Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Against the world

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Against the world   Against the world EmptyPént. Júl. 21 2023, 15:43



Kaine&Niel


Zene




Idő. Erre figyelmeztet Wong, amikor túl gyorsan akarom behozni egy egész élet elmaradását, mintha a néhai Liam szavai: nem a fontos dolgokba fektetsz energiát most visszacsapnának. Bepótolni mindent, öt perc alatt, mert a következőt majd elrabolja a koncert és valami sebtében megírt “jól vagyok” a casának, hogy este Bishoppal folytassam a rugdosódást az izzadtságszagú tornateremben.
Nem csak miatta van. Wong elejtett utalásai és felszegett mutatóujja, hogy felejtsem el a véletlent, a könyv okkal kezdett el hieroglifikus szöveget tolni képekkel, mind arra enged következtetni, hogy valami nagy van készülőben. Illetve tudok olvasni a sorok között, amit oda-odavet, talán többet szűrök le, mint gondolná, vagy éppen annyit, amennyit sejtetni enged.
Aztán vannak tökegyértelmű utalásai is, illetve megerősödésemre vonatkozó félmondatok, vagyis ha nem lenne szemét bátyám, nagyjából akkor is a Kamar-Taj gyakorlóterén hasítanék portált multi energiákkal, vagy manifesztálnék karomra kicsi és gyengén villódzó pajzsot, amit mégis lehet előrelépésnek csúfolni.
Kiderült anyám “szupergonosz” neve egynéhány beteg tervvel és célzatos “neked kell megállítani” szlogennel, illetve hogy van itt még valami, amihez felkészültnek kell lenni lelkileg, kis célzással, a legjobb, ha nincs nagyon olyanod, vagy kurva kemény jégpáncél húzódik rajta, ami bírja a zúzódásokat. Legfőbb mágusék nyilván mindent tudnak, Strange konkrétan az életem multiverzális kimeneteleit is vágja és elég néhány fejmozdulat, hogy lássam mi akar tőlem ez az egész, amit jobb helyeken sorsnak csúfolnak.
Aztán Wong mégis azt mondja, menjek ma hamarabb, dolga van, fontos és kifürkészhetetlen.
Megnézem a telefonom, random délután, legalábbis Kamar-Taji időszámítás szerint. És kéne lennem valahol.
Ez a csöves élet legalább olyan gáz, mint amennyire leszartam az elején és az itt-ott-amott kiszámíthatatlanságát Kopasz, bandáék és szerintem a Casa se szereti. Kéne vennem kérót, vagy legalább bérelni, elég lenne egy félszobás lyuk, lépcső alatti gardrób, csak a térmágia visszafogása miatt.
Éppen beállítok egy semleges területet, agyban: New York-i szentély hátul, ahol kukákat tárolnak, amikor beugrik a többiek gondolata és hirtelen a Casa kanapéján találom magam. Megvolt a kör, szikrázott rendesen, ahogy lepillantok testemre, az is ép, csak most szerzetesi mágus ruha van rajtam fekete skinny farmer és együtteses póló helyett. Valahogy nem illik a képbe, már éppen felkészülnék tovább állni amikor…beállítok egy stopert. 00:30 elég kell hogy legyen.
Még mindig nem megy tiszta fejjel, elfelhősödnek gondolataim és a szédülés borogat, mintha megittam volna egy körhintát, töményen. Kell az a harminc másodperc, hogy elpárologjon a szédülés és hányinger, vagy ha kidobom a taccsot, tényleg a szentély parkolójában tegyem.




...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Against the world Wipe-mirror-nate-jacobs
Against the world AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Against the world F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Against the world D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptyCsüt. Júl. 27 2023, 15:03






Niel
&
Kaine



Volt egy nap, amikor tök egyedül maradtam itthon, ráadásul igyekeztem inkább magamra koncentrálni, mint mindenki más óhajára és legjobb ötletnek tartottam beiktatni egy kajálós sorozatozós napot. Találtam valamit a neten, egy egészen rövid, 2 perces bejátszást az egyik animációs sorozatról, de időm még mindig nem volt arra, hogy meg is nézzem. Persze minden mással elpepecseltem az időt, mint kaja gyártás, hesszelés még kicsit az ágyon zenét hallgatva, majd megunva a láblógatást, kicsit nyomtam is a súlyokra. Az olyan napokon, amikor nem csináltam szinte semmit, éreztem meg, hogy az energialevezetés szükséges. Míg korábban soha nem realizáltam azt, hogy bármilyen mozgáshiányom lenne, amióta itt vagyok, lejjebb tekertem a fordulatot és teljesen kiment a cucc a fejemből, már egészen más dolgokra is felfigyeltem. Nekem pedig találnom kellett valamiféle egyensúlyt eközött a pörgősebb és kevésbé pörgősebb életmódom között, mielőtt begolyózok.
A Primal már bekészítve engem várt a tál popcornnal, amikor Niel beesett a kanapéra csak úgy. Mielőtt megkérdezhettem volna tőle, hogy mégis mikor jött és melyik felületen, kapcsoltam, hogy ő tudott másféleképpen közlekedni, mint ahogy azt tette a mágusok egy része.
- Pattogi? - még mindig nem voltam jó a nevekből, de már a mitugrászt legalább nem hoztam fel. Ellenben azt észre kellett vennem, hogy valami változott, mintha a vonásai kissé megviseltebbek lettek volna és nem egészen hétköznapi ruhában feszített. Mintha edzésen lett volna vagy fogalmam sincs. Nem az én tisztem volt eldönteni, ki miféle hóbortnak hódolt, bár elég eltérő volt a legutóbbihoz képest, amikor a szeme fénye épp napszemcsiként funkcionált. Már kerestem rajta, hogy most milyen formában teszi tiszteletét, amikor eszembe jutott valami, amit el akartam intézni, de sosem akkor jutott eszembe, amikor itt leledzett és ilyen dolgokat nem akartam telefonon megvitatni vele. Meg úgy senkivel sem.
- Mármint Niel... nem számítottam rá, hogy beugrasz filmezni. Vagy inkább valami beöltözős buliba. - aztán ott volt az a másik tényező, hogy mintha fehérebb lett volna az eddigieknél is. Talán nem olyan sűrűn utazik, ahogy még azt sem tudtam, hogy mi járatban kereste fel a Casát. Ez jobban érdekelt.
- Vagy amíg kiszusszanod magad, elmondhatod, hogy miért jöttél. Csak én vagyok itthon.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptySzer. Aug. 02 2023, 10:49



Kaine&Niel


Zene





Amint észlelem, hogy casáztam, eljut, legalább Glitch-el illene megbeszélnem a dolgot, Lili mondott olyasmit, hogy ghostolásnak vette, hogy kicsit eltűntem az éterben Dominic miatt.
Szédülő fejem éppen bocsánatkéréseket kohol, amikor Kaine reszelős hangja szólít Pattoginak.
Na igen, pont az ilyen megjegyzések miatt kell extra keménynek lennem.
Veszek egy mély levegőt, oszlik a köd, ahogy az idő is egyenes arányban telik vele, egészen kezdek hozzászokni, hogy néha nem tiszta a képernyő.
-Ez a mágus ruhám. Éppen gyakoroltam… Mit fogsz nézni?
Adok kitérő választ kérdéssel, vetek némi sóvár pillantást a kajaszag irányába. Többet kéne ennem. Jobb ha még néhány percig nyugton maradok és most egészen úgy szólt hozzám, mintha nem akarná letépni a fejem. Megragadom a pillanatot.
-Kellett volna beszélnem Romyval is, mert Lili szerint azt hiszi azért nem jelentkeztem, mert haragszom rá, vagy ilyesmi. De nem igaz, volt pár zűr körülöttem és nem akartam belevonni. Te ezt gondolom…megérted. Mármint vannak pillanatok, amiket nem oszthatsz meg másokkal, nem? Mert gázak. Például, ha ki vagy akadva. Bár nem hiszem, hogy te ki tudsz akadni… mármint inkább mérges vagy nem szomorú, ugye? Na, én is ilyen akarok lenni, inkább mérges. Szóval most kissé rápörögtem a dolgokra.
Lehet kurvasokat dumálok megint, veszek egy mély levegőt, nehogy elszédüljön a random hozzávágott blablától.
-Nem akarsz elkapni néhány rosszfiút, vagy ilyesmi? Kéne a gyakorlás.
Vetem fel inkább, bár ahogy körülszagolok a szobában nyugodt, kényelmes kockaéletet érzek, valamit, amit jó időre el kellett temetnem. Szinte úgy érzem, mintha megcsalt volna életem szerelme, a kényelmes lusta, introvertált élet.





...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Against the world Wipe-mirror-nate-jacobs
Against the world AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Against the world F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Against the world D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 10:35






Niel
&
Kaine



Amikor megláttam Nielt, két dolog futott végig a fejemen: egyrészt így búcsút mondhattam a fiilmezésnek, másrészt felkészülhettem arra, hogy nem úszom meg a napot szóáradat nélkül. Niel volt az a fura figura, akit nagyon sokáig csak méregettem, de mivel úgy ítéltem meg, hogy talán minden hátsó szándék nélkül jön így ki a lányokkal, engedtem az össznépi akaratnak. Ráadásul Laze is tőlünk függetlenül ismerte meg és elég jól nyilatkozott róla. Igaz az ő szavait inkább osztanám kettővel, de lehet sokkal többel kellene. Egy volt a lényeg, nem éreztem instant késztetést, hogy megragadjam ebben a maskarában és kirakjam az ajtón kívülre, mint ahogy azt tettem Laze első itt lakós napján.
- A mágus ruhád. Ugye tudod, hogy ez furán hangzott? - kérdeztem vissza, mert egyrészt tényleg elég egyedien és természetesen elég feltűnően festett ebben a szerelésben, másrészt pedig nehezen képzeltem volna el róla azt, hogy keményen edz. Harmadrészt ő vigyázott az inkognitójára és az ilyen kis balesetek máris nem számítottak olyan kicsinek.
Mindazonáltal kénytelen voltam tudomásul venni az infókat és kezdeni vele valamit. Mintha tényleg látnék rajta változást, mintha... ó, szóval a kikerekedett kis mitugrász feje most már sokkal beesettebb, mint egy éhező koldusé. Tényleg kezdett valamit magával, bár ha neki ez jön be, engem pont nem zavar.
Azért láttam, ahogy a popcornnal szemezel, kisember.
- A Primalt néztem volna, de most már nem fogom. - sok a duma, ember. Így tényleg nem fogok nekiállni annak a sorozatnak, pedig a lányok szerint fontos az énidő meg az önmegismerés meg valami ilyesmik. Ja, néha talán megfogadom azt is, amit mondanak, nem csak úgy teszek, mintha nem érdekelne. De, pontosan úgy teszek, mintha nem érdekelne.
- Ha én kiakadok, akkor szerintem fuss az életedért. - valahol persze megértettem, hogy a gondjait nem akarta a többiekre hárítani. Mi több, talán túlségosan is sokáig volt el, hogy én is azt gondoljam, felszívódott. Igen, még nekem is feltűnt, akit egyébbként kevésbé érdekelt, hogy mi van vele.
- Tényleg felszívódtál. - ha valaki, akkor én nem akartam hazudni neki, nem állt érdekemben ámítani ebből a szempontból senkit sem, legyek vele bármilyen kontaktban. Aztán hogy ne csak olyan sután álljak ott, inkább belemarkoltam a popcornba és betoltam az adagot a számba. Csak a kanapéra raktam a tálat, ahol az imént még ő volt és készültem volna TÉNYLEG elindítani a sorozatot, amikor feltett egy igen érdekes kérdést. Persze megkínálni nem kínáltam meg, de elég jelzésértékűen raktam le a közelében a nasit, hogy rávethesse magát, ha éhes.
- Milyen rosszfiúkra gondolsz? Bajba keveredtél? - nem tudtam másra tippelni, mint arra, hogy ez egy burkolt help lenne felém, mert lássuk be nem voltunk a legjobb viszonyban, mondhatni tényleg csak éppen hogy beszéltünk egymással. Mondjuk most így sokat is, lévén más nincs is itt rajtam kívül.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptySzomb. Aug. 12 2023, 19:53



Kaine&Niel


Zene





Furán is nézek rá, a nagy, komoly terminátorra, hogy van pofája azt mondani a hivatalos cosplayemre “fura”
Már nyitom a szám, hogy közöljem, Strange vezet minket, ala “különös”, aztán becsukom, befogom és leroskadok egy szabad helyre a kanapén, megint.
-Ja, vágom.
Kurvára elrontottam az estéjét, lássuk be és örülhetek, ha Lili és Romy, plusz Laze híján nem belez ki random, csak úgy, jókedvből.
Majd megemlítem neki, hogy Lazet hazahoztam Lili meg…bejön.
-Most már nem fogod.
Rándul meg ajkam szegélye, mintha lenne abban valami jó, hogy elcsesztem a napját. Azért ha rondán néz, hozzáteszem, hogy sajnálom (attól függ mennyire)
Ebben a pillanatban döbbenek rá, hogy Kaine Parkerrel nem fogok lelkizni, soha a büdös életbe! Felröhögök saját nyomoromon, aztán kissé összehúzott szemmel adok neki igazat. Majdnem a havert is hozzáteszem, aztán inkább lemarad, harapósabb Arrownál.
-Igaz, igazad van. Most már meglógok, bárhonnan. Emlékszel, amikor a Hydra vagy mi az isten bázisára idéztem portált? Na! pedig lőttek volna.
Vonok vállat és bámulom a kukoricát, amit helyezget, meg hogy megint visszakerültem a kanapéra, a kukorica közelébe.
Az az igazság sokkal több kalóriát kellene tolnom az edzések miatt és a máguskodás is rohadt kimerítő, de még kevesebb időm van enni, mint eddig. Az is tök világos, hogy nem fogom így sokáig húzni és akárhogy kérethetem magam, Kaine Parker, nem fog megkínálni. Úgyhogy veszek a popcornból. Ha bármi van, még elteleportálhatok.
-Mi az a Hydra?
Kérdezem inkább, erre valahogy senki nem adott magyarázatot chaten. Rágok, nyelek, még egy adag, de hamar valami tartalmasabb kéne, vagy figyelemelterelés. Mondjuk elteleportálunk enni Velencébe, jó pizzák vannak.
-Mit nézel? Amúgy a világért sem akarok belerondítani a napodba, csak te az a fickó vagy, aki szeret a dolgok végére járni, én meg gyakorló mágus. Nincs bármi amiben segíthetnék? Amihez közük volt a mágusoknak és neked gázos? Tudniillik Strange-éknek dolgozom már. Tudod, hős, jófiúk.
Sorolom hátha leesik és kapok tőle egy baráti hátbabaszást, ezaz fiam, legalább nem otthon rejszolsz cicafüles mangalányokra.





...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Against the world Wipe-mirror-nate-jacobs
Against the world AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Against the world F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Against the world D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptyHétf. Aug. 14 2023, 14:31






Niel
&
Kaine



Közöttünk a kommunikáció nem kicsit akadozott volt, olykor csak néma csönd állt be vagy az ő szavai vagy az enyémeket követően, ezt pedig nem segítette az sem, hogy én sem voltam egy szószátyár és nem siettem megoldani a kellemetlen szünetet, mert számomra nem egészen ezt jelentette. Talán ha sokkal szociálisabb lettem volna, nekem is olyan képzavar ülne ki az arcomra, így viszont csak bólintottam a megjegyzésére. Hosszasan eltűnődtem, hogy ilyenkor vajon mi futott át a buksiján és egy tizes listán mennyire voltam minuszban nála minden egyes reakciómmal, de őszintén sosem volt célom idomulni másokhoz feltétlenül.
- Meglógni egy dolog, de vajon hogy nem találtak el szerencse volt vagy tettél érte? - ez a része érdekelt igazán. Nem értettem a portál nyitogatáshoz, elvágre a képességeim sem voltak meg hozzá, de nem elég jókor jó helyen ott lenni, az sosem volt egy életbiztosítás. Pedig lefogadom, hogy hiányozna a dinnye feje a lányoknak.
Annyira látszott rajta, hogy a popcornra hajt már gondolatban, hogy nem szóltam egy rossz szót sem, amikor végül rávetette magát. Persze zez így kissé túlzás lenne, de azt a pár szemet is olyan mohón tolta be, mintha ezer éve nem evett volna. Én is vettem végül belőle, ahogy meghallottam a kérdést. Felderengett bennem mindaz a számtalan információ, amiket Romy tárt fel előttem és nem akartam mindenáron sokat elárulni belőle, de az talán nem volt akkora nagy titok, hogy miféle szervezet ők.
- Egy... a maffiahálózatokhoz hasonlatos szervezet, csak ránk is specializálódtak. Lényegében egy kártékony bűnszervezet. - meg a mindennemű hatalom megszerzésére legyen az földi, evilági vagy valami egészen más. Totális kontroll és uralkodás minden felett. Mindenesetre figyeltem a srác vonásait, hogy vajon igényel-e ez a magyarázat bármilyen kiegészítést.
- Miért? - azt már nem tettem hozzá, hogy "le akarod vadászni őket?" sem azt, hogy meglep, amiért felhozta a témát csak úgy a semmiből. De határozottan ügyes húzás a csönd megtörésére amit legfeljebb a rágcsálás zavart meg.
Végül vettem egy nagy levegőt. Az előbb már elmondtam neki, hogy mit akartam nézni, de úgy fest nem fogta. Úgy is néztem rá felvont szemöldökkel, amolyan "ezt komolyan megint megkérdezted?" értetlen ámde jelentőségteljes pillantással. De csak nem tudtam levakarni a tenni akarását. Nem tudom mi ütött ebbe a kisegérbe, de komolyan kell neki egy mókuskerék, hogy lehiggadjon.
- Ennyire mehetnéked van? - kérdeztem vissza még azért egy lemondó próbálkozással, mielőtt teljesen kinyomtam volna mindent. Gondolkoznom kellett, hogy mit mondjak neki, amivel mondjuk tudnám terelni a figyelmét. Vagy ignorálhattam is volna. De akárhogy is próbáltam inkább erre a második opcióra gondolni, jobban motoszkált a fejemben a saját problémám.
- Nem találkoztál idegen mágusokkal? Néhány átjött velem és nem feltétlenül jó arcok.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptySzer. Aug. 16 2023, 15:44



Kaine&Niel


Zene





Vajon ez most egy teszt és papírt kellene elővennem valószínűségszámításhoz, vagy válaszolhatok teljesen lazán?
Visszajátszva agyamban azt a kb 80 másodpercet, megköszörülöm a torkom és a tőlem telhető legracionálisabban görgetem a szavakat fogaim között.
-Ha számít a portál, gyorsaság és reakcióidő, tettem érte. Mostanában sokat edzek, fizikailag Bishop-al a New Yorki szentélyben, minden második szabad percemben a Kamar-Tajban gyakorlom a máguskodást.
Magyarázom, automatikusan kihúzva magam, hogy teljesítményem megint legalább száztíz százalékos.
Aztán kissé leeresztem vállam, mert ez rajtam kívül nem szokott érdekelni senkit, Kaine Parker meg pláne leszarja.
Hydrához kell popcorn és mivel 0-24 éhes voltam, gondoltam elég lesz öt percig. Ha már ilyen szépen felajánlotta és közelebb tolta. Egész jófej most.
-Értem. Akkor majd ki kell iktatni őket, főleg, ha rátok specializálódtak. De nem egyedül megyek ellenük, ha bármi van.
Emelem fel kezeim megadóan, a lányok többször rám szóltak már közös chatben, ne legyek barom és próbálok…megfelelni ennek a nehéz követelésnek.
-Sokszor kerül szóba Romynál és hős lettem. Ez egy hős dolga, nem? Kiiktatni a szar arcokat.
Vonok vállat, aztán óvatosan sandítok rá mit szól ehhez a “titulushoz” ha annak lehet egyáltalán nevezni.
Valamennyire tuti zavarban vagyok, ezt levágom abból, ahogy mered rám “normális vagy?” fejjel, vagyis baromságot mondhattam. Nézné azt a dolgot, ellene a popcornjával, én meg beleköptem, képletesen. Hogyisne, mit művelne Kaine Parker a hullámmal, ha rácsuláznék a kajájára?
Igen. Nézzük a lehetőségeket. Túlpörögtem, valljuk be, elég rendesen. Gyakorlás, koncertek, edzés, mágia, néha egy kis alvás, hébe-hóba evés. Namármost, maradhattam és megfejthettem Kaine filmes ízlését, de akartam én Rambot, vagy focit bámulni? A popcorn már most fogyóban. Vagy mivel casa lakó és mondhatni vele jövök ki legkevésbé elmélyíthettük a… haverságunkat, ha ekkorát ugrott előre a kapcsolatunk.
Éppen fontolgatom a frappáns és menő választ, amikor a levegőbe csettintek. Remélem belőle ez nem vált ki PTSD-t
-Mágusok! Na látod! Van anyámnak egy bűnszervezete, ha ez számít, lehet oda tolták  képük, vagy nem, de kideríthetnénk. Ha az egyik át tud menni egyik multiból a másikba elég nagy gázt tud csinálni. Hol történt az eset? Körbeszaglásszunk?
Pattanok fel, mert kell a pontos cím különben képtelen vagyok portált idézni, de csalogatónak majd átleshet a kapun, “születési helyére”, biztos durván nosztalgikus lesz.




...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Against the world Wipe-mirror-nate-jacobs
Against the world AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Against the world F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Against the world D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptyPént. Aug. 18 2023, 13:07






Niel
&
Kaine



Bishop. Nagy forma lehet a fickó, ha mindenki vele spanol. Volt szerencsém hozzá, még ha csak futólag is. Fogalmam sem volt arról, hogy azóta mit tett és merre járt, de amikor megkaptam tőle azt a fegyvert, egyértelművé vált számomra, hogy akkor fontos célért tett meg nagy utat, majd könnyedén mondott le valami veszélyesről, fogalmam sincs mi alapján adva meg nekem a bizalmat. Hogy felelős vagy felelőtlen döntés volt-e, azt nem vitatnám inkább, azt mondanám helyette, hogy kivételesen ráhibázott arra, hogy nem törnék hatalomra vele.
- Bishop tudja a dolgát, taníthat neked pár jóféle trükköt. A reflexek és az időzítés fontosak. - bólintottam is a megjegyzésem mellé. Nem voltam irigy, amiért sok mindenkinek több köze lesz hozzá, mint nekem, elvégre bizonyára több közös ügyük is akadt. Nekem csak a hallgatásomat vette meg, semmi egyéb. Ellenben dicsekedni sem fogok a fegyverrel. Figyeltem csak ahogy Niel kohúzza magát, majd gyorsan gondol valami mást. Nem tudtam mire vélni a testbeszédét, de ha nem hozta fel, ha zavarná valami, én nem fogok nála rákérdezni. Egy ismerőse voltam, nem a terapeutája. Mindenesetre nem fogom lerugdosni a kanapéról, még nem szívódott fel ami azt is jelenthette, hogy valami még itt tartotta és nem is annyira a lányokon volt a fókusz. Márpedig velem tudott a legkevésbé elbeszélgetni és erősen kételkedtem abban, hogy csak cseverészni akar vagy sorozatot nézni velem.
- Rád is. - tettem hozzá. A ránk alatt nem azt értettem, hogy kifejezetten minket tudtak volna levadászni. Ha egy mágus hasznossá vált a szemükben, még azt is megkockáztatnám, hogy ú is könnyedén célkeresztbe kerülne. Inkáb ez alatt azt értettem, mindenki, aki egy kicsit is különleges és a cáljaiknak megfelelő vagy épp nagyon útban van. Talán ennyiből vette a lapot és nem kell kifejtenem, hogy ezt miért tettem hozzá a mondandójához. Azt egyelőre fenntartásokkal kezeltem, hogy ő miért akarná beleártani magát egy ilyen kaliberű ügybe, de ahogy kifejtette a miértjét, valamiért olyan érzésem támadt, hogy szimplán csak segíteni akarna. Na meg hősködni. Nem tudtam ezt hová tenni.
- Neki elég személyes. A helyedben nem húzogatnám meg a bajszukat a tudta nélkül. Egy hős nem szokott kérkedni azzal, hogy hős. - igyekeztem rövidre zárni ezt a gondolati ívet. Én már sokkal inkább éreztem sajátomnak Romy problémáját, elvégre ha ő veszélyben forgott, az azt is jelentette, hogy egy időzített bombán csücsültünk. A másik pedig az apja volt, egy olyan sarkalatos pontja az egész jelenségnek, amivel őt sakkban lehetett volna tartani, én pedig minden lehetséges negatív opciót passzívba szerettem volna rakni. De a legfontosabb mégis az volt számomra, hogy nem akartam sosem magánakciókkal megkerülni. Megígértem neki, hogy nem kezdem el csak úgy. Ami pedig a hősködést illeti, Niel enyhén szólva is hülyén festett ahogy ezt állította magáról, de nem azért, mert ő Niel volt, hanem mert a kijelentés eléggé öncélúnak tűnt, semmint önzetlennek.
- Ne azért akarj valakinek segíteni, mert hős szeretnél lenni. - tettem végül hozzá, hogy egyértelműbbé tegyem az indokomat, mielőtt még újfent megsértődik, mint ahogy azt szokta tenni a mitugrászra vagy a pattogira. Mondjuk még így is sikerült bennakasztani a szót és egyszerűen csak hagytam, hogy a helyzet komolytalanságában ő olyan fejet kezdjen el vágni, mint akiben megszorult a kiskatona.
Végül csak megszólalt, sőt egyenesen rizsázni kezdett és csak próbáltam felfogni, legalábbis követni, hogy mire akar kilyukadni. Talán túlságosan is meglódult a fantáziája, de azt azért jó tudni, hogy az anyja nem százas. Itt mindenki tele van olyan arcokkal, akik nem jóra használják fel a bárminemű hatalmukat?
- Ácsi, ezek az arcom az én világomból jöttek át. Nincs közük anyádhoz, egyszerűen csak véletlenül nyitottak egy átjárót valahogy ebbe a világba azokkal, akik odaát maradtak. Nem tudnak visszamenni, de ettől lehet, hogy veszélyesek. Ha te valamit visszacsinálnál, ami fontos neked és lenne rá módod, nem ragadnál meg minden lehetőséget? - csak hogy leszögezzük, senki nem megy sehová, de a legjobb az lenne, ha ők a saját lábukon se mennének többet.
- Szóval infóm az nincs. De talán te tudsz valakit, aki hallhatott róluk. Ha nagyon kungfuzni akarsz, felőlem utána járhatunk.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptyKedd Aug. 22 2023, 17:47



Kaine&Niel


Zene




Hihetetlen, hogy Bishopot mindenki ismeri, de próbálok napirendre térni a dolog felett és visszafogottan pislogva fogadni az infót. Biccentek, mert tényleg jó tanár, mellette hatalmas figura, igazából örömmel ugrálok szentélyről szentélyre miattuk.
Akármilyen fordulót is vett az életem, azt a pozitív számlájára kell írnom, hogy mindig vesznek körbe jó arcok, akik motiválnak, legyen szó koncertekről (a banda) erőről (Bishop) mágiáról (Strange) és hogy néha álljak meg levegőt venni (casa)
-Igazán? Remek!
Kapom fel fejem a Hydrára és vetek Kainre vérmes vigyort, kár, hogy olyan gyorsan elugrottam, kioszthattam volna néhány nyaklevest, de úgy tűnik ez nem az én harcom elsősorban.
Sőt, lefagy képemről a vigyor, amit nyugodtan csúfolhatnánk vicsornak és egészen komoly ábrázat kúszik vonásaimra.
Tekintetem is lefelé vándorol, egy magányos kukoricaszem útját követi, mielőtt érte nyúlnék, hogy bekapjam.
-Nem akarok kérkedni vele. Az a bunkó pöcs lenni, aki menőzésből húz jelmezt, engem is személyes dolgok motiváltak.
Nézek rá, bele a szemébe, ha lehet neki, hagyja és talán megérti, legalábbis próbálom sugallni, több van a háttérben és nem az a felvágós köcsög vagyok, akinek talán első pillantásra tűnök. Le tud rólam jönni sok hamis infó a külvilág felé, bár más egyébbel nem kezdem győzködni, majd meglátja, levonja a saját következtetéseit, legyenek is azok bármilyenek.
-Nem azért segítenék senkinek és eredetileg nem így terveztem. Csak most már Strange oldalán maradok és Bishoppal is, a szentélyek védelmében.
Vonok vállat és hamarosan anyám “titulusa” is szóba kerül, nem mintha velem valaha viselkedett volna anyaként. Megértően bólintok, fel is állok, bár hagyjuk mennyi tekintélyem van így sok fejjel alacsonyabbként. Nem baj, Marty Mcfly is alacsonyként utazott az időben.
-Nyilván. Igazából nem akarok nagyon kunfuzni, de veled csak aktív programot tudok elképzelni, akkor meg már legyen haszna, nem? Van egy mágus ismerősöm, a “zsurnaliszta” néven fut, gyakran tűnik fel a szentély közelében, mint őrszem, de nagyrészt a várost járja, hogy infókat gyűjtsön, ha valaki, akkor ő talán hallott róla.
Okosórámra nézek és nagyjából belövöm a bódéban kellene tartózkodnia, a sarkon, ami közel van a New York-i szentélyhez.
Kifújtam már magam, hát könnyedén, lendületesen nyitok portált, a forgó tűzkarika pedig kapuvá változik. A kukák mögé kívánom elvezetni magunk, ahonnan közel az újságárus.
-Csak utánad.
Még előre is engedem, rendes dolog tőlem, képzeletbeli vállveregetés egér énemnek. Nem is sejtem, hogy hamarosan lerágják majd rólam ezt a jelzőt.




...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Against the world Wipe-mirror-nate-jacobs
Against the world AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Against the world F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Against the world D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptySzer. Aug. 23 2023, 13:53






Niel
&
Kaine



Állítottam mindig is, hogy sosem lehettünk elég óvatosak, még akkor is ha a közvetlen veszély igazából elmúlt. Itt nem ólálkodott minden sarkon meglepetés, nem kellett amiatt tartani, hogy akár álmunkból ölési szándékból ébresztenek fel, mint ahogy azt az én világomban tettem többek között én is. Ez pedig olyan felfogás volt, ami oda és vissza is működött. Talán emiatt sem tudtam sosem eléggé nyugodt maradni. Nem is értettem, magára miért nem tekintett potenciális kiaknázható lehetőségként. Én pusztán csak azért nem voltam az, mert a hibás genetikám nem igazán adott volna megoldási lehetőséget ennek a világnak. Kételkedtem benne, mert kicsit olyan volt itt, mintha pár évvel le lettünk volna maradva az ottanihoz képest. Nyomatékosítva az állításomat még bólintottam is.
- Persze, nagy erő rejlik a mágusokban, minél többet állítanak maguk mellé. - volt szerencsém megtapasztalni milyen volt egy világban mágust a mágus ellen küzdeni csak mert Magneto úgy óhajtotta. Nem volt nekik semmi sem szent, csak a hatalom és a hűség egy nagyobb erő felé.
Az persze jobban zavart, hogy úgy beszélt a hősködésről, mintha egy olyan titulus lenne, mint a "fel a kezekkel, FBI" kijelentés a legtöbb filmből. Csak itt nem kellett bilétát mutogatni, Niel sem tette. Elég nehezen tudtam eldönteni, hogy emiatt csak tegyek egy nem rossz szándékú megjegyzést vagy csak szemberöhögjem a szavai komolytalansága miatt. Ezt a belépőt még talán gyakorolni kellene, akkor nem lesz annyira vicces. De voltaképpen nekem mindegy is volt, azt csinál amit akar.
- Nem vontam kétségbe a szándékaid. Csak a szavaid furán hangzanak, miközben azt mondod, hős lettem. Ne mondd, csak tedd. Az ellenfeled nem fogja érdekelni a rizsa. - álltam a pillantását, mert semmi rejtegetnivaló szándékom nem volt. Megbántani sem, márpedig úgy fest ezt kicsit zokon vette. Ezt már nem egyszer nyilvánítottam ki, igaz egyszer sem előtte. De az embert a tettei határozták meg elsősorban, mindegy is mit tett. A legtöbb filmben talán hangzatos volt a magasztos beszéd a nagy csata előtt, de a valóság az, hogy amíg a képletes hős a dumával volt elfoglalva, simán lepuffanthatták.
- Védd is a szentélyt, amíg van. Én egy olyan világból jövök, ahol már az se nagyon volt. - vettem én is akkor már komolyabbra a formát. Ha nem szarakodni akart itt a segítséggel, akkor dobtam elé egy lehetőséget, hogy hasznossá tegye magát. Nem miatta, talán kicsit magam miatt is, elvégre hogy oldhatnám ezt meg jobban mint a saját fegyverével. Keltem is fel, ha már megoldást kínált, én aztán nem fogok egy percet sem elvesztegetni. Tökéletesen megfelel ez a "zsurnaliszta". Ha bízott benne, akkor talán nem kezelem annyira fenntartásokkal.
- Ő teljesen a ti oldalatokon áll? - kérdeztem azért vissza, majd megvártam, hogy portált nyisson, én pedig elindultam felé, hogy átlépjek a túloldalra. A popcornt meg majd megeszi az, aki megtalálja. Ahogy Niel is átért, már át is adtam neki a terepet, elvégre ő tudta, kit keresünk. Azért elégedetlenül néztem körbe a helyen. A szemét szinte ki szeretett volna inkább mászni a kukákból, erre ma még nem járt kukásautó annyi szent.
- Pazar az időzítésed. Legközelebb egy ház teteje is megteszi. - nekem aztán az is jó lenne. Vagy valami erkély, lépcső, akármi. De hát sosem lehettünk elég óvatosak.
- Hogy érted azt, hogy aktív programot? Nem szoktam pocsékolni az erőmet.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptyHétf. Aug. 28 2023, 13:04



Kaine&Niel


Zene




Kainet hallgatva csak mélyül bennem a meggyőződés, igaza van és valahol nagyon tudat alatt érteni kezdtem “anyám” aki annak idején a mágia megszállottjává vált.
Tény, hogy amióta én is ráharaptam, habzsolni kezdtem és nem is feltétlenül egészséges módon, sőt ha volt öt másodpercnyi időm és madártávlatból tekintettem rá feltűnt, hogy néha egészen vékony határvonal húzódik hős és gonosz között, mintha csupán egy pillangó szárnyának rezdülésén múlna. Ha majd nagyon alterek leszünk egyszer átnevezem a bandát butterfly effect-re, már senki sincs folyton betépve, 19 felett nem menő.
-Igazad van.
Biccentek végül, mint reakció, kicsit száraz és érdes, de azt hiszem ő sem fog sírva fakadni, hogy nem minden második mondatom baromság.
-Sokak szerint nagyon szar a humorérzékem, lehet annak a számlájára írni, de megintcsak nem tudok ellenkezni, pedig jó lenne. Csinálom, ahelyett, hogy beszélnék. Igazi ellenfelem még nem volt.
Pillantok bele a szemébe, most kezdünk farkasszemet nézni, de már szúrni kezd az enyém ötven másodpercnél, ha annyit egyáltalán hallgatunk és ha Kainen múlik, igen. Elhúzom a szám, hogy az ő világában nem volt szentély, igen nagy gebasz lenne, ha már itt is kilőték volna. Mereven biccentek, tényleg mindent meg fogok tenni a védelme érdekében, némán és duma nélkül. Még akkor se sikítok, ha anyám pofájába kell nyomnom valamit, tartok tőle, hogy sokkal rosszabb dolgok várnak rám, mint a bátyámmal való örihari és majd ugatok, mint egy kehes kutya, hogyan voltam képes kiakadni, valami ennyire gyerekes és jelentéktelen dolgon. És mindezt a férfiak egyenes háttal viselik, rezzenéstelen, ahogy Kainenek is biztosan van egy története ami ennyire megacélozta. Egyelőre ott tartok, hogy utánozom a tartását.
-Igen, ő egy kém, aki ellenséges mozgásokat figyel a New-York-i szentély körül, de sokféle mágust is simer.
Biccentek, ahogy megidézem a portált valami kevésbé szem előtt lévő helyre, mert nem kell, hogy bármilyen rajongó megneszelje mi vagyok, egyelőre jobb, ha Hydra és hasonlóknak nem leszek villogó céltábla.
Ahogy átlépünk, máris keresni kezdtem a magas, karcsú figurát, aki a standoknál téblábol, vagy kávét iszik a közeli helyeken, így kicsit le is maradok a poénról, ami gondolom a rohadó szemetet érinti. Egy kivert macska nyávog fel a közelben, kicsit másképp nézek rájuk Lili óta, megremeg a gyomrom, csak mert macska.
-Ő, oké, legközelebb mondd. Forgalmas hely közepébe nem akarok, bárhol lehetnek fangirlök. De ez most nem pocsékolás, neked segítünk.
Közlöm mindenesetre és na őt nem viszem majd túrázni az Alpokba, csak úgy, mert azt hiszem a friss levegőt is pocsékolásnak venné. Állammal az utca túloldala felé bökök, ahogy egy padon fekete férfi olvassa a mai New York Times-t, hosszú, sötét kabátban.
-Ő az
Húzok arcomba kapucnit és változtatom át varázskönyvem napszemüveggé. Kaine gondolom két lábon követ majd, mindenesetre átvágok a zebrán, éppen zöld, nekünk, és az alak elé lépek.
-Csövi, ráérsz beszélni?
A Zsurnaliszta felpillant, aztán némán az újságosbódé felé biccent én pedig elindulok arra, remélem Kaine még mindig követ. Kinyitom az ajtót oldalt és belépek, ha minden igaz a Zsurnaliszta titkos bázisába lépünk, ami egy zsúfolt, papírokkal, újságcikkekkel kibélelt, borzasztóan rendetlen, aktaszagú iroda. Tágas, sokkal tágasabb, mint amilyennek kintről látszott, van benne asztal, szék és tényleg rengeteg irattartó, vezetékes telefon, távíró, egy kalitkában ironikus módon fehér galambok burukkolnak. A falak minden négyzetcentije gondolattérképekkel van tele, mint egy kriminológiai helyszín, fényképek, színes madzagok, postitek, parafatáblák, gombostűk. Még az is lehet Kaine egy-egy képen ismerős mágusarcokra bukkan.





...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Against the world Wipe-mirror-nate-jacobs
Against the world AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Against the world F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Against the world D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptyVas. Szept. 03 2023, 02:48






Niel
&
Kaine



Niel még soha nem adott nekem igazat, így meglepően fura volt hallani ezt az ő szájából. Mindenesetre megtiszteltem annyival, hogy nem kommentáltam, mindössze csupán bólintottam egyet. Ha érti, érti, ha nem meg így járt. De ahhoz talán hozzászokhatott, hogy az amúgy sem szószátyár fajtámmal nem sok érdemi beszélgetést folytathatott, nem volt akkora ismeretanyagom és annyi közös témám vele, mint Romynak, így be kellett érnie ennyivel.
- Majd lesz, egy mágusnak nincs szabadnap a rendrakásban. - tapasztalatból mondtam, de még mindig hajlamos voltam összehasonlítani a két világot, holott ég és föld volt a kettő és nem igazán volt közös metszete. De ettől függetlenül biztosra vehettem, hogy az egyensúlyt és a világ rendjét még mindig ők igyekeztek őrizni, csak itt a kezükben is tartották az irányítást.
Többet azonban nem szerettem volna a témát boncolgatni, így is az ő lábában járt a bugi, ő akart valami hasznosat csinálni. Én felvetettem az egyetlen lehetőséget, amivel tudtam volna neki egy mentőövet dobni, hogy mivel foglalja el magát. Amiatt nem aggódtam, hogy majd egyből rájuk is bukkanunk, kezdetnek egy lenyomozható jel is megtette. Azért a biztonság érdekében rákérdeztem erre a fickóra. Sosem lehettem elég biztos mindenben. Számomra ennyi magyarázat elég is volt, így nem haboztam belépni a portálba. Noha hozzászoktam már sokféle közlekedési formához, ettől mindig liftezett egyet a gyomrom.
- Legközelebb majd jobban landolsz. Végtére is a kanapén landolni is elég kényelmes megoldás volt. - igen, ez a burkolt elismerés volt, hogy kinéztem belőle, megy ez neki csak jól titkolja. Egyébként is komolyabbnak tűnt mint a legutóbb, már nem végott le látványos hisztiket, mert a lelkébe gyalogoltam valami megjegyzéssel. Ez új volt.
Hagytam, hogy a fickóhoz vezessen, én csak sétáltam utána keresztül a zebrán, át a bódéhoz, bár egyelőre nem tudtam, hogy nekem kell-e majd beszélnem vagy neki. A történteket én ismertem jobban, a fickót pedig ő. De voltaképp köszönés meg bemutatkozás nélkül is ment a tények felvázolása, ha annyira nagy kém biztos kideríti, ki vagyok. Az nem kicsit magára vonta a figyelmem, hogy mennyi minden lapult itt és ettől nekem csak egy rakás káosz benyomásom keltette. De biztos lehettem benne, hogy ő nagyon jól tudta, hogy mi és hol van.
- Te aztán nem adod kicsire. - fejeztem ki röviden és tömören a véleményem. Egy komplett iroda, mindennel, amire csak szüksége lehetett. De nekem is volt ám, méghozzá információra.
- Szükségünk lenne némi nyomra nem evilági mágusokról. Lenne pár kérdésem hozzájuk. Nem is olyan rég még oltári nagy felfordulást csináltak a dimenziókapuval. Tudsz segíteni? - magamhoz képest még egészen kedves is voltam, nem mondhatja senki sem, hogy nem. Ellenben az már inkább zavart, hogy fogalmam sem volt, ezt hogy kémkedi ki. Ilyen figura az én világomban nem volt vagy csak nem tudtam róla. De talán nem az a fajta volt, aki előre látta a jövőt.

I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptyHétf. Szept. 11 2023, 17:00



Kaine&Niel


Zene




Én is tartok tőle, ha az akcióélet egy repedt szemöldökkel kezdődik, szakadt borda vese lesz a végállomás, de hogy lássa mennyire kemény vagyok és még a kád széle sem veheti fel velem a versenyt, kihúzott háttal a szemébe nézek és acélosan bólintok.
Megfordul fejemben, hogy King Kongosan ráverek mellkasomra, de csak majomnak nézne.
Ahogy átlépünk a portálon megcsap a belváros zajos bűze, még hallani az autódudákat és a tömeg nyüzsgését, amikor a Zsurnaliszta felé fordulunk.
Kayne felé féloldalas mosolyt vetek, valami gyenge biccentéssel fűszerezve.
-Direkt volt, hogy párnák közé kerüljek.
Kamuzom, de erről mindketten tudjuk, hogy lódítás, ahogy hunyorgom hozzá, elárulja.
Fürkészem Kaine arcát, amint belépünk a bázisra mit szól a zseni káoszához, miközben a magas férfi becsukja mögöttünk az ajtót és kifürkészhetetlen arccal fordul felénk. Ebben emlékeztet egy illetőre, aki épp megjegyzést tesz a hely…összetettségére. A zsurnaliszta őt nézi, talán tudja kiről van szó, mindenesetre ez nem látszik rajta és hangja is mély, nyugodt bariton.
-Tudok. Számon tartom a város mágusait, ahogy azokról is vezetek listát, akik más világokból jöttek, több csoport is van.
Íróasztalához vonul, valamit kotor az egyik fiókjában és három egész vastag aktát tol Kaine orra alá.
-Fotódokumentáció, ha emlékszel az arcukra, térkép, ha emlékszel a lokációra.
Közli egyszerűen és az egyik rajzszögekkel dúsított tábla elé sétál.
-Tehát három mágus csoport is csinált oltári felfordulást dimenzió kapukkal?
Túrok hajamba idegesen, mert azt hittem van Kaine csoportja, aztán viszlát, de a Zsurnaliszta túl merően bámul rám és ez elég beszédes.
-Az egyik csoport egyetlen személyből áll.
Mered az arcomba, mintha onnan akarná kiolvasni a horoszkópját.






...
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Against the world Wipe-mirror-nate-jacobs
Against the world AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Against the world F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Against the world D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptySzer. Szept. 13 2023, 09:41






Niel
&
Kaine



Niel számomra mindig is egy örök talány volt, talán nem annyira, mint Laze, mert voltak skilljei, amik tök olyanok voltak, min Romyé, de még nem ismertem annyira ki, hogy tudjam, mi az neki, ami különösen zavaró meg mi az, ami nem. Mindenesetre ami engem zavart, azt úgyis megmondtam. Nem tűnt olyannak, aki összerogy pár keresetlen szó miatt. remélem tudta, hogy ezt a maszlagot nem fogom neki elhinni, erről árulkodott, hogy a válasza nyomán felvontam kérdőn a szemöldököm. De nem akartam kommentálni, gondoljon amit csak szeretne. Ki voltam én, hogy mindenféle álcát megkérdőjelezze? Minden ember okkal mondta azt, amit épp mondott. Én is okkal nem kötöttem dolgokat az orrára, bár most épp kivételt készültem tenni azzal, hogy bevonni szerettem volna ebbe a mágus mizériába. Nem volt lelkiismeretfurdalásom, hogy bírná-e a tempót, ő kereste magának a kihívást. Az pedig már az ő felelőssége volt, hogy ebbe bele akarta ártani magát. Igaz, még minden részletet nem tudott, de arra felhívtam nagyjábóla figyelmét, hogy erősek. Igen csak erősek, elvégre ki tudna csak úgy átjárót nyitni egyik világról a másikra?
Érdekes egy helyre hozott. Késztetést éreztem, hogy felfedezzem, biztosan érdekes infok lapulhattak itt. De nem voltam se gyorsolvasó se végtelen memóriával nem rendelkeztem. Mindennek a tulajdonosa pedig nem tudom mit szólt volna hozzá, ha sok cuccába beledézsmálok, így csak pár dolgot emeltem fel vagy néztem meg. Voltak érdekes könyvek, lapok, talán elkeveredett tárgyak is, amelyek fogalmam sem volt mire valók lennének. Egyik sem ragadta annyira meg a figyelmem, mint a szóváltásuk.
- Emlékszem, mindenkit megjegyzek, aki valamiért lényeges lehet. - ezzel talán sok titkot nem árultam el, elvégre nem egyedül birtokoltam ilyen képességet. Az arc és névmemóriám szerencsére jó volt noha fogalmam sem volt arról, ezeket hogy hívták. Rá is böktem, melyik csapatra emlékeztem. Azért megnéztem a felszúrt másik két képet is, a zsurnalisztára néztem, majd Nielre. Nem tudom mit morzéztak éppen le, de szándékomban állt megtörni a csöndet.
- Ez a srác hasonlít rád, Niel. - böktem rá a képre, majd csak hátrébb léptem. Inkább elvettem a képekhez tartozó dokumentumot és böngészni kezdtem. Mitől lehetnek azoka mágusok annyira különlegesek, hogy tudtak kaput nyitni? Vajon máskor is tudnának?
- Bolygatták meg utána még az átjárást? Egyszer az én világomban sikerült nyitniuk és nem hiszem, hogy az ott élőket jó ötlet lenne ide átengedni bajt keverni. - ha a zsurnaliszta infót osztot meg velem, az volt a legkevesebb, hogy én is viszonoztam azt. Mindazt talán nem tudhatta, hogy honnét jöttek.
- Nem ártana megvárni, hogy nyitnak még egyet, az veszélyes lenne. Ez a világ nem áll készen arra borzalomra odaát. - persze a többit inkább rájuk bíztam, én összecsuktam az aktákat. A legutóbbi infó róluk nem a legfrissebb volt, de kiszúrtam, hogy merre fordulnak meg a leggyakrabban. Ez a helyzet megfigyelést kívánt, Nielnek sem ártott volna feltérképezni az erőkülönbségeket. Ha pedig a zsurnaliszta eddig nem tartotta fontosnak, hogy lépjenek bármit a mágusok, akkor nem látta fenyegetésnek őket. De végső soron még mindig az én problémámnak láttam az ő jelenlétüket. Egyre kevésbé éreztem azt, hogy bármi közöm is legyen ahhoz a világhoz. Én már váltotam, itt maradnék.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : Against the world 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : Against the world Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : Against the world Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world EmptySzer. Szept. 20 2023, 19:35



Kaine&Niel


Zene





Csak vigyorgom gyenge, párnás hazugságomon, igazából nem lényeg, borítékolható, hogy megfejti, bénáztam, kész, lépjünk is tovább, nevezetesen ugorjunk teret, át a nyílt utcára, úgynevezett Zsurnaliszta őrszemünkhöz.
Mindig rohadt érdekesnek tartottam ezt a dohos, belső környezetet, de sosem hozta úgy semmi, hogy alaposabban is az akták mélyére nézzek. Biztosan volt logika a káoszában, az össze-vissza hálók fonalának mentén, gondolattérképek mélyén, az elhajigált post itek alatt, egyfajta rendszer, amit látott és értett.
A zsurnaliszta komolyan biccent, amikor Kaine Parker készségesen válaszol, már ha lehet nála lelkesedésnek nevezni, amikor valamire nem odamorog, hanem szinte összetett mondatokat használ. Wooow.
Közelebb húzódom hozzájuk, mert fickónk éppen olyan aktát húz elő, amiben fényképek vannak és csoportokra bontva kezdi kipakolni őket.
Összecsengnek a szó végek és majdnem rím lesz belőle esküszöm, mert konkrétan kipakolnak engem is.
Annyi, hogy a másom hosszabb és göndörebb hajú, gondosan karbantartott borostával, az enyém meg vagy megtalálható az arcomon, vagy borotva áldozata lett.
-Aha, ez konkrétan én lennék? Mármint, így nem néztem ki soha, de mintha… Oké…
Röhögöm el magam, csak semmi stressz, bár ahogy idegesen beletúrok  hajamba és annyi levegőt fújok ki, hogy szeretném elveszíteni az eszméletem-van rá esély, mintha ideges lennék.
A zsurnaliszta fürkész pillantást vet rám, aztán mereven biccent, mintha ezzel kurvára meg tudná magyarázni a multiverzum létezését-és eszembe jut Bishop levele is. A megoldást már én mondom Kainenek, igaz az ideges hehegés kissé eszelőssé sikeredik a végén.
-Ez az egyik gonosz variánsom lesz egy másik világból…
-Utána már nem, de megpróbáltak újra kaput nyitni, időről időre meg szokták próbálni, eddig sikertelenül. Talán érdemes lenne megakadályozni egy következő ilyen akciót, mert közelebb kerülhetnek a megoldáshoz, főleg, ha ő is velük van.

Bök az én alteregómra.
-Nemrég csatlakozott, de nem ő hozta át saját magát, küldték. Eddig még nem okoztak problémát, de összefogva vele talán majd már felhívják a Legfőbb mágus figyelmét is, illetve ahogy mondod, annak a világnak semmi keresnivalója itt.  Statisztikát a lokációról és időpontokról, ami alapján tudtok beszélni velük?
Néz ránk, felváltva egyáltalán mit szeretnénk a társasággal. Na igen, a Zsurnaliszta inkább csak infókat gyűjt, de effektíven nem tartozik semmilyen csoportba, illetve kötelezte el magát oldalak és ideák mellett. Finoman céloz rá ugyan, hogy legyen már ez a mi feladatunk, de inkább csak javaslatokat tesz, semmint utasítana, vagy bárminemű érzelmet produkálna.







...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Against the world Empty
TémanyitásTárgy: Re: Against the world   Against the world Empty

Vissza az elejére Go down
 
Against the world
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» a whole new world
» In the world of girls
» in a CHARM3D world
» World of Witchers
» Save the World, Swedish House Mafia; 2011

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: