Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 I never looked for trouble

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : I never looked for trouble  - Page 2 Wipe-mirror-nate-jacobs
I never looked for trouble  - Page 2 AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : I never looked for trouble  - Page 2 F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : I never looked for trouble  - Page 2 D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

I never looked for trouble  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I never looked for trouble    I never looked for trouble  - Page 2 EmptySzer. Okt. 11 2023, 14:01






Romy
&
Kaine



Először megvallom nem mertem még addig elengedni teljesen, amíg nem realizálta, hogy talajt fogtunk. Néha elfeledkeztem arról, hogy mások esetleg nem bírták annyira a magasságot és ezt az eszeveszett lendületet, ami nekem annyira természetes volt. De az én szervezetem teljesen másképp is reagált minden külső tényezőre, mint egy átlagos emberi szervezet. Romy ugyan mutáns volt, de ez nem garantálta azt, hogy szélsőséges ingerenciákat is könnyedén lehozzon, nem beszélve a fóbiájáról a néhányból. A szavai hallatán megpróbáltam elvonatkoztatni attól, hogy a pánik bizalmi eredetű lett volna, de így, hogy gyakorlatilag nem féltem soha semmitől és nem tudtam mindez milyen érzés, elég nehéz volt realizálnom.
- Pedig nehéz lesz máshogy hazajutnunk. - voltak elképzeléseim arról, hogy miképp tehetnénk meg a legkevésbé feltűnően az utat, mert annak ellenére, hogy este volt, még mindig lézengtek kint, ráadásul nem lett volna szerencsés, ha további kamerák is végigkövették volna az utunkat főleg ezzel a jókora fémdarabbal a hátamon. Kocsit megfújni megint csak rizikós volt, lévén a legtöbbet felszerelték riasztóval, szóval bárhogy is gondolkoztam, még mindig ez a megoldás tűnt a leginkább célravezetőnek.
- Oké, szólok. - ezt még megígérhettem neki és ha már itt tartottunk, akkor az előbb céloztam is rá, hogy érdemlegesebb lenne pontosan ezt megismételve hazajutni. Talán egyszer hozzászokik, majd nem lendülök olyan gyorsan. Igazából ez a helyzet egy olyan megoldatlan feketelyukként tátongott itt fölöttünk és kicsit azt éreztem, hogy bármikor kész lenne beszippantani. Vagyis őt.
Az már jobban aggasztott, hogy megint vérzett az orra. Olyankor esett ez meg, ha nem annyira szándékosan, de túlságosan kifárasztotta valamiben a képessége. Talán kétszer láttam ezt már, ettől függetlenül az már kardinális kérdésnek bizonyult, hogy mennyire maradt még energiája. A telefont is majdnem leejtette, de még idejében elkapta. Ha nem lett volna ennyire szakadt a ruhám és ez főképp arra zsebemre volt igaz, amiben a zsepit is tartottam, akkor most adtam volna neki.
Romy nem kicsit erősített meg a gyanúmban, hogy feltűnő lett volna így csak az utcán csatangolni, meg egyébként is szívesen tudtam volna már magunkat otthon. Bedobni egy kaját, átöltözni, bár a fürdés egyelőre meg sem folrdult a fejemben, enyhén szólva kellemetlen érzés lett volna egy csepp vizet is végigcsorgatni a seben. Bár így is meg kell tisztítani, amihez még fogalmam sem volt, hogy fogunk hozzá. Lehet igazából neki az sok is lenne.
- Volt már rosszabb. - próbáltam menteni a menthetőt, mielőtt még a maradék lélek is kiszökne belőle. Biztos azért nézett ennyire meg, mert nem szokott még hozzá ilyen jellegű sérülésekhez.
Mindjárt jobban éreztem magam a pizza hallatán. Egyből lelkesen bólogattam a felvetésre, végre egy remek ötlet, mire hazaérünk, kaja is lesz. Meg sem fordult a fejemben, hogy amúgy ilyenkor lehet a többiek már alszanak. Romyt is úgy kaptam fel a két kezembe, mintha azzal is már igazából a vacsiidőhöz akarnék közelebb jutni. De közben meg tényleg meg akartam kímélni a további kétségbeesésektől. Nem is értettem, miért a derekam miatt kezdett el aggodalmaskodni, amikor nem volt teher nekem.
- Jól nézel így ki. - az aggodalma tényleg teljesen alaptalan volt, nem is értettem miért gondolta, hogy majd leterhel, amikor nem is olyan rég még egy autóval próbáltam elagyabugyálni a robotot. Lehet, hogy nem is látta azt?
Áthelyeztem a súlypontját az egyik karomra, lévén a másikat szabadon szerettem volna használni és félig rá figyelve, félig pedig a jó kapaszkodókat keresve mértem fel gyorsan a terepet. Azt igazán nem is realizáltam, hogy a "te is" megjegyzést most ironikusan értette vagy arra, hogy annyira mégsem festettek a sebek drasztikusan, de már tovább is gördültünk a kajarendelésre, ami elég gyorsan elvonta a figyelmem. Éreztem, ahogy a szervezetem folyamatosan arról jelez, szeretne lemerülni és erre csak ez az egy lehetőségem volt. Enni és enni.
- Valami tartalmasat, sok fehérjével. - fogalmam sem volt hirtelen az melyik pizza volt, mert mindig ők rendelték meg, de igazából most nekem tényleg teljesen mindegy volt, inkább rá bíztam magam. Egészen hozzá is szoktam, hogy Romy a telefont bújva nem rettegett annyira, így kicsit nagyobb tempót is megengedtem magamnak. A panel nála volt, vagyis már nem is, mert miután sikeresen majdnem kilyuggatta a dobhártyám az újabb sikításával, no meg éreztem, hogy szorosabban is kapaszkodik - miért nézett fel a telefonból? - jelezte azt is gyorsan, hogy elfesztette a telefont. Előbb megütközve rá sandítottam, majd le a telefon után.
- Csukd be a szemed. - éppen csak kimondtam a szavakat, máris lejjebb lendültem, hogy legyen bármi esélyem becélozni a telefont, mielőtt tragikusan ripittyára törne a földre zuhanva. Nem is realizáltam, hogy kinek a telefonje egészen addig, amíg újabb kapaszkodót nem néztem ki magamnak és Romy is jelezte, hogy melyik készülékről volt szó. Az jobban aggasztott, hogy szinte egyszerre volt hófehér és vörös, mintha a vérnyomása hirtelen száguldásnak indult volna. Lehet nem ide hányni fog, hanem ide ájulni.
- Akkor csak nézz engem. Vagy a telefont. Kár lenne érte, lehet találunk benne valami követhető nyomot. - kötve hiszem, hogy bemutatnom kellett volna neki a saját talentjét, miért is gondoltam jó ötletnek elhozni egy olyan telefont, aminek esetleg köze volt Oroszlánhoz. Tanácstalanságomat azonban oldotta, hogy ő is próbált beszélgetést kezdeményezni, nem csak én. Nekem nem okozott gondot egyszerre két helyre figyelni, de neki talán nagy segítség volt, hogy legalább szóval tartottam. Ez az egész szitu még nem kellett kinője magát egy ekkora problémává eddig, hogy megoldásokon ötleteljek lazább napjaimon, de egy stratégiát lehet megérne kifejleszteni.
- Örülök neki, hogy nem marad üres a hasad. Nem akartam semmi rossz érzést kiváltani belőled, csak... kár lett volna elveszteni a telefont, akár a tiéd, akár nem. Tudom, hogy neked ez fontos ügy. - pillantottam rá komolyan, de aztán csak elmosolyodtam. Mintha kezdett volna kicsit helyre billenni. Egészen a következő kétségbeeséséig.
- Rákapcsolok, kapaszkodj. - bólintottam ismét az útra figyelve. A kapaszkodj igazából csak formalitás volt, mert én aztán el nem engedtem, de talán ez jobban megnyugtatta, ha érezte, hogy ő is hozzátesz valamit ehhez a számára ijesztő utazási formához.
Gyorsan le akartam tudni az út végét és ugyan megint bennem volt az a furcsa bizonytalan érzés, hogy el merjem-e már ereszteni, végül ő tette meg az első lépéseket és hagytam is, hogy visszanyerje rendesen a lélekjelenlétét, az egyensúlyát, bármit. Vettem a lapot, vetettem még egy pillantást a futárra, majd a tűzlépcső felé vettem az irányt, hogy könnyedén felszökkenjek a szobám ablakához. Az út alatt is folyamatosan gyógyultam, így egyre kevésbé fájt már némelyik sérülés, hogy tudomást vegyek róla. Egyébként is könnyebb volt úgy mozogni, hogy ne azon agyaljak, épp mim sajog. Hozzászoktam már a komolyabb fájdalmak, az ingerküszöbömön sokat dobtak az évek. Épp nyitottam volna be az ablakon, amikor meghallottam lentről a neszezést. Mire Romy megszólalt, már figyeltem, ahogy bepozicionálja magát odalent a dobozokkal, én pedig már biztosítottam is ki magam, hogy némi hálóval lent landoljak nagyjából vele egymagasan. A hónom alá csaptam a dobozokat és a megjegyzésére egy széles vigyort kapott válaszul. Még meggondolom, belekóstóljak-e addig, amíg fel nem ér.
- Ha gyors leszel, jut neked is. - adtam én neki motivációt, aztán már lendültem is fel az előbbi helyre. Most már könnyedén benyitottam az ablakon és hang nélkül léptem a padlóra. A dobozokat letettem a komód tetejére, a robot alkatrészét pedig halkan a padlóra, miközben megszabadultam a rongyos cuccaimtól. Amúgy sem sokat értek már rajtam, csak akadályoztak volna abban minket, hogy minden egyes sérülést átnézhessünk. Ahhoz pedig még túl véres voltam, hogy újat vegyek magamra, így kisgatyában sétáltam tovább az ajtó felé, aminek túlsó végén már hallottam a hangját. Számítottam rá, hogy Arrow is megérkezett, így tágasra nyitottam az ajtót, hogy ő is bejöhessen, mielőtt még mindenkit feltutulna.
- Te aztán alapos vagy. - elvettem tőle a lavórt, hogy ne ő szenvedjen vele és letettem székemre. Nem volt itt még ágyra ülés se semmi más, amíg meg nem szabadulunk minden nyomtól.
- Hagytam pizzát. - annak viszont nem tudtam már ellenállni, hogy ne vegyek el a legfelsőből egy szeletet, mert éreztem, mindjárt éhen halok. Csak miután három falattal eltüntettem az első kört, akkor konstatáltam a helyzetet, vajon mennyire ért az ellátáshoz?
- Segítsek, hogy kell?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : I never looked for trouble  - Page 2 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : I never looked for trouble  - Page 2 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : I never looked for trouble  - Page 2 Arrow-Romy-Full

I never looked for trouble  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I never looked for trouble    I never looked for trouble  - Page 2 EmptyHétf. Okt. 16 2023, 00:19


   
Kaine & Romy
Vibe Character skin
„So, there's no need to be terrified or tense...”
   
     
Annyira hihetetlen volt számomra, hogy Kaine ennyire komolyan veszi a problémámat, mely Oroszlánhoz kapcsolódik. Egész meghatódottan lestem fel rá, hiszen valójában foglalkoznia sem kellene ezzel az egésszel, nem az ő ügye. Aztán eszembe jutott ki is állt így hozzá kezdetben a nyavalyáimhoz. Felélesztve minden reményemet, hogy aztán többnyire egyedül nézzek szembe a veszéllyel.
– Köszi, rendes tőled – picit erőltetett mosollyal, némi vegyes érzésekkel a mellkasomban hajtottam vissza a fejemet egy-két percig a vállára. Nem akartam hálátlannak tűnni, csak megijesztett a gondolat, hogy az ő nagylelkűsége is mullandó lesz. Emlékeztettem magamat, hogy semmi esetre sem szabad beleélnem magamat.  
Szerencsére időközben hazaértünk, így az Oroszlán problémáját odébb tehettem egy félreeső kis sarokba, ahol majd egy másik napon, egy másik – kevésbé mélabús – pillanatban majd foglalkozhatok vele. Helyette pedig a legújabb pizza-krízissel törődtem. Óriási mázli, hogy Csodapók is látta, miért nem lenne ideális, ha a futár felrázza az egész házat. Kapaszkodni pedig nem voltam rest. Sőt, igazából az volt a külön kihívás, hogy ne hajszoljam fulladás közeli állapotba Kainet.  
Végül sikerült megszerezni a pizzákat, amit a gyors szállítás érdekében Csodapókra bíztam. Hát, már a mosolyában is volt valami helyes gyanús, ami aggodalomra adott okot. Aztán tényleg beütött a baj! Hát nem a Hawaii pizzámra fájt a foga?!
A döbbenettől enyhén elnyílt ajkakkal néztem végig, ahogy simán visszahúzta magát a tűzlépcső tetejére. Lehetőségem se volt visszaszerezni a pizzákat!
– Kaine! Hékás, Csodapók!! Meg ne merd enni az összeset, hallod?! – szóltam utána méregtől felfújt arccal. Fúúú, csak érjelek utol!
Mérni kellett volna, hogy mennyi idő alatt tettem meg a bejárati ajtótól – egészen Kaine szobájáig a távot. Szerintem rekordot állítottam, még egy Speedster is eltörpült volna mellettem!
Csodapók ajtajában már nyelvem hegyén ült a kijelentés, hogy: „Remélem nem etted meg az összes Hawaii pizzát!” Melyet szépen vissza is szívtam, amikor megláttam szinte zéró öltözetben. Nem mintha ideúton sokkal több lett volna rajta, meg hát a sebei miatt valahol érthető is volt a ledérség, de lelkileg egyáltalán nem voltam felkészülve erre a látványra. Mármint semmi gond nem volt a látvánnyal, sőt! Csak kezdett aggasztani, hogy óriásira tágult szemeimet alig-alig tudtam levenni róla.
Éreztem, hogy a lavór fogantyújánál izzadni kezdenek a tenyereim és egyre nehezebben sikerül tartanom. Szerencsére azelőtt átvette tőlem, hogy a tartalmát szépen kiöntöttem volna a szobája ajtajába.
– Köszi! – préseltem ki magamból a hála szavakat. Végre elvonva róla a tekintetemet, mármint én őszintén próbálkoztam! Szemeim viszont csak-csak vissza akartak nézni rá, többet követelve a cukormázas látványból.
– E-ez csak természetes – dadogtam válaszul az alaposságra. Éreztem, hogy arcom egyre csak melegszik és melegszik minden egyes lépéssel, amit a szoba belseje felé tettem. Szemeim ismét Csodapókon legeltek… Természetesen Kaine hátát kellett bámulnom, miközben lehelyezte a székre a lavórt, ahelyett, hogy az orrom elé koncentráltam volna. Eredmény? Megbotlottam a földön heverő súlyban.
Az elvesztett egyensúlyommal nekiütköztem a komódnak, melynek tetejéről sorban potyogott le minden apróság. Az egyik hangosabban koppant, mint a másik. Behúzott nyakkal, szisszentem fel néhánynál. Aztán a hónom alá csaptam az elsősegélydobozt, hogy legalább az egyik kezem szabaddá váljon.
– Bocsi… bocsika… – kértem elnézést a lehulló berendezéstől. Felszabadított mancsommal eközben már azon voltam, hogy megfogjam a bútort és visszatoljam a helyére. – Nagyon sajnálom – eldönthetetlen volt, hogy ezúttal Kainenek vagy a szekrénynek szántam bocsánatkérésemet. Végül elkezdtem visszapakolni a dolgokat a helyükre. Igyekeztem egyiket sem tüzetesebben megfigyelni, hiszen én sem szerettem, ha engedély nélkül a cuccaimmal matattak.
– Igen! – kaptam Csodapók felé a tekintetemet. Azon tűnődtem, hogy mit is mondhatott az előbb? Sajnos a hangja előbb elért hozzám, mint a szavak jelentése. Szégyelltem magamat, hogy ennyire nem tudtam koncentrálni! – P-pizza? Tényleg? Sz-szóval nem etted meg mindent, szuper vagy, köszi – zavaromban a földet bámulva indultam el a pizzákhoz. Viszont három lépés után megtorpantam. Rájöttem, hogy az elsősegélydobozzal a kezemben nehéz lesz étkeznem. Tétován néztem körül, hogy hová is tehetném? Mintegy ürügyként, hogy alaposan szemrevételezhessem a szobáját. De tekintetem minduntalan vissza-visszavándorolt Kaine felé. Tekintetünk találkozott én pedig gondolkodás nélkül nyomtam a kezébe.
– Elsősegélydoboz! – magyaráztam, mintha a vörös kereszt szimbóluma nem lenne elég árulkodó. – Gondoltam kelleni fog – fűztem hozzá. Szemeim a szoba összes pontját bejárták, csak Csodapókot próbáltam kerülni velük. Némán köszöntem a sarokban lakó pókcsaládnak, az ágynak és a pizzáknak. A pizza!
Sebtében feléjük vettem az irányt, hogy lecsapjak a tartalmára. Azonnal enni kezdtem egy Hawaii szeleteset és reménykedtem, hogy az ételbe tudom fujtani a cringe érzést, melyet ez a roppant kínos intró okozott.
– M-még sosem csináltam élesben a sebkötözést! – ismertem be, miután megrágtam a számban lévő falatot. Nagyon-nagyon lassan. Nehéz volt az evésre koncentrálnom ilyen látvány előtt, aminél a szívem sem igazán akart a helyén maradni. – EÜ-vizsgán inkább az elméletet kérték számon, de ne aggódj, megoldom! – tettem hozzá.
Tétován toporogtam, majd inkább lehalásztam a húsos pizzáról egy kevésbé fűszeres részt kiskutyámnak. Arrow addig nem hagyott volna nyugton minket, amíg legalább egy fél fogra valót nem kap abból, amit mi is eszünk. A megdézsmált husis pizzát Hawaiival helyettesítettem. Kiskutyám a megkapott falatok után békésen áttelepedett Kaine ágyára. Irigyeltem kiskutyám bátorságát!
– De biztos vannak fent tutorial videók YouTube-on! – jelentettem ki hirtelen. Lopva lestem el Csodapók felé a pizzám felett. Kezemben már ott volt a mobiltelefon, hogy ezzel is leköthessem a figyelmemet. Most már csak a légzésemet kellett volna normalizálni, mielőtt azt hiszi, hogy rosszul vagyok. Mármint rosszul voltam magamtól, hogy miért reagálok ennyire nagyon kínosan arra, hogy szinte pucéran jár-kel előttem?!
A videók nézése közben egymásra helyeztem a húsos és hawaii pizzát, aztán mint egy szendvicset egyszerre elkezdtem betolni őket. Ha pizza evésről volt szó, számomra nem voltak határok. Aztán már a felénél tartottam a videónak és a pizzának is, amikor rájöttem, hogy itt disznólkodom Kaine előtt… Mit gondolhat most rólam?!
Szégyenemben elvörösödtem, aztán ahogy felé néztem azon pironkodtam, hogy még mindig nincs rajta ruha. Végül már csak azért is, tüntetőleg megettem így a pizzát, mert már túl késő volt bármit is tenni ellene. Magamban morzsoltam el vagy egy tucat könnycseppet, amiért ilyen felelőtlenül viselkedem, megástam a síromat és még szépen bele is feküdtem.
– Szóóóval… mivel kezdjük? – töröltem meg alaposan kezeimet az elsősegély dobozból halászott nedveskendővel. Mintha nem én lettem volna az, aki eddig a vidit nézte.
– Nem szeretnéd esetleg kényelembe helyezni magadat addig? Egyébként, hogy érzed magad? Így evés után jobb egy kicsit? Melyik sebed fáj jobban? Uh… a hátad még tiszta vér. Várj, hadd segítsek! – szinte kikaptam a kezéből a vizes törölközőt, hogy mögé suhanhassak.
Arra gondoltam, így hátulról majd jobb lesz… Tévedtem. Mik ezek a vonalak? Ne már! Hogy lehet valaki hátulról is ennyire vonzó? Jeez Morozov, mi van veled és a hátakkal?!
Vettem egy mély levegőt, becsuktam a szemeimet és úgy próbáltam meg először letörölgetni a sebek körül a koszt. De hát hogyan is láthattam volna így, hogy hol kezdődik a sebesülés és hol ér véget? Sehogy. A szisszenésre berekesztettem a törölgető mozdulatot és felpattantak szemeim.
– Juj, nem akartam! Ne haragudj!! Nagyon fájt? – érintettem meg finoman a felkarját, miközben oldalt kiléptem félig elé, hogy aggódva pillanthassak rá.
– B-bocsánat, hogy ilyen ügyetlen vagyok! Eskü, hogy jobban odafigyelek – zavaromban ide-oda gyűrtem kezemben a törölközőt. Pironkodva visszavonultam a háta mögé, hogy ezúttal a feladatra koncentrálva folytathassam a sebek körüli részek letakarítását. Gondolj arra Morozov, mintha a Szépség és a Szörnyeteget imitálnád. csak itt te vagy a Szörny!
– Tudod… – kezdtem bele tétován. A beszéd valamennyit segített oldani ezen az iszonyú zavaron, amit bőröm alatt éreztem. – Regenerálódás ide vagy oda, tényleg jobban kéne vigyáznod magadra! – szólaltam meg komoran, ahogy a vér alól egyre inkább láthatóbbak lettek a sebei. Finoman vezettem végig mutatóujjamat az egyik különösen csúnya sérülés körül.
– Nagyjából mennyi időt szokott igénybe venni a gyógyulás?
Letettem a törölközőt, hogy aztán a videó instrukciói szerint megpróbáljam kikeresni a szükséges eszközöket belőle. A kötszer megvolt, a gézlappal szemeztem, aztán a fertőtlenítővel, majd tanácstalanul pislogtam Csodapók felé. Alsó ajkamat rágcsálva temettem vissza figyelmemet a doboz tartalmára, hogy találomra kikapjam belőle a kötszert.
– Hol kezdjem? – fordultam szembe vele. Bár a „Hogy?” – kezdetű kérdés jóval helytállóbb lett volna.

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : I never looked for trouble  - Page 2 Wipe-mirror-nate-jacobs
I never looked for trouble  - Page 2 AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : I never looked for trouble  - Page 2 F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : I never looked for trouble  - Page 2 D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

I never looked for trouble  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I never looked for trouble    I never looked for trouble  - Page 2 EmptyVas. Okt. 22 2023, 06:26






Romy
&
Kaine



Őrült egy este volt ez a mai, alig hogy felszusszanhattam a sok idióta miatti fárasztó agyzsibbasztásból, kellős közepén találtuk magunkat egy robot támadásának. Romyt jobban féltettem, mint magamat, elvégre bíztam abban, hogy rálelek a behemót gyenge pontjára. Őt biztonságban tudni az összecsapás minden egyes momentumában igencsak nagy kihívás volt, korábban már nem egyszer okozott nekem komoly fejfájásokat.
Örültem neki, hogy biztonságban hazaértünk és nem jött szembe több kihívás. Ahhoz már elég fáradt voltam, mi több, a szervezetem szinte ordított, hogy vigyek be valami tápanyagot most már. Nem volt az erőm olyan múlandó, de ez a robot alaposan próbára tett így, hogy folyamatos fókuszban kellett tartanm. Romy terelését értékeltem, de ha bármi baja lett volna, azt nehezen számoltam volna el jelenleg magamban. De szerencsére hamar orvosoltuk a poblémát, én pedig már felfelé is tartottam a pizzákkal. Nem mondom, hogy az illatoktól nem éreztem úgy magam, mint egy tolvaj aki épp most szerezte meg a zsákmányát, de azért a tűzlépcső tetejéről még lepisszegtem a válaszra. Nem lett volna szerencsés, ha itt kajairigység miatt felverjük a fél háztömböt, Lilinek egyébként is legalább annyira jó a füle, mint nekem.
Inkább bent a szobában nekiláttam saját magam rendbetételének, bár igazából eszköz híjá igazából csak levetkőzni tudtam meg egy szelet pizzát ellopni, mielőtt nyitottam volna az ajtót. Szabályosan jól esett minden egyes falat, de a hallottak alapán inkább nem késlekedtem tovább, hanem beengedtem a most már kéttagúra nőtt társaságot. Ha Arrow feltrombitálna mindenkit, az valóban nem lenne a legszerencsésebb. El is álltam az ajtóból megkaparintva a lavór tartalmát. Nem akartam magam teljesen rátukmálni, így az összekészített vizet csak a székre pakoltam le. Már fejben átgondoltam, hogy mit mi után kellene csinálni, de elsősorban természetesen a rászáradt vér letörölgetése volt a feladat, így mocskosan mégsem kötözhettünk be egyetlen sebet is. Igazából a kötözést is teljesen fölöslegesnek tartottam volna, ha nem kell azzal számolni, hogy ebben az állapotomban még az ágyat is lazán összevérezném, állva, függve pedig nem akartam volna pont most aludni. Kérdő pillantással néztem végül el Romy felé a hirtelen robajra, amit a komóddal indított el és a rajta heverő néhány tárggyal folytatott. Még a fejhallgatóra sikerült kidobnom egy kisebb ragacsot, hogy ott fogja, de a zajt teljesen csak akkor sikerült megszüntetni, amikor lábbal is oda támasztottam neki. Nem tudtam eldönteni, hogy a sebek zavarják ennyire vagy a szituáció, esetleg a szokásos zavartság lenne ez, amit több reggel is megtapasztaltam.
- Ha erre Lili nem kel fel, akkor semmire. - ismertem már a lakótársunkat, hogy annyira mélyen nem aludt, képes lett volna bármi felébreszteni. De bizakodtam abban, hogy nem így lesz, mi pedig koncentrálhatunk két dologra, a kötözésre és az evésre. Nem haragudtam én a zajokért, sőt semmiért, a levert cuccokat is segítettem inkább összeszedni. Volt egyfajta fura feszültség, amit érzékeltem az ő részéről és nem egészen értettem miből fakad.
- Minden rendben? - tettem fel az ártatlan kérdést, hátha ezzel is előrébb leszek, de Romy már a pizzáról beszélt meg az elsősegélyeről. Kelletlenül vettem el és éreztem, hogy inkább most nem kellene semmi mást firtatnom, mi több jobb ha ellátom magam, addig is tud enni pár falatot. Azt még én is hiányoltam, de előbb a munka, aztán a kajálás. Visszatértem hát a lavórhoz és a már jó ideje benne ázó ronggyal elkezdtem áttörölgetni a sebeket. Nem mondom némelyik még elég eleven volt, így az érintésére csak próbákat tettem, hogy ne szisszenjek fel reflexből. Volt már ennél sokkal durvább sérülésem is amit elláttam, mondjuk tegyük hozzá úgy, ahogy. Nem akadt sosem társaságom, aki ellásson vagy legalább segítsen és ez a szituáció nekem is új volt. De kiváltképp tetszett és egyáltalán nem zavart.
- Én sem születtem ilyen ismeretekkel, ez kimaradt az én tutorialomból. - Romy szavaiból úgy vettem le, hogy kényelmetlennek érzi a tétlenségét. Én sem voltam sokkal előrébb és úgy gondoltam, ha ezt megosztom vele, azzal talán ő sem érzi magát ennyire vacakul. Elpillantottam az ágy felé ahová letelepedett, majd rosszallóan állapodott meg a tekintetem a kutyán. Ágyra nem megyünk fel, ezt ő is nagyon jól tudta. De többre most nem futotta, mint pár kósza csúnya nézésnél.
- Arrow fent alszik veled az ágyban? - tereltem végül a kérdésre a témát, mert egyet tippelhettem volna és ez az volt. De miután befejeztem a teljes áttörölgetést - már ahol elértem magam - csak megtöröltem a kezem és egy újabb pizzaszeletért nyúltam. Láttam, hogy ő miképp ette videózás közben, így gondoltam én is kipróbálom milyen úgy enni. Meglepően finomra sikeredett ez a forma, így amilyen hamar betoltam egy adagot, úgy jött a további két párosítás is.
- Nem tudom hogy jött az ötlet, de így tök jó a kaja. - mondtam éppen csak lenyelve a falatot, na meg beburkolva a maradékot is. Így hamar kiürült az első doboz, hogy aztán a következőt bonthassam. Csak akkor hagytam abba, amikor Romy befejezte a videót. Letettem a lavórt a földre és úgy ültem le a székre. Az ágyat még nem mertem volna megkockáztatni főleg a kijelentése után, miszerint a hátam még elég véres. Ott már nem értem el, így csak hümmögtem elsőnek. Még a kezemben volt két összefordított pizza, így felváltva próbáltam meg enni és beszélni is.
- Határozottan érzem, hogy van energiám. Szerencsére gyorsan regenerálódok főleg ha eszek, szóval inkább csak amiatt kell a kötözés, hogy le tudjak dőlni. Elég későre jár. - pont én mondtam ezt, aki egyébként tök sokáig fent volt és elég nehezen aludtam el, de most tudtam volna úgy igazán. Ellazítottam minden porcikámat, ahogy nekilátott a törölgetésnek, de még mindig nehezemre esett pár szisszenést visszafojtani. A hátam jobban érte azt a házfalat, mint szerettem volna. Biztos volt még pár szilánk is, ami karistolta, szóval nem lepett meg, de Romy reakciójára csak felpislogtam rá.
- Nem olyan tragikus. Tényleg. - komoly gondokat okozott felmérni, hogy mi zavarta jobban, a látvány, a szituáció, hogy fájt vagy minden egyben. Biztosan traumatizáltam most, amire némi bűntudat is telepedett az arcomra.
- Holnap már néhány karcolás fog csak borítani, az rosszabb amikor eltörik valamim. - póbáltam menteni kicsit a menthetőt, de utólag belegondolva ez inkább hangzott morbidabbul mint a jelen állapot, így inkább csak arra jutottam, jobb ha hallgatok.
- De én vigyáztam magamra, különben is az sokkal fontosabb, hogy neked nem lett komoly bajod. - újból felpislogtam rá, komolyan is gondoltam a mondanivalóm. Neki sokkal tovább tartana felépülnie és fogalmam sincs, hogy jelenleg az ő tűréshatára meddig terjed ki. Nem akartam nagyon lestresszelni, annyira legalábbis biztosan nem, hogy instant elriasszam.
- Előbb a fertőtlenítő. - kivettem a kezéből a kötszert és belenyomtam a dobozból a kis tubust. A súlyán érződött, hogy majdnem tele van, talán legfeljebb néhány vágásra használhatták. Tanácstalanul pislogtam fel rá az iménti bocsánatkérési hullám miatt.
- Ha fájni fog se hagyd abba, ez szükségszerű. - summáztam végül a gondolataimat. Csak ne álljon meg, hanem tudjuk le a kötözést, biztosra veszem a végére már egészen bele fog jönni. Végül nyújtottam felé a csúnyábbik karom.
- Kezdd itt, mire az oldalamhoz jutsz, már menni fog. - küldtem egy biztató mosolyt is felé és addig leraktam a megkezdett pizzát is a kezemből.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





I never looked for trouble  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I never looked for trouble    I never looked for trouble  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
I never looked for trouble
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: