Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

  I've got the magic - Niel, Dom & Logan

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan Wipe-mirror-nate-jacobs
 I've got the magic - Niel, Dom & Logan AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: I've got the magic - Niel, Dom & Logan    I've got the magic - Niel, Dom & Logan EmptyHétf. Aug. 14 2023, 09:40






Niel, Dom
&
Logan



Kedves szavak, mosolygó eladó, nyüzsgő emberek. Ez jellemző a legtöbb pékséget egy verőfényes reggelen. New Yorkban mindenképp. Ritkán szoktam oda járni. A boltba belépve a frissen sült termékek illata csapta meg az orrom, pofátlanul kínálva magukat ropogós aranybarna árnyalatban. Egyébként sem ártott, ha ragadt rám némi szociális kenet.
- Csak lassan, kisfiam. - szólal meg egy szőke, alacsony, de annál életrevalóbb hölgyemény hárommal előttem a sorban. Bizony reggel sorban állás van a pékségnél, mindenki a jussát, az első még frissen gőzölgő cipóját, vagy épp talán valami nyalánkságát várja. A pufók arcú kisgyerek, aki eddig egy hajtogatott papírrepülővel türelmesen várta a sorát az anyja mellett, most szaladgálni kezdett. Csak ment a repülő után. A város ébred, ez kétségtelen. Ez után mindenki munkába, vagy egyéb más dolgára megy. Én nem, majd csak hazafelé igyekszem. Az órámra nézek és megállapítom, hogy még épp időben vagyok. De már haladhatna a sor. A legelöl álldogáló nénike megkapja a hatalmas papírzacskóját. Én kettővel szoktam hazavinni, úgyis elfogy. Én ismét az órámra pillantok.
- Csak lassan, kisfiam. - az iménti hölgy most már nyomatékosabban szól tökfilkó porontyára, aki egyre elmélyültebben hajszolja álomvilága sárkányait. A néni épp csak pár centire sétál el előtte, a kellemetlenség baljós szörnye pedig csalódottan vánszorog vissza zugába. A sor halad egyet. Most egy pocakos bajszos, amolyan irodaharcos állja sorát a két csokis kakaós csigájáért. Megfordul a fejemben, vajon csak kettőt eszik meg?
Az órámra pillantok. Lassan már haladhatnánk, máskor ilyenkor rég sorra kerültem. Úgy fest a hétfő mindenkire rá vetíti nyomasztóan egyhangú és álmos hatását. Megkezdődnek a szürke hétköznapok. Már akinek. Az állandó robotolás, a visszatéri napi programok engem nem fenyegetnek.
- Csak lassabban... - a mostanra már oly' ismerősen csengő megszólítás már nem hangzik el. Felpillantok a kölyök felé, aki épp egy vele hasonló korú kislány triciklijének hátsó kerekén esett át. A papírrepülő elszáll a kezéből, ahogy csúszik pár centit a fényesre felmosott járólapon. Felül lassan, pirospozsgás arca most hófehér, majd lassan vörösödni kezd. Ijedtében szája sírásra görbül, anyja pedig kiállva a sorból hozzá sétál és vigasztani kezdi. Ígér neki minden jót, nyalánkságot, amit csak el tud képzelni.
- Kisfiam... - az ajtó csengője megszólal, hátra pillantok. A belépő idős szemüveges úr már ismerős a számomra. Hirtelen ér a felismerés, Warren. Figyelem, ahogy az újsággal idegesen int is felém és felkiált. De várjunk csak. Miért kezd az az újság hullámozni? Majd teszi ezt ő maga is, mintha csak ragályos lenne a mozgás. Aztán az ébresztőm fülsüketítő zaja térít észhez. Nem a professzor volt furcsa, csak álmodtam. Szép napnak indult. Ellentétben a maival, ami borongós. Kaine, hé Kaine, ideje, hogy összeszedd magad! Nem lesz semmi baj, csak ne legyél ennyire negatív. Nem történt meg, Waren kibaszottul csak az álmomban szerepelt. A mellkasom csak szaporán emelkedett fel és le, amíg fel nem ocsúdtam úgy igazából.
- Niel. - motyogtam magam elé, ahogy felpattantam az ágyból. Megígértem neki, hogy találkozunk. Azt nem, hogy pontosan hol, gondolom annál a szentélynél. Gyorsan összeszedtem magam és már úton is voltam a lehető leggyorsabb módon, mert fel akartam pörgetni magam. Kellett volna valami ébresztő, de erről most lemondtam. A szentély közeléhez érve végül egy mellékutcában landoltam és onnét már gyalogszerrel tettem meg az utat.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: I've got the magic    I've got the magic - Niel, Dom & Logan EmptyHétf. Aug. 14 2023, 12:19



I've got the magic
Kaine&Logan&Domi Niel


Hosszú volt ez is, pedig még csak reggel kilenc és elvileg összekapartam 5 óra alvást. Még délelőtt rúgni egyet az életedbe, hogy legalább formája legyen szinte teljesítmény. De végre megvan a terrárium és nagyjából átcuccoltam a szentélybe, most olyan, mintha laknék valahol és ha úgy vesszük feldobhat a tudat, hogy van egy dinoszauruszom.
A Casás chatben egyedül Kaine ért rá megnézni, gondolom mindenki sulizik, ugyanakkor nem is baj, hogy elkerülöm őket ezzel a képpel, mert tuti kitalálnák túlhajszolom magam.
Pedig többről van szó, már megint! Hacsak abszolúte NEM póekember el nem regélte, hogy újabban saját variánsokat is ölök, így kicsit módosulhat a lányokban élő ugróegér képe. Például, hogy kurvára nem egér már. Semmi egeres nincs már bennem, legalábbis most, ha belenézek a tükörbe nem látom, ha csak az időnként felbukkanó borostát (amíg Kopasz kegyetlenül le nem borotváltatja) nem nevezhetjük bajusznak.
Kezdek szálkásodni, most már megvan a szaggatott vonal imázs, a bandában úgy tudják eddzek, erre megy el baromi sok idő és Dominic úgy kikészített, hogy különféle pszichiáterek telefonszámát dugdossák a zsebeimbe titokban.
Elég meredek lenne eléjük állni azzal, hogy mágusok pozitív töltésű protonja lettem, aztán hogyhogy nem elég sok plotszálon vonul az életem káoszba. Mindegy, fő, hogy van terrárium a gyíknak, elméletileg nem fog megdögleni, más kérdés Strange majd milyen képet vág, ha meglátja. Vannak ruháim és átmeneti lakhelyem, kinézhetek embernek, összeegyeztethetem a találkát Kaine-vel és Logannel, utóbbi tök random került a képbe. Wong egy csomaggal jelent meg a szentélyben, hogy ő megbeszélte ezt kell neki átadnom.
Tökre leszarta ahogy morogtam postásnak néznek és valahol savanyúan állapítottam meg, ha ez a variáns gyilok előtt történik nedves smiley szemmel, önként rohannék és autogrammot kérnék, fotóval.
Amikor leesik mennyire redva kedvem van, belátom, hogy mostanában portálból portálba szökkentem, hiányzik a séta.
Úgyhogy minden mizantrópiám ellenére, feketében, kapucnival és a Wongtól kapott szürke csomogalópapírba rejtett tudjaistennel indulok, hogy egy meghatározott időpontban átadjam Logannak, ne kérjek autogrammot, talán csak kicsit fakó tekintettel csikarjak ki belőle egy ökölpacsit, hátha még tud fájni valami. Közben felszedjem Kainet, megmutassam Dartit és édességet küldjek a lányoknak. Fontos!
Séta közben valóban szellőzik a fejem, bár eléggé arcomba húzom a kapucnyit, mert úgy érzem akármelyik tinilányrajongóm caplatna oda, flegmán lekoptatnám. Majd reggel kilenc előtt jópofizok, vagy ha megittam egy doboz kólát.
Már majdnem a találkaponthoz érek, amikor észreveszem, hogy fényes nappal, a kukák mellek, négy mágusruhás alak basztat egy ötödiket.
Előveszem mobilom, mert a casa mellett megtanultam, nem érdemes egyedül harcolni, legalább ennyi hátbaveregetést már!
Kainenak annyi pötyögök: sárga kód, mágusok és egy 3mp-es videót a környékről.


***
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: I've got the magic - Niel, Dom & Logan    I've got the magic - Niel, Dom & Logan EmptyKedd Aug. 15 2023, 15:42


Kaine, Dominic, Niel & Logan
Action music Standard outfit I hate magicians



-Hogy én hogy utálom a mágusokat. – morog maga elé, ahogy a nyüzsgő New York egyik főutcáján csap át, miközben emberek megbotránkozva kerülik ki és néznek rá ijedve, ki mérgesen. – Mi van!? Valami baj van?! – rikkant rá egy nagyobb darab srácra, aki nehezebben viselte, hogy nekiment vállal, miközben a barátnőjét karolva édelegtek a járdán. Nem volt jó kedve, nagyon utálta, ha nem kézzel fogható események történnek körülötte, mint például az, hogy kora reggel az edzés megkezdése előtt megnyílik mellette egy térkapu és egy csuhás alak lép ki rajta. Jó pár megkísérelt támadást követően hagyta csak szóhoz jutni az idegent, aki arra kérte, utazzon el New Yorkba és találkozzon egy fiatal varázslóval, mert valami Wong csomagot küldött neki. A titokzatos idegenről lehet szó és azért vette fel az ügyet a Rend is napirendre, mert köze lehet a multiverzumhoz. Erre Logan még jobban felmérgelte magát, de nagyon érdekelte, mit akarhat tőle az a titokzatos idegen, aki hetekkel ezelőtt felszívódott, ezért vette a fáradtságot és idejött. Nem igen értette, miért nem maga hozta el a csomagot, de olyan marhaságokról magyarázott, mint idő szövete, meg a jövő meg vagyon írva, így a férfinak elfogyott a türelme így a csuhás végül nagy kérlelések árán, amit Logan karmainak kieresztésével ért el, nyitott neki egy átjárót ide, így nem kellett megkérnie senkit, hogy hozza el az X-géppel, nem akarta, hogy aggódjanak érte vagy, hogy beleüssék az orrukat az ügyébe. Ez Rozsomák ügy, nem az X-ek dolga.
Hol lehet ez a hely? Gondolta magában, miközben erősen nézelődött, majd a tömegből kiszúrt négy szintén csuhás alakot, akik egy ötödikkel tárgyaltak túl a sarkon.
- Az lehet az. – morgott alig hallhatóan, majd szétnézett az úton és nem foglalkozva azzal, hogy nem a zebrán sétál át, kikerülve, megvárva az autósokat átlépdelt, meg nem állva a fura öltözetű csapatig.
- Hé, barmok! – kiáltott messziről. – Találkoznom kellett egyikőtökkel, nálatok van a csomag? – mondta, mire végül odaért, ők azonban meglepetten néztek a mutánsra, teljesen olyan képet vágva, mint akiknek fogalmuk sincs miről beszélnek. Pedig minden stimmelt, rúnákkal ékesített ruha, idétlen kinézet, szüzekről árulkodó arckifejezés, le se tagadhatták, hogy idióták. – Figyeljetek, nem érek rá egész nap és rohadtul nincs jó kedvem, adjátok ide a csomagomat és nyissatok nekem egy átjárót vissza a… - akadt el a hangja, amikor érezte, hogy karjai a felsőtestéhez szorulnak és ennek köszönhetően alig tud mozogni. Valami gyűrű tekeredett rá, ami fogságban tartotta. – Hé! – kiáltott Logan, de mikor felnézett, azt látta, hogy egyikőjük felé tartja a kezét, míg a többiek esztelenül magyaráznak egymásnak.
- Rrrr…hogy én, hogy utálom a mágusokat… - suttogta a férfi, majd szép lassan elkezdte kiereszteni karmait.







Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: I've got the magic - Niel, Dom & Logan    I've got the magic - Niel, Dom & Logan EmptySzer. Aug. 16 2023, 10:44



I've got the magic
Kaine & Niel & Logan& & Dominic
"Veneficus nevében" - még anyám szavai csengtek a fülembe. Ez hajtott. A Veneficus, az anyám, a szeretet, amit úgy véltem csak tőle kaphatok meg, senki mástól és ezért a kezemet is hajlandó lettem volna bemocskolni megint. Sokszor megtettem már, nem okozott volna újra megtenni, ha ez lett volna az ára a szentélybe való bejutásnak. Anya ezeket akarta uralni, én pedig a katona voltam, akit oda küldött, ahová csak szükséges volt. Most éppen kémkedni a következő tervéhez és, hogy bizonyítsak.
Álmosan érkeztem meg a kis mellék utcába. Hiába aludtam tíz órát, cseppet sem volt pihentető és a ruhám alatt megszaporodott a sebek száma. Ezúttal nem véraláfutásokkal jutalmazott Niel, hanem mély vágásokkal a ruhám alatt. Az egyiket persze éppen a térdem alá kaptam, így kicsit nehezen ment a járás is, de nem érdekelt. Akkor is mentem előre, mert nem egy kibaszott seb fog megállítani.
- Állj! - Szólalt meg mögöttem valaki. Remek! Egyetlen métert sem tettem meg, de máris elcsesztem. Talán túl sokszor mutatkoztam Reliquia, anya oldalán, hogy a tarkómról felismerjenek... fogalmam sem volt. Mégis megfordultam, majd hátra nyúlva egy mozdulattal taszítottam is el. Váratlanul érhette, mert nem maradt védekezésre ideje, nekem meg a csevegésre. Be kellett jutnom, akárkin keresztül is abba az átkozott szentélybe, megtalálni a gyengepontokat. Bizonyosan hülye ötlet volt fényes nappal idejönni, de csak ilyenkor nem gyötörtek azok az álmok.
- Nincs időm baszakodni - jelentettem ki és fordultam is meg, hogy tovább haladjak. Azonnal megtorpantam. Előttem három másik jelent meg, ugyanazokkal az elbaszott jelmezekkel, amikkel az előző is. Hangosan sóhajtottam egyet és már emeltem a kezem varázslásra... sikertelenül. A hátam mögötti talán összeszedhette magát, mert aranyfényű gyűrű szorult a kezem köré, a másikat, meg mintha mágikus kötél tartotta volna. Hirtelen nem tudtam szabadulni.
- Akkor most... - szólalt meg az egyikük. Túl fáradt voltam ahhoz, hogy megnézzem magamnak jobban és becenevet adjak nekik, mindenesetre éppen ekkor érkezett egy újabb bohóc, pofaszakállal, amit egyelőre csak egy morgással vettem tudomásul. A mágia, ami visszatartott enyhülni kezdett. A kezeim szép lassan szabadultak, mert az energiájukat az újabb bohócra koncentrálták.
- Jó szórakozást, Pofaszakáll.- Böktem oda, ahogy ő került ezúttal szórítóba. A hangom kellően gúnyos és cinikus volt, de a felszabaduló kezemmel már azon voltam, hogy portált nyissak, ha más hova nem, hát a szemközti kuka mögé, hogy kikerülve őket bejussak a szentélybe.

***
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan Wipe-mirror-nate-jacobs
 I've got the magic - Niel, Dom & Logan AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: I've got the magic - Niel, Dom & Logan    I've got the magic - Niel, Dom & Logan EmptySzer. Aug. 16 2023, 14:27






Niel, Dom
&
Logan




Sárga kód. Sárga kód. SÁRGA KÓD.
Úgy vibrált ettől a szöveg a telefonon, amit második vagy harmadik zümmögésre méltóztattam kiemelni a zsebemből és feloldanom, hogy ránézzek, kinek is hiányoztam ebben a pillanatban. A bal szemöldököm is pont így rángatózott és csak egy nagy levegő kellett, hogy ne akarjam azonnal a falnak vágni a kütyüt, elvégre Gwen nem tehetett a rossz hírek leszállításáról, ellenben a szöszivel, aki volt szívélyes még videót is mellékelni a hacukások gyülekezetéről. Én ma tényleg nem akartam semmi komoly edzést letolni leszámítva a súlyzók emelgetését vagy egy laza levezetést az épületek között. Végtére is nem arról volt szó, hogy másokat helyre tenni hív.
Egy pillanatig megfordult a fejemben, hogy csak sarkon fordulok és úgy teszek, mintha el se jöttem volna. De sajnos túl közel volt már a szentély. Meg mégsem hagyhattam, hogy felüssék a másik szemöldökét is, mert akkor vihetem haza újabb ellátásra, de akkor vele törlöm fel a lakás padlóját.
- Ajánlom, hogy egy értelmes magyarázattal állj elő, miért kötöttél bele megint egy csapat buldózerbe. - a 3 másodperces videó pont nem mutatott meg semmit csak azt, hogy már megint egy azonos tagokból álló banda volt színen meg egy valaki. Ha pedig megmentősdit akart játszani, akkor kénytelen leszek elbeszélgetni vele, hogy nem leszek olyan elnéző, mint Romyval a múltkori beavatkozásáért. Nagyon nem voltam olyan passzban, hogy füstjelekre jófejkedjek, de már nem fordultam vissza.
"Várj meg."
Pötyögtem vissza neki, de már nem is láttam elérhetőnek. Klassz, akkor látni sem fogja ezt. Egy nagy lemondó sóhaj kíséretében a zsebembe csúsztattam a telefont és körbenéztem, honnét is tudnám alaposan belátni a terepet. A kukákat hamar kiszúrtam onnan a szentélytől nem messze, de Niel fejét már sehol nem láttam, úgyhogy fellőttem egy hálót az egyik magasabb épület falára és fel is rugaszkodtam, hogy kivegyem mégis pontosan hányan vannak. Akkor már nem is annyian voltak ott, mert még egy taggal bővült a társaság, ami látszólag megakasztotta az eseményt. De Niel nyilván nem bírt magával és egyedül indult neki akciózni. Gyorsan kellett nekem is cselekednem, mert noha nem tudtam ki kicsoda és mit akarnak, infó hiányában csak pattoginkban bízhattam, hogy reálisan cselekszik. Elvégre legutóbb már segített nekem és aztán én is neki, szóval kvittek voltunk valahol.
Újabb lendítőket lőttem ki a kis sikátor két oldalán álló épületre és a kedvenc kombómmal nekilendültem, hogy aztán páros lábbal szálljak bele abba, aki épp Niel felé mozdult. Garantált k.o talán egy hétig. De a meglepetés erejét ezzel még nem akartam elengedni, mert amíg felocsúdtak, újabb alakra lőttem rá a hálót és rántottam meg magam felé, hogy alulról felugrással tovább száguldozzak és teli talppal végigszántsak az ő simára nyírt fején is. Végül csak az egyik kuka tetején landoltam.
- Nem ártana elárulnod, mibe rángattál bele.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: I've got the magic - Niel, Dom & Logan    I've got the magic - Niel, Dom & Logan EmptyHétf. Aug. 21 2023, 20:24



I've got the magic
Kaine&Logan&Domi Niel



Ez az egész máris rossz irányt vesz, ez pedig szerintem rekordnak számít.
Először is, senki sem mondta, hogy Rozsomák, azaz Logan, a nagy X anyázva nekimegy idegeneknek csak úgy, ha mondják, szerkesztek hozzá használati utasítást és mondjuk nem szólok be nagyon, mert bár rohadtul kiestem a rajongó kocka szerepéből, azért van, akit még mindig királynak gondolok, őt például. Annak ellenére, hogy utálja a mágusokat. Mert azt még épp elcsípem, fintorogva, amikor beérem őket, mert Dominicot bántják? Na álljunk meg, mert igénylem! Lehet valami hetedik érzékem van kiszagolni, hogy bántják és ebben az elkúrt dimenzióban minden fertőzött molekulám megmentené?
Amikor Hősként, merthogy az lettem- ennek minden terhével, közelebb merészkedek, látom, hogy konkrétan őket kapták el-kurvafasza, Wong majd beolt, hogy egy csomagot se tudok átadni cirkusz nélkül és hogy teljes legyen a sztori itt van Dominic is. Szeretném megölni magam, de tényleg!
Homlokom egy rövid időre eltűnik hideg tenyeremben, aztán orrnyergemre szorítom hüvelyk-és mutatóujjam, miközben foghegyről odavetem Logannek:
-Nem minden mágus pöcs. De én volnék a szállítója.
Közben Kaine vissza pittyeg a telefonom, szóval pofátlanul, a balhé kellős közepén előveszem és úgy csinálok, mintha kardélre tudnék hányni a díszes társaságból…mindenkit. Valami nagyon elromlott bennem, azt hiszem, megmondták a hangok is, mert tényleg elhiszem, hogy a helyzet magaslatán vagyok.
Nem kötöttem bele senkibe. Logan kötött, elkapták, neki kellett csomagot átadnom.
Írom higgadtan, színtelen betűkkel egy fia smiley nélkül, de Kaine az a pók, akinek marhára nem fog feltűnni mennyire megváltoztam. Igaz közelében sem vagyok taplógombát szívott bátyámnak, aki megint szarozik és azt hiszi tökre kordában tudja tartani a rossz arcokat, pedig sántán áll az egyik lába. Öregem…hogy lett ennek megint ennyi baja?
Viszont figyelni kéne rájuk, szóval az iphoneom bekerül a hátsó farzsebembe.
-Jól van, mindenki nyugodjon le a picsába, te megvagy! A mágus támadók pofájával meg elzongorázom Beethoven-t.
Jelentem ki és már támadnának, amikor Kaine (igaz hogy összekócolja a hajam, kösz, moshatom) de lerúg rólam egyet.
-Na, ilyen barátaim vannak!
Húzom ki magam, annak ellenére, hogy Kaine Parker talán a büdös életbe nem nevezne a barátjának.
-Semmit, esküszöm! Neki akarok csomagot átadni, ez meg a testvérem. Őket basztatja megint néhány random szararc. A hold nevében megbüntetlek titeket.
Ez csak úgy jön, de mindenki hülyén néz és rájövök, hogy ez max. Crystal szövege lehetne…szóval duma helyett el kéne fogni őket, megkérdezni mizu, mert a szentély közekében bóklásznak és mit kémkedik itt  testvérem, amikor a kémkedést Én találtam ki előbb!
A Logant fogvatartó mágusnak a Bishoptól tanult fogással elkapom a nyakát, tulajdonképpen puszta kézzel és a varázskönyvem átváltoztatom Frodó Fullánk pengéjévé. Tulajdonképpen egy tőr, csak mivel legalább 1000x láttam a trilógiát pontosan tudom hogy néz ki és stílusosan a fullánkkal szegezem földhöz. Legközelebb majd Andúril lesz.
-Most mindenki mesélni fog. Kik vagytok és miért, különben ez a bűnös megválik a fejétől.
Valószínűleg maradna a feje, mert nincs kedvem hullák után porszívózni-megint, meg egyéb erkölcsi tényezők is közrejátszanak, de senkinek sem kell tudnia, hogy nem vagyok képes bármire, igazából…én sem vagyok benne biztos, de majd csak néhány perc múlva kapok pánikrohamot, hogy ez mégis mit jelent, éppen tőrrel fenyegetek támadókat a szentély előtt.
-Ne mond meg neki! Áldozd fel magad Dormammu szent akaratának, halj halált őérette!
Csodás, megint sátánista barmok ki tudja melyik multiverzumból. Strange!!! - de csak magamban kiáltok, Kainere szólok rá.
-Ne hagyd meglógni a tesóm, nem tetszik, hogy errefelé kóricált.
Közben az elfogott tag mellkasára lépek és úgy kicsavarom a karját, hogy nem nagyon tud mozogni.



***
Vissza az elejére Go down
Stephen Strange

Stephen Strange


▪▪ Play by : Benedict Cumberbatch
▪▪ Foglalkozás : Varázsló
▪▪ Hozzászólások : 17
▪▪ Csatlakozott : 2023. Aug. 06.
▪▪ Tartózkodási hely : Greenwich Village, New York

 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: I've got the magic - Niel, Dom & Logan    I've got the magic - Niel, Dom & Logan EmptySzer. Aug. 23 2023, 22:26


     
To: Niel, Dom & Logan

- Teát? - Wong megint az egyik ballábával ébredt, már a folyosó végéről hallottam szavait, s tudtam, hogy a teára mindig megenyhül reggeli zord tekintete,  így mellőztem az újabb becenevet neki, ha már Beyoncé nem jött be neki.
A hajnali edzésekbe most nem szálltam bele, majd a délelőtti oktatásba, a Tükördimenziót fogják gyakorolni a már tapasztaltabbak, s ott kedvemre kiélhetem magam, mert az az én világom... bááár újabban van valahol egy hátsó motoszkálás a fejemben, de még nem tudom mi.
Kávéra vágyom, tea helyett, s van egy új ízesítésű kávé, nyár slágere ugyan nem érdekel, a pitéjük ellenben igen, s a kettő együtt most nagyon jól esne.
Mint ahogy időnként jó úgy sétálni, nem minden utcasarkon kell arra eszmélnem, megint veszély van. Mindig számítok rá, és annál inkább élvezem, ha befordulva egy sarkon az átlagos mindennapot látom.
Áh, dehogy. Az állandóan örökmozgó fejemnek és jellememnek nem való a hétköznap, és ezt még a kezemben lévő pitésdoboz, s a másikban lévő kávéhalmok sem tudják elhitetni, de még Köpeny nélküli öltözékem sem. Utóbbi szépen háromszögbe hajtogatva várakozik a bal felső zsebemben.
Bármennyire is nem illik, kifejezetten ínycsiklandó illata van a pitének, s nagyon ellennék azzal, hogy sétálva falatozgatok, élvezve az adott pillanatot.
Még mielőtt azonban befordulnék a Szentély utcájába, Köpeny kiugrik a bal felső zsebemből, s teljes valójában rám telepszik.
- Mi... - de már közben befordulva, hallom is, s érzem is annak okát, amiért így döntött.
Kezem elengedem a két hozott tárgy alól, s azok tovább lebegnek előttem, én viszont gyorsan cselekszem, s létrehozom a Tükördimenziót, belefoglalva azokat is, akik első látásra, meg talán másodikra is, a jelenethez tartoznak.
- Halloween egy kicsit odébb van. Niel, ők a haverjaid? - pillantok a nevezettre, és valahogy nagyon elromlott a reggeli jó hangulatom.



Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan Wipe-mirror-nate-jacobs
 I've got the magic - Niel, Dom & Logan AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: I've got the magic - Niel, Dom & Logan    I've got the magic - Niel, Dom & Logan EmptyHétf. Okt. 02 2023, 12:05






Niel, Kaine
&
Strange



A közelbe érkezve már nem kellett a telefon pittyenésére választ várnom Nieltől, hogy mi a fészkes fenébe csöppent, mert hamar oda értem és már messziről éreztem a kellemetlen ingert arra, hogy veszély várható. Csodálatos, nem így terveztem ezt a napot, de őszintén szólva meglepett volna, ha most az egyszer a szöszivel minden rendben lett volna. Sok a feltételezés az őt körüllengő események miatt, ez pedig inkább bosszantott, mint nyugtalanított. Végső soron nem tőle kaptam volna letolást, ha nem vigyázok rá, így két idegen fazonba könnyebb volt beleállni a meglepetés erejével, mint megkérdezni, hogy oké, kinek mik a szándékai? Niel ebeszélt helyettem is, nekem pedig ennyi elég volt, az a zömök masszív fickó sem volt a legbeszédesebb. Fél füllel egyébként is hallottam, ahogy Niel velem kezd el villogni, amire bosszúsan megrándult a szemöldököm, de nem szakítottam meg az ívét a lendületemnek, amivel még egy mágust sikerült a földbe döngölnöm. Sosem tagadtam, hogy az ilyen jellegű levezetéseket élveztem, de lévén hasonszőrűek lehettek mint Niel, még tartogathattak nekem is kéretlen meglepiket.
- A hold nevében? - ez melyik csatorna meséjében hangzott vajon el, hogy ilyen sületlenségeket ejtett ki a száján? Bár volt az az anime, amiben lányok varázsolgattak tornadresszben, abból simán szedhette. Amióta lakótársakkal éltem, óhatatlanul is ragadt rám minden tőlük ha akartam ha nem, kezdve a doramákkal, amiket többnyire amolyan fehér zajként elviseltem miközben épp leeresztettem Romy mellett a kanapén. Laze már persze egészen másokat tolt, gyakran tolta fel az instagram videóit nagyképernyőre és röhögött rajtuk non-stop, miközben a kaját burkolta. Niel ennyire nem volt gyakori vendég, Lilit pedig inkább mindig én rángattam el a tévé elől valami hasznos edzést tolni.
Niel akciója látványos volt, majd egyszer megveregetem érte a vállát, de a még talpon lévők nem tűntek annyira ijedtnek a tettétől.
- Szerintem nekik mindegy, mit teszel vele. - ugrottam végül én is talpra, szemmel tartva az összes jelenlévőt. Ismét bejelzett a radarom, de mire kettőt pisloghattam volna máris foglyul voltam ejtve. Nem kellett itt már Niel tesója után iramodnom, mert ő is pont úgy járt, mint mi midnannyian. Azonban meggondolatlan cselekedet helyett jobban szemügyre v ettem a mágust, aki a trükköt bedobta és levontam a következtetést, ismerte Nielt és nem akarta bántani. Eszerint én sem fogom. Hagytam, hogy a helyzetet inkább ő maga magyarázza el, elvégre én szintúgy inkább belecsöppentem a szituációba.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : :  I've got the magic - Niel, Dom & Logan Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: I've got the magic - Niel, Dom & Logan    I've got the magic - Niel, Dom & Logan EmptyKedd Okt. 10 2023, 18:57



I've got the magic
Kaine&Logan&Domi Niel



Kaine Parker nem ismerhette a hold tündért és az általam fogva tartott mágusok is furán néztek rám a kocka hasonlat miatt. Agyam egy gondosan rejtegetett zugában meg is fordult, hogy ezt nem kellett volna. Mint amikor alkalmatlan hely és idő.
-Hülyeség
Sziszegtem Kainenek, miközben épp morális kérdésekkel bombáztam erősen kikezdett lelkivilágom, helyes-e késeket szorítani ellenséges mágusok torkához.
Nem úgy hangzott, mintha maghatotta volna őket, Kaine valahogy megint hatékonyabbnak tűnt.
-De Durmamu már lejárt lemez, nem?
Tettem fel a költői kérdést, egyúttal furán néztem Póklábúra, most mégis mi a pénisz következik, de ekkor a dolgot Strange oldotta meg. Hogy kerül ide ez az ember?
Mint aki megérzi a veszélyt, vagy nem is tudom, hirtelen a tükör dimenzióban találom magam, a mágusokat, Kaine Parkert és gyorsan elkapom visszaváltozott varázskönyvem is, mielőtt én ölném meg azt a mágust, amelyik kezeim közé akadt.
A dokival dumáltunk már hasonló dolgokról…
-Doki…Ezt majd lehetne velem is gyakorolni?
Legfontosabb kérdés, nyilván. Mert amit ő tett fel, arra én nézek furán.
-Haverok? Dehogy. Ellenségek. Az egyik a bátyám. Tudja, meséltem, hogy anyám fellázadt öhm…nos Önök, vagyis a szentélyek ellen és hadsereget is toboroz. Gondolom ezek az ő felderítői, mert Dominic is itt van. De nem értem Dormammu hogyan került képbe.
A tesóm éppen mindenkinek hátat fordítva próbál kitörni a tükör dimenzióból, miközben én még az egyensúlyom keresem, a többi mágus úgy tűnik valamivel tapasztaltabb nálam, noha nem vagyok biztos benne, hogy bármit tudnak kezdeni vele, hiszen Strange hozta létre.




***
Vissza az elejére Go down
Stephen Strange

Stephen Strange


▪▪ Play by : Benedict Cumberbatch
▪▪ Foglalkozás : Varázsló
▪▪ Hozzászólások : 17
▪▪ Csatlakozott : 2023. Aug. 06.
▪▪ Tartózkodási hely : Greenwich Village, New York

 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: I've got the magic - Niel, Dom & Logan    I've got the magic - Niel, Dom & Logan EmptyPént. Okt. 20 2023, 18:57


     
To: Csipet Csapat

Érdeklődéssel nézek Nielre.
- Strange doktor. - puszipajtik még nem vagyunk. - A majd, az egy nagyon találó kifejezés. Igen. - senkitől sem fogom visszatartani a gyakorlás lehetőségét, ha megfelelően bizonyul rá. Ha valaki, én aztán minden zárt ajtó alatt besurrantam, kikerülve, vagy megkerülve a szabályokat, így majd pont én fogok bármi ilyesmit tiltani.
- Rendben, pontosítsunk. Ő a barátod? Ő a bátyád? Esetleg ... - mutatok... ó, szent szar, hát nem tanultak a múltból? Istenem, ostobákkal mindig is tele volt a világ... - A jómadarak közül valaki a bátyád? - mert akkor sajnálom, vagy nem, de így járt.
- A helyedben inkább másra terelném a figyelmemet... - aki éppen háttal van nekünk, s próbál kijutni, hozzá szólok.
- Te ki vagy? Mi a neved? - tekintek Kainre, számolva azzal, hogy a támadás jöhet tőle is, de leginkább valaki másoktól, akik szemmel láthatóan... tudják, ki vagyok.
- Én a helyetekben arrébb mennék tőlük... - s mintha magamat igazolnám, a mágusok egyik fele felém, a másik fele Nielék felé kezdenek indulni.
- Unalmas és kiszámítható taktika, mondták már nektek? -és elindulok a mágusok felé, akik Nielék irányába tartanak, hogy közéjük álljak.
- Hogy értve, hogy nem állt össze a kép? Dormammu a szentélyeket támadta meg az utolsó alkalommal, amikor kapott egy akkora taslit, hogy az Idő adta a másikat... -vagyis Niel felmenője összeszűrte a levet velük. Elég pocsék fogadásokat tud kötni...





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: I've got the magic - Niel, Dom & Logan    I've got the magic - Niel, Dom & Logan Empty

Vissza az elejére Go down
 
I've got the magic - Niel, Dom & Logan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Niel iphone
» Ízelítő, amit Niel hallgat
» A kind of Magic; Queen; 1986
»  "Kings Die, Realms Fall, But Magic Endures"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: