Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Lazy days and mondays

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Lazy days and mondays 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Lazy days and mondays JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Lazy days and mondays F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Lazy days and mondays Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Lazy days and mondays Empty
TémanyitásTárgy: Lazy days and mondays   Lazy days and mondays EmptyHétf. Júl. 17 2023, 13:47




Lazy days and mondays HCm7zVJ
Lazy days and mondays
Gwen, Kaine & Laze

Hétfő, olyan időszak, amit senki sem szeret és ezt még az is tetőzte, hogy úgy döntöttem programot csinálok magunknak. Kainenek alapból kellett ruhát nézni és cipő se ártott már neki megjegyzem, szóval az, hogy Gwent is magunkkal hívtuk számomra nem volt megerőltető. Már mióta együtt élek a lányokkal, eggyel plusz már nem osztott nem szorzott igazán. Tök normálisnak vettem, hogy velünk tart, én bedobtam a lazát és szépen vezettem a kocsit.
Kivételesen megengedtem, hogy ők – vagy inkább Gwen válasszon zenét, ha akart, Kaineről tudtam, hogyha valami nem tetszene neki akkor azt elkapcsolná és hangosan kijelentené, hogy megint mit hallgatok. Igen, kocsival jöttünk. Ragaszkodtam hozzá, hogy én vigyem el őket. Tarzanként nem vagyok hajlandó lógni velük az épületek képzelt dzsungelbéli fáiról, amik nem fák voltak a valóságban egyáltalán, hanem isten tudja hová lővik ki a hálóikat, amin még kapaszkodni is tudnak. Az meg egyáltalán nem szükséges, hogy egy drón lekapja őket amint lógnak egy épület tetejéről s, úgy haladnak a pláza felé!
Nem kell címlapsztori abból, hogy pókemberek-nők vették birtokba a várost. Így is van elég bolondság a lapokban. Kainet megjegyzem elég nehéz volt rávenni erre a vásárlásra. Szerinte jó volt az, amije volt, de szerencsére a napokban ráeresztettem Arrowot a cipőjére szándékosan, hogy a használtat valahogy már levegye a lábáról és beadja a derekát újra és minőségibbre. Ha kap új csukát nyilván nem fogom biztatni a kutyát se, hogy vigye magával és rágcsálja.
Gwen szerencsére megértette, hogy jó, ha van saját cucca is. Tök büszke voltam. Amíg meg nem érkeztünk a pláza parkolójába, mert miután kiszálltunk a kocsiból mintha a káosz elkezdődött volna. Éreztem a szúrós pillantásokat Kaine irányából, hogy essünk már ezen túl, mert neki sok dolga van még a tévé előtt és nem jó, ha ebben megszakítjuk, főleg hétfőn.
Én mondom ennél csodásabban hétfők nem is kezdődhettek volna! Vásárlás, Kaine gyilkos pillantásai, költekezés, ennél több nem kell. Vagy legalábbis azt hittem.
- Menjünk be előbb a Forever 21-be, aztán szépen végig járhatjuk a többit is, ha ott ne tetszene meg semmi sem. – magyarázom nagy lelkesen és eszembe jut, hogy elfelejtettem üzenetet hagyni a hűtőn. De abban reménykedem, hogy csak eszükbe jut már tegnap is említettem, célozgattam arra ma mik a tervek és a kocsi azért nincs a lakás előtt, mert leléptünk vásárolni. Ám ha van programjuk a lányoknak, akkor észre se fogják venni, hogy eltűntünk. Remélhetőleg a nap végére haza csúszunk mi is sok szép rengeteg ruhával, amit összevásárolunk.
- A cipősüzleteket se hagyjuk ki, nem árt, ha van valami új és kényelmes is. – én mindig elég könnyen találtam magamnak cipőt, ami megtetszett, kényelmes volt, az én lábamra készítették s, járni is álom volt benne, már meg is vettem, de most nem rólam volt szó, hanem róluk. Ez pedig érzem, hogy nehezebb lesz, mint gondoltam, de jó móka lesz! Legalábbis azt remélem, hogy a felpróbált ruhákat Kaine nem fogja szét tépni amiért azok nem tetszenek neki.






 
Don't run away


Lazy days and mondays E4QsTu6



Ciaran
Vissza az elejére Go down
Gwen Stacy

Gwen Stacy


▪▪ : : Lazy days and mondays 41584b746ff42b8c0b0f6b6afa462c47
▪▪ Play by : Chloë Grace Moretz
▪▪ Karakterlap : Spider Gwen
▪▪ : : Lazy days and mondays 2c06e498429d4631df0541584ecd111a
▪▪ Hozzászólások : 27
▪▪ Csatlakozott : 2023. Jun. 22.
▪▪ : : Lazy days and mondays Tumblr_n4kkrbWqeT1r2vo64o1_400

Lazy days and mondays Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazy days and mondays   Lazy days and mondays EmptySzer. Aug. 02 2023, 22:22


 
to Laze & Kaine
- Outfit  Triple hug

 
Engem nem zavar az, ha autóval megyünk. Otthon is óvatosban toltam a repkedést az épületek között. Nem az a célom, hogy feltűnést keltsek. Főleg nem ebben a városban.
Csendben ücsörgök a kocsiban és az ablakon bambulok ki. Figyelem az épületeket, a boltokat. Van amiket én is felismerek, de sok idegen számomra. Sokat gondolok apára. Mára már biztosan feladta, hogy megtaláljon… Bár ki tudja…Remélem jól van. És a csajok… Talán ott pont Dominic vált le engem? A lány bandából is egy vegyes banda lesz. Mondjuk a csajok biztosan ellenének vele.
Elfintorodom, mikor megérkezünk. Nincs kedvem hozzá, de sajnos nagyon is muszáj. Nem hordhatom mindig ugyanazt. Remélem hamar letudjuk az egészet és inkább elmegyünk valami értelmesebb dolgot csinálni.
-Nincs olyan bolt, ahol mind a kettőt lehet kapni?-Pislogok Lazere mosolyogva. Na jó ezt most be kell fejeznem, mert nagyon is rendes tőle, hogy elhozott és segít nekem, ahogyan Kainetől is, hogy nem küldött el melegebb éghajlatra azon a napon.
-Nah de hajrá! Minél előbb elkezdjük annál előbb tudunk végezni.-Úgy érzem nem csak én utálom az ilyesmit. De néha akkor is muszáj ilyen helyekre betévedni. Sajnos már ritkán találni külön álló ruhaboltot, ami egyben meg is fizethető.
-Mondanám, hogy utána én hívlak meg titeket enni, de ez még mindi a ti pénzetek, szóóóval majd cserébe csapok egy remek kis vacsorát. Mit szóltok? Mondjuk nem sokszor főztem, de hiszek abban, hogy sikerülni fog.-A lelkesedés megvan. Pár receptet ismerek is, és még egy konyhát sem gyújtottam fel. Szóval csak nem lesz nagy gáz belőle.
 

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Lazy days and mondays Wipe-mirror-nate-jacobs
Lazy days and mondays AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Lazy days and mondays F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Lazy days and mondays D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Lazy days and mondays Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazy days and mondays   Lazy days and mondays EmptyVas. Aug. 13 2023, 07:23






Gwen
&
Laze



Már megint itt voltunk, a pláza sűrűjében millió nyüzsgő emberrel, fölösleges trécselések közepette és biztos voltam benne, hogy Laze most is felül fogja múlni önmagát. Miért nem szedtem szét a kocsiját, amíg még nem volt késő? Legalább elvitte volna szervízbe és most nem lennénk itt. De azt is kérdezhetném, hogy én miért kellek ide, amikor nem értek a divathoz meg a trendekhez, a legújabb őrületekhez és a felhajtással sem értem egyet, ami körülöleli. Gwen biztosra veszem szerencsésebben járna, ha a lányokkal jönne el a bevásárló túrájára és nem mi boldogítanánk, akik nem értenek semmihez. Ez nem igaz, Laze tollászkodik a legtöbbet a tükör előtt.
- A legtöbb boltban van mindkettő. - ragadtam meg a lehetőséget, hogy Gwen mellé álljak. Felcsillant a remény, hogy talán ő sem egy nagy vásárlós típus és máris van bennünk több közös azon kívül, hogy hasonlítanak a képességeink és ő egy póklány. A megérzéseim nem csaltak, mert Gwen aztán tett egy olyan megjegyzést, ami megerősítette, hogy ő sem szeret ilyen helyekre menni. Közben a másik Gwen - mármint a telefonnom - berezgett a zsebemben, majd még egyszer és még egyszer is. Mi a...
- Oké, én adom. Hallottad Laze? Igyekezz a boltokkal, mert farkaséhes vagyok. - jegyeztem ezt úgy meg, mintha rajta múlna minden is, pedig nem neki kellettek holmik. Oké, a szöszi csaj csak átmenetileg volt nálunk feltételesen ki tudja meddig, de a gönceit meg kellett oldani.
Egyébként nyugodtan vegyél bármit, ahonnan ez a pénz jött, onnét nem hiányzik. - nem akartam még azt is hozzátenni, hogy amúgy is olyanok kezében volt előtte a pénz, akik nem érdemlik meg. Na meg ha annyira nem az árat nézi, talán előbb is végzünk.
- Szerinted is túl gyanús, hogy már megint a kutyával foglalkozott, mielőtt szétrágta a cipőt? - kérdeztem a lánytól, miközben mellé csatlakoztam. Laze úgyis elszórakoztatja magát is, amilyen parádét képes csinálni. De abban is igaza volt, hogy már megint kell valami új cipő, pedig már azt hittem, hogy sikerült Arrownak megtanítanom, hogy ne egye meg ismét a bal cipőmet, mert nem finom és amúgy sem leszünk jóban. De persze ez nem ilyen egyszerű.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Lazy days and mondays 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Lazy days and mondays JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Lazy days and mondays F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Lazy days and mondays Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Lazy days and mondays Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazy days and mondays   Lazy days and mondays EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 21:44




Lazy days and mondays HCm7zVJ
Lazy days and mondays
Gwen, Kaine & Laze

Szerettem ezt a bevásárlóközpontot volt itt minden, de ha igazán tartós dolgokat akartam megvenni, akkor nem egyetlen egy helyről vásároltam meg mindent. Lehet, hogy ez is csak az én fifikám volt, a többiek beérték a normálissal is, ami éppen csak tart, de most velem voltak itt. Ha máskor nem, legalább egyszer meg akarom mutatni nekik, hogy néhány márkát érdemes választani, arra pedig jól oda kell figyelni, hogy milyen anyagból készült. Az kitapintható, szerintem még nekik is menni fog, hogy mi az, amit a mosógép egy mosás után tönkre tesz és kifakul vagy ha valami díszes menetet választanak, akkor melyik az, aminek az írása vagy dísze lekopik egyből.
- Lehet, hogy van, de ha szeretsz válogatni akkor mindig megéri a legjobbat választani, az lehet, hogy tartósabb is lesz és kényelmesebb is. Tudod a ruhaméreteidet ugye? Lehet könnyebb és gyorsabb lesz úgy keresgélni. – kíváncsiskodtam. Nem kellett persze megmondania, hogy mit tudom én ilyen vagy olyan méretű ruha kell neki, a kiválasztásban nem tudtam volna segíteni neki, de talán annyit megoszthattam vele, hogy mi az, ami jól áll rajta, szép a szemnek és mi az, ami nem illik hozzá, mert mit tudom én… sápadtabbá teszi az arcát, vagy ilyenek. Ilyen egyszerűnek számító véleményt szerintem még Kaine is el fog viselni. Remélem nem a hawaii inges stílus jön be neki, a lányok külön megkértek, hogy valami normális göncöt találjak Kaine-nek és ne ösztönözzem őt arra, hogy bohócnak öltözzön. Ennek próbáltam eleget tenni.
- Jól van, téged már nem kérdezlek csak viszlek a te részlegedre akkor. Gwen megbocsátasz nekem, ha nem megyek utánad a fehérneműk közé, de blúzról és nadrágról szívesen mondok véleményt, ha kell. – ha beértünk az első olyan boltba, amibe érdemesnek tartottam bemenni akkor nem is tettem másképp, reméltem, hogy nem haladok túlságosan előre, ezért még mielőtt bementem volna azért még utánuk néztem, hogy látják-e hová megyek be és követni fognak-e.
- Mit is mondtatok mi a ti színetek? – tudtam én magamtól, csak szerettem úgy tenni, mint aki nem emlékszik ilyesmire. Túl feltűnő lenne, éppen ezért mielőtt enni mehetnénk szépen kiidegelem őket, annál finomabban és jobban fog esni az étel. Már van benne gyakorlatom.
- Elől az ilyen giccses izék vannak, amit érdemes jó messzire elkerülni, nem kirakatbabák akartok lenni gondolom. Kicsit hátrébb, a másik végében a lazább, kényelmesebb és sportosabb ruhák vannak. Cipőből kevés a választék, de ha nem lenne alkalmas még itt van mellettünk egy kicsivel a cipősüzlet, ahonnan én vásárlom az enyémeket. – meg is volt az útmutató, amire úgy gondoltam, hogy érdemes odafigyelniük. Szándékosan emeltem ki, hogy a helyiség melyik részére menjenek inkább ruhadarabokért – azok mind olyan stílusban voltak, amikért se Lili, se Romy nem kövez meg ha megveszük Kainenek és Gwennek.







 
Don't run away


Lazy days and mondays E4QsTu6



Ciaran
Vissza az elejére Go down
Gwen Stacy

Gwen Stacy


▪▪ : : Lazy days and mondays 41584b746ff42b8c0b0f6b6afa462c47
▪▪ Play by : Chloë Grace Moretz
▪▪ Karakterlap : Spider Gwen
▪▪ : : Lazy days and mondays 2c06e498429d4631df0541584ecd111a
▪▪ Hozzászólások : 27
▪▪ Csatlakozott : 2023. Jun. 22.
▪▪ : : Lazy days and mondays Tumblr_n4kkrbWqeT1r2vo64o1_400

Lazy days and mondays Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazy days and mondays   Lazy days and mondays EmptyVas. Okt. 01 2023, 21:26


 
to Laze & Kaine
- Outfit  Triple hug

 
-Itt kezdődik a baj Laze. Én nem szeretek vásárolgatni. Ha rászánom magam, akkor elég határozottan kutatok és próbálom minél gyorsabban letudni a dolgot. Sose a minőséget néztem, hanem az, hogy tetszik vagy sem. Az meg végképp nem érdekelt, hogy mások szerint milyen.-Megvan a magam stílusa. Tudom, hogy milyen ruhák érdekelnek engem, így általában célirányosan indulok el egy boltba. Ahol túl sok a szín, nah azt kerülöm nagy ívből. Innentől kezdve már nincs is olyan sok lehetőségem. Bármennyire is utálok most itt lenni az motivál csak, hogy nagyon is kellenek nekem ruhák. Nah meg legalább nem egyedül vagyok. Itt vannak a fiúk is. Szóval legalább szórakozunk egy jót mellette.
Kiszélesedik a mosolyom és csak bólogatok egyet a szavaira.
-Teljes mértékben megbocsátok majd neked. De hidd el nem kell majd rám sokat várni. Hamar lezavarom a dolgokat. Én nem vagyok olyan, mint azok a lányok.-Bökök a fejemmel pár cicababa felé, kiknek a kezében rengeteg szatyor lóg. Nah még egy dolog, ami az én világomban is létezik, bár rohadtul nem hiányzik. Követem Lazet és ha kell meg is ragadom Kaine karját, hogy bizony ő is jöjjön csak velünk. A kaja megvár minket. A kutya megcsócsálta a cipőjét. Egyértelmű, hogy újat kell venni neki.
-Hmm mondasz valamit. Lehet tényleg Laze tanította meg rá. Én a helyedben legközelebb elrejteném a cipőmet, vagy bekenném valami olyannal, amit ha megérez a kutya elmegy a kedve tőle.-Mondjuk tényleg fura, hogy csak az ő cipőjét szereti ennyire.
-Ezt most ugye nem kérdezed komolyan?-Nézek végig a majdnem tejesen fekete szettemen.
-Egyértelműen a pink!-Mondom komoly ábrázattal, majd csak elvigyorodom megint és végre már bent is vagyunk a boltban, ahol el is indulok a hátsó részleg felé. Ahogy azt mondtam tényleg nem kell sok időt várni rám. Igen gyorsan végig nézem a választékot, párat le is akasztok magamnak, majd el is vonulok az öltözőfülkébe. Ötből három felsőt jónak találok, a másik kettő meg szépen itt marad az üzletben. Másnak szerintem jobban fog állni.
-Nah ti hogy haladtok?-Sétálok oda a fiúkhoz, miután én már kezdem megunni a dolgot.

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Lazy days and mondays Wipe-mirror-nate-jacobs
Lazy days and mondays AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Lazy days and mondays F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Lazy days and mondays D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Lazy days and mondays Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazy days and mondays   Lazy days and mondays EmptyHétf. Okt. 02 2023, 14:27






Gwen
&
Laze



Ha Laze valamilyen környezetben különösen idegesítő volt, akkor mindenképpen a plázákat tudtam volna behatárolni neki. Mielőtt azonban megfordult volna a fejemben, hogy ha talán egyedül veszem a fáradtságot arra, hogy vegyek valami új göncöt, most megúsztam volna ezt a fölösleges tortúrát. Még csak az kell ide, hogy megint megjegyzéseket tegyen és még Gwen is nézőközönséggé váljon. Legendásan nem jutottunk sosem egy véleményre a sráccal és nem értettem néha miért tolja ennyire túl.
- Na akkor mindhárman mehetnénk a saját dolgunkra is és már itt se vagyunk. - kaptam a lehetőségen, amit Gwen szinte arany tálcán kínált fel, amikor előhozakodott azzal, hogy ő sem különösebben szerette a bevásárlást. Meglehet ez egyfajta pók-szokás lehetett, bár Peter részéről nem tudtam volna igazán nyilatkozni, annyira nem ismertem őt ebben a világban, az enyémben ő is inkább csak elviselte, innét is az én utálatom. Én is elpillantottam abba az irányba, amerre Gwen mutatta a jópár táskával megpakolt még mindig aktívan válogató lányok felé. Fogalmam sem volt pontosan mennyi pénz lapulhatott azokban a táskákban, de ők se pénzt se időt nem sajnáltak erre a hóbortra és messziről éreztem azt az émelyítően édes parfümöt, ami úgy áradt belőlük, mintha azzal akartak volna megpermetezni menten mindenkit. Akaratlanul is felhúztam a pólóm nyakát az orromra, hogy beleszippantsak a saját, kevésbé intenzív illatomba.
- Sosem értettem az ilyen csoportosulást. Mint valami szekta. - dörmögtem az orrom alatt a véleményem a lányokról, ami nem a legkedvesebb volt, de feltételezem a többiek sem gondolták volna rólam, hogy az ilyet díjaznám.
Egyre jobban lekötötte a figyelmem a folyton és most már sűrűbben morgolódó hasam és az azzal érkező kaja kiányának az érzése. Ezt a skillt nem kifejezetten szerettem, de ha én nem ettem, egyszerűen addig más nem nagyon tudott érdekelni. Lehet mert ennyire belém volt kódolva, hogy az energiát is a kajával nyertem vissza amit elpocsékoltam egy összecsapás miatt, igaz itt legfeljebb ruhaakasztóval lehetett volna hadonászni. Ha Laze túl sokáig téblábol, még a végém kedvem támad megverni vele.
- Nekem mindegy, csak ne legyen lányos. - dünnyügtem továbbra is egykedvűen. Ki akart ilyenkor színekkel foglalkozni, amikor éhes voltam? Persze az mindjárt lefoglalt, hogy teóriákat gyártsak, miszerint Laze szövetkezett és bujtogatta Arrrowt, hogy szétrágja a cipőm. Mi más történhetett volna? Gwen azonban adott egy remek ötletet. Hogy ez miórt nem jutott eszembe eddig? Valami keserűtől biztos elmenne a kedve.
- Zseni vagy, de ezt el ne áruld neki. - biccentettem a szőke srác felé, akitől aztán igyekeztem is leszakadni legalább azzal, hogy tényleg szétnézzek, vagy valami olyasmit csináljak. A végére azért összegyűlt vagy két nadrág, hat felső meg egy doboz cipő, ezzel én részemről be is akartam fejezni az eventet így őszre, ennyi váltóruha igazán elég kellett legyen és még Laze se mondhatott rá semmit.
- Én megvagyok. - válaszoltam Gwennek, ahogy újfent felbukkant. Még mindig arra gyúrtam, hogy mihamarabb elkészüljek, a szettben meg egy valami volt közös, inkább volt kényelmes és laza mint nézett ki. Éreztem, hogy ezzel még gondjai lesznek Lazenek, de pont tettem rá magasról.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Lazy days and mondays 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Lazy days and mondays JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Lazy days and mondays F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Lazy days and mondays Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Lazy days and mondays Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazy days and mondays   Lazy days and mondays EmptyVas. Okt. 08 2023, 04:58




Lazy days and mondays HCm7zVJ
Lazy days and mondays
Gwen, Kaine & Laze

Érzem, hogy ez a vásárlás mindkettőjüknek egy kicsit feszültséget okoz, de minél hamarabb megszerezzük amiért jövünk annál jobb.
- Rendben Gwen, most is eszerint válasz, az ára nem számít. – mondtam egy kicsit biztatóan, hátha ő is olyan, hogy egy kicsit lelkesíteni kell. – Kaine fizeti. – kacsintottam, hogy nem az én pénzembe fog belekerülni, hanem máséba. Na jó, tudom ez aljas volt. De Kaine mondja mindig, hogy a pénz nem gond neki, mert egyszerűen csak van valahonnan, azt inkább nem kérdezném meg mégis miből. Így is csoda, hogy eljött. Mondjuk, ha Arrow nem segít be egy kicsit itt sem lennénk. Gwennek pedig jönnie kellett, mert egyrészt valszeg szétednénk egymást Kaine-nel, másrészt tényleg neki is kellettek a ruhák. Saját ruhák. Amiben jól érzi magát.
- Gyors vagy? Jó, ha tudod a méreteidet és minden ilyesmit akkor tényleg az leszel. Néha elég, ha ezzel tisztában vagy és nem lesz olyan nehéz dolgod, csak azt kell eldöntened kell vagy sem neked a ruha. – lefogadom, hogy a saját világában ez másképpen menne, de semmi baj nincs ezzel, hogyha mindketten gyorsak akkor mehetünk enni amilyen gőzerővel csak lehet.
Amíg válogatták maguknak a ruhákat lőttem róluk egy-két képet és elküldtem a csoportunkba milyen ügyesen keresgélik maguknak a cuccokat. Igaz a Gwenes nagyon távoli lett és nem olyan közeli, mint amit sikerült Kaineről, de valaki – remélem Romy – értékelni fogja, hogy milyen jó a hangulat. Vagyis dehogy. Mindenki letudná már ezt. Én azonban elég jól szórakozom. Inkább a cipők után nézek. Bár mindenki talál saját magának cuccokat, én csak azért vagyok itt, hogy tényleg megvegyék, amit kell. Plusz ok arra, hogy noszogassam őket.
- Na szuper. – összecsaptam a kezeim. – Ott kell fizetni. Gyertek. Utána mehet a kajálás. – biztatom őket, nem tudom mennyire sikerül. Ha hallgatnak rám, akkor elindulok a kasszák felé, hogy ezt a kört letudhassuk és mehessünk a dolgunkra. Már az én gyomrom is korog és sajnos ezt, ha akarnám se tudnám letagadni.
- Mit ennétek szívesen? – kérdezem meg tőlük a sorban állva. – A bármit nem opció. Jó volna tudni, hogy hová ülünk be, vagy inkább az emeleti közös kajáldás tér legyen? Most még eltervezhetjük. – hogy mennyit akartok mászkálni az ételért, tehettem volna oda még, de nem tettem, inkább hallgatok erről a plusz infóról. Nem lehet ez az első alkalom, hogy itt járnak. Vagy igen? Csodás első élményük lehet, hogyha ez az első, lefogadom mindkettőjüknek az volt a legfőbb vágya, hogy ruhát vásároljunk közösen.
- Pizza? Vagy valami más legyen? – adok azért néhány ötletet, én mit ennék ha az ő helyükben volnék.





 
Don't run away


Lazy days and mondays E4QsTu6



Ciaran
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lazy days and mondays Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazy days and mondays   Lazy days and mondays Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lazy days and mondays
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Days of our lives

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: