Marvel Frpg
 
KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 That's what she said

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : That's what she said 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : That's what she said JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : That's what she said F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : That's what she said Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: That's what she said   That's what she said EmptyKedd Május 23 2023, 15:52

You wanna exercise your demons/
Well baby come right here/
You know that every time I see ya/
Im gonna/
tell you something insincere
Zene: Crazy
Ma felettébb jobb kedvel ébredtem fel, mint szoktam. Gondolom a lányok ezért is merték rám és Kainere bízni a bevásárlást. Furcsa módon nem ellenkeztem, pedig ezen a kis nagy gyereken van még mit nevelni az hótziher. De úgy döntöttem jó fej leszek és megszabadítom annyi időre a lányokat tőle, amíg velem tart.
Olyan orbitálisan nagy bevásárlólistát adtak, hogy szerintem a fél üzletet fel kell vásároljam, még az se lesz elég. Jó, nem vagyok ilyen gonosz.
- Amint lehet jövünk! Na csá! – azzal, ha Kaine méltóztatott használni a bejárati ajtót, mint egy normális ember, még ha ő nem is volt éppen az, már robogtam is lefele a kocsihoz. Nem fogok most a fél városon át cipekedni.
Ha az autóba is normálisan beült s, nem a tetejére mászott fel – kinéztem belőle esküszöm – akkor el is indultunk a Morton Williams Szupermarketbe. Tetszik neki vagy sem, most ki kell bírnia egy kevés időt az autóban is.
- Ha zenét akarsz hallgatni szólj és bekapcsolom én a lejátszót. – nem akartam én ennyire apáskodó lenni felette, csak legútóbb is összepókhálózta a zenelejátszó képernyőjét és nem volt hajlandó letakarítani.
Talán megijedhetett, mert az volt az első alkalom, hogy beengedtem őt a kocsiba, aztán mivel újdonság volt mindenféle gombot elkezdett nyomkodni meg csavargatni, mintha rejtett csokihelyeim lennének az autóban vagy nem tudom és minden sarokból akármikor kieshet valami eleség, ami neki éppen kellhet. Hát nem ilyen egyszerű eset az én kocsim.
- Neked szükséged van valamire amúgy? Új cipő a régi helyett? – nem mintha a „régi cipője” olyan régi lenne, hogy ne tudjon meglenni új nélkül, csak nem mindig tudtam mik foglalkoztatják őt. Ezért gondoltam, hogy bedobom ezt is.
- Vagy bármi egyéb? Most nincsenek itt a lányok, hogyha valami olyasmire lenne szükséged, amit előttük szégyellsz mondani, most megteheted. – nem célozgatni akartam én semmire se, de ha például nem akarja bevallani, hogy kell neki egy súlyzó, mert attól fél kiröhögik, akkor most itt volt az alkalom rá beszéljen róla nyugodtan. Nem nézem ki belőle, hogy pár súlyemelés lenyugtassa őt, de sosem lehet tudni alapon gondoltam bedobom ezt is.
Amint azonban kiparkoltam a kocsit a helyéről és bekeveredtünk az utcára, onnantól kezdve elég csendes voltam amíg el nem értünk a szupermarkethez. Ott szépen leparkoltam a kocsit és hacsak nem akart Kaine idekint várni rám, akkor ketten bementünk az épületbe. Elvettem egy szekeret, amit gondolkodás nélkül elé nyomtam, hogy tolja nyugodtan, mert nekem a listára kell figyelnem, amit voltak kedvesek gyöngybetűkkel leírni a lányok.
- Kezdjük a zöldség-gyümölcs félével, az itt van egyből a bejáratnál. Nézd csak. Fel van írva egy zsák krumpli! – persze nem tartottam oda elé, hogy megnézze, ez tényleg fent van-e a listán. Inkább oda irányítgattam őt a zöldségekhez. Már ha nem akadékoskodott, hogy ő biza nem tolja a szekeret és a listát se nézi. Ha akadékoskodik akkor értelemszerűen rám marad a lista és a szekér is. Bár akkor elég egyszerűen rátámasztom a csuklómat a bevásárlószekér fogantyújára és a listát nézegetve tolom arra az irányba amerre menni kell nekünk.
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : That's what she said Wipe-mirror-nate-jacobs
That's what she said AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : That's what she said F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : That's what she said D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptySzer. Május 24 2023, 08:55






Laze
&
Kaine



Hiába voltam már több, mint fél éve ebben a világban, sok minden még mindig újszerűnek hatott, sok mindenre gondoltam azt elsőnek, hogy ismerem, aztán itt teljesen más funkcióval működött. Még csak azt se tudtam volna igazán megerősíteni, hogy a kólának ugyanolyan kóla íze van, mint a másik világban volt. Ez okozott nekem némi zavart még mindig, így nem csodáltam, ha furán méregetnek vagy megpróbálnak segíteni, mintha egy óvodás szintjén állnék.
Újabban, ha nem motoszkált bennem a valamit csinálhatnék, akkor kedvenc időtöltésem volt nézni a tévét vagy feküdni az ágyamon és zenét hallgatni. Nem beszéltem igazán túl sokat, de túl keveset sem. Azért a csöndes gyilkost még nyugodtan rám aggathatták volna, egyszerűen csak nem éreztem késztetést, mint Laze, ha a lányok is itthon vannak, hogy nagy dumásan produkáljam magam. Ő ezt tette, engem pedig némiképp bosszantott. De már haladás volt, hogy nem akartam menten a csapba fojtani. Amikor ide került, le sem tagadhattam volna, mennyire erős ellenszenvet váltott ki belőlem, én pedig késztetést éreztem arra, hogy megmutassam neki, hol kezdődnek az ő határai - leginkább az ajtón kívül - és hol a minden más. Pedig én sem voltam még olyan túl régóta itt.
Bosszúsan horkantottam fel, ahogy meghallottam a hangját, hogy a kezébe veszi a bevásárlási listát és máris kettőnk nevében beszél. Na most éreztem késztetést arra, hogy a listát galacsinként a szájába tömjem, aztán vásároljon be ahogy akar, de csak feltápászkodtam a helyemről, a mosogatóba tettem a tányért - kivételesen nem hosszas ráimádkozás után - és csöndben a cipőmbe léptem. De ha a tekintettel ölni lehetne, a szöszi már nem élne.
Laza léptekben indultam meg utána, hisz ez egyet jelentett, kocsival megyünk, irdatlan lassan fogunk oda érni és még dugóban is fogunk ülni. A srácnak volt egyfajta lekezelő stílusa, ami nem igazán fért meg velem. Nem szerettem, ha úgy kezelnek, ahogy nem kellene, neki pedig általában akadt egy csomó idióta kérdése felém vagy megjegyzése. Tisztában voltam vele, hogy nem viselkedtem teljesen átlagos emberként, de még attól nem voltam debil.
- Hallgass, amit akarsz. - bekötöttem az övet, mert nem akartam még fölösleges megállítást is, ha esetleg meglátnak így minket. Már sok minden rutinszerűen kezdte beenni magát az elmémbe. Nehéz volt ugyan ennek a világnak a játékszabályait elfogadnom, de nem abban a fázisban léteztem, amikor korlátlanul tombolhattam mindenféle felelősségrevonás nélkül. Nem akartam a lányok fejére bajt hozni.
Az újabb kérdésére már értetlenül méregettem. Lepillantottam a cipőmre, amit kivételesen megkeresett pénzből vettem, de belegondoltam, ha nagyon zavarna, akkor csak leemelek egy újat valahonnét. Nem hiányzott, hogy vegyek újat és nem tűnt leharcoltnak sem. Épp csak sikerült betörnöm, hogy ne legyen kényelmetlen.
- Te kéthetente veszel egy újat? - abba nem gondoltam bele, hogy esetleg arra gondol, ezen kívül van még egy és elfogytak a cipőim. Nem sok cuccom volt, igazából ennyi idő alatt sem laktam be a legkisebb szobát, a szekrény félig üresen, a polcokon semmi, csak az ágyon látszott, hogy mindig máshogy van megigazítva. Nem szerettem úgy hagyni a helyemet, mintha csak ott léteztem volna. Pedig ez volt az igazság sok esetben.
-Nincs. Netán te nem mersz elmondani valamit előttük? - vettem egy nagy levegőt és próbáltam nem rögtön elhatárolódni tőle. Ha az ő vásárlási módszereiből indultunk ki, akkor bizony még órák álltak előttünk. Én többnyire eltájékozódtam, de őt más hajtotta, mindig mindent meg akart nézni és teljesen biztosra menni, hogy jót hoz el. Nem értettem, miért fúj így mindent fel.
Szerencsére az út hátralévő részében letett a hülye kérdésekről.
- Szerintem hozom én a kocsit. - meglátva mennyire túlbuzgó már az elején, inkább hagytam, hogy ő bontakozzon ki. Praktikusabb jövőképnek láttam azt, hogy csak tologassam utána a kocsit, aztán majd ő pakol. De azért a nagy "akció" feliratú ládához lépve kiemeltem egy zsák krumplit és a kocsiba pakoltam. A gondok sosem a zöldségeknél kezdődtek, hacsak nem számítjuk le azt, hogy legutóbb ez a tökfej brokkolinak nézte a spárgát.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : That's what she said 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : That's what she said JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : That's what she said F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : That's what she said Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyCsüt. Május 25 2023, 23:30

You wanna exercise your demons/
Well baby come right here/
You know that every time I see ya/
Im gonna/
tell you something insincere
Zene: Crazy
- Hallgassak, amit akarok? Tényleg jól hallottam? Nem akarsz te választani valamit? Helyes. Lehetnél többször is ilyen. – persze valószínűleg akkor az arcomra fagyott volna a vigyor, ha ezt a cukkolást tovább folytatom, mert túlságosan magára veszi és ennek a nyugodt állapotának hamar vége szakadna. Be is tettem először a Creepet, amit szépen követett is a szokásos zenelistám. Spotifyra készítettem direkt egy utazós playlistet, ezt szoktam hallgatni, ha egyedül utazok vagy ha társaságban, de álltalában megengedem másnak is, hogy válasszon. Kainenek úgy nézem mindegy volt teljesen mit hallgat szóval, nem szégyelltem tőle csupa olyan dalokat meghallgatni, amik egyáltalán nem tartoztak az én zenei stílusomhoz, de dallamra jók voltak. Hogy szólt egy pár öngyilkosságról, arról nem tehetek. Én nem akartam az lenni, de a dallama virágfakasztó volt, én mondom. Már kipróbáltam a növényeken! Vicc nélkül.
- Nem, de nem árt, ha van egy pluszba. Rajtad már ezt látom vagy… - most fejben el kellene számolnom, hogy elérkezhessek ahhoz, az időszakhoz amikor ő elkezdte ezt a mostanit hordani, de inkább nem mentem bele. – ...jó régóta. – fejeztem be végül ezzel. – Lehet egy hétköznapi cipőd meg egy, amit a ritka alkalmakra tartasz. Mit tudom én, amivel hátsón rugód az ellenségeidet. – nem akartam kimondani, hogy mire gondolok pontosan, milyen cipőre a ritka alkalom alatt. Pedig simán megmondhattam volna neki, hogy talán egy elegánsabb is jól állna neki. Csak ő ehhez szerintem kevésbé ért.
- Bármit el tudok mondani, ha ők jelen vannak, nincs semmi, amit titkolok. Csak kérdeztelek. – tényleg így volt. Még ha másnak is hihette elsőre. Ezt pedig ennyivel le is zártam. Nem faggatóztam tovább. Inkább élveztem a zenét és hogy szépen lassan elérünk az úticélunkhoz.

Bólintottam amikor azt mondta, hogy hozza ő a bevásárlókocsit. Le a kalappal előtte. Egyből a zöldség-gyümölcsös résszel kezdtük. Volt a listán mindenféle földi jó szerintem, csak a megtalálása volt kellemes időtöltés, a vele járó gyötrelmek annyira nem. Ezt persze nem fejeztem ki Kaine előtt.
- Kell paprika, de azt nem írták fel, hogy csípős vagy sem. Szerintem vegyünk mindegyikből, a csípőst megeszem én veled, a lányokból nem nézem ki, hogy szeressék. – magyarázom én itt a tudományomat, mintha muszáj volna. De ismerve őket nem a csípős változatot szeretnék, hanem a sima jól ismert piros és fehér paprikát. Csak ugye ennek is van legalább kétfajta változata. Mindegy. Nincs felírva, hogy mennyi kell, de túlzásba nem esek azzal, hogyha mindegyikből, amit látok veszek el kettőt mondjuk. Az már biztos, hogy paprikából nem lesz hiány.
- Vennél el onnan kérlek azokból a cherry paradicsomokból? Egy nagyobb műanyagdobozzal szerintem elég lesz. Én addig kiválasztom a megfelelő jégsalátát. – először persze gondosan betettem a bevásárlókocsiba az összecsomagolt paprikákat, majd utána léptem oda a salátához. Hát volt itt mindenféle-fajta. Egy közepes méretűt választottam ki, ha kell szerintem még javíthatok is a saláta állapotán, de ezt nem hangoztatom Kaine előtt.
- Mit szólsz ehhez? – mutatok rá a salátára, miután kivettem a többi közül. Olyan volt, mint egy kerek laszti, csak az volt vele a baj, hogyha ezt a földhöz vágom, akkor ott is marad nem fog visszapattanni, a lapija szétroncsolódik és megtelik vele az egész padló itt, azt meg nem akartam.

Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : That's what she said Wipe-mirror-nate-jacobs
That's what she said AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : That's what she said F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : That's what she said D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyPént. Május 26 2023, 11:30






Laze
&
Kaine



Kérdés kérdés hátán, nekem pedig feláll a szőr is tőle a hátamon. Nem lehetne csak úgy simán lapozni és benyomni egy zenét? A számat fancsalin elhúztam és a szemöldököm is közel vészjóslóan emeltem meg, mire befejezte és bekaptcsolta volna azt a... ez meg mégis mi a jó büdös rosseb??? Lehetett azt mondani rám, hogy nem értékeltem eléggé mások művészi vénáját, de ez kifejezetten nem tetszett és nyomtam is át a következőre. Ritmusos, ütemes zene legyen, ne olyan, amin legszívesebben eret vágnék. Lehet csak én voltam drasztikus, de még mindig nem a rádióra kapcsoltam át, csak a következő számára. Tessék, lista.
- Ez nem igaz. De egyébként miért tartod ennyire számon, kéred a cipőm? - tiltakoztam szinte egyből. Nem mintha érdekelt volna, hogy egy cipőt többet hordtam, mint mondjuk kellett volna. Amíg nem leharcolt, nem mindegy? Nem akarom őt meggyőzni arról, hogy mennyire nem fontos a megjelenés, amikor ő ha meglátott valami új dolgot egy üzletben, máris meg akarta venni. Némely fegyver beszerzésének több értelmét láttam, mint egy flancos cipőnek vagy bőrkabátnak. Sosem fogom megérteni az embereket ezekről a mániáikról.
- Ezzel is szét tudom mások seggét rúgni, miféle ritka alkalmakra gondolsz? Nem nagyon megyek sehová, ahova ki kellene öltözni. - még mindig nem teljesen értettem, mire is akar kilyukadni, de nem is akartam nagyon forszírozni a dolgot. Ha neki ez okoz örömet, akkor csináljon a saját holmijaival azt, amit akar. Engem kihagyhat belőle.
- Pedig úgy hangzott. Nekem csak... ritkán van mondanivalóm, beszélsz te helyettem is. - egy félmosoly haloványan átszaladt a szám szegletében, mert bizony ezt szúrkálódásnak szántam és ha már ő tudott cukkolni, akkor én is hamar eltanultam ezt a jó kis szokást. Másfelől viszont tényleg néha rettenetesen bosszantóan sokat szövegelt és csak próbáltam értelmezni, hogy ez miért jó. Ez olyasmi dolog lehetett, amit én nem nagy dumás nehezen érthettem meg.
Hamar túllendültünk a feladatok felosztásán, hogy a kezembe vettem az irányítást. A cetlit hagytam nála, had érezze magát hasznosnak. Be is pakoltam egy zsák krumplit a kosárba, aztán csak a markolatra támaszkodva figyeltem, ahogy a paprikán meditál.
- Tudod egy valamit megtanultam Mexikóban, élnek-halnak a csípőspaprikáért. - nem akartam ezt tovább ragozni, csak jelentőségteljesen pillantottam a csípős felé. Ezek után ha csak ennyit hoz, akkor én szóltam. Inkább arra pillantottam, amerre a paradicsomok voltak. Kicsi doboz, nagy doboz, szögletes, háromszög formájú meg még ezer másik. A pénz nem nagyon érdekelt, de azért már azt megnéztem, hogy ne a legdrágábbat emeljem le. Ez a tetős poharas pont jó lesz. De lehet kevés is, így leemeltem még három másik poharat is. Eleinte nem figyeltem arra, hogy a kaja nagy részét én pusztítom el, most már legalább a mennyiséget próbáltam észben tartani.
- Felőlem... de mit ölelgeted úgy? - beleszórtam a paradicsomot a kosárba és úgy méregettem tovább Lazet, miközben a földet szuggerálta, majd a salátát, aztán engem.
- A répát ne felejtsd el. - én tovább is indultam, szerintem ennyi zöldség elég, még sok is lesz. Ha a szöszi akar még valamit hozni, akkor csipkedheti magát, mert én csak meglöktem a kocsit és felléptem az italtartóra, hogy továbbguruljak a következő sorig.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : That's what she said 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : That's what she said JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : That's what she said F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : That's what she said Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyPént. Május 26 2023, 20:44

You wanna exercise your demons/
Well baby come right here/
You know that every time I see ya/
Im gonna/
tell you something insincere
Zene: Crazy
- Megtarthatod, nem kell a cipőd. Mibe járnál, ha nem lenne cipőd? – cukkolom. De persze nem tart ez se sokáig, fontosabb az útra figyelni.
Nem is nagyon állt szándékomban felhergelni őt, ismertem már annyira, hogy tudjam, ha felhergelődik és le kell nyugtatni, nincs az az isten, ami őt lecsillapítja, hagyni kell, hadd tombolja ki magát. Csak nem mindegy meddig.
Ahhoz nem volt semmi kétségem, hogy ő elegáns cipő nélkül is szét tudja rúgni valaki hátsóját, ezért se tettem mást csak bólogattam. Arra, hogy sokat beszélek, már inkább nem is reagáltam semmit sem. Tőle nem jönnek ilyen szép bókok és ezt tudom én nagyon jól.
A paprika választásnál kicsit gondolkodóba ejtett az, amit mondott, ezért megkockáztattam többet venni annál, amit akartam. Ránk romolni a csípős úgyse fog.
- Nem ölelgetem, csak azon gondolkodom, hogy valamikor elmehetnénk kosárlabdázni. Tudod mi az, nem? – felvontam a szemöldököm. Az volt a baj, hogy túl keveset vártam el tőle és nem tudtam mi a normális neki és mi nem. Gondolom Peter Parker tud kosárlabdázni, akkor lehet, hogy Kainenek is tudnia kellene. Nem? Na mindegy. Kiderül, ha sikerül kimozdítani a mágikus tévé elől.
- Jól van hozom azt is! – de azért előtte betettem a kosárba a salátát, csak azután mentem a répáért. Az elég egyszerű volt. Nem volt mit elrontani belőle. Vettem négy hosszút – nem kértek külön bébirépát, pedig nagyon hívogató volt a gondolat, hogy valami salátához hozzá adhatnánk, maradtam annál, ami a listán szerepelt. Iparkodtam Kaine nyomába s, ha utol értem, akkor belepakoltam a kosárba.
- Vigyázz, hogy gurulsz ezzel a szekérrel, ha neki mész valaminek te fogod kifizetni a te pénzedből, nem mi! – magyarázom neki nagy tudálékosan, mert azért én mondom hajszáll híja volt annak, hogy ne menjen neki az egyik polcnak, de még időben lepattant róla. Huh! Ha ezt a kamerákban látják! Remélem most nem őrjöngenek, hanem csak sírnak azon, hogy hogy lehet valaki ennyire…
- Végül is, jó helyre jöttél. – elismerően bólintok azért, hogy lássa nem csak csupa szidalom minden szavam.
- Innen főzőtejszín kell, bio tej és valami joghurt, hogyha kérsz. Van ez az áfonyás, azt szereted nem? – csak találgattam, valamiért az az első, ami elfogy elég hamar és utána szépen sorjában fogy a többi is persze, ami kedvelt közöttünk, de nem annyira, mint az áfonyás.
- Hozom a tejet, addig válaszd nyugodtan a joghurtot. – valószínűleg a főzőtejszín is ott lesz a tej mellett, szóval hozom azt is. A zsebembe tettem a listát, amíg kiválasztottam a főzőtejszínt és a szójatejet is, ebből először csak 1 literest láttam, ezért vettem két dobozért nyúltam, mert tudtam, hogy túl hamar fogy a tej.
- Tudtál választani? – érdeklődök kíváncsian.

Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : That's what she said Wipe-mirror-nate-jacobs
That's what she said AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : That's what she said F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : That's what she said D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyVas. Május 28 2023, 07:59






Laze
&
Kaine



Már egy ideje itt voltam ebben a világban, hogy szemlélhessem a világot és annak számomra igen csak különös működését. Nem rejtettem véka alá, mennyire nem értek vagy épp nem értek egyet sok mindennel, de néha legalább rászántam magam, hogy kevésbé feltűnő életet éljek és bevonszoljam a seggem egy kocsiba, hogy elmenjek bevásárolni, ahol legfeljebb a kígyóuborkával fogok hadakozni vagy egy jókora dinnyével. Igazából bármiből fegyvert lehetett csinálni, csak a megfelelő hatásfok kellett.
Mondjuk a kormányból, mert Laze egyes megjegyzésére bizony néha úgy éreztem, szívesen kipróbálnám, hogy működik a légzsákja.
- A gerinced hogy szuperál? Mert mezítláb a legegészségesebb. - örültem volna, ha leszáll a cipő témáról. Nem akartam túlrugózni, de most már szerencsére ő sem. Attól még, hogy ennyire elkapatta magát, nem volt több a gönceitől. Néha pedig tényleg egészen tenyérbemászóan idegesített. De velünk lakott és kénytelen voltam belátni, hogy a vége úgyis a megszoksz vagy megszöksz dilemma marad. Szóval próbáltam "megbarátkozni" ezzel a szituációval.
Csak túl akartam lenni ezen az egészen, ha ezt úgy értem el, hogy én voltam a kocsi tologatója, ő pedog a beszerzéstervező, akkor úgy. Azért megjegyzéseket tehettem neki, ahogy én is próbáltam körbenézni. Azt határozottan tudtam, hogy szokott otthon lenni jalapeño paprika, különben az összes mexikói jellegű kajának semmi értelme nem lett volna. Mit tudott ő azokról az ízekről, amikor gyanítom nem is járt még Mexikóban?
A kérdésre, miszerint tudom-e micsoda az a kosárlabda, csak bosszúsan húztam össze a szemöldököm. Ha nem ültem volna ott néha az adás előtt néztem volna meg egy-egy meccset is, akkor biztosan hülyén halok meg. De még igazából egy árva szót nem mondtam nekik magamról azon kívül, hogy egy teljesen másik világból jöttem és tudtak egyes képességeimről, akkor már talán sokat mondtam. Még nem tudtak arról, hogy nem egészen úgy raktak össze, mint másokat. Én egy késztermék voltam. Egy selejtes késztermék.
- Ha tovább pimaszkodsz, akkor megoldom, hogy pattogjon, de veled együtt fog. Képzeld a másik világban is van kosárlabda. Nem az űrből jöttem, hanem egy ehhez nagyon hasonló másik világból. Csak ott nem volt béke, így nem tudtál volna elmenni bevásárolni. - legfeljebb porciókat kapott volna, napi fejadagot vagy még azt sem. Azt az anarchiát nem kívántam senkinek.
Inkább hagytam, hogy elcsattogjon a répáért, én meg tovább indultam. Ha annyira élelmes lettem volna, akkor biztosan bepakolok én is még néhány dolgot, de a lelkünkre lett csomózva, hogy fölösleges cuccot ne hozzunk. Mondjuk időnként jelentek meg a lakásban kétes zöldhasúk, amiket alkalmasint letagadtam, de próbáltak arra rászoktatni, hogy jó dolog napi sok órát végigácsorogni egy ajtó előtt és idiótákat meg részegeket koordinálni. Nem ehhez szokott az én idegrendszerem, de még mindig messze ebben tűntem a leghasznosabbnak, mert egy csomó más mindenhez kellett volna végzettség is. Ha papírról volt szó, azt megoldottuk volna, azt hamisítottunk, amit csak akartunk. Én viszont a gyilkoláshoz értettem, erre voltam beprogramozva, ez nem egy olyan dolog volt, amit valami kód majd felold.
Még időben fékeztem le, mert tudatában voltam annak, meddig száguldana tovább ez a kocsi. Nem terveztem magunkra vonni mások figyelmét, mert Laze mellett aztán végképp nem volt türelmem még a biztiboyok hülyeségét is elviselni.
- Úgy csinálsz, mintha téged annyira érdekelne, hogy mi lesz ha ez itt leborul. - böktem a doboztoronyra. Legfeljebb pakolhattuk volna vissza kicsit megütődötten, na és? Éhen sem haltunk, mi több, sosem vonakodtam pénzzel honorálni, ha úgy hozta a helyzet. Nekem az tényleg csak egy eszköz volt és nem a boldogságom forrása, mint egyeseknek.
- De nagyot hozz, ha egy literes bébikiszereléssel jössz vissza, meg leszel nyúzva. De lehet még útközben megiszom hazafelé. - kedvet kaptam egy kis cukkoláshoz, ahogy elindult. De dirigálós valaki, egek. Nem is baj, hogy toltam is tovább a kocsit a másik irányba folytatódó hűtősor mentén. Végül kiszúrtam egy jó nagy vödör natur joghurtot, majd egy hat darabos csokipudingos szettet, aztán még egy maréknyi tejszeletet. Szerettem rájárni a tejtermékekre és ha azt akartam, hogy a többiek is egyenek, akkor a magam mértékén túl kellett gondolkodnom.
Laze pedig idővel visszatért a nagy flakon tejjel meg a tejszínnel feltételezhetően. Elég volt csak a kocsira vetnie egy pillantást, máris meghaladtuk azt a kitételt, hogy ne pakoljunk semmi fölösleges holmit. De hosszú volt az a lista.
- Inkább hozzunk húst, hamburgert akarok enni. - meg sok minden mást is, de már ennyi minden láttán kezdett megjönni az étvágyam és olyankor ment a kombinálás, még azon kívül mit tudnék magamba imádkozni. Gyakorlatilag végtelen bármit. Tovább is indultam és szégyentelenül pakoltam a kenyérhegyeket, majd később a megannyi zacskó chipset. Valami kell a tévé elé is. Ahogy haladtunk előre, a lista már fogyott ki, a fele még így is hátra volt, de a kocsink is félig volt tele. És ez csak egy átlagos bevásárlás. Néha én mentem oda egyes polcokhoz és céloztam bele messziről a kosárba, néha vettem a fáradtságot, hogy a nagyokat pillázó papa előtt ne dobjam a negyedik cuccot is ilyen látványosan.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : That's what she said 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : That's what she said JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : That's what she said F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : That's what she said Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyCsüt. Jún. 08 2023, 16:22

You wanna exercise your demons/
Well baby come right here/
You know that every time I see ya/
Im gonna/
tell you something insincere
Zene: Crazy
Egy csomó kérdés megfogalmazódott bennem, amit kérdezni akartam tőle, de mindegyiket szépen elhessegettem, mert vannak dolgok, amikről jobb, ha nem tudok. Például az ő világában, milyen voltam én. Valószínűleg erre egyből nem tudna választ adni, mert ő egy klón szóval, nem hiszem, hogy ismerne. A sok hülyeségtől meg inkább megkíméltem magunkat és úgy kezeltem őt, mintha egy másik bolygóról jött volna. Mondjuk ezt észre is vehette, mert a kosárlabdás megjegyzésemnél már ki is fejtette a nemtetszését. Ehhez hasonló világ, csak sokkal rosszabb. Mitől rosszabb? Persze ezt is butaság megkérdezni, mert valószínűleg nincs akkora nagy béke, mint itt. Ott valószínűleg nagyobb a káosz, mint itt, az ottani élet pedig nem érint engem. Nem éri meg még foglalkozni vele, vagyis talán megérné, de semmi jó nem származna belőle. De most foglalkozzunk a bevásárlással. A lányok várnak minket, kár lenne húzni az időt. Így a listán lévő dolgokhoz hozzá is látok Kaine segítségével. Olyan, mint egy nagy kisgyerek, legalábbis az én szememben, ezért ügyelni kell rá, vele. Ő nem látott se jó, se rossz szülő példát. Ez pedig csak megnehezíti a dolgot. Kockázatos, de nem kezelhetem őt úgy, mintha nem itteni ember lenne, valahol az, hiába másikból jött, én itteninek tekintem őt is, akinek van még mit tanulnia és szoknia ez biztos.
- Kösz a felvilágosítást. – ennyi csak a reakcióm most. Az ő világába jobb, ha nem itt megyünk bele. Otthon biztonságosabb, itt bárki meghallhatja.
Nem tagadom, hogy nem ijeszt rám a bevásárlókocsikázós manőverével, de amikor megáll megnyugszom. Jól van, nem rossz srác ő se. Bár nem lennék elhamarkodott.
- Érdekel, otthon várnak, nem éri meg ilyesmivel foglalkozni pluszba. Azt mondták a lányok, hogy ne tartson sokáig a bevásárlás. Bár, ha ki akarsz maradni a nappali, konyha takarításból megértem. – azt nem tettem hozzá, hogy nekem sincs sok kedvem bevásárlás után még takarítani is, de semmi rosszat nem szólhattam előtte, a végén még rám fogják, hogy valamilyen rossz szokást tőlem tanult el. Kérésére a nagyobb dobozt hoztam el a bio tejből végül, mégse a kicsit, amit akartam.
- Jól van, az kelleni fog alapból. Csirkemell és comb is fent van a listán. Nem baj, ha többet veszünk belőle. – jó nagy a fagyasztó része a hűtőnek, ilyesmivel nem lesz gondunk szerencsére. Különben se árt, ha egy kicsivel több fagyasztott hús van otthon, nagyobb a választék, több a lehetőség.
- Még kelleni fog liszt, kávé és valami fura fűszer, ami nem tudom mi lehet, de ha meglátom a csomagolását felismerem. De a listán is itt van csak… szerinted ide mit írhatott Lili? – odaléptem hozzá és megmutattam neki is a szót. Nem ír olvashatatlanul, nem azzal van a baj, csak amíg kiolvassa nekem a szót, addig se vonja fel magára a figyelmet.
- Ja meg ha hamburgert akarsz akkor zsömle is kell hozzá. Sajt még volt otthon, de ha gondolod pluszba vehetünk. – persze ő elindult s, már pakolta is bele a kenyereket, chipseket, amiért kár lett volna rászólni. Ha így teszek a végén még rám morog valamit és nekem löki a kocsit, hogy akkor toljam én, ha nem áll be a szám.


Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : That's what she said Wipe-mirror-nate-jacobs
That's what she said AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : That's what she said F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : That's what she said D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyPént. Jún. 09 2023, 13:26






Laze
&
Kaine



- Nagyon szívesen. - játszhattam én is ám olyat, aki ennyire hülyére veszi a másikat. Vagy nem is tudtam mi erre a legtalálóbb szó, de néha tényleg úgy éreztem, hogy Laze komplett idiótának néz vagy mint egy dzsungelből szabadult vadembert, aki a zsírkrétára is úgy csodálkozik rá bambán, mintha valami isteni eszköz lenne. Bár tény, hogy macerásan, azt is le lehet tolni az ember torkán, ha nagyon szeretném.
- De ha leborul sem nekünk kell összeszedni. - tudtommal még mindig mi voltunk a bevásárlók és nem a személyzet, de javítson ki valaki. Legrosszabb esetben még dobhattam volna rá egy hálót, hogy megfogja, aztán slisszolhattunk volna odébb, hogy mégse kelljen senkinek magyarázkodni a kiegészítőért. Laze, aki eddig mindig félvállról vett mindent, most teljesen meghangyásodva bújta azt a listát és kapkodta a fejét, merre menjünk. Szerintem túlságosan felfújta.
- Úgysem ússzuk meg. Választhatsz, hogy mosogatsz vagy porszívózol. - nálunk mondjuk néha igazán katartikusra szokott sikeredni a takarítás kiosztása, Laze szabályosan menekül, én tövvnyire vállrándítással elfogadtam, amit kaptam. Annyiban könnyített a helyzeten, hogy bármi alól ki lehetett porszívózni, ha megemelnem kellett, de olykor akadtak gondok főleg a ragacsos dolgokkal.
Ha már az útjára ment, akkor én is elkezdtem bepakolni, hamar a felére telt a kocsi. Én tényleg nem sajnáltam a pénzt, valahonnan úgyis mindig került elő, a többiek pedig olyankor nem firtatták. Olykor én sem.
De amikor a tejjel jött vissza, meg is vakartam a fejem, hogy nem ismerős a színe. De csak megrántottam a vállam, biztos nem csak azt cserélik fel az üzletben, hogy mit hova raknak ki, tuti ami tuti alapon járd végig az egész boltot. Ennél bosszantóbb ténnyel még életemben nem találkoztam, pedig már láttam egy s mást.
Némi megnézegetés után sorra pakoltam a cuccokat a kocsiba, hogy olykor azt figyeljem, Laze merre jár, mielőtt még teljesen más irányt venne. Most azonban keresnem se  kellett, mert az orrom alá dugta a cetlit, amit szerintem simán el lehetett volna olvasni. Értetlenül meredtem a szöszire, hogy most ennyire vak vagy nem tud olvasni?
- Tortilla... - dörmögtem végül egykedvűen, aztán eszembe jutott, hogy akkor szószt is kellene rakni, mert különben mit fogunk mártogatni a filmekhez. Amihez a legkönnyebben le lehetett ültetni, azok a filmek voltak speciel, talán amiatt, mert elég volt csöndben végig ülni, de közben meg ezerfelé cikáztak a gondolataim. Hogy mennyi minden van még ebben az életben, amit látnom kellene...
- Van még valami? - a lista végét már én vettem kezelésbe és egy halom cuccot belehánytam a kocsiba, ami fel volt írva rá, így pedig már el is indultam a kasszák felé. Tudom, fizetés nélkül nem lépünk le. Tehát bárhogy is néztem, várt ránk a kígyózó sor és egy be nem áll a szám Laze, így inkább a hónom alá kaptam még egy karton dobozos kólát. Így is úgy éreztem, hogy bőven többet megteszek ezért a vásárlásért, mint tőlem kitelik és nem akarom azonnal beragasztani a szöszi száját, de legalább a lábait, hogy ne szaladgáljon itt, mint pók a falon.
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : That's what she said 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : That's what she said JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : That's what she said F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : That's what she said Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyVas. Jún. 11 2023, 16:37

You wanna exercise your demons/
Well baby come right here/
You know that every time I see ya/
Im gonna/
tell you something insincere
Zene: Crazy
- Maradok a mosogatásnál. – az hosszadalmasabb igaz, főleg, ha megint felgyűjtöttük a mosatlant és mindenki húzta az orrát a mosogatásra, főleg én. De mivel a lányok megfőzik az ételt legalább annyival megtisztelhetjük – megtisztelhetem – őket, hogy a mosogatástól megkíméljük őket. Persze nem fáradtság főzni se, legalábbis néha ezt mondják, de azért látom rajtuk, hogy örülnek minden segítségnek. Próbálok persze én is úgy hozzáállni ehhez az egészhez, mintha nem elkényeztetett ficsúr lennék, aki csettint kettőt és minden valóra válik. Nem is vagyok olyan. Csak szeretem, ha szólna, hogyha kellek, útban lenni nem szeretek én se. Mondjuk igaz, hogy erre a bevásárlásra magamtól vállalkoztam – nem, fel se tűnt, hogy az összes chips eltűnt mire megkóstoltam volna az egyik csomagot – az csak plusz, hogy kell valami hazára is.

Kicsit felvonom a szemöldököm, amikor Kaine a tortillát olvassa ki Lili betűvonásaiból, de biztos igaza lehet.
- Oké, ha te azt mondod ide tortilla van írva én hiszek neked. – ami még hátra volt az igyekeztem belepakolni a kocsiba, ha fért.
- Asszem ennyi. Kérsz Strongbowot? Azt még lehet hoznék haza. – a válasza alapján cselekedtem, majd, ha tényleg mindennel megvoltunk akkor be is álltunk a kígyózó sorba. Türelemjáték volt ez a sor ez igaz, már mindenfelé néztem, amíg végre sorra kerültünk. Ezzel a nagy pakkal az önkiszolgáló kasszákhoz nem volt kedvem menni. Bár lehet könnyebb lett volna. Inkább nem erőltettem, így biztosabb. Addig se gyanakódnak, hogyha valamit nem olvasnánk be ezzel a nagy bevásárlószekérrel. Így tisztább. Addig is húzzuk az időt.
Aztán szépen sorra kerülünk, segítettem felpakolni a futószalagra a termékeket, amiket megvettünk, majd előre álltam, ahol levehettem a megvásárolt dolgokat és visszatehettem a kiürült szekérbe. Hacsak Kaine nem akart másképp cselekedni, mert akkor annak megfelelően maradtam hátul, hogy ő mit lépett. A kis vagyonnyi összegen már meg sem lepődtem. Ha kellett a kártya akkor adtam, ha azonban Kaine kézpénzzel akart fizetni akkor annak se mondtam nemet. Mindegy, a lényeg, hogy ki volt fizetve minden, kitoltuk a szekeret az autóhoz, bepakoltuk a cuccokat, visszavittem a bevásárlószekeret a helyére – addig reményeim szerint Kaine be is tudott ülni az anyósülésre – és miután itt végeztünk már szépen tartottunk is hazafelé.
A hazaúton nem akartam semmivel se piszkálni Kaine-t így ahol abbamaradt a zenehallgatás, most onnan is folytatódott. Volt különben nekem Spotifyon egy BebaszApók zenelistám, na az kezdett el most szólni, szerencsére Kaine nem látta, hogy milyen csodás címet adtam én ennek a listának. Hehehehe.
A lakás előtt viszonylag egyszerű volt leparkolni – bizonyára azért, mert mindenki dolgozni van még és a munkahelyére autóval ment, nem a tömegközlekedést választotta.
- Megjöttünk! – toppanok be fülig érő szájjal a lakásba miután sikerült minden csomagot kiszedni az autóból és felérni az otthonunkba. Az új otthonunkba, ami már nem is olyan új, de másabb a hangulata, mint ahol eddig éltem én például.
Ha Kaine bejött én már iparkodtam előre a konyhába, hogy lepakolhassam a csomagokat.
- Hát ez nem volt semmi. – sóhajtok nagyot s, már most látom, hogy a mosatlan edények szívélyes üdvözletüket küldik felém, hogy mosogathatom is őket, ha ennyire vágytam rá.
Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : That's what she said 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : That's what she said 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : That's what she said Arrow-Romy-Full

That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyHétf. Jún. 12 2023, 21:03

to: "Mi casa" Inc.

   
Míg a srácokat „mi takarítunk, ti lootoltok” jeligével elszalasztottuk a közeli közértbe, Lilivel összedugtuk a fejünket arról a bizonyos coming out-ról. A srácok nemrég költöztek be a „Mi casa”-ba és egyszerűen rémes volt visszaszinteződni a titkolózás fázisába, amit Lili és én is toltunk ismeretségünk legelején. Éltük az ezt követő szabadságot és mindketten visszavágyódtunk abba az állapotba, amikor mindenki tudott mindent a másikról. Vagyis lesz, ami lesz nem titkolózunk tovább!
Szóval a takarítás kárára (na jó, teamwork jegyében bevártuk igazából a srácokat) összeraktuk a nagy vallomást a képességeinkről, illetve gyökereinkről, már-már unásig gyakorolva az egészet. Ennyi próba után tuti nem fogunk hibát ejteni.
– Mi tarthat ennyi ideig nekik, felvásárolják az egész boltot?– tettem fel türelmetlen kérdésemet Lilinek. A jelentőségteljes macskanyervogásban minden benne volt.
– Ühüm, igen, szerintem is – értettem egyet helyeslő bólogatással. – Remélem, hogy nem felejtenek el vaníliafagylaltot hozni! – mert ma nagyon szomorú Electruccinót kellett innom. Nem is volt az Electruccino, hiszen hiányzott belőle a fő alapanyag: a jégkrém!
Amikor végre neszezések és pakolások hangoztak odalentről, rögtön pozícióba vágtam magam a görgős széken.
– Jöhetsz – szinte tátogva jeleztem Lilinek és türelmesen megvártam, míg az ölembe telepedik.
Kövi lépésként a fejemre húztam a felsőm kapucniját, aztán kiadtam Arrow-nak a jelzést. Kiskutyám feladata volt ugyanis, hogy felvonzza ide a srácokat, ha a lent uralkodó kietlenség nem lenne elég gyanús. Szerencsére Arrow legújabb szerelmei a felülmúlhatatlan labdája mellett (amit csak odakint kaphatott meg, még mielőtt eltörik valami a lakásban) Kaine balpár cipői voltak. Kihasználtam legújabb rajongását és leküldtem vele a földszintre. Oh, hogy ez nem segít az addikciójának csökkentésén? Az most nem számított. Ráadásul elöljáróban jól össze földeztük őt, hogy azt a hatást keltse, mintha megásott volna egy növényt. Tud rossz lenni a kis szentem, de nem ennyire! A virágokat megbecsüli, csak öntözni szokta őket. Viszont ez utóbbi határozottan Laze gyöngéje volt.
Már csak idő kérdése volt, hogy kiszúrják Arrow-t. Őkelme nagyon jól értett a színészkedéshez és kedvenc nasijáért akár a csillagokat is lehozná nekem az égről. Amikor meghallottam a lenti hangokat, egy gyors pillantást váltottam Lilivel. Világító szemeit könnyű volt kiszúrnom az idefent uralkodó félhomályban.
Egy apró bólintást tettem felé, aztán elugrottam a közeli elektronikába, hogy a galéria közelében lévő lámpákat fel-le kapcsolgassam képeségemmel. Egészen addig, míg meg nem éreztem combomban a körmöket. Értékeltem, hogy Lili nem mélyesztette hű, de nagyon belém őket. Viszont a hirtelen érkező szúrásból tudtam, hogy itt az ideje, hogy visszatérjek. Felkapcsoltam magunk mellett a kislámpát, hogy hatásos fényviszonyokat megteremtsem magunknak, aztán visszapottyantam a bőrömbe.
Nem volt szükségem macskákat megszégyenítő éles hallásra, hogy tudjam Arrow felfelé igyekszik a lépcsőn, néha feleselve felmorogva, ahogy ragaszkodott a lábbelihez. A zajokból kifolyólag pedig feltételeztem: éppen követik is. Kiskutyám bevonult a görgősszék takarásába, én pedig ebben a pillanatban meglöktem a széket, hogy egy félkörívben szép lassan a lépcsővel szembe kerülhessünk. Csak olyan Keresztapásan, miközben az ölemben fekvő macska aka Lili hátát simogattam.
– Itt az ideje, hogy megtudjátok az igazságot… – kezdtem bele Sith-nagyurakat megszégyenítő mély hangon a monológba. Komoly ábrázattal kitekintve kapucnim alól. A szövegemet azonban kénytelen voltam félbeszakítani, amikor érzékeltem, hogy a srácok alighogy bekerültek látómezőmbe, máris kikerülnek belőle. A szék ugyanis fellázadt és 180 fok helyett egy 360 fokos fordulatot lejtett. Nekem pedig nem sikerült a „Show must go on” – chakrákat felnyitnom magamban, így a szerep szabályosan kikérődzött magából.
– Ne-ne-ne-ne-ne!!! – vékonyodott hangon mondogattam, amikor perdültünk tovább és realizáltam a kínos fail-t. Végül kiinduló pozíciónkban álltunk meg: vagyis háttal a lépcsőnek.
– Hé, ne nézz így rám! Én is tudom, hogy odalett a menő első hatás – fojtott hangon beszéltem Lilihez. – Mindjárt helyrehozom! –lábaimmal ügyetlenül fordítottam vissza magunkat a lépcsővel szemben. A szék minden egyes löket alkalmával siralmasan fel-felnyikordult. – Úgy tudtam, hogy nem lesz itt jó helyen a szék, mert lejt a padló – méltatlankodtam, mire végre szembekerültünk Kaine és Laze duóval.
– Na, szóval… Khm… kezdjük elölről – torkomat köszörülve mélyesztettem el ismét hangomat. – Itt az ideje, hogy megtudjátok az igazságot… – hangom berekedt, majd kisebb krákogásban törtem ki, ahogy hangszálaim ellenkeztek a mély bariton ellen. A levegőért való küszködés mellett akaratlanul felkapcsoltam a felettünk lévő mennyezeti lámpát. Teljesen szétvágva így a sejtelmes sötét settinget.
– Bakker, mellé nyeltem. Hogy csinálják ezt a villain-ek a sztorikban?! – törölgettem szemeimet, amiért még könnyeim is kicsordultak.
...

   
Vissza az elejére Go down
Lilia Volkov

Lilia Volkov


▪▪ : : That's what she said 2a336810c6c71fd0d83ea422f58f9e5230ed8641
▪▪ Play by : Brenna D'Amico
▪▪ Kapcsolat : Boxes
▪▪ Karakterlap : Kompromittáló információk
▪▪ Foglalkozás : Egyetemi hallgató
▪▪ : : That's what she said 1baca8ef557f83c998d91e2bb6aa6284f22fece9
▪▪ Hozzászólások : 84
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 01.
▪▪ Tartózkodási hely : New York
▪▪ : : That's what she said Tumblr_okcltrGQou1s199fdo1_400

That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyHétf. Jún. 12 2023, 23:30

to: "Mi casa" Inc.

   


A titkolózás és hárítás 2.0 hadművelet határozottan kikezdte a türelmét. Már csak azért is, mert a Romy mellett rejtőzködéssel töltött másfél hét is idegtépő volt az otthoni “teljesen normális, hogy a nővérem időnként sasként vijjog rám” hangulat után. Na ahhoz a másfél héthez képet ez nem vissza a nullára volt, hanem egyenesen a negatív tartományokba vándorolt. Ergó teljesen egyetértett a felvetéssel, hogy most egy életük, egy haláluk, itt bizony színvallás következik.  
Mihelyst a srácok leléptek közért iránt, ő teljesen lelkiismeretesen szállt be Romy mellé gyakorolni a nagy gonddal megírt mondókát. Semmi extra, csak a teljes backstory, legalábbis annak kevésbé unalmas elemei. Azért amikor a srácok már egy ideje elvoltak, ő felvette a macska alakot, és a galéria íróasztalára tette fel magát. Onnan hallgatta Romy utolsó utáni utáni utáni monológját és bólogatott rá helyeselve. Barátnője kérdésére csak jelentőségteljesen nyávogott, amolyan ”Ez költői kérdés volt, ugye?” jelleggel. A fagylaltban ő is reménykedett. A dobozosok valahogy szerettek elfogyni, mire ő hozzájutott volna.  
Romy jelzésére lakótársa ölébe ugrott és kényelembe helyezte magát. A classic Keresztapa-jelenetet próbálták újraértelmezni. Ő azért elég nagy macsek volt a művelethez, szóval a látványelemben biztos volt, hogy a helyén lesz. Csak abban reménykedett, Arrow is elég ügyesen vonja majd magára a figyelmet és gond nélkül tereli fel a srácokat az emeletre.  
A lenti zajokra összenézett Romyval. Lassú pislogással bólintott. Részéről nem volt akadálya a terv következő fázisának. Füleit hegyezve figyelt a neszezésre, igyekezett minél pontosabban belőni lakótársaik mozgását. A megfelelő pillanatban pedig visszafogott dagasztással eresztette ki a körmeit majd húzta vissza őket. Nem akarta ő Romyt felnyársalni. Amint Romy tartásán érzékelte, hogy ismét itt van, újra a környező zajok felé kagylózott. Ahogy a srácok trappoltak, ahhoz igazából emberfeletti hallásra sem lett volna szüksége.  
Ismételten kényelembe helyezte magát Romy ölében, felvéve a laza macska pozíciót, miközben bravúros előadásuk elindult. Sajnos csak egy pillantásra jutotta a srácok felé, mielőtt ismét a fal volt velük szemben. Erre sokatmondó pillantással lesett fel lakótársára. Mondjuk nem volt tragikus helyzet, de azért ennyire elszámolni... Nos, csak egy picikét volt ciki, de plusz pont effortra. Legalábbis az ő részéről. Mégiscsak Romy vitte az oroszlánrészét a műsornak! Biztosan a közelebbi rokonság miatt Dimitri bácsihoz...  
Mikor végre ismét szembefordultak a srácokkal, nagy komoly maffiamacskaként mérte őket végig. Még egy mancsával mutogatta is, hogy foglaljanak csak helyet. Ott volt Arrow heverője, azon akár el is fértek. A szerepből Romy krákogása ugrasztotta ki. Arra ijedten pillantott fel, és kérdőn nyávogott: ”Ez most az allergia?” Hipoallergénnek kategorizált cicus volt, de azért még mindig volt benne némi félsz Romy allergiája miatt. És egész addig készen is állt arra, hogy leugorjon róla, ameddig Romy meg nem nyugtatta, maradjon csak a popóján. Akkor azért hangos, nyugtatónak szánt dorombolásba kezdett és ismét visszatért a srácok méregetéséhez. Legalább valami kis méltóság maradjon meg a színjátékban!

...

   
Vissza az elejére Go down
Kaine Parker

Kaine Parker


▪▪ : : That's what she said Wipe-mirror-nate-jacobs
That's what she said AuR4lVT
▪▪ Play by : Jacob Elordi
▪▪ Karakterdal : Victorious
▪▪ Kapcsolat : Nincs
▪▪ Karakterlap : Skarlát Pók
▪▪ Foglalkozás : Mikor mi
▪▪ : : That's what she said F3c414af9cbce90890744b909b549a20d78a50fe
▪▪ Hozzászólások : 154
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 13.
▪▪ Tartózkodási hely : Mi casa
▪▪ : : That's what she said D3aa2dca785eccd03d6736cc25f063af45052763
▪▪ Keresem : Az utam

That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyVas. Jún. 18 2023, 10:41






Mi casa
&
Kaine



Sejtettem, hogy a mosogatást választja, minden egyes alkalommal azt választotta és őszintén most már meg sem lepett. Bár nekem teljesen mindegy volt, hogy melyikkel foglalom el magam, mindet haszontalan időtöltésként fogtam fel. Helyette csinálhattam volna ezer más hasznosat és ezt meg oldhatta volna meg más. Nem voltak hiú ábrándjaim arról, hogy a lányok megvárnak vele.
Nem egészen értettem, hogy Laze mit pöcsöl a szöveg kiolvasással, de ha megerősítésre volt szüksége, akkor készségesen felolvastam neki én. Kettőnk közül általában neki volt a boltban kilométerhiánya, én általában eltologattam a kocsit, néha sprinteltem vele, attól függően, hogy épp milyen kedvem volt. De alighanem sikerült elérnem azt már egy ideje, hogy nem hívom fel magamra a figyelmet. Leszámítva azt a néhány alkalmat, amikor random indokolatlanul ragadni kezdett a kezem és még én is nehezen tettem le az épp elvett tárgyat. De ilyen kis balesetek bárkivel megeshetnek, nem?  
- Jöhet, de akkor már behűtöttet hozz. És ha ott jársz a hűtőnél, hozhatnál fagyit. - pillantottam végig a készleten, mert azt bizony nem láttam, hacsak Laze jól be nem forgatta a minden alá. Kicsit túllőttünk a célon, de legalább annál később kellett elindulni a következő kör bevásárlásra. Amiatt sosem aggódtam, hogy valamit ki kellene dobni, általában a legtöbbször úgyis én pusztítottam el a maradékot kíméletlenül és természetesen kérdezés nélkül.
- Akkor már csak a sort kell túlélni. - biccentettem a kassza felé, amikor Laze visszatért. A legbosszantóbb rész mindig a kivárás volt. Már próbáltam meg előzni, de akkor a fél üzlet gyilkos tekintettel hadat üzenve szuggerált, egy néni pedig egyszer tarkón vágott az esernyőjével és baromira nagy önuralomra volt szükségem, hogy ne akarjam instant felkötni a plafonra.
Mindenesetre fél óra múlva már a kocsiban voltunk és a zene most kivételesen nem is volt olyan szar. Vagy csak már ez is jobb volt, mint ami a boltban szólt folyamat idegesítő duruzsolás gyanánt, mert csak a zajt hallottuk, a zenét aligha. Olykor elpillantottam a szöszi felé, nekem gyanúsan csöndben volt, de biztos leszívta a feltankolás. Máskor már próbálta valami ordító baromsággal tömni a fejem, szóval az is megfordult a fejemben, hogy zokon vett valamit tőlem. Vagy zavarta, hogy pakoltam és nem rakodtam vagy bosszantotta, hogy végül a zöldhasút költöttem el. Ez már talány marad, mindenesetre a feladattal megvoltunk.
Elég volt csak szemrevételezni, hogy megint nem jöttünk el tíz szatyor és egy karton üdítő alatt, így hagytam, hogy Laze felvegyen néhányat, én pedig hoztam az összes maradékot. Jó alaposan szét kellett tárni ehhez a kezeimet, de annyi baj legyen. Az már ügyeskedőbb hadművelet volt, hogy a hónom alá kaptam mellette a kartont, így csak hagytam, hogy Laze menjen ajtókat nyitni, aztán meg csukni is.
- Nem, Arrow maradj. - persze hiába magyaráztam a kutyának, egyik fülén be, amásikon meg ki. Laze könnyebben járt, ő már előre is indulhatott, engem a bundás szeretett volna arcon csókolni, így némiképp először az ajtó és az eb közé szorultam, de végül térddel letornáztam magamról.
- Várj, mi az nálad? - kerekedtek el a szemeim, amikor Arrow ahelyett, hogy csak eloldalgott volna, lelkes farokcsóválás mellett felnyalábolta a cipőmet. Valószínűleg idefelé jövet nem vettem észre nála, mert leejtette, amikor felágaskodott, de többek között ezért is kaptam Laze-től a megjegyzéseket a cipőre.
- Te galád, add ide. - sziszegtem és azzal a tengernyi cuccal elindultam a kutya után. Ha leejtem a kartont, akkor a sok kis doboz kóla biztosan elsziszegi még a jövő hetet is és nem csak annyit kell takarítanunk, amennyit szerettünk volna. A blöki ennek ellenére lelkesen felugrált a combomra meg lőtte el magát, mint egy hiperaktív szőrgombóc.
- Laze, vedd el ezt tőlem. Esküszöm ha elkapom, lesz neki ne mulass! - fordultam balommal a srác felé, hogy legalább a kartont elvegye, majd gyorsan leszórtam mindent az asztalra és a kutya után iramodtam. Arrow persze még mindig ugrándozott, egyenesen fel a lépcsőn, én pedig hiába próbáltam utána kapni, mindig kicsúszott a kezeim közül. Végül a lépcső tetején sikerült megragadnom a bundáját a vállai fölött és már emeltem is fel, hogy elvegyem a cipőt.
- Az enyém, kérem... - csak akkor vettem észre, hogy Romy is fent ücsörög, amikor sikerült visszalopnom a szétnyálazott holmit. Aztán premierben néztem végig elképedve Romy monológját, miközben elforgott előttem.
- Romy? - tettem fel a tök egyszerű, de annál értetlenkedőbb kérdést. Biztosan megmagyarázza és biztos minden okés. Le is raktam a kutyát, aki panaszkosan tutulva oldalgott el, immár a cipőm nélkül. De amikor visszafelé görgött, már nem voltam benne biztos, hogy jól van, főleg a krákogását hallva. Felpillantottam a villanyra, majd ismét rá, aztán a macskára az ölében, aki furán emberien viselkedett.
- Lányok? - pilláztam nem kicsit meglepetten egyikről a másikra. Részben a fura előadás végett, amit itt lepörögtek a székkel, részben meg mert Romy még mindig a könnyeit törölgette.
- A sztorikban? Meghalnak, mielőtt szóhoz jutnának. Minden oké?
I'm a clone of an imbecile,

what are you complaining about?!!

Vissza az elejére Go down
Laserian Harries

Laserian Harries


▪▪ : : That's what she said 67d1f3a81d7e08b601d9c8c7dbd486f4a3d136bb

▪▪ Play by : Rudy Pankow
▪▪ Karakterdal : Sweet surrender
▪▪ Kapcsolat : It's just too complicated to understand: sapiosexual ¯_(ツ)_/¯
▪▪ Karakterlap : Save yourself
▪▪ Foglalkozás : Student
▪▪ : : That's what she said JWMsisOg_o

▪▪ Hozzászólások : 151
▪▪ Csatlakozott : 2023. Feb. 17.
▪▪ Tartózkodási hely : Neverwhere
▪▪ : : That's what she said F4c4dd85dd4b2ae28cda23fa3e440e8511935627
▪▪ Keresem : That's what she said Cb9b819fd116d0a5342424e5fda126f183b1e91a


That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyVas. Jún. 18 2023, 13:24

You wanna exercise your demons/
Well baby come right here/
You know that every time I see ya/
Im gonna/
tell you something insincere
Zene: Crazy
- Jól van, így lesz. – ennyivel rendeztem le a cider és a fagyis dolgot. Nem csak kettőt vettem el, inkább négyet a biztonság kedvéért, ha a lányok nem kérik, majd több lesz nekünk, ennyi. Fagyit igyekeztem olyat választani, amit mindenki szerethet, Kainenek teljesen mindegy volt én ezt már tudtam, a szívem húzott egy kicsit a csokis felé, de aztán a vaníliás mellett döntöttem, még mielőtt kikergetnének a lakásból amiért nem azt választottam, amit szeretnek. Végül is én is, nekem mindegy milyen íze van, úgyis megeszem. Lehet ezért jövök ki olyan jól Kainenel is, mert nem válogat és rinyál, hogy ez vagy az nem ízlik neki. Persze ezt fennhangon sose mondanám ki, a végén még a fejébe szál és elfelejti, hogy olykor csipkelődni szoktam vagy talán pont azért nem hinné el nekem.
- Csak azt, nem olyan nehéz. Légy türelmes. – intem őt türelemre szerintem teljesen feleslegesen, mert ő és a türelem még köszönőviszonyban sincsenek egymással, de nem hangoztatom, amíg tud viselkedni.

Nem nagyon tudtam hová tenni ezt a nagy csendet otthon. Az ember azt hinné, hogy itthon várnak minket sodrófával a kezükben, hogyha valami nem olyan lett, amit szerettek volna akkor húzhassanak egyet a fejünkre, vállunkra, leginkább az enyémre. Segítettem, persze, hogy segítettem Kainenek is bejutni a lakásba, majd utána egyből a konyhába mentem, hogy elkezdhessek bepakolni a hűtőbe, hogy ami olyan az ne is maradhasson kint. A fagyi a végén még megolvad s ilyenek. A bio tejet is csak ilyen szándékkal tettem el a hűtőbe, nem azért, mert a nem hozzáértésemet akartam leplezni éppen.
- Mit bajlódsz a kutyával? – kérdezném, de már egyből azt az utasítást kapom, hogy vegyem el tőle a kartont, hát elveszem, még mielőtt nagyobb kárt okozna a lakásban és nem lesz elég simán fel porszívózni és feltörölni. Már látom a szemeim előtt azt a szörnyű véget is, ezért szépen iparkodok kifelé a kartonnal a konyhába. Leteszem a pultra és ahelyett, hogy lent maradnék megvárni Arrow és Kaine harcának végeredményét inkább megnézem a saját szemeimmel, hogy mit szerencsétlenkednek.
Romy pörgésére érek fel és motyogására.
- Miről maradtam le? – kérdezem halkan Kainetől, mert ő előbb tudhatta, hogy mibe csöppentünk éppen. Persze nem kell válaszolnia, Romy felé pillantok és őszinte leszek Lilit keresem, de őt nem látom sehol sem, csak egy cuki kis macskát Romy ölében. Már majdnem elérzékenyülök tőle, amikor ráeszmélek, hogy Romy a macskának motyogott nem pedig saját magában átkozódott.
- Lányok? Én csak… Romyt látom. Lili láthatatlan? – törölgetni kezdem a szemeimet, hátha valami ilyesmi bajom van, de semmi basszus. Még mielőtt azonban pánikot keltenék és a szoba szekrényében keresném Lilit vagy máshol tök nyugodtan és lazán pillantok feléjük. Fő a nyugalom.
- Milyen igazságról van szó? – terelem inkább a témát afelé a dolog felé, amiről Romy beszélni akart az értelmes macskájával, aki úgy néz minket, mintha… hát én már nem merek semmit se mondani arra a macskára, megenni csak nem fog.

Vissza az elejére Go down
Rosemarie Morozov

Rosemarie Morozov


▪▪ : : That's what she said 17
▪▪ Play by : Luca Hollestelle
▪▪ Karakterdal : theme songs
▪▪ Kapcsolat : with the Internet
▪▪ Karakterlap :
▪▪ Foglalkozás : Photographer, Barista
▪▪ : : That's what she said 93
▪▪ Hozzászólások : 541
▪▪ Csatlakozott : 2022. May. 16.
▪▪ Tartózkodási hely : Bayville, Elm Street, "Vibe-house"
▪▪ : : That's what she said Arrow-Romy-Full

That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyVas. Júl. 02 2023, 17:04

to: "Mi casa" Inc.

   
– Nyugi, nyugi, semmi köze nincs az allergiámhoz! – mély légvételek közé iktatott fel-felköhintéssel legyezgettem Lilinek jobb mancsommal a levegőben. Az ismétlő kézmozdulatokkal hessegetve el az aggodalmát afelől, hogy nem az ő macskasága okozza halálomat, hanem a saját szervezetem. Mondhatni, csak a szokásos… – Azt hiszem – csatoltam hozzá enyhe késéssel előbbi kommentáromhoz. Természetesen csak ugratásból, melynek meg is lett a jussa! A tíz kivont macskaköröm láttán sietősen tettem hozzá, hogy: – Hehe, csak viccelek! – és igen, cseppet sem fura, hogy egy macskával beszélgetek a srácok előtt. Ha eddig nem találtak őrültnek, most már biztosan bepakoltak a zakkant halmazba.
– Hé, nem! A villain-ek csak meg nem értett hősök! – jeleztem Kainenek. – Ma este megnézzük a Megaagyat! – mutattam rájuk. Vagyis… én eredetileg a srácok felé szerettem volna illetlenül böködni mutatóujjammal, mert kit érdekel az etikett. De a padló dőlésszöge miatt a szék újabb 180 fokos ívet kezdett leírni velünk, amiért így a falra böködtem. – Argh, naaa, ne mááár!!! – döntöttem hátra fejemet, egy kis dramatikus kiszenvedés jeligével. Az összes becsületpontunk elvész így!
– Láthatatlan!!! – tört ki belőlem a nevetés, mialatt igyekeztem korrigálni a görgősszéket, hogy újfent szembe kerüljünk a srácokkal. – Dawww… Hallottad te is Lili? – pillantottam le rá. Győztem levegőhöz jutni, csak ezúttal a hahotától. Ezúttal jobb lábammal kitámasztottam a széket, mielőtt újból kifordulnánk magunkból, helyesbítve: a beszélgetésből.
– Nos, a helyzet az, hogy Lili nem láthatatlan. Sajnálom, hogy össze kell törnöm ezt az illúziót – vizslattam bocsánatkérőn Laze felé. – Hanem: ő itt Lili – gesztikuláltam rá az ölemben fekvő macskára, hagyva némi hatásszünetet, hogy feldolgozzák a sokkoló információt.
– Szóóóval… az az igazság, hogy mi mutánsok vagyunk… Meglepetééés! – rántottam le a leplet magunkról, vagyis képletesen. Huh, de jól esett kimondani! – Nem mondtuk el eddig, mert nem tudtuk, hogy mégis hogyan prezentáljuk nektek… Tényleg nem szándékosan titkolóztunk, csak hát mindkettőnknek voltak rossz tapasztalatai korábbról és így nehéz volt rászánni magunkat erre a kényes coming out-ra. És hogy őszinte legyek: nem is így terveztük, legalábbis nem pontosan így – vakartam meg zavartan a tarkómat, futólag lepillantva a székre, vagyis az árulóra! – És megértjük, ha ez kiakasztó nektek, de úgy láttuk fairnek, ha ti is tudtok erről, hogy kikkel… „mikkel” is éltek együtt – biggyesztettem a levegőbe az idézőjeleket.
– Meg nekünk is nagyon rossz érzés rejtegetni, hogy mik is vagyunk valójában. És őszintén megértjük, ha ez kiakasztó, komolyan! Bátran akadjatok ki, csak adjatok még két percet, mielőtt elfelejtem, amit még mondani akartunk nektek, köszi. Na szóval mi tényleg nem akartunk titkolózni vagy rosszat okozni ezzel a hallgatással. És azt is megértjük, ha esetleg nem akarnátok tovább együtt élni velünk emiatt – halkultam el egy pillanatra az utóbbi mondatnál. Kicsit fájna a lakbér és rezsi kombó tekintetében, ha inkább lelépnének emiatt. Meg én élem ezt a vibe house-t nagyon. – Viiiszont minden esetben számítunk a diszkrécióra! Szóval, hogyha maradnátok vagy… inkább nem maradnátok ennek a ténynek az ismeretében – az utolsó félmondatnál ismét elhalkultam, nagyon nem akartam reklámozni ezt a szcenáriót –, akkor nagyon kérünk titeket, hogy ne mondjátok el senkinek, hogy mutánsok vagyunk! – hosszúra nyúlt magyarázkodást egy mély lélegzetvétellel zártam. A nagy beszédben ugyanis elfelejtettem pótolni az oxigént és csak most vettem észre, hogy az egész monológom alatt nem vettem levegőt. -10 HP az oxigénhiány miatt!
– Öhm… letelt a két perc? – azt hiszem. Azonban nem számoltam egyáltalán az időt, mert arra már nem volt kapacitásom.
Mindenesetre ezzel a szöveggel elhallgattam, hogy hagyjam végre a srácokat is szóhoz jutni. De alig néhány másodpercet követően kényelmetlenül feszengeni kezdtem, miközben vártam a reakciójukat.
– Öhm… Lili? – pillantottam le rá habozva. – Nem szeretnél vissza változni esetleg? Csak, hogy ne nézzenek teljesen őrültnek. Plíííz? – súgva kértem erre a szívességre. Mármint ő tök mázlis, mert nem neki kellett a coming out szövegét megejtenie, hanem nekem. Amivel semmi gond nem lenne, ha a forgatókönyv szerint történt volna minden, de az improvizálás nem kimondottan az erősségem.
– Várjunk csak… hova lett Lili?! – OMG, tényleg láthatatlan lett! Kellett ezt manifesztálni, Laze?!
Döbbenten kaptam fel a fejemet, majd körbe, végül megleltem az emberi alakot öltött Lilit az asztalon ücsörögve. „Emberi”, ha a macskafüleket nem számítjuk. Jó lenne tudni, hogy a két perc alatt hol hagytam el a fact-et, hogy visszaváltozott.
– Látjátok? Mondtam, hogy Lili az! – gesztikuláltam Lili felé, mint egy varázsló a kalapból kihúzott fehér nyuszira.
...

   
Vissza az elejére Go down
Lilia Volkov

Lilia Volkov


▪▪ : : That's what she said 2a336810c6c71fd0d83ea422f58f9e5230ed8641
▪▪ Play by : Brenna D'Amico
▪▪ Kapcsolat : Boxes
▪▪ Karakterlap : Kompromittáló információk
▪▪ Foglalkozás : Egyetemi hallgató
▪▪ : : That's what she said 1baca8ef557f83c998d91e2bb6aa6284f22fece9
▪▪ Hozzászólások : 84
▪▪ Csatlakozott : 2023. May. 01.
▪▪ Tartózkodási hely : New York
▪▪ : : That's what she said Tumblr_okcltrGQou1s199fdo1_400

That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said EmptyVas. Júl. 02 2023, 23:29

to: "Mi casa" Inc.

   


Kissé lefagyott Kaine megszólalására. ”Lányok?” Már az első este is gyanús volt, ahogy méregette. Szinte biztos volt abban, hogy Kaine sejtette, hogy ő nem egészen hétköznapi ember, csak sosem tette szóvá. Ahogyan ő is biztos volt abban, hogy Kaine sem egyszerű földi halandó. Aztán elterelte a figyelmét Romy krákogása. És mivel kellőképp aggódott barátnője és másodunokatestvére életéért, már készült volna elugrani, amikor Romy nekiállt nyugtatni, hogy ez nem az allergia. Nem egy frászt nem, valahogy nem sikerült túl meggyőzőre az a nyugtatgatás... Ezt egy panaszos nyávogással szóvá is tette. Sajnos ebben az alakban ennél pontosabban nem tudta kifejezni, mit is érzett ezzel kapcsolatban. De azért Romy ölében maradt, hogy folytathassák az előadást.  
Amikor ismét befordultak a fal felé, fejét Romy térdeire hajtotta és mancsaival takarta a kobakját, füleit is lelapítva. Ez már kezdett a kínos fail kategóriába esni. De azért visszahelyezkedett a komoly macska pozícióba, mire visszaforogtak a srácok felé. Laze kérdésére Romyval ellentétben nem nevetett, csak füleit mozgatva méregette a szőkét. Valamiért azt gondolta, hogy ha Kaine sejti, akkor Laze sem lehet messze az igazságtól. Mélyet szusszantott, és nyávogással fejezte ki érzéseit Romynak, mikor a véleményét kérdezte.  
A prezentálásra helyeslőn nyávogott a srácokra. Nem, valóban nem volt láthatatlan, csak ebben a formában emberi nyelven beszélni nem tudott. De remélte, hogy egyszer menni fog az is. Lényegesen egyszerűbb lett volna az élete. Mindenesetre hagyta Romyt érvényesülni. A beszéd közben az ölében maradt és dorombolásával igyekezett nyugtatni, hátha ez tényleg segít neki egy keveset a hosszadalmas monológban. Azzal egyetértett, hogy nem örült volna, ha a srácok ezek után menekülőre fogják. Megértette volna, de nem örült volna neki. Bár nem egészen ezt a monológot próbálták el, azt hozzá kellett tennie.  
Amikor Romy végre levegőt vett, felült az ölében és átugrott az íróasztalra. Minimális cicamosdás után visszaváltozott az emberi formájába, de a cicafüleket ezúttal szándékosan magán hagyta. A lábait lelógatta az asztalról, kezeivel megtámaszkodott maga mögött, és egy tőle szokatlanul félénk mosolyt villantott a srácokra.  
- Már itt vagyok - jegyezte meg Romynak a választ, amikor annyira nagyon keresni kezdte. Még el is kuncogta magát a dolgon. Vicces volt, hogy Romy is bedőlt Laze butaságának. Láthatatlan, ő? Jó vicc. Tény, tudott ő halkan mozogni és osonni, ha akart, de a láthatatlantól messze volt.  
- Tényleg megértjük, ha ez az egész kiveri a biztosítékot. Félre ne értsétek, nem örülnénk, ha menekülőre fognátok, mert bírjuk ezt a társaságot. De megértenénk - tette hozzá gyorsan a korábbi monológhoz. Azért reménykedett benne, hogy a srácoknak nem ennyire gyenge az idegrendszere és belefér ez nekik a “tűrhető” kategóriába.  
- Nem szeretnénk rátok erőltetni semmit. De jobbnak tűnt túlesni ezen a vallomáson és a bemutatón most, ameddig még nem kezd kínossá válni a forró kása kerülgetése. Speciel én nem tudnék sokáig titkolózni, meg nem is kellemes, nem hiányzik a fölösleges feszkó... Szóóóval - kezdett bele a saját mondókájába. És ehhez neki is mély levegőt kellett vennie. - Arra gondoltunk, hogy ma este mindenki kiteríthetné a kártyáit. Semmi titkolózás, elő az összes kínos, kellemetlen titokkal. Vagy ha az nincs, az őszinte érzésekkel a mi kis titkainkkal kapcsolatban, hogy senkiben ne maradjon semmilyen tüske. Inkább essünk túl a hideg zuhanyokon most, amikor még friss az együttélés és tudunk módosítani az elrendezésen - bökte ki a saját részét az egyezségnek. Nos, ők igazából elkezdték a sort azzal, hogy színt vallottak a képességeikről. Vagyis, egyelőre igazából csak az övét mutatták meg, Romyét nem. De ez jó indításnak tűnt, akárki titkolt akármit. Nekik volt még szennyesük bőven, de még egyszerre is jobbnak tűnt fokozatosan adagolni az infókat. Egyet ők, egyet a srácok, és így tovább...

...

   
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





That's what she said Empty
TémanyitásTárgy: Re: That's what she said   That's what she said Empty

Vissza az elejére Go down
 
That's what she said
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel Universe :: USA-
Ugrás: