Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 I dedicated this song to you

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you - Page 2 Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyHétf. Júl. 17 2023, 11:32

Vissza kellett fognom magam, hogy ne kotyogjak ki mindent, én szeretek a titokzatosság varázsával élni, mert legközelebb, ha találkoznánk még több meglepetéssel tudnék szolgálni nekik. Ez pedig mindig megmosolyogtat, mert olyan dolgok derülhetnek ki rólam is, meg majd a másik fél reakciójából amire egyikünk sem számított és ez… na ezért megéri titkolózni, egy darabig.
A meleg témát pedig, hogy milyen jó reklámfogás lett volna inkább nem is húztam tovább. Ez egyszerre volt kínos és nevetséges is s, én egyiket se akartam hangoztatni. Inkább csak némán bólogattam, hogy biztosan így van csak én az ilyesmihez nem értek. Sose szerettem a botrányt, a riporterek áskálódását se értettem meg mindig, hogy miért kell szegényt sztárt kinézni és olyanokat írni róla, ami nem is igazak rá.
A játék téma azonban már más volt, ott szívesen megszólaltam újra és bátran elmondtam a véleményem.
- Áh értem. Bár én valamiért jobban kedveltem Ginnyt még ha kevesebb szerepe is volt szegénynek a filmben. – Hermione nekem túl okos volt, szegényt kicsiként meg sem értettem, most meg már nem is próbálkozom megérteni, hogy akkoriban mi volt a bajom vele. Lehet az, hogy a könyveket akkor még nem olvastam el és a filmeket néztem meg. Súlyos hiba volt.
A kíváncsiságomnak azonban akárhogy is de nem tudtam gátat szabni, érdekeltek dolgok csak úgy. Ők is kérdezhettek volna hasonlót, de mivel nem voltam híresség és sehol sem léptem fel így ez kimaradt. Mielőtt azonban még többet kérdezhettem volna ahogy lenni szokott minden békés időt egy szörnyűség követ és ez pont most következett be.
- Kétlem, hogy én motiváló lennék, de persze nem hagylak titeket magatokra. – bár tanulnom kellene az otthoni kis szörnyecske viselkedéséből, ha megpiszkálják, most ennek ellentétesen cselekedtem. S bár távolabb akartam lenni, mint kerültem Niel testvérének közelébe, ez nem riasztott meg. Hát növények között voltunk! Ha nem a helyzet sürgősségéről lett volna szó, tutifix, hogy unalmamba megbabrálom a növényeket is, de végül elvetettem ezt a lehetőséget. Oda siettünk tesópajtáshoz, ahogy Niel tervezte, ő pedig ahogy számítottam rá már el is indította a hadjáratát az öccse ellen s, egy kicsit ellenem is, de én fel se vettem a zúgolódását. Már hozzá szoktam, hogy a körülöttem lévőket kiakasztom, ám tudom, hogy nem az a legjobb megoldás, ha azt javaslom neki nyugodjon meg, mert nem fog megnyugodni. A vitájukba, ha akartam, ha nem szépen be kellett szállnom, de csak óvatosan. Ezt a növények is megérezték, vagyis dehogy, én voltam az, aki hatni kezdett rájuk. A Bakacsinerdőt ide nem hozhattam nekik, ez igaz, de „megszólaltatni” azért talán tudtam őket azzal, ha a jól ismert erdő hang mellé egy kis fakéreg zaj is keveredik, mintha kidőlni készülnének, pedig nem.
Felsóhajtok. Nehéz menet lesz ez úgy nézem.
- Kiabáld ki magad nyugodtan, úgy tűnik, ha kell, ha nem, most van erre időnk. – karba tettem a kezem, várva, hogy kiüvöltse magát. Mit sem törődtem azzal, hogy nekem ehhez az egészhez semmi közöm. Persze nem tagadom fejben már valami megoldáson gondolkodtam s, el is néztem Liam mögött. Valami bokorféle kellett most nekem. Kicsit macerás, hogy nem tudják milyen vagány képességem van, mert esküszöm növényből formáltam volna ide valami fotelt magamnak, amíg ők kiveszekszik magukat, csak… nem voltam ilyen.
- Biztos vagyok benne, hogy megtudjátok ezt beszélni nyugodtan is. Tényleg kiabálni akartok egymással? – kíváncsiskodtam, megint csak szítva a tüzet a légkörben úgymond.







Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyHétf. Júl. 17 2023, 20:25



Liam&Laze&Niel


Zene




Laze komoly filozófiai dilemmával áll elő, Ginny avagy Hermione, én pedig úgy ecsetelem, mintha nem a hisztis Liam után pattanánk ki a buszból és fenyegetne a koncert lefújásának veszélye, amitől valahol mélyen hányingerem van, hanem fanic HP-s csajok várnának a bokorban.
-A könyvben valóban király volt, de a filmekben nem vett meg. Luna viszont…
Kezdem az okfejtést, legalábbis, amíg meg nem állunk a fát molesztáló Liamnál, akinek valahogy elgurulhatott a gyógyszere, vagy csak én vagyok túl gátlásos és inkább nem mutatom ki mi minden van a fejemben.
Totál ledöbbenek, ahogy Lazera mutogat. Pedig nem volt könnyű feloldani, idegenként érkezett, szórakozni egyet és nem lerobbanásra, vagy idegbetegen fröcsögő sztárocskákra volt kíváncsi.
Rábámulok a másik szőkére.
-Most mi van?
Az a baja, hogy ő is jött? Itt van és nem egyedül mentem pátyolgatni? Jó, oké, van benne valami, barom mód belerángattam, talán mert valami hasonlótól tartottam, olyan fura volt mostanában.
-Nem félek, csak gondoltam nem fog zavarni, meg néha egy idegen objektíven tudja látni a dolgokat. Szóval mi a baj? Remélem Kopasz megoldja és tovább mehetünk. Kizárt, hogy ilyen hülyeség miatt maradjon el a koncert. Mostanában elég feszült vagy és nem tudtam, hogy éppen a fák buzik, de ha akarod kitépkedek veled pár fűcsomót.
Próbálom oldani a hangulatot, szegény Lang haver a lehető legdiplomatikusabban reagál, vetek rá egy nagyon bocsánatkérő pillantást, azt hiszem elszúrtam, hogy magammal rángattam pagony nézőbe. Íme Domi, szelídítetlen növényevő…
-Mi van? Babazsúr? Kopasz kettő lettél? Vagy szerinted én nem vagyok hulla ideges? Legszívesebben a hajam tépném Liam! Azt akartam, hogy Laze jól érezze magát. Bocsi és ja nekünk kellene megoldani, csak azt hittem mint kívülálló… Ne haragudj, tényleg. Én nem kiabálok amúgy.
Fordulok ez utolsó pár mondttal Laze felé. Tényleg nem, elképedve bámulom ezt a hülyét, persze kijön a stressz, idegesítő, hogy lerobbantunk, beletúrok a zsebembe, van-e nálam magnézium. Még Kopasz nyomott vele tele egyszer, azóta hordom magammal, bár nem annyira szedál le, mintha nyugtató lenne. Arra EDDIG nem volt szükségem.
-Amúgy kajak szegény srácba kötsz bele? Ki a gyáva? Velem kekeckedj, ha az nyugtat meg Liam. És itt van magnézium! Most ugye nem fogsz?
Kérdezem röhögve, mert pont úgy emeli fel a kezét, mintha varázsolni készülne. Igaz, még nem kiabálok, de kezd kissé teledöngni a fülem vérrel és rá kell sóhajtanom alaposan, hogy ne süllyedjek a szintjére.
-Inkább beszéljük meg mi a baj. Lazetől nem kell félned, halál laza arc.
Indulok felé, mintha egy idegbeteg lovat akarnék megnyugtatni. Nem gyík volt paci, csak álmodtad…






...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptySzomb. Júl. 22 2023, 11:45



I dedicated this song to you
Laze & Niel & Liam
Az indulatok majd szét vetettek. Utáltam az egészet, legszívesebben beleboxoltam volna az egyik fatörzsébe, addig ütöttem volna, míg minden ujjam szilánkosra nem törik... de Nielnek is éppen ekkor kellett megjelennie. Az időzítés mester és még magával is rángatott egy idegent. Gyerek. Ostoba gyerek, aki nem érti meg, hogy az ügyeink nem tartoznak másokra. Vagy ez volt az önvédelem? Talán nem üvöltök vele csak azért, mert belekever mást? Ha akarom megszabadulok a kolonctól.
- Fogd be! - emeletem a hangom az ismeretlen nevűre. Nem kell az engedélye a kiabálására, ha akarom úgyis megteszem. A tekintetem visszavándorolt Nielre. Még mindig nem hittem el, hogy képes volt ebbe belekeverni egy harmadik felet. Legszívesebben mindkettő kidobtam volna a Góbi-sivatag különböző pontjaira, hogy keressék meg egymást a kibaszott homokos, növénytelen területen. Ha szerencséjük van, talán találnak egy kibaszott oázist és túlélik, ha meg nem, akkor így jártak, a faszomat sem érdekli!
Persze az öcsém szavaiból gyorsan lejött, hogy pont annyira veszi komolyan a dolgot, ahogy sejtettem. Nem, szerintem kurvára nem volt ideges, csak egy rohadt kaland, egy játék volt neki az egész. Észre sem vette, hogy az együttesnek ez az út mennyit számít. Igaz már az ő együttese, szóval azt tett vele, amit csak akart. Úgy viselkedett, úgy mutatkozott be a közönségnek, ahogy jónak érezte és ahogy a menedzsment engedte neki.
- Tűnj már el!- Ismételtem meg magam a másiknak. Már lendült is a kezem, hogy megszabaduljak tőle. De Neilnek csak azért is magyaráznia kellett. Biztos voltam benne, hogy bele sem gondolt, ő keverte bele a srácot, nem én hívtam ide, hogy nézze végig, amint neki esek az öcsémnek vagy szétrúgom azt a fát mellettem.
- Te hoztad ide, hogy kössek bele. - Feleltem fennhangon, a kezemet ugyan nem engedtem le, de léptem egyet feléjük. A talpam alatt megreccsent néhány száraz gally, amíg egy rövidke csend állt be közöttünk. Koncentrálnom kellett, mielőtt hagytam volna, hogy a fáradtság eluralkodjon rajtam. Talán rossz passzban nem voltam, de gyengévé nem tehetett. Ahogy felemeltem a kezem a pulcsim ujja alól kivillant a véraláfutásos csuklóm, de erősen kétlem, hogy Niel észrevette volna. Őt csak a saját szenvedése foglalta le, az ostoba gyerekes problémái, minthogy elfogyott az a kurva nasi vagy hogy a semmi közepén nem elég jó a térerő, hogy instázzon egyet arról, hogy lerobbant a csöves buszunk.
- Kurvára nem félek senkitől! Főleg nem ettől. - Böktem a fejemmel Laze felé. Most már legalább a nevét tudtam, mielőtt elrepül jó messzire innen. A kezemet a magasba emeltem most már és erősen koncentráltam a megfelelő mozdulatokra. A szőke srác mögött megjelent a portál, bár nem a Góbi-sivatagba, csak a Grand Canyonba. Onnan talán még az öcsém is képes lesz összeszedni. - Na hello, Laze. - Ha nem mutatott ellenállást egy újabb mozdulattal taszítottam rajta, hogy beessen a portálba és elbúcsúzzunk egymástól.
Még egy pillantást vetettem Nielre.
- Végeztem veled és ezzel a Niel cirkusszal, az együttessel! Mindennel. - Jelentettem ki, majd újabb portált nyitottam, ezúttal magam mellett, egyenesen Kamar-Tajba. Anyámra vágytam, az egyetlen menedékemre, az egyetlen helyre, ahol végre valaki engem is szeret, nem csak kiszipolyoznak. Elfáradtam, álmos voltam, zakatolt a fejem.
Nem tettem hozzá semmit. Ha a szőkét nem vitte el a portálom, majd megölelgeti szegény megsértett kisgyereket. Én részemről beléptem a portálba és csak egy dühös pillantással jutalmaztam, hogy akkor se merjen követni, ha ilyen hülyeség megfordult volna a fejébe. A nyílás apró, aranyszikrák keretében összehúzódott. Nem voltak már ott a fák, sem az öcsém dühös vagy éppen sírós képe, csak azt éreztem, megérkeztem.

Köszöntem a beugrási lehetőséget!


***
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you - Page 2 Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyVas. Júl. 30 2023, 01:33

- A könyv mindig jobb a filmes adaptációnál, bár annak is megvan a maga varázsa. – most nem kifejezetten csak a Harry Potteres témára gondoltam, hanem összességében mindenre. Bár én lehet mindig rosszul csináltam az ilyet, mert előbb megnéztem a filmet és csak utána olvastam el a könyvet, ami ihlette azt. Hogy ne a Harry Potteres példánál maradjunk, hanem egy örök klasszikusnál a Gyűrűk uránál… Az ember várná Arwent, aki megmenti Frodót és elviszi őt Völgyzugolyba, erre fel nem is jelenik meg, hanem Glorfindel az, aki megmenti a hobbitot a gyűrűlidércektől. Persze pár kattintásba került utánanézni, hogy milyen cselt történt a filmes változatban. De előtte legalább tízszer elfőtt az agyvizem, amikor olyasmiket kérdeztem miért nincsenek buckamanók, vagy hol van Elrond két fia és hasonlók, amiket a könyv említ, de a filmben nem jutnak szerephez ilyen vagy olyan okból kifolyólag. Ha pedig visszakanyarodok a Harry Potterhez, akkor hol van Ludo Bumfolt vagy Hóborc a kopogószellem? Ezeket persze most sem időnk, sem alkalmunk nincs megvitatni. A testvére úgy bedurcizott, mint ahogy otthon Kaine szokott, ha… Igazából nem nagyon tudom Kainehez hasonlítani őt, mindkettő megér egy külön misét a jelek szerint.
Csak szemet forgattam a kirohanására. Fogjam be? Szóval fáj, hogy beleköptem a levesébe? Hehehehe! Hát ettől még élvezetesebb lesz itt maradni én mondom! Hagytam, hogy ezután Niel beszéljen hozzá, én csak tartottam itt a jelenlétemmel a lelki támaszt, hogyha kellett. Bár egész szépen szemet tudtam hunyni a gorombáskodása felett. Sok kell ahhoz, hogy eljusson hozzám a fenyegetése és komolyan is vegyem őt. Láttam én már ennél rosszabbat is! Ismét felhozhatnám példának Kainet, de nem fogom. Ő másképpen számított bolondnak, ez a fiú is biztos normális tud lenni, ha akar, csak ma bal lábbal kelt ki az ágyból. Ha szebb napja lenne s, nem bolygatnánk valószínűleg kedvesebb is lenne. Lang nem ilyennek írta le őt se.
- Semmi baj. Már megszoktam, hogy hozzá hasonlókkal is találkozom. Ne tud milyen… - hisztérikus tud lenni valakim, lett volna a vége, ha lenne ilyen személy az életemben, de nem volt. Még csak példát se tudtam volna igazán mondani neki, mert általában elkerülöm a hisztit vagy meghallgatom és nem annak veszem.
- Megedzettek az ismerőseim sok kell ahhoz, hogy magamra vegyem. – vállat vonok, még most sem érzem magam fenyegetve, pedig már kétszer, sőt akár háromszor is szerette volna a testvére, hogy elmenjek. De nem mentem. Ha ő makacsnak gondolja magát, akkor még nem találkozott az én makacs kitartásommal!
- Nem kell féltened engem, kekeckedhet ha ehhez van kedve. – tök laza voltam, amíg ők szájkaratéztak addig a természetre koncentráltam.
- Én sem félek tőled. – jegyeztem meg csak úgy mellékesen, ahelyett, hogy hátráltam volna inkább előre léptem egy lépéssel Nielhez, hogyha kellett akkor tényleg itt legyek és valahogy jobb belátásra térítsük a testvérét.
Az enyéimmel nem voltak ilyen gondjaim, vagyis nem emlékszem, hogy lettek volna. Talán mert megértettük, hogy együtt erősebbek vagyunk, mint külön. Azt persze nem láttam még teljesen át, hogy miért nem tudnak szót érteni egymással. Most elég normálisan kérlelte Niel is Liamet. Vagy ez nem annak számít?
Velem az volt a baj, hogy azt gondoltam a legrosszabb ember is meg tud változni – Kaine élő példa rá talán – hogy mindenki lehet jó ember, ha csak megpróbál az lenni. Pont ezért lepődtem meg azon amikor mérgében Liam hátra lökött és ahelyett, hogy a fűbe estem volna, valami egészen másba huppantam bele. Elméláztam az volt az én bajom! Most úgy tűnt mintha hirtelen egy álomba estem volna bele, csak itt még láttam az erdős részt mielőtt végleg eltűnt volna a szemeim elől.
Feltápászkodtam a poros földről és azt próbáltam kideríteni, hogy a világ melyik tájára csöppentem éppen, mert így első ránézésre akárhol lehettem volna, akkor se jövök rá, hogy az előttem lévő völgyszurdok az a Grand Canyon és a folyó, ami csordogál az a Colorado akar lenni. Az Aradena-szurdok is lehetett, az én térképtudásommal. De szerencsére nem kerültem a világ másik felére, csak erről én még nem tudtam.
- Mi a… - szóhoz se jutottam. Inkább előkotorásztam a zsebemből a mobilom és térerő után csimpaszkodtam és közben sikertelenül üzeneteket pötyögtem a többieknek, amiket nem küldött el a telefonom sikeresen.
- Csodás. – a szikláknak köszönhetően, amik meredeken felém magasodtam jel nem volt itt egy csepp sem. Így nem fogok hazatelefonálni, hogy elvittek az űrlények és kitettek az istenhátamögötti helyen, ne várjanak haza, mert én sem tudom, hogy hol vagyok. Kétségbe csak nem eshettem! A homlokom felé emeltem a karom és úgy pillantottam felfelé - csak azért nem voltam most ebben a pillanatban besz@rva, mert valamilyen értelemben mutáns voltam, a furcsaságok az életem velejáróinak számítottak, erre persze még én sem voltam teljesen felkészülve, ez igaz, de kinek van ideje idegeskedni most, még az is elfelejtettem - hát, ha ezt meg kell másznom…







Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptySzer. Aug. 02 2023, 12:42



Liam&Laze&Niel


Zene






Amikor Liam kirohant a buszból már éreztem, hogy valami menthetetlenül félresiklik, ezért tudtam figyelni Laze-ra csak sac per kábé, pedig vitáztam volna még, mert a Gyűrűk ura határozottabban jobb filmben, kit izgatna Bombadil Toma, aki igazából felborítaná egész Középfölde rendjét azzal, hogy tulajdonképpen erősebb, mint Szauron, mégis cseszik megmenteni a világot.

Atyaég ekkora ciki szituációt! Lang elhozza az osztálytársát, aki idegenként végignézni és hallgatja, hogy Liam kiborul, ergó üvölt vele, velem, nem éppen szofisztikált stílusban.
Persze én tudtam hogy ki tud kelni magából, én sem voltam minta pofájú és sokkal árnyaltabb annál a jófiúnál, akit a világ felé mutattam, hiszen voltak sötét gondolataim…
Jelenleg éppen szétvereget az ideg mi a franc lesz, ha elmarad a koncert és mindennek a tetejébe behisztizik a bátyám, mint valami elmegyógyintézet szökevény.
-Nyugi, megoldjuk, gyere beszéljünk, igyál egy kólát, egy kis magnézium? Víz?
Próbálom szelídíteni, nagyjából, mint Jurassicban a raptorokat, bár az az érzésem Liam a magnéziumot már a torkomon akarja lenyomni-egyszerűen más nem jut eszembe, aggódom, mint kurvaélet mi az isten lelte.
-Nem azért “hoztam” hogy beleköss, csak ccsst!
Közben szegény Laze próbál higgadt maradni, a legkiegyensúlyozottabb itt köztünk most, elvétve bólogatok neki.
Liamnek a csitítás jobban ment, legalábbis gyerekkorunkban. Valami van a kezével, erősen meresztem rá szemem, lehet magának csinálta ennyire kivan? Tudom, hogy fontos neki a banda, klasszisokkal jobban, mint nekem, de számomra is azzá vált a többiek miatt, még ha valahol teher is sok minden, hiszen tudnia kellene…mennyire szétizgulom az agyam minden fellépés előtt és hogy ha tehetném nem 14 éves kislányoknak írnék szöveget, sokkal keményebb zenét játszanék, de egyre popposodunk, mert erre van igény. Hiszen pontosan tudja, mert neki mondtam, minden kétségem és hülyeségem, mindig neki.
Ekkor áll meg bennem a baseball ütő, de mintha agyonvágott volna vele egy troll.
-Ugye nem fogsz? Liam…
Nyögöm döbbenten, ahogy látom feltűnni a Grand Canyon távoli látképét és konkrétan beleesni Lazet. Egyszerűen nem hiszem el, ahogy azt sem, ami utána mondd, hogy ennyi volt minden, csak így, mintha elvágták volna nála az összes vezetéket.
A következő pillanatban magának is nyit portált és nekem másodperceim vannak, tényleg csak egy utolsó pillanat, amíg sikerül fejest ugranom a portáljába, Lazehez.

Nem valami elegáns érkezést produkálok, tulajdonképpen bukfenc a porba és még akkor sem hiszem el, hogy megvan minden porcikám, amikor nyelek egy adag homokot. Az egész képem tele megy vele, szóval vakon és köhögve próbálok valahogy felállni és megtalálni.
-Blaze? Blöaze?
Hegy, homok, por, kietlen semmi és egy szőke fej, ő lesz az! Próbálok minden erőmmel tényleg egyben maradni és legalább megérinteni a karját, tényleg itt van-e.
-Van egy rossz meg egy jó hírem. A jó…hogy igen, amint látod mágusok vagyunk, nem csak ő, hanem én is. A rossz, hogy még sosem sikerült portált idéznem.
Mindenesetre a füles most átváltozik mágus gyűrűvé, hogy megpróbáljam.


//Köszönjük a beugrást Domi, aki itt még Liam  Owowow //



...
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you - Page 2 Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 03 2023, 03:11

Sajnos már nem sokat tudtam tenni annak érdekében, hogy Niel tesója lenyugodjon. Először is kétségébe kellett esnem, hogy egy szempillantás alatt átkerültem máshová az erdőből. Itt nagyon nyomottnak éreztem magam. Kövek vettek körül, sziklák és persze terméketlen föld. Vagyis dehogy volt terméketlen, csak mélyen alá kellett volna nyúlnom a képességemmel és megkapaszkodni mindenben, amiben lehetett volna. De köpni nyelni nem tudtam miközben az üzeneteket írtam a többieknek teljesen feleslegesen. Még a zöld kódot se volt szíven leírni, pedig megfordult a fejemben, hogy talán, de mégsem. Ugyan, hogy tudnának ide értem jönni? Logikusan nézve sehogy, persze, hogy sehogy! Ezért nem is ringatom magam hiú ábrándokba. Az a kapu már bezárult, nem fog újra kinyílni az tuti fix, ezt pedig az eszembe véstem. Magyarázatot pedig épp ésszel nem is akarok keresni rá, biztos van csak most minden gondom nagyobb annál, hogy ilyen fejtőrőt megoldjak.
Már lélekben felkészültem arra, hogy esetleg felmásszak vagy utat találjak felfelé a sziklák tetejére amikor meghallottam Niel hangját. Egyből felé fordultam. Magamban olyasmit mantrázva, hogy minden rendben lesz, nem egyedül vagyok itt.
- Mágusok vagytok? – tudva magamról, hogy én mi vagyok ki nem akadok. Itt nincsenek növények, amin kiélhetem a meglepettségemet, hacsak nem szórok szét valamit. Inkább felsegítem őt, ha szükséges a porból, mert gondolom ő is kétségbe van esve. Valahol a lelkem mélyén én is! Nincs térerőm! Hogy szólok így haza, hogy estére elfelejthetnek, meg a következő estékig egy darabig. Lehet örökre itt ragadunk víz nélkül!
- Van nálad földimogyoró valami magos rágcsa? – érdeklődöm nagy hirtelenjében meg tőle. Kicsit kételkedem benne, de próba szerencse alapon. Ha mást nem, legalább égig erő paszulyon feljuttatnám magunkat a sziklák tetejére valahogy.
- Mielőtt megpróbálnád nyugodj le. Tisztítsd ki az elméd vegyél mély levegőt, tudod, amit stressz helyzetében is mondanak. – bár nem tudom, hogy a sikeres portálnyitáshoz mennyire kell tiszta elme és nyugodtság révén a testvéréről mindent eltudtam mondani csak azt nem, hogy nyugodt lett volna. Akkor nem lettünk volna itt.
- Én nem vagyok mágus, de nem félek tőled. – jelentettem ki egyszerűen, az még hátra volt, hogy bedobjam miért nem félek. Pedig, ha ilyen portálok nyitására lehet képes, mint a testvére akkor ki tudja még mire! Az a baj mélyen él bennem a Harry Potter filmek halálfalóiról alkotott képem és az, hogy nem szívesen találkoznék velük.
- A bandából a többiek is ilyen mágusok, vagy csak ti ketten? – érdeklődöm, Langtól mondjuk még ilyesmit nem láttam, lehet jól titkolja a dolgot vagy az is lehet, hogy egyáltalán nem tud arról mire képesek a testvérek.



I dedicated this song to you - Page 2 Adf23e164119dd5ee129bb9ada0d32c39f63d486

-- One Hell of a Team -- feat.  @Niel Topsfield Köszi Dom, elfelejtettem az előzőben írni!  --



Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyPént. Aug. 04 2023, 08:47



Liam&Laze&Niel


Zene





Nagy rakás trágyalé most a fejem és ezerféle szerenád zúg benne, a legfontosabb az abszolút mindfuck, hogy Liam tényleg átlökte Lazet egy portálon?! Baszki, simán meghalhatott volna, ha úgy esik, vagy én nem tudom kihozni, és egyelőre az van, hogy biztosan nem tudom, szóval zúg fejem és próbálom megkeresni valahogy, köhögve, hátha emberi hang válaszol a hörgésemre.
Bingó!
Úgy tűnik egyben van, csak megijedt, nyilván, átlökték egy totál másik térbe, ahol nincs térerő, nagyjából a Laze megtalálását követő pillanatom az, hogy előhalásszam a mobilom és próbálkozzak. Süket, vak, néma, semmi!
A következő mondat valami nyegle magyarázat részemről, amit poénosnak szántam, hogy a következő pillanatban rájöjjek, nincs ebben semmi vicces.
Itt ragadtunk, nincs se víz, se kaja, egyedül az irdatlan nyomás a mellkasomon, na most varázsolni kell, nem egy ereklyével, ami tőlem igazából tök függetlenül működik, hanem, ahogy kellett volna már az elmúlt tizenévben.
-Aha
Nyögöm nem túl meggyőzően, aztán kimeresztett szemeim pislognak néhányat. Rágcsa? Mert nincs kaja? Nincs kaja! Mondjuk ettől nagyobb gáz, hogy víz sem és ettől még orbitálisabb, hogy a koncert!
-Őőő, a buszon maradt minden.
Bámulok rá, aztán mintha az előbb fogadkoztam volna, én is mágus vagyok, én kiviszem, jézusom! Ahogy mondja, nyugodjak meg, mint Liam is minden kicseszett fellépés előtt, ha ráparázom a tömegre, vagy egyszerűen arra, mi lesz, ha elcsúszik egy félhang, vagy valaki rosszul üt valamilyen akkordot, nyilván észreveszik!
Mint akit felhúztak, járkálni kezdek egyik oldalról a másikra, nem túl messze, tulajdonképpen Laze körül.
-Úristen, azt mondta soha többé nem látom? Hogy itthagyja a bandát? Még ha vissza is jutunk, nem lesz koncert! Az nem lehet, hogy elmarad a koncert, ez életünk lehetősége lenne, ez…
Próbálok lélegezni, mert ha most megfulladok ő tuti nem jut ki, márpedig miattam nem fogunk beragadni a rohadék Grand Canyonba és ha baja lesz csak mert az idióta bátyám… Nyugi!
-Félni?
Nézek rá döbbenten, egy percre valóban kizökkent ez a röhejes dolog-tőlem félni a kezdődő pánikból, ami teljesen lebénít, hogy még kevésbé tudjak koncentrálni. De félni?
MIÉRT NE FÉLNE, MOST LETT ÁTLÖKVE EGY PORTÁLON!
Idióta Niel, idióta, idióta!
Hogy lehet ilyen nyugodt? Tényleg ilyen nyugodt? Most komolyan nyugodt?
-Ez…ez elvileg titok volt. Nem tudja senki. Én…én nagyon béna vagyok benne, Liam elhozott Kamar-Tajból és onnantól már mugli voltam, azelőtt, azelőtt is csak számoltam!
Fakadok ki hadarva, miközben kuszán hadonászni kezdek a gyűrűvel, de egy fia szikra sem akar kipattanni onnan, csak a levegőt karcolom ide-oda rohangászva, nem mint elegánsan betépett pillangó, de A mérgezett egér.



...
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you - Page 2 Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyPént. Aug. 04 2023, 15:41

Felsóhajtottam kínomban amikor azt mondta, hogy nincs nála semmi, amit használni tudnék. Nos, itt ezek között a sziklák között nem maradhatunk az fix, odébb kell állnunk, ha nem felfele, akkor előre hátra kijutunk egy olyan helyre, ahol láthatunk valami cserjést, elhaló félben lévő sárga fűszállakat, akármit.
- Nem baj, vagyis de az, de minden megoldható. Még az istenháta mögötti helyeken is vannak szuvenír árusok. – csak el kell érni őket, az pedig fogalmam sincs mennyi időbe telik. De továbbra se eshetek pánikba Niel előtt.
Nem is sürgethetem, nem ragaszthatok rá semmit sem a kezdődő pánikomból. Legalább valamelyikünknek nyugodtnak kell lennie. Mondjuk most egyikünk se tud az lenni, teljesen érthető.
- A testvéred. Egy testvér csak nem mondhat ilyesmit komolyan. Vagy ő komolyan gondolta, amit mondott és nem csak felindulásból tette? – persze ezt nem tudhatom én sem, elég komolynak tűnt a dolog, de ezzel nem akarom Nielt még jobban felidegesíteni, megteszi azt helyettem is.
- Ha nem találnak ránk keresni fognak és ha meg is javítják a buszt nem fog elindulni nélkületek. Most az a fontos, hogy innen eljussunk egy tisztább terepre. Innen kell kijutnunk és látni, hogy hol vagyunk pontosan, hátha lesz egy kis térerő. – ezzel most nagyon úgy hangozhattam, mint Romy amikor nem veszi más körül csak növények és technológia a közelben nuku, de most átérzem a helyzet és a térerő fontosságát. Legközelebb tuti nem fogok magok nélkül elindulni otthonról, hacsak rágcsának vagy galambeledelnek álcázva is.
- Vész esetére gondolom nincs beugró tag, aki ért valamelyik hangszerhez, ami épp kellhet. – csak hangosan gondolkodom, ha lenne ilyen személyük akkor egy gonddal kevesebb lenne most a vállán.
- Úgy értem attól nem félek, hogy te meg ő mágusok vagytok. Én sem vagyok mindennapi, csak nekem nem az ilyesmi menne. – na én jól megmondtam neki a semmit. Nem tudom mágus létére mennyire kap frászt a mutánsféléktől. Rossz a hírnevünk. Úgy vagyunk beállítva, mint valami vandálok vagy nem tudom.
- Nem ismerem ezt a helyet, de hiszek neked. – vallom be őszintén, mert fogalmam sincs arról a mágusképzőről, ami a Kamar-Taj nevet takarja. Bár a világunk furcsa hely, tele furcsa dolgokkal és ez még nem minden!
- Várj csak! Át tudsz formálni dolgokat? Mondjuk ezt a követ itt… – gyorsan felkaptam egyet a földről – …valamilyen maggá? Mondjuk babszemmé? – tudom, hogy hülyének fog nézni, de kénytelen leszek bedobni neki az én titkos kártyámat is, ami nem a Kék-szemű Hósárkány vagy Exodia összes darabja.
- Én befolyásolni tudom a növényeket, formálni őket, alakítani, főleg indákat szeretek kihozni belőlük mert az a legkönnyebb. – és leghasznosabb, de ezt nem mondom ki hangosan.
- De ha nem lehet akkor csak menjünk előre, itt nem maradhatunk. – hogy merre volt az előre azt nehezen tudtam volna eldönteni, mert az út mindkét irányba jó hosszasan vezetett. Szóval néztem a hátam mögé és előre is, melyik a szimpatikusabb irány. Egyik sem volt az. De persze mindegy.







Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyHétf. Aug. 07 2023, 19:44



Liam&Laze&Niel


Zene





Próbálom megőrizni az ép eszem, pedig ronda dolgok dobolnak benne: otthagyta a csapatot, engem, nem lesz koncert, szétesünk, úgyhogy állok, Lazere figyelek és elfúj mellettünk a szél valami szénaboglyát, mint a westernekben, ha az egyik szereplőnek éppen kiesik hang és kép.
-Szuvenír árusok?
Röhögök fel idegesen, hogy sápadtan bámuljak rá,  aztán valahogy nyelek, pedig az is elég nehéz jelenleg.
-Komolyan. Liamnak fontos volt a banda, ha ilyet csinál az…végleges, nem szórakozna vele.
Azt hiszem tőlem is le akar lépni, de kövér és büdös miérteken kívül más magyarázatot hirtelen nem tudok kinyögni. Az is komoly erőfeszítést okoz, hogy rá figyeljek, szuggesztíven, pislogás nélkül, bár én látom azt a rohadt kocsit újra beindulni, koncert nem lesz már.
Táguló orrlyuk, kilégzés, belégzés, ha Ő megcsinálta, nekem is menni fog, muszáj.
-Jó, neked nem lehet bajod, az világos. Mégis hogy a picsába gondolta, hogy belök ide? Amikor tudja, hogy én nem…. Simán megölhetett volna, agyam eldobom! Szóval neked nem lehet bajod.
Ez az első tételmondat, amit elemezni kell, kilégzéssel, ujj rázással, mintha segítene és egyre növekvő pánikkal, hogy még Lazet is veszélybe sodrom, ha nem hozok létre azonnal villogó féreglyukat.
És járkálok, ide-oda, mint egy megbaszott egér, rázom a fejem, elképzelem a srácok arcát.
-Nincs, nélküle nincs banda sem!
Ezt mindenki így gondolja, mi négyen alkottuk a pillangókat, érte legalább annyi kislány bomlott percenként, mint a többiekért. Akkor torpanok meg, amikor kijelent egy bizonyos dolgot, ami inkább célzás és valahogy még ilyen elmeállapotban is felfogom.
-Nem vagy mindennapi?
Újra járkálni kezdek, egészen a babig, mert ott nagyon furán lesek rá és úgy nézek a kőre mintha az már most paszuly lenne.
-Nem, csak totál szervetlen tárgyakat tudok átalakítani és csak a könyvből a való világban semmi mást. Babot szeretnél enni? Baszki biztos éhes vagy! Várj, mindjárt megoldom!
Már éppen elindulnék, amikor vallomása simét megtorpanásra késztet.
-Komolyan? Mint egy…mutáns?
Mostanában összesodort párral a véletlen, pislogok rá, egész nagy szemekkel, még egy kis száraz fű elbukfencezik mögöttünk, bár nem tudom hogyan tudna abból indát csinálni. Laze tehát növényekkel manipulál, na ezen sokkal kevésbé akadok fenn, mint a mai nap folyamán bármin.
-Menni fog, csak adj egy kis időt!
Torkolom le feszülten, nem ellene irányul,  minden sziklára kibaszott dühös vagyok és forgatom a kezemben szorított mágusgyűrűt, csinálva a köröket, egyet, kettőt, talán meg is csillan egy-egy valami a levegőben, amikor nagyon koncentrálok, de lényegi változás nem történik.
-Büdös francba!
Rogyok térdre zihálva, amikor eszembe jut, hogy semmi konkrét célra nem gondoltam, kicsit le is fejelem a port és földet, amíg Laze nem tudom, kergeti az elfújt növényhulladékot.
-Hová vigyelek? Azt hiszem először is kellene egy konkrét hely.
Próbálom logikusan átgondolni és két összeszedetlen zihálást követően újra talpon termek.




...
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you - Page 2 Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyPént. Aug. 25 2023, 00:38

- Minden istenverte helyen van egy vagy több, ahol ilyen szép táj várja az idetévedőket. – a karjaimmal az ég felé mutatok, biztosan ő is látja, hogy a kilátás csodás, csak ez akkor lenne még csodálatosabb, hogyha szándékosan lennék itt és nálam lenne egy fényképezőgép is, meg a többi turistafelszerelésem, ami nélkül nem lennék turista. Most tényleg annak érzem magam, ami vagyok: eltévedtnek.
- Ez nagyon gáz. Sajnálom. – válaszolom röviden kis komolyságot erőltetve magamra. Kevés sikerrel megy ez igaz.
Nem tudom milyen sokat jelent neki a testvére, de bizonyára sokat, én is szeretem az enyémeket csak mostanában mindketten elérhetetlenek a számomra, ennyi az egész. Nem is hoznám elő, hogy ő látta, hogy a tesója hová ment én még azt se tudom a bátyámról milyen helyen van.
- Nyugalom, erős vagyok, bár mágussal még nem volt sok dolgom ez igaz… - be kell ismernem, hogy ilyesmire nem vagyok felkészülve én sem, jöhetnek még furcsaságok ez igaz. Már meg sem kellene lepődnöm.
- A tesód nélkül nincs banda sem? Ugye ez… - nem akartam azt mondani neki, hogy mindenki pótolható, mert nagyon szarul érintette volna, Lang különösképpen pedig úgy szereti a bandát ahogy van, egyiküket se cserélné le valaki másra, mert már összeszoktak és nem lennének ugyanazok egy új vadidegen sráccal, mert ők ugye fiúbanda vagy mi a szösz. S, hogy erről a szörnyű helyzetről eltereljem a figyelmét, előrukkolok egy másik sokkoló dologgal – szinte ez már a művészetemmé válik esküszöm és ezután is díjat kellene kapnom azon a bizonyos láthatatlan vetélkedőn s, díj átadón.
- Áhm hát izé. Valami olyasmi, de mégsem sima mutáns. Ez egy kicsit bonyolultabb annál tudod. Az idő nem alkalmas arra, hogy az élettörténetemet elmeséljem neked csíra koromtól kezdve. – ez bár elsőre lehet ironikusan hangzik valójában a csíra nagyon találó lenne rám nézve. Mindegy inkább mással idegelem ki szegényt, nem a születésem körüli dolgokkal.
Ezért jut eszembe az, hogy előbb ki kellene jutnunk innen, ha ő nem megy sokra a varázslattál, de időt kér ezért megállok én is, hátha összejön valami neki. Nem türelmetlenkedek, inkább kivárok.
- Manhattan, W 48th Street, kérlek. – adom le a helyszín címét, mint valami rendelést, persze nem hiszem, hogy ennyire pontos adatot kért tőlem.
- Elég lesz Manhattan is, onnan fel tudjuk hívni Langot és a többieket. Hátha lesz térerő, mert itt halott a mobilom. – nem hittem, hogy valaha ezt fogom mondani, de a térerő hiánya kezd kikészíteni vagy inkább az nem tudok szólni a többieknek melyik növényt ne öntözzék túl, mert árt neki.
- Vagy akár az a parkoló, ahol a kocsim hagytam! Az még jobb lenne! Csak beülünk és már suhanunk is, oda, ahol lerobbant a buszotok. – dőlnek belőlem a hirtelen, bugyuta ötletek ez igaz, de pánikhelyzet van, ilyenkor minden hülyeségben van valami hasznos vagy haszontalan. Bár a biztonság kedvéért kicsit eltávolodom tőle és valami növényszerűség után kutatok, egy száraz fűcsomó is megtenné.







Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyHétf. Aug. 28 2023, 19:48



Liam&Laze&Niel


Zene




Felpillantok Laze után szabadon-az égre, aztán próbálok úgy nyelni, hogy leküzdjek egy láthatatlan csutkát, ami megakadt a torkomon, főleg, mert kifejti sajnálja, amire csak biccenteni tudok.
Veszek valahonnan levegőt, aztán rábámulok, hogy erős. Valami halvány mosolyféle költözik ajkamra, mert látom, hogy az és ez tök jó dolog, kicsit eltereli gondolataim Liamről.
Bárcsak…igazán lelkes tudnék lenni ettől, kifaggatni, örömködni mekkora királyság mert képessége van, de itt még gazt se nagyon találni, amin meg tudná mutatni mit tud.
Sajnos nem sikerül, mert ahogy kimondja: tesód nélkül nincs banda se, majdnem elbőgöm magam. Illene rá válaszolni is, de érzem, képtelen vagyok most megszólalni, csak a fejem rázom és a horizontot bámulom, mintha kurva érdekes lenne.
-Azért egyszer majd mesélhetnél róla. Tudom, hogy ez most nem alkalmas, de érdekesnek hangzik.
Nyögöm, amikor visszatér a hangom, kicsit olyan, mintha körömreszelőt nyeltem volna, vagy kandúr macskák dominálnák egymást a torkomban, de tényleg érdekel és valahogy tudatni akarom. A csíra kora, amin megintcsak halványan mosolygom, mert vettem a poént.
Összeráncolt szemöldökkel bámulok rá, ahogy annyira pontos címet mond és fejben előveszek egy térképet, meg az iphoneom mutatom, azon sincs térerő, aztán a város egy pontjára koncentrálok.
-A parkoló jó lesz, tudom hol van és asszem elég kihalt is. Várj egy picit.
Kérem, miközben a mágus gyűrűt nagyjából köldök magasságba emelem, aztán lassan körözni kezdek vele, közben a levegővételre figyelek, ahogy rendszertelenül áramlik. Első körben erőszakosan esem zihálásomnak és nyugtatom semlegessé, rutinos ki-be mozgássá, majd képzeletben vizualizálom, elméletben, ahogy portált kell idézni, mindent felidézek, üres a fej, csak a cél lebeg lelki szemem előtt, sok levegő ki, egy kevés be…és körzök. Eleinte semmi, aztán apró szikra villan, elképzelem, ahogy áthasítom a valóság szürke szövetét és ajtót nyitok a parkolóra, mintha a világ felhasítható lenne, mint egy vászon, egy cipzár, ami mögött bármi lehet, aminek pontosan tudom a helyét és a világ tényleg elválik. Olyan érzés, mint tortát szelni, akárha a létezés egy rétegét hajtanám félre, izzik  mozdulatom nyomán a levegő és a kör forma mögött feltűnik a parkoló, Laze kocsija, New York, a világom.
-Gyorsan, menj!
Szólok rá, nem tudom meddig tudom tartani, de egyelőre ott van és ha Laze átsétált beleugrom én is, át a biztos beton talajra, a kocsija mellé, megjegyeztem pontosan hol van, annyit aggódott érte.
Mögöttem rögtön bezárul a portál, én meg úgy érzem mindjárt beleszédülök a közeli kanálisba. Minden tagom remeg, de örülni sincs nagyon lehetőségem életem első normális portáljának, ami működött, azonnal megrezzen az iphone. Gyorsan lezuttyanok egy padkára, mert túlságosan remeg a térdem, hogy megtartson és random tanyálni még ebben a helyzetben is ciki lenne.
Kurvára kimerített a dolog… de az első mindig nehéz, a zsebvilággal is így volt.
Na így ér Kopasz üvöltése a telefonba. Még hálát adok az égnek, hogy nincs kihangosítva, mert az első fagyott döbbenet elmúltával felfogom válogatott sértései halmazát, attól kezdve, azt hitte halottak vagyunk, odáig, hogy mertem skippelni életünk koncertjét?!!!
Az első másodpercben csak annyit sikerül kihúznia belőlem, hogy mindenki él, ezt is úgy, hogy ordenáré hangon teszi fel: MINDENKI ÉL?
És én hozzányögöm, hogy igen, aztán nem is tudom, mintha beszűkülne a világ, megtorpanna velem a föld és akkora nyomás helyeződik a mellkasomra, egy kósza másodperc erejéig azt hiszem vége, összetapostak. Kopasz most tényleg összetapos, a már előre riogató, kérdő tekintetek válaszért és a szétesés lehetősége, Liam árulása, a tény, hogy soha többé nem látom a testvérem, legalábbis ezt nyökögte, végzett velem, csak úgy, hirtelen, válaszok nélkül, amit nem tudok megadni senkinek.
Kopasz csak mondja, egészen odáig, amíg valahogy térdemre hajtott fejjel, egyik kezemben a telefon, másikban a fejem meg nem hallja velem együtt, hogy se levegőm, se normális hangom, csak a tompa és elég durva zokogás, amit próbálok elnyomni, valahogy rálépni, na akkor hallgat el, akkor tudja meg, hogy baj van, de én nem tudom elmondani…egy kurva szót annyit se, éppen meghalok.
Lerakom az iphonet, hátha Laze képes rá, annyi, hogy Kopasz már nem üvöltözik, még rányomok a kihangosítás gombra és az ijedt, aggódó szavak furcsa visszhangot vernek a parkolóban.
“Mi van? Mi történt?”
Én meg nem tudom, komolyan nem tudom folytatni csak elnyomni valahogy az egészet, ami mint egy ostoba kór kiütött rajtam és KO-val lenyomott teljesen.





...
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you - Page 2 Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptySzomb. Szept. 02 2023, 14:56

- Ha gondolod, gyere át hozzánk és tracsolhatunk róla, a lakótársaim jó fejek, egyikükről se tudom, hogy hajlamos lenne a fanatizmusra, de sosem lehet tudni. – viccelődők a végével persze. – Az egyikükkel biztos vagyok abban, hogy jól kijönnél, igazi kocka, bár azt nem tudom ő mennyire single player típus, szerintem jó néven veszi, ha lesz egy új arc a közelben. – természetesen most Romyról beszéltem, remélem szegény nem csuklik éppen, gáz lenne, ha igen és azon gondolkodna, hogy vajon ki olyan kretén, hogy őt emlegesse. Hát én! Nyilván! Ki más?
Mivel szegény Nielnek először nem jön össze, hogy hová kellene mennünk ezért feldobom neki az otthonom vagy a parkolót, mert lehet az még egyszerűbb, mint vaktában keresni a helyet a képzeletbeli térképen. Nem tudom, hogy megy neki ez vagy miként működik nála, nem is baj mondjuk, lehet félnék a végére, ha tudnám, hogy ez a kapu kiszakít belőlem mondjuk tíz évet mert utazom rajta keresztül. Na jó, csak túlzok megint nyilván. Ha szépen lecsillapszom minden rendben lesz, nem aggódom én semmi miatt sem.
- Te ezt ilyen távból meg tudod állapítani? Nem vagy semmi! De a kamerákkal vigyázni kell, láttam egy párat a parkolóban felállítva. Azokat nem lehet valahogy kikerülni? – javaslom ezt is, aztán nem tudom mennyire sikerül neki ezt úgy kiszámítani, hogy jó legyen. Nem mindenki van hozzá szokva ahhoz, hogy ilyen kapuk nyílnak meg a kamerán és két lökött srác ugrik ki belőle ki tudja honnan az istenből jöhettek. Hát na, a biztonságiakkal most nem akarnék találkozni ez holtbiztos.
Ám amikor arra kér, hogy menjek, hát nem leszek rest, neki szaladok én ennek a körnek és remélem, hogy nem lesz olyan élményem, mintha én lennék Sonic, a sündisznó. Bár, ha jobban belegondolok, de olyan érzésem van, a hiperszuper gyorsaságot leszámítva.
- Huh, ez… nem volt semmi. – szólalok meg, miután ezen a kapun éppen, hogy átcsusszantunk mindketten és el is tűnt a hátunk mögött. Már épp ki is szúrtam az én kicsikémet, amikor megcsörren Niel mobilja. Először a sajátomra pillantok, mert most szépen lassan elküldödnek az üzenetek is a csoportunkba és az övék is megérkeznek, de esélyem sincs elolvasni azt, mert Niel kétségbeesett arca fogad.
Nem tett neki sok jót az, hogy használta az erejét, csodálom, hogy meg tud állni a lábán, vagyis már nem áll a lábán, na mindegy. Ki van készülve. Most inkább zsebre teszem a mobilom és hagyom a kocsit is, még nem esett semmi baja, látom innen, hogy él és virul. Szóval foglalkoznom kell Niel lelki és a jelek szerint testi gondjaival is, már ide hallom a menedzserük ordibálását, pedig ki sincs hangosítva a mobilja!
Felsegíteném a földről, mielőtt átnyomná nekem a mobilt, legalább a kocsiig bicegjünk szépen el és majd azután érintem a fülemhez a mobilját – bár valószínűleg, ha távol tartanám is eléggé hallanám a menedzser hangját olyan hangos baszki.
Az igazságot ennek a szegény embernek nem mondhatom el, legalábbis teljesen nem. Valamin muszáj lesz ferdítenem, nem tudom mennyire van tisztában Niel és testvére képességeivel ezért csak valami akció és horrorfilmbe illő dolog jut az eszembe.
- Valamilyen pompom csapattal találkoztunk a fák között éppen megálltak ők is ebédszünetet tartani csak a miénkkel párhuzamos úton álltak meg, ami visszavisz. – kezdek bele a hülyeségbe, de mivel sejtem, hogy nincs türelme a menedzsernek ezért rövidre fogom. – Na ezek a zakkant csajok felismerték Nielt és Liamet, egyből utolérte őket valami görcs és feltoltak minket a buszukra, alig tudtunk megszabadulni tőlük. Liamet elveszítettük, ő annyira kikészült tőlük, hogy inkább hazament és elege lett mindenből. Most itt vagyunk a parkolóba, ahonnan indultunk, de megpróbálom legalább Nielt visszakocsikázni a buszhoz. Ha az segít még valamit. Dobos nincs. – teszem hozzá hirtelen, mert eszembe jut, hogy mire készülnek. – Nem tudok dobolni, csak értelmetlenül ütögetném a cintányérokat és a dobokat. – magyarázom bele a mobilba. – Nem vicceltem a sztorival, tényleg itt vagyunk a parkolóba. Küldjek szelfiet? – hülyéskedem, persze érzem, hogy a menedzser nem fog ennek örülni, de mással nem tudom oldani a feszültséget.








Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptySzer. Szept. 06 2023, 17:24



Liam&Laze&Niel


Zene




Kajak minden erőmmel oda AKAROK figyelni Laze-ra, de az isten lyuka mögötti canyontól két fordulóra, az elfutó szénaboglyákon kívül semmi mást nem fogok fel, csak bólogatok a munkatársaira, amikor egy perc múlva leesik, hogy lakótársakról beszélt.
-Igen, kösz, szívesen megismerném
Igazából magánparkoló, de olyan lenyűgözve csodálkozik mennyire jó vagyok, hogy nem árulom el, történetesen Kopszék bérlik nekünk, Laze azért lett beengedve, mert VIP.
-Aha, tudok olyan részt.
Hol máshol lehetne rágyújtani, vagy pánikrohamot kapni indulás előtt, mint olyan helyen, ahol tuti nem szúrnak ki? Parkolón belül, természetesen, Laze meg higgye, hogy ennyire jó vagyok és nagy dolog portált idézni, óriási, nem képes rá mindenki, aki pár hónapot eltöltött Kamar-Tajban, miközben nekem egész életem lett volna rá.
Mégis, most először és oltári erőfeszítések árán sikerül. Lehet, hogy dobszó mellett kellene bejelentenem, elvesztettem a portál lyuk szüzességem, de annyira lerohadok tőle, hogy csak a padkára tudok rogyni és attól se sok választ el, hogy teljesen kiboruljak, Kopasz rá is segít.
Így, remegve, szédülve és émelyegve kurva jó megkapni telefonon keresztül életed ordítását, úgy, hogy a tesód az imént közölte veled, kösz ennyi voltál, kitöröl az életéből és a banda is mehet a búsba. Mégis…hogy mondom meg nekik?
KO, teljes megsemmisülés, de nem is bírok, akarok, fogok, tudok Lazeval menni, maradok a seggemen, eltakart arccal, térdeim felhúzva és próbálom tompítani a zokogást.
Ekkor hallom meg azt a szót, hogy pompom, mert éppen levegőt veszek, szaggatott, megremegő, de nélküle halott lennék.
Itt megtorpan minden eddigi tevékenységem és elhűlve emelem fel könnyáztatta arcom, hogy hihetetlenkedő pillantást vessek rá.
Persze Kopasz válaszordítását én is hallom, akár ki van hangosítva, akár nincs.
-MI EZ A BAROMSÁG LANG BARÁTJA? TEÉRTED IS ÉN VÁLLALOK FELELŐSSÉGET! ÉS NE GYERE NEKEM AZZAL, HOGY TOPSFIELDÉK LELÉPTEK CSAJOZNI, AMIKOR MINDKETTŐRŐL ELMONDHATÓ, HOGY VÉRKOMOLYAN VESZI! EZ ÉLETÜK…koncertje. Lett volna
Fejezi be halkan, aztán némi szünet után mondja tovább normál hangerővel.
-Baj van, igaz? Harries! Most mondja Lang, hogy így hívnak, ide figyelj! Ne gyertek sehová, ha ott vagytok ahol indultunk, bár ez szinte lehetetlen, de várjatok meg ott! Mindenképpen-várjatok-meg ott! El ne induljatok onnan! És igen fiacskám, lőjj egy szelfit, hogy tényleg ott vagytok, legyen benne Niel is. Liam nincs veletek? A tetves @úristenit! Induluk értetek máris! Elvagy már 21 fiam? Szerencsére a Topsfieldek igen, de fontos tudnom kell! Figyelj…nagyon kibukott? Nemsokára odaérek, addig szedjed össze! Koncert az nem lesz, de NEM VAGYOK TELJESEN HÜLYE, TUDOM, HOGY VALAMI BAJ VAN!
Ezután egyszerűen rárakja a kagylót és én viszonylag normálisan rápillantok, közben két kézzel esek az arcomnak, hogy eltüntessek róla minden gyengeséget.
-Laze, menj nyugodtan, jól vagyok. Megvárom őket. Meg kell magyaráznom nekik.
Hunyom le szemeim egy pillanatra, de megakadályozom, hogy újabb könny gördüljön ki belőle, amikor ismét ránézek. És elég magabiztosan, hogy ne aggódjon, menjen, ha szeretne.





...
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you - Page 2 Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyPént. Szept. 08 2023, 20:26

Elismerően bólintottam Niel azon kijelentésére, hogy tud olyan részt, ahol nem vesznek minket a kamerák. Ennyi pont elég is volt, hogy amint megjelent a körgyűrű én neki is futottam és már a parkolóban voltunk. Huh, ez necces volt! Még egyszer utoljára hátra pillantottam az előző tartózkodási helyünkre, amint az eltűnt és magunk mögött hagytuk egy kicsit megkönnyebbültem. Persze még nekem is kellett egy kis idő, amíg ezt megemésztem az szent, de hogy erről miként beszélek a lányoknak és Kainenek az jó kérdés. Pláne, hogy most tudatosult bennem, hogy az üzeneteim a visszatérő térerőnek köszönhetően elküldödtek végül és minden kétségbeesésemet látják már. Na mindegy. Újra zsebre vágom a saját mobilomat és még ignorálom egy kicsit a sok kérdést, ami felmerült a képpel kapcsolatban, amit küldtem nekik végül. Niel felé fordulok és úgy nézek rá, mintha nem felnőtt lenne, hanem egy kicsi szerencsétlen, akinek most segítség kell. Elvettem a telefont tőle és bátran kitaláltam valami halandzsaszöveget a menedzserüknek, amiről kiderült, hogy tényleg az, ami. Persze, hogy nem hisz nekem, én se hinnék magamnak. Nem tudom mennyi mindent tud a fiúkról, ezért azt nem fogom beköpni, hogy megnyílt előttünk egy kapu és ide dobott minket mert… ha nincs beavatva kétlem, hogy hinne nekünk.
Végig hallgattam a jogos hitetlenkedését.
- Tudom nagyon hihetetlen duma, de az idősebbik tényleg lelépett és itt hagyott minket a kisebbikkel. Valami családi feszkó lehet a dologban, biztos észrevette maga is. – ezt csak akkor közlöm a Kopasszal, ha hagy szóhoz jutni, ha nem, akkor nem magyarázkodom neki. Csak végig hallgatom őt és azon gondolkodom mit tenne Lang, ha ilyesmit élne át. Hát tartaná a lelket a barátjában az biztos, csak ő még ismeri is mivel lehetne feldobni szerencsétlent én annyira nem.
- Attól tartok nem telefontéma, hogy mi is a helyzet. De ja elmúltam 21 már egy ideje. Küldök egy képet is akkor. Ő nincs itt. Lelépett valahová. A nagyon kibukott nem kifejezés. Jöjjön nyugodtan ide, addig kitalálok valamit. – valószínűleg a nagy semmit, de mivel arra kért, hogy szedjem össze a darabjaiból szegény srácot itt hagyni nem fogom.
- Itt … - várunk lett volna a mondatom vége, hogyha nem teszi le a hívást. Sebaj. Niel felé pillantok. Szerencsétlen kölyök, most tényleg annak látszott, szerencsére senki sem látja, hogy képes és itatja az egereket itt.
- Nem hagylak magadra. Ma szóltam a lakótársaimnak, hogy sokáig el leszek, senki nem hiányol most, nincs hová és miért sietnem. Itt megvárom veled őket és együtt valahogy túl leszünk az egészen. Csodálom, hogy ilyen erős vagy. – nem, nem volt erős inkább csak azt csodáltam, ahogy próbált erős lenni, az elszántság megvolt benne.
- Gyere üljünk be a kocsiba, addig se idekint esznek a szúnyogok. Hallgathatunk síros zenét, hátha segít túl lendülni a nehezén. Mit szólsz? – javaslok egy jobb megoldást ahelyett, hogy a hideg kövön üljön. Mindenesetre ha segítség kell neki a kimerültség miatt akkor nem felejtek el segíteni neki a feltápászkodásban és elvinni őt mint egy sérült katonát az autóig ha kell és benne van.







Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you - Page 2 Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 EmptyPént. Szept. 22 2023, 19:48



Laze&Niel


Zene




Valahogy érzem, hogy Laze baszott buzinak néz emiatt és az sem hatná meg, ha Kopasz magyarázná neki, milyen művészlélek  vagyok, ez a szakma mennyi feszkóval jár, mert csak azt látja, hogy lelépett a tesóm, néhány gonosz megjegyzéssel, én meg itt bőgök, miközben ő pompomlányokról fecseg az állat manageremnek.
Szóval leütött fejjel nézem a könnyeim, mintha csak esőcseppek lennének a földön, különben sem tudom így folytatni a párbeszédet hallva, már amennyit Laze brekeg Kopasznak, mert amit üvölt megvan, a csak halk részek maradnak ki.
-Észrevettem a családi feszkót, de nagyobb baj lehet, mint gondoltam, hiszen ő is tudja, hogy NEM LÉPHET LE! Te jól vagy fiam? Nem sérült meg senki? Ültök, vagy álltok? Pozíciót, MONDJAD A POZÍCIÓDAT!
Úristen, szeretnék meghalni…
Főleg, ahogy kiveszem kontextusból rólam és a kibukásomról beszélnek. Felpattanok, bár eleinte nem nagyon látok a rám törő láthatatlan csillagoktól-vérnyomás ingadozás, azért elindulok valamerre, két lépés például jó lesz kezdetnek.
Kurvára utálom, amikor úgy beszél rólam Kopasz, mint egy rohadt csomagról, vagy időzített bombáról, nem Liam vagyok!
-Nem kell, jól vagyok. Hallottam mit beszéltetek, nagyon kiakadt, meg minden, szóval nem kell a kamu. Majd visszaakadok. Menj nyugodtan, különben is egyedül akarok lenni és ez a banda dolga lesz, hogy feloszlunk, oké?
Kérdezem kissé rekedt-kiabálósan, pedig nem utálom, annak ellenére, hogy szánalmasnak tart, csak épp ezt gyűlölöm, hogy a férfiak nem sírnak, soha a büdös életben nem akadhatnak ki semmin és kb. a szemembe hazudja, hogy erős vagyok. Pedig igyekeztem egész kibaszott úton kurvára erős lenni, szociális, félszeg, vissza is hoztam úgy, hogy most csináltam portált életemben először és vágom mennyire elege lehet, hogy a Topsfield testvérek hülye drámájába csöppent, de akkor is úgy beszél velem, mint egy nyomorulttal! Én is csak annyi lehetek neki, mint Liam, hiába próbáltam meg barátkozni. Ő volt az extrovertált, a csapat lelke, engem eleve mindig bedugtak az elvontak különc kategóriájába, aki kussolt hátul a buszban és szétsresszelte az agyát minden fellépés előtt, vagy ha félrement egy hang.
-Nem! Menj haza.
Közlöm szárazon elfordulva tőle valami random irányba.
-Sajnálom, hogy elteleportált, meg hogy ezt kellett hallgatnod Kopasztól, tőlem, ez egy szar nap. Azt sem tudom mondani, hogy legközelebb bebaszunk, mert dobos nélkül valószínűleg lehúzhatjuk magunk a WC-n. Majd vigasztald meg Langot! Ti úgyis Egyetemisták vagytok, menni fog.
Fogom magam és visszaülök a padkára, azt akarom, hogy hagyjon békén mindenki, vagy legalább három óráig ne szóljanak hozzám, mert….nincsenek is itt szúnyogok!








...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





I dedicated this song to you - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
I dedicated this song to you
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Earth Song, Michael Jackson; 1995

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: