the future will be wonderful

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Barnes and Noble's company

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
James B. Barnes
Admin

Play by : Sebastian Stan
: :
Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás dátuma : 2017. Apr. 15.
Kor : 99
Csoport :
  • ✯Outlaw/Törvényen kívüli

TémanyitásTárgy: Barnes and Noble's company   Csüt. Aug. 24 2017, 17:12

CLINT BARTON
CSOPORT: Hősök

Pb: Jeremy Renner
Foglalkozás: ex-Bosszúálló, Secret Avenger, professzionális ex-bérgyilkos-felvigyázó
Néhányan úgy gondolják, Clint nem való a Bosszúállók közé, mivel "csak" ember. (És időnként még annak se nagyon érzi magát, de psszt.) Nos, akik így vélekednek, azoknak fogalmuk sincs semmiről, legalábbis Bucky szerint.
Nem mintha valaha elismerné, milyen szoros kötelék alakul ki közte és az íjász között. Barton sokkal inkább képes támogatni egy ex-agymosott ex-bérgyilkost, mint bárki más, hiszen minden téren megvan ehhez a szükséges tapasztalata (plusz a kellő felelőtlensége, hogy ne törődjön túl sokat a saját biztonságának kétséges mivoltával Barnes körül). A nagyon hasonló humorérzékükről (már amikor Bucky olyan hangulatban van) nem is beszélve. Epic sniper bro-ship is coming!

//Useri megjegyzés: egyszerűen IMÁDOM ezt a karaktert és a kettejük közötti lehetőségeket és dinamikát és mindent, szóval NAGYON várom Clintet  Owwaaa Plusz a canon sztoriszálnál is nagy hasznodat vennénk a Steve-mentésben! Wink//
...

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
James B. Barnes
Admin

Csoport :

TémanyitásTárgy: Re: Barnes and Noble's company   Csüt. Aug. 24 2017, 17:34

SAM WILSON
CSOPORT: Hősök

Pb: Anthony Mackie
Foglalkozás: ex-VA konzulens, ex-Bosszúálló, professional pain in the ass
A szuperhősnevén Sólyom. Oké, elismerem, hogy a sólymok valóban remek ragadozók, de ez totál nem igaz Samre. Sam egy lúzer. És csak pletyka, hogy dumál a madarakkal. (Azt hiszem.) Amúgy nem panaszkodhat, mert a seregben azért kapott egy normális kiképzést, de akkor is.
Wilsonnal van némi... múltunk.
Kitéptem a kocsija kormányát, pedig csak nemrég fizette vissza a hitelt, amiből vette. (Hoppá... bocs, haver.)
Amikor épp próbáltam lelőni Steve-et, úgy fejberúgott, hogy vagy tíz métert szánkáztam az aszfalton. (Azért ez goromba volt.) Letéptem a mechanikus szárnyát és lerúgtam a helihordozóról. (Öhm... épp agymosott voltam?)
Szóval... meglehetősen viharos a viszonyunk. (De nem OLYAN viszony. Ejj, a perverz fantáziátokat!) Tipikusan igaz a mondás: imádjuk utálni egymást. Wilson tudja, hogy józan belátással nem tennék kárt benne (ha más nem, azért, mert Steve igencsak elkeseredne), úgyhogy nem átall folyton az idegeimre menni, amikor csak teheti. Az az egy szerencséje van, hogy a munkatapasztalata miatt nagyjából látja, mikor jön el nálam az a pont, amikor célszerű taktikai visszavonulást végrehajtania, mielőtt a karját is letépem.
És elég sokszor nagyon szívesen megtenném. Mivel nem lenne helyénvaló, inkább csak viszont-szívatom.
(De próbálj meg rossz szándékkal a közelébe menni, és garantálom, hogy apró darabokra szaggatva végzed. Csak mondom. Territoriális vagyok, és ez a seggfej most már hozzám is tartozik.)
...
James B. Barnes
Admin

Csoport :

TémanyitásTárgy: Re: Barnes and Noble's company   Csüt. Aug. 24 2017, 17:56

SHARON CARTER
CSOPORT: S.H.I.E.L.D. ügynök / CIA ügynök / Hősök / Civil

Pb: Emily VanCamp
Foglalkozás: ügynök, kém, terrorelhárító, professional badass lady
Nem tudom, mi van Steve-vel meg az erőteljes személyiségű Carter nőkkel. De az tuti, hogy ha valamit el kell intézni, akkor nyerő párosításról van szó.
Nem sokat érintkeztem Sharonnal, de az alapján tuti, hogy Peggyre ütött. Elég csak ránézni, és nyilvánvaló, de amiket tett értünk... az hangosabban dumál minden szónál. Ezt a nőt komolyan kell venni - ha nem így teszel, akkor edd meg, amit főztél, és jó étvágyat hozzá.
Steve bízik benne, úgyhogy többé-kevésbé én is. Ha ő védené a seggem, akkor nem nagyon pislognék hátra... legalábbis nem többször, mint ha szuperhősök lennének a helyében. (Mégis csak emberről van szó, és én aztán mindenkinél jobban tudom, hogy az emberek mennyire halandóak.) Tulajdonképpen alig várom, hogy eltöltsek némi időt a társaságában, és kiderítsem, valóban annyira hasonlít-e az egykori Carter ügynökre, mint az első benyomásom sugallta róla. És hogy mi a fene van közte meg Steve között pontosan...
Oh, és a jelek szerint vele is verekedtem, amikor épp nem voltam önmagam. Jesszus, mindenkit meg akartam ölni, amíg agymosott voltam?! Hmmm.
...
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Barnes and Noble's company   

Barnes and Noble's company
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 6. felvonás - Látom a tüzet