Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Polychromatic attack: Fear the six!

Go down 
+2
Michelle Jones
Peter Parker
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Peter Parker

Peter Parker


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Petey-gif2-268x174
▪▪ Play by : Thomas Stanley Holland
▪▪ Karakterdal : Homecoming
▪▪ Kapcsolat : my dear Watson
▪▪ Karakterlap : Polychromatic attack: Fear the six! Profil-gif
▪▪ Foglalkozás : Szabadúszó önbíráskodó
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Petey-gif-3-268x174
▪▪ Hozzászólások : 313
▪▪ Csatlakozott : 2021. Jul. 04.
▪▪ Tartózkodási hely : 410 Chelsea Street, Apt. 4, Manhattan, NY
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Petey-gif1-268x174

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptyPént. Jún. 09 2023, 18:14


A whole gang
Even if it hurts Álca hey everyone *-*


Figyelem a számok változását, miközben a modellező program az adatok feldolgozását végzi, de a mellőlem érkező hangra kissé összerezzenek.
- Azt hittem, Miles az egyetlen, aki már a kezdése óta szeret túlórákba menően itt tartózkodni. - a nő arcáról az esetek többségében nehéz bármit is leolvasni, de ahogy oldalra pillantok, esküdni mernék rá, hogy még elcsípek egy villanásnyi félmosolyt.
- Túlóra? D.. dehogy, egyáltalán nem érzem annak! Mondtam, hogy szívesen segítek az előadás előkészítésével. - rázom meg fejemet, egyből utána visszatolva lejjebb csúszó szemüvegemet.
- Nem is a ma reggelre utaltam, hanem a tegnap estére. Eseleg fenntartásai vannak az alvással szemben, Mr. Parker?
Homlokomat ráncolva igyekszek kiragadni egy kérdést cikázó gondolataim viharából, csakhogy szükségtelenné válik, ahogy újra megszólal:
- Hozzáférek a belépőpanel aktiválásának előzményeihez. - bök fejével a bejárat felé. Elmosolyodva bólintok, mert hát jogos, gondolhattam volna erre.
- Szemmel tart, Dr. Crawford? - írjuk a kialvatlanságom számlájára, hogy egy pillanatra felszínre tör az egyébként nagy gonddal fenntartott inkognitóm alól az a magabiztosság, s már-már játékos pimaszság, ami inkább jellemzi a maszkos felemet. Abból, hogy csupán peregnek a szemcsék a képzeletbeli homokórában, de nem érkezik a válasz a kérdésemre, arra következtetek, hogy beszélgetőtársamat kizökkentette a számon hirtelen kicsúszó kérdés, megérzésemet pedig csak megerősíti az, ahogy elkapja pillantását, mikor felé fordulok. Ezután már nem kell nagy nyomozónak lennem ahhoz, hogy lekövessem tekintetének irányát, így állapodva meg pillantásommal a valamivel odébb található, üres asztalon. Tulajának laborköpenye elárvultan pihen a szék támláján. A megfigyelés része betalált... csak épp a tárgya nem én vagyok.
- Bo- bocsánat, ez.. ez.. bunkóság volt tőlem és... - felemeli a kezét, mielőtt bocsánatot kérhetnék.
- Ugyan! Ha valakitől, tőlem aztán felesleges bocsánatot kérnie a megérzései miatt. Még akkor is, ha azok történetesen bosszantóak. De nevezzük ezt csupán munkatársi kíváncsiságnak. - megkapom szavai mellé azt a pillantást, amihez már Pókemberként volt szerencsém. Az a mérsékelten szúrós nézés, amivel azt üzeni: "Még egy szó erről és csak egyikünk sétál ki innen élve!" Márpedig Peter Parker nem egy kockáztatós egyén, így egy újabb bólintással fogadom a szavak nélküli figyelmeztetést.
- Nos... a prezentációhoz kért anyag készen áll... - igen, Peter, a százalékjel melletti háromjegyű szám ezt valószínűleg neki is elárulta.
- ... úgyhogy... - nyelek egyet, mikor rájövök, hogy semmi frappáns nem jut eszembe, amivel folytathatnám.
- ... fogalmam sincs minek dumálok még mindig. - az őszinte utat választom, azzal nem lehet mellélőni. Általában.
- Most az a rész jön, hogy átadja nekem a terepet, maga pedig lemegy és elvegyül a látogatók között. - nem nagyon van időm rákérdezni, honnan jött neki ez az ötlet, mert keze a vállamra simul és szabályosan elkezd az ajtó felé terelni.
- De hát... segíthetek még a tesztek lefuttatásában a... - bár belekezdek, érzem, hogy bármit mondanék, azon kifogások vaktöltényekként pattognának le az ő elhatározásának faláról.
- Ez nem javaslat volt, Mr. Parker. Vegye ezt az új feladatának! Meg kell bizonyosodnia róla, hogy a nyílt napon minden a tervek szerint megy. És miközben így tesz, ajánlom figyelmébe a biokémiai részleget.
Elnyílnak ajkaim, de ezzel ellentétesen az ajtó már be is csukódott, én pedig ott állok, tátott szájjal és feltartott hüvelykujjal.
- Akkor... délután találkozunk.
Előveszem telefonomat és egy gyors üzenetet kezdek lepötyögni MJ-nek:
"Úgy néz ki, előbb végeztem a délelőtti feladataimmal."
Míg a kijelzője meredek, lábaim levisznek a lépcsőn, érzékeimre hagyva a feladatot, hogy közben ne ütközzek bele senkibe.
"Tali a bejáratnál?"
Még mindig furcsállom, hogy MJ ennyire ragaszkodott a mai programhoz. Mármint... oké, annak, hogy ennyire izgatottnak tűnt miatta, határozottan örülök, de látta már az épületet, úgyhogy ebben az "Ott dolgozol. Kötelességem szemügyre venni!" alibiben nekem valami sántít.
Ráadásul, ha a fejem körül keringő kérdőjelek nem volnának elegek, minél közelebb érek a főbejárathoz, a tarkómnál érzett bizsergés, illetve migrénszerű, hirtelen rám törő fejfájás annál erősebbnek bizonyulnak.
Remek, influenzás lett a pókösztönöm??







Vissza az elejére Go down
Michelle Jones

Michelle Jones


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! YJOw
▪▪ Play by : Zendaya
▪▪ Karakterdal :
MJ Playlist:

Polychromatic attack: Fear the six! 5767b909b2755302ad84a6b4331e39a0ba97b6d4
▪▪ Kapcsolat : PP My Hero <3
▪▪ Karakterlap : BOH!
"Számíts a csalódásra, és akkor sosem fogsz csalódni"

▪▪ Foglalkozás : Tanuló: Institute of Fine Arts, New York University , Munka: Hírharsona - Fotóriporter gyakornok
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Tumblr_inline_ptk1ju5eAi1txm9sv_540
▪▪ Hozzászólások : 289
▪▪ Csatlakozott : 2021. Aug. 14.
▪▪ Tartózkodási hely : New York, Manhattan
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! A971ba1118de481fd51a2ecd44f47cf6b0c0259f

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptyVas. Jún. 11 2023, 14:16


 
MJ
Protector Outfit Mindenkinek aki olvassaXD

 

Hosszú, nagyon hosszú hetem van. A kis magánakcióm után kaptam pár szabadnapot, nem igazán úgy sült el, ahogy azt terveztük Peterrel. Veszélytelen kutatás, mi? A lényeg, hogy nem nagyon tetszett ez Robbie-nak és úgy döntöttem hagyom lehiggadni, úgyis kell szabadságot kivennem, és hát nem hiszem elmegyek nyaralni a nyáron. Szóval kivettem kemény két napot, amúgy is Peternél nyílt nap van, így megnézhetem hol dolgozik, és hátha jobban rátudom venni, hátha be is iratkozna. Olyan jó esze van, és olyan jó ha kihasználná, annyi mindent véghez vihetne, ha picit gondolna magára is. De ez lett az én magán feladatom, emlékeztetni arra, hogy ő is létezik, és fontos, nem csak mások.
A kedvenc kávézónkból hozom mind kettőnk szokásosát, nos ez lesz a meglepi, illetve egy szendvicset, mert lefogadom enni is elfelejtett. Pizzát mégsem akartam hozni, majd este beülünk, úgyis én úgy terveztem egész napot együtt töltjük, akár tetszik neki akár nem, szóval remélem a bűnözők se ma akarnak beleköpni a levesembe mert én leszek zöld és nagy. Megkell ugyanis beszélnünk a lakást is, anyámékkal beszéltem reggel, és benne vannak nagyanyámé vidéki házának eladásában.
Pittyeg a telefonom, gyorsan leteszem az első helyre ahol letudom a kávékat, majd előkapom a telefonom. Még jó, hogy korábban értem ide. Vissza is pötyögök: " Itt vagyok már, akkor megyek a bejárat felé" Gyorsan keresek egy útjelzőt, hogy merre is van az a bizonyos bejárat. Úgy látszik sokan akarnak ide járni, mert elég nagy a tömeg, így szlalomozok az emberek között. Fuh de utálom ezt. Még hogy nem vagyunk túlnépesedve... Majd meglátom Petert, aki szintén elég zavarodott a tömeg láttán. Felemelem a kávékat.
- Peter, itt vagyok! - kiálltok neki, és igyekszem lábújhegyre állni, hogy észrevegyen. Az egész város itt van? Most komoly?

 

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Arrow-Romy-Full

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptyHétf. Jún. 12 2023, 23:36


   
Why spiders?
Vibe Character skin
„Why can’t we follow the butterflies?”
   
     

– Hé, ne lógasd az arcodat! Egy kis körülnézésbe még senki sem halt bele. Amúgy sem kötelező képzést választanod, de legalább egy esélyt adj a nyíltnapnak. Hátha megtetszik valami. Aztán ki tudja? A végén jövőre te leszel a legközelebbi Nobel-díjat nyert feltaláló! Ha pedig mégsem, a Wakandai Egyetem nyíltnapján is körül leshetsz. Oda is tuti elmegyünk, legalábbis én biztosan. A papír témát pedig még mindig megoldjuk – böktem meg könyökömmel Kaine oldalát. Azt már tudtam, hogy ökölvállpacsit nem hozom le anélkül, hogy ne sajdulna bele a kezem. Ez volt a legjobb alternatíva. De váltig állítom, hogy Kaine csak azért nem ült vissza a kocsiba, mert Laze előbb bezárta az ajtókat.
– Oh, Laze, jut is eszembe! – könyékig belenyúltam a táskámba, hogy előhalásszam a belső kiszsebben őrzött névjegykártyákat. A lapocska Lance autószerelős bizniszének adatait hirdette.
– Ajánlom – nyújtottam át bizalmasan a cetlit. – Szegény Isabellának olyan asztmás tünetei voltak idefele jövet, hogy komolyan aggódtam érte – súgtam le neki a fact-et, hogy kettőnk között maradjon az infó. Azért rendesen aggódtam, hogy esetleg lefulladunk félúton, aztán belénk rongyolnak. Nem azért éltem túl egy majdnem autóbalesetet, hogy egy másikban megkrepáljak! Jó-jó, kevés közöm volt a megúszásához.
– Waaaooow – álmélkodva tértem át a monumentális boltív alatt, ami az Egyetem területére vezetett. Tekintetemmel felfelé, mintsem az orrom elé figyeltem. Ami miatt, ha nem saját lábamban botlottam meg, akkor másoknak mentem neki. Ezen esetekben győztem bocsánatot kérni. – Nagyon elit és komoly helynek tűnik! Nem fogok csodálkozni, ha visszaszerválják a jelentkezésemet itt – nyilatkoztam a srácoknak. Nyílt titok volt, hogy benyújtottam ide is a felvételi kérelmemet, csak én a wakandai suliba vágytam.
– Ne maradjatok le! – törtem előre, gyakorlottan szlalomozva az emberek között. – Még meg kell találnunk Lilit, azt írja – halásztam elő mobiltelefonomat és csekkoltam rajta az üzenetét –, hogy a bejáratnál fog várni minket! Úúú, heuréka! – rikkantottam fel. Menetelés közben halomnyi lelkes emoji-t és .gif-et küldve Lilinek.
– Megtalálta, hogy melyik teremben lesznek a kémiás kísérletes előadások! Semmi közöm a szakirányhoz, de alig várom, hogy lássam a gyakorlatban!! Egy csomó ilyen videót néztem a YouTube-on – többnyire véletlenül keveredtem az internet kivételesen hasznos, jó és látványos felére. – Titeket is érdekel? Csak ajánlani tudom, annyira nagyon menőn tudnak kinézni! Látni akarom őket a saját két szememmel – halmoztam indokaim, hogy miért is nem akarok lemaradni róla.  
– Amúgy ti látjátok Lilit? – érdeklődtem tőlük, ahogy felpipiskedve próbáltam ellesni a hihetetlen mód felduzzadt embertömeg fölött. Hiába próbáltam pár centivel megtolni magamat, csak különböző színű hajkoronákat láttam vagy széles vállakat. Szerencsére, ha lapjára fordultam simán előre tudtam slisszolni.
– Jeez. Ingyen osztanak valamit vagy mi történik? Ne feledjétek, ha valamelyikőtök eltévedne, akkor egyhelyben kell maradni! Úgy könnyebb megtalálni! Na, mi a helyzet odafent? – révén az én magasságom Laze és kiváltképpen Kaine mellett roppant mód elTÖRPült.
Viszont ennél a pontnál annyira nem kaptam riposztot, hogy azzal kellett szembesülnöm, hogy én voltam az, aki elhagyta a többieket. Könyörgőm, hogy hagy el valaki két óriást?! Buta kérdés: így Romy, így. Bár lehet az lenne a helyesebb, hogy ők hagytak el téged. Na jó, belátom: eltévedtem.
Követve saját intelmemet, lecövekeltem egy pontra. Ezen a szent helyen pattogva próbáltam belőni a srácokat. Bízva abban, hogy Kaine csak kiszúr. Lehet, hogy meg kellett volna ragadni a háló lehetőségét, hogy összekössük magunkat a legelején.
Az egyik ugrás során sikerült megpillantanom a távolban Lilit (azt hiszem), a másiknál pedig Kaine-t (ebben inkább biztos voltam). Reméltem, hogy Laze is ott van a környékén, mert gáz lenne, ha a szélrózsa minden irányába szétszóródnánk, mint ingyen wi-fi egy bevásárlóközpontban.
– Hahó, erre! – kalimpáltam jobbommal, hátha csíkos felsőm elég irányadó lesz a többiek számára. A mozdulat közben természetesen nem környezetemre figyeltem, vagyis hát, de… éppenséggel arra koncentráltam, csak nem a közvetlen közelemben lévő személyekre. Így profi mód átmentem buldózerbe és oldalról bevettem az áldozatomat. Futólag elcsíptem, hogy valami „Peterrel” próbálta felvenni a kapcsolatot.
– Uh, bocsika, ne haragudj, nagyon sajnálom! – nyújtottam készségesen mancsomat, hogy felsegíthessem, amennyiben olyan ultimate Romy-felöklelést toltam, hogy le is taglóztam vele.
– Jaj, ne! Ugye nem kávé volt? – pillantottam végig a kávéfoltokon. Szigorúan a múltidőre helyezve a hangsúlyomat. – O-M-G, mit tettem! – pillantottam végig a kávéfoltokon. A poharak számából minimum két embernek most tettem tönkre a napját. – Kifizetem! Tényleg sajnálom!! Őszintén!!! – pislogtam bocsánatkérőn a lány felé és már készen is álltam a pénztárcám előhalászására.
– Tudom, hogy nem egy nagy indok, de nagyon elragadtattam magamat az E.T. féle hazacsápolással. Bár ahogy elnézem hasonló cipőben jársz, mint én – próbáltam elütni a futó stresszt a csacsogással. – Mármint nem viselt lábbelikre értettem – ejtettem futó pillantást cipőjére. – Hanem a helyzetre. Bocsi, hogy meghiúsítottam a tied! Ha kell, rásegíthetek a szirénázásra. Elég könnyű elveszteni másokat itt. Ami azt illeti én is többedmagammal érkeztem csak elhagytam őket vagy ők engem. Ez igazándiból attól függene, hogy melyikünket kérdeznéd. Szóval mennyivel is tartozom? – kérdeztem rá, immáron az erszényemmel a kezemben, az italok árára gondolva.     

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Lilia Volkov

Lilia Volkov


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 2a336810c6c71fd0d83ea422f58f9e5230ed8641
▪▪ Play by : Brenna D'Amico
▪▪ Kapcsolat : Boxes
▪▪ Karakterlap : Kompromittáló információk
▪▪ Foglalkozás : Egyetemi hallgató
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 1baca8ef557f83c998d91e2bb6aa6284f22fece9
▪▪ Hozzászólások : 84
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 01.
▪▪ Tartózkodási hely : New York
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Tumblr_okcltrGQou1s199fdo1_400

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptySzer. Jún. 14 2023, 23:54


   
Káosz kapitány & Crew
Vibe Outfit

Hogyan veszítsd el a barátaid a tömegben 3 perc alatt?
   
     

Ami azt illeti, őt a nyílt nap kevésbé érdekelte. Nem tervezett egyetemet váltani. Viszont egyrészt, Romynak megígérte, hogy szolgáltat neki némi társaságot, másrészt az egyetemi gimnasztika bajnokság következő fordulóját is az ESU rendezte. Szóval két legyet egy csapásra alapon jobbnak látta felmérni a terepet. Leginkább a sportcsarnok helyét, mennyi idő odajutni, milyen a felszerelés. Ezzel persze nem akarta a többieket untatni, úgyhogy már előző nap jelezte: ő majd előre megy, aztán ott találkoznak a bejáratnál. Úgyhogy ő az ébresztőórával való vitatkozás - átok a korán kelésre! - és egy gyors reggeli után elment a tömegközlekedéssel.
Szerencsére minden ment is, mint a karikacsapás. Még gyorsabban is végzett, mint gondolta, úgyhogy az egyik közeli automatánál megállt, hogy vadásszon maguknak némi innivalót. Két ásványvíz és két jegestea, amit sebtében el is süllyesztett kis hátizsákjában. Hirtelen két kilóval nehezebb is lett a cókmókja, de valahogy sejtette, hogy a többiek úgysem fognak gondolni a hidratálásra. És őszintén, ő a vízzel is elvolt. Romyról sejtette, hogy az egyik teára fog lecsapni. Közben elindult felfedezni pár nagy kegyesen kirakott térképet és programtervet, beszélgetett az információs standoknál. Gyorsan le is adta a drótot Romynak az általa vágyott bemutató tér- és időbeli koordinátáiról. Nagyjából ekkor szembesült vele, hogy bizony már - végre valahára - elérkezett a korábban lezsírozott időpont, úgyhogy indulhatott is a randihelyre.  
Csak valahogy az maradt ki a kalkulációból, hogy egyenest belefut majd a tömeg közepébe. Na arra nem gondolt, itt hogyan találja majd meg a többieket. Azért mégsem állhatott neki vadászkopót játszani! Mégiscsak macska volt, vagy mi a szösz. Bár... Áh, ahhoz egyrészt ennél jobban meg kellett volna jegyeznie a többiek szagmintáját, másrészt kicsit sem nézett volna ki furán! Épp készült ráírni Romyra, amikor – csak hogy saját magára cáfoljon rá - valóban megcsapta az egyik ismerős dezodor bukéja, ami egész jellegzetes volt a samponnal keveredve. Neeeeeem gáz. Egyáltalán nem az.
Elszámolt magában háromig, égre emelt tekintettel, majd ingerült, mély sóhajjal indult meg a jellegzetes kombináció után. A facepalmig akkor jutott el, amikor ezzel a módszerrel valóban bemérte Romy által csak Posion Iannek keresztelt lakótársukat. Kicsit kisírta magát, és megfogadta, hogy ezt soha, de soha nem fogja bevallani az ikertestvérének. Lehetőleg másoknak sem.  
- Héj, miről maradtam le? - tette fel a nagy kérdést üdvözlés helyett, ahogy megpaskolta Laze vállát. Csak ekkortájt tudatosult benne, hogy egyedül a kis csapatuk szőke tagját sikerült bemérnie a korábbi művelettel. - Hol hagytad a többieket? - érdeklődött, szemöldökét felvonva. Emlékei szerint úgy volt, a hétalvó trió együtt érkezik. Ennyire csak nem keveredhettek el egymástól. A tanácstalanság szinte sütött a levegőben, úgyhogy ezen a ponton már inkább csak sóhajtott.  
- Mindegy, szerintem keressünk valami jól kiszúrható tereptárgyat és cövekeljünk le ott. Amúgy hoztam innivalót, ha szomjasak lennénk - tette hozzá, most már csakazértis Laze karjába kapaszkodva. Legalább egy lakótársat kiszimatolt, akkor bizony nem volt hajlandó elölről kezdeni ezt az egész kínos kört. Közben pedig már kereste is a jól belőhető lehetséges tereptárgyat.
 

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Polychromatic attack: Fear the six! Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptySzomb. Jún. 17 2023, 16:14




Hős6os

All my life I've been over the top / I don't know what I'm doing / All I know is I don't wanna stop
-- I Don't Wanna Stop --  feat.  @Lilia Volkov , @Michelle Jones , @Peter Parker , @Rosemarie Morozov , @Kaine Parker



A mai nap lehetett volna ugyanolyan nyugodt, mint a többi, hacsak napokkal ezelőtt nem hallom meg azokat a hívószavakat, mint egyetem, nyílt nap és társaik. Nekem ennyi pont elég volt, hogy benne legyek Kaine nyaggatásában, ha mindhármunktól hallja, amit hallania kell, akkor esetleg nem lesz más választása, mint beadnia a derekát és elköteleznie magát az egyetem mellett. Ezért se hallott tőlem senki azokban a napokban és a mai nap se semmi olyat, hogy „Jaj, fúj egyetem!” éppen ellenkezőleg, dicsértem én talán túlzottan is. Mit ad isten, annyian vannak a parkoló körül is, hogy elkezdtem durrogtatni a motort, húzzanak már félre, ha nem akarnak lapótyák lenni. Abban reménykedtem, hogy talán a zaj valamennyinek az ellensége és fület befogva húzódnak egy kicsit odébb. Ha ez sikerült, hát teljesen nyugodt szívvel lépek ki a kocsiból, oda se pillantva a szúrós tekintetekre. Ha mindenki kiszállt, akkor el is záróm a menekülés lehetőségét Kainetől.
- Ja ne aggódj öcsipók, szétnézel hátha megtetszik s, itt akarsz maradni vagy nem. De nem ez az egyetlen egyetem, amit megnézhetsz. – toldom én is meg Romy biztatását ennyivel és már keresném is a szemeimmel a nagy tömegben Lilit, de annyian vannak, mint az oroszok, bár ez a kijelentés pont nem állja meg a helyét inkább mondom az ázsiaiakat.
Kicsit se kellett volna meglepődnem Romy reakcióján, amikor felém nyújtotta a szervízes lapocskát. Épp nevetni nem kezdtem el, hogy tudja semmi baja nincs a kocsinak, csak szándékosan gyötrőm szegény járművet.
- Köszönöm, még megfontolom. – kacsintottam rá vigyorogva majd a zsebembe csúsztattam a névjegykártyát, ami valószínűleg ott is fog maradni, amíg eszembe nem jut, hogy nem üresek a zsebeim. Előre néztem és úgy haladtam a többiek mellett, bár megfontoltam azt is, hogy esetleg egy kicsit lemaradok és hátulról állom el Kaine menekülési útját, kevés sikerrel persze, de amíg van mögötte is valaki addig csak nem akar visszafutni.
- Ennek a helynek is megvan a maga szépsége. – ezt alá kellett írnom, nem csak azért mondtam, hogy még véletlenül se halljon tőlem semmi rosszat Kaine barátunk.
Romy pesszimizmusát hallva valami biztatót akartam volna mondani neki, csak semmi igazán ide illő nem jutott az eszembe, amiből nem azt szűri le, hogy sajnálkozom.
- Ne aggódj, akárhová vesznek fel az az egyetem szerencsés lesz és te is. – de ez persze nem jelenti azt, hogy nem próbálkozom biztatni őt, mint ahogy az iménti mondatom is bizonyítja. Szánalmas próbálkozás tudom, de ha a barátaimnak arra van szüksége, hogy biztató személyek vegyék őket körül hát itt vagyok!
- Szuper! Akkor menjünk a bejárathoz aztán onnan eldöntjük, hogy merre hány méter. Kaine neked lehet már allergiád van a laboroktól, de nem árt, ha megnézzük, nem? – nem mondom, hogy egy kicsit aggódom vajon mennyire lesz kedve szétverni az egész labort, mert nem tetszik neki ott valami, de legyünk bizakodóak én azt mondom.
- Még nem, de ha közelebb megyünk biztosan látni fogjuk őt is. Csak ne lennének ennyien előttünk. – felsóhajtottam és mivel nem láttam más lehetőséget hát elkezdtem azt fontolgatni, hogy utat török magunknak nem is törődve azzal, hogy megannyi „Hé”-t kapok érte cserébe és legalább ugyanennyi szúrós tekintetet. De ha csak itt állnak és nem mozdulnak hát vessenek magukra basszus. Trécselni odébb is lehetne, nem kell ehhez elállni az utat, míg más normális ember előre haladna. Igen ám! Csak arra én se figyeltem, hogy közben követnek-e a többiek vagy sem. Már elég közel jártam a bejárathoz, legalábbis ezt reméltem, amikor egyszer csak Lili mellettem termett.
- Csak Kaine hétszentséges morgolódásáról, hogy nem akar jönni. Már azt hittem úgy kell megkötni és behúzni a kocsiba. – csak végesek a mi erőink is, egy olyan böszme nagy teremtéssel, mint amilyen ő. Igen, ezt én mondom srác létemre, még szerencse, hogy Kaine nem az ellenségünk, nagy gubancba lennénk, ha az lenne. Ki mentene meg minket tőle? Az indáim még csak kismiskák.
Lili kérdésére hátra pillantok, egész ideáig azt gondoltam, hogy követnek, de azt a nagy fa..fát, igen, fát, ez jobban hangzik, mintha káromkodnék.
- Oh. Két perccel ezelőtt még itt voltak mellettem, azt hittem követnek. – mentegetőzöm, mert tudom mennyire rosszul áll nekem és már el is kezdem jobbra balra fordítani a fejem, hátha meglátom őket, de be kell vallanom, hogy pöttöm Romyt ha akarnám se tudnám meglátni, mert eltakarják az idegenek és nincs sasszemem se sajnos.
- Nagyon figyelmes vagy. Később kérek csak. De ahhoz a hosszú molinóhoz mit szólsz? Pont a nyílt napot hirdeti, csak látják mindketten. Nem? – mármint az alá terveztem lecövekelni, ha Lili is benne volt.
De most már, hála neki elveszíteni nem fogom őt. Úgy belém kapaszkodott, mintha az élete múlna rajta. Nem is csodáltam volna, hogyha a körmét is belém eresztette volna idegességében, de szerencsére ettől még megkímélt.
- Ha odaértünk akkor írok a közösbe. Remélem Kaine észreveszi, hogy pityeg a mobilja, ha nem akkor biztosan a bejárathoz megy. Eredetileg oda tartottunk volna hozzád. – szóval Kaine miatt nem aggódtam, pedig lehet kellett volna. Ha Lili benne volt, akkor nekem se volt szándékomban elengedni őt és a javasolt helyre tartottam vele, ha neki jobb ötlete volt, vagy valaki ránk talált a négyesünkből akkor aszerint cselekedtem én is ahogy kellett.




Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Wipe-mirror-nate-jacobs
Polychromatic attack: Fear the six! AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptyHétf. Jún. 19 2023, 11:14






Csipet

csapat




Mikor az ember belecsöppen olyan szituációkba, mint a normális életvitel, akkor bizony számolnia kell a környezete hatásaival is. Leginkább ezt a nyaggatásban érzékeltem az elmúlt napokban. Semmi affinitást nem éreztem az iránt, ami bezsongatott mindenki mást. Mégis mi olyan nagy dolog egy egyetemi nyílt napban? Egyáltalán miért akar valaki tartozni egy olyan közösséghez, ahol még ő fizet azért, hogy magához vegye a tudást? Ahelyett, hogy mindenki magának frankón összeszedné a saját tudnivalóit, inkább órákat tölt el mások hülyeségének hallgatásával. És ha nem is az érdekli, akkor mi van? Mert Laze nyavajgásából úgy vettem le néha, hogy egyes tantárgyakat a pokolba kíván, így én nem is akartam semmi ilyen rendszerben részt venni. Hogy mégis miért ültem mégis kocsiba? Mert előző este se volt más a téma, mint az, hogy majd milyen klassz lesz emberek közé vegyülni és érdekes dolgokat látni, hallani. Bármelyik építmény kész volt lenyűgözni a beérkezőket, teljesen biztos voltam, hogy a legjobb pompájában fog minket ott minden várni és elképzeltem magam, ahogy a tömegben szinte meg sem mozdulva alig várom majd, hogy hazajöjjünk és kijelenthessem, továbbra sem fogott ott meg semmi. Igen, ez volt a tervem, akkor legalább leszállnak a témáról.
Egy fél napba nem halok én sem bele.
Hárman ültünk a kocsiba és minekután Lilia külön indult, így csak kétfelől kellett hallgatnom azt a klassz, bezsongott csivitelést, ami megelőzte az elindulást. A papírforma tényleg a legkevesebb volt jelen szituációban és csak horkantottam egyet a további unszolásra. Nem baj, holnap már vége lesz, ezt jobb lesz mantrázni magamban.
- Komolyan nem értem, hogy miért nem képezitek magatokat saját magatoktól, ha valamihez van tehetségetek, a többi csak jön magától. - elég radikálisan láttam ezt a szegmensét az egyetemi dolgoknak és az önfejlesztésnek, de leginkább ez utóbbinak. A világ összes adata rendelkezésre állt, hogy nyugodt körülményekhez képest elsajátítsanak bármit. Tényle bármit. Itt a cenzúra kijátszható volt, nem úgy mint ott, ahonnan én jöttem.
- Milyen hiteles a nevem is. - persze, azok a papírok, ami úgy nézett ki nagyjából az első héten a lányoknál, hogy beközöltem, nekem nincs vezetéknevem, sosem tartoztam sehová. Aztán mivel nem jutott más eszembe, benyögtem a "Parker"-t mintha amúgy olyan kevesen futkosnának ezen a néven, számomra csak egyet jelentett azzal, ne felejtsem el a múltam. Így aztán ahányszor kiejtettem a nevem, eszembe jutott minden rossz érzésem is vele kapcsolatban. Romy oldalba bökésére persze rá sandítottam, de csak miután tudomásul vettem, hogy a kocsi lezárult.
- Szerintem is köhög a kocsid, Laze. - tettem hozzá egykedvűen az én megjegyzésemet is, mielőtt elindultam nagy, de annál reumásabb léptekben az épület felé. Dehogy maradok én le, miért akarnék tömeggyilkos lenni, nem? Mert biztosan irritálna ennyi ember egy idő után és magammal sem tudtam mit kezdeni, mert eleve azzal az életérzéssel jöttem ide, hogy mit is akarok?
- Most jöhetne az a köpcös kecskepásztor csávó a meséből, aki kettészelte a tengert, milyen egyszerű lenne átvágni az utat ennyi ember között. Lehet itt levegőt kapni még? - volt némi emberundorom és ez most erősen kiült az arcomra. Inkább szorosabban felzárkóztam, hogy amíg az ámulók lassan azt se tudják, merre mennek, én azért ne essek a hibájukba. Hagytam is inkább beszélgetni őket, mert nekem jobbnak tűnt inkább felmérni a terepet ennyi ember feje fölött.
- Nincs laborfóbiám. - javítottam ki Lazet, akit fél füllel hallottam meg. Néha olyan meredek tévedésekben élt a srác rólam, hogy csak pislogtam, honna akasztott le ilyen baromságokat. De nem hibáztattam, neki volt egy olyan felfogása, amilyen nekem sosem lesz és jobb volt meghagyni többször abban a tudatban, hogy igaza van, mint összeveszni vele a saját igazamért. Hozzászoktam mellette tényként kijelenteni a valóságot aztán vagy megfogadja, vagy nem.
- Lilit itt megtalálni olyan, mint tűt a szénakazalban, de rajta vagyok. - remek, legalább találtam magamnak egy feladatot, amivel leköthetem magam, amíg ők megdiskurálják a labor adta érdekes kísérleteket, engem annyira nem vonzott, hogy mi lesz abból, ha két cuccot összeöntenek. Azzal tisztában voltam, hogy hogyan kell házilag bombát gyártani, de itt biztosan nem a tűzijátékra mentek rá.
Laze elindult előre, egy darabig még követtem a tekintetemmel, de aztán lepillantottam Romyra, ahogy nekem szegezte a kérdését. Igyen cuccok? Az mit takar, nasit, innivalót, vagy valami dedikált porfogót a polcra?
- Leginkább még semmi, Laze elindult. - kicsit talán túlságosan a gondolataimba kezdtem merülni, hogy autimatikusabban válaszoltam, minthogy figyeltem volna, de a figyelmem most lekötötte a zsibongás, a rengeteg inger és a zaj. Észre sem vettem, hogy Romy elmozdult mellőlem, Laze pedig már a periférián sem volt. Egy vállamig érő göndör szemüveges srác belém könyökölve araszolt tovább és egyre jobban kezdtem azt érezni, itt folyamatosan csak egyre és egyre többen lesznek. Már a szófoszlányok kezdtek visszhangzani a fejemben, de én még mindig csak kitartóan figyeltem. Aztán a tarkómon kezdtem érezni egy tompa szúró érzést, ahogy pedig kiszúrtam egy rohadtul ismerős arcot a tömegből, minden normális gondolatom mintha kiveszett volna a fejemből. Összeszűkült szemmel dermedtem meg és figyeltem, miközben éreztem, hogy a tompaság és a vérszomj különös egyvelege kezd el kavarogni bennem, bírja mozgásra a végtagjaimat és vágja le rövidre az utat a srác felé, aki még csak a bejárathoz sem ért teljesen, nem kevés "hé, látsz a szemedtől?" vagy "ne engem löködj, hülye bunkó" szitokszóval a hátam mögött indulok el és úgy nyúlok utána ösztönből, hogy megragadhassam. Teljesen ellengi az agyam a gyilkolási vágy, a rengeteg fájdalom, amit ő okozott és mégsem ő. Annyira ismerősen tódul elém minden mozdulata odaátról, ahányszor csak összecsaptunk, ahányszor sikerült elcsípnem, még ha egy pillanatra is, mielőtt meglógott volna, aztán később meghalt volna. Mintha a kísértet hasonmása nézne vissza rám és cseppet sem érdekel a tömeg, hogy mit szólnak, ha esetleg elérem, mi lesz.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Peter Parker

Peter Parker


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Petey-gif2-268x174
▪▪ Play by : Thomas Stanley Holland
▪▪ Karakterdal : Homecoming
▪▪ Kapcsolat : my dear Watson
▪▪ Karakterlap : Polychromatic attack: Fear the six! Profil-gif
▪▪ Foglalkozás : Szabadúszó önbíráskodó
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Petey-gif-3-268x174
▪▪ Hozzászólások : 313
▪▪ Csatlakozott : 2021. Jul. 04.
▪▪ Tartózkodási hely : 410 Chelsea Street, Apt. 4, Manhattan, NY
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Petey-gif1-268x174

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptySzer. Jún. 21 2023, 21:19


A whole gang
Rarefied Rationale Álca guess who's back


New Yorkban születtem, a tömeg sokszor már fel sem tűnik. Egyszerűen csak beleivódik az ember érzékelésébe és a tudatalattija őrzi meg a kijutási stratégiákat. Ez egy túlélési képesség. Mint annak a szabálynak a megjegyzése, hogy nem szabad hot-dogot venni egy utcai árustól sem, mert labilis emberek és sosem lehet tudni, hogy hol járt a kezük utoljára. De a tömeghez visszatérve... ahogy végignézek a látogatók tengerén, miközben tekintetemmel MJ után kutatok az idegen arcok között, kezdem magam úgy érezni, mint Ethan Mars, amikor Jason után kiáltozott. Sajna most nincs piros lufi, amit követhetnék, de aztán lehet, hogy jobb is így, mert a végén felbukkanna egy bohó, akiről kiderül, hogy világfaló démon. Sosem szabad bízni olyan felnőttekben, akik mosolyt festenek az arcukra és végképp nem szabad meghallgatni a mögötte húzódó történetet!
"Ööh... ugyanarról a bejáratról beszélünk, ugye? >.<"
Szinte biztos, hogy a Szürke ötven árnyalatában is elhangzott egy hasonló beszélgetés.
"Megállok a lépcső közelében. Ha nagyon nem találsz, elképzelhető, hogy úgy jártam, mint Mufasa a bölénycsordával. Ezért nem jó láb alatt lenni. :("
Hiába hallom az egyik irányból Michelle hangját, mire betájolhatnám, honnan csendült fel pontosan a nevem, a figyelmemet eltereli a hatodik érzékem megbolondulása. A bizsergés, a nomasztó érzés, a gyomrom összezsugorodása egyre kevésbé hagyható figyelmen kívül, és az általában a probléma közelségéhez köthető. Így hát újra mobilom képernyőjén koppintok párat, de ezúttal az üzenet helyett az előlapi kamerát kapcsolom be (és próbálok nem grimaszolni a saját képem láttán). Nem vagyok egy selfie bajnok, de a környezetem felméréséhez kapóra jön, így kevésbé hívom fel magamra a figyelmet, mintha olyasmire reagálnék, ami a látóteremen kívül esik. Például egy gyanúsan az ember felé nyúló kézre... ami nem MJ keze.
- Oh... bocsi! - kapom fejemet hirtelen a kéz tulajdonosa felé, törzsemmel enyhén utánozva a mozdulatot, hogy vállam kikerüljön az ujjai célkeresztjéből.
- Feltételezem, nem akarsz benne lenni. - mutatok a telefonomra.
- Vagyis, nem a mobilomban, az... az egy fura életmód volna. Pokémon, másképpen. Viszont remek társadalomkritikát lehetne belőle leszűrni. - egy kínos nevetés, gyors szemüvegigazítás. Még nem jutottam ki az erdőből, az idegpályák mintha lángolnának. Tudod, pókösztön, igazán megtanulhatnál beszélni, hogy konkrét helyzetjelentést adj hébe-hóba.
- Ismerjük egymást?
Buta kérdés, senki sem ismer. Így legalábbis nem. De jó lenne szóval tartani, amíg rá nem jövök, mitől szeretne szétrepedni belül a koponyám.







Vissza az elejére Go down
Michelle Jones

Michelle Jones


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! YJOw
▪▪ Play by : Zendaya
▪▪ Karakterdal :
MJ Playlist:

Polychromatic attack: Fear the six! 5767b909b2755302ad84a6b4331e39a0ba97b6d4
▪▪ Kapcsolat : PP My Hero <3
▪▪ Karakterlap : BOH!
"Számíts a csalódásra, és akkor sosem fogsz csalódni"

▪▪ Foglalkozás : Tanuló: Institute of Fine Arts, New York University , Munka: Hírharsona - Fotóriporter gyakornok
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Tumblr_inline_ptk1ju5eAi1txm9sv_540
▪▪ Hozzászólások : 289
▪▪ Csatlakozott : 2021. Aug. 14.
▪▪ Tartózkodási hely : New York, Manhattan
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! A971ba1118de481fd51a2ecd44f47cf6b0c0259f

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptyCsüt. Jún. 22 2023, 18:08


 
MJ
Protector Outfit Mindenkinek aki olvassaXD

 

Eléggé felkavaró így is a tömeg, ugyanis tömeg undorom van. Hiába lakok nagy városba, de ezt a fajta fullasztó dolgot ráadásul zárt térben nem bírnám elviselni. Úgy hogy még bese léptem nagyon már igyekeztem volna Petert megtalálni. Így is elég feszült vagyok, kihúztam a gyufát a melóba, megy a harc azért, hogy legalább a foglalóra letudjunk tenni egy nevetséges összeget, amíg várunk, hogy a nagyi házát megvegyék végre. Jah és az iskolát ne is említsük, ugyanis elég szarúl állnak a dolgaim. Bár elég jó ajánlásom van a harsonával, John-al és, jelentkeztem egy project fotózásra is, ahol egy Asgardit kell fotózni, és az újság újoncok képei közül fogja kiválogatni a legjobb képet. Miért is lennék feszült és ideges, és idegesít a sok ember? Meglátom Petert, már csak felkéne hívnom magamra a figyelmet. De tudom, hogy ez egészen sikertelen lesz, hiába igyekszem teli kezemmel valami óvatos hadonászás félét csinálni. De MJ persze nem ilyen szerencsés, nem ám. Ugyanis egy vörös folt vakít el hirtelen, majd a kezem tartalma hirtelen kiürül.... annyira megijedek a forró kávé gondolatától is, hogy hátra ugrok - úgy tűnik Petertől kezdek elszívni némi pókmicsoda csilingelést, vagy csak jó a reflexem - de ezzel együtt magam mögött is fellöktem valakit, akinek szerencséjére nem hallottam kit is szidott. Így a kezemre csöppent némi adag, amit igyekszek lerázni, és egy zsepit keríteni. A szendvics megúszta az  a karomra akasztott szatyorban lóg, és éli életét a végzete beteljesedéséig.
Majd a vörös ciklon legalább bocsánatot kér, nem mint egyes emberek.  
- Nem gond, bár a napom így nehezebben fog folytatódni. - sóhajtok, komolyan nem érdekel, csak kiakarok kerülni innen. Amúgy nagyon tetszik a haja, mindig is ábrándoztam vörös hajról, próbálom leküzdeni a késztetést, hogy megkérdezzem festi e.  
- Megértem az egész ország itt lehet, és ide akar járni. Nevetséges ez a tömeg, de nem is lehetne gond belőle ha mindenki kulturáltan viselkedne. Kezdjük elveszíteni emberségünket, és vissza megyünk az ÁLLAT kórba. - állatot azért is mondtam, és emeltem ki, mert az egy dolog hogy épp beszélgetünk, és a földön köztünk a kiömlött kávé van, az illetőt cseppet sem izgatta, így átgázolt köztünk át a kávékon. Mély levegőt szívok be: nyugi MJ. Majd körülnézek, amíg szabadkozik tovább a lány.  
- Tényleg nem gond, nem volt drága. És úgy tűnik én is elvesztettem, akit kerestem. Lehet egy központibb helyre kéne állni... - közben éreztem végig a zsebembe a pittyegést, de esélyem sem volt elővenni. Majd picit megnyílik a tömeg, és meglátom Petert, ahogy egy nagyon magas sráccal beszélget. - Akit keresek én megtaláltam. - biccentek arra, és megindulnék elköszönve, de látom a lánynak is ismerős lesz ott valaki...
 

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Arrow-Romy-Full

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptySzomb. Júl. 01 2023, 00:56


   
Why spiders?
Vibe Character skin
„Why can’t we follow the butterflies?”
   
     

Vennem kellett egy mély levegőt, mielőtt újabb monológba fognék arról, hogy miért előnyös nem vaktában magunkba szívni a tudást és kontár mód űzni a szakmát. De én adtam, hogy hiteles EXP-t csepegtetnek majd belém papíron (és remélhetőleg elméletben is) szakemberek, akik már letettek valamit azért az asztalra. Ráadásul a Skillshare-n is hiányolom a retro, személyes előadásokat.
– Pszt!!! Hiteles az – fojtott hangon, sűrű körülnézések között pirítottam rá Kainere. Még csak az kéne, hogy ebben a tömegben, hangosan leközölje, hogy okiratot hamisítottam! Akkor viszlát Egyetem és irány a dutyi! Ténybe tény, nem voltam túl büszke magamra emiatt, de az volt a legkevesebb, hogy beszereztünk neki ilyesféléket. Multiverzumból idevándorlóknak egyébként sem közismert semmiféle szervezete, hogy ilyen papírosokat hitelesen el lehessen intézni. Már ameddig az én ismeretem terjed efféle témákban.
– Mózes dudera gondolsz? – vakartam meg a fejemet. Félig tanácstalanul, hogy kire asszociálhatott, félig pedig büszkén, amiért mesére utalt. Cseppet sem gondoltam volna, ennyire megmaradnak benne a projektorral kivetített sztorik, amiket esténként néztünk. – De átérzem, olyan, mint az Oroszlánkirályban a gnú csorda és ez még csak nem is CGI – hanem valós, kézzel fogható tömeg! Mint egy forgalmas este a Nappaliban.
– Dawww, köszönöm a buffot Laze! – egész meghatódtam azon, hogy sokkal jobban elhitte, hogy engem felvesznek akárhova is. Bár bizakodtam abban, hogy majd tényleg egy helyen fogjuk koptatni az iskolapadot.
– Komolyan allergiás vagy a laborokra? Azt hittem, hogy csak a berendezésére – kérdeztem rá, hangomban enyhe aggódalommal. – Mert, ha igen, akkor sürgős újra tervezés vár ránk! – nem akarnám, hogy rosszul legyen. Készenlétben tartottam ujjaimat a klaviatúra felett arra az esetre, ha üzennem kell Lilinek, hogy a labort sztornózzuk a programlistáról. – Az allergia nem játék. És semmi ciki nincs a bevallásában! Engem a macskaszőr tud megölni – bár ezt már nagyon is tudták, mivel képtelen voltam nem elsütni, hogy allergiás vagyok Lilire. Szigorúan csak viccből, hogy aztán kifejtsük az ő macskaszőre miért is nem triggereli a halálos effektet. Viszont hangsúlyozni akartam, hogy nekünk aztán elmondhatja, én tuti nem cikizném érte. Poison Ian-t pedig diszkréten bordaközt bökőm a könyökömmel, ha megpróbálná. Végül meg is tettem, na nem a cikizés miatt, hanem azért osztottam ki neki az aljas bordatámadást, mert ilyen sületlenségeket állított, holott ezt az időt fordíthattuk volna Lili megtalálására is!
– Fókuszáljunk Lilire és nem a fóbiákra! – szögeztem le felfújt arccal. El se hiszem… Én meg már komolyan aggódtam! Dobva végül Lilinek egy üzenetet, hogy: „Jövüüünk! Csak volt egy kis fiaskó.
Azért magamban felírtam következő napirendi pontnak, hogy odahaza azért kérdezzek rá. Kaineből bosszantó módon gyakran csak fogóval lehetett kihúzni dolgokat. Nem mintha zavarna szófukarsága. Én aztán tiszteletben tartom, ha inkább hallgat dolgairól! Na jó, időnként megmagyarázhatatlanul idegesített...
Nem gondoltam volna, hogy Lili felkeresése egy annyira nehéz küldetés lenne, hogy még a party is darabjaira hullik emiatt. Ráadásul egy durva random eventbe is belepottyantam! Komolyan remélem, hogy a többiek nagyobb sikerrel járnak, mint én és nem követnek el olyan bűnöket, mint a kávé kiöntése.
– Komolyan sajnálom – motyogva meredtem a földön folydogáló italra. Csendesen megemlékezve arról, hogy mi lehetett volna belőle és megsiratva, ami végül lett belőle. Hátra hőköltem a fickó miatt, aki nemes egyszerűséggel átkelt közöttünk, mintha ott sem lennénk. Majdnem fel is borultam, ahogy próbáltam kitérni az útjából.
– Inkább ne bántsuk a jószágokat, legtöbb embert lekörözik – ingattam a fejemet lemondóan. – De! Van szilárd halmazállapotú örömhormonom aka csokoládém – az utolsó szót dallamosan mondtam, hogy minél jobban eltereljem a témát a tömegről. – A kávéért cserébe örömmel felajánlom, ha fogyaszthatsz ilyesmit. Sima, egyszerű, de annál is nagyszerűbb tejcsokoládéról van szó. Egy egész tábla akad belőle a táskám mélyén. Még csak meg sincs bontva! Ha gondolod az ismerősöddel is megoszthatod – akinek a kávéja szintén buldózer-Romy áldozata lett. Mondókám közben elő is halásztam a sokat emlegetett édességet, hogy átnyújtsam azt az előttem álló lánynak.
– Tényleg neked adom! Tudom, hogy idegenektől jobb nem elfogadni ilyesmit, de becsület szavamra, hogy a csoki ártalmatlan – bizakodó mosollyal vizslattam felé. Nem tágítottam afelől, hogy ráhagyományozom. – És én is! Öhm... Romy vagyok, mármint Rosemarienek hívnak, de bátran szólíts Romynak. Nem szeretném, hogy a „lány-aki-kiöntötte-a-kávémat” jeligével emlékeznél rám, szóval… örülök, hogy találkoztunk! Téged, hogy hívnak? Te is jelentkeztél a suliba, melyik karra? – mellesleg én se szívesen emlékeznék úgy rá, hogy „a-lány-akinek-kiöntöttem-a-kávéját”.
Miután elvette az engesztelésül szánt édességet, a mancsaimba csúsztattam mobilomat, hogy írjak a közös „Mi casa” csoportba. Lili nevét elsőként tagelve. Erősen bízva abban, hogy ő legalább nézi, majd az üzenetemet: „Elvesztettem a többieket… Vagyis ők vesztettek el engem. Mindu. Én itt vagyok a tömegben, egy adag kiömlött kávé mellett. Nem tágítok innen. Ha megleled a srácokat keressetek meg, plíííz. Képtelenség átjutni ezen az embertömegen…
– Igen? – kaptam fel a fejemet mobilomról és néztem el abba az irányba, amerre a lány mutatott. Egy gyors szemlét végezve, mivel kételkedtem abban, hogy bárkit is felismernék ebben… – Oh, én is! – örültem meg, ahogy észrevettem Kaine-t.
Kész szerencse, hogy olyan magas volt, mert bárhol ki lehetett szúrni. És mivel magas volt és bárhol ki lehetett szúrni, így azt is könnyű volt kivennem, hogy valami nem stimmelt. Talán azért, mert hiába csápoltam, mint egy őrült, Kaine felém se bagózott? Jó-jó, nem is muszáj, meg tudom, hogy picike vagyok, de azért elég látványosan odatettem magamat! Most is csak cirka ötvenen néznek kapásból kattantnak! De valamiért Kaine felém se bagózott, tök úgy viselkedett, mint Arrow, amikor labdát lát. Ellentétben kiskutyámmal, ebben a helyzetben valamiért rettentő rossz érzés kerülgetett. Kaine nem szokott csak úgy nem figyelni… Hát még a meséket is nézi velünk!
Vontatott mozdulatokkal rekesztettem be a csápolást, ahogy bensőmben egyre nagyobb méreteket öltött a „valami itt nagyon nem stimmel” – életérzés. Mindeközben szemem sarkából kiszúrva Lili és Laze közeledését. Arcomon sátrat vert az aggodalom, elrejteni sem tudtam, ahogy feléjük lestem.
– Valami nagyon nem oké… – súgtam orrom alatt, ahogy felvettem Lilivel a szemkontaktust. Kétségem se volt afelől, hogy szuper macskahallásával tisztán hallja, amit mondok. – Karmazsin-kód! – tettem hozzá, élve a Ranger-es színkódolással, amit „demokratikusan” elhatároztunk Lilivel, hogy mostantól ez lesz a jelzés arra, hogyha valakivel gáz van a „Mi casaban”. (Oké, jó, önkényesen eldöntöttük!)
Végül szemeimet visszavezettem Kaine irányába, hogy aztán kisebb késéssel megindulhassak a lány után, aki gyanúsan abban az irányban szúrta ki ismerősét, akit keresett, mint ahol én Kainet…

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Lilia Volkov

Lilia Volkov


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 2a336810c6c71fd0d83ea422f58f9e5230ed8641
▪▪ Play by : Brenna D'Amico
▪▪ Kapcsolat : Boxes
▪▪ Karakterlap : Kompromittáló információk
▪▪ Foglalkozás : Egyetemi hallgató
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 1baca8ef557f83c998d91e2bb6aa6284f22fece9
▪▪ Hozzászólások : 84
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 01.
▪▪ Tartózkodási hely : New York
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Tumblr_okcltrGQou1s199fdo1_400

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptyVas. Júl. 02 2023, 22:23


   
Káosz kapitány & Crew
Vibe Outfit

Hogyan veszítsd el a barátaid a tömegben 3 perc alatt?
   
     

Lélekben még mindig zokogott a szimat-hadműveleten. Legalább csak Kaine zsörtölődéséről maradt le, semmi komolyról. Vagyis, merte remélni, hogy Laze elmondta volna, ha valami komolyabbról is lemaradt volna.  
- És az használna? Ha eleve úgy kell elvontatni ide, akkor csak még inkább elmegy a kedve az egésztől - csóválta a fejét egy sóhajjal. Biztos volt benne, hogy Kaine képes lenne elvégezni egy egyetemet, ha rászánja magát. De nem volt benne biztos, hogy jó dolog lenne erőltetni. Elég kontraproduktív ötletnek tűnt.  
- Ebben a tömegben nem nehéz elveszni... De akkor te szaladtál előre és a többiek maradtak le? - ezt fontosnak találta tisztázni. Csak hogy melyik irányban kellene keresni a többieket. Laze karjába kapaszkodva már próbált felpipiskedni és kémlelni, de még lábujjhegyen is alig-alig súrolta Romy magasságát. Talán még azt sem. A két méteres srácok között nem látott ki semerre.  
- A molinó jó ötlet - bólogatott lelkesen, és hagyta, hogy Laze vezesse. Ő meg a karjába kapaszkodva követte. Azért egy fél gondolattal eljátszadozott azzal az ötlettel, hogy karmokkal ragaszkodjon a lakótársához, de mindkettejük méltósága érdekében ezt elengedte. - Támogatom. De nem tudom, ebben a tömegben mennyire tudják nézni a telefonjukat - hümmögött, ahogy a molinóhoz közeledtek. Azért jobbnak látta ebben hagyni Laze-t érvényesülni. Magában közben már előre sírt azon, amit csinálni készült.  
A levegőbe szimatolva próbálta elkülöníteni a különböző szagokat és illatokat. Igyekezett nem túl feltűnően csinálni. Azért mégiscsak eléggé kínos szitu volt. És amikor épp nem sírni lett volna kedve ezen a kellemetlen módszeren, hanem koncentrált, akkor egész jól el tudott különíteni dolgokat. Köztük Romy lótuszos tusfürdőjét, vegyítve Arrow jellegzetes szagával. Amint ezt sikerült kiszűrnie a tömegből, megvolt a nyom, amit követhetett.  
- Laze, erre - jelezte lakótársának, hogy induljanak. Laze felsőjének ujjába kapaszkodott és megindult előre, a minta után. Közben próbálta húzni magával szőke társát a megfelelő irányba. Csak abban reménykedett, nem kérdezi meg, honnan is láthatta Romyt a tömegben, mikor ő mindüknél alacsonyabb volt.  
Néhány kisebb csoportosuláson átvergődve sikerült kiszúrnia kedvenc barátnőjét az emberek között. Még közel sem jártak hozzá, és a tömeg miatt amúgy igyekezett kizárni a zajokat, különben már rég fejfájással fetrengett volna. De amint Romy suttogni kezdett, hegyezte a fülét. A hatalmas alapzajön túl sikerült kivennie, amit barátnője mondott.  
- Helyzet van, Karmazsin kód - tolmácsolta Laze-nek és követte Romy tekintetét és mozgását. - Erre - tette hozzá, miközben igyekezett arra a pályára állni, amin Romy is mozgott. Azért a szaglásával próbálta kiegészíteni a dolgot, hogy ezúttal ne veszítsék el őket. - Egyáltalán milyen bajba keveredhetett itt Kaine? - tette fel a nagy kérdést, egyelőre csak Laze-nek, miközben próbálta utolérni Romyt és odaérni, ahol a többiek lehettek. Ez egyáltalán nem kecsegtetett semmi jóval.  
 

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : Polychromatic attack: Fear the six! Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptyCsüt. Júl. 06 2023, 03:09




Hős6os

All my life I've been over the top / I don't know what I'm doing / All I know is I don't wanna stop
-- I Don't Wanna Stop --  feat.  @Lilia Volkov , @Michelle Jones , @Peter Parker , @Rosemarie Morozov , @Kaine Parker -- Lili kérésére életre keltettem a macska füleit!



Csak szemet forgatok az autómat ért megjegyzésekre, még, hogy köhög a kocsim. Haha, jó vicc! Majdnem elhittem. Szerencsére, ha valamire akkor a kocsira szeretek ügyelni s, bár nem dicsekszem vele, de még jobban szeretem vezetni azt. Bár szerintem ez nem meglepő, minden jóravaló ember szeretheti a kocsiját és óvhatja. Persze, hogy én is így teszek s, jóravaló embernek tartom magam, az mind mellékes, hogy néha megkérdőjelezhető dolgokat teszek és nem azt veszem, amit kérnek, hanem mást.
- Alap, a csapatba kell egy healer is. – bár lehet kissé pökhendin hangzott, egyáltalán nem volt az s, Romy szerencsére ismer, hogy tudja, ha valakik akkor a barátaim biztosan számíthatnak rám, mert félreteszem a büszkeségem és segítek nekik, bármiben. Tényleg bármiben, még az olyan szörnyű dolgokban is, mint amilyen a takarítás vagy a bevásárlás.
Persze ettől függetlenül nem áll messze tőlem Kaine ugratása se, ahogy Romyt megdicsérem, azzal arányosan viccelődök vele is. A laborallergiával hecceltem. Amiért cserébe meg is kaptam Romytól a méltó jutalmam. Persze, hogy nem illik ilyesmivel viccelődni, de állítson meg engem bárki, akárki ebben. Nem fog tudni. Romy kérésére én Lilire is fókuszáltam, hogy megtaláljam őt, így haladtam is előre abban reménykedve ők is itt vannak mögöttem, de nem voltak. Ezt csak akkor vettem észre, amikor már Lili volt mellettem, de a többiek nem.
- Valakinek rágnia kell az ő fülét is, hogy cselekedjen. Ha nem mondjuk neki sose un rá és nem jön el magától. – persze tudom én nagyon jól, hogy ez nem megoldás és végső soron nem is biztos, hogy célravezető. Kaineről beszélünk! De nem volt szándékomban még jobban felbosszantani a mellettem nagyót sóhajtozó Lilit. Inkább kedvesen rámosolyogtam.
- Az volt a mai napi kihívás, hogy fókuszáljunk rád. Én pedig megtettem mindent, hogy ennek eleget tegyek. Szóval elvileg akkor őket hátrébb hagytam, igen. – itt ennél a résznél megpróbáltam nem megvillantani a jól ismert „bocsi” vigyoromat. Mert volt nekem mindenféle minden esetre. Ezek persze nem mindig húztak ki engem a slamasztikából, de legalább vígan mentem tönkre mindig is, ha utána valamilyen leszidást kaptam.
- Igaz. Akkor reménykedjünk a legjobbakban. Elveszni nem veszhetnek el, ha igen, otthon úgyis megtalálnak minket vagy a kocsinál ahogy megbeszéltük. – bár egyik se hangzik jól, a terv szerint együtt kellett volna maradnunk és nem ez történt. De nem biggyesztem le a szám miatta, Lili itt van mellettem, nem egyedül kell feltalálnom a megoldást, hanem megtalálhatjuk együtt. Fő a csapatmunka.
Látva a csimpaszkodását kicsit megsajnáltam őt.
- Felemelhetlek, ha akarod. – azt már nem tettem hozzá, hogy nem látja senki az otthoniak közül, valószínűleg enélkül is megfogom kapni Lili jellegzetes „ez most komoly” nézését vagy valami ehhez hasonlót.
Aztán persze elindultunk, teljesen érthető, hogy itt nem állhatunk meg, hanem előre kell mennünk vagy bármerre, ahol a többieket véljük felfedezni. De őszintén nem tudom, hogy én voltam túlságosan elszállva vagy nem a jó irányba pislogtam, arra lettem figyelmes, hogy szépen haladunk ugye, de aztán történik valami. Lili gyorsan átvált macskafülekre, amitől meg kellene lepődnöm, de már esküszöm eléggé hozzászoktam a tényhez, hogy nála ez természetes.
Már én is észreveszem Romyt de nekem nincs semmiféle szuperhallásom, szájról se tudok olvasni ezért pillantottam le Lilire, aki közölte, hogy szerinte mi lehet az, amit Romy üzenni próbált.
- Karmazsin-kód? – a homlokomhoz csaptam a szabad kezemmel, amiben nem Lili kapaszkodott, ha kapaszkodott még továbbra is, mindenesetre nekem eszem ágában sem volt elhúzni a karom tőle.
- Bárcsak tudnám. Tényleg, csak két percre hagytuk magára. – annyi is volt szerintem, vagy akár annál is kevesebb. Fogalmam sincs, de nem tetszett ez nekem egyáltalán. Már nagyjából láttam én is, hogy merre kell mennünk s, azon voltam, hogy ne hátráltassam Lilit, hanem hozzá igazítsam a lépéseimet, bármilyen nehéz is volt átgázolni a tömegen. Volt, akit egy kicsit meg kellett tolni nem mondom, hogy vegye a fáradtságot már és menjen odébb, de bocsánatot kértem volna tőle, ha lett volna időm.




Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Wipe-mirror-nate-jacobs
Polychromatic attack: Fear the six! AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptyVas. Júl. 09 2023, 07:42






Csipet

csapat




Teljesen őrült voltam, hogy hagytam magam belerángatni az egész tervbe. Persze ez a többieknek fontos volt, én abszolút meg tudtam érteni, hogy mit jelent az egyetem. A következő lépcsőfok az élet rögös útján, ami talán új ajtókat nyit a jövőben. Én nem éreztem úgy, hogy bárminek is a hiányában szenvednék, a lehetőségeimet nem úgy mértem fel, ahogy azt mások tették. Nekem minden újdonság volt, amit az elmúlt időben tapasztaltak és mutattak, én csak próbáltam valahogy kapcsolódni ehhez a jelenlegi szituhoz és az eddig eléggé bevált, ha bekapcsolódtam a beszélgetésekbe. Most sem tettem másképp, hogy tereljem kicsit a rossz ellenérzéseimet, amit ez a hirtelen összezsúfolódott tömeg látványa okozott ezen az egyébként nem is olyan tágas beltérben.
- Ne aggódj, ebben a kontextusban ezt senki nem érti. - én sem értettem, hogy Romy miért fordít ekkora figyelmet egy olyan elszólásra, amit ebben a hangzavarban egyébként sem sokan fognak meghallani. De az emberundorom már a küszöbre lépett, hogy mesékből idéztem. A legnehezebben erre lehetett rávenni, de ha már tartottunk közös filmezéseket, akkor én boldogan elvoltam a nasival is. Néha tényleg voltak elgondolkodtató mozzanatok is. Hümmögtem csupán a kérdésre. Ahogy egyre beljebb araszoltunk, én annál nehezebben tudtam elszakadni attól, hogy mennyi ember is leledzett itt. Csak megpróbáltam elképzelni ezt az én világomban és máris megidéződött a tömegkatasztrófa. Igaz, ott még csak az sem volt lehetséges, hogy ennyien összegyűljenek egy helyen, mert senki nem akart öngyilkos akciót. Laze is mindjárt tol egy öngyilkos merényletet, ha tovább hülyéskedik a laborokkal. Néha annyira de annyira nem tudtam őt komolyan venni, mintha valahol ő sem értett volna engem meg. Ez azért nem azt jelentette, hogy ha gáz lenne, nem segítenék, csak nem értette a miértjeimet. Nem is kellett.
Jelenleg magam sem értettem magamat.
Valahogy annyira elnyugodott minden, mint amikor a film belassul. Aztán hirtelen ismerős érzés hasított belém. Nem is tudtam hirtelen egy ennyire abszurd helyen hová tenni, leginkább úgy tudnám jellemezni ezt az érzést, mint amikor valaki addig kell, hogy keresse a kérdéseire a választ, amíg meg nem kapja rá az összeset. Pedig esküszöm semmi komoly nem járt az imént még a fejemben. Elég volt aztán csak körbepillantanom, hogy meglássam a teljes valóját a hirtelen jött érzések forrásának. Úgy éreztem, mintha rettentően közel lennék a célomhoz, pedig nem terveltem ki semmit. Furcsálló grimasszal pillantottam körbe, miközben próbáltam volna az embereket analizálni, nem szakadhatok ki ebből a valóságból. De ahogy a szemkontaktust felveszi velem csak egy pillanatra is, hirtelen eláll a lélegzetem és totálisan csak magunkat kezdem érzékelni a térben. Kurvára ismerem és mégsem. Kurvára előjön az a kellemetlen érzés, hogy én őt ki akarom nyiffantani. Nem érdekel, hogy egy tucat ember van itt, már teljesen kizökkent az először tompán, majd egyre erősebben lüktető gyilkolási vágy. Az ösztönök úgy kúsztak elő, mintha még mindig a szeren függenék, pedig már rég kitisztult a fejem tőle.
Úgy vágtam át azon a tömegen, mintha én szerettem volna kettészelni, mint ahogy az imént még hivatkozni akartam rá, de már az is olyan távolinak csengett. Csak a srácot figyeltem, a mozdulatait, ahogy neki még fel sem tűntem mert azt az egy pillanatnyi kapcsolódást leszámítva egyszer sem nézett többször rám. Öreg hiba alábecsülni az ellenfeleket.
A távolság úgy csökkent közöttünk, mintha igazából nem is nagy léptekben, hanem gyors tempóban futottam volna le, de lehet csak annyira arra fókuszáltam, hogy kifigyeljem a mozdulatait, ez az csekély apróság fel sem tűnt. Aztán még dumálni is kezdett, amit én még a saját univerzumomban is rettentően gyűlöltem. Amikor Pókember megszólalt a maga idegesítő témaváltásaival, szükségtelen dialógusaival, hogy inkább azzal idegeljen ki, mint bármi mással. Nem terveztem én a meglepetés erejével támadni, egyszerűen csak be akartam vinni neki az első ütést, hogy aztán ne is akarjon tudni gyorsan reagálni. Hisz tudtam előre az ő mozdulatait, hacsak ez a Peter nem volt teljesen más. Ebben azonban kételkedtem. Az időzítésem viszont rosszul sült el az izgágasága miatt és a válla helyett a mellette lévő szobor bánta darabjaiban.
- Nem tudnál egy kicsit veszteg maradni? - csaptam neki visszakézből. Pont nem érdekelt, hogy kinek szövegelt és mit, engem csak az vitt előre, hogy minél hamarabb fogást találjak rajta mondjuk a karján, csak hogy tényleg ne pattogjon nagyon. A tömeg még mindig nem érdekelt, ellenben őt miért ne érdekelhette az inkognitója?
- Te engem nem, de én téged nagyon is. - és ha eddig még nem lendültem nagyon mozgásba, akkor most rákapcsoltam.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Peter Parker

Peter Parker


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Petey-gif2-268x174
▪▪ Play by : Thomas Stanley Holland
▪▪ Karakterdal : Homecoming
▪▪ Kapcsolat : my dear Watson
▪▪ Karakterlap : Polychromatic attack: Fear the six! Profil-gif
▪▪ Foglalkozás : Szabadúszó önbíráskodó
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Petey-gif-3-268x174
▪▪ Hozzászólások : 313
▪▪ Csatlakozott : 2021. Jul. 04.
▪▪ Tartózkodási hely : 410 Chelsea Street, Apt. 4, Manhattan, NY
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Petey-gif1-268x174

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptyKedd Júl. 11 2023, 22:20


A whole gang
All eyes on you Álca hello, is it me you're looking for?


May aszerint a filozófia szerint élt, hogy a legegyszerűbb, amivel segíthetsz magadon, mikor összezavarodsz vagy elveszel a teendők tengerében, az, ha egy listába szeded a biztos pontokat. Később általában elvesztette ezt a listát vagy épp nem vallotta be, hogy a spontanitásnál nem talált jobb metódust, de ettől még az elgondolás helyes volt. Szóval, nézzük azt a listát.
1: MJ még mindig nincs meg. Vagyis, de, megvan valahol, de látótávolságon belül nincs és a mostani helyzetet hozzácsaphatjuk azon esetekhez, amikor a magasságunk közti eltérés (negatívan az én kontómra) nem előnyös. Csudába a génjeimmel!
2: Az ismeretlen srác be van pöccenve valamiért. Igen, előző életemben Sherlock voltam.
3: Az ismeretlen srác elég rendesen be van pöccenve!
4: Az ismeretlen srác gyorsan mozog. Meglepően gyorsan. Nyilván az ilyesmit írhatnánk a szervezetében dolgozól, megemelkedett adrenalinszint számlájára, de ha ezt kombináljuk a hatodik érzék közelében tanúsított hiperszenzitivitásával, az emberben felmerül a gyanú, vajon mennyire beszélhetünk természetes fürgeségről.
- Tudnék, de a háziorvosom azt javasolta, hogy maradjak folyamatosan mozgásban. Egészségügyi szempontból. Említett valamit arról, hogy túl sok időt töltök monitor előtt, de meg kell mondjam, az volt az érzésem, hogy egy teljesen másik emberről beszélt. Valakiről, aki ott sincs. Ijesztő, nem? Ráadásul kínos is az egész, érted? Mert persze, adná magát, hogy felródd neki, hogy nem is ismer, de ugyanakkor nem szeretnél tapintatlan sem lenni. - nemsokára rátérek egyébként, hogy ez miért fontos (a közhiedelemmel ellentétben nem szokásom csak úgy össze-vissza dumálni! Dehogynem), de előtte még a visszakézből intézett csapás elől elhajolok. Félig. Nem akarom túlzásba vinni az elhajlást, szóval épp annyira dőlök hátra, hátsó lábamra áthelyezve testsúlyomat, hogy ne érjen el keze teljes mértékben, de annyira már nem, hogy az ütésével ne sodorja le rólam a szemüveget.
- Most ugyanolyan érzés kerített hatalmába, mint az orvosomnál. Haragszol valakire, de az nem én vagyok. Szinte biztos, hogy összekeversz valakivel. - hé, univerzum, lenne ám miről beszélnünk! Miért van az, hogy mindig az aggresszorokat fogom ki?
Nem lehetne szó arról, hogy legközelebb Leonardo DiCaprio keverjen össze a gyerekkori barátjával? Ha hunyorít az ember, majdnem úgy nézek ki, mint Tobey Maguire. Jó, lehet, hogy be kell hozzá csukni az egyik szemét. Aztán a másikat is.
- Ezt azért gondolhatod így, mert elég átlagos megjelenésem van. Én vagyok a szomszéd jóképű srác. - aki egy zavart nevetés közben emeli fel éppen a karját, melyet az idegen megragadott. Tehát erős is. Remek!
- Jól esik a közeledés, de van barátnőm. - aki nagyot fog nézni, hogy öt percig se lehetek egyedül, mert máris kéz a kézben bukkanok fel egy új baráttal.
- Ha már ilyen jól megtaláltuk a közös nevezőt, te is megoszthatnál magadról valamit! Például azt, hogy szerinted honnan ismersz? Mondanám, hogy rémlik az arcod, de az igazság az, hogy szemüveg nélkül gyakorlatilag vak vagyok. - burkolt szemrehányás, amiért korábban leverte rólam.
- Kiropraktornak tanulsz? Mert ha nem, örülnék, ha visszakapnám a karomat. Biológiai szerződésben vagyunk és az apróbetűs rész miatt egy életre szól. - szeretném tartani magamat ehhez. Lehetőleg anélkül, hogy erőszakot kellene alkalmaznom. Ennek elkerülése érdekében még teszek egy próbálkozást a helyzet fájdalommentesebb kezelésre és hunyorítva fürkészem a vonásait.
- Várj csak! Mintha valami rémlene... - enyhén oldalra döntöm a fejemet, így vizsgálgatva tovább.
- Persze, tudom már! Te vagy az a srác arról az izéről!
De a felismerés után grimaszolni is kezdek.
- Neeem, az nem lehet. Bocsi, összetévesztettelek valakivel. Látod, milyen könnyen esik az ember ebbe a hibába?







Vissza az elejére Go down
Michelle Jones

Michelle Jones


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! YJOw
▪▪ Play by : Zendaya
▪▪ Karakterdal :
MJ Playlist:

Polychromatic attack: Fear the six! 5767b909b2755302ad84a6b4331e39a0ba97b6d4
▪▪ Kapcsolat : PP My Hero <3
▪▪ Karakterlap : BOH!
"Számíts a csalódásra, és akkor sosem fogsz csalódni"

▪▪ Foglalkozás : Tanuló: Institute of Fine Arts, New York University , Munka: Hírharsona - Fotóriporter gyakornok
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Tumblr_inline_ptk1ju5eAi1txm9sv_540
▪▪ Hozzászólások : 289
▪▪ Csatlakozott : 2021. Aug. 14.
▪▪ Tartózkodási hely : New York, Manhattan
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! A971ba1118de481fd51a2ecd44f47cf6b0c0259f

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptySzer. Júl. 12 2023, 18:50


 
MJ
Protector Outfit Mindenkinek aki olvassaXD

 

Őszintén szólva csak egy valamit szeretnék: elmenekülni innen. Kellemetlenül érzem már magam ekkora embertömegbe, a kis balesetünk se okozott több örömet, és nem éppen segített elfogadnom a helyzetemet. Kávé. A kávémról volt szó. Igyekszem elengedni a csalódásomat, és megnyugodni. A lány amúgy kedves, ízlésemhez mondjuk túl sokat fecseg, és gyorsan, bár Peterrel kezdek hozzá szokni.
- Köszönöm, de én az étcsokit szeretem. Viszont elveszem a barátomnak, hátha neki jó lesz, köszönöm. - végülis aranyos, így nem akarom visszautasítani. Peter meg ha jól emlékszem szereti, na egy valami amit nem is tudok róla, hogy milyen csokit szeret. Láttam egyáltalán csokit enni?
- Engem Michelle-nek hívnak.  - mondanám a barátaimnak MJ vagyok, de még nem érzem hogy túl nagy barátság szövődött volna közöttünk, a bizalmaskodás pedig nem a kenyerem, így a becenevemet egyenlőre megtartom magamnak. Majd meglátom Petert a tömegbe, és a lány is elsőnek a telefonjával van elfoglalva, gondolom felveszi azokkal a kapcsolatot, akikkel elvesztették egymást. Viszont, amíg látom Petert megindulok felé, a lánynak csak biccentek elköszönés képpen, bár úgy láttam, mintha felismerte volna a másik embert... de megyek, mint egy tank, hogy átverekedjem magam.
- Peter? - szólalok meg, mikor közelebb érek hozzájuk. Kissé érthetetlenül nézek rájuk, egyikről a másikra, mert eléggé jesszusom, szikráznak. Érződik a levegőben a konfliktus.
- Ő. Szia... ismeritek egymást? - húzódom közelebb Peterhöz, mert konkrétan a másik srác ijesztő tekintettel nézi, és igyekszem már csak azért is a látóterébe kerülni, hogy levegye a tekintetét róla, mert most úgy néz ki mint egy vadállat, aki szemmel tartja a zsákmányát.
- Elmondanátok mi folyik itt? - Nézek rájuk ismét felváltva, és várom Peter mikor kerül ki a falhoz szorításból, mert egyáltalán nem tetszik ez nekem.
- Hogy hívnak? Mi lenne ha kimennénk a friss levegőre, és megbeszélnék bármi is történt, mint felnőtt civilizált emberek. Na? - nézek aggódva, nem akarok itt balhét a tömegben. Nem is Petert féltem nyilván kitudná kerülni, és a többi. Csak attól félek hogy ekkora tömegben másnak is baja eshet.
 

 

 

 

 
Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : Polychromatic attack: Fear the six! Arrow-Romy-Full

Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! EmptySzer. Júl. 12 2023, 23:12


   
Why spiders?
Vibe Character skin
„Why can’t we follow the butterflies?”
   
     

– Oh… – arcomon őszinte döbbenet rajzolódott ki. Hát, nem kicsit lepett meg, hogy „a-lány-akinek-kiöntöttem-a-kávéját” csak az étcsokoládét szereti. Hogy lehet CSAK az étcsokit szeretni? Habár a kávégyilkosság után nekem aztán semmi jogom nem volt ítélkezni. – Remélem legalább egy icipicit pótolja a kávét – pillantottam le ismét már-már az aszfalttal eggyé váló koffeinfoltra. Mindenesetre barátjának innen is küldtem a thumbs up-ot, ha ő valóban nem utasítja el a csokoládé tejes formáját.
– Nagyon szép neved van – szökött ki a számon a dicséret. Habár szakját/karát nem tudtam meg. De még csak azt sem, hogy egy hozzám hasonló, leendő gólyába botlottam-e bele? Bár nem is értem miért vagyok ezen meglepődve. Olyan mínuszokban indult a kiöntött kávé miatt a bond-szintem, hogy csoda egyáltalán hajlandó még beszélni velem. Simán betolhatott volna egy „talk-to-my-hand” – pózt, aztán faképnél is hagyhatott volna.
Egy tétova integetéssel búcsúztam el Michelletől, amikor a tömegből kiszúrt ismerőséhez indult. Perpillanat túlságosan el voltam foglalva azzal, hogy Kaine konkrétan rám sem hederített. Ez pedig nagyon felborzolta hatodik érzékemet. Liliéknek is csak a Karmazsin-kódot tudtam leadni. Révén úgy döntöttem felhagyok gondolataim mezején széttört egóm sepregetésével és megközelítem Kainet.
A hatodik érzékem vészvillogása megerősítést nyert, amikor láttam az Egyetem alapítójáról készült mellszobrot darabokban végezni. Hát, ha eddig nem volt feltűnő a szitu, akkor ez most már sokak figyelmét felkelthette!
Megszaporáztam lépteimet, nem győztem a „bocsi, de sietek” – kommentet újra és újra elismételni azoknak, akiken éppen átverekedtem magamat. Sietősen írtam le a Mi crazy casa csoportba az üzenetet, hogy: „elterelés”. Olyan sebességgel tettem, hogy még azt sem vettem észre, hogy az autokorrekt volt kedves „kijavítani” arra, hogy: eltérés.
Csomó kérdés szaladt keresztül bennem, mindegyik egy-egy csomót kötve a hasamba, hogy véletlenül se érezzem közben jól magamat… Mégis min húzhatta fel magát Kaine? Mégis mit szólhatott be a fickó, aki az ütéseit Yoda-mestert megszégyenítő módon kerülgeti el? Aztán persze jött a bűntudat, hogy én rángattam el ide Kainet, holott érezhetően rossz kedve volt még az ötlettől is, hogy betegye a lábát egy felsőoktatási intézmény területére. Ráadásul el is hagytam a gnú csordát megszégyenítő tömegben. Egy laborba is be akartam vinni. Habár még ezekkel együtt sem állt össze bennem, hogy mégis miért akarta így elagyabugyálni a srácot?
Áttörtem a lassan ring falat képző embersoron. Futó pillantásommal elcsíptem, ahogy Michelle is éppen bepattant ebbe az érthetetlen szituációba. Vagyis Kaine pont azt a srácot akarja becsomagolni, akinek kiöntöttem a kávéját?! Ha helyesen oldottam meg a képletet, akkor az a tábla csokoládé kevés vigasz lesz…
Gyorsan pörgettem át fejben az opciókat. T-pózos „csak a testemen keresztül” – beugrás nem volt csábító ötlet. Kaine lendületből küldött ökle kétlem, hogy idejében megállna. Az orrtörést pedig nagyon nem akartam kipróbálni. A csápolgatással sem tudtam felhívni magamra a figyelmét. Így, ha Kaine nem jön Romyhoz, Romy megy Kainehez! (Mohamednek bejött!)
Amerikai focistákat megszégyenítő mozzanattal slisszoltam el Michellék mellett. Nos, a fejemben élt tökéletes kép a helyzetről úgy festett, hogy lemásolom a sportolók klasszikus fogását és derékból hátrább tolom Kainet. Ezzel kizökkenteném a lendületből, az ütés nem érne célba, senki orra nem törik be, hurrá, mindenki jól jár!
A probléma viszont ott kezdődött, hogy ez csak a fejemben nézett ki így. A gyakorlatba egészen máshogy sikerülne átültetnem… A futásból eredő lendülettel gyakorlatilag csak felcsattanék Kaine mellkasára, feltéve, ha nem tért ki mindjárt az utamból. Karjaimmal pedig fizikai erő híján maximum koala módjára tudnék rácsüngeni derekára. Élnék ezzel az opcióval, ha megadatik? Jobb híján? NANÁ! Erőt sikerülne így kifejtenem, hogy odébb toljam? NANÁ… hogy nem. Az elméleti síkon persze, hogy sikerülne hátra tolnom, a valóság viszont több dimenziós volt és egy aprócska centit sem tudnám odébb szalasztani. Sőt, ehelyett egyhelyben tolnám a reverse Micheal Jackson-t!
– Fussatok én feltartom! – dobtam Michellenek és a barátjának a pro stratégiát. – Egyáltalán mit mondtál neki, hogy ilyen ideges lett?! – futólag küldtem egy rosszalló pillantást a srác felé. Bár nem úgy nézett ki, mint a tipikus elkövetők. Sőt, határozottan áldozat arca volt. Uh, bocsi?
– Hé, Kaine, ne csináld ezt kérlek, inkább menjünk haza, jó? – amennyiben még fogásom alatt volt, megtámasztottam mellkasán az államat, miközben felfelé vizslattam rá.
Azonban Kaine kitartón tolta ezt az „Arrow és a labdaszerelem” – effektust. A fogásból nem igazán engedtem volna, nem vagyok egy könnyen lerázható típus, makacsabb vagyok egy öszvérnél is! Viszont kérdéses volt, hogy spagetti karjaim vajon meddig bírják a gyűrődést? Hamar B.) opció után kellene néznem!
– Figyelj rám, Kaine! – emeltem meg a hangomat. Mancsaimat arca két oldalára simítva próbáltam meg tekintetét rásegítéssel magamra irányítani. Csak remélni mertem, hogy az előnyös koala-effektus feladásával nem rontok a helyzeten. – Mindenki titeket néz! – fojtott hangon toldottam hozzá. Lopva tekintettem el a tömeg felé egy pillanatra. Igyekeztem nem tudomást venni a gondolatról, hogy ezzel a mutatvánnyal valószínűleg már engem is. Bár most jobban aggasztott Kaine eddig soha nem tapasztalt viselkedése.
– Csak nézz rám, oké? Tudom, hogy most nem vagyok egy üdítő látvány... – nem erősségem a nyugalom megőrzése. Szerintem az elsők között futott el! – De ha hallasz, akkor bólints egyet lécci!

     

     
     
     
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Polychromatic attack: Fear the six! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Polychromatic attack: Fear the six!   Polychromatic attack: Fear the six! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Polychromatic attack: Fear the six!
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Insider attack

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: