Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyKedd Aug. 22 2023, 14:43






Laze
&
Kaine



Az élet borzalmas részét láttam majd’ egész életemben. Nem volt más, nem volt jó példa előttem. Azt játszottam, hogy engem nem törtek meg akkor és ott, pedig pontosan ez történt. Apró darabokra törtek, és hagyták, hogy ezeket a darabokat elfújja a szél. De egyetlen dolgot nem tudtak elvenni, sem megtörni. Ez pedig a puszta lényem volt. Sokáig hittem, hogy az identitásom erős maradt, és szárnyalhatott a magasban. Ma már tudtam, hogy ez nem így volt. Ott sérültem, ahol nem számítottam rá, mert valakiknek számított is egy kicsit, amit teszek, ez pedig akkora fájdalommal járt, melyben már nem volt kiáltás, vagy kétségbeesett sikoly csak a némaság. Csak néma hallgatagság, mely mindig körülölelt. Most is inkább bújtam el a néma sötétben, minthogy beszéljek. Nem tehettem. Annyi titkom volt még, megannyi eltemetett emlék, és egyetlen biztos pont a bizonytalanságban, mely most távolodott el örökre. Senki nem tudhatott róla immár Romyn kívül, senki nem sejthette. Akik ismertek, nem találtak meg és azt gondoltam, soha nem is fognak most már. Én egy másik helyen voltam, egy új, szebb és élhetőbb világban.
Sosem történt meg, és egy idő után ebbéli vágyaim elhomályosultak, majd végleg eltűntek. Ha olyan, akit ismertem, többé nem jön majd vissza.
Ezt akartam csak. Nem létezni kétségek között.
A levegő mégis fullasztó volt, a város zaja pedig eltompult, ahogy a filmbe révedés hatott. Ahogy éreztem a tompaságot. Nem akartam mást, csak létezni és töltődni, a film tompa zaja viszont lassan el is érte ezt. Már nem tartottak vissza a béklyóim, egy ponton hirtelen felszabadító érzés volt beszélni bármiről. Tényleg bármiről. De nem tehettem ezt mindenkivel, mert fogalmam sem volt, hogy is reagálna. Pedig egyikünknek sem voltak egyszerű történetei. Mégis azzal a tudattal létezni mindig, hogy a gondolataim vajon az enyémek-e, időnként felőrölt.
Csendes magányomból most egyszerre vágytam kitörni és benne ragadni. Úgy gondoltam így késő éjjel, amikor aludni sem tudok mert csak az jár a fejemben, hogy a Peterrel való találkozásom után az egész lényem egy érzelmi hullámvasúttá változott, egyszerre tudtam volna felengedni, szórakoztam valamin, majd aztán robbantam mint egy bomba. Mint a legutóbb is, amikor Laze megint elvetette a sulykot. Sosem tudja hol lehet megállni. De ez így nem mehetett tovább, valamit kezdenem kellett magammal.
Ő szakította meg a tompulásom ilyesfajta formáját, és hittem, hogy beszólás lesz a jutalmam. Egyszerre akartam beszélgetni vele és azt is, hogy ne legyen itt. Hogy bár meggondolva magát forduljon sarkon engem itt hagyva, ahol legalább nyugtom lett volna. Most viszont összezavart, és magam sem tudtam, mit csináltam itt, csak meredtem rá, ahogy talán azt sem fogtam fel, hogy mit kérdezett, ha kérdezett egyáltalán. Pedig semmiféle tudatmódosítóval nem éltem, egyszerűen csak el akartam aludni.
- Hangos a film? - kérdeztem is szimplán reflexből, mintha a miértjét akarnám tudni az ittlétének. Magától biztos nem jönne ki beszélgetni csah úgy.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 23:21

I need some change
Kaine & Laze
Elvoltam én a saját dolgaimmal, olyannyira, hogy megfeledkeztem arról milyen keveset beszélgetek Kaine szobatársunkkal. Vele kapcsolatban nincs nekem semmi bajom, csak kerülöm és csak akkor zavarom a levegőjét, ha már nagyon hiányzik. Ez ritkán fordul elő. Amióta elég keményen felléptem az ellen, hogy ne csináljon semmi hülyeséget – nem tetszett neki az indás megoldásom, azóta fúj rám, mintha mérgezett növényárus volnék, pedig nem vagyok az. Mindenesetre egy darabig próbáltam elengedni a gyilkos pillantásait magam mellett, inkább a magam dolgával foglalkoztam, volt éppen elég. Készülni a gólyabálra, megtanulni jól előadni a szövegem és haladni a tananyaggal is. Nem beszélve arról, hogy az egyik gyakorlati órát oktató tanársegéd megbolondult valamitől és nem hajlandó hinni nekem – jól is teszi mondjuk, de az más téma, hogy min használom a képességeim, ő arról elvileg nem tud.
Egyértelmű, hogy ahogy itthon fellendítem az életet a jelenlétemmel és pörgésemmel, úgy az egyetem sem szabadul meg tőlem és az ötleteimtől. Most is, ami növényt gyökereztettem meg percek alatt és ültettem el a mai nap kaspókba sikeresen jutott belőlük a szobámon kívülre is. Már három kaspót teli anyósnyelvvel cipeltem ki a szobámból, oxigéntermelőnek tökéletes lesz, dísznek lehet elmegy, de csak útban lesz, hogyha nem maradok a szobámon belül. De ott már elég nagy a dzsumbuj a növényeimtől, a jófajta oxigént meg nem csak magammal akarom megosztani, hanem velük is, néha kell egy kis frissesség.
Mielőtt elátkoztak volna a földszagért, amit az ültetéssel okoztam – finom földet hoztam be amíg nem voltak itthon és az íróasztalomon művészkedtem félre téve a kütyüjeimet még mielőtt Romy idegösszeomlást kapna amiért föld került a Floro nevű laptopomba. A konyhát nem akartam feldúlni, ott nagyobb lenne a káosz, de idebent a szobámban én vagyok érte a felelős, ha ki kell takarítani, seperni, akkor sokkal lelkiismeretesebben csinálom, mintha a konyhát kellene. Annak érdekében, hogy el se átkozzanak olyan időpontot választottam amikor csak Arrow nyűszít, hogy istenem Laze hülye vagy, mit csinálsz, miért nem engedsz közel a földhöz, ásni akarok és hasonlók. Sajnos a kutya is látta, hogy földet cipelek be a szobámba, de még ki tudtam időben zárni a szobából. Bár amilyen cseles volt kétszer kinyitotta az ajtókilincset, mire megelégeltem a dolgot és bezártam magam ide amíg a növényültetéssel foglalkoztam. Volt nekem itt mindenféle kerti felszerelésem, puszta kézzel most nagyon mocskos munka lett volna, így is az volt, de tűrhetőbb.
Szóval miután minden növényemből lett legalább újabb három kaspóval és már rend is volt a szobámban, hát szépen elkezdtem ki vinni a növényekből a szobából, ugye először az anyósnyelveket, aztán a zöldikékből is elhelyeztem ennyit a kinti bútorokon. Holnap lehet elmegyek és veszek nekik növény állványt, azon szépen elfér a sárkányfa is, meg talán szépen fog mutatni a könnyezőpálma mellett ez a polc megpakolva. Hozzám már nem fér be, de kint úgy gondoltam lesz helye, Arrow meg remélhetőleg nem veri le őket vagy rágja meg a levelüket. Mindegy, ez kiderül akkor, ha megtette már és megkaptam érte a napi lebaszást amiért nem figyeltem a kutya jelenlétére a lakásban.
Ha már a jelenlétnél tartunk, valamikor későn bújtam ki újra az akcióm után a szobámból, megéheztem. Először próbáltam csendben kiosonni, nehogy megzavarjak valamit, de aztán csak észrevettem, hogy amíg én odabent voltam idekint visszatért az élet Kaine személyében. Remélhetőleg nem az ablakon keresztül jött be megint, amit a levegőztetés miatt hagytam nyitva és ugrott egyből a tévé elé. Nem zavar, nézze nyugodtan, addig se tombol nagyon, ez pedig csak jót jelent egy darabig.
- Itthon vagy? Azt hittem tovább leszel ma távol. – ezzel kezdtem, de nyilván nem állt szándékában meghallani ezt, ezért se firtattam sokáig a dolgot, hanem haladtam tovább.
Már épp elértem volna a hűtőhöz, amikor megszólalt és azt hitte azért jöttem ki, mert zavart a tévé zaja. Először odapillantok, hogy mit is néz és csak azután válaszolok a kérdésére, lehetőleg nem túl flegmán.
- Ne aggódj, nem emiatt jöttem ki. Van fülesem, ha zavarna. Csak éhes vagyok. Maradt még a tacoból vagy már mind elfogyott? – valakinek köszönhetően, de ezt nem tetem hozzá. Nem mintha zavart volna, hogyha nem tacot eszek, csak érdekelt mi a helyzet kaja ügyileg. Legalábbis először úgy tettem, mint akit ez érdekelne, de aztán felsóhajtottam és miután konstatáltam, hogy a hűtőben van minden, csak taco nincs kivettem a görög saláta maradékot és afelett ültem a konyha pultnál, félig azon rágódva, – nem csak a salátán – hogy Kainetől ide érzem a szikrázó energiát.
- Te ettél már? – kérdezem meg végül, sejtem, hogy nem salátával akarja tömni magát, de van más lehetőség is hála valaki főzési tudományának. Most nem az enyémről beszélek, ami csak az alapokat ismeri.



Ciaran
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 23:50






Laze
&
Kaine



A gondolatokban szerettem elmerengeni, olyankor letisztultak voltak, logikusak, kielemezhetőek. Könnyedén konstatáltam, hogy milyen lépést tettem helyesen, mit szúrtam el, mit kellene legközelebb korrigálni és közel semleges mérlegeléssel nem is volt olyan rémes mindezt összesíteni. De az érzésekkel csak a baj volt. Még tisztán emlékeztem azokra az időkre, amikor csak a düh és a harag motivált. Erőt adott, éltetett, hajtott. Nem gondoltam semmibe sem bele, csak cselekedtem habozás nélkül. Azóta rengeteg mindent megtapasztaltam, azt is többek között, hogy a palettának sokkal nagyobb mérete van mint azt hittem még számomra is. Megtapasztaltam milyen az, amikor tényleg igazán jól érzem magam, amikor felszabadult vagyok, amikor elhiszem, hogy olyan ember lehetek, aki egy önálló entitás és a saját gondolatai motiválják. Sosem gondoltam volna azt, hogy mennyire jó érzés, amikor bíznak bennem. Aztán egy pillanat alatt éreztem úgy, hogy a legféltettebb titkok kitudódásával már nem fognak rám úgy tekinteni, mint eddig. Korábban ez cseppet sem zavart, most pedig annál inkább. Ez pedig olyan érzelmi hullámvasúton indított el főleg azóta, hogy Romy meggyőzött kelleni fog a kikapcsolódás, amit féltem talán nehezen tudnék kordában tartani. Egyáltalán én irányítom ezt vagy fordítva?
Laze érkezése igazából talán megváltás volt ezen gondolatok közül kihúzni, hisz a tévé nézése sem igazán adott nekem nyugtot. Nagyjából semmi más sem, ami eddig működőképes opció volt. Valahol belül ezért hálás is voltam, de a legutóbbi vitánk után nem éreztem úgy, hogy kölcsönösen kedvelne. Vacilláltam a kérdése hallatán. Nem tudtam egészen hová tenni, hogy mire is gondol és nála ezt tényleg nem lehetett kigondolni, olyan volt mint egy hirtelen bal horog. Míg eleinte csak szimplán idiótának nézett egyes szituációkban, később úgy éreztem ez átment nettó lekezelésbe és noha sokszor sokáig csak elengedtem a fülem mellett a megjegyzéseit, néha nekem is sok volt mindaz, amit mond.
- Nem volt semmi dolgom. Most pedig csak a szobámban alszik a kölyök. - nem akartam, hogy minden nap a kanapét meressze, noha új szoba nem igazán akadt. Egyelőre nem akartam Laze orrára kötni, hogy nem tudok aludni.
- Nem tudom. Nézd meg. - egy falatot sem ettem semmilyen vacsiból, egy kissé úgy éreztem, hogy a gyomrom összeszűkült, talán tényleg meg kellene próbálnom egy kicsit felengedni.
- Nem és nem is voltam ma igazán éhes. Te is csak társaságban tudsz enni mint Arrow? - mintha a kutyát is hallottam volna, legalábbis nem nagyon láttam mostanában erre ólálkodni. De persze csak emlegetnem kellett, mert mindjárt jött kunyerálni. Most a hűtő volt az isten.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyPént. Aug. 25 2023, 01:11

I need some change
Kaine & Laze
Mély levegőt vettem – most, hogy volt elég oxigénpótló növény – és kifújtam. Nem kezdtem elveszíteni a türelmem és nem is nagyon kívánkozott ki belőlem a Poison Ian részem vagy inkább Pussycat, hogy elkezdjek beletörődni a kávés pohár elírásokba, amivel megajándékoznak mostanában. Sosem lesz olyan, hogy végre azt mondhassam „Jól írták le a nevem!”. Inkább el is hessegetem ezt a gondolatot. Egy egész pillanatig pedig el is feledkezem arról, hogy nem a másfél hónappal ezelőtti dolgok uralkodnak a lakásunkban, hanem sokkal nagyobb a nézeteltérés köztem és Kaine között. Azt inkább nem is említem, hogy a pókállomány egyre több lesz a lakásban és kezdem kisebbségben érezni magam. Nem amúgy, csak tréfálok. Valószínűleg én is hasonlóképp tennék, ha egy pókhaverom ide keveredne egy másik világból, ami csak részben hasonlít a mostanira.
- Beszerelhetünk egy függőágyat a szobádba, ha gondolod. Hely lenne hozzá. – javaslom, akkor tényleg úgy nézne ki az a szoba, mint a pókhatalom fellegvára, akarom mondani függőágy társasága vagy bármi ilyesmi, ami a pókháló keltető részének felelne meg. Biztos van ilyen rész a pókhálón, ahol a kis pókok alszanak nem? Nem vagyok pókszakértő, gondolom ez látszik is.
- Áh oké, már azt hittem kifosztottad a tartalmát. – nevetek és bele se gondolok még, hogy ő ezt talán nem is fogja olyan viccesnek tartani. Még több mínusz pont nekem azon a listán, amin azt vezeti mennyire „jó barát” vagyok.
- Nincs ilyen problémám, akkor nem tudok enni, ha kinézik a kaját a számból. Ezért mondom, hogyha éhes vagy ne kérettesd magad, a film megvár, van pause gomb. – ezt csak azért mondom, mert már megesett, hogy nem az evésre koncentráltam, hanem azt figyeltem néznek-e ahogy eszem. Borzasztó tudom. De ilyenkor általában bénázni szoktam és az ételből a padlóra is kerül, most ezt a kutya miatt akarom elkerülni, aki biza itt ólálkodik a környékemen.
- Nem emlékszel Romy hová tette Arrow kajáját? Tudom, hogy mondta és azt is mikor adhatunk neki belőle, de nem maradt meg. – túl sok minden körül pörgött az agyam, minthogy megjegyezzek egy egyszerű képletet Arrowhoz. Legtöbbször úgyis a növényeimmel foglalkozom, a kutyával pedig csak akkor, ha senki sem látja és akkor is olyasmire tanítom, amiről tudom, hogy nem felejti el egykönnyen.
- Magadhoz képest elég nyomottnak tűnsz. Valami baj van? – nem mintha közöm volna hozzá persze, ha éppen haldoklik lelke rajta, csak ne itt tegye a kanapén, a lányok még a végén azt hiszik én csináltam vele valamit és megmérgeztem a növényeimmel őt.





Ciaran
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyVas. Aug. 27 2023, 12:58






Laze
&
Kaine



Ahhoz képest, hogy soha nem voltunk annyira jóban, mindig kapott az alkalmon, hogy elrángasson mindenféle boltba, hogy aztán nevelő célzattal kiokosítson arról, mi hogy működik és mit kellene vennem. Egyfelől nem lett volna rossz az elképzelés, ha nem tolta volna mindezt full lekezelő módon, mintha az űrből pottyantam volna ide. Az én világomban is voltak üzletek, voltak szokások, igaz korlátozottan és kisebb választékkal, de voltak. A különbségeket pedig idővel elfogadtam és megtanultam helyén kezelni. De a legutóbb is sikerült felhúzzon a kocsiban, amikor megint idétlen zenéket kezdett el bölböltetni, közben pedig magyarázta, melyik gomb mire való a rádióboxon. Mintha nem mondta volna vagy ezerszer, hiába volt a féltett drágasága az a kocsi. Ehhez képest meglepett a megjegyzése a függőágyról, bár Miles tényleg nem ártott senkinek sem, egyszerűen csak zavarodott kamasz volt, aki hirtelen távol került az otthonától.
- Függőágyat? Nekem vagy neki? Vagy majd sorsot húzunk? - mint ahogy most is azért voltam idekint, mert úgy voltam vele, ha már az elmúlt időszakban nem sokat használtam azt az ágyat, legyen kihasználva. Kicsit talán hosszasan is tűnődtem el Laze meglátásán, mert a viccelődésére nem is reagáltam semmit, csak utólag kapcsoltam, amikor már kacarászott magában. Azt már megszoktam, hogy ő bármit képes volt viccesnek találni, én pedig finoman szólva is a tökéletes ellentéte voltam, de már az is megfordult a fejemben, hogy esetleg azért ilyen szórakozott, mert így próbálja leplezni a családja körüli furcsaságok halmazát.
- De nem vagyok éhes. - ismételtem meg magam, azzal tisztában voltam, hogy akadtak fura szokásai, de általában én nem is szoktam bámulni, ahogy eszik. Arrow lelkesedését kezdtem inkább figyelni, aki lassan mindent megtett egy kis piti címszó alatt. Laze már tudta, hogy azért akármi nem jár neki. Néha meg olyan lelkes volt körülötte az a kutya, mintha az ilyen cinkos bűnözésre is rá lehetett volna venni.
Hmm.. cinkos bűnözés.
- Este már amúgy sem kell neki semmit adni, mert hozzászokik. Mint ahogy tette ezt a cipőimmel. - pillantottam elég jelentőségteljesen a srácra végül, közben pedig egészen felé fordultam, ha már beszélgettünk. Szóval nem zavarta az, hogy néztem a filmet. A kérdése viszont meglepett, ennyire látszott, hogy valamerre nagyon másfelé jár az eszem? Pedig vele nem igazán szoktam dolgokat megosztani. A legutóbb pedig amikor elszállt az agyam, akkor ő is próbált úgy ahogy megfékezni. Bár ne kellett volna.
- Mindenki lehet rossz passzban, nem?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyPént. Szept. 01 2023, 23:37

I need some change
Kaine & Laze
A kérdésére először elgondolkodó arcot vágok, mintha tényleg gondolkodnom kellene azon, hogy megfelelő választ adjak neki. Sorshúzás? Most a Renata Sorrah-féle Math Lady / Confused Lady mémet kell elképzelni az arcomhoz, esküszöm azt próbáltam leutánozni Kaine kedvéért, meg a hatásért persze, hogy lássa milyen erősen gondolkodom a nagy semmin.
- Valójában neked gondoltam, a gyerek képességeit még annyira sem ismerem, mint a tiédet szóval te eddig ügyesebb vagy és nem tűnsz olyannak, aki kiesne a függőágyból. – nem Miles tehetségét vontam kérdőre csak tényleg nem tudtam eldönteni, hogy kifordul a függőágyból vagy sem álmában az új hely, légkör miatt, de Kaine… ő akár kifordulhat a függőágyból és le is eshet a padlóra valószínűleg akkor is pókhálóba kapaszkodna meg valamilyen trükkel! A csontkarmok vagy mi az isten szép szerelme van neki, már bármit el tudok képzelni hozzá, azt is, ami nincs.
- Nem tudom mennyire szeretnél a pókhálódon aludni. – tettem hozzá gyorsan ezt is, lerombolva azt a kis dicséretet, amit az imént mondtam rá. Még mindig nem békültem ki azzal, hogy bántani akarta azt a fiút és még a lányokat is! Felőlem meghalhat bárki, de a lakótársaink!!! Azok a lakótársaink! Jól van, nem vagyok ennyire szívtelen, csak azt hittem tiszteli a lányokat annyira, hogy ne bántsa őket, aztán ne is beszéljünk arról, hogy egy egész póksereglettel jelent meg utána és… így nem tudom eldönteni, hogy hol vagyok, az én világomban vagy egy másikba csöppentem bele úgy, nem is tudok róla. Szóval szűrős minden. Amikor meg segíteni akarok neki – lehet kicsit kevésre tartom őt, mert nem ismerem, nem tudom milyen világból jött és ott mi az, ami létezik a miénkből, mondjuk nem kérdeztem, nem is lelkiztem sokat vele, megvolt rá az okom – akkor veszekedés lesz a vége. Jól van, lehet én vagyok az akaratos és a szép elképzeléseimet rá akarom erőltetni szerencsétlenre is, de amíg tényleg normális ruhát választ addig a lányok se dobnak ki minket a lakásból. Mondjuk még itt vagyunk szóval, ha valamit rosszul csináltunk volna Kaine stílusának kiválasztásakor és Gwenénél, akkor már hát nem itt lennénk.
Mindenesetre én megpróbálok nyugodtan enni, rákérdezni azért még egyszer, hogy bizti-bizti nem éhes, mert ha igen és itt hazudozik róla akkor szúrós szemekkel fogok nézni rá. Jó, nem mintha nem azt teszem egy ideje, de akkor is.
- Oké, akkor odahívnád magadhoz addig amíg befejezem? Most nem akarok kutyaszőrt a salátámba. – cipőire már nem kommentáltam semmit sem. Csak annyit tudtam volna mondani, hogy igen sajnálatos, de legalább lett egy új pár cipője, amivel megjelenhet. Akárhol pont nem, de legalább kényelmes és elkezdte használni. Igaz kellett hozzá Arrow közreműködése is a dologhoz, de megérte.
Villázok egy keveset a salátából és újra rá nézek azzal a „gyanús vagy te nekem” nézésemmel.
- Te nem szoktál rossz passzban lenni. Legalábbis nem mostanában voltál rossz passzban amióta én ismerlek téged. – bár ez egy hangyányit túlzás volt, mert nem ismertem eléggé, hogy ilyen kijelentéseket mondhassak, mint említettem nem lelkizünk és ő sem az a szószátyár fajta.
- Van bármi, amit a lányokkal nem tudsz megbeszélni? – kíváncsiskodom. Ha magától nem mondja el, hát meg kell interjúvolni, hogy mi a baja, már rájöttem, hogy harapófogóval kell kihúzni belőle az információt, most még van türelmem is hozzá.





Ciaran
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptySzomb. Szept. 02 2023, 23:31






Laze
&
Kaine



Hirtelen elsőre fel sem fogtam, hogy rám gondolt, aztán persze leesett, hogy az én képességeimben voltaképpen jobban bízott, mint az övéiben. Hogy tessék? Laze azt méltóztatta mondani, hogy nem is szar, amit csinálok? Ezt egyszer leíratom vele és bekereteztetem, hogy a falra tehessem és minden nap szembesíthessem vele. Tényleg nehezen hittem a fülemnek és eléggé látványosan kiült a meglepettség az arcomra.
- Azért ne becsüld alá, szerintem szépen fejlődik. - kellett egy ponton, hogy a kölyök védelmére keljek, hiszen mégis csak egy kölyök volt még. Nem vártam volna el, hogy úgy bánjon az erejével mint én, aki rutinos volt már egy pár éve benne. Aztán lehet amúgy Laze is másképp gondolta, nem akartam most békétlenséget. Épp elégszer vesztünk össze az elmúlt napokban, hogy elég legyen. Laze mindig is egy megfoghatatlan figura volt számomra, aki még komoly helyzetekből is képes volt viccet csinálni.
- Azért vagyok kint a kanapén. - igaz a lábam nem egészen fért rá kinyújtva, de mit számított, ha lehetett rajta hason fekve egészen kényelmesen is aludni. Engem aztán nem is zavart, aludtam már sokkal nyakatekertebb helyeken. Csak így éreztem fairnek a kölyökkel szemben. Lazet figyelve észrevettem, hogy furán méregetett. A legutóbbi komoly összerúgásos incidens előtt már éreztem rajta, hogy neheztel rám és ez azóta sem szűnt. Akkor ott elvesztettem a fejem, de már milliószor megbántam azt is, hogy bármelyikükre rátámadtam. Az persze nem volt egy bocsánatos kifogás, hogy nem voltam az eszemnél. Az azt következő napokban valóban megfordult a fejemben, hogy inkább lelépjek és távol tarthassam őket még egy hasonló incidenstől, de minden mástól jobban féltettem mindegyiküket, mint hogy valóban megtehessem. Ez az érzés egyszerre bosszantott és érdekelt, de mindenképp hátránynak éreztem, felhasználható ténynek ellenem. Voltak nekem is ellenségeim, noha egyik sem bukkant még fel, de ezt nem gondoltam volna, hogy így is marad.
Végül ő befejezte a szuggerálásom és inkább kaja nélkül nézett. Egészen felültem már mostanra és elég volt Arroe felé lógatnom a kezem, hogy kíváncsiságból ide jöjjön és megszaglássza, mintha én is kaját dugdostam volna. Helyette csak közelebb húztam magamhoz és végigsimítottam a hátán. Ez annyira tetszett neki, hogy szóvá is tette a maga hangos módján és további simogatást kezdett el kikunyerálni, ahogy a nedves orrát a tenyerem alá dugászolta. Csak tudtam volna mi ez a nagy lelkesedés felém.
- Ilyenkor mi baja van? - nem mintha nem lett volna egyértelmű, de inkább jobbnak láttam megkérdezni. Laze is sokat foglalkozott a kutyával, amikor épp nem Romy körül legyeskedett vagy próbált tőlem bármit kunyerálni eddig, mindhiába.
- Ja, nem. - a megjegyzésére nem tudtam miképp reagáljak, annyira hirtelen ért a megállapítás. Azt nem mondhatnám, hogy nincs alapja, mert most is nehezen tudtam lepihentetni az elmém, de hé ez nem ér, hogy ennyire szembetűnő. Hirtelen úgy éreztem, hogy valamit most nagyon rosszul csinálok, ha így magamra vonom a figyelmet, de már ahhoz késő volt, hogy kapásból tagadást vágjak rá.
- Nem igazán. - már értettem ezt persze a témára, terelő válasznak pedig bőven több volt, mint tökéletes. Addig is volt egy kis időm végiggondolni, hogy mit akarjak megosztani vele. Elvégre ő volt az, akiben eddig a legkevésbé bíztam, eddig talán okkal. Nem voltunk mi olyan nagy szinkronban.
- Csak mostanában vannak kilengéseim. Fogalmam sincs miért. De nem fárasztalak vele, te mindent könnyen kezelsz.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyVas. Szept. 03 2023, 00:35

I need some change
Kaine & Laze
Ha nem lennék a megsértett szerepében, mint amilyenben Csülök Odó is volt, amikor Gandalf megjelent a szerekével és a gyerekek ugrándozva tűzijátékot akartak látni tőle, akkor most én is hagynám a színjátékot, mellettem nincs senki Csülökné szerű feleség alak, aki emlékeztetne, hogy ne röhögjek, mert eredetileg haragudnom kellene amiért valaki kitessékelt engem. Ijesztő, hogy hasonló történt velem is, mint Csülök urasággal, amikor túl sok volt már Gandalfnak. Na mindegy, azt a sérelmemet már régen elengedtem, azóta átéltem egyet s, mást Kaine mellett szerencsémre vagy szerencsétlenségemre döntse el mindenki maga.
- Te vagy vele naphosszat nem én, én csak azt látom, hogy segítség kell neki. Előtörtek már belőled a pókapai ösztönök? – viccnek szánom, nem kell válaszolnia, látom, hogy már most a szárnyai alá veszi a srácot és védi őt.
Azt már nem teszem hozzá, hogy szenved is érte eleget. Hát látszik! Ez az ágy minden idekint csak nem az ő mérete, lehet kezdeményeznem kell, hogy vegyünk kintre egy nagyobb kanapét, hátha jobban elfér rajta Kaine is, ha már idekint alszik. Csak kellene egy nyomos ok. Még ki kell találnom azt a nyomos okot. Ezért is esek gondolkodóba.
Logikus mondjuk, hogy azért van kint a kanapén, mert a pókháló nem alvásra alkalmas. Elég elképzelni, hogy Kaine egy bazi nagy hálón lóg és a szívbajt hozza a lányokra, meg lehet, hogy rám is, de az más kérdés, még nem láttam úgy, azt hiszem, vagy ha igen, akkor olyan könnyedén elfelejtettem, mint a sicc.
Ezért most nem akaszkodom rá, nem teszek megjegyzéseket, inkább befejezem a salátát, de előtte megkérem, hogy a kutyát csalja már oda magához, ha itt van, nem akarok kísértésbe esni és megsajnálni szegény Arrowot egy kis adag kajával. Így Romy se fog kinyírni amiért ilyenkor kezd el a kutya csaholni, hogy ő biza éhes enni kell és Kaine se látja, hogy milyen jó pajtik vagyunk a kutyával. Hát nem ésszel gondolkodom én? Háh! Dehogy…
Nem nagyon látom, hogy minek örül így a kutya, de az ugatását már hallom tisztán én is. Erre most nem tudom mit válaszoljak Kainenek. Tisztára dilemmába estem. Hogyha bebizonyítom, hogy tudom mit akar a kutya akkor gyanús leszek, ha meg azt mondom, hogy nem tudom még hülyébbnek fog nézni.
- Törődj vele, most arra vágyik. – válaszolom meg végül, nem fejtve ki, hogy a törődést mire kell értenie, már látom, hogy magától is rájött erre.
- Valahogy sejtettem. – hogy nem előttem fog mosott rongy lenni, de most jobban figyelek erre. Foglalkoztam a növényeimmel, persze, hogy jobban kellett figyelnem rájuk, így most már másra is sikerülni fog. Legalábbis ezt hiszem és szeretném is, hogy így legyen csak…
- Kivételesen most nem foglalkozom mással, szóval magyarázd el nekem mit értesz kilengések alatt. – felállok az asztaltól, összeszedem az evőeszközöket és elmosom őket, majd azután térek vissza Kainehez, ez hosszú lesz úgy érzem, még a széket is megfogtam és a kanapé közelébe hoztam mintha valami pszicholmókus volnék éppen. Pedig nem.
- Az nem kifejezés, hogy könnyen kezelek mindent, egyszerűen csak idebent dől el minden, itt vagyok kétségbeesett – mutatok a fejemre, remélem érti, hogy a gondolataimra akarok ezzel utalni – nem odakint. – ennél a pontnál pedig onnan kifele, a külvilág fele mutattam az ujjammal.
- Mindenki harcol valamivel Kaine, még én is, csak nem minden látszik. Én is emésztem magam. Egy csomó minden miatt, de nem hagyom, hogy ez sokáig lelombozzon engem és a környezetemet. Gondolj bele milyen fullasztó lenne itt a levegő, hogyha a növényeim átvennék az én rossz hangulatomat. Rémes. – nyílok egy kicsit meg neki, remélve, hogy így neki is könnyebb lesz. Azt nem mondhatja senki sem, hogy én nem tettem meg az első normálisnak nevezhető lépést felé.


Ciaran
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyVas. Szept. 03 2023, 02:01






Laze
&
Kaine



Nem tudtam előre, hogy miféle választ várhatok pont Lazetől, magyarázkodni kezd, hogy rosszul gondolom, esetleg csak elüti valami tök random viccel mint szokta, legrosszabb esetben pedig tol egy pókerarcot és lapot. De arra nem számította, hogy előhozakodik valami olyan magyarázattal, amin nem csak elkerekednek a szemeim, de még el is képedek mellé és hirtelen azt sem tudom, ezt most miből következtette tulajdonképpen ki. Miles nem olyan régóta volt itt és én tényleg csak a saját érdekében próbáltam segíteni neki, hogy érezzen rá a képességére. A pókösztön jött magától, de minden máshoz kellett egy jó nagy adag koncentrálás, rutin és még sorolhatnám. Én sem ezzel szökelltem el az első küldetésemre és visszagondolva az akkori énemre csak még erősebb kontrasztot éreztem magam és a pókapai ösztönök között. Még mindig próbáltam felfogni igazán a szó valódi értelmét.
- A micsodám? Pókapai ösztön? - kimondva is eléggé furán hatott főleg az én számból. Megpróbáltam más jelentőségét tekinteni, de barátibb volt annál maradni, hogy mindkettőnk érdekében segítettem a kölyöknek gyakorolni és csak azért hagytam meg neki, hogy aludjon az ágyamban, mert neki is biztos kényelmetlen volt a kanapé.
Ez épp eléggé verze ki a biztosítékot, hogy ne akarjak jobban belemerülni a témába. Arrow motoszkálása amúgy is magára vonta a figyelmem. Ilyeneket folyamatosan csinált, csak én nem vettem fel a kontaktot vele és előbb vagy utóbb belátta, hogy nem fogok vele foglalkozni. Az utóbbi időben kifejezetten produktív volt, amióta eljártam velük én is futni, néha sétáltatni, na meg ott volt az a pár napos kirándulás, amire Romy elrángatott. Azóta mintha a blökit kicserélték volna, még inkább kereste a társaságom.
- Milyen jól értesz hozzá. - persze igaza volt, mi másért jött volna ide puncsolni, ha nem azért, hogy megszerettesse magát. Ha Laze nem evett volna, biztosan oda küldtem volna Arrowt, szeretgesse meg a szöszi, de most nem sok más választásom volt. Ahogy azonban felmerültek a soron jövő témák, úgy éreztem hirtelen, hogy még Arrow feje búbjának a megvakargatása is sokkal érdekesebbnek tűnt, mint szembesülni olyan témákkal, amiknek a megoldásában egyébként sem a legjobb voltam. Hirtelen mintha Laze minden szava pont ugyanúgy illeszkedett volna rám is, pedig nem voltak hasonló problémáink.
- Inkább ne vetítsd ki rájuk, épp elég volt akkor, amikor a lányok felfedték a képességeiket előttünk. - még tisztán emlékeztem rá, noha nem nehezteltem a srácra vagy valami, mielőtt még bármit is belegondolt volna. De ez utóbbi megjegyzésem csak megtartottam magamnak.
- Korábban egy szer befolyása alatt voltam. Évekig nem voltak tőle tiszta gondolataim, nem hogy sajátok. Akkor voltak kicsapongásaim és okoztam olyan rombolást, mint most a nyílt napon. Az után egy darabig szintén kilengéseim voltak. Most hirtelen Peter láttán megint előjött ez az egész, pedig már tiszta vagyok. - erről a szerről Romynak már meséltem, noha rajta kívül senki más nem tudott róla. A cucc az elmekontrollt segítette elő, de ugyanúgy táptalajt adott a dühöngő megnyilvánulásomnak is.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyVas. Szept. 03 2023, 02:53

I need some change
Kaine & Laze
Felsóhajtok egy kicsit, amiért nem tudtam megértetni magam vele. Hogy magyarázzam el neki azt mi nyilvánvaló? Lehet nem kellett volna ennyire rá mennem a pókságára? Lehetett volna simán csak apai ösztönnek nevezni? Az túlságosan nem hozzá illő lett volna. De rá kell jönnöm, hogy nála nem éri meg rébuszokban beszélni, konkrétan kell beszélni, csak néha se türelmem nincs se kedvem.
- Védelmező ösztön, ha jobban tetszik. – próbálok meg jobban rá világítani a dolgokra. Esküszöm próbálkozom. Bár nem csak ezzel az egy szóval tudtam volna leírni mit értek a pókapai ösztönei alatt, hanem sorolhattam volna a listát, amikre én gondolok, de ő valószínűleg nem úgy érzi, hogy azok mind jellemzőek rá, ezért se próbálkoztam tovább, ha nem volt muszáj és nem említettem meg a pókoktatói ösztönt a listában. Így is láttam rajta, hogy furcsállja az egészet. Hát még ha egy ilyet is bedobnék neki!
- Nem mindig megy. Van, hogy sétálni akar csak túl későn jövök rá. – magyarázok, mintha olyan nagyon bonyolult kutya volna Arrow. Pedig nem az, ha odafigyel rá az ember akkor hamar megszokja, hogy mikor miért könyörög csak figyelni kell a gesztusaira, mert vannak ám neki is gesztusai, amivel kommunikálni próbál, csak mi nem mindig értjük őt meg úgy ahogy szeretné és ezért „hisztizik”.
- Igyekszem. Láthatod, hogy azóta mindegyik növény jó bőrben van, még az is, ami Romy szobájában majdnem kipusztult annyira elfonnyasztotta szegényt. – most már ideje lenne, hogyha Romy után én is neveket adnék a szobanövényeknek, de annyira még nem határoztam el magam, hogy így tegyek, ezért nem hivatkozom egyik növényre sem személyként.
A világunk a fejetetejére állna, hogyha a kinti növényeket elnevezném s, úgy beszélnék róluk, mintha személyként léteznének. Ez persze nem jelenti azt, hogy néha ne beszélnék hozzájuk, abban reménykedve, egy nap sikerül annyira kifejleszteni őket még a végén megtanulnak rövid szavakat mondani. Kár, hogy még nem létezik ilyen intelligens növény, amit én fejlesztettem ki.
- Aha, most próbálok úgy tenni, mintha nem értenék ebből semmit. – elő is veszem a „szőke vagyok, ne bonyolítsd túl az egyszerű életem” ábrázatomat, de aztán elkomolyodom és előveszem az értelmesebb fejem, amint sikerül közelebb ülni hozzá.
- Figyelj. Nem vagyok szérumszakértő, de nem lehet, hogy ez a dolog nem tisztult ki teljesen belőled vagy maradt valami mellékhatása amiért így érzel? Tudod, valami hipnózishoz hasonló dolog, ami akkor indul be, hogyha meglátod vagy meghallod a varázsszót vagy gesztust. A te esetedben a varázsszó lehet ez a Peter figura. – próbáltam nagyon, de nagyon értelmes lenni.
- Semmi baj, ha így van. Mindenkinek van egy kryptonitja, nekem is van. – azt már nem tettem hozzá, hogy mi az én gyengém. Nem olyan kibeszélős showba voltunk most, hogy erre fény derüljön.
- Most azért viszonylag rendben vagy nem? – térek vissza inkább a lelki állapotára és arra, hogy néha kikapcsol az agya, ha olyanja van éppen.
- Eddig nem vetted észre amúgy, hogy mi az, ami megnyugtat téged? – vagy ha nagyon célratörő és határozott akartam volna lenni akkor nem az államat támasztom meg, hanem a mi helyet használom szépen a ki szót és a ki szóhoz még nevet is illesztek, de olyan nehéz magamban tartani, hogy ennyire vakok komolyan, nem tudom miként lehetnek. Nem tudom mióta vettek fel mindketten szemellenzőt az ilyesmi ellen, lehet rá kellene kérdeznem Lilinél, hátha ő jobban beléjük lát, mint én.



Ciaran
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyVas. Szept. 03 2023, 03:20






Laze
&
Kaine



Kicsit másabb megvilágításba helyezve már sokkal konkrétabban el tudtam helyezni a szituációt magamat tekintve. Voltaképpen ezt le sem tagadhattam volna az első pillanattól kezdve sem, amikor bevágódtam a kocsi elé, amiről fogalmam sem volt, hogy Laze mennyit tudott, de ha adhattam arra, hogy a lányokkal relatíve sokat beszélgetett, akkor biztosan tudta a teljes sztorit, azt is, hogy akkor mennyire kiosztottam Romyt, mielőtt kidőltem volna. Pedig csak az adrenalin dolgozott bennem. Sok mindenre utólag jöttem rá, mi miért történt és noha közvetlen magyarázatom nem volt a jelenségre, Romy mégis csak összekötő kapocs volt számomra a két világ között.
- Gondoltam jobb megtanítani arra, hogy legyen önállóan is talpraesett, mint ahogy Lilinek is segítek edzeni. - sokáig nem sok dolgom volt itthon, így kifelejezzen örültem, hogy valamiben hasznossá tehettem magam. Nem mintha amúgy mosogatással ne lettem volna az vagy abban, hogy valamit megpróbáljak megjavítani ha elromlott, de kifejezetten jót tett és rájöttem, hogy minél több inger ért és minél szélesebb skálán kommunikáltam a világgal és reagáltam az ingerekre, annál inkább szükségem volt visszacsatolásra is. Néha úgy éreztem magam, mint egy önállóságot tanuló robot, de ez nem volt így, csak sok mindent kellett hirtelen bepótolnom.
Arrow még akkor is próbált bújni és simogattatni magát, amikor Laze lassan csatlakozott hozzánk. Fura volt, hogy most nem akart hozzá átülni, mintha kifejezetten tőlem várta volna a simit, amit még mindig kényelmesebb volt osztogatni, valahol pedig meg is nyugtatott, hogy kényelmetlen témákról kezdtünk el beszélgetni.
Egy halovány mosolyra futotta a növényes megjegyzésére. Nem is ő lett volna, ha nem tudja megmenteni. Képes volt bármilyen állapotú növényt bármivé túráztatni, szerintem ez még egy elszáradt zölddel is ment volna. De ezt most nem akartam boncolgatni.
- Az elején próbáltak beprogramozni, mint ahogy te is motiválod a kutyát. - szúrtam oda egyféleképpen, de most nem ezen volt a hangsúly és többet nem is foglalkoztam a dologgal. Megértettem én azt is, hogy Laze nem egészen értette, hisz az ő kísérletei merőben mások voltak, mint az enyémek.
- Egy dolgom volt, ölni. Megölni a célpontot és persze a legfontosabb célpont az volt, akiből létrehoztak. - amikor teljesen elszállt az agyam, nem igazán rejtegettem véka alá a klón sztorit, ebből kiindulva pedig még azt is meg tudtam volna érteni, ha Laze még idiótábban kezel.
- Szóval nem kellett konkrétan a szérum ahhoz, hogy a gyilkos ösztön nagy fokozatra kapcsoljon. Csak nem értettem, mert eddig még ebben a világban nem estem ennyire vissza. - ez pedig aggasztott. Hogy teljesen tiszta lennék, talán még abban is volna igazság, amit az imént mondott. Ki mondja meg, hogy mennyire vagyok tiszta?
- Igazából ez a bajom, hogy azóta vannak hangulatingadozásaim és a boltos eset után megértem azt is, ha haragszol. - talán csak erre akartam igazából kilyukadni, mert úgy került engem azóta, mint a forró vasat.
- Megnyugtat? - vontam fel kíváncsian a szemöldököm. Ezen még nem gondolkoztam őszintén szólva, a sorozat lenyugtatott, amikor néztem, de volt egy olyan sejtésem, hogy ő nem egészen erre gondolt. Sőt biztos voltam benne, hogy nem erre gondolt. Arrow közben lassan fel akart bújni az ölembe, így határozottan nyomtam vissza és zökkentem is ki ezúttel a gondolkodásból.
- A legutóbb amikor Romy felvetette a túrát azzal a célzattal, hogy megnyugtató a környezet, akkor tényleg annak tűnt. Erre gondolsz?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyVas. Szept. 03 2023, 04:32

I need some change
Kaine & Laze
- Ez egy nagyon szép gondolat tőled. Csak így tovább és meglásd sikeres leszel. – a pókapaságban, de ezt már nem tettem hozzá szándékosan. Így is ki volt már égve a kifejezéstől, hát még ha tovább emlegetem ezt a szót előtte. Nem baj, feldobom majd Romy előtt, nézze csak meg ő is, hogy nem olyan Kaine mintha előtörtek volna belőle a pókapa ösztönei és ezt a szót valahogyan fel kellene vetetni valami szótárba, amit ő talán meg tudna buherálni a neten és a szó magyarázata mellé, még Kaine képét is oda biggyeszteni, amint Milest oktatja valamilyen pókos szituációban, mondjuk hálóvetésben vagy mi az istent csinálnak ők éppen.
Elég sok mindent elért, hasznosítja magát, lehet nem pont az én elismerésem kell neki, hanem egy nálam alacsonyabb nőiesebb, sőt teljesen nő nem csak nálam nőiesebb, de ha ez nem elég akkor még alacsonyabb lány elismerésére volt szüksége. Nem kimondottan szavakkal, az túlságosan érzéketlen lett volna, hanem tettekkel. Kár, hogy mindkettő túl gyerek ehhez vagy nem tudom. Kaineről tudom, hogy barátnője nem volt, de vajon annak a Peternek, akiről klónozták nem volt senkije? Nem ragadt át rá valami szexi pók ösztön, ami csábításra, sőt ehhez kapcsolódó emlékekhez vezetne vissza, amiből ötleteket meríthetne? Mentségemre szóljon, hogy elképzelni se tudom milyen egy klón élete, én nem voltam az. Nem is terveztem klónoztatni magam. Háh belőlem egy is éppen elég, ezt mindenki jól tudja! Hát méghogyha két Laze rohangálna a lakásban! Már rég minden falt belepett volna a moha az biztos és kész zöldségeskert volna a lakásból, a bútorokat is növényzet lepné por helyett esküszöm.
Szóval mindenkinek jó, hogy egy van belőlem és nem áll szándékomban másoltatni magam egy szép kis copy-paste gombkombinációval. Mivel Kaine sorsának s, érzéseinek részleteit nem ismertem, nem meglepő okokból kifolyólag, most próbáltam rá figyelni, hogy ezt pótoljam. Nem mondom, hogy sikerült, mert először nem nagyon akartam elképzelni ezt a beprogramozos dolgot.
- Hogy motiválom én a kutyát? – már itt leragadtam, mi köze ehhez a kutyához és hogy jön ide… aztán rájöttem, csoda, hogy nem koppant egyet az állam.
- Elmondták neked, hogy neki miért kell meghalnia? Átveszed a helyét és éled az ő életét vagy mi? – ha már belekezdett akkor fejezze is be szépen. Most már kíváncsi vagyok erre a történetre is. Én embert nem láttam így bepöcceni, mint ahogy ő volt akkor.
- Hogy ismerted őt fel? Odaát is így néz ki vagy másképpen? Vagy miként érezted meg, hogy az a Peter, akivel itt találkoztál neki köze lehet a te világodbélihez? Hogy működik ez a felismerés nálatok pókéknál? – mert biztos nem a gólya mondta meg Kainenek, hogy Gwen vagy Miles ugyanúgy pókféle mint ő. Mind olyasmi lehetett ez, amiről lehet beszélt, csak én nem szenteltem neki elég figyelmet akkor, hogy meghallgassam és meg is értsem, már rögvest akkor.
- Haragudni? Túl sok mindent vállaltam magamra mindenhol, ennyi az egész. Te meg elvagy itt nélkülem is, vagy kell a pesztrálásom, szólj és szabaddá teszek pár időpontot a te kiidegelésedre. – itt kacsintottam is egyet, természetesen én időpont nélkül is az idegeire tudtam menni, az más kérdés, hogy most pont az én agysejteim kezdtem el kihalni amikor őt hallottam.
- Remélem azért te sem haragszol az indákra, nem ártani akartam neked, csak visszafogni és megvédeni a lányokat. – tettem azért még hozzá, még mielőtt teljesen kiégtem volna Kaine és Romy vakságától, amit most Kaine tökéletes prezentál is nekem.
Bár mondjuk annyi megnyugtatott, hogy tudta Romyról van szó és én is hasonló irányba próbáltam terelni őt. A hajamba túrok és egy hatalmas nagy haj adagot hátra tűrök a homlokomból. Ez nehezebb lesz, mint gondoltam.
- Valami ilyesmi, igen. Szerezz vele még több közös programot. Semmi baj nem lesz azzal, hogyha őt jobban megismered. – magyaráztam, abban reménykedve, hogy a jobban megismered szócskát valamennyire érteni fogja.






Ciaran
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyHétf. Szept. 04 2023, 11:14






Laze
&
Kaine



Gyanakodva méregettem Lazet a kijelentése után. Most valahogy extrémen pozitív volt és még nem tért ki arra, hogy esetleg lennének egyéb hiányosságaim vagy bármilyen téren vetekednék egy ősember képességeivel. Fura volt ez a hozzáállás tőle, hisz bármennyiszer mentünk el boltba, ültem a kocsijába vagy szóltunk két szónál többet egymáshoz, egy idő után magától kezdett el kategorikusan kezelni. Nem tudtam eldönteni, hogy ezt szimplán a szituáció váltotta ki vagy valami gyökeresen megváltozott az incidens óta. Kicsit talán is-is. De nem láthattam a miértjei mögé, mert számomra ő aztán végképp kiszámíthatatlan volt.
- Te lázas vagy, nem szoktál dicsérni. - én pedig nem rejtettem véka alá a véleményem, miért is tettem volna. Ha haragudni akart rám, úgyis haragudott, de legalább tudta, hogy én miféle kártyákkal játszok. Igazából azt is mondhattam volna, hogy inkább ismerje a határokat, mint formailag legyünk jóban, de soha nem őszintén. Pontosan ezen a vonalon szándékoztam előhozakodni azzal is, hogy voltak sejtéseim vele és a kutyával kapcsolatban. Ugyan már, pont én ne szúrnám ki, hogy valami furcsa, ha sokszor hang nélkül és feltnésmentesen jöttem-mentem a lakásban? Igaz, mint egy rossz betörő. Épp csak a tetten érés maradt el, mert Laze sem volt hülye, hogy mikor folyamodjon tettekhez. Mégsem állt tovább boncolgatnom a vitát, a kérdésre pedig elég jelentőségteljesen pillantottam vissza rá. Mindenesetre örültem volna, ha Arrow leszokik a cipőim nyirbálásáról, mert az egy dolog volt, hogy Laze mániákusan vásárolt mindig magának valamit, én annyira nem szorultam rá és néha csak egy hajszálon múlott, hogy azt mondjam neki, hogy keressen más balekot. Szerencsére mielőtt még újból tovább rágódtam volna a témán ahhoz, hogy úgy rendesen felhúzzam magam, tovább gördültünk.
Csak hogy tudja, hogy tudom, hogy ő tette.
A helyzetem fejtegetése pedig... ha még ennyi is lett volna, akkor biztosan könnyedén megoldódott volna. Megcsóváltam a fejem. Nem arról volt szó, hogy élnem kellett volna az életét, de talán bíztam abban, hogy ismerve az ilyen kísérletek háttereit talán az ő vad fantáziáját sem ülné meg az, ami velem nos... történt.
- Engem fegyvernek teremtettek. Azért Peterből hoztak létre, mert ő tökéletes alany volt már ami a képességeit illeti. Gyors gyógyulási képesség, remek reflexek, nagy erő és valahogy mindig mindent megoldott. Azért kellett volna elpusztítanom, hogy ne tegyen keresztbe a dokinak. Peter nem ment bele abba, hogy klónozzák őt, tönkretehette volna a projektjét. - más kérdés, hogy azt végül én tettem tönkre a tombolásommal. Azok az idők durván játszódtak le, megzabolázhatatlan voltam és még ennél is logikátlanabbul cselekedtem.
- Megérzés. Amikor tudod, hogy ismered őt, de először fogalmad sincs honnét, aztán megvilágosodsz. Romyval kapcsolatban is így éreztem egy kisebb deja vut, nem tudtam őt hová tenni, odaát csak Glitch létezett. Nem akartam elhinni, hogy ekkora véletlen lenne ez, de amikor beszélt a képességeiről, már nem voltak kétségeim. - a szokásosnál többet beszéltünk most egymással és még nem vesztünk össze. Ez enyhén szólva is furcsa volt.
- Tudom. Én rátok nézve is veszélyes voltam. - utólag tiszta fejjel mindenre pontosan emlékezni rosszabb volt, mintha az egész kiesett volna. Tisztában voltam mindazzal, miféle harag táplált és azzal is, hogy ez mennyire nem volt rendjén. Nem tudtam fékezni magam, a kudarc érzete pedig azóta is óriási. Kontrollálni magam még mindig nagy feladatnak tűnt, pdig azt hittem már legalább ezt le tudtam gyűrni.
- Azt hiszem most jobban elvisel, mint... mindegy. Lényeg, hogy talán még nincs elege a furcsaságaimból. Bár néha elgondolkodtató, hogy én vagyok zavaró tényező egyes helyzetekben vagy valami mástól jön zavarba.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyHétf. Szept. 04 2023, 14:57

I need some change
Kaine & Laze
Ma való igaz úgy keltem ki az ágyból, hogy hosszú idő után minden normálisnak nevezhető és ezért én is az leszek, úgy viselkedem másokkal, akikkel eddig nem tettem. Az első ilyen személy a növénypakolás után érthető, hogy Kaine lesz.
- Vedd, aminek akarod, a lényeg, hogy ha így haladsz tovább talán jó ember lesz belőled. – meg talán belőlem is jó lakótárs, de ezt nem mondom ki hangosan a végén még ígéretnek veszi és most nem vagyok ígérgetős kedvemben – úgyis tudom, hogy holnapig alszom rá egyet és meggondolom magam, ahogy mindig is szoktam, ez tesz ’kiszámíthatatlanná’ – szerencsére.
A kutyás célzására már nem vettem a fáradtságot, hogy bármit reagáljak, Arrow jól elvolt vele én pedig nem nyújtottam a kezem a kutya felé. Titkon jól esett látni, hogy Kainet molesztálja és fel akar mászni az ágyra és rá, de ő nem engedi.
Most inkább próbálok szót érteni vele, túl fáradt vagyok a veszekedéshez és az élő fába belekötéshez, sokat használtam a képességemet a növényeken, a megszokottnál is többet. Hallgatom, amit mesél magáról, próbálom meg is érteni őt és nem sajnálni. Azon véleményemet, hogy a klónozás nem jó ötlet inkább megtartom magamnak, mert a végén bemesélne valamit magának, hogy biztos az ő létezését is ellenzem akkor. Nem ellenzem, csak szokatlannak tartom, mert nem tudom beilleszteni még az én elképzeléseimbe.
- Nem csodálom, hogy a te világodbéli Peter nem ment bele ebbe, szerintem az itteni sem akarhat hozzád hasonló klónt. Mindig a bolond tudósokkal van a baj, valami bekattan a fejükben és fejetlen kísérletekbe kezdenek, ami a véletlen művének köszönhetően jól sül el, elsőre vagy másodjára. Az a baj velük, hogy egyik se érti meg, hogy nem szabad istent játszani, mert a számításaikba hiba csúszhat. Az én apám is ilyen, tapasztalatból beszélek. Joggal nem otthon lakok. – nem szoktam panaszkodni neki az otthoniakról, bár azt már nem egyszer látta, hogy valaki hív telefonon és nem vagyok hajlandó felvenni. Nagy későn hívom csak vissza, mintha olyan elfoglalt lennék, hogy mindenre van időm csak pont Rá nincs. Néha az öcsémnek sem veszem fel, hogy ne legyen túl feltűnő a dolog, de ő olyankor hajlandó SMS-t írni és leírni mi a baja éppen.
- Gyomorforgató lehet ez a pókmegérzés. – biztos ezért volt annyira ki szerencsétlen, amikor meglátta Petert és akadt ki, mint akitől elvették volna az extrán húsos quesadillat. Jó lehet az ilyenért én is ölni tudnék, főleg, ha valaki elkészíti nekünk.
- Az nem kifejezés, de remélem most megérted, hogy miért akartalak visszatartani az indákkal. Hujujuj milyen mérges voltál akkor rájuk. – rossz rágondolni persze, de most legalább el tudunk ezzel viccelődni, most nem ég vörösen a szeme se, ha kimondom az inda szót remélem. Arrow jó terápiás kutya volna, lehet holnap feldobom Romynak vigyük el kiképzésre, ártani nem fog ártani neki.
- Megesik az ilyen. A fő az, hogy add önmagad mindig és ne felejts el kulturált lenni, az mindig plusz pont. – bár őszintén nem tudom megmondani mi az, ami Romynak bejön, lehet kikérem Lili véleményét Kainenek milyen tanácsokat adjak. Szóval lehet elő kéne kapnom a mobilt és gyors rózsaszín karmazsin kódot küldeni felé, hogy kellenek az emlékei Romy kedvelt pasi-típusairól, mert én nem tartom számon az ilyesmit. Csak ugye itt ülök Kaine előtt és valószínűleg azt hinné, ha ilyesmit tennék, hogy nem érdekel az, amit mond. Miért nincs olyan szupernövényem, ami okosan kikapja a zsebemből a telefonomat és megírja Lilinek azt az SMSt? Miéért nincs? Köszönöm Élet, hogy ezt is nekem kell kifejlesztenem valahogy majd.
- Mivel szoktad levezetni a plusz felesleges energiát? – kérdeztem meg hirtelen ezt is. Régóta érdekelt, persze, hogy csak eddig sose kérdeztem rá, mert megvolt a saját magam dolga.
- Fejlesztenem kell magam és a képességeim, még egy ilyen agymenést, amit leműveltél… Huh hát a sima indák nem lesznek elegek. – most vígan elnevetem a végét persze, mert nem fenyeget minket azokkal a csontpengékkel vagy mi a nyavalyám nőt ki belőle akkor. Vajon fájdalmas ilyet növeszteni neki vagy meg se érzi?


Ciaran
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Wipe-mirror-nate-jacobs
Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine EmptyKedd Szept. 12 2023, 14:27






Laze
&
Kaine



"Talán jó ember lesz belőled." Ez a mondata még egészen sokáig visszhangzott a fejemben, mint valami kevésbé befogadható információ. Nem amiatt, mert zavart volna, hogy ez a véleménye rólam, hanem mert nem volt igaz. Ha Laze tudta volna, hogy én miféle pusztítást szoktam egyedül véghez vinni, akkor nem mondana ilyen hülyeségeket. Ahhoz nekem nagyon sok mindent kellett volna tennem, hogy kiegyenlítsem ezt a bizonyos számlát és ezt magamtól is tökéletesen tudtam. Azzal, hogy időnként rossz arcokat, bűnözőket iktattam ki, még nem volt megoldva a dolog. Minden csak nézőpont kérdése lehetett, nem? Végül csak biccentettem a megjegyzésre és nem akartam kifejteni, hogy miért nem gondolom így. Most, hogy a többiek javarészt aludtak, egyébként sem volt helye semmi hangos szóváltásnak.
- Úgy gondolod, az egész hülyeség? - persze, hogy az volt. Ha nem kísérleteztek volna és nem engedtek volna szabadon két lábon járó időzített bombákat, akiket végül csak egy csettintésre akartak utána megsemmisíteni, kevesebb gond lett volna. De most akkor én sem lennék itt. Különös egy érzés volt épp ezért arról beszélgetni, hogy minek is van létjogosultsága és minek nem. Talán annak igen, ami hasznot hozott és jó hatással volt valamire. Voltaképp Laze képességei is innét eredeztek, más kérdés, hogy akarta-e ő ezeket egyáltalán.
- Ebben a világban én sem szeretném, hogy megszülessen a variánsom. Az istenkomplexus nem egészséges senkinél, nem csak tudósoknál. Remélem magad nem hibáztatod a történtek miatt vagy az öcséd miatt. - nem sokat mesélt még magáról vagy a családjáról, amit megértettem mindig is és tiszteletben tartottam, mert ez olyan kategóriába esett, amiről én sem beszéltem volna bármikor bárkinek. Ahhoz képest pedig ő meglepően laza és gondtalan srác volt, hogy mi mindenen kellett keresztül mennie. Nem volt családom, nem voltak semmi ilyen kapcsolataim, így fogalmam sem volt ezt az érzést hogy kellene elképzelnem, de azt megértettem, milyen volt az, amikor egy bizalmas akart bántani. Warren sosem alakított ki közvetlen kontaktot velem, inkább csak utasításokat osztogatott és folyamatosan próbált valamivel szinten tartani. De leginkább leszedált vele, amivel az öntudatom is jócskán megnyirbálta.
- Nem gyomorforgató, csak hirtelen érzem azt, hogy valami baj van. Azt hiszem ez olyasmi, mint amikor te valamitől megijedsz. Csak én nem ijedek meg. - még sosem hasonlítottam semmihez sem az érzést, talán még ehhez sem hasonlított igazán, de nem tudtam volna mással összevetni. Egyszerre volt kellemetlen, kellemes és az érzékeimet ilyenkor max fokozatra kapcsolta.
A hallgatás általában nálam nem azt jelentette, hogy érdektelen lenne a téma, csak olyankor mindig megpróbáltam beleképzelni magam vagy feltérképezni a körülményeket. Nem voltam még mindig büszke arra a napra, akkor sem ha végérvényesen valami visszafordíthatatlant teszek, de volt bűntudatom amiatt is, hogy Romyt megsebeztem. Még akkor is, ha az egy karcolás volt.
- Igazából elfogadom azt is, ha haragszol. Jogod van hozzá, ahogy jogod van dühösnek lenni akkor is ha összeveszünk. - ezt is tényként fogadtam el. Én magam nem láttam át, hogy miért nem tudtunk mi ketten csapatként működni, mi volt benne igazán a zavaró tényező, de valahogy ő sem tudott megérteni. Ez pedig generált valami megfoghatatlan feszültséget közöttünk.
Talán emiatt is volt most annyira furcsa, hogy most nem negatívumokat kezdett el sorolni, hanem csak biztatott. Tényleg képtelen voltam Lazen kiigazodni, annyira random volt ő nekem. Most is ahogy figyelt a mindent tudó pillantásával, amivel igazából a kérdésemet sem magyarázta meg.
- Nem vagyok kulturált? Tudom, hogy te nem csíped a stílusom, de nem vagyok bunkó. - kérdeztem is vissza reflexből is önkéntelenül, mert ez a fajta megközelítés még nekem is új volt. Miért erre tért ki és miért nem adott csak egyszerű választ? Különös.
- Edzéssel, Lilivel rengeteget edzek, de ez hogy jön most ide? Várj, szeretnél fejlődni? - hirtelen úgy éreztem, mintha Laze fejében is az fordult meg, hogy szeretne bokszzsáknak használni, de ebben nem voltam egészen biztos még mindig. Az is lehet, hogy ellenem akar valami hatásosat kifejleszteni, ez pedig önmagában nem lenne rossz ötlet. Eddig egyedül Peter vette fel a versenyt, mielőtt kisütöttek. Azért nem várhattam el senkitől, hogy ehhez folyamodjanak legközelebb is.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine   Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine Empty

Vissza az elejére Go down
 
Varrjuk el a szálakat - Laze & Kaine
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Across the Spider-Verse - Miles & Kaine
» Shadows lurk around every corner - Elsa & Kaine
» Lakásban erőszaknak helye nincs - Romy & Kaine
» He found a home here. He had friends here. A city that counted on him. - Kaine Parker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: