aztán ismét visszavezethessem azt Pyro-ra. Csak némán bólintottam arra, hogy elkapja a menekülő varázslót, miután kellően meggyengítettük ahhoz, hogy akár sikerülhessen is neki. Ez az "állítsd meg és csináld ezt" magyarázás nem tartozott a kedvenceim közé, de most nem volt időnk az önérzetes monológokra.
-Mindenképp utánad küldöm majd őket. De azért légy óvatos, nem tudhatod, mi vár rád a jogar közelében. -pillantottam rá valamiféle aggódással, hogy aztán felvehessem a harcot az óriásira nőtt elmétlennel. A levitáció készségének hála sikerült beelőznöm és előbb értem a Bishop-Peter pároshoz, mint ahogy ő tette volna, de ők épp el voltak foglalva, ugyanis egy skrull volt az ellenfelük, vagy legalábbis épp vele néztek farkasszemet.
-Pyro a jogar, illetve Mordo után ment. Ha itt végeztetek, menjetek utána ti is, mivel segítségre lehet szüksége ebben a harcban. A civileket és az Elmétlent bízzátok rám. -pillantottam rájuk, hogy aztán védőpajzsot vonva magam köré nézhessek szembe az Elmétlennel. A mágikus védelem ugyan kitartott, de arra nem számítottam, hogy a civilek is támadásba lendülnek majd, mint Dormammu agymosott szolgái. Ami épp a kezük ügyébe akadt, azzal próbáltak meg meggátolni az érdemi harcban, így kénytelen voltam portálokat nyitni, hogy hatásosan eljuttassam őket az Emma nevű nőhöz, aki majd segít rajtuk. Nem volt egyszerű, a megosztott figyelmem gyengeséget eredményezett, ami azt jelentette, hogy még így is sikerül bekapnom néhány kósza, elhajított széket, vagy épp egyéb, apróbb tárgyakat. Nem szerettem volna bennük kárt tenni, így csupán lekötözőbűbájokat alkalmaztam rajtuk, hogy így juttassam el őket a megfelelő helyre. Még mindig jobb, mintha itt haltak volna meg.
Amint megfogyatkoztak a civilek, minden figyelmemet az elmétleneknek szentelhettem, pontosabban leginkább annak az óriás példánynak, ami velem szemben állt. Kiropogtattam a nyakamat, hogy aztán ismét bevethessem a Stephentől tanult sokszorozást és az ezzel kombinálható lekötözést, hogy aztán a körülöttem felragyogó, tűzként égő mágiát összpontosítva mérhessek rá egy erőteljes, pusztító csapást. Eddig még csupán gyakorlás alkalmával használtam a Faltine lángot, ezt a formát, azt is csupán a Sötét Dimenzióban, így nem voltam biztos benne, hogy teljesen az uralmam alá fogom tudni hajtani, vagy mi is lesz pontosan a végkimenetele ennek. Ekkora mértékű mágiát használni, az otthonom kívül, számomra megterhelő.



...
Vissza az elejére Go down
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 09:06



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."



Clea írta:
...a körülöttem felragyogó, tűzként égő mágiát összpontosítva mérhessek rá egy erőteljes, pusztító csapást.

@Clea sorskockázz egyet te is, kérlek. Köszönöm!

1. Sikeresen uralja a Faltine lángot, ahogy eredetileg tervezte. Az óriás méretű Elmétlennel végez a csapás.
2. Nem tudja uralni a lángot. A Faltine ereje, az eredeti formája elszabadul.
3. Sikeresen uralja a Faltine lángot. Azonban az óriás méretű Elmétlennek sikerül kitérnie, és életben marad.
4. Nem tudja uralni a Faltine lángot. Azonban az ereje nem szabadul el, csak célt téveszt, ami kárt tesz az épületben.
5. Az óriás méretű Elmétlen gyorsabban mért csapást Cleára, mint hogy használhatta volna a mágikus képességeit.
6. Szabadon választott forgatókönyv.


...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 10:06


Pyro & new mates vs. mindless ones



Miután kialudtak a lángok és elült a füst, egyértelmű volt, hogy a jogar nem semmisült meg. Ez nem volt meglepő, mivel egyrészt próbáltam figyelni rá, másrészt valamiféle mágikus védelmű tárolóban lebegett. Nem konyítok hozzá, de gondolom pont a hozzám hasonlóktól védi. Blimey! Az viszont engem is rohadtul meglepett, hogy a másik fél még mindig életben volt. Sőt! Egészen elevennek tűnt a korábbi formájához képest.
-Naaaoorr!! Bloody hell! GFY! Hogy lehetsz még mindig életben, mate? -ha tippelnem kellene, talán az átjáróhoz lehet köze. Az a teóriám, hogy a raszta mágusban tanyázó Dormammu minél közelebb van a Sötét Dimenzióba nyíló portálhoz, annál erősebb. Valahogy össze tudott gyűjteni annyi energiát onnan, hogy megmenekülhessen az élve elégéstől. Mázlista seggfej.
-Egyszer lehet, hogy bejött, de másodszorra kizárt, hogy ezt megúszd. Aki a tűzzel játszik, előbb vagy utóbb, de rohadtul megégeti magát! -és most már nagyon ajánlom, hogy inkább előbb legyen az az utóbb.
Vettem egy mély levegőt, és igyekeztem újra teljes fókuszba kerülni, amit egyébként nem könnyített meg, hogy majdnem megfagytam. Na ezért kell Ausztráliába költözni! Napsütéses tengerpart...
Idéztem játszópajtinak neki egy termetes tűzmadarat. Nevezzük pyrodactylnak. Széttárta a szárnyait, majd egyenesen Mordohoz repült. A hatalmas karmai közé fogta csontropogtató szorítással. Kitátotta a csőrét, ahonnét perzselő láng tört elő, ezzel végezve ki a varázslót(?). Ha és amennyiben az újabb támadás sikeres volt, foglalkozhattam végre azzal az átkozott jogarral is. Bad news, de én nem ismerem sem a feladást, sem a vereséget. Addig küzdök, amíg valamelyikünk bele nem döglik. Inkább emésszenek el a saját lángjaim, mint hogy bármilyen helyzet elől is megfutamodjak. Sosem féltem a haláltól... most meg már annyira sem érdekel, mint régen. Tudom, milyen.


...
Vissza az elejére Go down
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 10:36



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."



Pyro írta:
Idéztem játszópajtinak neki egy termetes tűzmadarat. Nevezzük pyrodactylnak. Széttárta a szárnyait, majd egyenesen Mordohoz repült. A hatalmas karmai közé fogta csontropogtató szorítással. Kitátotta a csőrét, ahonnét perzselő láng tört elő, ezzel végezve ki a varázslót(?). Ha és amennyiben az újabb támadás sikeres volt, foglalkozhattam végre azzal az átkozott jogarral is.

@John Allerdyce , mehet a következő dobás!

1. Nem sikerült a támadás, Pyro túlságosan legyengült hozzá. Mordo ellencsapást intézett ellene. (Nincs lehetőség újabb élő láng támadásra. Valami mást kell kitalálnia.)
2. A támadás sikeres volt, végzett Mordo-val. A jogart is elpusztíthatta.
3. A támadás sikeres volt, végzett Mordo-val, foglalkozhat a jogarral. (Az élő láng használata viszont nagy mértékben legyengítette.)
4. Nem sikerült a támadás. (Pyro túlságosan legyengült hozzá és/vagy Mordo képes volt hárítani, mert elég sötét energiát gyűjtött hozzá.) Elszívta az ő életerejét is. Ugyan életben maradhatott hála a korábbi rituálénak, de elveszítette ezen képességeit. (Nincs lehetőség újabb élő láng támadásra. Valami mást kell kitalálnia.)
5. Kontroll vesztés: A tűz máshová is tovább terjedt. (Ettől még maga a támadás lehetett sikeres.)
6. Szabad forgatókönyv  Taps



...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 10:43


To: Everyone



Hiába minden felkészültségem, hiába volt minden próbálkozás, mielőtt még bármit tehettem volna, az Elmétlen támadásba lendült, és egy általa kilőtt sugárral sikerült elsöpörnie. Ugyan sikerült magam elé vonnom egy pajzsot, de így is elég volt ahhoz, hogy a falnak vágódjak, majd lecsússzak a földre. Éreztem a vér ízét a számban, amitől kezdett teljesen elegem lenni. Már nagyon untam ezt az egészet. Kimerült voltam, zsibbadt az agyam, fájt mindenem, és már véreztem is.
Megráztam a fejemet, hogy úrrá lehessek a fülzúgásomon. Feltápászkodtam, hogy aztán így nézhessek fel az óriási ellenfelemre. Összepréselt ajkakkal gyűjtöttem össze az erőmet, hogy kiiktathassam végre és eltörölhessem a létezés síkjáról is. A nem szó, ahogy a feladás sem szerepelt a szótáramban, így kész voltam teljes erőbedobással harcolni ellene és megállítani.
-Gyere, te túlméretezett, agyatlan szörnyeteg. -ropogtattam ki az ujjaimat, hogy egy újabb, méretes, mágikus lövedéket küldhessek felé válaszcsapásként az előző támadására válaszul. Ha ettől sem porlad el...



...
Vissza az elejére Go down
Admin

Admin


▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 3b18fb0965ece6b2d523c3f33eafbfb125f0e23f
▪▪ Play by : Bárki
▪▪ Karakterdal : Boss Bitch
▪▪ Kapcsolat : A sors útjai...
▪▪ Karakterlap : SZABÁLYZAT
▪▪ Foglalkozás : Adminisztrátor
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 A944de94b748ef6682435fbba7c030110d96d148
▪▪ Hozzászólások : 626
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : Marvel AU
▪▪ : : Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 1e3ca389cb7763e6f09d8b879cd463a341e27ed3
▪▪ Keresem :

Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 10:57



Watoomb jogara



"I who now stand ready to snuff out the brief candle of your worthless life..."



Clea írta:
ropogtattam ki az ujjaimat, hogy egy újabb, méretes, mágikus lövedéket küldhessek felé válaszcsapásként az előző támadására válaszul.

@Clea, te is dobj még egyet. Köszönöm!

1. Sikeresen uralja a Faltine lángot, ahogy eredetileg tervezte. Az óriás méretű Elmétlen elporlad a csapástól.
2. Nem tudja uralni a lángot. A Faltine ereje, az eredeti formája elszabadul. Az Elmétlen elporlad.
3. Sikeresen uralja a Faltine lángot. Azonban az óriás méretű Elmétlennek sikerül kitérnie, és életben marad. (A következő csapás végez vele.)
4. Nem tudja uralni a Faltine lángot. Azonban az ereje nem szabadul el, csak célt téveszt, ami kárt tesz az épületben. (A következő csapás végez vele. Viszont törődnie kell az épületben lévő társaival és/vagy meg kell akadályoznia az összeomlást.)
5. Sikeresen uralja a Faltine lángot, ahogy eredetileg tervezte. Az óriás méretű Elmétlen elporlad a csapástól. (A támadás azonban nagyon legyengíti.)
6. Szabadon választott forgatókönyv.


...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013   Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013 - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Wizard, Jay Hardway, Martin Garrix; 2013
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: Dormammu /Térfúzió-
Ugrás: