the future will be wonderful

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Melinda N. Cashorpe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
▪▪ Play by : ESTHER QUEK
▪▪ Hozzászólások : 5
▪▪ IC hozzászólások : 2
▪▪ Csatlakozott : 2017. Dec. 22.
▪▪ Kor : 32
▪▪ Tartózkodási hely : valószínűleg utazok.
▪▪ Csoport :
  • ✯Neutral/Semleges

Jelvények
Csoport: Saját
Összesítő: Melinda

#1•• TémanyitásTárgy: Melinda N. Cashorpe   Kedd Dec. 26 2017, 03:17

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
▪▪ Play by : mindenki és senki
▪▪ : :
▪▪ Hozzászólások : 532
▪▪ IC hozzászólások : 10
▪▪ Csatlakozott : 2013. Dec. 08.
▪▪ Tartózkodási hely : mindenütt és sehol
Admin

Jelvények
Csoport: Staff Staff
Összesítő: Admin

#2•• TémanyitásTárgy: Re: Melinda N. Cashorpe   Csüt. Jan. 04 2018, 12:46

Elfogadva
♔ Köszöntelek az oldalon! Először is te avathattad fel az új karakterlap sablont, ami igazán jól mutat az adataiddal. A karaktered már az alapoknál megfogott. Hármas állampolgár, félvér és még aszexuális is. A pszichológus titulusról nem is beszélve (hát még, amikre specializálódott!). Imádom! A családi háttér is izgalmasnak ígérkezik, ahogy rápillantottam a szülőkre. Egy herceg édesapa és egy fiatalon elveszített anya. A büntetett előélet sem maradhatott ki a listából, ami csak még érdekesebbé teszi a karaktert, hogy többet meg akarjunk tudni róla.
A 4. oldalon azt ígérted, hogy ezzel a pofival aztán bárki játékba kerülhet, és ez valóban igazolást nyert, amikor a kapcsolatokat boncolgattad. A S.H.I.E.L.D, Xavier és Tony Stark körei. Gyakorlatilag bárki az utadba kerülhet, ha egy jó kis játékra vágyik.
A tulajdonságok leírása pontosan olyan képet festett a hölgyeményről, amilyet reméltem. Azt tesz, amit akar, arra figyel, ami és aki érdekli. Nem fecsérli az idejét az érzelmes dolgokra, inkább racionális. Tö-ké-le-tes!
Az előtörténet részt olvasva pedig valóban egy csodabogár születésének lehetünk tanúi. Engem már a manipuláció említésével megvettél kilóra. Nagyon sok mindent megtudhattunk Melinda-ról, hogy milyen hatások érték, hogy kell őt elképzelni, milyen életutat járt be eddig, és a képessége sem maradhatott ki. Részletes volt, végig le tudott kötni, és nagyon jól fogalmazol! (bár ezt eddig is tudtam) Alig várom, hogy lássam, mit alakítasz vele egy éles játékhelyzetben. Várom, hogy beszélni, gondolkodni lássam.

Sajnálom, hogy megvárattalak az elfogadással, pedig isteni karaktert és lapot alkottál. Imádtam minden sorát, köszönöm az élményt!

Irány a játéktér!

marvel-universe.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://marvel-universe.hungarianforum.com

Melinda N. Cashorpe
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Melinda May