Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Welcome to the Jungle

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Gwen Stacy

Gwen Stacy


▪▪ : : Welcome to the Jungle  41584b746ff42b8c0b0f6b6afa462c47
▪▪ Play by : Chloë Grace Moretz
▪▪ Karakterlap : Spider Gwen
▪▪ : : Welcome to the Jungle  2c06e498429d4631df0541584ecd111a
▪▪ Hozzászólások : 27
▪▪ Csatlakozott : 2023. Jun. 22.
▪▪ : : Welcome to the Jungle  Tumblr_n4kkrbWqeT1r2vo64o1_400

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptySzomb. Jún. 24 2023, 21:27


 
to Kaine
Dalcím Outfit Megjöttem  Owwaaa

 

Csak pár rossz fiút szerettem volna helyre tenni és leszállítani a rendőrségnek, de e helyett megint csak menekülni kényszerülök az apám elől. Igaz már ő sem mai gyerek, de basszus azért elég jól bírja a tempót. Biztos miattam van ilyen jó kondiba, nem hagyom, hogy ellustuljon. Igazából akár még hálás is lehetne értem.
Talán egyszerűbb lenne, ha elmondanám neki az igazságot, akkor nem kellene ennyit menekülnöm, de ezzel is csak őt akarom védeni. Meg ki tudja ki állítanának a helyére. Így legalább több időt töltök el az apámmal… Na jó ez csak vicc volt.
Felérek az egyik ház tetejére és meg is állok a peremén, hogy a várost figyeljem. Vagy öt rendőrautó szirénázását hallom, ahogy közelítenek az épület felé. De egy hang jobban felkelti az érdeklődésem. Magam mögé pillantok. Az ajtó kicsapódik és megjelenik apa, ahogy fegyvert fog rám és üvölteni kezd. Egy nagyot sóhajtok, felé fordulok, majd szalutálok neki egyet és hátra vetem magam. Élvezem a szabad zuhanást. Behunyom szemeimet egy pillanatra, majd ki is vetem már a hálómat, hogy utána, mint Tarzan lebegjek a beton Dzsungelben.
Egy nagy ugrás és egy újabb ház tetején landolok. Nah most már több időm lesz kicsit körbe nézni. Szeretem ezt a várost a sok szarság ellenére is. Persze nem egy Párizs vagy London, de megvan a varázsa neki is. Mondjuk lehetne kicsit kellemesebb illatú is, de végül is hozzászokik az ember. A rendőrautók már közelednek is felém, de tovább hajtanak. Ezek szerint elvesztették a nyomomat. Sajnálom apát, hogy mindig kudarcot vall, de nem akarok rács mögé kerülni, vagy esetleg rosszabb…
Már éppen lesétálnék a tetőről, mikor a helikopter reflektorfénye telibe talál engem. A kezem arcom elé kapom. Hallom ahogy kattan a fegyver, így amint lőni kezd én már zuhanok is lefelé, megint. Esküszöm néha inkább érzem magam madárnak, mint póknak. Mégis mióta repdesnek a pókon így?
Cikk-cakkban lengek az épületek között próbálva lerázni azt a fránya koptert. Néhány perc múlva végül megpillantok egy elég sötét utcát, így arra veszem az irányt. Egy nagy ugrás és…

Az az ugrás sokkal hosszabbra sikerül. A város eltűnik körülöttem és csak zuhanok, de most nem tudok miben megkapaszkodni. Hiába vetem ki a hálómat, mintha az ürességben lennék…

… földet érek, vagy jobban fogalmazva, sikeresen rázuhanok valamire, vagy valakire egy nagy nyögés közeppe. Ez nekem sem esett jól. Fájdalmak közepette gurulok le ideiglenes „matracomról, ami bár kicsit visszafogta a becsapódást mégsem volt elég puha ahhoz, hogy ne okozzon fájdalmat.
-Mi a franc volt ez?-Mormogom magamnak, ahogy megint rendesen levegőhöz jutok. Utoljára akkor zuhantam ekkorát, mikor először próbáltam egy nagyot ugrani, ami kissé balul sült el.

 

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Welcome to the Jungle  Wipe-mirror-nate-jacobs
Welcome to the Jungle  AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Welcome to the Jungle  F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Welcome to the Jungle  D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptySzomb. Júl. 01 2023, 12:54






Gwen
&
Kaine




Ha valaki, hát én nagyon tudom milyen az, amikor csak úgy telnek el az évek, hogy észre sem vesszük, csak gubbasztunk és egyhelyben lebegünk a tétlenségben. Talán jót tett nekem a levegőváltozás, hogy kiléptem a komfortzónámból és életemben először hallgattam másra, de az is könnyen meglehet, hogy az újdonsült lakótársaim pörgős, laza életvitele rázott annyira fel a tespedésből, hogy megtaláljam a telefonom, lepötyögjem a közös csoportba, hogy mentem majd jövök, azzal le is rendeztem mindennemű jelzést.
A történtek után úgy éreztem, hogy kell egy szussz, feltöltődés, akármi.
Ez nem mehet így tovább a végtelenségig, nem zárkózhatok el ismét mindenkitől és nem tagadhatom meg magamtól az emberi mivoltom alapjait, ami egyre erősebben dörömböl azon a bizonyos képzeletbeli ajtón, miközben én próbálok nem tudomást venni róla. Szóval valami emberi fizimiskát öltöttem, valami vállalható pólót húztam a farmer fölé és lecsattogtam az utcára, hogy nyakamba vegyem a betonrengeteget.
A tervem pofon egyszerű: veszek egy karton juharleveles sört és hazaviszem. Sosem voltam az az alkoholizálós fajta, de nem tagadom, a sör könnyen csúszik, főleg amióta azt is tudom, milyen kézműves specialitásokat alkotnak manapság. Vannak igazán remekek is közöttük, mi tagadás.
Gyorsan megjártam az az aprócska közértet, ami szó szerint éjjel és nappal megállás nélkül is nyitva van. De számít egyáltalán, hogy mennyi az idő és ilyen miért most jut eszembe? Minden mindegy alapon indultam lassan vissza, mert azért kár lett volna felrázni az üvegeket, amikor valaki engem akart matracnak használni, én meg majdnem pofára estem a sörrel. Az utolsó pillanatban bejelzett reflexek csak annyit mentettek, hogy tényleg ne a sör lássa kárát, inkább még én is előrébb lódultam. Aztán csak megrökönyödve meredtem a csajra, aki ismerősen ismeretlen szerkót hordott. Na de az a mintázat a ruhán...
- Te valami pókcsaj vagy? És miért nem tudtál kikerülni?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Gwen Stacy

Gwen Stacy


▪▪ : : Welcome to the Jungle  41584b746ff42b8c0b0f6b6afa462c47
▪▪ Play by : Chloë Grace Moretz
▪▪ Karakterlap : Spider Gwen
▪▪ : : Welcome to the Jungle  2c06e498429d4631df0541584ecd111a
▪▪ Hozzászólások : 27
▪▪ Csatlakozott : 2023. Jun. 22.
▪▪ : : Welcome to the Jungle  Tumblr_n4kkrbWqeT1r2vo64o1_400

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptySzomb. Júl. 01 2023, 15:45


 
to Kaine
Dalcím Outfit Megjöttem  Owwaaa

 
Fogalmam sincs, hogy hol vagyok jelenleg. Az ütközés okozta fájdalmat érzem, így kell is idő mire felfogom, hogy nem vagyok egyedül. Meglepetten pislogok, hogy nem kezd el üvöltözni, hogy itt van a pók nő, vagy próbálja meg lerángatni rólam a maszkot, hogy megtudja ki is vagyok.
Nehézkesen, de végül felállok a földről. Legszívesebben letépném a fejemről a maszkot, de egyelőre még nem teszem meg, hisz fogalmam sincs, hogy bízhatok e benne…
-Valami pókcsaj?-Ezek szerint azt sem tudja ki vagyok én? Mi a franc? Hová kerültem.
-Hol vagyok?-Körbe nézek. Valami ismerős, de mégsem. Mintha teljesen máshol lennék.. De mi volt az a zuhanás, az a lyuk…
-Ne haragudj… Valami furcsa dolog történt. Nem is tudom, hogy pontosan mi… De valami nincs rendben. Ismerős ez a hely, de mégis olyan idegennek érzem.-Ismét körbe pillantok, majd megakad a tekintetem a srácon.
-Ehm ez most biztosan elég dilisen hangzott. De az életemre esküszöm, hogy nem a diliházból szabadultam, főleg nem ebben a göncben… Nem is hallottál még rólam?-És ez a legfurcsább, hisz New Yorkban mindenki tudja ki vagyok. Vagy utálnak, vagy szeretnek. Vagy rács mögött akarnak látni, vagy eltaposni, vagy csak segíteni… Sajnos utóbbi a ritkábbik eset. Gyilkosnak tituláltak. Mégis ki szeretne egy ilyen szuperhőst?
Végül nem bírom tovább. Lehúzom a maszkomat. Egy nagy levegőt veszek, majd a fejemhez nyúlok a kezemmel, de szerencsére nem ütöttem be annyira, hogy elkezdjen vérezni.
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Welcome to the Jungle  Wipe-mirror-nate-jacobs
Welcome to the Jungle  AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Welcome to the Jungle  F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Welcome to the Jungle  D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptySzer. Júl. 05 2023, 13:34






Gwen
&
Kaine




Sem kedvem, sem affinitásom nem volt arra, hogy most valakit is a nyakamba vegyek, leszámítva a rekesz sört és az esti iszogatást. Túlságosan átmentem durván introvertáltba ahhoz, hogy én most itt mindenféle égből potyogó lányokkal foglalkozzak. Még talán ha ezt valakinek mondtam is volna, biztosan kiröhög. Még lehet én is magam, hisz kik potyognak ennyire késő este a nyakunkba,New York kellős közepén, nem?
De mégis megtörtént és annyira hirtelen ért, hogy még a pókösztön is hirtelen tolt egy fáziskésést. Másfelől, hogy rohadtul zavart, épp engem használtak esőpárnának, de legalább a sör nem koccant, igaz felrázódott és fogalmam sincs, hogy mikor bonthatnám ki.
Ahogy azonban a csajra néztem, első blikkre ami roppant frusztráló volt benne, az a ruhája. Nem olyan volt mint az enyém, de egyértelműen hasonló elemeket hordozott, a hacuka sapi része pedig nem is volt annyira eltérő, csak… csajos.
- New York-ban. – válaszoltam neki szűkszavúan. Még eldöntöm, hogy azért voltam az speciel, mert amúgy sem voltam egy beszédes egyén vagy mert eléggé meglepett a jelenléte. Tudtam, hogy ebben a világban nem ismerte senki Peter Parkert, mert elintézte, hogy így legyen, de ez a csaj mégis tökre úgy nézett ki, mint a legnagyobb rajongója.
Oké, mikor derül ki, hogy ez az egész egy vicc igazából?
De hiába vártam a csattanót, az csak nem akart jönni. Egyáltalán nem akart jönni. Mi több, a szavaitól olyan ismerős érzés fogott el, én is hasonlót éltem át, csak hogy is mondjam, engem vonzott ide valami. Ő pedig… fogalmam sincs. Legfeljebb hülyének néz, ha megkérdezem, nem? De azért még szuggeráltam egy ideig, amíg beszélt.
- Nem, kellett volna? – kérdeztem vissza minden arroganciát mellőzve. Tényleg lövésem se volt róla, hogy ő kicsoda és ettől még frusztrálóbb volt az egész szitu. A pókösztön valamit nagyon el akart nekem mondani, mert megint telibe triggerelt, de fogalmam sem volt, hogy mit akar, mert ahogy körülnéztem, semmit nem láttam érkezni. Legalább levette a maszkot és láthattam az arcát. Oké, most már tényleg egyértelmű volt hát az agyam eldobom, egy pókcsaj…
- Az előbb mondtad, hogy valami fura volt, körül tudnád írni? Biztos van oka, hogy így a nyakamba szakadtál, szó szerint. – még mindig nem voltam arról teljesen meggyőzve, hogy ő is hozzám hasonló képességekkel rendelkezne, de a szerkóját tanulmányozva – talán tényleg elég erősen megbámultam tetőtől talpig – még mindig arra tudtam következtetni, hogy ő is olyan.
- Megmaradsz? – figyeltem, ahogy a fejét lapolgatta, de nekem nem úgy festett, mint aki menten összeesik itt. De azért a miheztartás végett figyeltem a reflexeit, hátha.
- Van hová menned? – némi hezitálás után végül csak megszólaltam. Nyilván nem volt, ha igaz a gyanúm és ő egy másik univerzumból pottyant ide. Pont, mint én, de ő nem tűnt úgy, mintha a helyzet ura lenne. Úgy egyáltalán nem. De ami még furább volt, az az, hogy miért most és miért így érkezett? Felpillantottam az égre, a szitu jobban izgatott, mint a személye, talán jobban is szuggeráltam az eget, mint kellene, de nyoma sem volt semmi kapunak, csillanásnak, semminek.
- Attól tartok, nem tudsz hazajutni. Talán beszélnem kellene Peterrel. – haraptam be a mondat második felét, mert rohadtul nem volt kedvem hozzá, de ez a szitu mégis megoldást igényelt. Francba.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Gwen Stacy

Gwen Stacy


▪▪ : : Welcome to the Jungle  41584b746ff42b8c0b0f6b6afa462c47
▪▪ Play by : Chloë Grace Moretz
▪▪ Karakterlap : Spider Gwen
▪▪ : : Welcome to the Jungle  2c06e498429d4631df0541584ecd111a
▪▪ Hozzászólások : 27
▪▪ Csatlakozott : 2023. Jun. 22.
▪▪ : : Welcome to the Jungle  Tumblr_n4kkrbWqeT1r2vo64o1_400

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptySzomb. Júl. 08 2023, 13:34


 
to Kaine
Dalcím Outfit Megjöttem  Owwaaa

 
New Yorkban? De mégis hogyan? Nem hallom a rendőröket szirénázni, nem látom a közeledő helikoptert. Minden olyan békésnek tűnik itt. Mégis ugyanott lennék? Lehet, hogy csak képzelgés volt és igazából jobban beütöttem a fejem, mint kellett volna? De akkor is hallanom kellene a szirénák…
-Nem tudom, most már semmit nem tudok.-Ráncolom össze a homlokom. Ismernie kellene a nevemet, tudnia kellene, hogy létezik egy pókcsaj, aki segít a városnak. De ő nem tud rólam és ez a fura érzés sem akar elmúlni. A pók micsodám beindult, de fogalmam sincs, hogy miért és most több kérdés is kavarog a fejemben, így igyekszem most azt félre tenni. Ketten vagyunk csak itt. Nem tudja ki vagyok… Akkor ez tényleg más hely lenne?
-Hát… Éppen menekültem a rendőrök elől. Megláttam fentről ezt a sikátort és egyszercsak zuhanni kezdtem. Hiába próbáltam  hálóval valami biztos helyet elkapni. Körülöttem eltűnt a város egy pillanatra, de mégis olyan végtelennek tűnő zuhanásnak tűnt az egész. Utána meg itt landoltam. Abban a sikátorban, amit kinéztem, de mégsem ugyanolyan. Nem hallom a rendőröket, nincs helikopter….-Na jó ha egy vadidegen nekem ilyet kezdene el mesélni vagy kinevetném, vagy elgondolkoznék azon, hogy vajon nem szökött e ki a diliházból.
-Tudom ez furán hangzik… még nekem is és nem lepődnék meg, ha most hívnád a rendőréget, hogy egy dilis nőszemély mászkál a városban.-Egy apró mosolyt megengedek magamnak. Fogalmam sincs, hogy most mégis hogyan tovább. Haza kellene mennem. Jobb lenne előbb visszaérnem, mint apa.
-Igen meg, csak kicsit bevertem a fejem a landoláskor.-Lehetett volna rosszabb is, így igazából szerencsém is volt.
-Elvileg van. Nem vagyok hajléktalan vagy ilyenek és tényleg nem a diliházból szabadultam ki.-Tényleg úgy nézek ki, mint akinek nincs hol laknia? Mondjuk igaz kicsit koszos a jelmezem, de azért egy hajléktalannál remélem jobban nézek ki.
-Hogy tessék?-Pislogok rá kicsit sem meglepődve. És mégis ki lehet az a Peter?
-Már miért ne mehetnék haza?-Lehet, hogy ez egy csapda és ezt akarta volna jelezni a pók micsodám? Pár lépést hátrálok tőle. Na jó mégis mi folyik itt?
-Talán jobb, ha most tovább állok. Ne haragudj az egészért és köszi, hogy meghallgattál meg minden.-Visszaveszem a maszkom inkább, majd ki is lövöm a hálómat. Intek neki egy sziát és a következő pillanatban már a ház tetején vagyok. De ahogy körbe nézek valami cseppet sem tetszik nekem. Igen, valóban New Yorkban vagyunk, de mintha megváltozott volna.
 

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Welcome to the Jungle  Wipe-mirror-nate-jacobs
Welcome to the Jungle  AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Welcome to the Jungle  F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Welcome to the Jungle  D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptyHétf. Júl. 10 2023, 12:53






Gwen
&
Kaine




Oké, vegyük elölről az egészet. Már eleve egész későn indultam el sört venni és noha nem időztem el ott sokáig, azért mégis csak pluszban telt az idő. Azt is tudtam, hogy ebben a világban nem volt olyan veszélyes egyedül kint maradni főleg ha valaki meg is tudta védeni magát, de azért mégis csak abszurd volt ez a fentről érkezés. Mintha valahonnét csak lepottyant volna. És ha valakinek, hát nekem aztán nem volt furcsa semmilyen sztori, amivel előálltak. Láttam én már ahhoz épp eleget, hogy tudjam,  tényleg minden IS megtörténhet.
- Mhm... - velős válasz a válaszára, pedig aztán ő tényleg eléggé kifejtette, nekem meg deja vu érzésem volt tőle, mert én pont ezen mentem át, amikor ide csöppentem. Mégis biztosabbnak láttam nem szólni erről előbb, mert így is eléggé el volt bizonytalanodva, azt nem tudtam eldönteni, hogy magában, bennem vagy a szituációban. De nem lehetett mindenki olyan talpraesett, mint én, hogy előbb megfigyel, aztán alkalmazkodik. Ez a tulajdonság belém volt kódolva, úgy működött, mint a legtermészetesebb levegővétel. Ezt róla nem tudtam volna épp megállapítani, mert most is úgy festett, mint aki a pánik szélén állt.
- Nincs helikopter, se rendőrök. Csak én meg a söreim. - emeltem ismét magam elé az emlegetett hatos rekeszt, hogy lássa, nem kamuzok. Még a végén inába száll a bátorsága és meglép, márpedig a szerkó miatt tényleg érdekelt, hogy ő kicsoda. Egy másik klón vagy egy másik "Pókember"? Ha pedig igen, akkor mit és mennyit tud? Melyik világból pottyant ide? Mi van akkor, ha az én világom túlságosan is meggyengült és elkezdte átpotyogtatni a variánsokat? Egyszerre nagyon sok opció merült fel bennem és nem tudtam volna kizárni, hogy onnét érkezett, mert a sztorija szerint épp üldözték.
- Akkor velem jössz. - nem kértem meg, nem terveztem, most nem voltak itt a lányok, hogy hozzátegyék, "kérlek" vagy bármi más, ahhoz túlságosan is a témával fogllakoztam, hogy ilyesmi apróságok is eszembe jussanak. Abban is teljesen biztos voltam ezek alapján, hogy az otthon, amiről beszélt, nem itt leledzik. De egyszer el kellett mondanom neki, hogy amit keres és ahová menni szeretne, az nem egy helyen van, de még csak nem is egy dimenzióban.
- Mert nem itt van az otthonod... - kezdtem volna bele hosszasabban is a kifejtésbe, de gyorsan belém fojtotta a szót és amilyen gyorsan csak tőlem is kitelt, ú pont ugyanilyen lendülettel óhajtott kereket oldani.
Na ebből már nem eszik. Szorosabban öleltem magamhoz a rekeszt és gondolkozás nélkül lőttem ki utána az én hálóm, hogy megcsípjem vele a lábait, ha jól céloztam, akkor mindkettőt satuba tudtam fogni és olyan ellentartást biztosítottam itt lent a talajon, hogy megakadjon a lendülete. A következő párkányt aztán már nem fogja ilyen ügyesen elkapi, arról kezeskedek. De elég ügyes volt ahhoz, hogy a tetőn landoljon, így kénytelen voltam én is utána lendülni. Francba már!
- Össze fogod zavarni a variánsod, ha meglát. - fogtam talajt mellette, mert én aztán nem terveztem messzire elereszteni, mi több, már emeltem a kezem, hogy további intézkedéseket is kilátásba helyezzek, ha ellenkezik.
- Nem a te világodan van, fogtad?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Gwen Stacy

Gwen Stacy


▪▪ : : Welcome to the Jungle  41584b746ff42b8c0b0f6b6afa462c47
▪▪ Play by : Chloë Grace Moretz
▪▪ Karakterlap : Spider Gwen
▪▪ : : Welcome to the Jungle  2c06e498429d4631df0541584ecd111a
▪▪ Hozzászólások : 27
▪▪ Csatlakozott : 2023. Jun. 22.
▪▪ : : Welcome to the Jungle  Tumblr_n4kkrbWqeT1r2vo64o1_400

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptyVas. Júl. 16 2023, 22:55


 
to Kaine
Dalcím Outfit Megjöttem  Owwaaa

 
Nem akarok tovább itt maradni ezzel az idegen arccal. Fogalmam sincs, hogy ki ő. Simán lehet, hogy ez az egész csak egy átverés. Így inkább úgy döntök, hogy lelépek. Vagy legalább is ez lenne a tervem.
Kilövöm a hálómat és meg is indulok fel a tetőre, de arra cseppet sem számítok, hogy ő is ismeri ezt a trükköt. Az egyik lábamat elkapja az ő hálója, ami visszavesz a lendületemből. Bár így is elérem a tető peremét, de nem sokon múlt, hogy visszazuhanjak a földre.
Felhúzom magam, majd meglepetten pislogok le rá. Ez meg mégis mi a franc volt? Ő meg végül mellettem landol. Picit hátrálok tőle. Mégis ki a franc Ő? Nagyokat pislogok és próbálom a fejemben elrendezni a dolgokat, de csak egyre nagyobb lesz benne a káosz.
-Nem az én világom?-Ez meg miről beszél? Több világ létezne? Ezt a hülyeséget… Vagy mégsem… ott volt az a fura dolog is, mikor eltűntem és apa azt hitte meghaltam. Ha azt figyelembe veszem ez a több világ dolog sem hangzik olyan hülyén.
-A mimet? Kérlek magyarázd el rendesen ezt az egészet, mert egyre hatalmasabb a kérdőjel a fejemben. Szóval hol vagyok, és te ki vagy? Te miért tudsz hálót lőni? Téged is megcsípett egy olyan pók? Én azt hittem egyedül vagyok…-Valahol egy kis megnyugvást is érzek ott belül. Végre nem vagyok egyedül. Végre van valaki, akivel beszélhetek erről az egész pók mizériáról. Talán a pók micsodám is ezért őrült meg ennyire mellette? Ezt akarta volna jelezni felém?
-Hogy lehet több világ?-Nem ugrom el, de elsétálok tőle, hogy megnézzem magamnak a várost. Pedig annyira hasonlít az „én” városomra. Az épületek, a fények, de a neve is ugyanaz. Több olyan világ lenne, ami ugyanolyan mint.. mint az ahonnan jövök… Csak pár dologban különbözik? De ez mégis hogy történhetett? Mióta van így? És hány ilyen világ van?
Ááááh…. túl sok a kérdés, de választ még egyelőre nem kaptam.
 

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Welcome to the Jungle  Wipe-mirror-nate-jacobs
Welcome to the Jungle  AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Welcome to the Jungle  F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Welcome to the Jungle  D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptyCsüt. Júl. 20 2023, 13:45






Gwen
&
Kaine




Már Laze is többször mondta, hogy ha valami kényes téma merül fel, akkor igazán közölhetném körülményesebben is, de ez az a szituáció volt, amikor nem tudtam megfogalmazni szebben a mondandóm. Millió verzió átfutott a fejemen, miközben láttam, ahogy a csaj teljesen elbizonytalanodik. A legalapabb emberi reakció ilyenkor a kontakt elvesztése volt, én pedig egy percre sem szerettem volna kikerülni a fókuszból. Csak ne bizseregne így tarkón a felismerés, hogy ő is egy másik világból való volt és még csak abban sem lehettem biztos, hogy nem az enyémből jött. Márpedig ha aza verzió lép életbe, hogy egyre gyakrabban nyílnak átjárók a két világ között, nem ártott utána járnom, hogy ez mégis mitől.
Ezt azonban nem tudtam volna úgy kideríteni, ha sarkon fordul és itthagy. Most hirtelen csak fölösleges tehernek éreztem azt a rekesz sört is, amit magammal hoztam. Mire hazaérek vele, úgyis ki fog lőni, vagy ha nem is, majd a bontáskor jól kifut. Nagyszerű.
Márpedig nem engedtem, hogy csak úgy tovább oldalogjon, próbáltam szóra bírni, mert más nem tette meg helyettem és ha kellett, akkor én nagyon szívesen hátráltattam is. Szerencsére nem jutott eszébe tovább menekülni, inkább kérdezni. Na végre.
- Nem, ez itt nem a te világod. Nézz szét, nem látsz benne furát? - ezt még mindig nem tudtam szebben megfogalmazni, csak így. Esküszöm tiszta büszke vagyok magamra, hogy legalább magamra vontam a figyelmét és végre hajlandó volt arra is figyelni, amit mondok.
- A variánsod. - válaszoltam a kérdésére és a következőre is válaszoltam volna, de aztán még feltett mellé egy csomót. Miért érzem azt a deja vu érzést, mintha csak a mi casában lennék egy totális mindenki magyaráz mindenki mellett párhuzamos szituban?
- Ebben a világban is van valahol egy... - kezdtem volna a magyarázásba, mire eszembe jutott, hogy fogalmam sem volt róla, hogy hívják, így hogy ne lógjon a levegőben a mondat, azért befejeztem - egy te. Hogy én mi vagyok, az most mindegy, de ha te örökölted Peter képességeit a világodban, akkor feltételezem igen. - nem akartam annyira belemélyedni a magyarázásba, mert még a végén azzal ijesztem meg, hogy túl sokat mondok.
Csak letettem a rekeszt, ahogy láttam, hogy körülnézni igyekszik csak, nem meglépni. Nem akartam nagyon beleavatnozni ebbe, hagytam, hogy felfogja a szavakat. Nekem is totális sokk volt és nem kicsit mentem majdnem falnak tőle. De összességében elképesztő, ha már sikerül realizálni, mekkora hatalmas és végtelen is az univerzumunk. Át tudtam érezni a zavarát, csak én könnyebben tovább tudtam lendülni. Őt biztosan várja otthon valaki.
- Ez egy nagyon jó kérdés, én is így jöttem ide. Egy ilyen megnyílt lyukon keresztül. Azóta itt vagyok, nem tudom hogy lehet visszajutni. - ez utóbbival csak szerettem volna megelőzni a további kérdését, meg lelőni az illúzióit, hogy ne reménykedjen annyira a visszatérésben.
- Ha gondolod, gyere hozzánk. Kapsz egy kanapét, amíg kitaláljuk mi legyen. - ahhoz túlságosan érdekelt a személye, hogy csak elengedjem, hisz olyan volt, mint én, az pedig még mindig nem derült ki, hogy egy helyről jöttünk és ez jobban aggasztott.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Gwen Stacy

Gwen Stacy


▪▪ : : Welcome to the Jungle  41584b746ff42b8c0b0f6b6afa462c47
▪▪ Play by : Chloë Grace Moretz
▪▪ Karakterlap : Spider Gwen
▪▪ : : Welcome to the Jungle  2c06e498429d4631df0541584ecd111a
▪▪ Hozzászólások : 27
▪▪ Csatlakozott : 2023. Jun. 22.
▪▪ : : Welcome to the Jungle  Tumblr_n4kkrbWqeT1r2vo64o1_400

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptySzer. Aug. 02 2023, 21:51


 
to Kaine
Dalcím Outfit Megjöttem  Owwaaa

 
Ahogy mondja valami tényleg furcsa volt a városban, de nem tudtam volna megfogalmazni, hogy mégis mi. De így már érthető… Vagyis nem, cseppet sem értem ezt az egészet. Sőt az i átfut az agyamon, hogy mind ez csak egy ostoba álom.
-Valóban furcsa… Nem teljesen olyan, mint az „én” városom. Bár sokban hasonlít, de valami mégsem ugyanolyan.-Nem ismerem minden épületét, utcáját, de mégis mintha idegen lennék itt.
-Peter?-Pislogok rá ismételten csak meglepetten. Oké ez biztos csak a véletlen műve, hisz a Peter név elég gyakori. Biztos valaki másról beszél.
-Szóval itt egy Peter nevű fickó olyan, mint én?... De te is olyan vagy. Szóval akkor téged is megcsípett? -De hogy lehet az, hogy egy világban ketten is vannak? Lehet a pókokból is több van és az egyik szintén átjött ebbe a világba. Na jó ez már kicsit sok…. De felettébb érdekes. Vajon az állatok is képesek erre? Ha egy pók mászik rajtam, akkor velem ugrik egy másik világba? Viszont ez most tényleg rohadtul nem érdekes. A pókot nem várja semmi haza… Ő csak szövi a hálóját és imádkozik, hogy egy jó kövér légy belerepüljön. Azt meg itt is megcsinálhatja. Sőt lehet itt nagyobb legyek vannak.
-Áh értem. Szóval ez sem a te világod. És téged hogy hívnak?... Öhm ne haragudj… Én Gwen vagyok.-Azzal közelebb is merészkedem hozzá, hogy felé nyújtsam a kezem.
-Bocsánat, hogy ennyit kérdezek, de azt hiszem ez normális. Ugye?-Bizonytalanodom el egy pillanatra. Már miért ne lenne az? Hisz nem mindennap ugrasz át egy teljesen másik világba, ahol azt sem tudják, hogy létezel.
-Mióta vagy itt?-Félve teszem fel ezt a kérdést, de nem mintegy, hogy tíz éve vagy csak pár napja. Utóbbi esetében még lehet remény arra, hogy haza jussak.
Összeráncolódik a homlokom a felajánlását hallva. Ez kissé furán hangzott.
-Egy kanapét? Az majd segít haza vinni?-Mosolyodom el halványan. Nyilván tudom, hogy nem erre gondolt, de nem tudtam kihagyni.
-És ki az a többesszám? Ugye nem valami szektába akarsz elrángatni? Mondjuk a pókszövők szektája, aki állatok vérével táplálkozik vagy nem tom….-De ha ezek után is áll az ajánlata elfogadom. Amúgy sem tudom, hogy hová mehetnék, ha ez tényleg nem az a világ… Akkor gondolom apa sincs, vagy nem ismerne fel engem.
 

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Welcome to the Jungle  Wipe-mirror-nate-jacobs
Welcome to the Jungle  AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Welcome to the Jungle  F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Welcome to the Jungle  D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 11:16






Gwen
&
Kaine




Megvártam, amíg a saját szemével látja, amire utaltam. Jelen pillanatban már mindegy volt, hogy kettő vagy tíz perccel később fogok hazaérni, mert valami közben azt súgta, hogy el kell őt navigálnom. Nem szoktam csak úgy felkarolni másokat, de miközben figyeltem őt, hallgattam a mondandóját, folyamatosan telibe sajgott a tarkómon az a megérzés, hogy nem téveszthetem szem elől. Legalábbis addig nem, amíg kiderítem, kicsoda ő és miért rendelkezik hasonló képességekkel. Peter Parker egyértelmű volt, a másik klónt is elismertem, de ő valahogy sehogy sem passzolt a képbe. Az én világomban egy hozzá hasonló csajjal sem találkoztam, bár ez sosem lehetett itt releváns a teljesen más történelem miatt. Bátorkodtam csupán felhozni Petert, lássuk mit szólna hozzá. Elismerően veregethettem volna meg a vállam gondolatban, hogy az irányt eltaláltam. Valamilyen módon mindannyian Parkerhez kapcsolódtunk, hacsak mi magunk nem voltunk ő maga. Ez kimondva elég extrémen hangzott volna, de végtére is volt valóságalapja.
- Nem, nem megcsípett. De téged akkor ezek szerint igen. - megkerültem a további magyarázatot, mert azt részletezni anélkül bonyolult lett volna, hogy tisztában lennék a világának jelen állásával. Bár ha ő az ottani Pókcsaj, akkor lehet, hogy klónjai sincsenek és teljesen eltérő világban él. Ez több volt, mint érdekes.
- Kaine. - még mindig csak figyeltem, hogy mit tesz, kerestem a jeleket, mikor szeretne kereket oldani, de csak felém fordult teljesen immár és a kezét nyújtotta felém. Ha némi hezitálással is, de elfogadtam a gesztust és a nevem is kipréseltem. Valóban nem hazudtoltam meg most magam beszéd terén, de azt hiszem nem itt kellene órákba nyúlóan csevegni. Mi több, Peterről maga Peter tudna igazán beszélni, mert nekem még nagyon sok momentuma volt homályos.
- Nekem is sok minden ismeretlen volt. Fél éve érkeztem, bár én nem keresem a megoldást, hogy visszatérjek, jobb itt nekem. - őszintén bevallottam, hogy a legkevesebb energiát feccöltem abba, hogy rájöjjek, mivel tudnék megint nyitni egy ilyen átjárót. Sokkal kézenfekvőbb volt az, hogy akik velem átjöttek, ebben a világban egyszerűen csak kiiktassam őket. De a tanácstalanságát látva lehet nem a megfelelő módon jártam el.
- Valahova hazaviszlek. - a mosolya már talán adott okot azt feltételezni, hogy velem tart mindenféle ellenállás nélkül. Ha tényleg az előbb érkezett, akkor kétlem, hogy lenne hová mennie. Más kérdés, hogy én hamar feltaláltam magam, de tanácstalanságát látva kétlem, hogy gyorsan menne neki is.
A megjegyzésén már enyhén felvontam a szemöldököm és kissé oldalt billentettem a fejem. Ez úgy hangzott, mintha az ő világában ilyesmi létezi, hacsak nem túl élénk a fantáziája.
- Ilyen itt nincs. Csak a lakótársaimról beszélek, akik befogadtak. - voltaképpen így is nevezhetjük a folyamatot, más kérdés, hogy kijelentettem, hogy oda cuccolok és így is maradt. Azóta azért néha tényleg megpróbálok kérdezni is, nem csak közölni. Nagy haladás.
- Szóval jössz? Ha szeretnél még válaszokat és nem akarsz egy padon aludni, kövess. - azzal én fogtam a sört és az épület pereme felé léptem, hogy elrugaszkodjak és egy adag hálót kilőjek a legközelebb eső jókora épületre. Még jó, hogy ebben a városban mindenfelé akadtak nagyobb épületek, könnyebb volt a közlekedés és hamarabb meg is érkezhettünk. Valami azt súgta, hátra sem kell nézzek, hogy tudjam, követni fog.
Nem sokkal később landoltam a tűzlépcsőn és emeltem is fel a félig lecsukott ablakot, hogy beléphessek. A sört talán érdemesebb lenne későbbre behűteni, mielőtt még az összes kifut felbontás után. Úgy vágtam át a konyha felé a lakáson, hogy nem is figyeltem, ki van még fent vagy ki nincs. Csak bepakoltam a hűtőbe.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : Welcome to the Jungle  17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : Welcome to the Jungle  93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : Welcome to the Jungle  Arrow-Romy-Full

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptyKedd Aug. 29 2023, 00:08


   
To: Spiders
Vibe Character skin
„I knew you were trouble...”
Köszönöm a cameo lehetőséget!  Owwaaa
   
     
Egy nagy tál nachos kíséretében telepedtem le a nappaliban és egy újonnan kijött dorama binge-watchingját folytattam, mivel a többiek nem értek rá a filmesten részt venni. Laze valami gólyabálos előkészület miatt volt elfoglalt, Lili valamilyen vizsgára készült, Kaine pedig újfent felszívódott, csak a hűtőre felejtette el kiírni hová ment. És nem, nem emiatt tömtem magamba a második tál nachos-t, köze sem volt a stresszevéshez, mindössze csak kívántam!
Mikor a tizenkettedik epizódba kezdtem bele és úgy nagyjából a negyedik… vagy ez már az ötödik tál nachos, aminek a kíséretében éppen átskipeltem az intrót? Mindegy is, szóval már javában a sori felénél tartottam, amikor kiskutyám úgy lőtt ki mellőlem, mint íjból a nyílvessző. Döbbenetemben majdnem elhajítottam a tálat, amiben a nassolni való volt. Kiskutyám vakkantásai pedig még a tűzlépcsőtől érkező zajt is elnyomta.
Értetlenül helyeztem le a kisasztalra a nachost, aztán állítottam le a sorit, hogy megvizsgálhassam mégis mi a hiszti tárgya. Alig, hogy felkeltem a kanapéról, premierplán szemtanúja lehettem, hogy Kaine átvágtat a konyhába. Már éppen utána szóltam volna, hogy amúgy neki is „szia”, ha már így lemaradt felőle. Csakhogy kiskutyám nem igen akarta abbahagyni a hangolást.
– Na mi a helyzet Szépségem? Nincs itt se… – nos, a „senki” kijelentés már nem jött ki belőlem, mivel nem volt helytálló. Nagyon is volt ott valaki! Meglepetten pislogtam a szőke leányzóra, aki bemászott a tűzlépcsőről.
Mancsaimmal máris nyúltam, hogy hátrább húzzam Arrow-t, azonban a fiatalúrban több erő volt, hogy ennyi visszatartsa a kíváncsiságtól. Ok, az én döbbenetem nagyobb volt, mint a visszatartó erőm. Még éppen elcsíptem az ismerős hálót, amivel ide Tarzanozhatott. Azt pedig kiváltképpen nem értettem, hogy Kaine miért is hozhatott fel egy lányt a Mi casaba, főleg a tűzlépcsőn keresztül.
Kaine felhozott egy lányt a Mi casaba.
Egy lányt.
Az enyhe Deja vu érzés miatt már nem is tudtam fennakadni, hogy meg sem kérdezett minket! Fejben már azon kattogtam, hogy Kaine esetleg titokban akarta tartani, csak pont sorozatot daráltam ebben az esti órában és így meghiúsult a terve. Simán lehet, hogy régebb óta ismeri csak elfelejtett beszélni róla. Unfairnek találtam azután, hogy egy csomó mindent megosztottam neki az ad hoc túrázás alatt.
– Helló – nyögtem ki végül. Végtére is a szüleim jómodorra neveltek. – Elég késői időpont a látogatásra, nem? Mondd csak, gyakran közlekedsz a tűzlépcsőn keresztül? Vagy ez amolyan közös „” szokásotok? – pillantottam el a konyha felé, hogy egyértelműsítsem ezt a királyi többest. Nem akartam én ilyen durván számon kérő lenni, fogalmam sincs miért így jött ki belőlem.
– Javaslom, hogy vigyázz a lábbelidre, mert ez a fiatalúr itt – torok köszörülve váltottam témát, kiskutyámra gesztikulálva. Arrow éppen körbe szaglászta a jövevényt, cipőjére különös figyelmet szentelve. – Perpillanat imádja szétrágni őket – fűztem hozzá az óvá intés lényegét. Ha pedig már Arrow megfigyelésénél tartottunk, én is szemrevételeztem a nem éppen hétköznapi öltözetét. Minden egyes apró részlet után egyre feljebb kúszott a szemöldököm.
– Érdekes ruha – jegyeztem meg kisvártatva. – Maszkabálon voltatok? Vagy egy újabb önkéntes hős? Lehet, hogy újra kell brandelned magad. Nem rosszból, de a pók szetting már foglalt – ráadásul kétszeresen! Ott volt Csodapók, meg a híres Pókembere is a városnak.
– Neked is szia – szúrtam oda nem kis leplezettlen sértettséggel Kainenek az üdvözlést. Enyhén utalva arra, hogy az imént elfelejtett akár egy „szép estét” odakommentálni. Nem vártam egy komoly köszöntést, én egy „ciaoval” is beértem volna. Gondolom a nem mindennapi hacukába bújt legújabb társasága elvonhatta a figyelmét. Nem hibáztatom érte, az én figyelmemet is elvonta a szép, irigylésreméltón karcsú alakja. De ettől még bosszantott! Ami pedig még inkább idegesített, hogy elképzelni sem tudtam miért ingerelt ez ennyire?!
– Nem mintha sok közöm lenne hozzá. De legközelebb bátran hozhatod a vendéget az ajtón keresztül… – pillantottam el a bejárat felé. Hangomtól azonban távol állt a kedvesség. – Ha a többieknek sincs gondja ezzel – váll rándítva biggyesztettem oda szűkszavún, emlékeztetve az egyik íratlan szabályunka. Ha engem kérdezne, akkor nekem gondom lenne a szituval.  
Nem vártam meg, hogy Kaine megragadja az alkalmat és bemutasson minket egymásnak. Elkerülve annak eshetőségét, hogyha esetleg nem akar így tenni. Még mit nem! Aztán egész éjjel azon forgolódhatnék, hogy elképzelni sem tudom mi is lehet a neve…
– Én Rosemarie vagyok – bemutatkozásom kíséretében habozva nyújtottam kezet a lánynak. – Csak semmi Rose, Rosey, Marie és társai, jó? – a becézés puszta gondolatától a hideg futkosott a hátamon. – Szólíts nyugodtan Rosemarienek. De a barátaim csak Romynak hívnak – mondtam el a választási lehetőséget.
     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Gwen Stacy

Gwen Stacy


▪▪ : : Welcome to the Jungle  41584b746ff42b8c0b0f6b6afa462c47
▪▪ Play by : Chloë Grace Moretz
▪▪ Karakterlap : Spider Gwen
▪▪ : : Welcome to the Jungle  2c06e498429d4631df0541584ecd111a
▪▪ Hozzászólások : 27
▪▪ Csatlakozott : 2023. Jun. 22.
▪▪ : : Welcome to the Jungle  Tumblr_n4kkrbWqeT1r2vo64o1_400

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptyVas. Okt. 01 2023, 21:29


 
to Kaine
Dalcím Outfit Megjöttem  Owwaaa

 
Nem túl bőbeszédű a srác, de végül is miért is kellene neki mindent elmondania magáról? Én sem mesélnék el mindent egy vadidegennek. Még akkor sem, ha hasonló képességekkel rendelkezünk. Szóval nem is faggatom őt tovább. Majd talán később többet is elárul magáról.
Ő nem kereste a hazautat. Jó itt neki… Végül is az tényleg jó, hogy senki nem kerget engem, hogy nem ismernek engem. Mintha tiszta lappal kezdhetnék mindent… Csábítóan hangzik, de egy személy ettől függetlenül mégis nagyon hiányzik.
Úgy tűnik a poénomat nem igazán értette meg, de sebaj. Csak mosolygok rá, majd bólintok neki egyet. Követni fogom őt. Semmi kedvem sincs az utcán mászkálni egész este. Nah meg mekkora szerencse kellett ahhoz, hogy pont ő vele találkoztam először?

Miközben a házak között repkedünk a várost figyelem és reflexből nézek mindig magam után. De továbbra sem követ minket rendőrautó, vagy éppen helikopter. Már el is felejtettem milyen érzés az ilyen.
Ő utána landolok én is a tűzlépcsőn. Kicsit hezitálva igaz, de én is bemászom az ablakon. Mire felegyenesedem már egy újabb idegen arc áll előttem egy nem kis termetű kutyával az oldalán. Nem félek én a kutyákról, de tény az ablakon inkább a betörők szoktak bemászni. Nem csodálkoznék rajta, ha meg akarna kicsit kóstolni engem.
Meglepetten pislogok a vöröshajú lányra, majd abba az irányba nézek ahol Kaine eltűnt, reménykedve abban, hogy visszatét és elmagyaráz mindent.
-Öhm szia. Kaine ajánlotta fel, hogy ide jöhetek.-Kezdek bele a magyarázkodásba. A szavai alapján úgy vélem tudja, hogy mik is vagyunk mi, de azt vajon tudja, hogy több világ is létezik? Vagy ha elkezdem mesélni neki, hogy én nem itteni vagyok, akkor furán fog pislogni, vagy megérti majd Kaine döntését?
-Nem akarok zavarni. Természetesen ha kényelmetlen nektek, hogy itt vagyok elmegyek.-A kutya közelebb sétál hozzám, de nem tűnik agresszívnak, így én sem húzódom el tőle. Csak hagyom hadd szagolgasson meg magának.
-Aranyos kutya. Hogy hívják?-Érdeklődöm egy kisebb mosollyal a képemen. Hátha azzal kicsit tudok oldani ezen a feszültségen, ami most itt kialakult.
-Ha úgy vesszük nem önkéntességből lettem az. Bár tény attól függetlenül, hogy megvan a képességem nem kényszerített senki arra, hogy segítsek másokon.-Szóval jahm igaza van a lánynak. Tényleg önként „jelentkeztem” hősnek. Ezt aztán jól megbeszéltem magammal.
-De én is a falon mászok és hálót szővök. Szóval ezt sajnos nem én döntöttem el.-Rántom meg a vállam. De legalább adtam magyarázatot arra, hogy miért is ilyen a szerkóm. Ha lehet más képességet választanék… Mondjuk azt így hirtelen nem tudom, hogy mit, de a pókok sose voltak a kedvenceim.
Végül azért csak bemutatkozik nekem a lány, így el is fogadom a felém nyújtott kezet, hogy én is megosszam vele az én becses nevemet.
-Gwen Stacy.-Azt hiszem a többit meg kettejüknek kéne megbeszélni, vagy hát a hallottak alapján nem csak ők ketten laknak itt. Lehet nem volt túl jó döntés Kaine részéről ide hoznia engem. Miközben ők megbeszélik a dolgokat én meg sem moccanok a helyemről, miközben azért szemügyre veszem a szobát, sőt ha a kutyus megengedi meg is simizem a fejét.
 

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Welcome to the Jungle  Wipe-mirror-nate-jacobs
Welcome to the Jungle  AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Welcome to the Jungle  F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Welcome to the Jungle  D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptyHétf. Okt. 02 2023, 14:52






Gwen, Romy
&
Kaine




Más esetben nem hívtam volna el egy vadidegent a Mi Casa falai közé, ha nem éreztem volna azt a zsigeri késztetést, hogy nem kellene így magára hagyni. Egy elveszett lányt láttam benne, akinek fogalma  sem volt róla, hol van, milyen napot írunk vagy hogy miképp talál haza. Gyaníthattam volna emögött valami csapdát is de az elmondása szerint, hogy hasonlítottak a városok egymásra, már arra engedett következtetni, valóban nem az én univerzumomból jött. Még azt is meg mertem volna kockáztatni, hogy ő valójábban Peter női változata, de ennyire vad még az én fantáziám se akart volna lenni. Nem firtatta tovább a szavam, így én sem az övét. Még lesz bőven időnk elmagyarázni neki, hogy ez a világ miképpen is működött, visszajutni pedig fogalmam sem volt, hogyan fog. Majd valami isteni sugallattal vagy nem tudom.
Abban a pillanatban, hogy betettem a lábam az ablakkereten, átfutott a fejemen, hogy egy sms-t azért dobhattam volna, de minek is volt a telefonom, mint zsebmerevítőnek. A kezemben a sört is sokkal kasznosabbnak tartottam és csak azért nem állítottam meg mindjárt őt a tűzlépcsőn várakozni, mert Arrow a közelben motoszkált, ez pedig egyet jelentett azzal is, hogy még ébren voltak itthon. Mikor elindultam sem úgy tűnt, hogy aludtak volna de ez most mellékes.
Romy hangja hamar meg is ragadta a figyelmem és egyben nyugtáztam, hogy jó volt a megérzésem, miszerint még lézengtek. Mivel nem olyan rég léptem le a sörökért, így nem láttam értelmét köszönni nekem,  megtette ezt helyettem Gwen is, én addig kinyitottam a hűtőt és elkezdtem a papírtartóból bepakolászni az üvegeket a szabad helyekre. Csak mindent szisztematikusan elrendezve ebben az őskáoszban. Néha úgy is éreztem, hogy ránk fért volna még egy hűtő vagy valami hasonló. A figyelmem azonban a két lány beszélgetése vonta magára kezemben az utolsó sörrel már nem is törődve. A hűtőajtó fölül néztem el feléjük, némi feszültséget véltem felfedezni, de lehet csak rosszul gondoltam. Romy miért lenne mérges rám, amiért ide hoztam valakit, aki vélhetően navigálásra szorult?
- Ő velem jött, most szedtem össze az utcán. Nem tudom, hogy szokása-e. - úgy döntöttem becsukom végül a hűtőt mielőtt még a hosszú etap után vinnyogni kezdene és immár üres kézzel lépdeltem vissza hozzájuk, Romy szavaira megejtettem egy tízmásodperces mosolyt is.  Hol egyikre, hol másikra nézve, majd tekintetem megállapodott a kutyán, aki tett egy kört körülöttem és leült Gwennel szemben.  
- Bizony, a cipőimet valami csodas folytán gyilkolja. Arrow a neve. - még ezt nem derítettem teljesen ki, de ha meglesz a felbujtó, akkor attól tartok el kell beszélgetnem vele. Valami fura zavart éreztem az erőben és késztetést éreztem rá, hogy egy kicsit a kezembe vegyem az irányítást, elvégre azt el kellett mondanom, mit keresett itt mégis csak.
- A Romyt szereti. - toldottam meg a bőséges kifejtést a becézésekre, aztán inkább elhallgattam pár pillanatra.
- Én hívtam ide, egy másik világból esett épp be... rám. - oké, ezt máshogy nem lehetett volna elmagyarázni, mert valóban így történt.
- Arra gondoltam, talán aludhatna pár éjszakát a kanapén, amíg ki nem derítjük, mizu. Szerintem Peter női megfelelője lehet.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : Welcome to the Jungle  17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : Welcome to the Jungle  93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : Welcome to the Jungle  Arrow-Romy-Full

Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  EmptyVas. Okt. 08 2023, 23:36


   
To: Spiders
Vibe Character skin
„I knew you were trouble...”
Köszönöm a cameo lehetőséget!  Owwaaa
   
     
Ez az egész helyzet felért egy aljas gyomorszájon ütéssel. A pocakom görcsbe rándult, fájt és legszívesebben előre görnyedve haldokoltam volna. Utóbbi leszereplést azért nem engedtem meg magamnak, helyette kitartóan, egyenes háttal álltam, még ki is húztam magamat, hogy minél magasabbnak tűnjek a lánynál.
Vettem egy mély levegőt, hogy magamban tartsam a kikívánkozó szavakat. Mely szerint mennyire kényelmetlennek találom a jelenlétét. Persze ez nem személye ellen szólt. Sokkal inkább a tudatlanságnak, hogy miért hozta ide Kaine? Miért ajánlgatott szabad bejárást a Mi casába? Mi a terve vele, na és ez a terv hosszú vagy rövidtávú lenne? A tervek mélységét már gondolatba sem mertem venni.
– Miért, hiszen csak most jöttél? – erőltettem egy mosolynak sem mondható valamit az arcomra. Szent ég, Morozov, hol van a kedves vendéglátó oldalad ilyenkor?!
Metsző pillantást küldtem Csodapók felé, mégis ő volt az, aki ezt az egész helyzetet megteremtette minden előzetes szó nélkül.
– Nem szokás embereket összeszedni az utcán – szúrtam oda Kainenek, utólag döbbenve rá, hogy nem is egészen erre utalt megjegyzésével. – Mármint jobb helyeken nem szokás idegenekkel tartani ismeretlen helyekre – torkomat köszörülve fűztem hozzá, végül tekintetem a lányra siklott. – Nem volt gyerekszobád? Most kivételesen szerencséd volt, de máskor jobb, ha vigyázol! – tettem úgy, mintha csak életviteli jótanácsokkal akarnám ellátni és nem is az zavarna, hogy Kaine idehozta őt.  
Arrow máris körbe udvarolta a jövevényt. Én pedig egy röpke másodpercig megenyhültem, hogy aranyosnak találta kiskutyámat. Bár azt nem kifejezetten értettem, hogy miért van érte oda ennyire Arrow. Aljas áruló!
– Szóval tényleg pók vagy. Nem tudtam, hogy ilyen sokan vagytok odakint – lestem el az ablak felé, majd lopva Csodapók irányába. Eddig csak Peterről mesélt! Azt hittem már nem titkolózunk egymás előtt, pontosan azért, hogy ne ismételjünk meg egy olyan rázós helyzetet, mint amilyen az Egyetemen kialakult. De úgy fest csak én vettem komolyan az őszinte hozzáállást egymáshoz.
Megszeppenten figyeltem a lányt, ki – de kicsi a világ – Gwenként mutatkozott be. Kaine mobilja is Gwen! Meghasonultam ezen a részleten és fejben már rögtön azon kattogtam, hogy vajon azért illettem ezen a néven a készüléket, mert a könyvjelzői között szerepelt egy Gwen? Pont ez a Gwen, aki itt áll előttem?
Miután visszakaptam a kezemet, nem tudtam mit kezdeni mancsaimmal, ezért összefontam karjaimat magam előtt.
– Hát… üdv a Mi casában, Gwen – préseltem ki magamból. – Szükségtelen maszkot viselned. Senki sem fogja világgá kürtölni egyik identitásodat sem – bíztattam a levételére. Amilyen zárt volt, biztos nem lehetett kellemes levegőt venni alatta. Na jó, kíváncsi voltam az arcára! – Meg ez lehet, hogy személyes agybaj, de szeretek azok szemébe nézni, akihez beszélek – toldottam még hozzá. Habár nem volt diliség, ez simán illendőség!
Mondjuk azt, hogy eddig elhittem ezt a pók csajos sztorit, azt is, hogy Gwen segítségre szorul. Viszont ez az először találkoztunk plot nagyon sántított. Mármint könyörgőm, szükségtelen eltitkolni előttem a múltjukat, nagylány vagyok és fel tudnám dolgozni. De egy ilyen gyér mentéssel, hogy másik világból beesett… rá. Kaine pedig beléesett, gondolom.
Peter női megfelelője” – résznél nem bírtam tovább. Felhorkantottam és látványosan megforgattam a szemeimet.
– Aha, én meg a Pápa női megfelelője vagyok – dörmögtem az orrom alatt. Hogyne! Nem tudtam elhinni ezt a zagyvaságot. Azt viszont tudtam, hogy nem fogom hagyni Gwent a kanapén aludni.  
– A kanapén?! Mindenki rajta ül, eszik, játszik, tiszta szőr. Arrow gyakran azon dolgozik a rágcsájával, plusz még csak nem is kényelmes alvásra. Így nem szokás vendéget fogadni! – dörrentem rá Kainere. Nem rá voltam mérges. Na jó, egy kicsit. Fú, nagyon! Nem tehettem róla… Írtóra bosszantott ez az egész. De ami leginkább zavart, hogy nem is igazán értettem miért idegesített ez ennyire. Azért, mert Gwen alacsony, törékenynek látszó, szép, a sok rózsaszínnel lányos és tuti, hogy a modora is jobb, mint az enyém? Biztos, hogy szőke is a maskarája alatt…
– Gyere, aludhatsz a szobámban – karoltam át a lány karját és elkezdtem húzni a galéria felé. Nem fogadtam el tiltakozást, menni akartam, mert most roppant mód nem akartam Kainet látni. Őszinteség, fittyfenét.
– Én majd becuccolok Lilihez, amíg itt vagy. Van váltóruhád, vagy csak ezt az egy szetted hoztad magaddal a dimenziók közötti utazáshoz? – mentem tovább ezen a nagyon gyér plottal, habár hangomból csöpögött a kétség. – Tudok adni váltóruhát, de lehet, hogy nagyok lesznek rád a cuccaim – és annyira nem akartam a saját szekrényemből öltöztetni. De inkább az enyémből, minthogy Kaine adjon a sajátjából!
– A fürdőszobát itt találod – gesztikuláltam a helyiség felé, amikor felértünk. – A konyha lent van, a hűtőből bátran fogyassz. És mit is mondtál, meddig tervezel maradni?
     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Welcome to the Jungle  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Welcome to the Jungle    Welcome to the Jungle  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Welcome to the Jungle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: