Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 I dedicated this song to you

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyVas. Jún. 18 2023, 12:15



LazaLaze&Niel


Zene




Az utazás izgalmait hagyjuk, mert tulajdonképpen zötykölődésre épül egy kisbuszban, ahol legalább négy órát rohadunk majd - és milyen örömmel mesélt a manager a klímáról, aminek természetesnek kéne lennie, akárhová megyünk.
Viszont az, hogy jótékonysági rendezvényre hívtak bennünket nagyon nagy dolog. Ott lesz a média, rákos gyerekek, a hír ezerrel villog a hálón.
Mindenkin tíz kilós csomag, főleg kiegészítőkkel, elég sok kajával az útra, végig pályán megyünk majd, legfeljebb benzinkúttal.
Még egy utolsó check a közösségi médiaremekekre, instán ezerrel kommentelnek, facebookon követelnek egy live-ot, úgyhogy izgatottan benyomok egy percet kurvaszéles, lelkes vigyorról tőlem és gyorsan végigjáratom a zenekar már ideért tagjain. Lang még nincs, de elvileg hoz valami osztálytárs tagot sulijából. Egy utolsó “indulunk” bekiabálás, aztán némi hülye gondolat kisöprése, vajon Glitch-ék látják-e, hogy megyünk, egy pillanatra felrémlik az arca, vagy hogy Lili örül a jótékonyság témakörnek, Kaine meg morog, mi ez a szar.
Dübörög bennem az energia adrenalin, nagy csomag ide, vagy oda ugráló mozdulattal vágok be valami random baromságot nyalókákról, amikor tesóm már most rákontráz, beledug valamit a számba, de az nem fog ízleni.
-Ez egy nagy dolog, jótékonyság baszki, tudjátok ki csinált hasonló műsort? Jackson!
Harsogom be, mire kiröhögnek az utalásért, pedig a we are the world-re gondolok. Kezemben egy chipses zacskó máris, Monsterral, odanyújtom a röhögő Tomboy felé, aki igazából ízig vérig pasas, még ha kicsit shy guy is, de rajta maradt az egyszerű Tom után, legyen már ebben is kakaó. A ciki ilyen-olyan becenevek amúgy is ráragadtak a tagokra.
Tom közli, nem vagyok ép és röhögve elrág egy marékkal, a manager viszont összecsapja tenyerét és gyilkos pillantást vet a kezemben maradt szörnyre.
-Tempó, tempó, tartanunk kell, nem lehet minden fél órában szüntet.
Szarva rá, kibontom a cuccot és két korty máris lemegy. Idióta nem vagyok, miattam sosem késtünk, ráadásul ahogy az indulás szele megcsap, annak minden benzingőzével, kifejezetten komoly arcot vágok és máris magyarázom Tomnak melyik sort milyen oktávval kezdje.
-Állj már le!
Szól rám Liam, aztán dühösen rolexére pillant hol az istenben gatyázik már Lang, egy perc múlva indulunk.
Én szúrom ki előbb, hogy érkeznek valami szintén szőke sráccal, máris integetésre nyújtom a monsteres kezem, a másikkal meg chips-el welcome-olok.
-Ez nem a The Clash öregem, de meglátod jó lesz!
Kiáltom neki, mintha nem egy popszerű banda frontembere lennék, eleve Nirvanás ujjatlanban jöttem és a nadrágom is fekete.
-És nem is a múlt század
Forgatja meg szemét Liam az ősutalásra, de én rázom a zacskóm az újnak.
-Leszünk mi még Imagine dragons!
-A holttestemen át! Na nyomás!
Managerünk rögtön tapsol, nincs idő lacafacázni, összeterel, mint marhákat a vágóhídra, a stáb már rég úton a bepakolt felszereléssel, velünk már csak ilyen rossz arcok jönnek, mint ő, meg két fogdmeg. De azok köbö növények, a benzinkutakon felejtett kamionosokra néznek ferde szemmel, ha kiszállunk, mintha mindegyik dagadt pacák álma lenne a pottyantósban kufirc pillangókkal.
Lang vet még valami biztatónak szánt pillantást a srácra, én meg lepasszoltam a chipset valakinek, oda tudom nyújtani a kezem, mielőtt morogva, meg jólvanozva beraknánk a seggünk a kocsiba.
-Niel vagyok. Hogyhogy Lang rá tudott dumálni egy négy órás útra. Velünk?
Kérdezem, mert nekem helyem van az ablak mellett, de az új tagnak pont mellettem lesz egy.



...
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyVas. Jún. 18 2023, 15:21

- Négy órás út busszal, szóltam rólad a többieknek is, nem volt egyikük se háklis a hírtől. – ehhez hasonló biztató szavakkal próbált Lang meggyőzni, hogy jó lesz minden. Én megmondom az őszintét, hogy ebben nem is kételkedem, a többieknek csak annyit mondtam, hogy a szaktársammal leszek ne aggódjanak értem. Azt mondjuk nem mondtam el, hogy kicsoda ez a szaktársam és fiú vagy lány-e. Jól tudják, hogyha csajom lenne arról már előttem tudnának, mint én. Szerencsére eddig női parfümöt se érezhettek rajtam, se más férfiét a sajátomon kívül, meglepődnék, ha igen. Szóval a többiek sejthetik, hogy nem a szerelmi életemet titkolom előlük de gyanakodhatnak, hogy valami nem tiszta. Bár, ha ismernek tudják, hogy csak ki akarok mozdulni a négy fal közül és hagyok nekik is teret. Tudom, hogy nem könnyű velem az élet. Pláne, ha nem a lányok kezére játszok, hanem teszem a fát Kaine alá. Mindegy is. Most otthon tőlem nyugalmuk van, nem úgy, mint Langnak. Ő még nem tudja, hogy mire kért engem és addig jó.
- Csak azért, mert még nem ismernek. – nevettem egy jót. Bár a kérésére azért rányomtam a gázra, a végén tényleg elkésik az indulásról és nézhetik a nagy semmit.
- Hánytól is lesz ez a jótékonysági cuccotok? – kíváncsiskodom, nem mintha elfelejtettem volna, de addig is beszél és nem kell zenét bekapcsolnom, mert akkor biztos megemlíti, hogy bezzeg tőlük semmit sem hallgatok…még. Van, amit és akit jobb élőben hallgatni, csak ezt nem mondom ki hangosan neki.

Miután leparkoltam a kocsit és Lang összeszedte a cuccait – nyilván én voltam a nem kinevezett sofőrje, valahol sejtettem, hogy ennek is örülni fog egy kicsit – meg én is az én táskám már mentünk is a busz irányába, ahol már vártak rá. Előre engedtem őt, persze, hogy előre engedtem, a késésért járó fejmosást hagytam, hogy rá zúdítsák mind, én addig szépen megpróbáltam bemutatkozni mindenkinek. Mondjuk azon már meg sem lepődtem, hogy az egyikük kézzel lábbal integetni próbál nekünk. Jó csak túlzok. Miért ne túloznék? Érzem, hogy ide nem kell csak a komoly felemet hoznom. Elég, ha otthon vagyok jól nevelt vagy valami ilyesmi. De persze eszem ágában sincs Langot égetni a társai előtt – szerintem azt megteszi helyettem is, ha nem vagyok itt.
A managerük – gondolom – megadja az induláshoz szükséges utolsó tapsot, sürgetést, ha úgy tetszik és fel is szállnánk a buszra. Lang rám néz, mintha biztatásra volna szükségem, pedig nem, csak felmérem a helyzetem és a környezetet, semmi több. Csak ő ezt persze nem tudja.
- Csá Niel, Laserian vagyok, de szólíts nyugodtan Lazenek, Lang is így hív. – mutatkozom be én is. Laze, Lang, nem csoda, hogy a nyelvem belefájdul a sok l betűs névbe, de egy dolog biztos nem tudom letagadni, hogy a bandatársával az ég nem egymás barátjának teremtett minket, még a nevünk is hasonlóan kezdődik, csak a vége más. Várom is érte a srác kiröhögését, simán megteheti.
- Lang nem hiszi el, hogy kibírok ennyi utat és nem hibbanok meg az unalomtól. Be kell bizonyítanom neki, hogy téved. – vagy, hogy vagyok ennyire bolond és észre se veszem az idő múlását. Nem tudom, hogy ők mivel töltik ilyenkor az idejüket, de biztosan gyötrelmes lehet.
- Nem tűntük barbároknak, hogy ne lehessen veletek utazni, de javíts ki, ha tévedek. – viccelődtem. Ha felszálltunk a buszra, akkor a nekem fenttartott helyre ültem. Nem vagyok én Langhoz kötve, hogy csak vele dumáljak vagy mellette legyek, mint az árnyéka.






Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyVas. Jún. 18 2023, 16:16



LazaLaze&Niel


Zene




Számoltunk az érkezésre plusz egyet, felkészülés kettő, mert bár be lesz építve minden, hangolódni kell.
Lang is ezt mondta a srácnak gondolom, nem kell mindig a nyakunkon lógnia, mert én előveszem majd a pillangót skálázni és gitárhúr check-re. De remélem feltalálja magát, kap rágcsát, az mindenre megoldás és ellesz velünk többiekkel is, nem nagyon szoktak az ilyen random emberek kirekesztődni.
Liam fura mostanában, kanstruál, vagy mi a fene baja van, de majd neki is betömöm a száját kajával.

Ahogy jönnek kiszúrom, nem gyalog vannak, srác vezetett gondolom, mert Lang ilyesmire nem vetemedik, szóval a gyors zenei ízlés felmérés után szervezkedésre vetemedek. Gondolom én leszek a szararc a csapatból majd, de nem közös turné ez, ha pöfög utánunk, vagy egy kortyot nem iszik koncert után, ezért van sofőrünk.
Különben, hogy milyen zenét szeret, egyelőre rejtély, mert nem nagyon reagált a kedvenceimre, a Stoned Butterfyet meg az istennek nem nézem ki belőle, max. Eminem lehet még, vagy prodigy, esetleg valami alter, majd kiderül. Nyilván mi is parkolóban szedjük össze magunkat, az ő járgánya is állhat itt.
-A kocsit itt hagyhatod nyugodtan ez biztonságos hely, kamera, minden. Lang nem mondta, hogy ez alapvetően egy buli? Vagyis fogsz inni, meg eleve velünk leszel, az egy olyan négy óra lesz és még vissza is ennyi. De két sofőr van, ha hagyod, hogy más vezesse, haza is visz.
Hívom fel rá szíves figyelmét, nem brahiból mondtam, hogy ez kihívás, főleg mert lököm a sódert amíg érzem, hogy fenn kell tartani a pozitív hangulatot, vagy bírom szockodással.
A neve megvan, el is vigyorodom mennyire passzol ide, kap egy “meg vagy ember” ujjmozdulatot, mivel Liam most épp pöcsfej dackorszakát éli, Tom nem a dumálásról híres, rám marad, hogy tesóm felé bökjek mutatóujjal.
-Ő is L-es, Liam, Lang már megvan, úgyhogy pont passzolsz a dologba. Unalom? Ááá, egyél!
Bárkinél van a zacskó, kiveszem, átpakolom a vendéghez, előjogai vannak, de az ilyeneket már megszokták tőlem, vagy csak marha toleráns a csoport. Én mondjuk belül valamennyire rástresszelek a dologra, mert pár órát, ami legalább kettő a négyből akartam zenét hallgatni az ablak felé fordulva, egyrészt, hogy ne hányjak be, másrészt ki szoktam fáradni a parádétól, ezértis fontos hogy mondja mit szeret, van nálam plusz füles. De Lang meg csak ellesz vele, nála kevés jobb fej srác van. Most is csak vigyorog rá, ne aggódjon, elszórakoztatja, rám is úgy néz, meglesz a két órám. Ők nyilván ismernek, tudják mi kell az ilyen utakra, főleg fellépés előtt.
Közben a kocsi elindul, sofőr egy nyomja, sofőr kettő is van, nem véletlen ennyi emberre van tervezve, de azok is néma fajták, direkt kötél idegzetűeket választottak hozzánk.
Egy bocs fejet kap a gyerek, éppen előveszek egy csomag színes cukrot, szórok egy adagot a számba.
-Ahogy a mellékelt ábra mutatja, de, pont rossz helyre kerültél.
Fűzi hozzá Lang, én meg röhögve rágok és megdobom egy darabbal. Ő úgy csinál mint egy kutya, a következő már bemegy a szájába.
-Touchdown! Szóval Laza, milyen zenét szeretsz?
Liam felhorkant, már neki is sok a Laza, látom az arckifejezéséből, megint szemét vagyok.
-Nyugodtan állítsd le. Egy óráig nyomja aztán úgyis befordul.
Megdobom cukorral, akkor már töke tele van arccal cserél helyet Tommal, még véletlenül se célozzak arra. Főleg mert a kopasz menedzser ül előtte, ha a fején találom el, nem lesz fellépés.




...
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyVas. Jún. 25 2023, 14:58

Úgy voltam vele, hogy engedek az elhívásnak, majd ellenkezek akkor, ha nem lesz időm semmire se. De most volt időm. Elég. Otthonra nem terveztünk semmi különöst a többiekkel így megengedtem magamnak annyit, hogy pár órácskára felszívódjak. Nem szó nélkül, szóltam, hogy nem leszek a közelben, de ha valami fontos van hívhatnak nyugodtan. Legalábbis én felírtam a cetlire, amit fel is ragasztottam a hűtőre. Hátha észre veszik és nem szakítják le elolvasás nélkül. Kaineből őszintén kinézem, hogy ezt tegye és elfelejtsen szólni róla a többieknek, hogy valamit leszedett a hűtőről, de nem tartotta olyan lényegesnek elolvasni, mert ott virított rajta az én kézírásom. Ő csak a lányok kiírásait tartja tiszteletben úgy ahogy van, amikor úgy kell őt is emlékeztetni, de az se elég mert csinálja tovább a Kaines szokásait.
- Hm… - hümmögők egyet Lang társának javaslatára először és körbe nézek a parkolóban. Tényleg védett hely ez, Lang nem hiába mondta, hogy hozzam ide a kocsit, itt parkoljak le ne pedig valahol máshol az utca szélén s, onnan jöjjünk ide a megbeszélt helyükre. Azzal többet késtünk volna úgy érzem.
- Jól van, itt jó helye lesz a kocsimnak. A más sofőr kezébe adást még átgondolom. – még Lilinek se adom oda a kocsit, nemhogy egy vadidegennek, de ezt nem hangoztatom hangosan, nem szabad egyáltalán. Jobb szeretem én vezetni a kocsim, ha valami baja lesz akkor saját magamra morgok nem másra meggondolatlanul.
Persze az apámnak van elég pénze rá, ezt se díszből tartom fent, de a világért se kérnék már tőle kölcsön új kocsira vagy a mostani javítására. Még nem is kell javítani. Szépen megy, nem zörög sehol, csak akkor pöfékel amikor szándékosan flexelek a hangjával. Rossz szokás.
- Háh ja, nem is mondanátok meg, hogy nem ide illek. Kösz. – elveszem tőle a nasival teli zacskót, de éhes nem vagyok. Úgy indultam el eleve otthonról, hogy előtte ettem valamit. Hát úgy korgott a gyomrom, hogyha vezetés közben gyötrődőm Lang mellett meg itt most ebben a pillanatban hát azt hiszik nincs mit ennem. Pedig van! Most is alig férnek a holmik a hűtőben. De csak azért, mert a tegnap volt nagybevásárlás. Már várom, hogy először pont az én kedvenc csemegém fogyjon el valaki jóvoltából s, mire észbe kapnék ne legyen semmi belőle.
Tiszteletből persze azért belemarkolok és veszek belőle, ne mondja egyikük se, hogy szar finnyás alak vagyok, még az ételükből se merek enni. Olyanok ők, mintha hirtelen több most megtalált testvérem lenne. Egyikük dobja magát, a másik meghúzódva zsörtölődik valamit magában, a harmadik telefonál, a másik itt van mellettem és kontrázik abba, amit az első mondott, az utóbbit pedig jól ismerem, hogy tudjam csak tréfál és menteni próbálja az amúgy is menthetetlen helyzetet.
Lelkes vagyok, jól érzem itt magam és kíváncsian figyelek Nielre amikor megkérdezi, hogy milyen zenét szeretek. Gondolkodva elhúzom egy kicsit a szám, vajon mi lenne a legjobb válasz, amit adhatnék. Ha azt mondom mindenféle zenét hallgatni szoktam, mert hangulattól függ akkor nem lesznek kisegítve.
- Hasonlót, amit Lang, de a nagyon vontatott ütemtől bealszom és úgy kell fapálcikával felpiszkálni a padlóról. Miért kérdezed? Nem vagyok őrült rajongó. – viccelek, valamivel oldani próbálom a kis feszültséget magamban. Nem kell nagyon erőlködni, mert jól érzem magam itt, hamar felengedek.
Még annak ellenére is, hogy a másik L-el betűs srác közbe szól, hogy ezt a Niel gyereket le kell állítani és egy óra múlva úgyis ellesz magával.
- Nem zavar engem, most kell kibeszélje magát, amikor nem veszi kamera minden szavát.






Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyVas. Jún. 25 2023, 16:42



LazaLaze&Niel


Zene




Lang sors, izé egyetemista társa elég komolynak tűnik Laza neve ellenére, kac-kac, azért csak nem bírom ki, hogy betoldjam majd egy megfelelő pillanatban, de most síri csöndben búcsúzunk a kocsijától nagyjából nyolc-tíz órára.
Gondolom én is ilyen lennék, ha valaki a PS-t akarná hurcolászni nekem, mindenre csak bólogatok, itt tuti nem lesz baja a járgánynak, max a madarak fogják leszarni.
Ezt a megjegyzést még korai az ismeretség kezdeti fázisában bejátszani, úgyhogy igyekszem komoly képet vágni és nem szarral dobálózni, beterelni inkább mindenkit a kisbuszba, ahol máris Monster bontogatás, zacskó csörgés hallatszik, csak elvétve kopaszunk felhorkanása, hogy majd porszívóztathatja ki esemény után.
Nem igazán szoktunk többedmagunkkal fontos koncertekre járni, talán azért ez a különös hangulat, amit Liam rossz kedve csak fokoz- nem tudom izgul-e, vagy rosszul van a buszban.
Fizikai szenvedést okozna, ha minden maradna a hangulat ezen a szintjén, elvégre ez az értelme az egésznek, nekem pedig a szocializációs adagom, legalábbis az a két óra kuss nélkül, ahogy Lang tájékoztatta a tagot.
Esküszöm majdnem átkarolom! Szőke meg minden! Egyből havertesó érzés, én is estem be nem is olyan rég full idegen társaságba és még csak nem is fiúk közé (bár az az egy, aki ott volt nagyon is fiú volt, férfi, Kaine,külön faj)
-Ide mindenki illik. Mármint befogadó társaság vagyunk. Még Liam is csak mostanában kanstruál.
Dobom meg színes cukorral megint, mire egy kinyújtott középső ujjat kapok, ami a levegőbe emelkedik, tesóm úgy dönt kapucnit húz a képébe és lejjebb csúszik székén. De érzem én rengeteg szitkot nyom el és anyám ledér mivolta csak azért nincs köztük, mert az rá is rossz fényt vetne. Ez van, ha az ember ugyanazt a méhet használta.
Szóval két óra múlva, ha majd befordulok, kell a gyereknek társaság, gondolok mindenkire is, egyszerre, ezért a zene próba, meghát ezt alapból mindenkitől megkérdezem. Előbb, vagy utóbb kell az emberek lejátszási listája.
-Azzal nem vagyok kisegítve, Lang megeszik, meghallgat mindent. De mindenkitől meg szoktam kérdezni, ilyen hello hogy hívnak helyett, hello milyen zenét hallgatsz? És hoztam pót fülest, hogy egy percig se unatkozz és ha nem lenne nálad telefon, vagy merülne, akármi, hogy használhasd az én listáim.
Magyarázom, aztán gyorsan be is túrok hátizsákomba, hogy a pótfülest mutogassam az enyém nyakamban lóg és valójában jól álcázott varázskönyv. De Wong ajándékának legjobb tulajdonsága, hogy képes ugyanarra, amilyen tárgy alakját felveszi, vagyis sztereó szól rendesen, viszont szigetelni is tud.
-Azt gondoltam! Nem nagyon hallgatnak minket srácok. Olyanok vagyunk mint a One Direction és a Simple Plan szerelemgyereke, csak Pindúr Pandúrokkal megszórva.
Langtól kapok a képembe cukrot, röhögve rám is szól.
-Most kajak égetsz a haverom előtt? Nem, hidd el nincs benne Pindúr Pandúrok.
-Puszedli nincs, de Sziporka!
-Miért tudod ezt te?
-Miért tudom én ezt?
Rémüldözök, aztán a kis röhögés után, amiben hátha Laza is részt vesz, újra a szőke felé fordulok, bár Lang magyarázza helyettem a saját bizonyítványom.
-Nem, Niel viselkedik kamerák előtt, szinte meg sem szólal. Elővigyázatosságból. Ezt nagyon komolyan veszi!
Az elővigyázatosságra éppen bólogatok, amikor bátyám mogorván rám néz annál a résznél mit veszek komolyan, de csak én értem a célzást, hogy mit nem.
-Egyébként! Langgal szaktársak is vagytok? Biológia? Vagy csak közös óra? És hányadév?
Kezdem a gyerek vallatását, izé ismerkedést, mert milyen az már, ha elbaromkodjuk az utat és csak annyit tudok kinyögni (annak, aki kérdezné egyáltalán) valami Laza szőke gyerek jött velünk, aki imádta a kocsiját és nem hallgatott Kiss-t. Merthogy Lang nem hallgat Kisst, rajtam viszont ott virít a feliratos póló, szép fekete, ahogy minden cuccom. Csak mint egy popsztárnak. Ha már One Direction és Pindúr Pandúrok.





...
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyVas. Jún. 25 2023, 20:15

Nem kell bizonygatnia, hogy ők befogadó társaság, Lang már eleget mesélt róla, hogy tudjam a csapból is ez folyik. De nem leszek bunkó és nem vágok a szavába, hogy én ezt már hallottam, csak mástól. Lang felé nézek, hogy nehogy beszóljon valamit a csapattársa szavára, mert nem zavar, ha ő is elmondja a meglátásait. Ez csak azt bizonyítja, hogy Lang barátom igazat mondott. Hát miért ne jelenne meg széles vigyor az arcomon egyből? A Liam nevű fiúra nézek, aki most nagyon el van magában. Csak legyintek egyet Niel megjegyzésére, hogy most rossz passzban van a másik srác.
- Mindenkivel megesik, még a legjobbakkal is. Neki most ilyen időszaka van és kész. Nem nagy kunszt. – azt nem tettem hozzá, hogy két lánnyal élek együtt, megvagyok edzve már az ilyesmivel, de hisztit egy fiútól sose vártam volna. Mármint de vártam volna, egy fiú is tud hisztizni, ha olyan napja van, hogy mindenkit és mindent az ellenségének lát, de Lang nem ezt mesélte erről a Liamről, ezért is vagyok egy kicsit most meglepve.
Persze nem teszem szóvá, nem az én dolgom pátyolgatni a bandatagok lelkét, örülök annak, hogy itt lehetek és megismerhetem Lang másik bandáját, aki nem csak a sima baráti köre, hanem a zenekara, az élete. Sokat mesélt arról, hogy az egyetemre csak azért jár, mert meg akarja dönteni azt a rossz sztereotípiát, hogy az ilyen bandáknak egyik tagja se ért semmihez a zenélésen kívül és ez tökre nagyszerű, mármint, hogy ő be akarja bizonyítani az ellentétét és kiállni az emberek elé: Itt a diplomám, ehhez is nagyon jól értek.
- Én is, kivéve a nagyon hörgőseket, amiből csak azt lehet hallani, hogy az énekesnek iszonyat elment a hangja és azzal kompenzál. Bocsi, hogy ezt mondom, tudom, hogy ti nem csináltok ilyesmit, szerencsére. – nevetem el magam. – Van nálam minden. Az egyik lakótársam kütyübolond és ellátott jó tanácsokkal, hogy mit érdemes beszereznem, ha még nincs. Van nálam külső aksi is, ha kell. – ezekért a jó tanácsokért pedig elég hálás vagyok Romynak. Nem mintha magamtól nem tudnám, hogy melyik szériát érdemes megvenni, de szégyen bevallani, ő még nálam is kockább, pedig én fiú vagyok! Jól van, alá kell írnom, hogy én a növényeket jobban szeretem a valóságban gondozni, nem pedig valami szimulációs játékban. A valóságban ugyanis gyönyörködni tudok a művemben és másokat is csodálkozásra bírok vele. Be mégse hívhatom őket a laptop elé, hogy megmutassam mit formáztam a kibernetikus kertemben. Hülyének néznének és gondolkodás nélkül kiröhögnének.
- Naaa a Simple Plant még én is hallgatom, de a One Directiont meghagyom a lányoknak igen. – értek egyet továbbra is mókázva.
Figyelem őket ahogy próbálják túllicitálni egymást a Pindur Pandúrokkal. A hasamat fogva röhögnék, ha nem szégyellném, de nem teszek így. Visszafogom magam.
- Nem éget, ne aggódj. Már késő. – mondom nagy komolyan az utolsó mondatot, majd vigyort varázsolok az arcomra. Nem gondoltam komolyan, Lang ezt tudja. De hogy vajon Niel is rá jön?
- Ugyan arra a szakra járunk, csak ő másra akar szakosodni, mint én végül.  – rosszallóan ingatom a fejem, persze bele nem szólhatok, hogy mi az ő álma, ő sem szólt bele az enyémbe.– Másod év. Tiszta ciki. Csak három lány van a szakon. – sopánkodok szemet forgatva. Azt nem teszem hozzá, hogy mindegyiknek van már barátja, nem is a szakról, de még nem is az egyetemről, hogy jobb legyen! Persze engem a tanulás motivál, nem csak a lányok, most csak próbára teszem Nielt semmi egyéb.
- A lakótársaimat is sikerült megfertőzni, hogy egyetemre menjenek. – hazudom persze, ők eleve akartak menni, nem kellettem én ehhez, de jól esik kimondani, még ha csak támogattam őket amikor szükség volt rá. – A többiek gondolkodtak ilyesmin vagy már mind túl estetek ezen?







Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyHétf. Jún. 26 2023, 11:25



LazaLaze&Niel


Zene




A minden csodás hangulatában igyekszem létezni, hisz Laze is lazán veszi Liam pokrócságát, ahogy azt nagy diplomatikusan magyarázza.
Egyelőre én sem telepszem tesóm fejére, annó nagyon is komolyan vette a témát, remélem nem pont egy nagykoncert előtt fognak bekrepálni az áramkörei. Biccentek és hagyom lógva, majd lehiggad, az ő személyiségének is van introvertált szelete.

A hörgésekre kicsit bólogatok, bár félre biccentem fejem és mielőtt teljesen igazat adnék neki rávágom:
-System. Mármint őt eléggé hörögnek, úgyhogy nem tudom. Tény, hogy vannak fokozatai, meg akik túlzásba viszik, a gitárvinnyogtatással. Ááá tíz pont a Griffendélnek! Vagyis lakótársnak. Van nekem is, még nintendo switch is, ha gondolod.
Biccentek a hordozható kockaság testvériségére, respekt nekik, a srác is felkészülve jött, pedig tuti nem sűrűn turnézott még. Aztán lehet Lang mesélt neki, csupa jót, remélem.
De ha már ketten vagyunk fél mechá-k, a többieket is elláthatjuk árammal. Lang például rendre otthon szokta felejteni a töltőjét, Tom meg elkéri a switch-et, amikor beüt neki a Pokemonozni akarok.

A Simple Planra bőszen bólogatok, mert valahol nagyon király, akkor is, ha nem a klasszikus rock felállás, mint a Metallica, vagy Nirvana volt, viszont Harry Styleséken felnevetek, hasonlóra számítottam és én se sűrűn nyomom be őket, néha már magunkból is elegem van.
-Különben jó fej srácok, tiszta bolondok.
Védem be őket ennyiben, a többit úgyis intézik a lány rajongók, akikből nekünk is bőven kijutott.

Örülök, hogy ellazul a srác és már együtt röhögünk a Pindúr Pandúrokon, meg ki éget kicsodát, egyébként állandóan megy a szurka-piszka oda-vissza, én is szoktam kapni az ívet. Ez ilyen és élvezem is, mindenkinek megvannak a gyenge pontjai persze, de figyelünk rá, hogy ne tapossunk egymás belébe.
-Látod milyen rendes, nem égsz te, max a pokolban.
Röhögöm Langnak, mire ő megdob egy cheetossal, pont bele a számba, ezzel is elvagyunk egy darabig. Kopasz is kezd napirendre térni felette, hogy harsánykodunk és bevontuk a vendéget minden jóba, noha Tom lassan tényleg elkéri a switch-t.
-Igazából nem is magamnak hordom.
Adom oda neki félig átmászkálva rajtuk, ilyenkor nem hátrány, hogy kicsi vagyok és mobilis.
Visszahuppanok és nagy komolyan vizslatom Laze szakját, mert őszintén nekem ezek az egyetemista dolgok mindig kínaiak voltak.
-És az micsoda, amire te mész? Három lány? Attól függ hány facér férfira.
Számolok az ujjamon, ez háromszorosan több a semminél, vagy a húsz év alatti rajongóknál, szóval nem nagyon ígérem neki, hogy épp most becsajozik, aztán ki tudja. Egy-egy idősebb is megfordul, néha még a kulisszák mögé is bejönnek Lazának meg nem kell attól tartania, hogy rávetítik az ideáljuk és hasonló tabuk, amikkel nekünk igazából nem árt számolni.
-Akkor elég jó vagy! Biztos megvan amúgy a maga varázsa, tanulás…
Bólogatok magam elé, mire Lang közbe röhög.
-Nielt nem veszed rá! Valahogy mindig olyan arcot vág, ha azt mondom iskola, mintha gyomorgörcsei lennének.
Édesded műmosollyal küldöm el az anyjába. Persze Lang se tudja, hogy szívtam eleget Tibetben és Wong mellett a tér mágiával, de úgy lapítok, mint akinek érettségije sincs. Mert nincs. Klasszikus értelemben sosem jártam suliba, máguséknál nincs érettségi, igaz, hogy a vizsgáim is elblicceltem és most már kénytelen leszek beavászkodni a New York-i szentélybe, az izompacsirták óta tudom, fele ennyi kockulásra lesz csak időm.
-Tom most költözött össze a barátnőjével, meg fogja kérni a lányt, szóval ő elvan a magánéletével, Langot ugye tudod, Liam nagyon jó…
Mágus!
-Dobos!
Szóval magunkat nem tudom eladni, ezért Lang siet segítségemre, azzal, hogy hátba lapogat.
-Niel meg már hatezredik szintű wow-ban!
-Egen, én lenni kocka.
Mutatok magamra, mintha ez legalább akkora érdem lenne, mint suliba járni és házasodni.






...
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptySzomb. Júl. 01 2023, 18:47

Lelkesen bólogattam én Niel szavaira. Pontosan tudja mire gondoltam, nem kell neki bemutatnom, csak még pontosítanék is.
- Nekik van jó számuk, de én például olyanra gondoltam, amit a Babymetal leművel. Cuki lányok énekelnek szépen aztán amikor ők befejezik közben ilyen hööögggghhhh vagy mik jönnek. Az Asking Alexandria és a Slipknot hozzájuk képest még elég elviselhető és a 2 Shadows is. – mondom én itt neki az ismert és kevésbé ismert bandaneveket, amiket lehet meghallgatok de sokáig nem tennék, mert mindig más a hangulatom és a jobban érthetőeket szívlelem inkább, ez persze egyáltalán nem titok.
Ha valaki a dalszövegre is kíváncsi, nem csak a dallamra és ezekre a hörgésekre akkor egész jó hatással tudnak lenni az ilyen lightosabb előadók, mint amilyenek ők is szerintem.
Nem égnek előttem eléggé, hogy védenie kelljen a többieket, de tök rendes szerintem, kiáll a társai mellett, ilyet nem mindennap látni és ez elég felemelő tud lenni egy kívülállónak is most csöppent be közéjük. Noha igaz, Lang mesélt egyet s, mást, de élőben találkozni velük és csak hírből hallani róluk teljesen más.
- Az ilyenek, mint ő nem a Pokolba kerülnek. – viccelődtem, de talán oda, de én az ilyesmiben nem hittem. A Mennyel szándékosan nem viccelődtem, mert tudom, hogy Lang is megéri a maga pénzét, az ilyen köztes világokban, mint amilyennek a Purgatóriumot lefestik se hittem. Én sajnos a tudományfia voltam, nem a vallásé. De úgy érzem közöttük ez nem is olyan nagy baj.
Láttam, hogy a Switchét oda is adja a másik tagnak, tök rendes tőle tényleg, ezen is csak csodálkozni tudnék, ha nem lennék már felengedve közöttük. Inkább úgy döntöttem, hogy arra válaszolok, ami az én specializációmat illeti a biológiánál.
- A növényes dolgok érdekelnek, a géneket meghagyom másnak, már úgyis van egy a családban, aki belőle él meg, nekem nem kell ugyanabból. – itt természetesen az apámra gondoltam, de itt sokkal többről volt szó, egy rakás kísérletről, ami bár nem látszik rajtam, de néha érzem a következményeit az ő tetteinek.
- Ha azt vesszük, minden lánynak jutna hét fiú vagy több. – nevetem el magam kényelmetlenül. – Az az érdekes, hogy a többi évfolyamnál nincsenek ekkora bajok. Én születtem rosszkor szerintem vagy kezdtem el rosszkor az egyetemet. – de nem búsulok én emiatt, akkor valószínűleg Langot sem ismerem meg, maximum csak úgy, mint felső vagy alsós „szakmabélit”, akivel nem lógnék annyit együtt, mert meglennének a saját köreim. De így, ez pont jól van.
- Az iskolára és a tanulásra vagy allergiás? – vonom fel a szemöldököm kíváncsian végig mérvé őt, nem tűnik annak, csak biztosan megvannak neki is a prioritásai, ezzel semmi baj nincsen.
- Ahaaaa. – én itt ennél a pontnál már kezdtem tartani attól, hogy megemlítsem neki én úgy költöztem össze két lánnyal és egy másik sráccal, hogy nem vagyunk velük szerelmi kapcsolatban. Jó az egyiküket ismerem régebbről, de akkor is bizonyára hihetetlenül hangozna neki, szóval erről még hallgatok. Lang tud róluk, az most pont elég, de ahogy nézem már épp szóra nyitja a száját és közli a tényt, amit én még nem akartam és mielőtt ezt megtenné gyorsan megrázom a fejem és úgy nézek rá, hogy vegye szépen a lapot.
- Te is WoWozol? Az én egyik lakótársam is, szerintem ő is ilyen keményen nyomja mit te. Próbált rávenni, hogy játszak vele, de én nem tudnék olyan sok időt beleölni, mint amennyit ti szerintem. – nem is mondom ki hangosan, hogy addig is én tudok foglalkozni a növényekkel és életben tartani őket teljesen gond nélkül, mert észre sem veszik, vagyis vették, egészen addig amíg ki nem derültek dolgok.
- Jó mérgesnek tűnik a menedzseretek, csoda, hogy nem szállt még fel amilyen piros a képe, tisztára, mint Marge Dursley. Nem ikertestvérek titkon vele? – viccelődök egy kicsit halkabban, nehogy meghallja más Nielen és Langon kívül.







Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyVas. Júl. 02 2023, 12:13



LazaLaze&Niel


Zene




Csend, az utolsó feszült pillanatok, aztán lajhár sebességű mosoly ragad rajtam és “érzékeny” pillantás érkezik Langnak. Mégis kihúztam Lazából mennyire jó fej, méghozzá rögtön az elején, életműdíjat nekem!
-Bár az aranyos metál kislányokat nem ismerem, borzasztóan hangzik, az Asking Alexandria, Slipknot nagyon jók. Hát jó a 2 Shadows néha nekem is sok, pl egész nap csak azt nem tudnám hallgatni, de az előző kettőt simán. Lang, nem csalódtam benned, mindig a megfelelő emberekkel haverkodsz!
Közlöm ünnepélyesen, mire ő meghajol és felbont egy újabb chipses zacskót, amibe most én túrok bele.
Kínál Lazának is alapból mindent, én meg remélem senki lelkivilágába nem túrok a poklos megjegyzéssel. Langról tudom, hogy bírja az ilyesmit, de a szőkék bármikor lehetnek ministránsok.
-Nem kerül, csak vicceltem.
Pedig pont nekem, aki Tibetben bizonyos kultúrában nevelkedett valahol tényleg ocsmány poén, de a szerzetesek mind messze vannak, hogy orron koppintsanak, én meg adhatom az ateistát.  Odaát azért jobban megérthettem a nagy egész működését és jóval több volt ez egy, vagy több szakállas manusz poklánál, de nem hiszem, hogy Langért személyesen fáradnának kárhozat ügyben.
Tehát Laze értelmiségi családból származik, az ősök gének, ő növény kutató lesz, az tuti, ha szülinapja van palántákkal kell őt dobálni. Megjegyzem.
-Érdekesen hangzik, akkor te gondolom vágod a fa neveket még latinul is. Pont jó, hogy Lang állatok, te növények, már csak egy ásványos csoporttárs kéne.
Mivel Lang ferde szemmel néz rám, gyorsan röhögve tiltakozni kezdek, én nem értek hozzájuk, különben se vennének fel sehová érettségi nélkül. Igaz ezzel hangosan nem szoktam kérkedni, sokan az ostoba jelzőt társítanák hozzám, a lustát, kényelmeset és tipikus gagyi popsztárét, akit semmi más nem érdekel.
A szakjukon lévő felhozatalnál már én is röhögök, elképzelem hogy mindenki két pasassal mászkál, aztán azok néha marakodnak.
-Jah, ezt Langon is érzem, de majd ha szakosodtok? Amúgy nekünk se olyan egyszerű, mielőtt röhögnél, magyarázom.
Közös barátunk komolyabb képpel bólogat, hiába van benne a sztárvilág sűrűjében.
-Azt hinné az ember minden ujjunkra jut kettő, mint nálatok a lányoknak, de egyrészt az átlagkorosztály olyan tizenhat, hét körül mozog, másrészt ne tudd meg milyen para olyan lánnyal, aki ismer. Először is beléd képzelnek mindent, főleg, ha fake infókat olvastak rólad a neten és eleve úgy néznek rád, mint egy papra, félig tátott szájjal várják az ostyát a szájukba.
Lang itt közbe röhög.
-Ostyát, mi?
De gyorsan legyintek a mutogatós poénjára.
-Meg felmész egy lányhoz és látod magad mindenhol a szobájában, posztereken, szerintem kell egy…életfelfogás ahhoz, hogy ettől valaki ne sikítson belül, vagy te vagy a háttérképe a mobilján! Még azt se tudod mi a teljes neve, de te már háttér vagy! És ami a legrosszabb az a wattpad, FRPG és blog, amiben nyálas szerelmi történetek főszereplőjeként olyanokat írnak le rólad, hogy fogalmad sincs hová süllyedj és ha még kislánnyal csinálod a tizennyolcpluszt az hagyján, de felmész egy ilyen szerepjátékos webre, ott látod valamelyik fotód, alatta az írást, ahogy Langgal!
Említett felpattan és befogja a szám.
-Ne tovább!
Elhűlve bólogatunk, szerintem egy életre meggyőztem, hogy egyetemista facér férfiként nőt keresni ezerszer könnyebb, mint celeb képével.
-Tomnak szerencséje volt, egy szervező csajjal jött össze, aki előtte nem nagyon hallgatott minket.
Teszem még hozzá, amint tudok beszélni, de mindketten olyan sorstársként pislogunk Laze-ra, hogy hajszál választ el, ne szervezzek koncert után valami vadászatot szerencsétlen hármasunknak.
Amikor az iskolára és a tanulásra mondja, hogy allergiás vagyok, megjátszott köhögésbe kezdek, Lang röhög, én bólogatok, hogy kb, különben sem tudnék magamnak elképzelni semmit, főleg a másgukodás mellé már, amire muszáj figyelnem végre. Kár, hogy ezt rohadtul nem fejthetem ki senkinek.
Itt van valami, amiből kimaradok, infó, vagy megjegyzés, ami Langba sül, ahogy Laze rázza a fejét neki, de úgy teszek, mintha nem venném észre, különben is elkezdünk a játékokról beszélni. Sok emberke játszik, szóval a kocka lakótársa, aki a töltőt erőszakolta rá szinte borítékolhatóan.
-Igazából én jobban szeretem a single play játékokat.
Lang oldalba is bök.
-Ezért vagy szingli!
Mire csak a szemem forgatom.
-Most fejeztem be például az Atomic Heart-ot hardon, na ezért igazán adhatnának atomfizikai diplomát, mert nem néztem egy darab végigjátszást sem!
-Niel életének nagy sikerei!
Kommentálja Lang, miközben én vigyorogva feszítek.
-Szóval inkább ilyeneket ajánlok neked is, van eleje, közepe, vége és nem kell mindig ott ülni, csak amikor te úgy akarod.
Folytatom mit is akartam kihozni ebből. Kopasz már lecsitult, de azért nehezen, meg is kapja a Magre jelzőt, mire suttogóra véve a hangom hozzátoldom (igazából asszem csak Liam egóját zavarjuk valamiért)
-Tutira mugli, bár Dursleyhoz nem elég széles. De könnyen lehet, hogy nap végére repülni fog. Sebaj, kötünk zsinórt a lábára és vontatjuk a busz után.
Oké, elismerem, valahol tényleg idegesítő lehet a röhögcsélésünk, de Tomot például miért nem zavarja?






...
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyCsüt. Júl. 06 2023, 03:08

Jó helyem van itt köztük, úgy érzem. Nem is csodálom, hogy indulás előtt miért volt az első reakcióm az, hogy teljesen némába kapcsoljam át a mobilomat. Nem akartam, hogy pityegjen a zsebemben minden egyes alkalommal, ha Messenger üzenetet kapok vagy SMS-t. Sőt most azt se akartam, hogy hívjanak, mert akitől hívást vártam volna azoknak is szóltam, hogy nem leszek elérhető és tudni fogják. Így szerencsére nem is rezgett a zsebemben semmi, tök néma volt a mobilom s, erről jó sokáig el is feledkeztem, nem törődtem vele. Társaságban amúgy sem illik mobilozni alapon elő sem vettem.
- Majd megismered a Babymetalt is, keress rájuk majd, egyszer megéri meghallgatni őket, de utána jobb, ha könnyes búcsút veszel tőlük. – kivéve, ha meg nem szereti őket, de azt kétlem. Bár ez nem jelenti azt, hogy nem képzeltem el, amint Niel például a refrént énekli a csokoládés dalnak.
A poklos megjegyzésére, hogy Lang nem kerül oda csak nevettem, nem kellett nekem bizonygatni. Nem tudom Lang mennyit mesélt nekik rólam, hogy mi az, amit tudnak már mi az, amit nem. Így, ha esetleg valamit már tudnak azt nem ismételgetem tovább én sem, még akkor se, ha örömmel beszélek róla mindig, nem akarom, hogy dicsekvésnek gondolják.
- Áh, ha így gondolod, akár te is lehetnél ez az ásványos. – cukkolom persze, függetlenül attól, hogy azt mondta ő nem szeretne tanulni. Na én ilyen voltam, ha kezdtem felszabadulni valaki közelében. Kis viccesen piszkálódós. Persze ha látni fogom rajta, hogy ez kapufa nyilván nem csinálom.
Mivel Lang s, nem csak elkezdte magába pusztítani a chipset már nem tartottam én se magam, hanem amikor felém nyújtotta vettem belőle bátram. Érezzék, hogy tényleg jól érzem magam és nem vagyok elveszett közöttük. Elég gázul nézne ki. Türelmesen végig hallgattam Niel meséjét azzal kapcsolatban, hogy nekik se könnyebb a helyzetük, sőt sokkal rosszabb. Nem tudtam eldönteni, hogy ezen előbb nevessek vagy sírjak, mindenesetre megértően bólogattam.
- Vannak ilyen mániákusak, ez így van. De nem minden lány ilyen. Persze a kivétel nagyon ritka, csak annyiban rejlik a dolog nyitja, hogy jókor vagy jó helyen. – az pedig lehet, hogy valaki életében sosem történik meg, mert negatívan áll hozzá a dolgokhoz és ezt vonzza be. Ilyen nagyon értelmes gondolatok jutottak az eszembe, amikor éppen azon voltam, hogy ha más lányt nem is, legalább a lakótársaimat megvédjem ezzel a kijelentéssel, hogy rájuk bármit lelhet mondani, de ezt így nem, ahogy Niel jellemzett néhány rajongót.
- Egy nap találkoznod kell a lakótársaimmal. Ez már most biztos. Meg fogsz lepődni. – ebben olyan biztos voltam, minthogy most itt állok és nem cseng a telefonom hangosan. Mondjuk az utóbbiról én tehetek, mert lenémítottam mint említettem, de akkor is.
- Fuhh, hogy te és Lang? – igen, pont a jó témára tértem vissza én is. Csak pislogtam nagyot és olyan mosolyom volt, amit nem tudtam sehogy se leplezni.
- Nem illetek össze. Mármint oké, normális esetben sem, de hogy pont ilyesmit találjanak ki azok, akik elvileg titeket ezért szeretnek, akik most vagytok, nem másért… - csak csóváltam a fejem. Szerencsére nekem nem voltak ilyen problémáim, egy kicsit sajnáltam is szegényeket. Ám tudtam, hogy mindezt túl élik. Erősek ők. Csak nekik is kell a heal, mint mindenki másnak. Elvégre ők is csak emberek s, én ezt tartottam szem előtt. Ezért nem voltak nekem itten fangörcseim, nem csak azért, mert más zenei stílusom lett volna.
Ám mivel a játékokra is terelődött a szó nem féltem megemlíteni azt, hogy nekem van egy olyan lakótársam, aki él és hal ezekért a dolgokért. Bár névlegesen nem mondtam ki Romy nevét, remélem nem csuklik éppen a játék előtt és gondolja azt, hogy közeleg a világvége.
- Én mindenfélét szeretek játszani, néha azzal van a baj, hogy nincs egy stabil játékostársas közösség és közbeszól az élet, valaki mindig kimarad, mert nem ér rá. Ez ilyenkor nagyon szomorú tud lenni, szóval nem is baj Lang, hogyha Niel az egyjátékosakat szereti. – nézek rá régebbi barátomra nagy komolyan.
- Ezzel még nem játszottam, de láttam már pár videót róla. – csak mivel nem fognak meg ennyire a játékok van, ami ezen a szinten is marad. Na jó, ez nincs így. Van, amikor elkap a hév és visz magával. Ilyen volt a Hollow Knight is, a Forest, vagy ennek a folytatása a Sons of the Forest. Tényleg tök kedves volt ez a Niel gyerek. Meg nem mondtam volna, hogy ekkora nagy kocka, ha Lang nem szól róla.
- Most valami nyugisabb játékban gondolkodom igazából. – nem a Simsben, pedig gondolkodhatnék akár abban is, de valamiért abban a játékban is csak a karakter elkészítése volt az, ami tetszett, ha házat kellett építeni neki vagy berendezni egyet valahová, mindig felforrt az agyvizem és inkább elengedtem. Az alkotás viszont, noha kevés simet irányítottam magában a játékban, sokkal jobban tetszett.
- Hát szerintem, ahogy kinéz most éppen… - nem akartam szót használni ezután a szavam egyáltalán, mert nem szabad kritizálnom a menedzserüket. Meghallja ide jön és egyből hazaküld, még ha az út felénél se járunk akkor is.
- Hol léptetek eddig fel a legszívesebben amúgy? Lang az övét már elmondta, de én a tiédre is kíváncsi vagyok. – ez is egy tesztelős kérdés volt a részemről, amiben szintén nem volt semmi veszítenivalója, akármit mond. Én szimplán csak kíváncsi vagyok, ennyi az egész.








Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyCsüt. Júl. 06 2023, 19:18



LazaLaze&Niel


Zene





Ettől a babymetáltól nem térek magamhoz. Ott is marad fintorom egy ideig, főleg mert Laze is remekül promózza, bár valami füves estén, ha nagyon le akarom rohasztani az agyam, végülis hallgathatok hörgő kislányokat.//csak még nem tudom, hogy japánul!//
-Érzem, hogy ez egy Teletabi szintű élmény lesz, köszönöm.
Pislogok rá tettetett meghatódással, fülemben kong még Lang röhögése, talán Lazá-é is. Olyan jó velük, hogy meg is feledkezem privát időmről és csak peregnek a percek, meg félórák anélkül, hogy beantiszocializálódnék a saját bábomba (kis pillangó utalás kac-kac)
//usernek ezen a ponton lehalt az agya a babymetáltól//
Már érkezik a suli vibe új szőke barátunktól és nevetve el is hajolok tőle, mintha a furcsa, hipnotikus ereje káros hatással lenne az agysejtjeimre. Bár a poklon már túl vagyunk, csak a köveket kell magunk mögött hagynunk. A matekhoz elviekben értek, legalábbis olyan képletek kiszámítását kérték Tibetben, amit nem biztos, hogy tanítanak errefelé a zseniképzőkben, más kérdés, hogy máig se nagyon értem mit meg hogyan csináltam - szóval jó mélyre temettem a tudóst, ha ugyan tényleg lehetett haszna az akkori vergődésemnek ezt már csak a Wong tudná.
-Rosszul járnának a kövek, úgyhogy vegyétek rá Tomot vagy Liam-et
Szólok előre a srácoknak, de szerintem nem nagyon fogják vágni kontextus nélkül miről van szó, sanda gyanúm, tesómat csak bosszantom ezzel a fene nagy jókedvvel és Lazás ráhangolódással, de mintha ebbe a bandába teremtették volna.
Előkerülnek a különféle nasi porciók, most már, hogy vendégünk feloldódott végképp és tényleg beleveszünk az országútba, nem lehet mondani alig indultunk el, vagy ne lennénk félúton. Mindenféle cserebere történik, Langéból veszek, aztán én is adok chipset, néha befigyel az édesre sós, meg fordítva, de azt hiszem a gyomrom már feladta a tiltakozást és hozzászokott különös étrendemhez. Remélem Laze is bírni fogja.
Ahogy sejtettem kiakasztom ezzel a részletes beszámolóval bizonyos rajongókat illetően, pedig minden hülye tudja azért kell rocksztárnak állni (poprock, de mindegy) hogy legalább ezzel ne legyen problémád. Azért én megoldottam.
-Persze, tudom, egy csomó normális és potenciális lány van, valahol jó helyen és időben.
Bólogatok, egyébként tényleg, egyszerűen csak nehéz elkerüli a kiscsajokat, akik párnát csináltatnak rólad, meg illetlen helyekre kérnek szignót. Ilyen ez a popszakma - hű de utálom ezt a mondást.
-Jó, persze, de miért? Lányok?
Megismerek szívesen bárkit, aztán Lang is úgy figyel fel erre, mint egy vizsla, előtte elég jelezni, hogy valaki nő, máris beindulnak a Pavlovi reflexek. Lehet kicsit elbambul, de én csak fosom a szót ugye, bizonyos egészen tabu dolgokról is, ahogy Langgal fájdalmas pillantást váltunk mikkel nem szembesül az ember, illetve a 10+1 ok, ami miatt NEM jó híresnek lenni listán is előkelő helyet foglal el.
-Nem? Pedig…
Kezdem tettetett szipogással, mire Lang is hülyülve röhögni kezd.
-Volt egy riport, amikor egy konkrét műsorvezető szegezte ezt nekünk, halálosan komoly arccal, mi ez most köztünk bromance, vagy romance //és ilyen tényleg van, majd elküldöm a videót, imádom a fejüket rajta// öregem a fejem egy meme lett.
Halálos volt, sokáig röhögök az emléken, bár akkor és ott leizzadtam, sőt az életem is lepergett, megkérdeztem mit rontottam el, de a pasas perverzül mustrált, mintha valami nagyon beteg dolgot feltételezne. Vannak meme-k is, amit belőled csinálnak mondhatni nem a legelőnyösebb formádban. Meg a mindenféle teória a testedről…és különféle photoshop átszerkesztgetések, áh bővíteni kéne 100+1 dologra.
Visszatérve a játékokra, kihúzom magam és Lazehez húzódom közelebb, most vele jobban barátkozom címszó alatt, de csak marhulás az egész.
-Hallod Lang? Nem gáz a single szó, nem gáz! Ezt persze megértem, ezek a disznók se érnek rá mindig és van, hogy én sem.
Magyarázom, ezért is jó egyedül nyomulni, bár amikor nyugis játékról kérdez elgondolkodom, mi számít annak.
-Hogwarts Legacy? Mármint ott sokszor csak mész a suliban, amit szeretsz, azt már tudjuk és elvagy vele, mert gyönyörű. De mindegyik nyugis, ha letoltad már a főküldit és csak molyolsz.
Kicsit bosszant, hogy nem jut eszembe a világ legchillesebb sztoryja, de általában mindben van combat, valamilyen formában.
Kicsit még nevetünk Kopaszon, de ő már rég nem figyel, én meg nosztalgiázós gondolkodóba esem, mert ez egy remek kérdés, aztán Lang nagyon sokatmondóan bólogat, ezt vagy tőle is megkérdezte ,vagy olyat tud, amit én nem.
-Volt egy európai turné, azt nagyon szerettem és ott a Londoni volt nagyon klassz, de az első nagyobb volt igazán katartikus New Yorkban. Én eléggé be voltam tojva, de mennyi voltam? 18? Annyira siker volt, hogy elbőgtem magam. Fú, ne is beszéljünk róla.
Terelek gyorsan, ezer kevésbé cikibb téma van és nem is tudom mért az jutott eszembe, az első. Elpillantok Liam ülése felé, ez a kérdés érdekelne nála, vajon melyiket tartja legjobbnak, amikor benne járunk már javában az útnak és tényleg eltelt legalább két óra, elrepült az idő Laze-val és amint erre gondolok, mintha csak az orrunk alá csettintene valaki, hangos, kifejezetten panaszos döccenéssel megállunk.

Azt hinném pisiszünet, de elég fekete füstfelhő gomolyodik fel a motorháztető felől.
-Ajjaj, asszem lerobbantunk
És Kopasz áll is fel, halántékán egy kidagadt érrel, kezében mobiltelefonnal, hogy ránk ordibáljon.
-Most lehet menni bokorba! Szünet!
Aztán a következőket már nem nekünk ordítja, de mindannyian halljuk, szerintem a készülék túloldalán éppen halláskárosodást szenvednek.
-Ki az isten kölcsönözte ezt a csotrogányt? Ajánlom, hogy ne legyen komoly probléma, mert ha emiatt késsük le a koncertet biztos, hogy megölök valakit!






...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyPént. Júl. 07 2023, 13:05



I dedicated this song to you
Laze & Niel & Liam
Az ereimben lüktetett az ideg. Most nem csak a gyomromat készített ki annyira, hogy Niel kajájának szagától is el tudtam volna hányni magamat. Ez egészen más volt, mintha valami ott felettem lebegne, szép lassan rám ereszkedne és ki akarna lapítani. Nem elég, hogy a zenekart vezetnem kellett, az álmaim is egyre erősebben gyötörtek, annyira, hogy még véletlenül sem akartam levenni a pulcsimat. A karom kék-zöld foltokkal volt tele, a csuklóm körül pedig gusztustalan vöröes-lilás vérfaláfutás kapott helyet. Még engem is undorított, mikor reggel a zuhany alatt megláttam. Niel komplett drámát csinálna belőle... a gyerekes nyafogásához pedig most végképp nem volt hangulatom.
Lüktető fejfájással vetettem át magam az egyik hátsó ülésre, az arcomba húzva a kapucnit. Hallani sem akartam, amiről beszéltek, de fülhallgató nélkül képtelen voltam kiszűrni. Az öcsém biztos túl sok szemetet evett megint össze, hogy ennyire pörgött... de már a hangja is idegesített. Szerencsétlen ismeretlent - akinek nem is emlékeztem a nevére - meg folyamat traktálta valami hülyeséggel. Mordultam egy-egyet, ahogy zenéket emlegetett vagy, ahogy előadta, hogy ő a banda lelke. Ez volt minden mögött. Ez is.
Túl keveset aludtam, legalábbis pihentetően, és éreztem, ahogy a busz ringatózása szép lassan elaltat. Már majdnem leragadt a szemem, amikor hirtelen fékezés. Előre lendültem, majd visszazuhantam az ülésbe. Letúrtam a fejemről a kapucnit, hogy lássam, mi történt, de csak a fekete füst lebegett az arcom előtt. Kopasz állt fel és megszólalnia sem kellett, pontosan tudtam, hogy olyan dühös, mint én.
- Faszom. - Morogtam fennhangon, még a szemem is megforgattam. A tököm tele volt már ezzel az úttal. Senki sem vette komolyan, csak egy jó bulinak tartották. Egy kibaszott jótékonysági fellépés nem szórakozás. Komolyan kell venni és amúgy is... én szerveztem le már megint mindent és ha Niel hülyeséget csinál, majd takaríthatok el mindent utána. Sosem lehet erősebb nálam. Semmi esélye.
Nem is hallgattam meg a szövegelését, csak átvágva mindenen és mindenkin, elsőként másztam ki a buszból. Az sem érdekelt különösebben, ha valakinek a lábára taposok, friss levegőre volt szükségem. Úgyis volt itt minden a környéken, fák, meg árnyék, ahol nem látnak meg. Öles léptekkel hagytam magam mögött őket, akármit is magyaráztak, aztán az első fába úgy tapostam bele a fekete Vans-t, mintha fájdalmat sem éreznék. Nagyon is éreztem, most már sokkal jobban, mint kellett volna.

***
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : I dedicated this song to you 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : I dedicated this song to you JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : I dedicated this song to you F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : I dedicated this song to you Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyCsüt. Júl. 13 2023, 21:44

Megpróbáltam nem elnevetni magam a teletabis kijelentésén, de se ellenkezni, sem egyetérteni vele nem állt szándékomban. Majd meglátja, valószínűleg egy életre elátkoz minket, Langot azért, mert meghívott közéjük, engem azért, mert feldobtan neki a japán kis csajokat. De nem baj, legközelebb legalább tudni fogja, hogy kik azok, akiket nem kell hallgatnia. Őket mindig elrettentő példának tudom használni, a növényeknek sem tesz jót. Az ember el se hinné, hogyha például valami könnyű zenét hallgat, akkor a növények is érzékelik és a hanghullámok miatt a kellemes hangzású zene felé „kúsznak”, de ha Babymetalt s, egyéb hörgő dolgot hallgattatnék velük, valószínűleg a falra másznának és elhúzódnának a hangoktól. Ők úgy jeleznék, hogy befogták a fülüket és hallani sem akarják azt a förtelmet, amit egyesek zenének neveznek. De Langék zenéjével biztos nem lenne bajuk, szerintem. Még nem próbáltam ki! Bár, ha hazaérek… Még meggondolom.
Kicsit sem csüggedek attól amiért azt mondja, hogy inkább mást próbáljunk meg meggyőzni ezekkel a köves témával, hátha jobban beadja a derekát. A testvére irányába pillantok, aki most Aragornhoz illő kapucnis, jól a fejére húzott megjelenésével, nem a legalkalmasabb az ilyen témák feldobására, ezért gyorsan át is siklik a tekintetem a másik tagra, akinek elvileg van barátnője s, össze is költöztek. Na, akinek van barátnője, azt jobban rá lehet venni az egyetem témára! Mert akkor már két személyt is meg lehet győzni, hogy az egyetem nem játék s, bár elsőre kiábrándítóan hangzik, nem a világ végét jelenti, sőt éppen ellenkezőleg. Megbecsülést! A vele járó íratok persze más tál tészta, vannak helyzetek, ahol mind lehet szép fényes papírod a végzettségedről a kutyát se fogja érdekelni, ha nincs mögötted tapasztalat és nem tudod felhasználni a tudást, amit elsajátítottál elvileg.
- Később lehet feldobom Tomnak az ötletet. – azt nem tettem hozzá, hogy a testvérének miért nem, elég egyértelmű, hogy most tényleg kell neki az a kis nyugalom és elzártság mindenkitől. Biztos másnapos, vagy nem tudom. Én ilyenkor nézek ki úgy, mint egy mosott rongy és húzom a fejemre a kapucnimat is, hogy a világ se lásson, nemhogy a lakótársaim. Persze nem vagyok az a nagyon részeges típus, szerintem eddig szépen kipakolták volna a cuccaimat a lakás elé, hogy részegen inkább odakint éljek ne velük bent a lakásban. Kainenek ezzel úgyis rossz példát mutatnék és azt jobb, ha nem teszem.
A megjegyzésére, hogy egy csomó normális és mindenféle jó jelzővel ellátott lányok is vannak valahol, csak az idő és a hely nem mindegy ugye, de azt jó látni, hogy ezt ő is tudja, nem csak megzakkant ijesztően őrült rajongó lányokból áll a világ. Akkor tényleg jöhetne a világvége, én is menekülnék, nem csak ők basszus!
S milyen szépen beletrafált abba, hogy nekem lány lakótársaim IS vannak! De nem lepődőm meg, nem is adom jelét annak, hogy esetleg igaza volna. Hát hová lenne akkor a meglepetés ereje basszus! Hová?
- Majd meglátod. – inkább villantok egy százwattos vigyort, minthogy bevalljam az igazat a lakótársaimmal kapcsolatban.
Nagyokat pislogok amikor Lang előadja, hogy egy riporter mire kérdezett rá kettejükkel kapcsolatban. Lazán vállat vonok.
- Hát erre nem tudom mit mondják. Biztos jó bőrnek tartott titeket s, ezért is hozott fel ilyen témát és pedzegette a dolgot hátha megtörtök, de én ehhez nem értek. Mármint biztos, én is szeretek barmulni és hülyülni, de azért mindennek van egy határa és szép ízlése, amit én szeretek betartani. – a meleg s, hasonló témák ki nem akasztottak engem, csak így olyan téma, ami a közkedveltjeim között van maradjunk annyiban. Nem is bántam, hogy átkerültünk a játékokra és arra, hogy milyen típusúakat kedvel, a többjátékost vagy az egyet. Én úgy vagyok vele, hogy mindegyiknek meg van a maga varázsa. Csak ugye az idő és az alkalom nem mindig egyeztethető össze nagyobb csapat esetében.
- Hogwarts Legacy? Arról csak kritikát hallottam, mindenki ki van a gyógynövénytanos nőcitől. – akitől lehet nekem is be kellene zsonganom pusztán azért, mert növényekkel foglalkozik, de nem. Ha majdnem két évet kibírtam nélküle valószínűleg többet is ki fogok tudni, én még mindig arra várok, hogy a lehetséges bugokat kijavítsák, nem azért, mert nem érdekel a játék. A Middle-earth: Shadow of Warral is például a kiadása után öt évre rá játszottam, ha azzal tudtam várni ennyi időt, akkor valószínűleg a Legacynak is lehet még három éve. Bár minél több spoilert kapok belőle – hiába kedvelt témám – annál inkább tovább tolom a játékot vele.
Tovább kíváncsiskodom, mert miért ne ugyebár és rákérdezek, hogy hol léptek fel eddig a legszívesebben, most is lesz valami hasonlójuk ez igaz, de érdekelt a véleménye. Nem egy sztármagazin riportere voltam, csak érdekelt a dolog. Bármit válaszolhatott volna, azt is, hogy nem tudja, mert minden hely egy élmény és tapasztalat a számára, de szerencsémre mondott egy konkrétat is. Kuncogtam, no nem azon, hogy elsírta magát tizennyolc évesen! Az biztosan kellemetlen lehetett a számára, meg a többieknek is, de az ahogy előadta…
S, ezután természetesen semmi jó nem történik, a menedzserük paprikapiros fejjel veszekszik valakivel a telefonon, miután a busz felmondja a szolgálatot. Ez nem valami jó jel, a tesója is kivágódik elsőként a buszból, mit se törődve azzal, hogy kinek a lábán megy keresztül, nekem is épp úgy sikerült odébb lépnem mielőtt rám taposna szegény kölyök. Az nem kifejezés, hogy rossz passzban van, ha ennyire vágyik a friss levegőre!
- Hát… nincs más dolgunk, mint várni gondolom. Lemehetünk mi is ránézni a tesódra a távolból. – ha tehetném ki is emelném a távol szót, amikor valaki ennyire rossz kedvű azon nem segít, ha odamennek hozzá és megállás nélkül piszkálják.







Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : I dedicated this song to you 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : I dedicated this song to you Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : I dedicated this song to you Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyVas. Júl. 16 2023, 10:35



Liam&Laze&Niel


Zene





Ez az a szent pillanat, amikor még ártatlan, szűz lelkem nem erőszakolta meg a baby metál és Lazet a világ egyik legjobb fejének tartom.
Röhögök azon, hogy két lábon járó propaganda az Egyetemeknek és ha én a rossz tanulókat is képviselem, ott elől a megbízható, komoly Tom talán becserkészhető. Pont hátrafordul, mert visszaadja a switch-t és nem igazán érti hogy került ő abba a kontextusba, hogy “ötlet”
Langgal összenézve szakadunk, ahogy Tom némán, kissé segélykérően tátogja “mi van?” De ha Laze nem most kezd el reklámozni, egyszerűen vállat ránt, megszokott már minden hasonlót és előrefordul szundítani.
Kicsit mesélek neki a “nőügyeimről” amik nincsenek, persze kár volna pofátlanul behazudni, hogy nem is voltak soha és kalandoktól is tartózkodom, de lehet öregszem, vagy ilyesmi, most már valami komolyabb is eszembe jut, még ha nem is tartok lelki szösszeneteket arról miért is jó egy barátnő.
Ahogy Laze rejtélyeskedik, megforgatom szemem.
-De titokzatos vagy
Aztán annyiban hagyom, lehet be akar mutatni egy rakás facér lánynak, akik nem hallgatnak pillangókat, már ez kiinduló alap lehetne. Hogy neki miért tabu, nem tudom, talán az együttélés szabályzatában van, hogy házinyúlra nem lövünk.
A buzulás elég diplomatikus tartózkodó vélményt kap, még én sem tudok annyira röhögni, pedig érzem kéne, fulladozik a rekeszizmom, főleg annál a résznél, bejöttünk a csókának.
-Inkább ez is reklám lett volna, ha kihúz belőlünk valami kétértelműt, több lány kattan rá a fanfickekre rólunk. Miért olvastam én bele…
Kezdem, de Lang belém fojtja a szót, mintha minden további, ami elhagyhatná számat égetően gáz lenne. De ő kitartóan magyarázza, hogy azt adtuk be az ürgének ez “bromance” nem “romance” hiába rodeózott a szavakon.
A Legacynál persze lecsapok a témára, igaz nekem nem jött be annyira a tanárnő, talán mert combat beállítottságú karit vittem-és szerintem nyávogott.
-Nekem Poppy tetszett, de nem lehetett összejönni senkivel, csak hozzá tartoztak az állatos küldik, volt egy sárkányos sorozat, azt bírtam. Persze annó ugye ki nem volt szerelmes Hermioneba?
Teszek fel egy költői kérdést, ha már HP és szex, vagy utóbbit csak én képzeltem a témába? Ezt teszi a megvonás? Lang vet is Lazere egy sürgősen nő kell neki pillantást.
Komoly vallomások következnek kérem szépen, legalábbis nosztalgiázunk a szakaszig, ahol a busz  beadja az unalmast. Próbálok úgy tenni, mintha Kopasz megoldaná, mert Kopasz mindig megoldja, de máris kellemetlen csomó szorítását érzem a gyomromban, mint régi, jó ismerős visszatér a stressz szörnyetege. Mi van, ha emiatt marad el a koncert? Ha elveszik életünk lehetősége, mert…
Riadt mélázásomból, amit ideges séta és hajtépés követne, Liam zökkent ki, ahogy agyfaszt kap, láthatóan ezt most rosszabbul viseli nálam. Kezedek érte komolyan aggódni.
Laze zökkent ki döbbent és ideges előre meredésemből, fülemben még ott recseg Kopasz üvöltése.
-Remélem megoldják, tényleg elég durva lenne, ha emiatt maradnánk le. Aha, utána kéne menni, nem gond, ha jössz velem? Szerintem ha te jössz, majd motiválod, hogy megnyugodjon.
Kunyorgok Lazera, miközben mindenki méltatlankodva kiszabmázik friss levegőt szívni, vagy könnyíteni magán (Lang) de ha Laze benne van, Liam után sietünk, titokban azt remélem ez a furcsa kisugárzás eltűnik majd az ismeretlen előtt, mert nem akar szar benyomást kelteni. Én tuti nem mernék random emberek előtt őrjöngni.
-Hé, minden rendben?
Kérdezem előre szaladva, igaz Laze azt mondta hagyjak neki teret. Egész messzire elbandukolt, fás és pagonyos van errefelé, jól kitakarnak mindenkit, innen rá se látni a többiekre. Az egyik fa törzse meg lesz taposva, én meg hatalmas levegőt veszek a zen szövegig.
-Nyugodj meg, biztos minden rendbe jön és helyrehozzák.
Megpróbálok nyugodtnak tűnni, magamnak is mondom, a szerzetesek fontosnak tartották a mantrákat.





...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you EmptyVas. Júl. 16 2023, 19:20



I dedicated this song to you
Laze & Niel & Liam
A dühömet csak fokozta a lerobbanása. Ilyen ocska vacakkal kellett volna komolyan eljutnunk a jótékonysági koncertre? Milyen elmeroggyant barom szervezi így össze a dolgokat? Ilyen gondolatokkal terhesen vágódtam ki a busz ajtaján, hogy a fákkal borított terület felé vegyem az irányt. Ez elég távol esett az út mellől ahhoz, hogy talán ne kövessen senki és beleüvölthessem a sérelmeimet a néma csendbe - nyilván halálra rémítve a szarvaspopulációt, ha akadnak egyáltalán erre -, leveztve minden feszültségemet. Esélyem sem volt erre.
Alig, hogy belerúgtam a fatörzsbe. Azzal a lendülettel szisszentem is fel, mert kishíján eltörtem a lábujjamat. Ezt még csak az álom-Nielre sem tudtam kenni, leszámítva, hogy borzalmasan álmos voltam és ez csak még ingerületebbé tett. Nem gondolkodtam tisztán, de nem is érdekelt. A világ megérdemelte a dühömet, ahogy Niel is, amiért képtelen volt felnőtt lenni és számára ez az egész csak egy szórakozás volt. A jótékonyság nem egy elbaszott poén, hanem komoly dolog. De ő ilyen volt, neki minden egy játék volt.
Persze pont akkor kellett felbukkanni, mikor erre gondoltam. Ahogy megérkezett éppen háttal volt nekem, így nem láthatta az arckifejezésemet, pedig akkor tudta volna, hogy bármelyik pillanatban robbanhatok. A kezem ökölbe szorult, de nem megütni akartam, egyszerűen csak szorítanom kellett, hogy ne kezdjek el vele üvöltözni. A körmeim a bőrömbe vájtak. Így fordultam felé... és persze, hogy már megint ide kellett hoznia azt a vadidegen srácot, akinek nem emlékeztem a nevére. Rá pillantottam, majd vissza az öcsémre.
- Ez komoly...? - Mutattam a másik szőke srácra. - Ez komoly baszki? - Emeltem fel a hangomat a kezemet is megrázva. Még szerencse, hogy nem sült el valami varázslat, csak mert nem figyeltem eléggé oda erre a mozdulatra. A fejemben borzalmas kuszaság kavargott az egész helyzettel kapcsolatban, az egész életemmel kapcsolatban. - Miért kell belekeverni mást? Talán félsz velem egyedül beszélni?
A kérdést bántásnak szántam, mint valamiféle vallomás kicsikarásának. Nem kellett azt mondani, hogy igen, fél tőlem. Tudtam magamtól is, hogy tartani akarja a néhány lépés távolságot, mert furcsának tart. Nem vagyok tök hülye, csak nem érdekel már mások problémája. Még Nielé sem, hiába a kisöcsém, akiért valamikor felelősséget akartam vállalni. Ma már legszívesebben elbújtam volna előle, mert pontosan tudtam, mi lakik benne. Képes lenne ő is azokra a dolgokra.
- Még ennem is képtelen vagy felnőttként viselkedni. Nem elég, hogy végig szórakozod ezt az utat, mintha babazsúrra készülnél, de még a szemembe sem tudsz nézni egyedül és úgy megkérdezni mi a baj?! - Emeltem fel a hangomat, annyira, hogy egy csoportnyi madár felemelkedett a felettünk húzódó lombkoronák közül. Nem érdekelt, hogy félelmetes vagyok. Engedtem, hogy az az érzés elsötétüljön bennem.
- Már bocs, akármi is a neved, de neked ehhez semmi közöd. - Jelentettem ki és azt vártam, hogy esetleg magától elhúzzon. Nem, mintha hittem volna benne, hogy megteszi. Bírja Nielt, milyen lehet? Pontosan olyan, mint ő. Felemeltem a kezemet, hogy portált nyissak éppen mögötte. Ha nem tűnik el, akkor sem fog itt maradni.

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





I dedicated this song to you Empty
TémanyitásTárgy: Re: I dedicated this song to you   I dedicated this song to you Empty

Vissza az elejére Go down
 
I dedicated this song to you
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Earth Song, Michael Jackson; 1995

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: