Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Pókvadászat macskamód

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lilia Volkov

Lilia Volkov


▪▪ : : Pókvadászat macskamód 2a336810c6c71fd0d83ea422f58f9e5230ed8641
▪▪ Play by : Brenna D'Amico
▪▪ Kapcsolat : Boxes
▪▪ Karakterlap : Kompromittáló információk
▪▪ Foglalkozás : Egyetemi hallgató
▪▪ : : Pókvadászat macskamód 1baca8ef557f83c998d91e2bb6aa6284f22fece9
▪▪ Hozzászólások : 84
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 01.
▪▪ Tartózkodási hely : New York
▪▪ : : Pókvadászat macskamód Tumblr_okcltrGQou1s199fdo1_400

Pókvadászat macskamód Empty
TémanyitásTárgy: Pókvadászat macskamód   Pókvadászat macskamód EmptySzomb. Okt. 07 2023, 23:12


   
Kaine & Lili
Vibe Outfit
Hogy NE kezelj konfliktust...

     


Az önmagában is bosszantotta volna a kis nyíltnapos balhé után, hogy Kaine csak így szőrén-szálán eltűnt. Valahol mélyen a lénye egy része megértette, főleg azok után, amiket Laze a fejéhez vágott. De azért nagyrészt mégsem esett jól. Viszont, ami igazán kiverte nála a biztosítékot, az a következmény volt a Casa többi lakójára nézve. Fájt, hogy Romyt ennyire maga alatt kellett látnia. És bár szórakoztatta, hogy Laze már második napja csak hideg vízzel tudott zuhanyozni, azért az együttérzés mégis munkált benne. Bár határozottan úgy gondolta, hogy mindenki a maga vermét ássa, és nem szeretett emberek között fordítani, csak mert egyesek nem beszélték a másik nyelvét, azért mégsem kívánta a fagyhalált senkinek. Még az volt a szerencse, hogy Laze inkább fagyoskodott, mint a higiéniát hanyagolta.  
Mivel azt azért kifülelte, hogy Kaine hazalátogatott, amikor a többiek aludtak, úgy döntött, kihasználja ezt a kis helyzeti előnyüket. Lámpaoltás után, mikor mindenki elnyugodott, leosont a konyhába, készített egy szatyornyi szendvicset, felmarkolt egy dobozos sört meg egy jegesteát, és a kis zsákmányával együtt felosont Kaine szobájába. Nem zavartatta magát, helyet foglalt az ágyon a sötétben. És várt.
És várt.  
És várt még egy keveset, egészen az ablak kinyílásáig. Bingó. Egy elégedett mosollyal nyugtázta, hogy ismét igaza volt. Ő türelmesen megvárta, ameddig Kaine besettenkedik a szobába. Addig Lilia mozdulatlanul ült és figyelt. Csak a macskaszemek villantak a sötétben.  
- Soy yo, hermano* - szólalt meg, már előre hajolva, mielőtt még pókhálót kaphatott volna a képébe. Mert felismerte ő azt a kézmozdulatot, és nem szeretett volna az ellenkező végén állni. Mikor kicsit megnyugodtak a kedélyek, végre ő is kifújta a levegőt és felegyenesedett.  
- Ugye nem épp elköltözni készülsz köszönés nélkül? - tette fel a következő kérdést. Halkan beszélt, ahogy eddig is tette. Elvégre nem volt cél felébreszteni a többieket. Ők meg amúgy is jobban hallottak az átlagosnál. - Egyáltalán miért futottál el? - érdeklődött tovább, sokkal lágyabban, mint a korábbi kérdése. Kicsit még figyelte a lakótársát, legalábbis remélte, hogy a státusza nem változott, mialatt távol volt. Aztán az eddig háta mögött rejtegetett szatyorhoz nyúlt és elővette belőle a sört.  
- Van kedved megbeszélni odafenn? Hoztam szendvicseket is - tette hozzá, csak egy gyors pillantással indikálva a tetőt. Egyiküknek sem okozott komoly kihívást oda feljutni. És jobbnak látszott ott beszélgetni, mint Kaine szobájában.  

Spoiler:
     

     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Pókvadászat macskamód Wipe-mirror-nate-jacobs
Pókvadászat macskamód AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Pókvadászat macskamód F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Pókvadászat macskamód D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Pókvadászat macskamód Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pókvadászat macskamód   Pókvadászat macskamód EmptyVas. Okt. 08 2023, 18:41






Lili
&
Kaine



Bőségesen akadt időm az elmúlt három napban, szinte rám szakadt a semmittevés és a tétlenség furcsa egyvelege. Ezt többnyire azzal igyekeztem elütni, hogy ne a saját gondolataimmal kelljen foglalkozni, elvállaltam néhány feladatot. Újból. Egy ideje most nem volt semmi ilyesmi, de úgy éreztem az egyetemi incidens után szintet léptem.
Három fokot vissza. Nem is, mert az összeset.
Úgy éreztem magam, hogy morálisan teljesen megsemmisültem a lakótársaim szemében és könnyebb volt elkerülni őket, mint ezzel valóban szembesülni. De nekem is szükségem volt a csendre és a nyugalomra. Az első éjszaka, amikor ennek eljött volna az ideje, csak forgolódtam zömmel. Nem tudtam kizárni magamból a rossz érzéseket és mint valami rongyorsra pörgetett film, úgy játszódott le minden újra és újra. Rossz érzéssel töltött el mindez. Korábban nem gondoltam volna, hogy majd megkedvelnek, de itt tényleg így éreztem. Mindent egy pillanat alatt tettem kockára és romboltam le apró darabjaira. Korábban nem vágytam semmire, feladatokat teljesítettem, elvárásokat, amelyekre létre hoztak. Dühöt, éktelen haragot éreztem és mások vérére szomjaztam. Minden végén még csak elégedettséget sem éreztem, mert Warren sosem volt elégedett a munkájával. Ezek az érzések újra és újra utat találtak maguknak, amikor gyengébbnek éreztem magam. Most pedig határozottan meg voltam zuhanva, ami nem tetszett. Sosem akartam függővé válni mások véleményétől, nem volt számomra fontos, hogy miképp vélekedtek rólam. Elvégre mindenki azt gondolt, amit akart, én is gondolhattam volna róluk bármit. De ez most más volt. Hiába nem akartam érezni a csalódottságot, nem tudtam csak úgy kikapcsolni, ahogy azt sem, ahogy rám néztek akkor. Egyszerűen nem akartam újfent ezzel szembesülni és megint érezni azt a kiszolgáltatott érzést. Függtem tőlük, függök tőlük, bármennyire is próbálnám ezt tagadni.
Az igazság az volt, hogy a kifogásokat kerestem, miért akartam lelépni immár második nap anélkül, hogy találkoztam volna velük. Gondosan ügyeltem arra, hogy a visszatérésem is zökkenőmentes legyen. A szemközti ház tetején gubbasztottam és hallgatóztam egészen addig, amíg el nem csöndesült a lakás és egyik szoba ablakában sem észleltem mozgást. Akkor halkan landoltam a tűzlépcsőn és vállaom a sporttáskába gyömöszölt szerkóval meg az összeszedett pénzzel hajoltam be a résnyire nyitott ablakon.
Azonnal észleltem, hogy nem voltam egyedül és már egy fél fordulatból lőni akartam az első hálót, amikor meghallottam Lili hangját. A mozdulatban megálltam ugyan, de a kezem csak kisvártatva eresztettem le. Máskor nem kellene osonnia, akkor nem kellene figyelmeztetnie. Igyekeztem az érzéseket eltüntetni az arcomról és kapóra jött a rosszallás, amit most éreztem perpillanat. Nem szerettem a meglepetéseket. A táskával csak az komódhoz léptem és lepakoltam, mintha amúgy is ezt terveztem volna, nem csak ledobni a földre, hogy kiterülhessek az ágyamon, amin most ő ücsörgött törökülésben. Elfelejtettem számításba venni, hogy ő képes volt becsapni az érzékeimet még ha pillanatokra is.
- Máskor szólj, ha bejönnél. - szándékosan nem válaszoltam neki spanyolul, pedig máskor örömmel vettem felhívásnak a csevegésre és válaszoltam neki szintúgy. Most igyekeztem visszanyelni minden kellemetlen érzésem és megfordulva ismét rá nézni. Kár volt kertelni, ő is pont olyan jól látott, mint én.
- Annak néz ki? - lehúztam a pulcsim cipzárját, ahogy közelebb léptem. Nem volt odakint annyira hideg, hogy megfagyjak, ha esetleg tényleg ki szeretne menni. Márpedig valóban invitált, nem csak megkérdezte. Mondhattam volna nemet is, mitöbb, hosszasan elgondolkoztam rajta, hogy inkább visszakozzak. Szándékosan nem válaszoltam az előző kérdésére, ki dicsekedne azzal, hogy elfutott? De őszintén szólva két nap után már hiányzott a beszélhetés, hisz úgy hagytam ott mindhármójukat minden szó nélkül.
- Neked ez így rendben van? - mutattam magamra végül csak tétován. Egy darabig szuggeráltam a sört, mielőtt érte nyúltam volna. Ezzel nem volt visszafordulás. Ha Lili elindult az ablak felé, akkor követtem. Nekem sem okozott gondot felmenni, több alkalommal is a tetőn fújtuk ki magunkat egy-egy edzés után, mielőtt betoppantunk volna a lakásba. Már egészen barátias hangulat volt odafönt ilyenkor. Most mégis kényelmetlenül frusztrált az egész és nem tudtam miképp kezelhetném a helyzetet.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Lilia Volkov

Lilia Volkov


▪▪ : : Pókvadászat macskamód 2a336810c6c71fd0d83ea422f58f9e5230ed8641
▪▪ Play by : Brenna D'Amico
▪▪ Kapcsolat : Boxes
▪▪ Karakterlap : Kompromittáló információk
▪▪ Foglalkozás : Egyetemi hallgató
▪▪ : : Pókvadászat macskamód 1baca8ef557f83c998d91e2bb6aa6284f22fece9
▪▪ Hozzászólások : 84
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 01.
▪▪ Tartózkodási hely : New York
▪▪ : : Pókvadászat macskamód Tumblr_okcltrGQou1s199fdo1_400

Pókvadászat macskamód Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pókvadászat macskamód   Pókvadászat macskamód EmptyVas. Okt. 08 2023, 22:32


   
Kaine & Lili
Vibe Outfit
Hogy NE kezelj konfliktust...

     


Figyelte Kaine-t, és próbálta nem észrevenni azt, ahogyan a mozdulaton menet közben módosított. Már ami a sporttáskát illette. Egészen türelmes volt, és azzal sem zavartatta magát különösebben, hogy Kaine ennyire mélyen hallgatott. A megjegyzést hallva felvonta a szemöldökét. Ő bizony megvárta, ameddig Kaine felé fordult és rá nézett, mielőtt válaszolt volna.
- Figyelembe véve, hogy mindketten megvártuk a mozgással, ameddig a többiek alszanak, te még azt is, hogy az én mozgásomat se érzékeld, bejöttél volna egyáltalán, ha tudod, hogy itt vagyok? - érdeklődött, még mindig felvont szemöldökkel. Aztán hamar sóhajtott és megrázta a fejét. - Szerintem mindketten tudjuk a választ - tette hozzá. Nem várta, hogy Kaine a szemébe hazudjon. Ezen a ponton ugyanis az lett volna az egyetlen visszavágási lehetősége. És mivel kifejezetten érzékeny volt arra, ha hazudtak neki, ezt az opciót igyekezett elkerülni.
- Szeretnéd, hogy erre őszintén válaszoljak? - válaszolt kérdéssel a kérdésre. Ami igazából az ő kérdésére volt a válasz. Amúgy annak nézett ki. Még a viselkedés is olyan volt, mint a lakótársnak, aki már fél lábbal kinn is van az ajtón. Tartotta a szemkontaktust, ahogy Kaine közelebb lépett. És kivételesen attól is eltekintett, hogy a saját kérdéseire nem kapott választ. Az ajánlata állt. A sörrel és a szendvicsekkel együtt.
A kérdésre oldalra billentette a fejét. Átadta az italt, majd elmosolyodott. Felkapta a szatyrot és megpaskolta Kaine vállát.
- Ennyi távollét után sem szaglasz úgy, mint a szemközti szemetes, sőt, külön pirospont, hogy adtál a higiéniára, még ha nem is itthon. Nincs okom panaszra - villantott rá egy újabb mosolyt, majd kilépett a párkányra szatyrostul. Tényleg nem okozott neki problémát felmászni a tetőre. Elég sűrűn járták meg a közös edzések után. Meg is találta a szokásos spotját és kényelembe helyezte magát. A szatyrot berakta kettejük közé és kivette belőle a saját jegesteáját.
- Nem kétlem, hogy megoldod a kajálást nélkülünk is, de gondoltam, azért jól esne egy kis itthoni koszt. Nem tudtam, mikor sikerül elkapnom, úgyhogy most csak szendvics az ellátmány - mosolygott a srácra, miközben kibontotta a saját üdítőjét és belekortyolt. Határozottan elégedett volt, hogy a kis vadászata sikerrel járt és Kaine is hajlandó volt kooperálni. Ő a maga részéről világi nyugalommal viseltetett és teljesen természetesnek vette a társaságát. De sejtette, hogy azért még frusztrálja Kaine-t ez meg az.
- Komolyra fordítva a szót, részemről semmin nem változtat. Ugyanaz vagy, mint eddig. Nem a genetikád miatt lógok veled, hanem mert a barátom vagy. Tudományos szempontból lennének kérdéseim, persze, de az most nem érdekes. Inkább arról beszéljünk, téged mi rág belülről? És hogy meddig tervezed büntetni még a többieket? - érdeklődött tovább, közben az üdítős palackkal játszadozott. De közben végig Kaine-t szuggerálta. Próbálta elcsípni a hangulatváltásokat, bármit, ami elárulhatta, mi is jár pontosan a fejében. Nem mindig volt a legegyszerűbb az ő reakcióiban olvasni. De talán pont emiatt volt érdekes kihívás.    

     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Pókvadászat macskamód Wipe-mirror-nate-jacobs
Pókvadászat macskamód AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Pókvadászat macskamód F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Pókvadászat macskamód D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Pókvadászat macskamód Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pókvadászat macskamód   Pókvadászat macskamód EmptySzer. Okt. 11 2023, 17:10






Lili
&
Kaine




Francba! Nem voltam elég óvatos. Nem mintha zavart volna Lili jelenléte, inkább abban kételkedtem, hogy én készen álltam-e egy esetleges beszélgetésre. Romyval ellentétben Lili sokkal célratörőbb volt, ha megkeresett, mindig kész tervei voltak arra vonatkoztatva, mit szeretett volna tőlem. Valahogy tudta a receptjét annak, hogy edzés közben miképp lehet velem könnyebben beszélgetni és mivel olyankor elég komfortosan éreztem magam, annyira nem is volt nehéz témáról témára lépegetni.
Most azoban a szemébe nézni is sokkal nehezebb volt, mint azt előre gondoltam.
Nem állt szándékomban hazudni neki, így csak bólintottam a saját megválaszolására. Igazat adtam neki, mert így is lett volna. Igazából magamat sem értettem egy ponton. Nem tudtam, ha adok időt nekik lehiggadni, akkor miképp reagáltak volna és Laze szavai túlságosan célt értek ahhoz, hogy a többiekét is megvárjam. Egyáltalán nem voltam abban biztos, hogy vajon ugyanúgy reagáltak volna, egyszerűbb volt csak meglépni. Mint eddig mindig mindenhonnan. Mások véleménye sosem számított, most viszont tartottam az esetleges negatív retorzióról.
Ahogy azonban Lili testbeszédét feltérképeztem, egyáltalán nem tűnt sem ellenségesnek, sem nyugtalannak. Sok hűhó a semmiért lett volna? Nem, ezt aligha hittem volna, hiszen nem kis pusztítást csináltam és eddig még nem is látták ezt az oldalamat. Nem így költöztem be, nem ebben állapodtunk meg, én pedig csak szerettem volna kicsit tartani magam a házi szabályokhoz.
- Igen, kérlek ne kímélj. - azon a ponton voltam, hogy inkább mondjon meg mindent a szemembe, mint kerülgessük az esetleges hibáimat. Akadt pár, kapásból fel tudtam volna sorolni az összeset. Magammal együtt, mert voltaképpen a létezésem volt a legnagyobb hiba. Egy pillanatra a megjegyzésére átsuhant volna egy derűsebb mosoly is, de amíg nem tudtam, hogy mire szeretett volna kilyukadni ez a várakozás, addig én is inkább feszült várakozásba raktam magam. Noha nem látszott ez meg a mozdulataimon, annál hallgatagabb voltam. Még a szokásoshoz képest is.
Szó nélkül követtem a párkányra, de nem terveztem megelőzni, mintegy belerörődően elindultam utána. Úgy éreztem, hogy nem lenne fair még egyszer szó nélkül dobbantani, amikor készült és engem várt ezzel a sok szendviccsel. De tényleg nem értettem, miért készült ennyit. Lassú mozdulatokkal ültem végül csak le mellé és néztem fel az égre, majd el a város felé, amerre épp nem valami magasabb toronyház keresztezte a látómezőt. Szándékosan nem informálódtam semmit az elmúlt két napban még a pókoktól sem, pedig aztán hasznos kis hírvivőknek bizonyultak.
Vártam, nekem nem okozott gondot a csönd, nem volt terhes, sem nyomasztó. Jótékonyan burkolt magába, miközben még mindig csak figyeltem valamit. Hogy az a valami egy épp áthaladóban lévő autó volt vagy az égen egy repülőgép villogói, annyira nem figyeltem oda. Lili szavai visszhangoztak a fejemben csupán.
- Tényleg nem értem, hogy ezek után még miért gondolod ezt és miért készültél ennyi mindennel. - mindez roppant szokazlan és furcsa volt a számomra. De azt hiszem jól esett és ettől nettó szégyenérzetem támadt. Gyakorlatilag szétbarmoltam egy iskolát és még őket is veszélybe sodortam. Mi van akkor, ha komolyabban bántom őket? Annyira ködösen derengett még nagyon sok minden, felidéznem is nehéz volt.
- Én sem tudok válaszokkal szolgálni neked, nem vagyok genetikus. Sem tudós. Csak a kísérlet eredménye.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Lilia Volkov

Lilia Volkov


▪▪ : : Pókvadászat macskamód 2a336810c6c71fd0d83ea422f58f9e5230ed8641
▪▪ Play by : Brenna D'Amico
▪▪ Kapcsolat : Boxes
▪▪ Karakterlap : Kompromittáló információk
▪▪ Foglalkozás : Egyetemi hallgató
▪▪ : : Pókvadászat macskamód 1baca8ef557f83c998d91e2bb6aa6284f22fece9
▪▪ Hozzászólások : 84
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 01.
▪▪ Tartózkodási hely : New York
▪▪ : : Pókvadászat macskamód Tumblr_okcltrGQou1s199fdo1_400

Pókvadászat macskamód Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pókvadászat macskamód   Pókvadászat macskamód EmptySzer. Okt. 11 2023, 22:25


   
Kaine & Lili
Vibe Outfit
Hogy NE kezelj konfliktust...

     


Már a pillantása is sokatmondó volt, ahogy levonta a konklúzióját. És egyáltalán nem lepte meg Kaine bólintása. Legalább ebben egyetérthettek jelenleg. Ugyan ő nem érezte úgy, hogy komoly nézeteltérésük lett volna. De hazudott volna, ha azt állítja, tudja, mi jár lakótársa fejében.  
Nem számított rá, hogy Kaine ténylegesen válaszra kéri. Ezért a válaszra is csak az első döbbent pislogás után telt tőle.  
- Őszintén szólva úgy viselkedsz, mintha már fél lábbal kinn is lennél az ajtón és vissza se akarnál nézni. Ami kár lenne, mert mindannyiunknak hiányoznál - ennél a kijelentésnél azért el kellett gondolkodnia, vajon ténylegesen mennyi az igazságtartalma. - Na jó, Laze esetében nem merem ennyire kategorikusan kijelenteni, de Romy és Arrow mindenképp hiányolnának. Ahogy én is - javította ki magát nagyon gyorsan. Nem szerette volna tévhitekbe ringatni a srácot. Éppen ezért olyasmit inkább nem akart felvázolni neki, aminek az igazságtartalmában nem volt biztos.  
De miután Kaine elfogadta a meghívását, nem volt más hátra, mint áthelyezni a tetőre a beszélgetést. Nem szerette volna, ha Arrow esetleg felveri az egész házat. Úgy sejtette, Kaine nem véletlenül próbálta őket kerülni. Csak ő volt legalább annyira makacs, mint a lakótársa, ha egyszer a fejébe vett valamit.  
- Mert nem tudhattam biztosra, hogy ettél-e az elmúlt két napban. Duh - forgatta a szemeit a készülést illetően. Aztán egy mosolyt is megejtett felé.  
- Nézd, nem fogom azt mondani, hogy jól esett akkor és ott szembesülni az igazsággal. De szerintem édesmindegy, hogy az információ tudatában voltam-e, amikor megismertelek, vagy nem. Téged ismertelek meg. Te sem a szüleim alapján ítélsz meg engem. Én miért értékelném át a kapcsolatunkat? - vont vállat a kisebb magyarázat után. Aztán még sóhajtott is. - De tényleg. Jól esett volna korábban tudni, vagy számítani erre a triggeredre, de ami megtörtént, megtörtént. Téged leuralt egy kód, Laze növényekbe borította a fél épületet, bár tény, ha rajtam múlt volna, a kamerákat is bezúzza, de mindegy. Romy kioffolta a biztosítékot és még pár elektronikát. Négyünk közül.... nos, szerintem te végezted a második legkisebb pusztítást - végzett egy gyors kalkulációt és számadást. Nos, a többiek mellett az ő ereje és skillszettje elég jelentéktelennek tűnt. Az is volt a kis kalandjuk során. De ez mellékes volt.  
Aztán Kaine válaszát hallva az égnek emelte a tekintetét. El kellett számolnia magában tízig. És mivel ennél többet akkor sem kapott, csak sóhajtott.
- Nem a kérdésemre válaszoltál. Inkább mondd el hogy vagy? Hogy érzed magad? Mi jár a fejedben? És sokáig tervezel még távol maradni? - érdeklődött tovább, még jobban is konkretizálva az első kérdéseit. Remélte, hogy Kaine-nek is leesik, a kerülgetéssel nem jár jól. Egészen addig tervezte ostromolni ugyanis ezekkel a kérdésekkel, ameddig választ nem kapott rájuk. Ennyit igazán megérdemelt közülük mindenki.  

     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Pókvadászat macskamód Wipe-mirror-nate-jacobs
Pókvadászat macskamód AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Pókvadászat macskamód F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Pókvadászat macskamód D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Pókvadászat macskamód Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pókvadászat macskamód   Pókvadászat macskamód EmptyPént. Okt. 13 2023, 14:39






Lili
&
Kaine



Lilit nem úgy ismertem meg, hogy abból amit a fejébe vett, bármit is engedett volna. Következetes és átgondolt tervébe pedig épp az imént estem csapdába. Valóban nem voltam elég óvatos, pedig vele duplán számolnom kellett volna. Annyira korainak éreztem ezt a beszélgetést, hogy leginkább emiatt voltam ennyire szótlan. Na meg persze nem állt szándékomban hazudni, mindkettőnket egyszerűbb volt megkímélni a jelenlegi helyzetben. Bőven lett volna miről beszélgetnünk, amire nem gondoltam még úgy, hogy készen állnék. Magamnak nem hazudhattam, hogy a reakcióiktól tartottam, nem is inkább attól, hogy elmondjam a teljes sztorit.
Nem járt messze igazából a valóságtól, ugyanis valóban megfordult a fejemben, hogy egyszerűbb lenne csak lelépni, mint eddig minden másik helyről is. Olyan könnyedén váltottam eddig világot, országot, helyeket, ahol átmenetileg megszálltam. A Mi Casa volt az első olyan otthonom, ahol kicsit normálisabbnak érezhettem magam. Emberibbnek.
- Nem tagadom, megfordult a fejemben. - nem szerettem volna továbbra sem rácáfolni olyanra, ami nem így volt. Hamar rájöttem, hogy őszinteséggel többre mentem, mint bármi mással. Ha valami infó kimaradt volna, azt vagy nem szerettem volna még idejekorán ellőni vagy egyszerűen nem volt olyan fontos, hogy beszéljek róla. Épp ezért alakult ki ez a jelenlegi helyzet. Jól esett, hogy most is gondolt rám.
Lili mondandóját még emésztenem kellett kicsit. Furcsa egy megnyilvánulásnak tartottam azok urán, hogy annyira kiakadtak. Laze legalábbis biztosan és benne még ő sem volt biztos. Én sem. Romyt pedig nem tudtam hová tenni, számomra annyira egyértelmű volt, hogy tőlem pánikolt ennyire be. Sokat gondolkoztam azon, hogy talán mindez nem is járna nekem és azon is, hogy hosszú távon képtelen lennék beilleszkedni. Más sem példázta ezt jobban, mint hogy megint elvállaltam néhány komolyabb melót és még élveztem is, hogy csak ki kellett kapcsolnom közben.
- Nem úgy értettem. - jelentőségteljesen vontam fel a szemöldököm a válasza után. Idefent némiképp könnyedebben jutottam levegőhöz, legalábbis úgy éreztem kevésbé volt fojtogató a beszélgetés így a négy fal nélkül. Lili mellett még sosem éreztem magam ennyire szétesettnek és ez zavart. Értékeltem, hogy nem siettetett, de a kérdései elől aligha volt menekvés. Fáradtan fújtam ki a maradék szuszt, de mielőtt még választ adhattam volna neki, inkább elvettem egy szendót. Lili kosztjára sosem panaszkodtam.
Legalább valahol jól működtek a megérzéseim. Túlságosan is nagy dolgot hallgattam el elülők, ami lássuk be nem a legbarátibb sztori volt. Egy valami, leginkább így tudtam magam definiálni, mert voltaképp nem véletlenül nem volt legális a klónozás. Az emberek féltek általában az ismeretlentől és a mástól és én beletartoztam ebbe a kategóriába.
- Csak mert nem hagytátok. Nem láttatok még igazán pusztítani. - ragadtam ki a szavaiból azt a részt, ami a leginkább zavart és amin el tudtam indulni. Úgy éreztem, ezt a beszélgetést már nem fogom megúszni, túlságosan is nyakig benne voltam már, hogy csak úgy kiszálljak belőle.
- Tudod az emberek kiszámíthatatlanok. Megszoktam már, hogy általában negatív reakciót váltok ki belőlük. Nem véletlenül voltam mindig egyedül. - így könnyebb volt a tudattal is létezni mint mások ítéletével. Most pedig esélyt sem adtam annak, hogy elmondják, mit gondolnak rólam. Mindig a könnyebb utat választottam, legtöbbször mert nem volt más választásom.
- Láttam, Laze sztorijára mit szóltatok, nem tudtam, hogy az enyémre hogy reagálnátok. Romy most is kiborult, ezt nem tagadhatod le te sem. Csak jó volt kicsit átlagosnak tűnni. - mintegy magamnak visszaigazolásképp is mondtam ezt egy vállvonás kíséretében. Próbáltam nem túlságosan rápörögni a témára, de amilyen ütemben elkezdtem burkolni a szendvicseket, az nem az ellenkezőjét bizonyította. Nem voltam arra felkészülve, hogy beszéljek arról, most mit éreztem. Leginkább haragot.
- Tényleg érdekel? - pillantottam rá, bár egyértelműen érdekelte, ebben még csak kétségem sem merülhetett volna fel, de a kérdést már nem tudtam visszaszívni.
- Úgy érzem, hogy hibáztam. Csalódást okoztam nektek azzal, hogy tönkretettem a nyílt napot az egyetemen, azzal, hogy rátámadtam Peterre, pedig Romynak megígértem, hogy nem fogok így tenni. Nem mondtam el mindent magamról, rátok támadtam és ha nem fékeztek meg, akkor komolyabb bajt is okoztam volna. Lazenek igaza van. Nem vagyok sem ember, sem ide való.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Lilia Volkov

Lilia Volkov


▪▪ : : Pókvadászat macskamód 2a336810c6c71fd0d83ea422f58f9e5230ed8641
▪▪ Play by : Brenna D'Amico
▪▪ Kapcsolat : Boxes
▪▪ Karakterlap : Kompromittáló információk
▪▪ Foglalkozás : Egyetemi hallgató
▪▪ : : Pókvadászat macskamód 1baca8ef557f83c998d91e2bb6aa6284f22fece9
▪▪ Hozzászólások : 84
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 01.
▪▪ Tartózkodási hely : New York
▪▪ : : Pókvadászat macskamód Tumblr_okcltrGQou1s199fdo1_400

Pókvadászat macskamód Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pókvadászat macskamód   Pókvadászat macskamód EmptyPént. Okt. 13 2023, 23:46


   
Kaine & Lili
Vibe Outfit
Hogy NE kezelj konfliktust...

     


Ha őszinte akart lenni, nem lepte meg a válasz annyira, mint kellett volna. Talán valahol sejtette, hogy a megérzései pontosak lehettek. Úgyhogy csak bólintott.
- De mégsem tetted - világított rá a tényre egy mosollyal. Hogy csak még nem tette, vagy nem is tette volna, az teljesen mellékes volt. Még itt volt, és meg tudták ejteni a beszélgetést. És ez volt a lényeg.
Az ő képességeikkel rettenetesen egyszerű volt pillanatok alatt a tetőn folytatni a társalgást.
- Tudom - sóhajtott. - De én meg abban a kérdésben nem leltem értelmet - csóválta a fejét. Szánt szándékkal nem volt hajlandó közreműködni Kaine önértékelésének rombolásában. Akkor sem, ha saját magával akarta csinálni.
És mivel ő őszinteséget várt el, ő is őszintén válaszolt neki. Egyforma értékű csere, gondolatokban is. Így volt fair. Nem akart vele játszani és lógva hagyni. Mindenek előtt szerette volna megnyugtatni, hogy igazából túlgondolta, és nem annyira tragikus a helyzet, mint ahogyan megéli.
- Nem, valóban. Nem is szeretném, ha teljesen eluralkodna rajtad ez a dolog. Leginkább azért, mert neked sem lehet kellemes. Láttam az arckifejezésed, amikor magadhoz tértél. Senki nem érdemli meg, ennyire elveszítse önmagát - tette egyik kezét a srác vállára biztatóan. - Egyébként is, engem kergetett már tigris ennél kevesebbért is. Az jó edzés volt zsigeri félelemből - igen, tudta, az nem volt vérre menő. Legalábbis nem komolyan. Ellenben határozottan túlkapás volt az is. És nem kívánta megismételni. Sem most, sem máskor. Nem volt jó buli. Kaine még nem tudott belőle annyira zsigeri félelmet kiváltani. De talán kellett volna. Ő is sejtette.
- Kaine... Ebben a házban senki nem átlagos. És mindenkinek megvan a maga csomagja. Mi vagyunk az utolsók, akik megkövezhetnek azért, ami vagy - mutatott rá gyengéden. Tényleg úgy gondolta, ez nem erről szólt. Ha valahol, itt igazán olyanokra lelhetett, akik elfogadták olyannak, amilyen. Csak akarnia kellett.
- Ay dios mio - temette a tenyerébe az arcát ezt hallva. Kicsit bánta, hogy nem egy sört hozott magának is. Bár nem szerette a sört, úgyhogy a teával még mindig jobban járt. - Kontextus... Kontextusról hallottál? - kérdezte sóhajtva. - A HYDRA a képességekkel és azok felélesztésével kísérletezik. Mindkettőnknek Romy papája jutott eszébe Laze sztorijáról. A tiednek ahhoz semmi köze nem lett volna. Ami azt illeti, nálam az alertet Romy reakciója kapcsolta be. Ne haragudj, az biztos nem tűnhetett annyira biztonságos közegnek, mint reméltük - ismerte el egy kisebb fejcsóválással. Lehettek volna elfogadóbbak elsőre. Sőt, illett volna megnyugtatniuk sokkal jobban mindkét srácot.
- Romy pedig... Huh, hogy mondjam? A metakommunikációja még nekem is félreértelmezhető. Jut eszembe, bocsánat, amiért rád ugrottam! Romy olyan volt, mintha segélykérést kommunikált volna felém, de utóbb kiderült, hogy ott majdnem ura volt a helyzetnek - sajnálkozott egy zavart mosollyal. Aztán kinyitotta az üdítőjét és ivott még egy kortyot. - De igazából témánál vagyunk. Erről akartam is beszélni most. Romy nem tőled ijedt meg. Romy attól ijedt meg, hogy bántott téged az elektromos aurájával, amikor kisütötte a suli rendszerét és felerősítette azt a sokkolót. Legalábbis ő így élte meg, és most azt hiszi, neheztelsz rá is. Már kisírta a szemét emiatt, miközben mindketten azt hiszitek, a másik tőletek fél - darálta le egyben. Azért vett közben levegőt, csak azt akarta elkerülni, hogy Kaine közbe szóljon. Nem tagadta, hogy az unokatestvére kiborolt. De jobbnak tűnt itt és most pontosítani, hogy mitől borult ki.
Őszintén bólintott. Itt úgy érezte, jobb nem közbe kotyognia. Hagyta, hogy Kaine megrágja magában a kérdéseket, és a teljes figyelmét neki és a válaszának szentelte. Együttérző mosollyal figyelt. És várt még egy keveset, hátha Kaine mondana még valamit. Mikor úgy tűnt, véglegesen befejezte, megrázta a fejét.
- Ezzel azért vitatkoznék. Nem mondom, hogy nincs alapja, de én egy kicsit másképp látom. És érezd magad megtisztelve, mert nem a kedvenc hobbim emberek között fordítani - emelte fel a kezét figyelmeztetően, mielőtt folytatta volna. - Ha engem kérdezel, Laze sem azon borult ki, ami vagy. Hanem mert úgy érezhette, nem bízol meg bennünk. Amikor leültünk akkor este, hogy kiterítsük a kártyáinkat, ő elég szenzitív információkat osztott meg. Jogosan várhatta volna el, hogy a hasonló értékű titkot te is megoszd cserébe. Egy hónappal később szembesülni a ténnyel... Nekem is letaglózó volt. De neki valószínűleg sokkal jobban, hiszen ő is kísérlet eredménye - osztotta meg a saját meglátásait a helyzettel kapcsolatban. Nem volt egyszerű adekvátan megfogalmazni a zsigeri érzéseket. Egyszerűen csak ő így értelmezte és kész. - Szerintem amúgy ő sem gondolta teljesen komolyan, hogy ne lennél idevaló. És gondolom, mostanra megbánta valamennyire. A bojler azóta sem ad neki egy csepp meleg vizet sem - vont vállat szőke lakótársukkal kapcsolatban. Persze, nem tudta megállni somolygás nélkül. Kifejezetten szórakoztatta a dolog, bár azért mélyen együtt is érzett gyerekkori barátjával ebben a szorult helyzetben. Vagy épp fagyos helyzetben. Ettől még azt is gondolta, hogy Poison Ian magának ásta a gödröt, amibe most belefeküdt. Azt azért meg kellett adnia neki, hogy hősiesen viselte.
- A nyílt nap mellékes. Persze, nem ideális a helyzet, de rosszabb is lehetett volna. Nem szerencsés, hogy az történt, ami. Értékeltem volna, ha tudjuk, hol a kikapcs gomb ezen a funkciódon - lökte finoman oldalba a srácot. Közben mosolygott. Tudta, hogy komoly a téma, de egy kicsit azért igyekezett oldani a helyzetet. - Szerintem a legfontosabb, hogy egyikünknek sem esett komoly baja. És szeretném azt hinni, hogy ha bármelyikünkkel történt volna hasonló, te is azért küzdöttél volna, hogy magunkhoz térjünk - tette még hozzá. Ismét belekortyolt az italába. Rengeteget beszélt. Úgyhogy a maga részéről, amint bezárta a palackot, hanyatt dőlt és onnan nézett fel Kaine-re. Kíváncsi volt, hogyan reagál majd most és mit válaszol majd.  

     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Pókvadászat macskamód Wipe-mirror-nate-jacobs
Pókvadászat macskamód AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Pókvadászat macskamód F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Pókvadászat macskamód D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Pókvadászat macskamód Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pókvadászat macskamód   Pókvadászat macskamód EmptyPént. Okt. 20 2023, 11:18






Lili
&
Kaine




Lili eltökéltségét látva tudtam, hogy nem egyszerű beszélgetésnek nézünk elébe, de most egyszer nem éreztem azonnali lelépésre a késztetést. Legalábbis így, hogy itt állt velem szemben nem igazán. Lehet előtte pár perccel még gyorsan meggondoltam volna magam, de nem akartam a készülődését semmibe venni. A leghamarabb vele értettem szót, mert sok mindenben hasonlóképp gondolkoztunk és könnyű volt edzés közben sok témát megvitatni. Nem akartam visszaélni a bizalmával, most pedig ezzel a gesztussal úgy éreztem újból megelőlegezte annak ellenére, hogy két nap telt csupán el az incidens óta. Nekem ez sokat jelentett, szerettem volna tiszteletben is tartani a gesztusát.
Egy pillanatig sem fordult meg bennem, hogy hazudjak, eltökélten készültem hát fel minden létező megvitatandó téma felé is. Egyszer elkerülhetetlen lett volna ez, nem igaz? Határozottan jó ötlet volt a tető, mert nem éreztem magam annyira korlátok közé kényszerítettnek, mint az előbb lent a szobában. Bár egy pillanatig sem kételkedtem abban, hogy kényszerített volna bármire, hiszen a távozás lehetősége folyamatosan ott lebegett a levegőben.
Félelmetesen helytállónak ítéltem meg az észrevételét, éppen csak nem olvasott a fejemben és ha nem ismertem volna a képességeit, most azt is elhittem volna neki.
- Még sohasem féltem. Se zsigerből se sehogy. De ott elborzasztott a tudat, hogy egy életre elástam magam előttetek. Nem várom el, hogy megértsd, miért léptem le azonnal. Te tényleg nem féltél, igazából most te voltál a tigris. De mást sem láttam, mint hogy Laze kiakad tőlem, Romy pedig mellette áll és retteg. Ebből te mit vontál volna le? - talán lett volna lehetőség, hogy megbeszéljük, talán egyszerűbben is végződhetett volna, de az ismeretlent még sosem tudtam jól feltérképezni és nem akartam szembenézni vele. Eddig sohasem kellett, pedig egy pillanatig sem arról volt szó, hogy ne akarnék felelősséget vállalni bármiért.
Lili utolsó mondata még sokáig visszhangzott a fejemben, miközben már a következő szendvicset vettem magam elé. Amíg beszélt, addig én is inkább figyeltem, de csak füleltem, a tekintetem inkább a szendvicsre esett vagy valahová a távolba. Lehet kissé úgy tűntem, mint aki nem is figyel, de amint befejezte a mondandóját, egy hálás pillantást küldtem felé.
- Ezt te mondod így először. Mindenfajta előítélet nélkül. - szerettem volna, hogy kicsit megértse a mélységét is annak, miért reagáltam úgy, elvégre tényleg minden magyarázat nélkül léptem le az egyetemről anélkül, hogy esélyt adtam volna bármilyen elfogadásnak. Ez eddig nem igazán szerepelt a szótáramban. Persze láttam, ahogy elfogadják egymást, ahogy elfogadják az én képességeimet. De a létezésemről még soha nem esett pozitív szó. Talán az első néhány hét ilyen volt, amikor még nem lépett fel a génjeim labilissága. Erről azonban jelenleg hallgattam, hisz amóta átjöttem nem jelentkezett, ezt úgy ítéltem meg, hogy talán mégis stabilizálódott valami az átlépéskor.
Azért a reakciója magáért beszélt, megfordult a fejemben az is, hogy esetleg sok, az amit mondok, de inkább figyeltem, mert tényleg szerettem volna megérteni az ő nézőpontját is. Kontextus. Hát persze, kontextus. Most akkor nekem is kontextusba kellene helyeznem szituációt, hogy ő is jobban átlássa, elvégre csak annyival dobálóztunk, hogy egy klón vagyok.
- Nem tudom, hogy Dr. Warrennek volt-e köze ehhez a HYDRA-hoz, Laze szavaiból arra engednék következtetni, hogy van. Neki csak annyi célja volt, hogy Pókembert legyőzhesse így vagy úgy. Ezért teremtett meg engem, felvértezve az ő képességeivel, az ő emlékeivel, tudásával, hogy levadászhassam. Engem kezdetben más sem éltetett, csak az amire beprogramoztak. Nem volt múltam, nem volt előéletem, igazából nem is tudtam, mit jelent bírni valakiben, örülni valakivel és néha még mindig mások rezgéseire reagálok önkéntelenül is. Ne kérj bocsánatot olyanért, ami nem a te hibád. - óhatatlanul szükségesnek éreztem beavatni pár dologba, hogy ne érezzen bűntudatot. Ő leginkább semmiről nem tehetett, ami eddig történt, ahogy a többiek sem. Én működtem másképp, ezt nehéz is lett volna bármire vagy bárkire ráhúzni.
- Nem sok mindenre emlékszem abból, amikor abban a kaotikus állapotban voltam, de így már értelmet nyer az, hogy miért emlékszem a szavaira. Olyan volt, mintha belemászott volna a tudatomba és megpróbált volna csillapítani. Bátor húzás volt, mert bánthattam is volna. Igazából bántottam is. - nem kerteltem, valami valóban derengett. Ahogy azzal is tisztában voltam, hogy sikerült őt megsebesítenem, amitől nettó bűntudatom volt. De csak addig kaptam a lehetőségen, hogy megszólaljak, amíg ivott. Nem akartam megszakítani a mondandójában. Én is visszatértem egy újabb szendvicshez, mert miközben Lilit hallgattam, addig is tudtam valamit csinálni közben.
- Ahhoz magasabb feszültség kell, hogy komoly kárt tudjon okozni. - nem egészen értettem, miért gondolta Romy azt, hogy bántott. Oké, kioffolt, de semmi maradandó nyoma nem lett azon kívül, hopgy magamhoz tértem végre. Így aztán két értelmes mondatnál többre is futotta anélkül, hogy a pengékkel válaszoltam volna továbbra is mindenki reakciójára. Igazán nem vallott rám és mégis velejéig az én kezem nyoma volt. Aztán megragadt valami a mondandójában.
- Várj... Romy sírt? - pislogtam úgy rá értetlenül mintha azt mondta volna, hogy meg sem történt a tegnapelőtt. Pedig ez nem volt igaz, mármint a tegnapelőtt, de valahogy nem gondoltam volna, hogy ilyen intenzív reakciókat váltok ki belőle, hiszen odaát... odaát teljesen más volt.
A beszélgetésünkben volt valami könnyed, nem ragadtunk le egy téma megtárgyalásánál, inkább tovább ugrottunk a következőre, aminek mindkettőnk szemszögét kielemeztük. Hajlottam rá, hogy megértsem az ő nézőpontját is és minél tovább voltunk idefent, annál kevésbé éreztem kellemetlennek a társalgást. Nem vallató volt, inkább objektív. És ezt nagyon értékeltem.
Az őszinteség négyünk között egy olyan törékeny dolog volt, amit akkor úgy éreztem, ripittyára törött. Nem voltam őszinte velük, magammal, a helyzettel. Valóban felhívhattam volna rá a figyelmüket, hogy az esetemben akadhattak kitérők, komoly kitérők, amivel számolni kellene.
- Azt gondoltam ez nem lényeges. Mármint meg akartalak csak kímélni titeket a kellemetlen részletektől, ugyanakkor bennem volt valóban az, hogy utána már másképp néztek rám. Sajnálom, berögződés. - erre nem mentségként akartam hivatkozni, egyszerűen annyira belém volt kódolódva ez a viselkedés, hogy még én sem tudtam felülírni., Sem a rombolást.
Egy pillanatra elmosolyodtam Laze és a bojlerrel kapcsolatos viaskodásán. Egyfelől sajnáltam, hogy nem voltam itt, de ha itt lettem volna Romy valószínűleg nem büntetné őt semmivel. Azt hiszem.
- Nem tudom, hogy van-e kikapcs gomb. A doki magával vitte a sírba, amikor felnyársaltam. - szusszantam végül. Nem voltam ugyan annyira beszédes mint Lili de azt hiszem sikerült mindenre választ adnom neki. Nem tudtam ugyan, hogy mi és mennyire érdekelné, de ha felteszi a kérdést, én kész voltam válaszolni rá.
- Azt hiszem csak akkor lenne biztonságos visszajönnöm, ha rájönnétek, hogy lehet másképp kikapcsolni.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pókvadászat macskamód Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pókvadászat macskamód   Pókvadászat macskamód Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pókvadászat macskamód
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: