Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 How to Train Your Spider

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : How to Train Your Spider 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : How to Train Your Spider 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : How to Train Your Spider Arrow-Romy-Full

How to Train Your Spider Empty
TémanyitásTárgy: How to Train Your Spider   How to Train Your Spider EmptySzomb. Okt. 14 2023, 21:20


   
Úgy surrantam ki a Mi casából, mint aki rosszban sántikál. Pedig csak sétálni indultam Arrowal. Legalábbis ez volt a kamu szövegem Lilinek, aki persze átlátott kisírt szemeimen. Így hát odamondtam, hogy kávéért is elmegyek. Aztán azt is, hogy persze neki is hozok, de Lazenek nem vagyok hajlandó. Végül pedig beismertem, hogy szeretnék körülnézni a környéken, hátha megtalálom Kainet, aki az Egyetemen történtek – és Laze kemény szavai – óta nem akart hazajönni. Telefon sem volt nála, szóval utolérni sem lehetett. Emiatt senki sem tudta mi van vele. Eszik-e rendesen? Hogy érzi magát? Rendesen alszik? Van tető a feje felett? Fájdalmai vannak? Nagyon durván megráztam… Lehet, hogy emiatt kerül?
Megingattam a fejemet. Nem! Laze beszólása volt az oka!! Legalábbis rendkívül egyszerű volt őt hibáztatnom mindezért. Miként azért is őt okoltam, hogy miatta furcsák a mindennapok. Kaine amilyen hirtelen részese lett az életünknek, olyannyira feltűnő volt most a hiánya. Nem hiába akartam körülnézni a környéken, titokban még az Egyetemre is elnézve, ahol Kainet utoljára láttuk.
Őszintén reménykedtem abban, hogy Arrow szagból megleli Csodapókot, ennél a pontnál már a balpár cipőjének is örültem volna. (Aztán kétségbeestem volna, hogy nincs meg a tulajdonosa.) De sajnos kiskutyám sem járt különösebb sikerekkel. Végül tényleg betértem kávéért az egyik kedvenc helyemre, szükségem volt jó nagy adag cukorra, itt pedig a kiskutyámat is szívesen fogadták. Régi ismerősként üdvözöltem a pultban állókat.
Igyekeztem zsebkendővel megtörölgetni szemeimet, mielőtt túl látványos lenne, hogy végig pityeregtem az ideutat. A kezemre húzott gumikesztyű kissé megnehezítette a zsebkendővel való bíbelődésemet, ezért kénytelen voltam megválni legalább az egyiktől. Mialatt azzal vacakoltam, hogy visszavarázsoljam a mancsomra, leszegett fejjel lépdeltem előre. Az anyag azt a célt szolgálta, hogy még véletlenül se ismételjem el az egyetemi incidenst, senkit sem akartam megrázni.
A percepcióm alul működéséről tanúbizonyságot téve buldózerként taroltam le a szembejövőt, a művelet közben még a kávéját is kilöktem a kezéből. Megpróbáltam a billenő pohár után kapni, de addigra már szomorúan csattant a padlón, tartalma bánatosan árasztotta el a csempét.
– Jaj, annyira sajnálom! – kértem bocsánatot. Arrowt menten hátrább húztam a koffeintől, mielőtt véletlenül belenyalintana. – Nem akartam! Azt se tudom hol jártam fejben, bocsánat – szabadkozva emeltem fel fejemet, hogy szembenézhessek áldozatommal, aki nem más volt, mint Michelle az ESU nyíltnapjáról. Enyhén eltátott szájjal, döbbent arckifejezéssel pislogtam felé.
– A-ATYAÉG! Eskü, hogy nem direkt csinálom!!! – bukott ki belőlem. – Kifizetem! Sőt, itt helyben veszek neked egy újat! Milyen kávé volt? Ragaszkodom hozzá! Sosem mosom le a Karmámról, ha most nem teszek valamit – hadartam el azonnal, ellenvetéseket nem tűrően. Őszintén nem szerettem volna, ha holmi kávégyilkosnak könyvelne el magában.
– Mondd csak, lenne esetleg kedved együtt kávézni? – bátorkodtam előhozakodni a kérdéssel, súlyomat egyik lábamról a másikra helyezve.
Meglepett ittléte és ha már ilyen kicsi a világ módon egymásba futottunk… Helyesbítve: kegyetlenül letaroltam, mint az Egyetemnél. Akkor ezt vehetnénk valamiféle jelnek is az Univerzumtól, nem? Uh, de buta vagy Morozov, mégis mit akarna egy kávégyilkostól? De egy pár kérdés talán belefér még így is...?
– Beszélgethetnénk egy kicsit Pók… – behúztam a nyakamat, ahogy érzékeltem a kávézóban ránk szegeződő tekinteteket. A nagy érdeklődés miatt jobbnak láttam nem emlegetni Pókembert. – Aaa… Póktanról? – javítottam gyéren megkezdett mondandómon. Reményteljes pillantásokat küldtem Michelle felé és őszintén reméltem, hogy nem vágtam el magamat nála örökre a legújabb kávémerényletemmel.
...

   
Vissza az elejére Go down
Michelle Jones

Michelle Jones


▪▪ : : How to Train Your Spider YJOw
▪▪ Play by : Zendaya
▪▪ Karakterdal :
MJ Playlist:

How to Train Your Spider 5767b909b2755302ad84a6b4331e39a0ba97b6d4
▪▪ Kapcsolat : PP My Hero <3
▪▪ Karakterlap : BOH!
"Számíts a csalódásra, és akkor sosem fogsz csalódni"

▪▪ Foglalkozás : Tanuló: Institute of Fine Arts, New York University , Munka: Hírharsona - Fotóriporter gyakornok
▪▪ : : How to Train Your Spider Tumblr_inline_ptk1ju5eAi1txm9sv_540
▪▪ Hozzászólások : 289
▪▪ Csatlakozott : 2021. Aug. 14.
▪▪ Tartózkodási hely : New York, Manhattan
▪▪ : : How to Train Your Spider A971ba1118de481fd51a2ecd44f47cf6b0c0259f

How to Train Your Spider Empty
TémanyitásTárgy: Re: How to Train Your Spider   How to Train Your Spider EmptySzomb. Okt. 14 2023, 23:29

MJ
Rosemarie
kávézó 16:30 Music
Borzasztóan esemény, és akciódús napokon vagyunk túl. Az elmúlt két napot zombiként éltem meg. Őszintén a munka azért jó, mert eltereli a figyelmemet, hogy mindig csinálnom kell valamit, de kezdek arra a pontra jutni, hogy ... kimerülök. Többször kérdeztem ma vissza, hogy mit mondanak nekem, mint az normális volna, és kezdem félteni magam ilyen téren. A maffiás ügy, költözés, a nyílt napon történtek... ezek mind napok leforgása alatt. Azt se tudom melyikre koncentráljak, mivel foglalkozzak, miközben Peterért is aggódom, hisz ő ezekben nagyon részben volt benne. Kezdek kifogyni a szuflából, és még napok vannak a hétvégéig. Pihenni akarok, lustálkodni az ágyban, és nézni egy filmet, hogy az agyam kikapcsolhassam. De még nem tehetem meg, viszont annyit igen, hogy kávézom, hogy a nap további felét kibírhassam. Nem mintha, a mostani nem a 3. lenne. Gondoltam valami enyhébbre. Szívrohamot azért nem szeretnék kapni, így jó lenne elkerülni azt. Megveszem a kávém, az ismerős helyen meglepődnek, hogy nem feketén kérek, extra barna cukorral... mikor a döbbenet elillan megkapom, elindulok kifelé, elővéve a telefonom, hogy megnézhessem írt e Peter. Abban a pillanatban, ahogy ezt a mozdulatott megteszem, valaki nekem jön, és kiveri a kávét a kezemből. Mi a franc van mostanában? Vagy az ég így akarja sugallni, hogy kevesebbet igyak? Ez is benne lehet... majd a vörös hajzuhatag ismerős lesz, majd maga a lány is, főleg azzal a döbbent arckifejezéssel, ami szerintem az én arcomon is tükröződik.
- Oh Szia... - mondom meglepetten, majd zavartan nevetek. - Igen, akartam is kérdezni, hogy ez mennyire a szokásod, mennyire féltsem a közeledbe. - mosolyodom el, hogy ne érezze valami nagy gondot tett. Viszont a tekintete tényleg elárulja, hogy valami nem okés, a szemén látszik, hogy nem rég sírt.
- Nos nem én vagyok a legjobb társaság, főleg, hogy látszólag... gondod van. - sóhajtok, tényleg nem én vagyok a derűlátás királynőjeként a legjobb, ha vigasztalni is kéne. De megpróbálhatom, mert nem rossz ötlet, hogy beszéljünk.
- Kivételesen pont kiakartam próbálni ezt az új őrületet... Pumpkin Spice Latte-t. - hát mivel két kávém is kiöntötte, és az utolsó apróm is elköltöttem, így élek a meghívásával. -  Végeztem már a melóval, szóval, akár leülhetünk beszélgetni, ráérek. - válaszolok végül, egy kis átgondolás után.  Látom valószínűleg társaságra lehet szüksége, és én is szeretnék a pókokról beszélgetni, szeretnék róluk amúgy is többet megtudni.
 


   
Vissza az elejére Go down
 
How to Train Your Spider
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Spider-Drive
» Across the Spider-Verse - Miles & Kaine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: