the future will be wonderful

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Natasha Romanoff(Black Widow)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
▪▪ Play by : Scarlett Johansson
▪▪ : :
▪▪ Hozzászólások : 2
▪▪ IC hozzászólások : 0
▪▪ Csatlakozott : 2018. Apr. 05.
▪▪ Tartózkodási hely : ismeretlen
▪▪ Csoport :
  • ✯Hero/Hős

Jelvények
Csoport: Canon Canon
Összesítő: Natasha

TémanyitásTárgy: Natasha Romanoff(Black Widow)   Szer. Ápr. 11 2018, 15:31

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
▪▪ Play by : mindenki és senki
▪▪ : :
▪▪ Hozzászólások : 527
▪▪ IC hozzászólások : 5
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : mindenütt és sehol
Admin

Jelvények
Csoport: Staff Staff
Összesítő: Admin

TémanyitásTárgy: Re: Natasha Romanoff(Black Widow)   Hétf. Ápr. 16 2018, 15:28

Elfogadva
♔ Üdv az oldalon, Romanov ügynök!
Úgy érzem magam, mintha karácsony lenne így tavasszal, ez a lap szinte ajándék számomra. Igen, tudom, Natashával kapcsolatban elfogult vagyok... úgyhogy kérlek nézd el nekem az esetenkénti kukacoskodást. Az adatlapot teljesen jól összeszedted - bár, van egy olyan érzésem, hogy Bucky bőszen tiltakozna az 'agyatlan katona' leírás ellen Nat esetében! -, röviden de tömören összefoglaltad, amit tudnunk kell a kedvenc pókunkról, és még ez a bepillantás is elég, hogy lássuk halálos mivoltát. Kicsit sajnálom, hogy a specializáció és a képességek leírásában ugyanaz szerepel, de ez bőségesen elnézhető hiba. (Mondtam, hogy kukacoskodom.) Idézetek, kapcsolatok, erősségek/gyengeségek, tulajdonságok... minden a helyén, bár úgy érzem, utóbbiban egy kicsit visszafogtad magad. Érthető, Kém kisasszony nem nyílik meg egyszerűen és akárkinek, nem is vártam mást, de biztos vagyok benne, hogy a játéktéren is bizonyítod majd, amire már itt is utalgatsz, hogy mennyivel több Natasha egy egyszerű, törtető, bezárkózott harcosnál.
Az előtörténet külön megér egy misét. Imádom. Imádom, hogy árad belőle a képregényes háttértudás a finom utalásokkal, a tánccal, a márvánnyal, a módszerekkel, Ivan és Katarina emlegetésével. Ugyanakkor nincs lezárva, semmit sem tudunk a Vörös Szoba utáni Natasháról, a magányos menekülőről, a SHIELD-ügynökről, a Bosszúállóról, a barátról, arról, akiben Amerika Kapitány feltétlenül megbízik, akit Sólyomszem a családja részévé fogadott, aki beszólt a teljes amerikai kormánynak... és nem mondhatom, hogy menj vissza és írj hozzá, mert ez Natasha. Felvillant magából valamit, és hagyja, hogy azt hidd, az a teljes kép, holott semmi köze hozzá. Mi van most vele? Még mindig bujkál? Megtalálta a helyét a világban? Ki tudja? A Fekete Özvegy nem teregeti ki a lapjait. Csak remélem, de azt nagyon, hogy a játéktéren többet is megtudhatok róla, méghozzá minél hamarabb!
Foglalód megvan, úgyhogy nem is tartalak fel tovább, sipirc játszani! Smile
~Bucky

PB Foglaló | Játékostárs kereső
marvel-universe.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://marvel-universe.hungarianforum.com

Natasha Romanoff(Black Widow)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Natasha Romanoff ~ Black Widow