the future will be wonderful

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Amora, a Varázslónő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Loki
Admin

Play by : Tom Hiddleston
: :
Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás dátuma : 2017. Sep. 07.
Csoport :
  • ✯Villain/Gonosztevő

TémanyitásTárgy: Amora, a Varázslónő   Pént. Okt. 27 2017, 18:40

Amora
EllenségVarázslónőkortalan xD  • pb alkotóra bízva

♔ Kedves Érdeklődő! Most nem Amoraról szeretnék véget nem érő ismertetőt írni, hanem inkább arról beszéljünk, hogy milyen usert is keresek hozzá. Szeretném, ha az illető megbízható lenne, viszonylag aktív, és ami a legfontosabb, hogy azért ismerje a karaktert, amit elvisz. Olvasson utána, legyen tisztában a képességeivel, a személyiségével, mivel hosszú távra gondolkodom a kis játszópajtiban. Az illető értsen a sunyisághoz, a nőiességhez, a szarkeveréshez, és ezek mellé próbáljon meg némi fennköltséget párosítani. Fontos nálam a szép, választékos fogalmazás, imádom inni a másik szavait.
Szerintem ez a karakter nagyon jó kihívás, és rengeteg másik játékoshoz is hozzá lehet kapcsolni, ha az illető akarja. Fontos az is, hogy ne feltétlenül csak rám koncentrálódjon, hanem kicsit legyen kreatív is.

Ha magadra ismertél, vagy csak próba cseresznye alapon belevetnéd magad ebbe az egészbe, akkor regisztrálj, és dobj rám egy PM-et, én pedig majd leírom, hogy mikre gondoltam. Elég konkrét elképzeléseim, terveim vannak vele, amiket jó lenne előre lebeszélni, hogy mindenkinek jó legyen. Minden ötletre nyitott vagyok egyébként, szóval nem kell szentírásnak venni a szavaimat. (de azért nem árt!)

(ismerve Loki vagy inkább Hiddleston népszerűségét, és hamarosan kijön a Ragnarok is, ami után elképzelhető egy újabb fangirl hullám. A hirtelen felindulásosak kerüljenek!)
Az oldalon várják az érkezését:
Loki
Nyilván én várlak a legjobban, különben nem hirdettem volna.
Itt nem fedném fel a lapjaimat, dobj egy PM-et és mindent megtudsz.
Thor
Amora és Thor érdekes kapcsolata a képregényekből jól ismert, ezekből bármit felhasználhatsz, amit csak akarsz.
Sif
Ugyan az oldalon még nem alkotta meg senki, de amint elkel, vele is rengeteg játékot tudnál játszani. Amora és Lorelei imádják bosszantani a harcos amazont.
marvel-universe.hungarianforum.com

Amora, a Varázslónő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
» Varázslónő udvartartása
» Roxfort Boszorkány -és Varázslóképző Szakiskola
» Új srác-varázsló a határon- FC:Finn Jones-Szabad
» Varázslatok értékelése