Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 We still have a bond to reconnect

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : We still have a bond to reconnect 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : We still have a bond to reconnect 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Arrow-Romy-Full

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptySzomb. Júl. 29 2023, 23:41


   
Niel & Romy
Vibe Character skin
„Even time made us far apart...”
   
     

– Nem Arrow, nem! A drog rossz!! – koboztam el kiskutyámtól a labdát. A játék eredetileg csak arra kellett, hogy becsalogassam vele a fürdőszobába, mert olyankor világát elfelejtette és meg sem fordult kobakjában, hogy a laszti most maga a Trójai faló. Viszont, amint sikeresen magunkra csuktam a helyiség ajtaját és lepakoltam a labdáját a mosógép tetejére, hamar kiderült, hogy rossz döntés volt. Arrow ugyanis nemes egyszerűséggel csak felágaskodott érte és levette onnét.
Miután ezt három féle távolságból is megismételte a „drogot”, vagyis a labdát átmenetileg beszáműztem az egyik fürdőszobai szekrény mélyére. Ezt követően beöltöztem a munkaruhába aka aktiváltam a strand-skin-t. Aki ismeri Arrow-t, az bizony tudja, hogy ez egy szükséges lépés! Kiskutyám imádta a vizet (ha már alatta volt), na és persze játszani fürdés közben. Arról nem is beszélve, hogyha megrázta magát, akkor a Niagara elbújhatna mögötte.
Végül a szükséges eszközöket elérhető közelségbe felpakoltam a kád szélére. Mihelyst előkészítettem a terepet, már csak annyi volt vissza, hogy Arrow-t beimádkozzam a víz alá. A nehéz intro után bekapcsolt a játék üzemmódja. Csukott ajtó mögül csak ennyi hangzott ki kiskutyám csutakolása közben:
– Nem, Arrow, nem eheted meg a samponos kupakot! Arrow ülj le! Drágám, ha rám teszed az üleped, akkor nem tudlak sikálni. Hé, ez most szándékos volt?! Fúj, Arrow, nem szabad, köpd kiii!! – kiskutyám persze időközönként fel-felvakkantott akárhányszor nevén szólítottam. A rosszalkodást abbahagyta? Persze, hogy nem.
Arrow hátsikálása közepén egyszer csak bekapcsolt nála a Pavarotti üzemmód. Nem tudtam hova tenni a nagy zenebonát. Egyébként rettentő nosztalgikus volt, mert ilyet egyedül csak Bow kiskutyámtól hallottam. Őt annyira traumatizálta a fürdetés, hogy képes volt végig áriát tolni, míg nem végeztünk.
– Mi a hiszti tárgya fiatalember? Lassan kész vagyunk! Piszkosan nem aludhatsz velem!! – próbáltam csitítani a nagy dalnokot. Mígnem szemem sarkából valami furcsa, fénylő, szikraszerű akármit nem láttam megvillanni, amiből kiesett valami vagy valaki? Nem igazán láttam. Annyira hirtelen ért az egész, hogy megrémültem és ijedtemben nagy lendülettel felegyenesedtem, a zuhanyrózsát a valaki slash valami felé tartottam, mint valami pisztolyt. Az önvédelmi mechanizmussal nem lett volna semmi gond, ha a mozzanat közben nem csúsztam volna meg. Utóbbi miatt esélyem se volt megfigyelni, hogy ki vagy volt ezt, mert átestem a peremen. Premierplán megcsodálhattam a plafont, majd egy elhaló sikoly kíséretében landoltam a kád előtti kilépőszőnyegen. A zuhanyfej félúton kiröppent a kezemből, egyenesen a jövevény felé.
Fejemet csak azért nem vágtam be az esés közben, mert Bishopnak első dolga volt belém sulykolni hogyan kell szabályosan érkezni. Jelentem: sikerült! Megérte azt a sok munkaórát belém fektetni. Igazából fogalmam sincs, hogy hozták le az ösztöneim, csak megtörtént. De tényleg alig vágtam be magamat! (Persze tuti, hogy lesznek lila foltjaim ezután, azonban a buksim megúszta!) Bárcsak befőttesüvegeket tudnék ilyen lazán nyitni ennyi gyakorlat után…
– Ugróegér?! – döbbenten szólaltam fel, amint sikerült túllendülnöm az esés sikerességéből származó boldogságon. Szerintem ember nem örült még úgy esésnek, mint én.
Mindenesetre végre időt szántam arra, hogy feltérképezzem mégis mi a csuda történt? Legkevésbé sem vendégre számítottam, különösen nem a fürdőkádban. Habár tudtam arról, hogy Niel hajlamos volt random helyekre kapukat nyitogatni. Legalábbis Kaine azt állította, hogy ez történt, mielőtt boszorkányvadászatot indítottak volna. Meg hát mind tudjuk, hogyan nyitott átjárót egy felfegyverkezett mutánsellenes csoport kellős, de közepébe, miközben Lilit kerestük…
– Hellóka, mizu? 10 pont a Griffendélnek a váratlan belépőért – emeltem fel jobbomat, hogy egy thumbs up-ot küldhessek felé. Fellélegezve, hogy pánikra hála az égnek semmi ok. – Azért legközelebb nem is tudom… esetleg lennél olyan udvarias, hogy kopogsz? Küldesz egy éteri üzenetet? De akár egy SMS-ben is kiegyezem. Majdnem infarktust kaptam! – legyeztem meg párszor az arcomat. – Megteszed, hogy kiveszed Arrow szájából a samponos tubus tetejét? Látom, hogy rágod kiskutyám!!! – mutattam el a kádban ácsorgó négylábú felé. Pedig aztán félig kitakarta őt a kád széle!
– Minek köszönhetem a látogatásodat? – tértem a tárgyra. – Remélem közte van a megmagyarázása annak, hogy miért ghostolsz mostanában. A meme-k igaz? – kérdeztem rá aggodalmas hangon. – Unod a meme-ket, ugye? – simítottam kezeimet arcom két oldalára. A mozdulattal próbáltam visszafogni kitörni készülő pánikomat.
Amúgy… lehet, hogy fel kéne állnom? Mármint ebből a szögből elég fura társalgást folytatni.
     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : We still have a bond to reconnect 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptyVas. Júl. 30 2023, 14:53



Sorry from the hole
Romy & Niel

Épp csak átöltözöm Bishop után - a vele való edzést követően, hogy még gondolatban se legyek félreérthető, már azt sem tudom milyen időzónát írunk és még szúr az oldalam a rohan, fekszik, guggol, kitér, üt kombóitól.
De nincs időm holmiféle fájdalmakra, mert elmarad a próba, vagyis azt jelenti aludhatok a Kamar-Taj-i szerzeteseknél, sőt egy portálon bedugtam már a fejem és Wong is a helyén van, vagyis tudunk gyakorolni.
Tökéletes terv, szinte még örülök is a lopott másodperceknek, bár tököm bele, hogy többet cuccolok át egyik ruhából másikba, mint fellépéseken.
Bishopal megvan az edző dresszkód, de azt New Yorkban hagyom a többi laza holmimmal, mosni meg be szoktam ugrani és itt van egy csomó váltás együtteses póló skinny fekete farmer kombó is. Innan a Kamar Taj-ba ugrom, amíg ott át nem vedlek papnak, csak ha közben bedobnék egy kávét, vagy valami, ne cosplayernek fotózzanak a paparazzik.
Kurvára lehetnék metamorfmágus, de az az express már elment.
Úgyhogy magamra rángatom a Nirvanát, meg farmert, éppen gyűlölöm, hogy minden cuccom van mindenhol is és pont azon agyalok, vajon a Casában hagytam-e valamit.
Nem tudom miért jut eszembe, még a lihegés is alig múlt el, de valahogy pont beugrik, amikor a fürdőben töröltem azt régi jó vérfoltot az olyan tökéletesen jelentéktelen sérülések után, mint egy szakadt szemöldök. Akkor még minden rendben volt.
Portál, igaz kissé görbe kézzel, meg szédülő fejjel karikázok, aztán simán átsétálok, úgyis lesz öt percem, amíg átöltözöm szerzetesnek. Nem akartam inni előtte egy kólát?
Aztán átsétálok a casa fürdőszobájába és meglátom Romyt fürőruhában (nyelés) ja meg a kutya is ott van.
A hello szia, bocs helyett zuhannyal üdvözöl, meg ki is zakózik miattam a kádból, vagyis sokkal többet kell még gyakorolnom Wonggal, hogy normális legyek! Közben konkrétan eltalál a zuhanyfej, de próbálok boldogulni vele, hála a harci kiképzésnek meg tudom fogni és visszarakni a kádba úgy, hogy a fej és én is megússzuk törés nélkül. Mi mindenre tanítanak a reflexek!
-Ázott egér
Pontosítok vigyorogva, aztán elé guggolok, vagy térdelek, hogy jobbommal talpra segítsem.
-Jól vagy?
Egészen addig tök magabiztosan vagyok laza mosolyú popszár arc, amíg nem érkezik a leszúrás, mert ott egyre vörösebb fejjel nézem a padlót, amit majd megint sikálhatok fel valamivel.
-Bocs, nem ide akartam. Szóval mínusz tíz pont a Griffendélnek.
Vetem magam a kutyára közben, egészen megszoktam, hogy állatok szájában turkáljak, nemrég egy kapitány figurám is megrágták. Szerencsére az állatok jobban reagálnak rám, mint a nők, közben is vakarom Arrow füle tövét.
-Nem, dehogy unom a meme-ket, én is küldtem és nem akartalak ghostolni, Lili nem mondta, hogy más volt? Köze van a toxikus maszkulinitáshoz, nem akartam mutogatni milyen rossz nekem. De amikor legutóbb megjelentem itt, téged kerestelek.
Számolok vissza Kaine-ig, asszem rendre elcseszem ezeket a dolgokat, mindenesetre a kupakot megszerzem Arrow szájából és őszintén bűnbánó ábrázatot vágok.
-Sajnálom. Maradok, ha akarod, de teljesen megértem, ha kapjam be, be fogok majd valami durva edzést a portálokkal, asszem gond van a koncentrációmmal.
Gyűlölöm, ha valami nem menetrendszerűen tökéletes, vagyis valszeg hajnalig lyukakat vágok a téridőbe, amíg nem lesz mind egyenes és pontos, kivéve, ha Glitch mást akar, bár nem hiszem, hogy örül nekem az alapján, hogy ghostoltam, amit nem akartam tényleg! De most mondjam neki, inkább szúrnám herén magam, mint bőgicsélni a vállán, hiába biztatott Lili, hogy nyugodtan? Toxikus maszkulinitás, az lesz az.


***
Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : We still have a bond to reconnect 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : We still have a bond to reconnect 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Arrow-Romy-Full

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptySzomb. Aug. 05 2023, 22:04


   
Niel & Romy
Vibe Character skin
„Even time made us far apart...”
   
     

– Bocsi, az ösztönök, nem direkt volt! – kértem elnézést, amiért kérdés helyett rögtön támadtam a zuhanyrózsával. Jó, az ösztönök igazából reakciós támadásnak számítanak, de az én esetemben tényleg nem szándékos vízágyú ATK volt.
– No para, meg se kottyant! Megdobtam a mentőt – vigyorodtam el egy thumbs up kíséretében. – Jó tanárom volt – dicsekedtem –, vagyis van! – fűztem hozzá gyorsan, mielőtt egy szellemmé vált Obi-van Kenobit képzel el Bishop helyett. Valamilyen különös okból kifolyólag Őrnagymester még elviselt és nem dőlt saját kardjába vagy pisztolyába.
– De veled minden oké? Lázad van? – érdeklődtem aggódó hangszínnel. Nem tudtam eldönteni jól látom-e? Vagy csak fekvőhelyzetben változott annyira a vízióm, hogy furcsán jönnek át a színek?
– Ugyan már, ne szerénykedj! Fun fact: ha most drámaian meghajoltál volna a dicséretre, az jóval menőbb lett volna, mint beismerni: nem vagy méltó a tíz pontra – súgtam le neki, hogy legközelebb akár éljen is ezzel a technikával. Így garantáltan bezsebelhet pár cool piripöttyöt.
Ugróegér sikeresen elhessentette futó pánikomat. Komolyan azt hittem ghostol és tényleg nem hibáztattam volna ezért. Mármint nem minden ember netes haverjáról derül ki, hogy hopika nem is srác, hanem lány. Megértettem volna, ha emiatt neki cringe az egész és valójában chates közelségen túl nem akar többet.
– Uh, egészségtelenül hangzik – a toxikus maszkulinitás, ahogy ő, helyesbítve: Lili fogalmazott. – És persze, hogy említette nekem! Csajos dolog beavatni egymást mindenbe is – toltam fel magamat végül is ülő helyzetbe. Oké, oké, talán nem ilyen szavakkal, de a toxikus rész elhangzott. Persze volt, amit diszkréten kezeltünk még így is egymás előtt. De azt tiszteletben tartottuk! Ugróegér sztorija sem volt másképpen, de ezt nem láttam fontosnak az orrára kötni.
– Szóval említett egy-két dolgot. Például azt is, hogy lehet többször kéne lepacsiznom Alexszel, a telefonoddal – támaszkodtam meg a kád szélében, lezseren arra a pontra gesztikulálva, ahol az emlegetett készülék volt, amennyiben magánál tartotta.
Arra számítottam, hogy segítenem kell Arrow megnevelésében. De szerencsére Ugróegér elég profin lehozta a kupak visszaszerzését.
– Hallottam arról, hogy pont elkerültük egymást! Kávézós kedd volt, vagyis Lilivel lógtam. Minden kedden beugrunk valahova kávézni vagy hát valamit inni. Volt, hogy már bubiteáztunk inkább. Legközelebb jöhetsz te is, hogyha szeretnél. Majd mellőzzük a nagyon csajos témákat – küldtem neki a szabadon felhasználható invitációt.
– És miért kerestél legutóbb? Örülök, hogy nem toltam túl a meme-ket és nem emiatt hagytál lógva. De szólj nyugodtan, ha zavar! Nem fogok megsértődni… Csak azért téged tömlek velük, mert gondoltam te is értékelnéd őket. Van, amihez magas geek szint kell, hogy értsd – amivel közeli ismerőseim közül leginkább Ugróegér rendelkezik. És természetesen nem hátrálhattam meg egy-egy meme-harctól!
– Ne viccelj! Maradj nyugodtan, érezd otthon magad! – jó, lehet, hogy ezt nem a fürdőszoba kellős, de közepén kellett volna felajánlanom. – Mármint persze nem a kádban – tettem hozzá, jelezve, bátran fáradjon ki.
– Azért ne hajtsd túl magadat! – szóltam rá aggodalmas hangszínnel. – Tudtad, hogyha folyamatosan tanulsz és tanulsz annak semmi foganatja nem lesz közbe iktatott pihenőidők nélkül? Nem csak mentálisan lehet elfáradni, hanem fizikálisan is! Időnként jutalmaznod kell magad, ha nagyobb hatékonyságra akarsz szert tenni. Még azoknak is van csalós napjuk, akik komoly edzést folytatnak, kimérős diétával. Neked is lehet csalós napod – tartottam kiselőadást arról, hogy miért nem éri meg túlhajtania magát.
– Ugyan nem vagyok egy nagymester. De sandítom, hogy a rossz koncentrációdnak is ehhez lehet köze… – sensei cím ide vagy oda, csak azért is kiemeltem nagy bölcsen. – Szóval már csak ezért is maradj! Mármint pihenni!! Eltölthetnéd itt a csalós napodat. Elmesélhetnéd, hogy mi a helyzet veled, miket tanulsz mostanában a Roxfortban, tudsz már tűzlabdát? A jobb vállamat bármikor rendelkezésre bocsájtom és nem fogok odanézni – széttárt karral ajánlottam fel sírásra vállamat, fejemet valóban a mennyezet felé fordítva. Ekképpen bevédve azt a híres maszkulinitást. – Aztán hajnalig kockulhatunk és reggel sütök blinit. Ettél már olyat? – bátorkodtam felé vizslatni. Ha nem, akkor sem volt probléma. Örömmel avattam be az orosz-konyha finomságaiba!
– Juj, milyen udvariatlan vagyok! Ne haragudj!! Nem fázol? Adok egy törcsit!!! – kaptam észhez picikét megkésve. Felpattantam a földről, hogy aztán sietősen betámadjam a szekrényt. Sebes mozdulattal kikaptam belőle egy törölközőt, hogy Nielnek adhassam. Természetesen teljesen elfelejtve, hogy amúgy Arrow labdáját pont oda száműztem.
Csak a szemem sarkából láttam a lefelé haladó sárga foltot. Kiskutyám felvakkantott, majd csak karmai karistolását hallottam, ahogy némi csúszkálás keretében lendületesen távozott a kádból, lendületével Nielt sem sajnálva. Vizes mancsaival ellavírozott a fürdő közepére, mert természetesen nem lehet hagyni, hogy a laszti egynél többet pattanjon a csempén!
– Arrow, nem! Kérem! Azt mondtam kérem!! Add ide!!! Mondtam már: A. DROG. ROSSZ! – egyre inkább felemeltem a hangom, abban bízva, hogy így talán el is jut Arrow fülébe az akaratom. Sajnos a teóriám megbukni látszott.
– Hé, Niel, segíts balról bekeríteni – katonásan adtam le a jelzést, hogy aztán jobb kéz felé megkezdhessem kiskutyám becserkészését. Persze ez nézőpont kérdése volt, ami nekem balra volt, az Nielnek jobbra esett.  
     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : We still have a bond to reconnect 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptyHétf. Aug. 07 2023, 20:20



Sorry from the hole
Romy & Niel

Totál megérdemlem a zuhanytámadást, így csak rázom a fejem, csapassa, így is ég a pofám, hogy ide zuhantam, kb. majdnem a kádjába és kutyájára.
Azért megpróbálom talpra rángatni a padlóról, és közben okosan bólogatni a tanárának, aki esni tanítja? Vagy fürdeni, kutyázni, szappan?
-Persze
Mondom a lázra, aztán észbe kapok, összeráncolom homlokom, mert szokott zsebvilág után, de most nem prioritás lázasnak lenni, van amikor az ember nem lehet beteg, szar és ennek összes szinonimája egyszerre.
-Hát egen, nem vagyok valami menő, de majd legközelebb.
Próbálom menteni a menthetetlent, mert ez a kúlsági hajó már elment, dudált is.
Azt viszont érzem-nehezen magyarázom ki, hogy nem Ghostoltam, csak épp nem akartam szóbaállni senkivel, mert nem nagyon tudtam. Azóta már szedem a leszarom tablettákat, szóval jóval erősebb vagyok, még a mosolyom is meggyőzőbb, ha nem is egészségesebb.
Egészen addig, hogy ők MINDENT megbeszélnek egymással, vagy amit most Lili tud, azt ő is? A fület? A…hogy a macskafület?
-Ez komoly? Tényleg mindent?
Olvad le arcomról a vigyornak minden árnyalata az az ötven, amiért állítólag olyan sokan odavannak. Bullshit.
Megpróbálom még egyszer felhúzni a földről, de legalábbis “Alex” említésénél nekem kell valami szilárd felületnek hátrálnom.
-Hoogy mi? Miért Alex? Nem Alex! Az enyém lány, Cirinek hívom, iphone és van benne AI, felhívja nekem akit mondok, anélkül, hogy pötyögnék, meg ilyesmi.
Meg is tapogatom (vizes kézzel, milyen jó a seggemnek) a farzsebem hátul és CIRI nem pedig valami buzi Alex még megvan.
-Lili mondta, hogy… tényleg bele szoktál nézni? Mennyire? A pinterest előzményeket nem látod, ugye?
Heintai macskafülű lányokról baszki! Nem láthatja, hogy a Pinterest hülyeségeket dob ki fülekről, mellekről, ne már arccal nézek rá, kicsit úgy, mintha megint 15 lennék és a véleményét kérném ki a borzalmas hangomról.
Kupak vissza, ha nem neki, akkor a kád szélére rakom és próbálom magam elképzelni…bubiteázás közben. De maradjunk a kávé ivásnál.
-Aha, majd persze.
Talán kóla, energiaital, most is meginnék.
-De én is küldtem neked, nem zavarnak, szeretem a memejeid. Bocs, ha nem tudtam rájuk egy időben reagálni, de néha a telefonom sem volt bekapcsolva, aztán késve kaptam meg, nem ellened irányult.
Próbálom neki elmagyarázni, hogy a meme jó, majd dobok neki egy párat, hogy lássa én is simán az ember agyára tudok menni 9gag-el.
Azt hiszem most már illene maradnom és tényleg tisztázni vele a ghostolásos meg esetleg pasinak adta ki magát, de nem az dolgot, szóval elindulok a nappali irányába, megint vizesen, mint legutóbb. Valami lehet ebben a casában, ami nem bír…
-Nálam ez másképp működik. Mint a pálma, ami teher alatt nő, már jól haladok, pár hete még nem tudtam portált idézni, kérdezd csak meg Lazet. Viszont a csalós napokban lehet valami, úgyhogy ezt most ellóghatom.
Adom meg magam, már ha tényleg arra célzott és nem utál ki. Ott is csak biccentek, hogy emiatt ment félre a cél, valószínűleg ilyenkor kellene ülnöm egy darabig, mielőtt új feladatba ugranék, úgyhogy fáradtan keresem a kanapét.
Megadó sóhajjal bólogatok tovább, ahogy kifejti miért kéne maradnom és kajak matatok a kanapé után, miközben a Roxfortra gondolok.
-Azt nem, de pajzsot például… a vállad? Megütötted?
Fordulok fel hirtelen lemondva a kanapé szemtelen megapizásáról, lehet ahogy tanyált megrántotta, vagy ilyesmi. Hogy mire nem fog odanézni, azt nem értem.
-Ha neked nem gond…akkor persze és nem ettem még, de enni kéne, bármi jó.
Jut eszembe, hogy valamikor megint kimaradt és akármi a bili, jól hangzik!
Ekkor jövök rá, hogy azért nincs kanapé, mert még mindig a fürdőszobában vagyunk, pedig már majdnem…kaptam törölközőt!
De a kutya kb rámlocsolja a niagarát, ahogy megrázza magát és utcu fut valami sárga után én meg vetődöm, amerre Romy mondja, Arrow pedig úgy tesz, mintha a legjobb barátja lennék. Ugrál, vakkant, játszik, rázza a fejét.
-Most a feladat a kutya szájából kihalászni a sárgát vagy a kutyát halászni el? Visszatenni a kádba? Vagy?
Kérdezem és megpróbálom elkapni először Arrow-t.



***
Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : We still have a bond to reconnect 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : We still have a bond to reconnect 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Arrow-Romy-Full

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptyKedd Aug. 22 2023, 20:01


   
Niel & Romy
Vibe Character skin
„Even time made us far apart...”
   
     

– Szentséges ég, komolyan?! De akkor ne állj ott, ülj le nyugodtan! Mikor kezdődött? Fáj valamid? Nem vagy rosszul? Azt hallottam, hogy a férfiak szervezete sokkal rosszabbul viseli a betegségeket. Legalábbis brit kutatások szerint, szóval azért kezeljük ezt az infót fenntartásokkal – mondtam nagy bölcsen. Habár akadt a házban két biológus palánta, akik talán többet tudtak a témában. Igazából fogalmam sincs, hogy miből is tevődik össze a tanrendjük.  
– Ugyan már, miért ne lennél az? Már az is menő, hogy talpon lehozod a lázat – nem fukarkodtam a lelkifröccsökkel. Szavai miatt határozottan úgy csengett, mint aki igényel egy kis intravénás önbizalmat. – Bár szerintem csak rosszul határozod meg a menőség fogalmát. Nálad milyen feltételekkel lesz valaki menő? – örömmel megvétózom és tágítom a látáskörét! Nem, mintha megkért volna rá…
– Aha, elég őszinték vagyunk egymással – bólogattam helyeslően. Vagy most ki kellett volna fejtenem Lilivel lefolytatott társalgásunk mélységeit? Nem igazán tudtam hova tenni Ugróegér reakcióját.
– Niel, minden okés? – szólítottam meg aggódva. Kezdtem tartani attól, hogy most van rosszul és menten felfordul.
– Ciri? Most komolyan? Vesemir menőbb – vontam fel szemöldökömet Ugróegér heves reakciójára. Zavartan vizslattam a kád mélyére, amikor arról tartott kiselőadást, hogy készüléke iPhone, ráadásul van benne egy primitív Mesterséges Intelligencia is. Simán rávághattam volna, hogy persze, tudom, beszélgettem már vele. De nem akartam ennél jobban kiakasztani. Azt sem igazán tudtam, miként magyarázzam meg miért illetem olyan névvel, amivel.
– Ha Ciri, akkor Ciri. Ne haragudj, legközelebb odafigyelek erre. Nem akartam megsérteni. De egyébként nem Alex, Alex. Mármint nem férfi Alex, hanem az Alexandra rövidítéséből származó Alex. Tehát leányzóról van szó – lódítottam. Egyszerűbb volt felülni erre a hajóra, mint magyarázkodni, hogy azért nevezem el a gépeket, ne kergüljek meg a sok elektronikától, amiket talentemmel érzékelek.
– Juj, nem élek vissza vele! Legalábbis igyekszem!! A mobiltelefonok nagy gyengém, elég könnyű csatlakozni rájuk a képességemmel, ráadásul elég pletykás kis népség. De becsszóra nem jártam a Pinti előzményeidben – mancsaimmal legyezgettem magam előtt, mintha csak ezzel a mozdulattal próbálnám elhessegetni Niel aggodalmát.
– Viszont a jövőre nézve ajánlom a VPN-t – súgtam le neki halkan az alábbi bölcsességet, mintha csak attól tartanék, hogy valaki megneszelhetné. Igazából tökre jogos volt a félelem, a telefonok lehallgatnak minket!
– Rendben, akkor ezt megbeszéltük! Írj be a naptáradba minket: kövi kávézós kedden velünk jössz – csaptam le rá rögtön. – Vagy ehhez először beszélnem kellene a menedzsereddel? – kérdeztem rá, még mielőtt nagyon beleélném magamat.
– Oh… értem. Semmi gond – feleltem első ízben tök megértően. – Várj csak! Az meg a másik!! Miért van telefonod, ha nincsen bekapcsolva?! – csattantam fel hirtelen. – Persze, ha koncert vagy próba miatt le kellett némítanod, akkor megértem. De azon kívül?! – komolyan mondom, mint Kaine. Ő is dísznek tartja Gwent, holott elvileg arra szolgál, hogy bármikor utolérjek az embert. – Azért időnként megszánhatnál minket egy emoji életjellel. Ahhoz még írnod sem kell! Kinevezünk egy figurát a „jól vagyok élek” – kijelentésre. Saját ikonod leehet! Te választhatsz!! Na, melyik legyen az? Én a helyedben a szellemet választanám – és ez csak enyhe utalás a részemről, hogy alkalmasint ghostol, még ha nem is annak szánta eredetileg.
– Mint a nyomás alatt készülő gyémánt? – vakartam meg a tarkómat a pálmás hasonlatra. – Avagy kávé? Legalábbis úgy tartják, hogy a jó kávé is nyomás alatt készül – billentettem oldalra a fejemet. – NAH, mindenkinek kijár a csalós nap! A portálidézés nehézségeiről pedig hallottam! Szeretnél tolni pár órát a Portal videójátékkal? Lehet, hogy segít elmélyíteni a fortélyait – ajánlottam fel. A csalós napba a kockulás is belefért!
– Vagy miként működik pontosan ez a portálnyitás? Tudsz… nem is tudom… mondjuk Franciaországba átjárót nyitni? Legyen akármilyen mainstream, mindig is akartam látni az Eiffel-tornyot – kíváncsiskodtam, véletlenül elhintve egyik bakancslistás tételemet. Na jó, annyira nem volt véletlen. – Uh, és esetleg más világokba? Vagy korlátozott a hatótávja? – faggattam tovább a részletekről. – Gyakran használod arra, hogy kiváltsd a tömegközlekedést? Visszaélhetsz ekképpen a mágikus képességeddel, netán büntetik, hogyha erre használod? Na és milyen érzés utazni vele? Ú, olyan, mintha Hopponálás? – felfüggesztettem a hadarásokba ékelt kérdéssorozatot, hogy legalább az egyiket esélye legyen megválaszolni Ugróegérnek. Szerintem a végtelenségig és tovább képes lettem volna pörögni ezen.
– Pajzsot? Cool! A védelmi mágia nagyon fontos. Majd megmutatod egyszer? – lelkes érdeklődéssel kérdeztem rá. – És nem, dehogy! Tényleg szerencsésen zakóztam el. Úgy értettem, hogy tudod… – csendbe burkolózva, sokatmondón pillantottam rá. Vártam, hogy kiolvassa gondolataimból, miszerint: az esetleges érzelgős pillanatokra szánnám vállamat. Vagyis bátran sírdogálhatna rajta, ha esetleg igényli. Trial verzió, csak most, csak neki.
– Dehogyis gond! Szívesen látunk itt és mindig van kaja – torpantam meg egy pillanatra a gondolatban. – Na jó, hazudtam! – szusszantam fel csüggedten. – A Mi casáról beszélünk, valahogy akkor nincs kaja, amikor kéne – ismertem be.
Sajnos az evés forgatókönyvét nem sikerült abszolválnunk vagy legalább megtudnunk, hogy egyáltalán van étel idehaza? Arrow és a labda közös műsorszáma ugyanis mindent felülírt.  Niel balról, én jobbról ugrottam, kiskutyám pedig tévesen azt hitte, hogy most játszani fogunk vele.
– Elkobozni a lasztit. Arrowt visszajuttatni a kádba. A labdát eltűntetni a képből. Kutyusfürdetést befejezni – adtam le a rövid és tömör, de annál is lényegre törőbb forgatókönyvet Ugróegérnek. Éppen sikerült bekerítenünk kiskutyám, amikor Arrow fürdetése helyett mi kaptunk hideg zuhanyt, miközben jól megrázta magát.
– Neee, Arrow!!! Úúú, ezt most miért kellett? – próbáltam lesöpörni magamról a vizet. – Bocsi, Ugróegér! De majd adok váltóruhát – pillantottam felé bocsánatkérőn.
Egyébként mit nem adtam volna Kaine hálóvetőjéért! Sajnos ez most nem állt rendelkezésünkre, így a kreativitásunkkal kellett beérni. Ki is használtam az alkalmat, míg kiskutyám Ugróegérrel szemezett. Nielnek küldtem egy thumbs up-ot, hogy folytassa, bármit is csinál. Én oldalról támadtam, Arrow vízben tocsogó szőre helyett a szájában lévő labdáért nyúltam és…
SIKER!
– Háh! – örültem meg, amiért profin elkoboztam tőle a drogot. Kiskutyám elégedetlen morranással vezette rám rögvest a tekintetét és egész medve termetét bevetette, hogy visszaszerezze.
– Oh, hé, nem, nincs játék! Mondom nem!! Most fürdünk!!! Hallasz? Rossz vagy Arrow! Nem szabad!! Mondom nem ugrálunk!!! ÁááÁÁááh, Ugróegér, passzolom, kapd el és fuss ki vele! – hajítottam is felé a labdát, mielőtt kiskutyám végleg leterített volna.  
     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : We still have a bond to reconnect 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptyPént. Aug. 25 2023, 10:51



Sorry from the hole
Romy & Niel

Esküszöm megijedek Romy reakciójától és akkor is belázasodnék, ha hét napos kockulás után kellene felállnom valahonnan. Képzeletbeli könnyekkel sóhajtok az ilyen elérhetetlen álmok után, aztán félmosollyal gyorsan megrázom a fejem, lehet bemutatkozom Terminátorként. Zsebvilág óta ingadozik, ha túl sokat használom, az meg elég régi történet, volt időm hozzászokni, sőt sokszor betegen (tényleg rohadt betegen) nyomtam végig koncerteket, mert egy popsztár nem egészen nézhet ki szarul csak úgy, vagy robbanhat le, amikor akar.
-Romy, nyugi, semmi bajom.
Vigyorodom el csálén, mert azért jól esik, hogy aggódik.
-Koncerteket hoztam már le lázzal
Vonok vállat, de csak mellék infó, nem kell érte taps, igazából ez elég alap a szakmában. Persze van az a szint, amikor nem tudsz kiállni, végső stádiumú rák például, az alatt a shownak folytatódnia kell.
-Csak önirónia volt, néha szoktam, amúgy tökre nem számít ki milyen menő, de például végigtolni egy koncertet teljes erőbedobással az, elhagyni a tesód és beoltani a legjobb barátaid pedig nem az.
Próbálok saját példákat keresni és közelmúltbéli események közt turkálni, remélem nem hiszi, hogy gyökér vagyok és maradtak a 15 éves kori menci fancy elképzeléseim a világról.
Az arcom csak Lili említésekor gyúl lángra, gondolom észreveszi, mert közben a szőnyeget bámulom, vagy a padlót, Arrow farkának csóválását.
-Hát…Lili eléggé megőrjít. Úgy értem tetszik, vagy több, bár nem voltam még belezúgva senkibe, hogy legyen összehasonlítási alapom, csak ő valahogy más. Megmondod neki, vagy maradhat köztünk? Ha nem lenne az életem káosz jelenleg, asszem elhívtam már volna randizni, mint a normális emberek, de nem akarom belerángatni a nyomoromba, úgyhogy várok, amíg kicsit csendesednek a dolgok.
Végre ránézek mit szól, tulajdonképpen az egyetlen, akinek kinyögtem, mert Lili túl sokszor előjön és nem csak a fülei miatt.
Még jó, hogy Vesemir és Ciri összecsapnak, így zavarom is megcsappan és szörnyű vallomásokból két kocka haveri “vitája” lesz, olyasmi, amit annó neten folytattunk, mintha visszakapnám gyerekkori barátomat.
-Vesemir? Az a vénség? Amúgy a három lány közül szerinted melyik? Yen, Triss, Ciri?
Minden kocka felteszi ezt az élete legfontosabb kérdését, most még az sem zavar hogy nő, így is meg lehet mondani Ő kivel jött össze a játékban.
Igazából mivel Romy tech zseni a szó mutáns értelmében, rohadtul nem kéne kekeckednem vele, különben is előugorhat Kaine bármelyik palántából, hogy belenyomja fejem a gyökérzetbe: Ha Romy azt mondja Vesemir és Alex, akkor Vesemir és Alex te köcsög!
Beletúrok hajamba, kissé feszülten attól mennyire nem akarok feszkót, aztán lazán elmosolyodom.
-Alexandra lehet, csak ne legyen férfi, mert az fura. De te értesz hozzájuk, nem kéne vitatkoznom veled.
Próbálom mosolyal oldani, nehogy izé, meg megértően bólogatni, hogy lehet nem is akarja, mégis beleás a mobilomba, igazából cicás anime lányok, de ezt talán Lili mentén majd összerakja.
-Segond, már tudod a titkot. Macskák…
Sóhajtok fel és gyorsan bólintok a tippre, ha lesz ezzel időm foglalkozni, majd. Egyelőre csak fake életem van.
Bólogatok a kávéra, előre izzad a tenyerem, hogy Lili, meg mit iszok majd, valószínűleg kóla lesz belőle, egészen a röhögésig kitart a béna állapot, hogy időpontot egyeztetne Kopasszal. Elképzelem a managerem zord tar képét, aztán ahogy elbődül: Topsfield te teljesen hülye vagy?
-Isten ments, hogy valaha is egyeztetni kelljen a manageremmel. Kopasz mostanában nem tudja merre járok és amíg felbukkanok a próbáin nincs is gáz.
Kacsintok rá, van, hogy öt perccel előtte jövök ki a wc-ből, még húzom fel a zoknit, vagy át a pólót, amit kirángatok a portálon át valamelyik szentélyből. Káosz.
Áh, tényleg mellre szívta, én meg egy lépéssel előtte teremve próbálom jóvátenni, első körben azzal, hogy nem baromkodom el a ghost emoji figurát és tekintetem acélosan kutatja az övét, hogy kicsit mélyebbre ássa magát benne.
-Romy sajnálom, tényleg taccsra vágott a dolog, nem akartam beszélni senkivel. Majdnem szétesett a banda és nekem kellett elvinnem a balhét helyette, ráadásul a barátainkkal is csúnyán beszélt utána. Az ő barátai is voltak és nekik is nehéz volt őt elveszíteni. Liam…vagyis Dominic meg az életem központi figurája volt apám anyám helyett, csak ő. Aztán kiderült, hogy az egész hazugság, mintha amblokk arcon köpött volna a múltam, mert egy erőltetett és nehéz dolog volt a részéről, hogy annó felkarolt, ezt pedig nem volt könnyű elfogadni. Igen, napokig tartott, igen ignoráltam minden hívást, majdnem mindet, tulajdonképpen Lilinek is csak véletlenül vettem fel, mert a képességeim is megzavarodtak. Szétcsesztem Dominic lakását, úgyhogy tulajdonképpen csöves is vagyok.
Röhögöm el magam, de csak célzatosan jelzem, idő kellett, még egyszer nem történhet meg, hogy mást rángatok bele, akármilyen nehéz is, ráadásul óriási hátránnyal indulok Lilinél, hogy látott bőgni ez biztos, akármit is mondott.
-Szóval megbocsátasz? Nem akartam nektek bőgni, Lilinél a dolog véletlenül jött ki nagyon hülyén. És jah, odapörkölök magamnak, de legalább finom lesz, ha elkészül.
Röhögök fel, remélem látja, hogy már nem az az ingatag buzi vagyok, aki bármelyik percben széteshet.
Rázom a fejem a játékra, nem segítene, aztán viszont nagyot csillannak szemeim Párizsra.
-Aha, szeretnél menni? Mármint gondolom nem ebben a ruhában.
Nézek rá vigyorogva, de csak mert fázna!
-Vannak a zsebdimenzióim, de nem tudom irányítani őket, úgyhogy oda nem viszlek, múltkor majdnem ott ragadtunk Bishoppal. Viszont hoztam haza dinoszauruszt!
Nézek rá döbbenten, mert ez az élmény néha még mindig kupán basz, tényleg megtörtént-e, amíg Darti gyíkmód felszisszen hajlamos vagyok azt hinni csak álmodtam.
-Mostanában mindig portált használok, hiszen hogy érnék át a Kamar-Tajból egy-egy koncertre? Elég nehéz úgy belőni a helyeket, hogy más ne vegye észre és hazudni a bandának. Érzik, hogy valamit titkolok… de csak így közlekedek, tökre ráfüggtem. Amúgy nem büntetik, vagy nem tudok róla, Strange-ék bevédenek, csak mégis médiás személyiség vagyok és nem kell hogy megneszeljék. Amúgy olyan, mintha átsétálnál egy kapun, semmi extra, de mindjárt kipróbálhatod. Megidézni először nehéz volt, úgy hoztam el Lazet, de minél többet csinálod…
Rántok vállat nyitva hagyva a rutin mondatát és remélem mindenre válaszolok, ami időközben felmerül.
Biccentek a pajzsra, igazából fenntartani nehezebb, főleg harc közben és ez nem is megy még, max villognék vele, hogy sikerült, aztán eltűnne. Tényleg messze még a cél, de túlhajtom magam, mint általában mindenben, ezért olyan látványos a fejlődés. Végülis Dominicnak köszönhetem, én megfogadtam a “tanácsát” oltását, ha ő is hallgatna rám nem biztos, hogy be tudnám előzni, de így sajnos esélyes, akármi is lesz az ára…
Azért nézegetem még tényleg jól van-e, viszont abszolút nem vágom mire akar kilyukadni a vállal, pislogok rá ostobán.
-Ööö…nem
A casa kaja ellátmányán felröhögök, hát igen ezért teleportál az ember streetfoodok előtti sarkokra mágus csuhában arcába húzott csuklyával és kér hörgő metálhangon hotdogokat - még jó hogy énekesként tudom változtatni.
Arrow kutya, úgyhogy ázott kutya szagom lesz, de ezt leszámítva nem para és olvadok el egy kis víztől.
-Dehogy, megszárad. Így is lenyúlom folyton Kaine gönceit és hat számmal nagyobb mind.
Próbálom szuggerálni, még a kezem is nyújtom, hátha ad bele pacsit, az állatok jobban bírnak, mint az emberek, bár ezt a rajongóim meg a média nagyon cáfolná. Dehát nem 17 éves kislányokból áll a világ és benne minden nő és férfi.
Annyi még működik, hogy elkapom a labdát és futok vele, de hamar elgázol a kutya, úgyhogy pottyanunk, legalább kiélem a szőrös dolgok simogatására irányuló késztetéseim, aztán birkózom vele egy sort, vagyis csak vakarom, tudom a hasukat szeretik, hát játszom vele, amíg Romy nem tudom.
-Most! Levittem a földre, de hogyan tovább? Visszük Párizsba? Mert akkor szerintem kelleni fog póráz.
Próbálom a földön tartani, össze-vissza szeretgetve, bármilyen hülyén hangzik is ez.




***
Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : We still have a bond to reconnect 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : We still have a bond to reconnect 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Arrow-Romy-Full

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptyVas. Szept. 03 2023, 22:31


   
Niel & Romy
Vibe Character skin
„Even time made us far apart...”
   
     

– Az előbb azt mondtad lázad van. Az külsőleg valóban nem feltűnő. Legutóbb pedig sokkal sápadtabb voltál – homlokomon sűrű ráncok jelentek meg. Persze ez utóbbi simán lehetett a vérveszteségtől és nem feltétlenül a jelenlegi testhőjének műve. Mindenesetre engem ezzel a vigyorral nem fog átverni, van erre kiépített ellenállásom! Mindössze Csodapók mellett szereti kivenni a szabadságot.
– Látod? Erről beszélek! – gesztikulálok felé hevesen, amikor beismerni, hogy lázzal hozz le koncerteket. – Ez cseppet sem egészséges! Menő talpon kibírni, de dolgozni is mellette… Ennek később fogod meginni ám’ a levét! – háborodok fel. Mégis miféle menedzsere van Nielnek, hogy ilyeneket hagy neki?!
– Oké… ezzel a menőségi definícióval valahol egyet tudok érteni – nézek rá merengve. Bár nincs testvérem és elképzelni sem tudom, hogy milyen lehet az ilyen beoltogatás, azonban Lilivel beszéltek után volt egy erős sejtésem, hogy Ugróegér kire utalhatott. Szívesen boncolgatnám ezt a témát, de nem akartam féktelenül Niel lelkébe gázolni. Inkább rábíztam a megosztás lehetőségét. Ha megteszi, akkor tuti figyelmesen feliratkozom! Persze azt is megértettem volna, ha nem bízik bennem annyira, mint például egykor online. Őszintén nem hibáztatnám érte! Csak picit fájna… Na jó, nagyon!
– Oh… waaooow… – enyhén eltátott szájjal meredtem Ugróegérre, mikor váratlanul kirobbant belőle az őszinteségroham. Már Lilivel kapcsolatban. Jobb mancsomat szám elé tettem, hogy cenzúrázzam látványos megdöbbenésemet.
OK, hát a legkevésbé sem számítottam arra, hogy egy szerelmi dorama kellős, de közepébe fogok belecsöppenni kutyafürdetés közben. Ráadásul a meal lead meghallgatója és segítője – alias wingman… khm… wingwoman – szerepébe. Egy forgatókönyvet se kaptam hozzá, hogy felkészüljek! Egyáltalán fel lehet erre készülni?!
– Uh, szóval… izé… először is, tehát waow. Oké, oké, ezt már mondtam, tudom. De wow! Másodszor is pedig… huh, szent meg egy ég, most komolyan Ugróegér, miért mondtad el nekem?! Mármint köszönöm a bizalmat, nagyon jól esik. DE MIÉRT?! Az imént meséltem, hogy mindent megosztunk egymással, nyista titkok, MINDENT. Ááá, ezt hogyan kéne tálalnom?! Helyesbítve: NEM tálalnom. Persze, hogy bízhatsz bennem. Nem mondom el, hogyha nem akarod, minek nézek én ki, egy pletykafészeknek? – hadarásom közben jegyet váltottam egy érzelmi hullámvasútra, melyen felváltva próbáltam jó barát és jó barát lenni két ember között. Az egyik pillanatban támogató voltam, a másikban pedig hajat téptem. Egyébként minden oké és hamarosan vége lesz a ride-nak!
– Természetesen magamba fogom tartani akkor is, ha visszaszokok a körömrágásra és mind a tíz ujjamon tövig rágom!!! – emeltem fel mancsaimat, büszkén prezentálva körmeim jelenlegi egészséges állapotát. Nem volt semmi takargatnivalóm a fekete lakk alatt! – Becsület szavamra! Egyébként is, ez a ti életeteket, a ti ügyetek, miért szólnék bele? D-de mikor történt? Mármint mikor talált el Ámor nyila? Hm? Na, és fájt? – könyököltem fel a kád szélén, megtámasztva az államat. Kérdésemet arcomon megjelent bárgyú mosoly kísérte, mialatt Niel vívódását figyeltem. Ezzel igazából csak időt próbáltam nyerni, mert huh, nem igazán tudtam, hogyan kezeljem, hogy a netes legjobb haveromnak tetszik az IRL BFF-em!
– És te miért is nem vagy normális kategória? Remélem ez nem olyan, hogy aranyvérű nem kavarhat „sárvérűekkel – biggyesztettem a levegőbe az idézőjeleket. – Lili gyakorlatilag egy animágus a ti varázslós berkeitekben, szóval ez gyönge érv lenne, csak mondom. És nem értelek, hogy hová akarsz várni? Nincsenek tökéletes percek, ha erre gondolsz! Csak érleled magadban ezt az érzést, ami végül fent tart hajnali háromkor is. Tudod miért nem lehet fennmaradni hajnali három után? Hát tud meg, nem azért, mert közeleg az ébresztőóra jelzése, hanem az önemésztős, depis gondolatok miatt! Hidd el, tapasztalat. Olyankor mindenkinek önmaga a legnagyobb ellensége, huh, nagyon nem ajánlom – ráztam meg a fejemet. – És hidd el, hogy Lilinek is megvannak a maga nyomorai. Kezdve a sulis vizsgákkal és versenyekkel. Láttad már Lilit idegesnek, mérgesnek, feszültnek? Hát, én láttam… nem akarod látni… – merengtem el egy pillanatra, felidézve az esetet, amikor egyszer kifakadt. Abban a pillanatban nem is prosztó macska volt, hanem evolvált egy tigrissé!
– Izé, nem erre akartam kilyukadni… Hanem arra, hogy a párkapcsolat arról szól, hogy együtt száltok harcba a nehézségekkel szemben, szóval butaság emiatt várakoznod és magadban őrizned az érzéseidet. Szerintem érdemes őszintén, tiszta lapokkal játszani. Lili majd elmondja, hogy kér abból, amit cipelsz vagy inkább tarts meg magadnak. Ugyanis mindkettő benne vagy a pakliban! De az ilyen indokok felfújásával, hogy: „Áh, nem akarom, hogy az én nehézségeimmel foglalkozzon, blablabla… – torzítottam el szándékosan a hangomat. – Nos, igazából csak halogatod a vallomást! – elharaptam mondandóm végét. Még Dr. Frost sem rágja a számba a megoldást, hanem sokatmondón a levegőben hagyja a befejezést, hagyva, hogy én találjam ki. Itt egyértelműen arról volt szó, hogy igazából Niel gyáva elmondani Lilinek az érzéseit! Lehet, hogy nem vagyok egy szakmabéli, de azért járok elég session-re, hogy tudjak utalgatni az okosságokra. Csak tudnám, hogy miért is volt ilyen óriási Deja vu érzésem közben?
– NE hívd vénségnek Vesemirt! Lehet, hogy öreg, de ez teszi nagy mesterré a bácsit! – szóltam rá Ugróegérre, hogy szívja vissza. Hálás voltam a hirtelen témaváltásnak. – Yennefer, DUH. Az ő kapcsolatuk tök jól meg van alapozva. És te kit románcoltál? – vonogattam érdeklődőn a szemöldökömet. Gamer körökben nem szégyen ilyet kérdezni!
– Hozzám ők beszélnek, szóval teljesen jogos észrevétel – bólintottam helyeslőn arra, hogy nem kéne velem vitatkoznia erről. De ha úgy jobb a lelkének, én aztán referálhatok a telefonjára úgy, mint Alexandra. Aztán majd köztem és Alex között marad az igazság.
– Tudom a titkot? – kérdeztem vissza eltűnődve. Próbáltam fejben megfejteni ezt a rejtélyes egyenletet a macskákkal és a Pinti előzményeivel kapcsolatban. Erősen úgy éreztem, hogy ide kéne egy számológép, csakhogy nem akadt egy sem kézközelben. – Áh, hogy az! Ahaaa… igen – bólogattam nagy okosan, mint akinek meglett az egyenlőségjel túloldalán álló eredmény. Pedig valójában az „X” nem került meghatározásra. – Ne aggódj, nem mondom el senkinek – nyugtattam Nielt, bármiről is legyen szó. Elképzelni se tudom, hogy miért lenne gáz macskákat nézegetni a Pintin, én is szoktam. Hacsak… OH! Vannak dugi képei Liliről?! De a Pintin? Áh, tuti, hogy nem erre gondolt. Engedjük el…
– Pedig nagyon vágynék beszélni a Menedzsereddel, ha kopasz, ha nem kopasz! Aki lázzal is belehajszolja a zenészeit a fellépésbe, arra egy nagy ellenőrzést küldenék, nem csak a NAV által! Kérem, ez az USA, nem pedig dél-koreai Idol rendszer – ráztam öklömet a levegőbe, képzeletben már az említett menedzsernek osztva a gondolataimat.
Niel következő szavai miatt viszont visszatértem a fantáziám mezsgyéjéről és figyelmesen hallgattam a magyarázatát. Rádöbbenve, hogy éppen Niel részletekbe menő verzióját hallom arról, hogy mit csinált a testvére. Lili mindössze csak elhintett egy-két dolgot az esetről, mert nem akarta Ugróegér helyett elmondani a tényeket. De ez… aj, annyira buta vagyok, hogy félreértettem a ghostolását!
Niel mondandójába iktatott nevetés szüneteknél nem megkönnyebbültem, hanem sokkal nehezebbé vált hallgatni ezt az egészet. Annyira erőltetetté tették a „nincs semmi bajom” – részeket. Az aggodalmam pedig ahelyett, hogy enyhült volna, még inkább fészket vert bennem. Sajnáltam és tökre megértettem, amiért kiakadt a testvérére. De igyekeztem sajnálatomat nem túl látványosan kimutatni, mert amennyire leplezni próbálta Ugróegér a valós érzéseit, szerettem volna meghagyni abban a hitben, hogy persze, tök ügyes, nagyon jól kezeli. Annak ellenére is, hogy én úgy gondoltam nem.
– Köszönöm, hogy elmondtad – mivel a szavakat elég nehezen találtam, így gesztusaim megelőzték mondandómat. Egy támogató ölelést osztottam ki neki Ugróegérnek, hogy ezzel is leplezzem szemeimbe szökött könnyeket. – Persze, hogy megbocsájtok! Nem is haragudtam, oké, csak egy icipicit. De azért, mert nem tudtam, hogy mi történt! Vagyis… félreértettem az egészet – nem mertem odabiggyeszteni, hogy azt hittem én vagyok a baj. – Nekem nincs tesóm, szóval nem tudom elképzelni, hogy pontosan milyen lehetett neked mindezen keresztülmenni. Viszont tudom milyen érzés hirtelen szembesülni a valósággal. Nagyon ijesztő tud lenni és magányos – óriásit szippantottam, hogy még véletlenül se taknyozzam össze Ugróegér felsőjét. Áh, szent ég, Morozov, a válladat ajánlod, aztán te bőgsz? Na szép! – De tudd, hogy itt, a „Mi casában” bármikor szívesen látunk! Szóval ne mondd azt, hogy hontalan vagy. Itt mindig van egy ágy, amit megoszthatunk veled és kaja is. Jó-jó, az utóbbit nem merem garantálni, de nagyon király helyekről lehet berendelni a kajcsit – osztottam meg vele, hogy semmiképpen se érezze magát egyedül az egész helyzetben.
– Mármint úgy érted, hogy most? – meglepetten kérdeztem vissza a hirtelen felvetett Párizsi kirándulásra. – Mármint nagyon adnám! És kizárt, hogy ebben a hacukában menjek, igen! Egy méter után oda is fagynék Párizs híres macskaköves utcáira. Plusz minimum egy barett sapka dukálna oda. Jaj, ne! Nincs is ilyen satyim… – kaptam kétségbeesetten a fejemhez. – De várj! Ha kapukat nyitogatsz az nem éppen pihentető, nem? – kérdeztem rá a miheztartás végett, mielőtt a nagy chillelést meghiúsítja az, hogy én ugráltatom.
– Wow, ez nagyon menő! És az egyik zsebedben ezek szerint az Őslények országát tartod? – meglepetten kérdeztem vissza. – De jó! És hol van most? Hogy hívják? Vega vagy húsimádó? Milyen dinó? Uh, lehet inkább képet kéne mutatnod, mert névről meg nem mondom, hogy milyen jószág. Hoztál szuvenírt? – nem mintha kötelező lett volna ránk gondolni, de azért egy hűtőmágnes igazán az eszébe juthatott volna. – Ugye mi nem ragadunk Párizsban majd? Hamar hazatoloncolnának minket és attól tartok, hogy engem Oroszországba vinnének. Hékás! Bishoppal? – dolgozta fel elmém enyhe késéssel a nevet. – Mármint milyen Bishop? – kérdeztem vissza feszült hallgatással. Ha kiderül, hogy ugyanarra a Bishopra gondol, akire én gondolok, akkor kisebb a világ, mint azt hittem.
– Nem akarod a többieket beavatni? Mármint együttes vagytok, EGYÜTT, nagyon gáz, ha közben valaki szólóban tolja, nem? Szerintem minél tovább húzód, halasztod, annál rosszabb lesz. Neked is kényelmesebb lenne, ha a többiek tudnák mégis mit csinálsz. Biztos segítenének neked a maguk módján. Meg aztán Dr. Strange sem rejti véka alá mivoltját. Gondolj csak bele, mekkora marketing fogás lenne nektek, hogy te, a Pillangók fronténekese varázsló? Szerintem még a Menedzseredet is megvennéd ezzel, kilóra – ha már a gondviselés nem az erőssége.
– ELŐSZÖR MUSZÁJ ÁTÖLTÖZNÖM, ÍGY NEM MEHETEK EL PÁRIZS UTCÁIRA! – bukott ki belőlem kétségbeesetten, nehogy most vagy pár másodperc legyen az a mindjárt. Nekem egy perc nem elég összekészülni! – Izé… Bocsi. Tényleg örömmel megyek, de minimum ruhát kell váltanom. Ha még lenne egy viselhető darabom az sokat segítene mondjuk, de lehozom valahogy – toporogtam egy helyben, ahogy fejben próbálom végig skálázni milyen hacukám is van a ruhásszekrényemben, ami esetleg még vállalható is lenne egy ad hoc európai túrára.
– És Arrow fürdetését is be kell fejeznem. Neked is kéne egy váltóruha. Vagy esetleg azt is elő tudsz egyet idézni, ha már Kaine szerelése nem okés? – érdeklődök utána kíváncsian. Az olyan lenne, mintha nyuszit kapna elő a kalapból. Meg így én sem kerülnék kínos helyzetbe, hogy ruhát kunyerálok Kainetől.
Persze az is csúcs szuper lenne, ha Arrow együttműködne! Szerencsére Niel megoldja a labda elkapását. Az nem volt benne a képletben, hogy Arrow úgy utána szalad, hogy el is gázolja.
– Na, de Arrow! Szégyelld magad!! Tudod, hogy mennyibe kerül egy gyorshajtás?! Szállj le róla, Arrow! Nem szabad!!! MONDOM NEM SZABAD! Hagyd már Ugróegeret felkelni. Hallod Mr.? Arrooow, figyelsz rám?! Hahó! – próbálom lecibálni Nielről óriási gyermekemet, mielőtt kutyanyál általi halált hal.
– Ha jól viselkedik, akkor jön ő is, igen. De be kéne fejezni a fürdetését – gyök kettővel kezdtem elcipelni kiskutyámat a kádhoz. – Rejtsd el a labdáját, míg nem látja. Sosem nyugszik le, ha a víziójában van! – kérem a szívességre, miközben visszatelepítettem Arrow-t a kádba.
– Mondd csak, a dinóval is ilyen nehéz?! Mit mondtál, hogy hívják?
     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : We still have a bond to reconnect 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptyCsüt. Szept. 14 2023, 17:02



Sorry from the hole
Romy & Niel


Összehúzott szemmel sunyulok, mint rossz diák az első padban, de végül megrázom fejem, mert a portálnyitástól csak szédülök, zsebvilágtól szoktam lázasodni.
-Most nem, hidd el jól vagyok.
Kissé hetyke mosoly dukál a múltkorinak, remélem azóta növeltem a szintet és többet bírok el sápadt szemöldökrepedéseknél. Talán, hogy bizonyítsam nem vagyok ám cukorból, játszom be ezt a lázasan is nyomni kell dolgot, ami egyébként tényleg sokszor így van, de ki tehet arról, hogy szeretek más dimenziókban bujkálni? Gondolom Kopasz nagyon laza életet képzel mögém, mindenesetre szokott tömni vitaminnal és általában összeszed fellépésre.
Lehet Domi és Lili már sok lesz neki egyszerre, a látványos döbbenettől én hőkölök hátra, szerencsére még időben rájövök, hogy bátyámmal ellentétben menő vagyok.
Vagy mégsem? Ijedten meredek rá, ahogy sokféleképpen megkérdezi miért mondtam el neki, széttárt karral nézek rá legalább ugyanannyira értetlenül.
-Hát nem vagyunk már kamaszok, hogy titkolózzunk. És még mindig Te vagy a legjobb gyerekkori barátom, ráadásul olyan, aki őt is ismeri, szóval nekem logikusnak tűnt. Bár…ahh arra nem gondoltam, hogy nehéz lesz titokban tartani.
Harapok piercingemre, ahogy kb hídból duplaszaltót csinál.
-Romy, Romy, nyugi!
Ha olyan állapotban látom, hogy megragadható óvatosan ráfogok két karjára és mély levegőt veszek, hátha ragad rá az utánzás művészete és ő is fog.
-Valószínűleg sejti… és nem hiszem, hogy neki majd ne mondanám, csak én akarom, ha olyan lesz a helyzet. Mert most van ez a tesós dolgom, el kéne volnulnia előbb a felhőzetnek és rendesen randira vinni, mondjuk…Velence? Szeret gondolázni? Vagy Spanyolországban kedvenc helye?
Várom a tippet, mert ő mint a tenyerét, én meg max kapizsgálom és lehet meredek így témába hozni az sz betűs szót, csak nem értem miért bizsergés, miért tartom brutál szexinek füllel és hívnám fel pl ebben a pillanatban is.
-Nézd én még csak…nem tudom, hogy az-e tényleg, de ja valamennyire.
Vigyorodom el arra fájt-e, mert abban a pillanatban levegőt venni is, bár ez nem Ámor hibája, maga a tény is szúrós, milyen helyzetben látott.
-Amikor átjött mert magam alatt voltam.
Nézem a földet, mindegy, csak ne emberszembe bámuljak. Éppen a padlót lesem, milyen minták parádéznak rajta, amikor prüszkölve felnevetek a HP hasonlaton és elhelyezem anyám a Rowle-k legszennyebb kontextusában.
-Nem emiatt és tudom, hogy animágus, egyszerűen csak annyira káosz most és nem akarom belekeverni, de elmondom majd neki, ha lélegzethez jutok, oké? Tényleg nem a tinigyerek vagyok a szomszédból, aki hajnali háromkor költ szerelmes dalt hozzá, egyébként sem én írom őket akkora klisék. Tapasztalat? Te fennmaradtál gondolkodni egy fickón? Tudom, beszéltünk és el tudom képzelni azt is.
Röhögök fel, egészen a hosszú és logikus okfejtésig, amivel nem nagyon lehet ellenkezni, csak teleszívni tüdőm a casa otthonos levegőjével. Nem, azt hiszem tényleg nem tartozom ide, én teljesen más szagot érzek a szentélyekben.
-Megmondom majd neki, csak sok minden más is volt mostanában.
Próbálom kivágni magam, amíg könnyedebb téma nem kerül képbe, hogy vigyorom pimasz kis fricskává avanzsálódjon.
-Te is bácsinak hívod. Geri is elég emberes már, de Vesemir öreg. Én is Yent.
Kacsintok végül rá, bár nekem Ciri kedvencem a lányok közül. Furcsállva nézem azért, hogy tényleg dumál a telefonokkal, aztán merő véletlenségből rákérdezek.
-Lilié is lány? És…miket mond neki? Az enyém kedvel? Vagy hogy értve beszélsz velük?
Mert ez tök érdekes, csak eddig valahogy nem érdekelt mit gondol rólam az iphoneom.
Van egy olyan fura megérzésem, talán mert rákérdez nem egészen ismeri az anime pornográf poklát, így inkább úgy teszek, mintha bolyhos kismacskákra izgulnék. Oké ez zoofil és sokkal parább, mint a pinterest mentéseim.
Ajkam szegélye megint rángatózik egy Kopasz vs Romy felálláson, de csak rázom neki a fejem.
-Ő sem tehet róla sokszor, megvan kötve a keze, de véd bennünket, ahogy tud, szóval ne bántsd. Laze véleményét mondjuk ne kérdezd róla.
Röhögök fel, vele már üvöltött.
Domi faszságait hamar kibököm, olyan, mint a szemét, amit elfelejtettem levinni és már mászott, szóval próbálom lazán leszarni és inkább a Romyt érintő részekre koncentrálni, mint ghostolás.
-Semmi gond.
Ölelem meg hátát veregetve, kicsit táncolok is vele, mert olyan törékeny, bár lehetne alacsonyabb, ahogy rendes gyerekkori nőbaráttól elvárná az ember, hogy például lehessen pörgetni. Lefogadom, hogy Kaine szokta.
-Igen? Te is szembesültél vele?
Aztán mintha sírna, elengedem és keresem tekintetét, de karjánál fogva.
-Hé! Nincs semmi baj, nem nagy ügy, már feldolgoztam. Majd kihozom ebből, az anyja van rá rossz hatással.
Egy pszichológus biztos szívesen elemezné miért nem anyámat mondtam, de hátha Romynak nem tűnik fel.
Bólogatok, mert ide mindig jöhetek (nincs hely) á dehogy vagyok hontalan (hol a fenében lehet a Rick and Mortys zoknim?)
-Szuper, akkor menjünk, csak öltözz fel rendesen! Veszünk olyan sapkát is, biztos minden sarkon sapkaárusok vannak. De, már elég jól megy, majd benyomunk valami kaját. Mondjuk a csigákat pont nem szeretem…
Szóba kerül a Bishoppal közös kalandom is, Romy lecsap, nem győzök válaszolni, Darti nagyon népszerű…
-A New York-i szentélyben, D'artagnan tudod a Demodog a Stranger Thingsből és ő egy procompsognathus triassicus lenne, de ez kissé kiszámíthatatlan, mert van egy szoba, ahonnan nyílik egy folyosó más, valóságos világokba, csakhogy fogalmam sincs mi lakozik egy-egy lezárt rész mögött, ergó veszélyes és direkt nem is tudok oda jutni. De azért mi már, hogy van egy ősgyíkom? Dögevő, mindjárt keresek.
Mutatom Dartit, mert természetesen tucatnyi képet lőttem róla.
-Hát, igazából nyertem egy R2D2-őt és arra gondoltunk…mivel értesz a gépek nyelvén, ránézhetnél, mivel én úgyse tudom hová tenni, mert a zoknijaim se találom és fogalmam sincs mit pípeg. Tarthatnád ahol…akarod.
Akartam már mondani neki, Párizs után elviszem a szentélybe, megnézi a dögöm és lecsaphat R2-re is.
Rázom a fejem, oda nem ragadunk, hacsak én meg nem döglök hirtelen.
-Az csak sima portál, nem másik dimenzió és senki nem fog bántani, tudtad, hogy a mágusok egész erősek?
Húzom ki magam, így már Én nézek ki idősebbnek!
-Lucas Bishopnak hívják és Wong szerválta nekem, ő is másik világból jött ide.
Fűzöm még hozzá, aztán elgondolkodom a leleplezésen, végül kurva nagyon sóhajtok, tényleg akkora, hogy ha farkas lennék és a casa malacviskó szénából, elfújnám.
-Dominic eddig…nem akarta, de most, hogy ő nincs a legjobb barátaimnak elmondom, nyilván. Csak még nem tudtam semmit, a portált is akkor tanultam meg, amikor az az ótvar köcsög belökte Lazet a Grand Canyonba és…
Sóhaj, mert jól lejárattam magam a szőke fiú előtt is.
-Viszont a nyilvánosság elé nem kell, semmit sem osztok meg a magánéletemről és ez jól van így, mert lehet faszán hangzik a “rocksztár” titulus, de elég elmebetegek tudnak lenni a rajongók, ne tudd meg miket cikkeznek már most arról, hogy Liam, illetve Dominic kilépett és nem véletlenül van körülöttünk állandóan testőrség. Még csak az hiányozna, hogy valami ellenséges szervezet feje lenyomozzon, ezt még a bandatagokra is kockázat rábízni, Dr. Strange pedig iszonyú erős, én nyilván a közelébe sem vagyok, ráadásul nem médiaszemélyiség, teljesen más.
Magyarázom higgadtan, sőt olyan komoly tónussal, amit biztosan nem hallott még idáig tőlem, de az együttessel kapcsolatban mindig átváltottam bő negyvenes, megkeseredett férfira, aki kurvára szem előtt tart minden változót.
-Persze, öltözz és ha gondolod én megfürdetem. Mi lenne, ha úgy lenne, hogy először a szentélybe ugrunk, ott én öltözöm át, bemutatlak a dínónak és R2-őt is megnézed, utána megyünk át Párizsba?
Vetem fel, mint ötletet és a kutya felé fordulok, aki aztán le is dönt a lábamról, de egyáltalán nem zavar, a közvéleménnyel ellentétben én nem a nyálgép celebfiú vagyok, aki vinnyog, ha agyon lesz nyalva, vagy birkóznia kell egy kutyával, sőt az állatok szoktak szeretni, tehát a labdát elrejtve próbálom lenyugtatni. Romy mondjuk visszatereli a fürdőbe, nekem meg már mindegy alapon beállok vele a zuhany alá teljesen elázni.
-Megoldom, tényleg, addig menj, öltözz át, aztán ha nem gond beugrunk még a szentélybe és addig megismered Dartit, üveg mögött van, elvileg nem fogja bántani a kutyát, bár nem tudom hogy reagálnának egymásra, meg ha vizes a kutya lehet meg kéne szárítani előtte, nem? Mi lenne, ha nem jönne? Igazából fogalmam sincs hogyan hatnak a portálok kutyákra, lehet összezavarná.
Jut eszembe hirtelen egy sorry fej kíséretében.





***
Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : We still have a bond to reconnect 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : We still have a bond to reconnect 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Arrow-Romy-Full

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptySzomb. Okt. 07 2023, 21:15


   
Niel & Romy
Vibe Character skin
„Even time made us far apart...”
   
     

Határozottan levett a lábamról a „legjobb gyerekkori barát” – szöveggel. Őszintén meghatódtam, majdnem elfelejtettem a kegyetlen valóságot, hogy egy olyan hétpecsétes titkot bízott rám, amit fogalmam sincs miként fogok megőrizni. Ahogy ráfogott a karjaimra és arra kért, hogy vegyem be a Chill Pill-t, próbáltam kérésének eleget tenni több-kevesebb sikerrel.
– Ha sejtené, akkor mondta volna nekem – mutattam rá a tényre. Vagy nem. Igazából az is lehet, hogy megtartaná magának Lili. – Hát… Nekem sajnos fogalmam sincs hol töltené legszívesebben a randit, erről még nem fecsegtünk. De macska, szóval kétlem, hogy szeretné a nyílt vizet. Viszont – hangsúlyozás céljából jól megnyomtam az alábbi szót. – Ha szeretnéd szívesen leszek wingman, meginterjúvolom őt és leadom a forró drótot, mit szólsz? – szórakozottan oldalba böktem, mialatt rákacsintottam. Mindkettőjüknek jót akartam és szerettem volna, ha jól érzik magukat evidens volt, hogy felajánlom.
– Fenntartom, hogy kifogásokat gyártasz. Meg se kérdezed tőle, hogy tudni akar-e erről a káoszról, amin keresztülmész. Honnan veszed, hogy szőke herceget vár fehér lovon az ablaka alatt áriát tolni és nem a veszélyt preferálná? Az őszinteség szerintem nagyon fontos lenne, mert később lehetnének ilyen kérdések, hogy: vajon azért nem mondta el nekem, mert nem bízik meg bennem? Miért akart megvédeni attól, amiről nem is tudtam? Na és ha ő szorult volna megvédésre? Ha ezt eltitkolta tőlem, akkor vajon még mit? Nekem is számtalan gondom van, akkor jobb, ha kihagyom belőlük, miként ő is teszi? – sose gondoltam volna, hogy hajnali háromkor beütő kríziseimet példaként fogom felhasználni.
– Hogy milyen tapasztalat? – ráharaptam az alsó ajkamra az elkövetkező kérdések hallattán. – Hát… izé… igen? – pillantottam el oldalra. – Mármint aha, persze – vettem szemügyre a plafont, miközben akaratlanul felvágtam az angol szókincsemmel. – Néha, vagyis inkább többször, minthogy az egészséges lenne? Nem is tudom – sóhajtottam fel, ahogy a mosdókagylót fixíroztam. – Vagyis de, tapasztalat. De hidd el, hogy nem kellemes időtöltés! – lopva pillantottam fel Nielre. – Legalábbis nem mindig, mert attól függ, hogy mi a körítés hozzá – hajtottam le a fejemet. Szavaim úgy bizonytalanodtak el, minél inkább elmerültem ebben a témában. Pietron rengeteget tudtam kattogni, mostanában pedig Csodapókon szoktam ugyanannyit, ha nem többet pörögni. Mindez az egyetemlátogatás során kialakult káosz után való eltünésekor kezdődött, aztán amikor hazahozta Póklányt akkor folytatódott. Huh, tényleg nem vagyok biztos abban, hogy ez valóban normális?
– Figyelj, nem akarlak én kényszeríteni semmire, mert ez a te döntésed. Mindössze csak jót szeretnék neked. Ha úgy érzed, hogy most nem állsz készen, az is tökre rendben van. De hidd el, hogy sokáig húzni sem jó! Bármi történhet az életben, a végén pedig azon kapnád magad, hogy már nincs kivel megbeszélni – kicsit elkomorodtam ezen ahogy kimondtam. Egyiküknek sem akartam semmi rosszat kívánni! Viszont az, hogy az élet ott volt és bármibe képes volt beleköpni az egy kegyetlen tény volt. Szóval örömmel galoppoztam tovább erről a témáról.
– Persze, mert a bácsi lehet tiszteletteljes megszólítás. Én kérlek alássan puszta megtiszteltetésből szólítom így! Geráltot pedig nehéz öregnek kezelnem, amikor a játék az ő szemszögén keresztül megy és vele kellett azonosulnom – mindent meg tudtam magyarázni, ha játékról volt szó. Yennefert illetően azonban boldogan tartottam fel öklömet egy pacsira.
– Lili telefonja Figaro és fiú, bocsi – nem akartam ezzel a fact-el csalódást okozni neki, viszont hazudni még kevésbé állt szándékomban. – Hogy érted azt, hogy miket mond neki? Elég kiegyensúlyozott a kapcsolatuk egyébként. A tiéd gyakran nehezményezi, hogy fent felejted a töltőn vagy csontra lemeríted, emiatt az akkumulátorra már nincs a toppon. De általánosságban mindent is szeretnek elmondani a tulajdonosuk telefonhasználati szokásairól, jellemzően az összes imád csacsogni, hogyha kérdezem őket – egész belemerültem a magyarázásba. Nem is gondoltam bele, hogy ez így kimondva mennyire fura lehet.
– Érzelmi abúzus, úgy bántalmaz téged, hogy előadja jót tesz neked! Hidd el, hogy jobb lesz, ha a Menedzsered körmére nézek – tartottam ki a szándékom mellett. Cseppet sem volt vicces ez a szitu, szóval egyáltalán nem értettem, hogy Ugróegér most min hahotázik.
– E’yup, nagyon durván arcon vert. Tök basic, semmitmondó életem volt tavaszig, amikor kiderült, hogy nem elmebajos vagyok, hanem… hanem mutáns. Aztán a Papám is felhívott, hogy üldözi az orosz maffia és emiatt nekem is menekülni kellett a kutyákkal. Azt hittem, hogy ilyenek csak filmekben történnek. Szörnyű volt – szám széle lefelé billent, ahogy erről meséltem. Picit hátrább húzódtam Nieltől, hogy jobban lássam. – Nem panaszkodni akarok. Ha nem történt volna úgy, ahogy, akkor most nem lennék itt és nem beszélnék veled, szóval cseppet sem bánom – fűztem hozzá. Persze az enyém igazán eltörpült Ugróegér esetéhez képest.
– Nem akarok sírni, nem direkt csinálom én csak sajnálom, hogy ezen kellett… kell keresztülmenned – feleltem elvékonyodó hangon. Ráadásul két részletben, mivel a szipogásom csak-csak közbeszólt. – Hiába a Mamája, a Mamád, a Mamátok? – nem tudtam követni ezt a rokoni szálat. – Szóval ő a ludas, az a tesódat akkor sem jogosítja fel, hogy ilyet tegyen. Hogyha segítségre lenne szükséged komolyan itt vagyunk, oké? – lehet nem kellett volna királyi többesben fogalmaznom és a többiek nevében beszélnem. De ha ők is hallják ezt a sztorit, akkor miért ne akarnának szintén segíteni?
Az ad hoc párizsi útra nem terveztem nemet mondani.
– A csigát én is offolom. Viszont az amerikai pékáru amúgy sem ér fel az európaihoz. Olyat kéne enni ott és esetleg hozni is belőle a többieknek. Ugye egy bevásárlást át lehet hozni a kapudon? – kérdeztem rá a biztonság kedvéért.  
– De nagyon aranyos!!! – néztem meg közelebbről a fotót, amit a híres Dartiról mutatott. Tényleg nem volt egy hétköznapi házikedvenc! – Egészségedre. Nem akarlak elkeseríteni Ugróegér, de ez egy pici dínó – és nem az a kimondhatatlan akármi.
– Parán hangzik a hely, ahonnét lootoltad. Honnét szerzel egyébként Dartinak kaját? És egy mit nyertél? – kérdeztem vissza, hogy jól hallottam-e egyáltalán. – Komolyan a Csillagok Háborúja féle asztrodroidról beszélsz? – vártam megerősítésre. – Tényleg nekem adnád? – kaptam meghatódva szívem fölé jobb mancsomat. – Ígérem vigyázni fogok rá! Vagy ha akarod, akkor a protokoll-droidot örömmel imitálom mellette. Feltéve, ha működik rajta a képességem. De mégis honnét hoztátok a Tatuinról? – érdeklődtem kíváncsian a részletek után.
– Bizonyos szint után valóban erősnek számítanak. Legalábbis a D&D-ben eléggé pici HP-val kezdenek. Viszont arról is volt szerencsém hallani, hogy imádják carryzni a problémát és benyúlni az EXP-t, a-k-a csapatmunka nem az erősségük. Lásd Gandalf vagy Dr Strange, utóbbi állítólag egyedül küzdött meg a Sötét Nagyúrral, hogy ne pusztítsa el a világot. Persze ezt csak szóbeszédből hallottam. Mondjuk te lógsz a Roxfortban, szóval talán nem kerülte el a figyelmedet ez a pletyka – dicsekedtem el mégis milyen infókkal rendelkezem, ha már nem lehettem tagja a varázsvilágnak.  
– O-M-G, komolyan?! – meglepetten meredtem Ugróegérre, majd én is kihúztam magamat, hogy visszanyerjem azt az egy centis különbséget. – Wow, ismerem őt! De mondok még durvábbat!! Őrnagymester nekem is sensei-em!!! Hihetetlen, hogy milyen pici a világ, nem? – hüvelykujjammal büszkén magamra böktem.
– Azt akarod mondani, hogy a tesód küldte el Lazet a Grand Kanyonba?! – fakadtam ki. Na jó, most kezdett betelni a pohár, vagyis inkább a vödör! – Tök sokáig nem jelentkezett, nagyon aggódtunk érte – már azt hittem, hogy a Hydra nyelte el, de végül csak a kietlen pusztaság.
– A szakmádban tökre érthető, hogy a publikum elé nem teregeted ki a dolgaidat. A rajongókat meg engedd el, ők egy másik univerzum, ne az ő véleményük határozzon meg téged. Én a közeli baráti körödre, bandád további tagjaira gondoltam most. És emiatt ne aggódj, biztos fogsz találni jó pillanatot arra, hogy elmond nekik. Ha akarod segítek szöveggel készülni és el is gyakorlom veled – ajánlottam fel, hogy érezze most sincsen egyedül hagyva. Nagyon durvának találtam ezt az éles váltást a hangjában.
– Én benne vagyok ebben a forgatókönyvben! De biztos, hogy szeretnéd vállalni a fürcsit? Mármint tök szuper lenne, mert addig el tudnék készülni. Ígérem, hogy nem fogok sokáig pepecselni! Nagyon adnám a meetinget Dartival és az asztrodroiddal is – lelkesedtem be az ötletre. Az okfejtése Arrow maradását illetően teljesen jogos volt, viszont ez egy icipicit megnehezítette a mehetnékünket.
– Uh, ez teljesen érthető! Nem szeretném pici kutyámat semmi lehetséges rossznak kitenni. Az pedig tény, hogy nem egy-két perc alatt szárad meg a bundája, kint eléggé hűvös van mostanában, tehát meg is fázhat. Hm… Tudod mit? Megnézem, hogy ki van itthon és tudja-e valaki vállalni a kutyaszittelést. Eskü 15p és itt vagyok, oké? Még ezzel a szőrápolóval kell megsikálni Őfelségét – mutattam rá a tubusra –, és ezzel a törcsivel megtörölgetni – böktem a rongyra. – Nagyon köszi, hogy megcsinálod, Ugróegér! Szuper vagy – küldök hálás pillantásokat Nielre.
– Akkor suhanok is! Ne feledd, Arrow oroszul tud csak. Kiskutyám viselkedj! – szóltam a fiatalúrhoz anyanyelvelem, mielőtt kioldalaztam volna a fürdőszobából.
Éppen csak elindultam a szobák felé, tökre elvarázsolva a kirándulás gondolatától. Fejben már Párizsban jártam, időközben viszont bevillantak olyanok, hogy Niel tud-e oroszul? Vajon jól boldogul-e Arrow fürdetésével? Tényleg jó ötlet volt-e ott hagyni őket? Ahogy elhessegettem ezeket, tovább merengtem, hogy milyen király lesz látni Franciaország fővárosát, amikor telibe botlottam Kainebe.
– Juj, de jó, hogy itt vagy! – tántorodtam hátrább pár lépést. Lelkes pillantásokat küldve felé. – Nielel elugranánk a Szentélyes kéglijébe és aztán Párizsba, de estére itthon leszek. Mondd csak, lenne időd és kedved vigyázni Arrowra amíg elvagyok? Az esti sétára hazaérek, becsszó! Csak mivel nem tudjuk, hogyan hatna rá a portálkapu, ráadásul vizes is, ezért nem merjük elvinni. Most éppen Niel fürdeti, vagy inkább Arrow Ugróegeret, mindu. Én pedig átöltözni siettek, mert így mégsem mehetek – mutattam végig a fürdőruhámon. Enyhén belepirulva, amikor realizáltam, hogy miben is tingli-tanglizok itt Csodapók előtt.
– Öhm… esetleg kérsz szuvenírt? Mondjuk egy mini Eiffel-tornyot papírnehezéknek? Azok tök cukik! – mutattam fel a körülbelüli méretett mutató-és hüvelykujjam segítségével.
– Uh, de tényleg szaladok átöltözni! Esetleg be tudsz ugrani segíteni Nielnek? Tudod Arrowt nem egyszerű megtörölni. Ha ketten vagytok hozzá úgy mégiscsak könnyebb. Rögtön jövök én is – oldalaztam el mellette lángokban álló fülekkel, mert olyan tekintettel nézett rám, mintha… mintha valami rossza készülnék? Valami lenne rajtam? Vagy inkább valami nem lenne rajtam. Tisztes ruha az nem volt rajtam! Már nekem volt kényelmetlen, hogy fürdőruhában vagyok. Uh, biztos hájasnak lát benne és most próbálja nem az arcomba mondani, hogy le kéne adnom a felesleget. Igen, tuti, hogy ezért néz úgy, ahogy!  
Szigorúan betartottam a tizenötperces limitet és egy vállalható öltözetben, indulásra készen értem vissza.
– Szerintem különdíjat érdemelnék a gyors elkészülés miatt, ilyet sosem produkálok még egyszer! Még a hajam is sikerült elsőre – jelentettem be büszkén, hogy bezsebeljem a várva-várt elismerést. Még körbe is forogtam, hogy megmutassam a szettet teljes valójában.
     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : We still have a bond to reconnect Wipe-mirror-nate-jacobs
We still have a bond to reconnect AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : We still have a bond to reconnect F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : We still have a bond to reconnect D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptyPént. Okt. 13 2023, 15:48






Niel, Romy
&
Kaine



Ma van a szerencsenapom. Hétágra süt a nap, szabad vagyok, mint a madár. Mi másra is lenne még szükségem? Oké, valójában nagyon is sokmindenre, például egy munkára, pénzre, nyugalomra, ételre, egészségre, na meg arra, hogy senki sem legyen a nyomomban. Mindenesetre a legfontosabb a szabadságom, amim egyenlőre megvan és nem is tervezem újra elveszíteni. Ugyan számtalan dologra van szükségem, de én mégis boldog vagyok a ténnyel, hogy süt a nap, meleg van, nem fagyok meg, pedig lassan kezd hűvős lenni, így aztán igazán igyekeznem kell, hogy legyen hol megbújnom a nagy hidegekben.
Remek alkalom mindarra, hogy valami hasznossal is elüssem az időt. Ha már tegnap eltelt azzal majdnem a teljes nap, hogy sorozatot bámultam a kanapán hason fekve és ezzel nagyjából beterítve az összes ülőhelyet rajta, akkor ma már igazán törődhettem a ruhám átnézésével. Nem szerettem különösen meglepetésekbe botlani főleg nem bevetésen, hogy esetleg mégis lángra kapna a hacuka és társai. Ebben a világban még nem tudtam, hogy orvosoljam azt, ha elszakad az anyag, mert még nem sikerült olyan anyagot beszereznem, ami ezzel kompatibilis volt, mindenesetre ha nem akartam nyílt lángba belesétálni, igazából meg sem látszott rajta, hogy sokszorosan javított. Nem voltam egy nagy varrótehetség, így képes voltam egy ujjnyi méretű vágással is órákat elszöszmötölni, mire tetszett az eredmény. Ennek köszönhetően pedig hamar megéheztem. Igazából annyira belemerültem a foltozásba, hogy már csak a gyomrom korgására figyeltem fel.
Le is ugrottam gyorsan pár falatért, nem figyelve azt, hogy épp feliratozva volt vagy sem, örültem neki, hogy némi ennivalót betolhattam, mielőtt még kilyukadna a gyomrom. A telefonnal a kezemben indultam fel végül azon morfondírozva, hogy rendelhetnék valamit és nagyban görgetni kezdtem az appot, ami egészen pontosan három napja volt felrakva a telefonra. Néha túlságosan gyorsan gördült tovább, hogy vissza is kelljen pörgetni a szöveget, ennélfogva pedig teljesen belemerültem a képernyő nézésébe.
Már csak arra figyeltem fel, hogy Romy lepattant rólam. Annyira nem számítottam rá, hogy még a karja után is elfelejtettem nyúlni, nehogy elessen itt. Mielőtt felocsúdhattam volna a szavaira, feltűnt, hogy nem a szokásos szettben volt, de még csak hasonlóban sem. Milyen jól állt rajta, eddig is felvette már ezt? Vagy csak nekem nem tűnt fel? És miért emlegeti Párizst? Meg Nielt? Niel most előkerült? Nem is mondta, hogy jön, lett volna mit átbeszélnünk, mert a legutóbbi kutakodás után lett néhány tippem, hogy hol lelhetnénk meg azokat a mágusokat. De miért Párizsról beszélnek? És engem miért nem akarnak magukkal vinni?
- itt. - válaszoltam nem kis fáziskéséssel az első szavaira és közben próbáltam visszafejteni, hogy mit mondott. Arrow hogy jött szóba? Ja hogy vigyem el sétálni is. Egyedül. Nagyjából olyan fejet vághattam, mint aki azt sem tudja épp miről vakítanak neki, mert túlságosan elfoglaltam a gondolataim és az, hogy Romy Niellel lelépnek egy olyan városba, ahol még nem is jártam. Nyilván se velük se nélkülük.
- Szóval Párizsba mentek. Nem fogsz így fázni? - csak követtem a tekintetemmel, ahogy végigmutat magán, nem is kellett még egyszer felhívni rá a figyelmet. Meg kellett állapítanom, hogy tényleg jól néz így ki és ettől egy halovány zavart mosoly is kiült az arcomra.
- Szuvenírt? - kérdeztem vissza gyorsan, mert megint elvesztettem a fonalat. Minek nekem szuvenír? És egyébként is hová mennek? De ami fontos még, Niel itt van és beszélnem kell vele. Nem mehetnek csak úgy el Párizsba, mert olyanjuk van. Romyt azonban nem lehetett csak úgy szóval tartani, mert már itt sem volt, pedig még fel sem ocsúdtam igazán, amikor utána néztem.
Szóval Niel.
Meg Arrow.
Nem kellett nagyon fülelnem, hogy merre leledzettek, mert a hangokból ítélve is Arrow állt nyerésre. Mire betoppantam, a törölköző a kutya szájában volt, miközben épp próbálta a szőke srácot elgáncsolni a folyamatos forgásával. Itt lépett életbe, hogy meg legyen fegyelmezve, mielőtt még elúszik kétszer a fürdő.
- сидит! - mondtam ki a parancsszót enyhe amerikai akcentussal, de annyi elég volt, hogy Arrow megálljon a folyamatos forgolódásban. A blöki egyből felfigyelt és letette a hátsóját a kilépőszőnyegre. Nekem ennyi elég volt, hogy megfogjam, a törölközőjét meg Niel kezébe adjam.
- Úgy látom elkel a segítség. - köszönés helyett már így szólítottam meg Nielt, de azért egy ökölpacsira nyújtottam a karom.  Az most nekem mindegy volt, hogy miért jött és voltaképp az is, hogy miért akarnak ketten kiruccanni. Az már jobban érdekelt, hogy előhozakodjak a témával, amiért megörültem a jelenlétének.
- Gondolkoztál a rajtaütésen? Lenne néhány ötletem, mivel próbálkozhatnánk, kipofoztam a ruhát is hozzá.  - gondolom az utóbbi időben nyomós oka volt távol maradni, nem vontam érte kérdőre. Arrow most lefoglalt, mert nem annyira sokáig maradt ő ülve attól kezdve, hogy látta nem óhajtok jutifalatot adni neki, sőt mintha játszani akarnék. Meg egy frászt. De mintha Niel felé akarna megint kifordulni vagy csak nem szokta meg, hogy ő törölgesse. Inkább két kézzel fogtam meg egy helyen, addig is volt időm körülnézni, miféle csatatérré vált a fürdő.
- Nem kell ám szuvenír. - eszembe jutott, hogy Romy valamit emlegetett az Eiffel-toronyról, én meg maximum valakibe beleépíthető papírnehezéknek tartanám, semmi többre. Még mindig próbáltam visszafejteni, még mit mondott, de annyira sok mindent mondott egyszerre, hogy a fele el is veszett valahol a vizualizálásom közepette.
Nem kicsit lefagyva néztem fel az ajtó felé, egészen pontosan a hang tulajdonosára. Elöntött a forróság, ahogy szemügyre vettem a szettet, amibe Romy negyed óra alatt pattintotta át magát.
- Wow, ez igen! - préseltem ki magamból a szavakat, mire egyáltalán meg tudtam szólalni és nem úgy bámultam, mint egy kuka hülyegyerek, aki a nyelvét is lenyelte. Hogy pontosan az időzítés pontosságára vagy a látványra értettem, már én magam sem tudtam volna pontosan megmondani.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Niel Topsfield

Niel Topsfield


▪▪ : : We still have a bond to reconnect 749c5f981a6b45377d2db9fd3eebdf58d1b9c7c5_hq

▪▪ Play by : Luke Hemmings
▪▪ Karakterdal : Live
▪▪ Kapcsolat : Single player
▪▪ Foglalkozás : zenész
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Luke-hemmings-5sos

▪▪ Hozzászólások : 148
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 25.
▪▪ Tartózkodási hely : zsebek
▪▪ : : We still have a bond to reconnect Tumblr_nqgcxoOFEk1riv7czo6_250

▪▪ Keresem : Stoned Butterflies members

We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect EmptySzomb. Okt. 21 2023, 15:31



Sorry from the hole
Romy & Niel


Valószínűleg az év címeres ökre díjat kellene nekem ítélni, amiért ennyire könnyen köptem Romynak azokról az összezavaró, kusza, nevezzük nevén, bármennyire antiférfias is, de érzésekről, amik bolygatnak.
Igazából csak bólogatok, majd ő kitudakolja, de a szitut is nehéz elképzelni, olyan sok helyre kell egyszerre figyelnem.
Amelyikben elhívom még homály, de mivel bárhová el tudom vinni a földön, játszik az akármi.
-Lehet merész is, majd…kitaláljuk. Remélem nem emészted magad rajta, még nekem is fura, meg új és nem is tudom hová tenni.
Magyarázom, miközben ő olyan arccal bököd, mint aki már a nászéjszakánk is megtervezte. Hoppá, előre rohantam.
-Hé, szőke vagyok és gazdag.
Mutatok magamra röhögve, mintha stimmelne egy sztereotip “herceg” meghatározás rám. Viszont az engem körülvevő káosz olyan, mint egy kelletlen magzatburok, ami kurvasok szennyet okád rám és nem feltétlen szeretnék belevonni ilyen szinten…bárkit. Márpedig a randit és romantikus összeakaszkodásokat nem egyéjszakás menetben képzelem, de főleg Lilit nem bántanám magammal, bármilyen ésszerűen is hangzik Glitch most.
-Oké, az őszinteségnél nálad a pont, az fontos. Tehát, ha vallani fogok neki, őszinte leszek, így jó?
Elég sokat agyalhat, vagy csak nagyon vágja Lilit, hogy annyi komoly kérdést tesz fel láthatatlan mellékszereplőnknek, hogy még én is beleszédülök.
Neki nem volt finom a krumplisaláta, bár valahogy sosem képzeltem el romantikus közgeben, de ha mégis, mert az a téma, csak egyetlen ember jut eszembe.
Bősz szemöldökráncolással keresem kitérő pillantásait, hátha egyet meglasszózhatok.
-Kaine?
Ennyi fejtörést okozna egy terminátor pók?
-Tudom, persze és megfontolom, de bármerre is dől a mutató az ő javára fog billenni, oké? Az őszinteség meglesz, de akkor úgy adom elő, hogy van ez a dolog, amibe nem akarom belekeverni. Persze mindenképpen közös döntés lenne, ráadásul az az érzésem az egész csak plátói.
Vigyorgok rá féloldalasan, nehogy azt higgye emiatt kivagyok. Még vállat is vonok.
-És ez nem gond.
Mert azt hiszem Romynak nyomatékosítani kell majd. A feltételes mód lassan átkattan valóban rossz ötletre, mert tuti ezen is kattogni fog, hát jó nagyot sóhajtok vajon hol rontottam el. Állítólag, szerintük az sem jó, ha nem beszélek meg senkivel semmit, és gyűlölöm, ha egy egyenletnek nincs rendes megoldása.
Vesemirre és Gerire nevetve bólintok, utóbbi meg valahol tényleg kortalan, ha E/1-ben nyomjuk.
-Szuper… Gondolom az enyémeknek az se tetszik, hogy elhagyom őket. Te Romy? Nincs kedved majd egyszer párterápiát tartani nekem és a telefonomnak?
Új pinterestet csinálok, amikben nem lesznek félig átalakult meztelen macska-anime lányok és akkor beszélhetünk. Töltésről, hanyagságról, zene demó változatokról és hogy milyen nehéz a mobilomnak lenni. Valahol annyira agyfasz, félig röhögve kérem meg, ugyanakkor fejem csóválva nagyon is elhiszem, hogy ez az iphone teljesen ki van rám akadva, múltkor otthagytam az öltözőben, amikor megtaláltam Bishop levelét. Francba, az is…
Kopasz akármit abuzál még mindig az egyik legjobb dolog az életemben, de biztos ezt le lehetne vezetni apakomplexusokra.
-Nyugi Romy, Kopasz jó fej, tényleg. A Liamos esetnél is nagyon rendes volt.
Mondom Domi nevét másképp, ahogy én ismertem és szerettem. Bár ha egyszer belenézne a mobiljába, ő is rájönne.
Amikor hátrébb húzódik, közelebb lépek, egy lépéssel felé. Az apja üldöztetéséről idáig például nem is tudtam.
-És micsoda képességed van! Figyelj, én és a pókod utánajárhatunk ennek, már én is egyre erősebb vagyok, tudod, hogy bármiben segítünk. Különben is kikötöttem egyszer, véletlenül annál a Hydránál, akiről beszéltetek és van egy mágus összeköttetésem bizonyos Zsurnalisztával, aki bárkit felkutat.
Emelem meg mutatóujjam. Aztán lehet előreszaladtam, mert már megvan a nyom és nélkülem akarják intézni, de azért itt vagyok, jó ha tudja.
-Nem, ilyen áron nem kellett volna megtörténnie, de hé, rendbe lehet hozni, biztos vagyok benne. És ugyan, tényleg nem gáz, egyszerűen csak sok régi, feldolgozatlan mocsok is előkerült aznap este, amikor Lili véletlenül átjött, azért buktam nagyobbat, mint kellett volna, de ennyi. Van abban is logika, ahogy Dominic érez, ahogy Lili is mondta, hatalmas teher lehet valaki egész világának lenni, eddig nem gondoltam bele. Szóval a ghostolás is azért volt, mert igyekszem önálló lenni és erős, nem akarok még egyszer másra is felesleges terheket pakolni. Neked is bőven megvan a sajátod.
Próbálom megölelni, ha engedi, mert szörnyű, hogy miattam pityereg, eddig azt hittem csak a zeném, vagy a beteges butterflies rajongás tud előcsalni ilyesmit lányokból.
Anyám egy külön pszichológiai kezelést megérne, de még mindig nem jutottam el a szakemberig, csak valami rálegyintős mindegy formájában. Elég Kopasz magnéziuma. Hát nem ő a világ legjobb arca? Az hogy vannak a szakmának nehézségei megint más dolog, Domi jogai meg mivel befolyás alatt áll egy következő.
-Tudom.
Fűzöm még hozzá, hogy itt vannak, de továbbra sem szándékozom rájuk hányni az én szarom, nyelje az az ember, akire tartozik.
-Igen, át lehet és milyen jó ötlet. Bár annyira nem vágom a kajás dolgokat, te vezetsz majd.
Bólogatok, hogy hozzunk kiflit mindenkinek. Francia baguette? Az lesz az!
Portálon meg Darti is átfért, bár az megint egy másik féreglyukból érkezett. Nézek rá, ahogy tanulmányozza a képet és nem tudok nem felröhögni.
-Igen, tudom, rohadt aranyos, de azért az a latin neve. Procompsognathus triassicus. Dögevő, úgyhogy ilyen vadász társaságtól, de látod milyen kicsi, nem eszik sokat. Szervátunk spéci terráriumot, amiben melegebb van, sokkal és oxigéndús, Bishoppal beszédültünk a dínós világban.
Magyarázom nosztalgikus vigyorgással, mikor a droid kérdést is megerősítem.
-Hát mi semmit mi nem értünk hozzá, de te beszélhetnél vele…
//Baywilleban majd lehetne később ő.ő//
Azért azon felröhögök, ahogy eljátszaná mellette a protokollt.
-Bármikor kell cosplay csak szólj.
Nem jegyzem meg Kaine (mint minden férfi, gondolom ő is) milyen változatú Leiának örülne.
-Nem tudom pontosan a bolygó nevét, mert először egy űrhajóra teleportáltunk, ami aztán leszállt bulizni egy vuki planétára. Fél vuki hibridekkel kísérleteztek és pályáztak a mi génjeikre is. Még jó, hogy megnyertem a versenyt és belém zúgott egy disznó.
Vajon miért nem a megfelelő lánynak crushol valami az agyában?
Röhögve hallgatom Romy mágus értekezését, végül hajamba túrva, kissé oldalra nézve biccentek.
-Egen, Dormammut legyőzte tényleg, szóval eléggé erős. Mi mágusok legtöbbször szólóban nyomjuk, ez van. Ettől még ez nem ghostolás, ilyen a sorsunk. Néha előre ki tudunk számolni dolgokat, Strange is. Kiderült én egész gyerekkoromban a sorsom számoltam és nemsokára rájövök a megfejtésre is.
Újságolom kissé megszállott derűvel, mintha nem ótvar nagy szopás lenne majd, Wong levele alapján és Bishop elmondása szerint legalábbis. De ennyit a Roxfortról.
Őrnagy, avagy Bishop említésénél viszont szinte megszédülök.
-Komolyan? A világ jelentéktelenül kicsi, még a sok dimenzióval is.
Hüledezem, bár Romyt nem tudom elképzelni edző ruhában a dojo tataminján, valahogy olyan finom és kedves.
Lazenál kiakad, hát persze, bűntudatosan lesem a földet, mintha én csináltam volna.
-Tudom, sajnálom. Én…akkor még nem tudtam portált csinálni, de…sikerült és visszahoztam.
Közlöm a zoknimmal, aztán csak vállat vonok a rajongóimon.
-Persze, azt tudom. Egyiket se veszem komolyan, nagyon beteg dolgaik vannak. Lazenek már meséltem, csomó undorító dolgról képzelegnek.
Ki is ráz a hideg, látványosan. Megint megölelem, ha hagyja, annyira aranyos dolgokat mond és nem vagyok hozzászokva.
-Oké, köszi. De asszem menni fog, imprózásban jó vagyok.
Minden kis betépett pillangó megtudja majd, hamarosan.
Bólogatok, menjen csak el készülni, egy kutyával megbirkózom, viszont magunkkal ne vigyük, se a droidért, vagy Párizsba.
Csak nézek, hogy még szőrápolója is van, én nem kenem magam ennyi mindennel még buli előtt se, de átveszem a jószágot és a tubus kényeztetőt is.
-Az biztos, hogy ez a legjobb sorsú kutya a világon. Csak nyugodtan, jobban leápolom, mint a saját szőröm és száraz is lesz. Remélem elvállalja valaki.
Bár kis tengerimalaccá zsugorodik gyomrom, ha Lili fog előkerülni. Az Ugróegeren is sak vigyorgom, őt nem javítom ki, pedig egyre kevésbé érzem jellemzőnek a 15 évesen kitalált becenevem.
Nagyon szívesen. Várj, oroszul? De én nem…
Kezdem döbbenten, mert Romy konkrétan elsuhan és úgy nézek a kutyára, hogy akár Putyin is lehetne. Oroszul? Mi van?
Konkrétan rá kell ugranom, hogy bekenjem azzal az izével és ha eddig féltettem a szőröm, hát most már az enyém is megvan mosva. Már amennyi kilóg így karon, lábon keresztül.
A vizes sikálás még hagyján, szőrápoló… de a törölgetés már kifog rajtam, mert ez nem egy tányér.
Valahogy febotlom, a törcsi, ahogy Romy nevezte fogalmam sincs hol van én meg egy lihegő nyelvet bámulok, amikor betoppan Kaine. Hálistennek, hogy ő. Hát perszehogy tud oroszul, miért ne tudna?
-Kösz…ez durva. Miért ennyire durva megfürdetni egy kutyát?
Gyorsan leökölpacsizok vele és ha minden igaz le is szedi rólam, így lélegzethez jutok.
-Wow, ruhát? Neked is van?! Nagyon király. Én azt hiszem csak egy pólóban megyek, nadrággal. Mágusgönc kellene, de abban nehezebben tudok mozogni. Szerintem tetőről kéne, már tudom hol lesznek, sejtem. Holnapután.
Nem árulom el mekkora stresszben vagyok miatta, inkább próbálom távol tartani Arrow-t magamtól.
-Nem kell mi?
Próbálom felfogni Kaine megjegyzését, aztán valahogy lekaparom magamról a kutyát és sikerül is megtörölgetnem, vagy inkább asszisztálnom hozzá. Éppen fejtegetném még mit takarhat ez a megjegyzés, amikor megjelenik Romy, Kaine úgy reagál ahogy én meg belesóhajtok a kutya szőrébe. Ja, hogy mocsok dolog lenne tőlem lenyúlni a szép lányt és Párizsba vinni, miközben itt a szerelme?
-Mit szólnátok hozzá, ha Kaine csak addig vigyázna Arrow-ra, amíg beugrunk a droidodért? Úgyis haza kellene hozni… és aztán ti mennétek Párizsba? Majd teleportálok értetek, ha megírjátok merre vagytok tudni fogom hová. És én kérek szuvenírt! Valami csokisat.
Kászálódok fel fáradtan a földről. Lehet Arrowval kellene edzenem.






***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





We still have a bond to reconnect Empty
TémanyitásTárgy: Re: We still have a bond to reconnect   We still have a bond to reconnect Empty

Vissza az elejére Go down
 
We still have a bond to reconnect
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: