Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Against the world

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Against the world - Page 2 Wipe-mirror-nate-jacobs
Against the world - Page 2 AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Against the world - Page 2 F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Against the world - Page 2 D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Against the world - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world - Page 2 EmptySzomb. Szept. 23 2023, 04:51






Niel
&
Kaine



Nem különösebben ragadta mega  figyelmem ez az oltári nagy felfordulás, valahogy a könyvek és a szétmállani készülő pergamenek sosem vonzottak. Nem azért, mert ennyire primitív szerettem volna maradni, inkább itt úgysem találtam volna meg, amit kerestem. Lehetett szuper érzékem dolgokhoz, ha képtelen lettem volna a Zsurnaliszta elrendezését átlátni, látványos kutakodásra pedig nem akartam magamra vonni a figyelmét. Egyébként is egyszerre csak egyet intézzünk el, aztán jöhet az összes többi. Nem is időztem sokáig emiatt sokáig a nézelődéssel, inkább megnéztem a fickótól kapott dokukat. Nem kellett sokat nyálaznom, hogy megtalálhassam a nekünk kellőt. Amikor megpillantottam Niel arcmását az egyik képen, elbizonytalanodtam, vajon ezt ő akarja-e. Fel is pillantottam rá, ahogy meghallottam a hezitálást a hangjában. Magamban biztos voltam, ha szükséges, én el tudnám tenni láb alól a variánsomat, de Nielt más fából faragták. Ő nem volt ennyire szisztematikus és célorientált, mint én.
- Ez te vagy, csak nem innen. - én is megismertem a vonásait, ha meg le akartam volna ellenőrizni, elég volt megint szemügyre venni a vonásait. A Zsurnaliszta előtt mégsem akartam beégetni, hogy akarja-e egyáltalán ezt a küldetést, ezt a témát elraktároztam későbbre. Inkább olvasgattam tovább, igyekeztem megjegyezni a látottakat, miközben hallgattam a két beszélgetőt.
- Tiszta sor, nem maradhat, akkor megöljük. - az is megfordult a fejemben, hogy visszaküldjük, de ha Niel is úgy vélekedik, hogy veszélyes, akkor én nem akartam kétségbe vonni a szavait.
- Persze mielőtt még bármit nyitnának, nyomra akadunk. - biccentettem végül eltökélten. A dokumentumokat végül csak becsuktam, de eszem ágában sem volt visszaadni. Kellett egy terv, hogy miképp akadjunk a nyomukra, aztán majd a többit meglátjuk.
- Ez akkor addig nálam lesz, majd Niel visszahozza, ha már nem kell. - úgy pillantottam a férfira,  hogy ezeket teljesen komolyan is gondoltam. Eszem ágában sem volt visszaadni neki, amúgy sem venné semmi hasznát. Viszont foglalkoztatni kezdett még egy egészen aprócska tényező, én pedig voltam olyan pofátlan, hogy meg is akarjam kérdezni.
- Egy bizonyos doktor Miles Warrenről is van ilyen dokumentum? Fontos lenne. - ha szolgáltat nekem adatokat, akkor én sem kérek semmit azért cserébe, hogy önkéntes alapon elhárítok egy olyan kaliberű bajt, amit nem is én okoztam, valahol pedig mégis hozzám kapcsolódott. Időm, mint tenger, ő pedig némi méregetés után csak biccentett. Ha kérdezné, úgysem fogom elárulni, miért van szükségem rá.
- Azzal majd egy későbbi alkalommal foglalatoskodjunk, ha ez elintézésre került. Valamit valamiért, így korrekt. - kelletlenül húztam el a számat, de kénytelen voltam belemenni. Teljesen érthető volt a Zsurnaliszta bizalmatlansága, az pedig akárki oldalán is áll, biztosan sokat lendítene a helyzeten, ha hozzájárulnék a hőn szeretett egyensúlyukhoz. Ezt már megtapasztaltam a mágusokról, mind erre törekedett, akit még nem mételyezett meg a hatalom részegsége.
Nem fecséreltem sokáig a szót, inkább hamar szerettem volna kívül lenni, négy szem közt maradni Niellel. Láttam rajta, hogy nincs túlságosan a helyzet magaslatán.
- Minden oké? Ha úgy érzed, hogy sok, akkor csak keressük meg őket és bízd ide a többit. - gondosan összezártam az aktákat, hogy ne vesszen el egyetlen infónk sem, mielőtt még pontosítjuk a tervet. Talán neki sem árt, ha ilyen kaliberű feladatban is van tapasztalata.
- Én habozás nélkül megölném a variánsom itt is, ha megteremtenék. Veszélyes.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world - Page 2 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world - Page 2 Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world - Page 2 Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world - Page 2 EmptyVas. Okt. 01 2023, 16:08



Kaine&Niel


Zene





Egyszerűen döbbenetes, hogy itt állok Kaine Parkerrel a Zsurnaliszta titkos bódéjának belsejében és saját képmásomra bámulok, miközben érkezik a füles, éppen Nempókember szájából, akárha természetes volna, hogy mászkál belőlem még egy ebben a világban.
Eszembe jut a Bishopnak szánt levél és óriási gombócot érzek a torkomban, mintha egy gyökérgumó nőne benne, száraz, recés és szégyellek bármit is reagálni. Legalábbis az első öt másodpercben, aztán nyeléssel leerőltetem az egészet.
Mély levegőt veszek és a megszólaló pánikharsonák ellenére próbálok továbbra is funkcionálni, mert valahol, elméletben már tisztában voltam a helyzettel.
Ahogy a Zsurnaliszta fekete napszemüvege mögül habozás nélkül rávágja:
-Igen, nagy valószínűséggel meg kell, mert ha távozásra szólítanátok fel őket, akkor sem mennének el önként.
A dokumentumokat beszélik meg éppen, amikor magamhoz térek, a levegőmmel és az esetleges meg kell őket ölni dologgal. Csak annyit fűzök hozzá:
-Jó, de csak önvédelemből, nyilván, nem? Nem végezhetünk ki egy rakás embert csak mert nem mennek vissza, ugye? Ha ránk támadnak az más, akkor védekezünk, de mi lenne, ha először mégis megpróbálnánk rávenni őket, hogy menjenek haza? Nekem például vannak észérveim.
Bár sosem jártam iskolába most jelentkezem, egész egyszerűen fogalmazva nem lehet belőlünk kettő ugyanazon a helyen, növelné a lebukás és káosz, az anomáliák esélyét és szerintem, ha egy kicsi Nielség is szorult a másikba, hátraarcot csinál.
-Az eredeti példányokat nem adhatom ki, archiválok mindent. Az aktákat tartókban tárolom és hosszú évekre visszamenőleg tudom visszakeresni, bármi történhet velük. De fénymásolok.
Néz a Zsurnaliszta Parkerre halál komoly és kifejezéstelen arccal, nyugodt hanghordozással, mint eddig, én pedig próbálom  az“öljük meg őket azonnal, gondolkodás nélkül” pánikából visszarántani magam. Akkor ezek most…nem egyeznek meg?
Van más is, amit akar tőle Kaine, de a Zsurnaliszta egyszerre csak egy dologgal foglalkozik, azért látom rajta, kevés olyan dolog létezik, amiről ne lenne aktája.
-Beszéljetek nyugodtan, amíg fénymásolok.
Közli, azzal hacsak Kaine nem kerekedik fel a dokumentumokkal, a terem szélső felébe megy, ahol papírhalmok alatt egy régi, kínlódó fénymásoló kezd hangos berregésbe, mintha a fogyó tinta az utolsókat rúgná.
-Én csak azt mondom ne azzal nyissunk, hogy megöljük a variánsomat, hanem kérdésekkel. De számíthatsz rám, nekem is van vele, velük megbeszélnivalóm.
Próbálom összeszedni magam, például jó lenne a pólóm ujját húzogatni közben.
Utolsó mondatára felpillantok rá, jó magas, úgyhogy a nyakamnak is van dolga bőven.
-Tudom. És én is, ha olyan lenne a helyzet, legalábbis azt hiszem, szóval számíthatsz rám. Sőt, ha valóban az van, hogy minden variánsom gonosz, nekem kell megtennem. Nyilván.
Túrok bele a hajamba röhögve. Közben el is szólom magam, de a Bishoptól lenyúlt levélről még nyilván nem beszéltem senkivel. Aztán, ha minden igaz a Zsurnaliszta is visszatér a dokumentumokkal, melyeket még véletlenül se az én kezembe ad.







...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Against the world - Page 2 Wipe-mirror-nate-jacobs
Against the world - Page 2 AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Against the world - Page 2 F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Against the world - Page 2 D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Against the world - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world - Page 2 EmptyHétf. Okt. 02 2023, 12:28






Niel
&
Kaine



Hármunk közül én ismertem a legjobban a világunkban tomboló káoszt és az általa megváltozott emberek mentalitását. Attól függetlenül mindenki hatalomra törekedett, hogy kinek miféle képességei voltak. mert akinek megadatott, azt félték és akit féltek, annak behódoltak ahelyett, hogy az életére törtek volna. Kissé zord és nyers tények voltak ezek, de én sem véletlenül működtem úgy ahogy. Ebben a világban igyekeztem arra törekedni, hogy lerázzam magamról az ott felszedett sallangokat, a vértet, ami ide nem kellett, de nem vágytam sohasem hatalomra, csak megtűrésre. Na meg arra, hogy a magam ura lehessek. De ezeket nem az motiválta, nem véletlenül nyitották meg azt az átjárót és az itteni énjeikkel ellentétben biztosan erősebbek voltak a kialakult helyzet miatt.
- Menthetetlenek. - értettem egyet a Zsurnalisztával, miután meghallottam Niel szavait. Könnyedén zökkentem ki az emlékképek közül a valóságba, vissza ebbe a végtelenségig zsúfolt apró helyiségbe a sok papírlap közé. A pillantásom elérulta, ezt mennyire komolyan gondoltam. Nem azt vártam, hogy ne ellenkezzen, csaupán azt, hogy ne kérdőjelezzen meg. A kettő között óriási különbség volt és most bennem is felmerült, hogy van mit félteni. Ezt a világot, a lakóit, a lakótársaimat.
- Akkor megvárom. - bólintottam. Neki fontosak voltak az iratai, megértettem. Ez volt az élete, amit itt tett, bizonyára minden egyes szegmense nagy hiány lett volna egy teljes rendszerből. Hagytam, hogy a dolgára menjen, tekintetem pedig Nielre emeltem. Elgondolkodtató volt az arckifejezése, ő még mindig emésztette magát, talán azon, amit a Zsurnaliszta mondott, talán azon, amit én.
- Nem voltál abban a világban, ott az erőszak a beszéd eszköze. A szavakat tettek váltják fel, most sem lenne ez másképp. Ha nem hiszed el, nézz rám. Egy helyről jöttünk. - nem tartottam magam különbnek náluk, hisz amíg ott tevékenykedtem csak ez motivált engem is. Mielőtt kérdeztem volna, már a cselekvés megelőzte azt. Szégyellhettem is volna ezt a talentemet, de nem éreztem úgy, hogy ezt kellene tennem. Niel még sok mindent nem tapasztalt meg, megértettem azt is, hogy ez neki már túl erőszakos volt.
- Minden kimondott szó csak időpocsékolás. De ha attól megnyugszol, tehetsz egy próbát. Nem ezen fog elveszni az ügy. - abban biztos lehetett, ha egyszer rálelünk a nyomukra, akkor nem fogjuk hagyni, hogy elmeneküljenek. Niel látszólag valamit tudott, amit én nem vagy legalábbis sejthetett, de az is meglehet csak én láttam ezt bele a mondandójába.
- Minden variánsod gonosz? - kérdeztem is egyből vissza, hiszen ez az információ nem kicsit ragadta meg a figyelmemet, most pedig minden plusz infó jól jött. A Zsurnaliszta közben befejezte a fénymásolást és visszatért. Nem sokat foglaltoskodott szavakkal, a kezembe adta a dokukat.
- Akkor tudjátok a dolgotok, járjatok szerencsével. - a szavai az összes mágusnak és hozzájuk kapcsolódó alaknak mindig is nyakatekert volt, ez vele sem volt másképp. Eszembe jutott, hogy az a Volstagg is hasonlóan kacifántosan beszélt abban a mexikói kajáldában velünk.
- Így lesz. - biccentettem egyben elköszönés gyanánt és már kint is voltunk az utcán újból. Egy pillanatra körbesandítottam, a szavaimat pedig halkabbra vettem, itt már nem a négy fal között voltunk.
- Szóval mit tudsz, ami hasznos lehetne?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world - Page 2 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world - Page 2 Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world - Page 2 Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world - Page 2 EmptyKedd Okt. 10 2023, 19:26



Kaine&Niel


Zene




Ő és a zsurnalista mintha külön világot alkotnának. A beavatottak tudatosságával beszélik meg, kiket kell kiirtani és hallgatásuk közt, a lélegzetek szüneteiben, mintha szavak nélkül tárgyalnának. Olyan lelassultnak tűnik az idő, mintha lenyeltem volna egy óra tömött, fémes másodperceit.
A tag elment fénymásolni, kicsit olyannak tűnt, mint az orákulum a Mátrixból, csak ez férfi volt és magas. Egy Morpheus…
Ránézek Kainere. Úgy, ahogy kéri, miközben ezernyi akadékoskodó “de” tolul torkomra. Persze nem azt mondom, hogy egy csésze csokis tej mellett beszéljük meg, csakhogy…
-A hely, ahonnan jöttél olyan durva, hogy mindenki Terminátor, mint te? Még az én gonosz énem is? Merthát persze, hogyne lenne gonosz?!
Kérdezem tőle, a falaktól, egy nem létező istentől. Főleg azon akadtam fenn, és még mindig, hogy saját képmásom is ott bulizott Kaine rossz arcaival, de addig pislogok, míg valószínűleg jobb belátásra tér.
Erősen megtörlöm arcom, mintha reggeli rémálomból ébrednék, csak így tenyérrel végigszántok az egészen és igyekszem a leghálásabb arcommal szuggerálni.
-Kösz. Csak fél mondat lesz, ha látom, hogy harapnak, segítek visszatámadni. Már nem vagyok haszontalan szemöldök, majd meglátod.
Ráncolom rá az említett, felrepedt példányt, amit hősi sérülésnek csúfolok.
Éppen a padlót nézem, mert ez egy olyan intim kérdés, amitől letörök, mint a bili farka. Füle. Részletkérdés. Elkezdhetném magyarázni, találtam egy levelet, de Ádám meg Éva messze van és Kaine Parker nem olyan terminátor, mint akit meghatna a körítés. Biccentek.
-Állítólag igen. Egyetlen döntés miatt kerültem most, ebben a világban jobb helyzetbe. De nem az én döntésem volt.
Szerencsére visszatér a Zsurnaliszta, pont mielőtt elkezdenék anyámról beszélni.
Amikor visszatér a tag, mond valami olyasmit “öljétek meg hát mind, pokemoon” vagy csak én hallom annak. Mi van, ha tényleg ki kell nyírnom egy másik Nielt? Ha Kainet is bántaná? Gyengének tartana, ha most nyafognék róla, enyhén szólva nem akarom.
Próbálom összeszedni magam, amint elhagyjuk a bódét, nyújtom kezem az iratokért, hogy én is áttanulmányozzam.
-Semmit. Még. De ha ezt ideadod, vagy visszamegyünk a casába és adsz egy kis időt, kiszámolom statisztikailag hol és mikor kellene megjelenniük, hogy lecsaphassunk rájuk. Persze ez csak átlag lesz és feltételezés, de szaglászásnak kiindulópont.
Vetem fel komoly-komor pillantást vetve rá. Igen, én Kamar-Taj-ban számoltam.








...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Against the world - Page 2 Wipe-mirror-nate-jacobs
Against the world - Page 2 AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Against the world - Page 2 F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Against the world - Page 2 D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Against the world - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 12 2023, 14:51






Niel
&
Kaine



Ismertem ezt a nézést, a kétségbeesés teljes palettáját ismertem már, amikor az áldozataim szemébe néztem, pont ez tükröződött vissza rám. Csak épp nem volt semmi rossz szándékom Niellel. Sejtettem, hogy ez neki mennyire nehéz, Peter nekem pont annyira hasonló identitás, mintha neki lettem volna egy variánsa, így kivételesen tudtam volna mihez hasonlítani az érzést. Hagytam neki egy kis időt, addig a zsurnalisztához váltottam pár szót, hogy eméssze csak a szavakat. De végtelen idővel nem szolgálhattam neki és ezt ahogy láttam ő is realizálta. Végtelenségig sem agonizálhat rajta.
- Nagyjából. Nem tudom az evilági énem milyen lenne, erősebb, gyengébb, hasonló... de az biztos, hogy a te variánsod nem jó ember. - várjunk csak. Olyan magabiztosan kérdezte ezt vissza, hogy megindultak az agytekervényeim, Niel tudott valamit, amit én nem és ami lehet hasznos lett volna a képletbe. Nem voltam a letámadások alanya, így egyelőre még csak magamban tartottam ezt a gyanút. Volt épp elég más dolgunk is, mint elkérni a dokukat, nem elfeledkezve arról, ami különösen engem érdekelt.
- Már hasznos szemöldök vagy? - kérdeztem vissza az ő szavajárásával. Nem tagadom, volt benne szándék, hogy oldjam a feszültségét. Rosszabb nem is lehetett a szitu, ha folyamatosan rágörcsölt, mert azzal a saját figyelmével tolt ki, ez pedig egyikünknek sem hiányzott. Ő bizonyítani akarta, hogy hasznos, én nem álltam az útját és nem terveztem egészen addig, amíg úgy gondoltam, amit meg kell tennie, meg fogja. Nem a felügyelője sem a tanára nem voltam, hogy folyamatosan szemmel tartsam. Felnőtt emberek voltunk mindketten. Vagyis leginkább ő, de most nem érünk rá mindenféle morális témákon elmélkedni.
Megköszöntem a Zsurnaliszta segítségét, mielőtt távozásra fogtuk volna. Akadtak Nielhez még kérdéseim, de azokat nem nat szem közt szerettem volna megbeszélni, hanem vele. Csakis vele. Biztosan nem mondtam volna semmi infót, de engem is zavart volna ha valami bizalmas infóról beszélgetünk valaki más előtt, aki nem érintett.
- Mitől vagy te olyan különleges, ami mássá tesz hozzájuk képest? Ez fontos tényező, mert tudnom kell, hogy esetleg megingatható vagy-e. - magyaráztam is gyorsan a kérdésem. Nem voltak fenntartásaim, a beszélgetést is tök őszintén kezdeményeztem. Tudnom kellett, hogy esetleg mivel kalkulálhatunk és ezek új infók voltak Nielről.
- Megbeszéltük. De előbb elmegyünk kajálni, üres hassal te sem tudsz koncentrálni. Tudsz helyet a környékről? - eszembe jutott, hogy a srác a Casában mennyire nekiesett a popcornnak is, sejtettem, hogy energiára szüksége lesz mág a mai nap. Én már végleg elütöttem a sorozatozás ötletét, jelen pillanatban nem értünk rá. De talán egy kis kitérő segítene neki is, legalább nem kattogna az iméntieken.
- Milyen edzésről jöttél? A cuccod nem hétköznapi. - újabb témát dobtam fel, ebben pedig azért eléggé otthon voltam, hogy kezdeményezni akarjam. Vele még úgysem beszélgettem olyan hosszasan, mint a többiek. Leginkább megfigyelő voltam.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world - Page 2 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world - Page 2 Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world - Page 2 Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world - Page 2 EmptyKedd Okt. 17 2023, 17:08



Kaine&Niel


Zene




Amíg Kaine mindent a zsurnalisztával intéz, én a földet bámulom és emésztem saját magam gonosz variáns fotóját és a kinyírására vonatkozó terveket.
Egyetlen mázlim, ami még menteget a gondolattól, hogy szinte biztos vagyok benne, nem fogom tudni megölni, jobbnak kell lennie nálam, ha képes volt tudatosan át teleportálni ebbe a valóságba. Viszont az az opció sem lelkesít, hogy esetleg ő szándékozik kinyírni engem és le kell mondanom a holnaputáni koncertet.
Wong levelét lelki szemeim elé idézve, számban keserű ízzel és a mágus minden goromba szavával fejemben, nézek Kaine Parker szemébe. Nem kér magyarázatot, ő is úgy kezel majd, mint a többi mágus, mint egy leprást. Esélyem sincs Lilinél, esélyem sincs a casa lakók barátjának lenni.
-Tudom. Mindegyik az. Csak kb. ebben a világban alakult másképp.
Sütöm le a szemem, vethetje rám a köveket, tárgyiasíthat, mondhatja, hogy mert biztos most is el fogom baszni, kételkedhet, ahogy találkozásunk elején, mi a garancia arra, hogy nem válok tetűvé? Egyáltalán mi tesz valakit gonosszá? Mikor sütik rám a szararc bélyegét és hogy estem a “hős” kategóriájába? Főleg, ha megölöm, mert nekem kell majd, nyilván. Talán még a könyvben is benne van.
Ahogy a földet nézem, valami keserű nevetésféle hagyja el ajkam, Kainenak van humora.
-Abszolút hasznos szemöldök. Meglátod.
Pislantok rá, elvégre Bishop már az első edzésünk után hátba veregetett és volt azóta csomó, fejlődtem. Ha megölöm magam, megintcsak szintet lépek, hacsak nem nulláz le a másik.
Felteszi azt a kérdést, amit sejtettem, hogy fel fog, ahogy Wong is kezelt a levélben, mint egy időzített bombát. Neki sem tudom garantálni, hogy nem romlok el. Amikor négyszemközt maradunk egyszerűen csak ránézek.
-Elhagyott az anyám. Csak ebben a világban hagyott el, de úgy tűnik, mivel mindben egy megszállott őrült kurva volt, ezért egy pillangó szárnyának rezdülése megváltoztatta a világom. Mivel most nem nevelt fel, nem szervezett be a seregébe, át tudtam állni a vele szemben lévő oldalra. Rosszabb, azt hiszem ez sokkal rosszabb és nehezebb, ellene lenni, mint vele.
Motyogom inkább csak magamnak, ahogy a sorsom kicsit előre rajzolódik, mintha több mérföldkövét is látnék belőle. Az zökkent ki, hogy felveti, együnk. El is feledkeztem róla mennyire kajás vagyok.
-Pizza, van egy pizzázó a sarkon.
Magyarázom, miközben éles kanyart veszek a mondott hely irányába. Igen, közbe akartam iktatni valamikor. Kaine Parker csak annyit csinál, hogy jön velem és neki is veszek.
-Melyik a kedvenced?
Fontos kérdés.
-Járok a Kamar Tajba Wonghoz. Most már tudok portált idézni, valamint kapok mindenhol harci alapot. A szemöldökös résznél még nem volt meg.
Árulom el, miközben bekanyorodunk a Pizzéria sarkára.
-Azóta sok minden változott. Pár dolog szinte ellentétbe csapott. A lányok még úgy tudják ki vagyok akadva Dominic miatt, akkor még fogalmam sem volt róla mennyire jelentéktelen probléma lesz.
Kezdem. Nem hiszem, hogy hallani akarja, fogalmam sincs miért mondom el. Te jószagú kelbimbósiten. Hát én lelkizek vele!









...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Against the world - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Against the world
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» a whole new world
» In the world of girls
» in a CHARM3D world
» World of Witchers
» Save the World, Swedish House Mafia; 2011

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: