Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 In the world of girls

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : In the world of girls 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : In the world of girls Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : In the world of girls Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

In the world of girls Empty
TémanyitásTárgy: In the world of girls   In the world of girls EmptySzomb. Okt. 07 2023, 20:04


 
Lacey& Laze&Niel

 

  Baywille közelében van egy tök jó placc, ahová kievett a fene sötétedés után, méghozzá Laze társaságában.
Miután mégsem léptem le és tisztáztam a félreértést a lányokkal, megismertem Freddyt, Kopasz rám üvöltött, hogy rohadtul álljak le a drogokkal (nem szívok, lövök semmit, egyszerűen túlhajtom magam, hogy ne dilis alter világokból származó gonosz Niel öléseken agyaljak) úgy döntöttem ma nem megyek Strange agyára, hogy vegyük át mégegyszer az asztrálsíkot és ültessük végre át gyakorlatba.
Még enni is sikerült, háromnegyed hamburger ment belém, amikor közöltem a hagymás rész már Arrowé, nem mintha Lili a közelben lett volna.
Gondolom az én saram, hogy hébe-hóba bukkanok fel, akkor is egyenesen a szobámba nyitok portált, csak bedőlök az ágyba és legfeljebb mosdóba járok ki. Vannak a háznak olyan területei, amiket még fel sem fedeztem!
De ha már ilyen lustán töltöm a délutánt, eszek és próbálok szocializálódni, legalább azokkal a Baywille tagokkal, akiket ismerek, rávettem Lazet, jöjjön már ki velem hátra a placcra, ahol normális emberek (például ő) parkolni szoktak és számolja hány portált tudok megidézni egy perc alatt.
Egészen lazán öltöztem fel, skinny fekete farmer helyett most bővebb edző nadrágban jövök egy régebbi KISS feliratú pólóval, mert a stílusomtól csak gyakorlás címén nem akarok eltérni.
-Ha gondolod aztán a gyűjteményem is megmutathatom, mármint a zsebvilágosat, ahol még Strangeről is van szobor.
Varázskönyvem most okosóra képében pihen karomon, de amint megcsinálok egy perc alatt öt portált, zihálva előkapom.
-Na akkor érdekel? Thanos is van, csak a többieknek nem mertem mondani a blip miatt. Szóval berugdostam az ágy alá a kurvanagy végtelen köves kesztyűjét. Persze csak műanyagok, de érted a morális problémát?
Szédülök, mint állat, mert öt portál marhasok volt egy perc alatt, csak most már nem látszik annyira a fejemen, ha szenvedek, vagy össze akarok esni. Nagy ívben szarok az ilyen dolgokra, a kis, fekete, zöld, kék pamacsok idővel úgyis eltűnnek majd látóteremből.

 

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : In the world of girls 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : In the world of girls JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : In the world of girls F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : In the world of girls Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


In the world of girls Empty
TémanyitásTárgy: Re: In the world of girls   In the world of girls EmptyVas. Okt. 08 2023, 03:17

Lacey, Niel & Laze
It is never too late to be what you might have been.
SZÓSZÁM: ∞ | ZENE: Came for War | CÉL: Föld-TRN454 |
Most úgy éreztem, hogy itt az ideje egy kevés időt Nielre szentelni, neki többször kell elmondani, hogy a közösség hasznos tagja és ha költözni akarna akkor azt gyorsan felejtse el, törölje ki az agyából, még a memóriájába se tartsa meg. De iszonyat nehéz úgy, ha azt hiszi magáról valami kolonc volna, pedig nem az. Nem voltam itthon amikor erről tett újabb nyilatkozatot, mármint, hogy ő akkor elcuccol, csak a végére értem ide. Most amúgy sem volt jobb dolgom, szóval úgy voltam vele, hogy meghallgatom őt, figyelek rá, megnézem ezeket a kapujait, ha már az első, amin át lettem löködve és a második, amit ő nyitott anno nem haltam bele, a többibe se fogok. Én a naiv!
De nem baj, érdekelt őszintén, hogy mennyit fejlődött és mire képes. Jó volt látni a fejlődését, ha nem is megtapasztalni. Az mindenesetre dicséretes, hogy most már azt számolom hány ilyen kaput tud megnyitni egy perc alatt! Szóval elismerésem a srácnak, hogy nem adta fel.
- Mekkora? Van olyan legendásan magas, mint amilyen a Zeusz-szobor volt? – nem felhergelni akartam őt, csak kíváncsi voltam, hogy tizenkét méter magas vagy sokkal emberközelibb, amivel szelfiezni is lehet és elküldeni a csoportba, hogy ők ezt nem látták – még – de én már igen.
- Áh mindent értek. Miből gondolod, hogy engem ez nem zavar? – tényleg nem zavart, mert én még nem éreztem át a többiek aggódalmát, nem tudtam a természetemből fakadóan, túl laza voltam, ha mellettem csapódna be egy csészealj akkor is nyugodt lennék, csak akkor kezdenék el futni ha valamilyen pusztító fegyvert fognak rám, mint a Támad a Marsban. Na jó, ennyire nem vagyok laza és nyugodt, nekem is vannak határaim.
- Jól van, menjünk be egybe? Egy Transformers világhoz mit szólsz? Remélem nem csak dísznek akartad nyitogatni őket és fitogtatni az erőd, mert azt nem nekem kell, hanem a lányoknak.– itt pedig nem mondtam ki senki nevét se névlegesen, remélve, hogy Niel nem Kaine, de ha mégis, akkor képzeletben már készültem egy újabb strigulás ötlettel, de ez már privát projekt lenne, Lilit nem tudom bevonni, Romyt sem, mert az előző róla szól és gyanút fogna, az újabban érkezettek pedig nem tudom mennyire tudnak titkot tartani, Kainet pedig meg sem próbálom kérdezni, hogy segít-e ebben a bugyutaságban, mert a végén még kiröhögne. Szóval amíg nem ismerem meg jobban a lányokat, addig egyedül strigulázok csak.
- Vagyis, én bemegyek ebbe a portálodba, remélem vissza tudsz hozni minket. Na csá, aki marad az a záptojás! – s, már léptem is be nagy bolondul az egyikbe vagy újba attól függően, hogy mit szeretett volna tenni, mindenesetre én nem maradtam. Ha már meg akarja mutatni nekem is mire képes akkor azt megnézem alaposabban is. Így léptem be az egyik ilyen portáljába és ugrottam ki a másik végén, ahol már nem ő volt, hanem valamiféle lakás. Nem baj, innen ki tudunk kerülni. Inkább egy lakásba kerüljünk, mint egy sivatagba.
 
JÁTÉKOSTÁRS: Niel és Lacey| MEGJEGYZÉS:  Nyáladzik   
Vissza az elejére Go down
Lacey Harries

Lacey Harries


▪▪ : : In the world of girls 476590b9691205a15a98ebec1b492e4d
▪▪ Play by : Chrissy Constanza
▪▪ Karakterlap : Bloom
▪▪ Foglalkozás : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
▪▪ : : In the world of girls B8301fdf9819514939f00b9aeb88bded
▪▪ Hozzászólások : 5
▪▪ Csatlakozott : 2023. Oct. 06.
▪▪ Tartózkodási hely : általában a Kert

In the world of girls Empty
TémanyitásTárgy: Re: In the world of girls   In the world of girls EmptyVas. Okt. 08 2023, 19:26


Ha fura barátaid vannak, ne akarj normális lenni...
//Niel & Laze//



A konyhában pakolgatom a tányérokat és a poharakat. Nicky most ment el, miután így lassan, zárás előtt nem sokkal sikerült leülni és enni egy mandulakrémes tekercset. Ha nincs megint egy „jóakaró”, - tényleg nem értem, honnan tudják, hogy mivel kell megvesztegetniük - valószínűleg ma is csak néhány kávéra futotta volna az időnkből, bár ennek legfőbb oka egyértelműen nem a krónikus és az új lakótárs érkezése óta immár katasztrofális méreteket öltő alvásdeficittel sem kezelhető időhiány, hanem az én kiábrándítóan válogatós természetem. A kajára visszatérve Topy (megölne, ha tudná, hogy elárultam a legeslegtitkosabb nevét, mert mindenki Nicky Topsfield-ként ismeri) persze már kísérletet sem tett arra, hogy felesleges pénzkidobásként megtöltse bármivel is a ház aprócska hűtőjét, inkább betársult önként vállalt fagylalt és kávé-diétámba, előre bocsátva, hogy amennyiben gyomor- és/vagy agyvérzéssel kórházba szállítanák, vagy netán elhalálozna, mind a gyógykezelésének, mind a hamvasztásának költségeit én állom kizárólag. Ez utóbbi felvetésnek persze mindketten igen nagy jelentőséget tulajdonítunk, mivel közös megegyezéssel úgy döntöttünk, hogy – a közelmúlt eseményeit szem előtt tartva – nem akarunk teljes testi valónkban a földbe kerülni, inkább vállaljuk a halálunk utáni teljes elfeledtetést.

Ha már megfosztjuk e földdarab élőlényeit maradványainktól, ezt kompenzálandó, a Veloso-kávé maradéka kerül a ház mögötti komposztálóba, én pedig elöblítem a csészéket. Megkérdezem Dr. Who-t (aki tulajdonképpen inkább Dr. Where and When) arról, hogy van-e mára még valami teendőm, de a kétségtelenül brit akcentussal eladott dicséretére (ki programozza ezeket a cuccokat?) megkönnyebbült sóhajjal indulok az emeletre, hogy Darwin is részesüljön a napi dögönyözésben.

A néhány, vagyis nagyjából 30 percnyi macska lélek – és persze szőrápolásból azonban nem lesz semmi, mert a fentebb említett négylábú szupersebességgel és felháborodott nyávogással száguld le az emeletről és a nyitott ajtón át ~Franc, megint elfelejtettem becsukni!~ már ki is rohan a fák közé, én meg indulnék utána, amikor meghallom a fura sercegést. Szem összeszűkül, homlokráncok idő előtt megjelennek (ennyit a kellő hidratálásról esténként!) s amint a fura, ózonhoz hasonló illat is megcsapja az orrom, már rohanok is felfelé. ~Ó, hogy az a…!~

- Topy! Megöllek, ha ijesztgeted a macskát!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : In the world of girls 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : In the world of girls Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : In the world of girls Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

In the world of girls Empty
TémanyitásTárgy: Re: In the world of girls   In the world of girls EmptyVas. Okt. 15 2023, 18:02




LazeLaceyNiel
In the word of girls


Laze kérdéséről, mekkora a Thanos szobrom, furcsa képzettársítás jut eszembe a péniszről.
Egy percre eltátom a szám, ahogy zöld barátom (nem szó szerint, csak növényhatározói értelemben) kurva nagynak képzeli a dolgot, aztán becsukom, mert valószínűleg csak rémeket látok, nem akar ő méregetni.
-Egy egyszerű kis szobor, nagyjából 30 centis.
Vonok vállat.
-De biztos vannak olyan világok, amelyekben gigászi Thanos szobrok nőnek.
Borzongok meg és agyban már feljegyzem, hogy az a végtelen, veszélyes folyosó a “zseb dimenziómban” milyen durva dolgokat rejthet.
-Miért, zavar? Rólad nem tudom elblippeltél-e, meg nem olyan figurának tűnsz, mint akinek bármi traumája van, de javíts ki, ha tévedek és belegázoltam a lelkivilágodba.
Hajolok hozzá kicsit pimaszul, mert azt hiszem megint csak kóstolgat, de harapdossa Arrow gumijátékát a türelmem helyett.
Kicsit megmasszírozom halántékom egy tikkelő erét, aztán óriási levegőt veszek, főleg, amikor rákezd a Transformers világokra. Naja, az aztán kurva menő lenne, nekünk rontana egy tízemeletes traktor. Persze volt benne az a szexi kirakat bige, lehet Laze foga valójában arra fáj.
-Állj, állj, nem tudom ezeket irányítani és nem az én erőmhöz kötött, hanem az ereklyéhez.
Vajon hányszor mondtam már el ezt?
-Könyv nélkül nem megy…és nem szoktam fitogtatni semmit, sem neked, sem a lányoknak, nincs ilyesmire szükségem.
Vetem oda kissé foghegyről. Ahogy portált nyitok az megint más, de azért csinálom, hogy gyakoroljak, ugyanis nekem ellentétben vele, nem árt komolyan vennem néhány durva dolgot, például, hogy a gonosz variánsaim átjöhetnek ide és akkor nekem kell elpusztítanom őket. Laze persze hülyéskedhet, nem köti semmi, elbaromkodhatja az életét, oké…valamennyire irigylem érte.
-Figyelj, ez két különböző dolog, vannak a portálok, amiket multiverzális energiából csinálok én, de a zsebvilágok, a hosszú folyosóról az ereklye által nyílnak, tehát…
Kezdem magyarázni, kezemben éppen átváltozik a varázskönyv, miközben rajzolom a mágusok körét, hogy majd kikössek például a ház előtt, ugyanakkor felpiszkált azzal a Transformers világgal és szeretném bemutatni mi a különbség, ha egy ereklye által megyek más dimenziókba-például, ha elvesztem soha többé nem tudok kijönni onnan. Csak épp rálátást akarok neki biztosítani a zseb szobámra, ami teljesen ártalmatlan, de ahogy megnyitom a portált, fogja besétál rajta és kisebb sokkot kapok, mert fejében én még ki se találtam hová vezessen, ugyanakkor tele az agyam a zsebvilágaimmal, a könyvvel, ami belépést biztosíthat bárhová a világegyetemben és én nem tudom irányítani!
Ijedten nyitom ki, ugrom be utána, de amikor egy szobába érkezünk már tudom, megint elcsesztem, mert ez nem mágusportál, hanem az ereklye vitt megint valahová. Illetve talán kombináltam a kettőt, ami még nem fordult elő eddig SOHA
-Olyan egy felelőtlen barom tudsz lenni! És ha tényleg egy kamion seggében lyukadsz, ami a kipufogóján fingik ki téged?
Akadok ki teljesen és oltom le egy lány szobában, ahonnan furcsa névre leszek figyelmes, valaki kiáltozza és ide tart. Topy?
Megáll bennem az ütőér, így szoktak becézni. A banda tagjai például, hát kiejtem kezemből a könyvet és egyelőre a portál is eltűnik mögülem.
-Most boldog vagy? Fingom sincs melyik világban vagyunk! Nyögöm. Soha nem akarnék felvágni, már nem, amióta hősnek álltam és belenyomták fejem az igazi élet hatalmas szívásfosába csak túlélni minden napot, minden következő másodpercet.


Isley

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : In the world of girls 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : In the world of girls JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : In the world of girls F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : In the world of girls Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


In the world of girls Empty
TémanyitásTárgy: Re: In the world of girls   In the world of girls EmptyHétf. Okt. 16 2023, 18:47

Lacey, Niel & Laze
It is never too late to be what you might have been.
SZÓSZÁM: ∞ | ZENE: Came for War | CÉL: Föld-TRN454 |
Komolyan néztem rá, amikor beközölte, hogy hány centis az a szobor. Azt hittem szó szerint kell venni a szobrot és nem műanyagra gondol! Bár persze sejthettem volna, hogy ő figurákat gyűjt, nem kőszobrokat. Logikus is. Ha azt hozzá vágná valakihez – mondjuk hozzám, jó okkal – akkor az illető kipurcanna nyomban a kőszobor kő mivolta miatt, de így, hogy műanyag maximum egy „Ez fájt baszki!”-t kap és annyi.
- Lehet, ki tudja? Még az is lehet, hogy valahol istenként tisztelik! – jut eszembe egy őrült ötlet, persze, majd pont így történik, csak az a baj, hogy ezt már sose lehet tudni ugyebár. Bármi megtörténhet, nem csak a mi univerzumunkban, hanem másban is. Erről az egész multiverzum dologról egyaránt tartozom köszönettel Kainenek és Nielnek is, mert ha ők nincsenek itt örök tudatlanság és sajnálkozás lett volna a jussom.
Ahogy ő közeledik én úgy próbálom hátra húzni a fejem, valószínűleg, ha tovább dőlök hátra így akkor már csak egy esés hiányzik, de szerencsére nem tart sokáig ez a képembe mászása se és beszélhetek.
- Nem blippeltem sehová és nincs lelkitraumám, legalábbis akkora, hogy sérült legyek miatta. Az anyám néha hiányzik, de ezt már tudja mindenki amióta beszéltem róla. – valszeg sokat ittam, megártott a citromos vodka, amit felturbóztam egy kicsit saját növényi adalékkal. Nem kellett volna a citrommal művészkedjek és a saját őrült elképzeléseimet mozgósításba hoznom. Ki tudja miket mondtam akkor vagy mennyire voltam nyomulós!? Vajon hány szerelmes üzenetet küldtem az évfolyamtársaim között lévő lányoknak? Mert azóta, ha elhaladok mellettük csak néznek, mintha szellemet láttak volna vagy nem tudom, de ijesztő ahogy bámulnak. Lehet csak én képzelem be és valójában másképp bámulnak, de akkor is… A figyelemhez nem szoktam hozzá. Lehetséges, hogy meggyőző volt a hangom a bálon, pedig csak sima bemondófiú voltam! Na mindegy. Nem dicsekszem.
Ő pedig beszél. Már sokadszorra hallom ezt a fontos dolgot tőle, de túlságosan nagy a bizodalmam a mágiájában és a tudásában, hogy azt higgyem szándékosan viccel és oszt ki megint. Pedig azt hittem én leszek az, aki majd kioktatja őt, de nem, ez fordítva történik.
Én pedig fejest ugrok gondolkodás nélkül a portálban, mert azt hiszem, hogy a mágia és a portálnyitás játék már neki. Hát nem az. Jól elbasztam persze, ez most majdnem olyan élmény, mint amit a testvére okozott csak most még inkább lövésem sincs hol vagyunk.
Nyelek egyet, amikor újra leteremt és a portál is bezárul mögöttünk.
- Miii? Azt hittem csak szívatsz! – ettől függetlenül körbe pillantok a lány szobában. – Nem tűnik kamionseggének. – meg is pillantottam a lányos csoportfotókat a falón lógni, le is kapcsoltam egyet, amit ilyen kis ruhacsipesz utánzattal felfogadtak. – Nézd! Tuti, hogy emberek laknak itt. Ez a szőke csaj, milyen vad baszki! Látod? – mutattam a fekete bőrkabátos „kinyírlak, ha a cuccomhoz érsz” pillantású szőke csajra. Részletekbe nem volt időm menni, mert meghallottam a „Topy! Megöllek, ha ijesztgeted a macskát!” mondatot és gyorsan zsebre vágtam a fotót. Leejteni vagy bármi ilyesmire időm se volt. Egyrészt Niel közölte, hogy nem tudja melyik világban vagyunk, másrészt már lépések zaja hallatszott.
- Hehehe. Itt fogunk meghalni azt akarod mondani? – kíváncsiskodom, de a választ már nem fogom megkapni, mert az ajtó felé pillantok és meglátom ŐT.
Először csak pislogok egyet. De még mielőtt megkérdezhetné, hogy kik a francok vagyunk mi, gyorsan előálltam a sokkoló magyarázattal. Tekintve, hogy Topynak hívta Nielt, csak kellett számítson az ő érkezésére, a mázlistája nem mondta, hogy neki csajai vannak a portáljain túl!
- Szia szép lány! Nem akarjuk rád hozni a frászt! Nem betőrök vagyunk! De itt van Topy ő is elmondhatja ezt! – ennél a pontnál pedig, ha Niel nem volt rám teljesen kiakadva akkor átdobtam a karom a válla felett és úgy álltunk a lány előtt, mint Pippin és Trufa, amikor elbúcsúzik Frodótól csak könnyek nélkül.
- Meg nem is a macskát akartuk zaklatni! – teszem hozzá gyorsan, mert azzal fenyegetőzött, hogy kinyírja Nielt.

 
JÁTÉKOSTÁRS: Niel és Lacey| MEGJEGYZÉS:  Nyáladzik   
Vissza az elejére Go down
Lacey Harries

Lacey Harries


▪▪ : : In the world of girls 476590b9691205a15a98ebec1b492e4d
▪▪ Play by : Chrissy Constanza
▪▪ Karakterlap : Bloom
▪▪ Foglalkozás : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
▪▪ : : In the world of girls B8301fdf9819514939f00b9aeb88bded
▪▪ Hozzászólások : 5
▪▪ Csatlakozott : 2023. Oct. 06.
▪▪ Tartózkodási hely : általában a Kert

In the world of girls Empty
TémanyitásTárgy: Re: In the world of girls   In the world of girls EmptyKedd Okt. 17 2023, 14:43


Ha fura barátaid vannak, ne akarj normális lenni...
//Niel & Laze//



A fura hangnak annyi, ami azt jelenti, hogy Topy odafent lehet és én megint papolhatok neki arról, hogy a hülye átjáróit mennyire utálja Darwin. Miért nem tudom meggyőzni arról, hogy a macskák mennyire gyűlölik a hirtelen megjelenő és sistergő izéket, főleg, ha aztán ő bukkan elő és vihogva igyekszik elkapni a bestresszelt négylábút. ~Én sem növesztek egy méretes kaktuszt az ágya közepére, csak azért, mert megtehetem!~ Így miközben a lépcső tetejére érve lassítok és a vendégszoba ~bocsánat, TOPY SZOBÁJA~ elé érek, azért – még mielőtt meglátnám a vigyorgó lakótársamat - már bele is kezdek az unalomig ismételt szövegembe, amit nagyjából ezerszer mondtam el már azóta, hogy kiderült, a legmenőbb és legcukibb barátnőm egyben a legidegesítőbb portálnyitogató ezen a világon.

- Már mondtam neked, hogy a házban a szikrázó ajtópótlékokat hanyagold, különben…

Azzal folytattam volna, hogy emlékeztetem a nem is olyan régen megtörtént esetre, vagyis hogy Darwin miatt megint cserélhetjük ki az ágyneműjét a matraccal együtt, ha bosszút áll szerencsétlen nyomorult az ijesztgetés miatt. De a kellőképpen epés és mindenképpen jogosnak érzett megjegyzéseket időlegesen el kell halasztanom addig,… amíg levegőt nem kapok. A látványtól.

A szoba közepén ugyanis nem az én szőke és ideiglenes ITT-tartózkodási engedéllyel rendelkező barátnőm áll, hanem… egy bőszen vigyorgó és egy kevésbé boldog ismeretlen, összekapaszkodva, ahogyan hajnalban szoktak hazatántorogni egy jobbfajta buliból. És nem elég a látvány, de a vigyori még olyat is mond, amitől tökéletesen elveszítem a tulajdonképpen meg sem talált fonalat. Persze a hidegvér most is fontos, és már nem először fordul ilyen elő, vagyis váratlanul sem ér teljesen a dolog, pusztán csak az lep meg, hogy ezt a kettőt még sosem láttam. Ha Topy-t azért nem nyírom ki, hogy megint elüldözte a macskát, azért egyszer mindenképpen megteszem, hogy idegeneket teleportál folyton – vagy hogy a frászba nevezik ezt – a házamba. És az sem javít a helyzetükön, hogy egyikük legalább próbálja menteni a menthetőt. De hiába is teszi, erre most esélye sincs.

- Miről hadoválsz te tulajdonképpen? Hol van Topy és mégis mi a fenét kerestek a házamban? – hagyom figyelmen kívül a hízelgő (?) „szép lány” megszólítást, és támadok rájuk, mielőtt még nagyobb ostobasággal rukkolna elő bármelyikük is, de aztán rájövök, hogy Nicky nincs itt és ez számomra csak egyet jelenthet. ~Na, azt már nem!~ Az sem izgat, ha elrontom az éppen szerveződő party-t. - Ugye nem azért ment el, hogy idehozzon még valakit? Itt ma nem lesz házibuli, fiúk! Se kaja, se pia, se nők!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : In the world of girls 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : In the world of girls Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : In the world of girls Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

In the world of girls Empty
TémanyitásTárgy: Re: In the world of girls   In the world of girls EmptySzer. Okt. 18 2023, 19:35




LazeLaceyNiel
In the word of girls


Minden magamra szedett depresszióm ellenére elvigyorodom, ahogy elképzelem a kultikus akciófigura hívőket. Hülye-és nekem is szükségem lenne némi ökörségre tőle, hát engedek a vonzásnak, ami ez esetben egy felfelé ívelő ajakrándulás és szórakozás azon, hogy introvertáltként szétgyaláztam a magénszféráját. Le is porolom vállam, kurva büszkén magamra, aztán a biztonság kedvéért kihajolok a képből.
-Én nem tudtam. Mármint az anyád, azt sajnálom, ha nem valami poén, röhögni rajta nem fogok, mert a mommy issue nálam is befigyel, hipokratikus lenne. Szóval nem vagyunk nyomorékok, csinálhatnánk róla majd transzparenst.
Gondolkodom el, félig poén, másrészt lehet ki kéne tűznünk valahova.
Igazából kicsit felcsesz, hogy még mindig úgy kezelik a réseim, mint valami fekete lyukat és nekem tulajdonítják, pedig ha ennyire jó lennék, felcsapnék Strange-nek. Ezért is kezdem el szinte unottan magyarázni, hogy nem, ez az ereklye, én semmiféle hozzáférést nem tudnék nélküle különféle domenziókhoz, főleg olyanokhoz nem, ahol dinoszauruszok élnek. Erre persze beleugrik az egyik portálomba, amire rácseszek és könyv és íme, így lesz a chocapic, illetve egy lányszoba, amitől még én is megilletődöm.
-Ki tudja mikor bukkan elő egy lökhárító!
Annak ellenére, hogy holt nyugodtnak tűnök, azért néhány homloki izzadtságcsepp elindul hosszú felfedezőútjára, egy például pólóm alá mászik. És még nyelek is, ahogy meglátom a szőke dominát.
-Na ezzel sem bújnék ágyba… tuti leharapja, nézz rá.
Ecsetelem, illetve kezdeném, amikor megjelenik egy tényleg szép lány és az egyik legtitkosabb bencenevemen szólít. Ahogy kb. csak Lang. Ha ő Transformers, akkor nagyon jól csinálja…
-Tényleg véletlen volt…
Kezdeném, de mégis honnan tudja a nevem?
-Én vagyok Topy.
Nézek rá furán, mármint egymásra gondolom, mert kölcsönös és jogos is a házam megnevezés ez ugyanis nem az én területem, semmilyen formában. Kicsit vacillálok, hogy rákérdezzek az évszámra, de csak a piercingem rágom meg, fémesen csattan fogaimon.
-ŐŐő
Házibuli? Laze-ra pillantok, végülis pozitív tényezőként könyvelem el, hogy egy nyelvet beszélünk, buli, pia és nők.
-Véletlenül csináltam, esküszöm! Mondtam, hogy nem tudom irányítani! Ugye nem az anyám fiatalkori verziója vagy, mint a Vissza a jövőbenben? Ugye ez nem a 16. emelet?


Isley

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : In the world of girls 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : In the world of girls JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : In the world of girls F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : In the world of girls Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


In the world of girls Empty
TémanyitásTárgy: Re: In the world of girls   In the world of girls EmptyCsüt. Okt. 19 2023, 22:05

Lacey, Niel & Laze
It is never too late to be what you might have been.
SZÓSZÁM: ∞ | ZENE: Came for War | CÉL: Föld-TRN454 |
A szememet forgattam.
- Semmi baj, nem szoktam szétkürtölni minden újnak, az eredeti Mi Casán kívül a többiek nem tudnak róla, szóval… te a kivételt képezed. – vállon is csaptam volna, ha nem folytatja a mommy issue-s szövegével és a transzparenssel, ami azt hirdeti, hogy egyikünk se nyomorék. Na mindegy.
A lányszobában más helyzet uralkodott, már jártam más lányok szobájába nem volt benne semmi újdonság, csak a szokatlan érzés, első dolgom volt növények után kutatni a pillantásommal, de valami máson akadt meg a szemem. A fotókon. Hát persze. Azokról tudjuk meg, hogy kihez, mihez csöppentünk be és a jelek szerint nem nyálkás űrlények uralta univerzumba és nem abba a kipufogós dolgosba, amivel Niel megint ijesztget.
- Ha felbőszíted akkor lehet, de nézd meg. Stílusa az van. – még szerencse, hogy meghallom, hogy valaki Nielt szólítja, mert nem lesz nyáltól csordogálós a fénykép se, amit zsebre vágtam.
Be is nyit egy lány, nem az a szőke, akire ráengedtem volna a nyáltengeremet, hanem a másikuk, akit szóhoz sem engedek jutni először. De aztán mégis muszáj, mert levegőt nekem is vennem kell.
- Mi jó szándékkal vagyunk itt! – nyugtatnám meg, ha Nielnek nem kellene közölnie vele, hogy ő Topy. Itt egy kicsit felhúzom a szemöldököm, azt hittem, hogy ismerik egymást és a lány azért kiált ide fel Topyt, mert Nielre számít erre fel pedig nem.
- Nem kell több fiú, mi elegek vagyunk hidd el. De a pia, kaja és nők jöhet! Egy jó házibulira sose mondok nemet! – főleg, ha ilyen random közlik, hogy lehetséges az is. Nem mondom, hogy nem alapoztam már meg az estére, de ha ezt tudom, akkor még két rövidet legurítok és töltök belőle Nielnek is. De tudta a halál, hogy itt bulival várnak! Vagyis dehogy, a lány épp azt közli, hogy reméli nem ilyesmiről van szó. Látványosan le is kúszik a vigyor az arcomról valamivel szomorúbbra.
- Nem mondod, hogy az édesanyádnak nincs fiatalkori képe és így összetéveszted mással. – valójában ez csak az egyik volt, amin meglepődtem, az még ijesztőbb volt, hogy szerinte a múltba is útazhatunk akár. – Milyen évet írunk most? 2025 van még mindig nem? – elég modernnek tűnt a lány szobája, hogy ne azt kezdjem el feltételezni, hogy esetleg a nyolcvanas vagy hetvenes évekbe csöppentünk, ott nem lett volna ilyen jó minőségű fénykép a falra aggatva úgy hiszem.
- Amúgy engem Laseriannek hívnak, de azok, akikkel jóban vagyok csak Lazenek szólítanak. – kezdeményezek bemutatkozást. – Igazán szép szoba, a tiéd vagy a másik szőke lányé? Az előbb valami macskát kerestél igaz? Segítsünk megkeresni? A macskákat nem szoktam elijeszteni. – főleg, ha macskamentával kedveskedek nekik, de ezt inkább nem hangoztatom a lány előtt és Niel előtt se, mert a végén még azt hiheti, hogy Lili ellen is felhasználok ilyesmiket, pedig nem! Esküszöm nem!

 
JÁTÉKOSTÁRS: Niel és Lacey| MEGJEGYZÉS:  Nyáladzik   
Vissza az elejére Go down
Lacey Harries

Lacey Harries


▪▪ : : In the world of girls 476590b9691205a15a98ebec1b492e4d
▪▪ Play by : Chrissy Constanza
▪▪ Karakterlap : Bloom
▪▪ Foglalkozás : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
▪▪ : : In the world of girls B8301fdf9819514939f00b9aeb88bded
▪▪ Hozzászólások : 5
▪▪ Csatlakozott : 2023. Oct. 06.
▪▪ Tartózkodási hely : általában a Kert

In the world of girls Empty
TémanyitásTárgy: Re: In the world of girls   In the world of girls EmptyPént. Okt. 20 2023, 17:52


Ha fura barátaid vannak, ne akarj normális lenni...
//Niel & Laze//



A vigyorgó ismeretlenekkel mindig az a baj, hogy túl sokat képzelnek magukról, de amikor ez első nehézséggel szembesülnek, máris lefagy az arcukról az idegesítő jókedv. Így van ez ezzel a kettővel is. És most fognak szembesülni azzal, hogy én vagyok a probléma számukra. A nagyobb baj az, hogy nekem meg ők. És persze az is kérdéses, hogy Topy – nevezze magát bárhogyan is a piercinges fickó, ő NEM AZ a Topy, akit én ismerek – hogy tudta néhány perc alatt begyűjteni és ide teleportálni őket. Az eddigi alakok ezeknél azért sokkal tájékozottabbak voltak, mindig tudták, hogy hova és miért érkeznek. De ez a kettő úgy bámul rám és olyanokat mond, mint ha nem is ezen a világon élnének. Na jó, ha ötletgazdag barátnőm szállította ide őket, akkor a dolog megbocsátható, vagyis meg kell próbálnom nem túl undoknak lenni velük.

- Nos, kezdjük az elején, fiúk és ígérem, gyors leszek, és mire Topy… jó, Nicky Topsfield, ha így jobban ismeritek, befut, már végzünk is – ígérem fölényesen. – Szóval, kezdjük is ezzel… Ne akarjatok ilyesmivel megvezetni… Ő Topy, te lehetsz bármi más, az ilyen viccekre nem vagyok vevő… Ahogy azokra sem, amik az anyádról, az enyémről, vagy máséról szólnak. Az okokat pedig nem illik kérdezni. Maradjunk annyiban, hogy személyes… Nagyon… - még cincálom egy kicsit ezt az alakot, de ahogy őket nézem, a másik egyre ismerősebbnek tűnik. – Sajnálom, hogy nem sikerült irányítanod, megtalálnod, felkutatnod azt a valamit, bármi is legyen az, amit említettél, de vigasztaljon, Nicky-vel már csak ilyen az élet. De most sajnos elrontom a buliját, vagyis a bulitokat, bocsánat, így hiába a remek ajánlat, hogy ti ketten elegek lennétek, sajnos ki kell ábrándítsalak benneteket, túl sokan is vagytok – hirtelen azt érzem, hogy kezdek elmenni a pikírt stílus felé, így gyorsan próbálok némi pozitivitást is vinni az elutasításba. – Higgyétek el, nem azért mondok nemet, mert nem imádom a csaj partijait, inkább csak azért, mert úgy látom, nektek már sikerült valahol alapoznotok. Így, bár látom, hogy rendesen be vagytok tépve, azért segítek annyit, hogy 2025 van még mindig, az újév még messze van, de jó hír, hogy ez az a nap, amikor mindenfajta nagyobb hiszti nélkül kisétálhattok innen. Azt ugyanis a szöszke csajnak tartogatom, ha nem bánjátok. És köszönöm a felajánlást – fordulok immár az udvariasan bemutatkozóhoz. – De a macska még nálam is jobban utálja az idegeneket, azaz kérlek, ne vedd magadra. Vagyis Laserian… - fejbiccentés neki. – Kedves ismeretlen, aki Topy-nak nevezi magát és akinek nem vagyok az anyja… - bólintás neki is. – Bloom vagyok, ha eddig nem tudtátok volna… És bár mondhatnám, hogy örültem a találkozásnak… - mutatok a lépcső felé, remélve, hogy távozásra bírhatom őket Nicky visszaérkezése előtt. - Erre, uraim...


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





In the world of girls Empty
TémanyitásTárgy: Re: In the world of girls   In the world of girls Empty

Vissza az elejére Go down
 
In the world of girls
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» a whole new world
» Against the world
» in a CHARM3D world
» World of Witchers
» Save the World, Swedish House Mafia; 2011

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: